<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Zámky (28. 4. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 07:00) Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záviš RichardZáviš Richard 051003 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 08.64 8.00
2 Bučko NorbertBučko Norbert 051005 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.73 6.00
3 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.04 3.00
4 53 Grujbár DušanGrujbár Dušan 060925 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.47 1.00
5 37 Galaba JakubGalaba Jakub 050220 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 09.49
6 Erdélyi SamuelErdélyi Samuel 050104 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.56
7 Poláček AdamPoláček Adam 060621 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.82
8 36 Handl RichardHandl Richard 070804 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.94
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 07:00) Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.69 7.00
2 Bojda SamuelBojda Samuel 060418 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.92 5.00
3 Pecko RóbertPecko Róbert 060518 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.96 4.00
4 Hlúbik MatúšHlúbik Matúš 060626 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.51
5 Gál TomášGál Tomáš 051012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.03
6 Kocian MartinKocian Martin 050903 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.10
7 52 Lencsés SamuelLencsés Samuel 060720 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.41
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 28.4.2018 - 07:00) Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.83 11.00
2 58 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.00 9.00
3 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 09.45 2.00
4 59 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080620 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.68
5 51 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.71
6 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.80
7 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav 050329 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.55
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.83 11.00
2 58 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.00 9.00
3 Záviš RichardZáviš Richard 051003 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 08.64 8.00
4 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.69 7.00
5 Bučko NorbertBučko Norbert 051005 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.73 6.00
6 Bojda SamuelBojda Samuel 060418 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.92 5.00
7 Pecko RóbertPecko Róbert 060518 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.96 4.00
8 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.04 3.00
9 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 09.45 2.00
10 53 Grujbár DušanGrujbár Dušan 060925 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.47 1.00
11 37 Galaba JakubGalaba Jakub 050220 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 09.49
12 Hlúbik MatúšHlúbik Matúš 060626 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.51
13 Erdélyi SamuelErdélyi Samuel 050104 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.56
14 59 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080620 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.68
15 51 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.71
16 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.80
17 Poláček AdamPoláček Adam 060621 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.82
18 36 Handl RichardHandl Richard 070804 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.94
19 Gál TomášGál Tomáš 051012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.03
20 Kocian MartinKocian Martin 050903 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.10
21 52 Lencsés SamuelLencsés Samuel 060720 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.41
22 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav 050329 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.55

60 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 28.4.2018 - 07:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.83 11.00
2 58 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.00 9.00
3 Záviš RichardZáviš Richard 051003 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 08.64 8.00
4 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.69 7.00
5 Bučko NorbertBučko Norbert 051005 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.73 6.00
6 Bojda SamuelBojda Samuel 060418 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.92 5.00
7 Pecko RóbertPecko Róbert 060518 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.96 4.00
8 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.04 3.00
9 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.45 2.00
10 53 Grujbár DušanGrujbár Dušan 060925 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.47 1.00
11 37 Galaba JakubGalaba Jakub 050220 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 09.49
12 Hlúbik MatúšHlúbik Matúš 060626 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.51
13 Erdélyi SamuelErdélyi Samuel 050104 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.56
14 59 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080620 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.68
15 51 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.71
16 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.80
17 Poláček AdamPoláček Adam 060621 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.82
18 36 Handl RichardHandl Richard 070804 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.94
19 Gál TomášGál Tomáš 051012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.03
20 Kocian MartinKocian Martin 050903 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10.10
21 52 Lencsés SamuelLencsés Samuel 060720 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10.41
22 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav 050329 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10.55
Celkom 22 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 07:15) Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repová KristínaRepová Kristína 050716 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 08.52 11.00
2 Kováčová EmmaKováčová Emma 050820 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.57 9.00
3 80 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061011 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 09.75
4 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.83
5 Czéreová MichaelaCzéreová Michaela 051205 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.99
6 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 061230 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.52
7 12 Gazárková MáriaGazárková Mária 050925 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 10.63
8 11 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 080103 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 11.60
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 07:15) Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Juríková TimeaJuríková Timea 050412 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.49
2 91 Šimurková PetraŠimurková Petra 060824 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.75
3 81 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 10.07
4 Leváková NinaLeváková Nina 050614 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.19
5 Masárová NinaMasárová Nina 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 10.23
6 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia 060420 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.40
7 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 070401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.42
8 Višňovská ElaVišňovská Ela 080703 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 10.52
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 28.4.2018 - 07:15) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050524 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.66 8.00
2 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.17 2.00
3 71 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.45
4 Danihelová EsterDanihelová Ester 050928 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.81
5 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 050421 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.27
6 Čemanová LeaČemanová Lea 060905 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.81
7 Vassová KarolínaVassová Karolína 070625 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11.02
8 84 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 11.26
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 28.4.2018 - 07:15) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.18 1.00
2 Kubová KarinKubová Karin 060127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.46
3 66 Pilková SašaPilková Saša 060602 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.54
4 82 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 09.98
5 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.49
6 68 Dúbravská VeronikaDúbravská Veronika 060620 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.51
7 Brošová AnetaBrošová Aneta 051116 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.99
8 13 Bilibok Kinco BrigitaBilibok Kinco Brigita 060731 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 11.62
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 28.4.2018 - 07:15) Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.73 7.00
2 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.96 5.00
3 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060831 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.04 3.00
4 Juríková KarolínaJuríková Karolína 060213 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 8 09.22
5 Gučková AnetaGučková Aneta 051025 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.28
6 14 Ščepková DanielaŠčepková Daniela 050209 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 1 09.96
7 Nosianová MichaelaNosianová Michaela 060508 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.97
8 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.08
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 28.4.2018 - 07:15) Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.02 4.00
2 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 050120 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.46
3 85 Orelová LauraOrelová Laura 060412 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.72
4 Stümpel FreaStümpel Frea 050831 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.80
5 78 Kočišová KláraKočišová Klára 060319 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 5 09.94
6 Nováková KarinNováková Karin 070326 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.99
7 Hromkovičová SophiaHromkovičová Sophia 060224 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 8 10.53
8 Vančová VanessaVančová Vanessa 060903 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.59
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (so, 28.4.2018 - 07:15) Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.75 6.00
2 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 060203 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 09.93
3 Králiková MariannaKráliková Marianna 051203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.10
4 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.24
5 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 070825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 10.73
6 Kudelová BibianaKudelová Bibiana 060912 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.06
Némethová TerezaNémethová Tereza 070123 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repová KristínaRepová Kristína 050716 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 08.52 11.00
2 Kováčová EmmaKováčová Emma 050820 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.57 9.00
3 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050524 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.66 8.00
4 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.73 7.00
5 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.75 6.00
6 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.96 5.00
7 88 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.02 4.00
8 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060831 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.04 3.00
9 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.17 2.00
10 111 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.18 1.00
11 Juríková KarolínaJuríková Karolína 060213 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 8 09.22
12 Gučková AnetaGučková Aneta 051025 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.28
13 71 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.45
14 Kubová KarinKubová Karin 060127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.46
14 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 050120 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.46
16 Juríková TimeaJuríková Timea 050412 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.49
17 66 Pilková SašaPilková Saša 060602 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.54
18 85 Orelová LauraOrelová Laura 060412 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.72
19 80 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061011 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 09.75
19 91 Šimurková PetraŠimurková Petra 060824 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.75
21 Stümpel FreaStümpel Frea 050831 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.80
22 Danihelová EsterDanihelová Ester 050928 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.81
23 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.83
24 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 060203 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 09.93
25 78 Kočišová KláraKočišová Klára 060319 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 5 09.94
26 14 Ščepková DanielaŠčepková Daniela 050209 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 1 09.96
27 Nosianová MichaelaNosianová Michaela 060508 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.97
28 82 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 09.98
29 Czéreová MichaelaCzéreová Michaela 051205 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.99
29 Nováková KarinNováková Karin 070326 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.99
31 81 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 10.07
32 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.08
33 Králiková MariannaKráliková Marianna 051203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.10
34 Leváková NinaLeváková Nina 050614 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.19
35 Masárová NinaMasárová Nina 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 10.23
36 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.24
37 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 050421 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.27
38 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia 060420 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.40
39 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 070401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.42
40 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.49
41 68 Dúbravská VeronikaDúbravská Veronika 060620 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.51
42 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 061230 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.52
42 Višňovská ElaVišňovská Ela 080703 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 10.52
44 Hromkovičová SophiaHromkovičová Sophia 060224 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 8 10.53
45 12 Gazárková MáriaGazárková Mária 050925 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 10.63
46 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 070825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 10.73
47 Čemanová LeaČemanová Lea 060905 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.81
48 Brošová AnetaBrošová Aneta 051116 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.99
49 Vassová KarolínaVassová Karolína 070625 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11.02
50 84 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 11.26
51 Vančová VanessaVančová Vanessa 060903 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.59
52 11 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 080103 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 11.60
53 13 Bilibok Kinco BrigitaBilibok Kinco Brigita 060731 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 11.62
54 Kudelová BibianaKudelová Bibiana 060912 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.06
Némethová TerezaNémethová Tereza 070123 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 28.4.2018 - 07:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repová KristínaRepová Kristína 050716 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.52
2 Kováčová EmmaKováčová Emma 050820 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.57
3 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050524 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.66
4 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.73
5 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.75
6 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.96
7 88 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.02
8 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060831 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.04
9 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.17
10 111 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.18
11 Juríková KarolínaJuríková Karolína 060213 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 09.22
12 Gučková AnetaGučková Aneta 051025 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.28
13 71 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.45
14= Kubová KarinKubová Karin 060127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.46
14= Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 050120 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.46
16 Juríková TimeaJuríková Timea 050412 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.49
17 66 Pilková SašaPilková Saša 060602 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.54
18 85 Orelová LauraOrelová Laura 060412 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.72
19= 91 Šimurková PetraŠimurková Petra 060824 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.75
19= 80 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061011 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.75
21 Stümpel FreaStümpel Frea 050831 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.80
22 Danihelová EsterDanihelová Ester 050928 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.81
23 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.83
24 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 060203 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.93
25 78 Kočišová KláraKočišová Klára 060319 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 09.94
26 14 Ščepková DanielaŠčepková Daniela 050209 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 09.96
27 Nosianová MichaelaNosianová Michaela 060508 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.97
28 82 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.98
29= Nováková KarinNováková Karin 070326 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.99
29= Czéreová MichaelaCzéreová Michaela 051205 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.99
31 81 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 10.07
32 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.08
33 Králiková MariannaKráliková Marianna 051203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10.10
34 Leváková NinaLeváková Nina 050614 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.19
35 Masárová NinaMasárová Nina 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 10.23
36 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.24
37 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 050421 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10.27
38 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia 060420 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10.40
39 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 070401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10.42
40 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.49
41 68 Dúbravská VeronikaDúbravská Veronika 060620 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.51
42= Višňovská ElaVišňovská Ela 080703 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.52
42= Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 061230 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.52
44 Hromkovičová SophiaHromkovičová Sophia 060224 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 10.53
45 12 Gazárková MáriaGazárková Mária 050925 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 10.63
46 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 070825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10.73
47 Čemanová LeaČemanová Lea 060905 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10.81
48 Brošová AnetaBrošová Aneta 051116 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.99
49 Vassová KarolínaVassová Karolína 070625 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11.02
50 84 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11.26
51 Vančová VanessaVančová Vanessa 060903 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.59
52 11 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 080103 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 11.60
53 13 Bilibok Kinco BrigitaBilibok Kinco Brigita 060731 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 11.62
54 Kudelová BibianaKudelová Bibiana 060912 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12.06
Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 050430 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra DNS
Némethová TerezaNémethová Tereza 070123 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 56 pretekárov

100 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh (so, 28.4.2018 - 06:40) Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rigo PeterRigo Peter 990810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.78 9.00
2 Kurucz NorbertKurucz Norbert 000415 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.42 7.00
3 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 001021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.46 6.00
4 Vološin FilipVološin Filip 000402 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 12.78 5.00
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 28.4.2018 - 06:40) Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 031008 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.83
2 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.88
3 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.91
4 112 Dráfi KarolDráfi Karol 011004 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.09
5 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 12.16
6 Kajtor RichardKajtor Richard 020913 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 12.26
7 Müller PatrikMüller Patrik 040408 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.78
8 20 Aštáry SamuelAštáry Samuel 040527 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 13.59
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 28.4.2018 - 06:40) Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krkoška FilipKrkoška Filip 010823 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.76
2 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 12.34
3 Laca MatejLaca Matej 020508 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.48
4 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030807 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.49
5 Čery MatúšČery Matúš 040404 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.51
6 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020813 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 12.67
7 Prusák JurajPrusák Juraj 040801 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 13.73
8 99 Červený SamuelČervený Samuel 040714 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 14.06
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 031008 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.83
2 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.88
3 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.91
4 112 Dráfi KarolDráfi Karol 011004 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.09
5 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 12.16
6 Kajtor RichardKajtor Richard 020913 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 12.26
7 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 12.34
8 Laca MatejLaca Matej 020508 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.48
9 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030807 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.49
10 Čery MatúšČery Matúš 040404 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.51
11 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020813 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 12.67
12 Krkoška FilipKrkoška Filip 010823 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.76
13 Müller PatrikMüller Patrik 040408 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.78
14 20 Aštáry SamuelAštáry Samuel 040527 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 13.59
15 Prusák JurajPrusák Juraj 040801 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 13.73
16 99 Červený SamuelČervený Samuel 040714 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 14.06

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 28.4.2018 - 07:50) Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 031008 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.77 9.00
2 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 11.85 8.00
3 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.91 7.00
4 112 Dráfi KarolDráfi Karol 011004 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.08 6.00
5 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.10 5.00
6 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 12.17 4.00
7 Laca MatejLaca Matej 020508 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 12.30 1.50
Ostrovský MartinOstrovský Martin 030807 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 28.4.2018 - 07:50) Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rigo PeterRigo Peter 990810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.74 11.00
MS Kajtor RichardKajtor Richard 020913 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 12.06
3 Čery MatúšČery Matúš 040404 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.20 3.00
4 Kurucz NorbertKurucz Norbert 000415 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.30 1.50
5 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020813 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.43
6 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 001021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.48
7 Müller PatrikMüller Patrik 040408 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 12.63
Krkoška FilipKrkoška Filip 010823 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 28.4.2018 - 06:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 031008 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.83
2 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.88
3 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.91
4 112 Dráfi KarolDráfi Karol 011004 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.09
5 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 12.16
6 Kajtor RichardKajtor Richard 020913 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 12.26
7 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 8 12.34
8 Laca MatejLaca Matej 020508 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 12.48
9 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030807 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 12.49
10 Čery MatúšČery Matúš 040404 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 12.51 1.00
11 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020813 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14 12.67
12 Krkoška FilipKrkoška Filip 010823 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 12.76
13 Müller PatrikMüller Patrik 040408 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 12.78
14 20 Aštáry SamuelAštáry Samuel 040527 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 18 13.59
15 Prusák JurajPrusák Juraj 040801 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 19 13.73
16 99 Červený SamuelČervený Samuel 040714 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20 14.06
Celkom 16 pretekárov

100 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh (so, 28.4.2018 - 06:50) Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.37 9.00
Trnková ViktóriaTrnková Viktória 000223 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DNS
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 28.4.2018 - 06:50) Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farkas LeaFarkas Lea 030429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.03
2 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.34
3 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.77
MS 32 Morávková TimeaMorávková Timea 040412 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.93
5 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.42
6 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 010614 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 14.87
7 Milkina EmaMilkina Ema 030720 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 20.05
Knižatová LauraKnižatová Laura 031006 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNF
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 28.4.2018 - 06:50) Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010510 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.96
2 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 13.34
3 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.13
4 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 14.22
5 Mačaiová PetraMačaiová Petra 020817 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.74
6 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 15.60
7 Černá NinaČerná Nina 030818 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 8 15.78
Jezsová VeronikaJezsová Veronika 040806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 28.4.2018 - 06:50) Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 13.21
2 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13.77
3 Mikulová EmmaMikulová Emma 020624 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.80
4 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.48
5 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030817 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 14.64
6 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.67
7 Náterová KarinNáterová Karin 040908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 16.24
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 28.4.2018 - 06:50) Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Húsková NinaHúsková Nina 020923 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13.09
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.45
3 Lafeková MartinaLafeková Martina 010414 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.55
4 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 011024 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.79
5 Melíšková LianaMelíšková Liana 040426 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.85
6 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.98
7 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 14.61
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 28.4.2018 - 06:50) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 29 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 021128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.77
2 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.85
3 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.30
4 Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 15.64
5 Boráková VeronikaBoráková Veronika 040513 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 15.90
6 Kálmánová ViktóriaKálmánová Viktória 021226 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 16.76
7 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja 040911 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 16.78
Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNF
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010510 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.96
2 Farkas LeaFarkas Lea 030429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.03
3 Húsková NinaHúsková Nina 020923 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13.09
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 13.21
5 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.34
5 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 13.34
7 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.45
8 Lafeková MartinaLafeková Martina 010414 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.55
9 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.77
9 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13.77
9 29 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 021128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.77
12 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 011024 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.79
13 Mikulová EmmaMikulová Emma 020624 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.80
14 Melíšková LianaMelíšková Liana 040426 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.85
14 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.85
16 32 Morávková TimeaMorávková Timea 040412 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.93
17 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.98
18 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.13
19 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 14.22
20 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.30
21 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.42
22 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.48
23 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 14.61
24 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030817 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 14.64
25 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.67
26 Mačaiová PetraMačaiová Petra 020817 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.74
27 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 010614 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 14.87
28 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 15.60
29 Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 15.64
30 Černá NinaČerná Nina 030818 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 8 15.78
31 Boráková VeronikaBoráková Veronika 040513 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 15.90
32 Náterová KarinNáterová Karin 040908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 16.24
33 Kálmánová ViktóriaKálmánová Viktória 021226 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 16.76
34 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja 040911 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 16.78
35 Milkina EmaMilkina Ema 030720 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 20.05
Knižatová LauraKnižatová Laura 031006 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNF
Jezsová VeronikaJezsová Veronika 040806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNF

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 28.4.2018 - 07:55) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010510 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.53 11.00
2 Farkas LeaFarkas Lea 030429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.80 9.00
3 Húsková NinaHúsková Nina 020923 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.97 8.00
4 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.06 7.00
5 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 13.07 6.00
6 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 13.16 4.00
7 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 13.33 3.00
8 Lafeková MartinaLafeková Martina 010414 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 16.11
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 28.4.2018 - 07:55) Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.09 5.00
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 13.71 2.00
3 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 13.79 1.00
4 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.83
5 Melíšková LianaMelíšková Liana 040426 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 13.89
29 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 021128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Mikulová EmmaMikulová Emma 020624 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 DNS
Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 011024 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 28.4.2018 - 06:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010510 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.96
2 Farkas LeaFarkas Lea 030429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13.03
3 Húsková NinaHúsková Nina 020923 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13.09
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13.21
5= Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13.34
5= Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.34
7 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.45
8 Lafeková MartinaLafeková Martina 010414 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.55
9= Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13.77
9= 29 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 021128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 13.77
9= Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13.77
12 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 011024 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13.79
13 Mikulová EmmaMikulová Emma 020624 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13.80
14= Melíšková LianaMelíšková Liana 040426 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13.85
14= Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13.85
16 32 Morávková TimeaMorávková Timea 040412 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 13.93
17 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13.98
18 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14.13
19 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14.22
20 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14.30
21 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14.42
22 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14.48
23 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14.61
24 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030817 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14.64
25 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14.67
26 Mačaiová PetraMačaiová Petra 020817 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14.74
27 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 010614 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14.87
28 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 15.60
29 Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 15.64
30 Černá NinaČerná Nina 030818 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 15.78
31 Boráková VeronikaBoráková Veronika 040513 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 15.90
32 Náterová KarinNáterová Karin 040908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 16.24
33 Kálmánová ViktóriaKálmánová Viktória 021226 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 16.76
34 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja 040911 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16.78
35 Milkina EmaMilkina Ema 030720 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20.05
Jezsová VeronikaJezsová Veronika 040806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra DNF
Knižatová LauraKnižatová Laura 031006 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNF
Celkom 38 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 10:00) Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haberern RichardHaberern Richard 060426 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 21.52 9.00
2 56 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 22.03 5.00
3 39 Straka RoanStraka Roan 050827 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.11 4.00
4 Broďáni MartinBroďáni Martin 060702 ŠK ŠOG Nitra AŠK ŠOG Nitra A 6 24.34
5 Prodaj MárioProdaj Mário 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.44
6 46 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.08
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 10:00) Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kudlička OndrejKudlička Ondrej 050405 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 21.74 8.00
2 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.94 6.00
3 Štefák DanielŠtefák Daniel 060412 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.22 2.00
4 Duchovič DamianDuchovič Damian 060717 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.89
5 95 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.56
6 45 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 060723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.32
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 28.4.2018 - 10:00) Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.34 11.00
2 47 Hulka AlexHulka Alex 060731 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 21.78 7.00
3 97 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.20 3.00
4 Horňák MarošHorňák Maroš 070121 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.74 1.00
5 Cvik RomanCvik Roman 061004 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.42
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.34 11.00
2 Haberern RichardHaberern Richard 060426 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 21.52 9.00
3 Kudlička OndrejKudlička Ondrej 050405 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 21.74 8.00
4 47 Hulka AlexHulka Alex 060731 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 21.78 7.00
5 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.94 6.00
6 56 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 22.03 5.00
7 39 Straka RoanStraka Roan 050827 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.11 4.00
8 97 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.20 3.00
9 Štefák DanielŠtefák Daniel 060412 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.22 2.00
10 Horňák MarošHorňák Maroš 070121 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.74 1.00
11 Duchovič DamianDuchovič Damian 060717 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.89
12 Cvik RomanCvik Roman 061004 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.42
13 Broďáni MartinBroďáni Martin 060702 ŠK ŠOG Nitra AŠK ŠOG Nitra A 6 24.34
14 95 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.56
15 45 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 060723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.32
16 Prodaj MárioProdaj Mário 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.44
17 46 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.08

150 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 28.4.2018 - 10:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20.34
2 Haberern RichardHaberern Richard 060426 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 21.52
3 Kudlička OndrejKudlička Ondrej 050405 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 21.74
4 47 Hulka AlexHulka Alex 060731 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 21.78
5 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.94
6 56 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 22.03
7 39 Straka RoanStraka Roan 050827 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.11
8 97 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.20
9 Štefák DanielŠtefák Daniel 060412 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.22
10 Horňák MarošHorňák Maroš 070121 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.74
11 Duchovič DamianDuchovič Damian 060717 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.89
12 Cvik RomanCvik Roman 061004 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23.42
13 Broďáni MartinBroďáni Martin 060702 ŠK ŠOG Nitra AŠK ŠOG Nitra A 24.34
14 95 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 24.56
15 45 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 060723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.32
16 Prodaj MárioProdaj Mário 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.44
17 46 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 26.08
Celkom 17 pretekárov

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 10:15) Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050704 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 21.36 11.00
2 Ursíny LeaUrsíny Lea 050712 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.75 8.00
3 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.45 3.00
4 Madáková LauraMadáková Laura 051215 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 24.40
5 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 050301 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.91
6 Burianová VivienBurianová Vivien 061005 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 27.79
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 10:15) Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 050925 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 21.74 9.00
2 60 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.22 6.00
3 63 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061023 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 23.50
4 Machová NinaMachová Nina 051024 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 24.22
5 Dobi OlíviaDobi Olívia 070907 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.50
6 Hobothová MáriaHobothová Mária 060923 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 26.46
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 28.4.2018 - 10:15) Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061017 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.38 4.00
2 62 Hudáková MarusiaHudáková Marusia 050210 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 23.28 1.00
3 Beňová KarinBeňová Karin 060102 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.34
4 64 Kerestešová KarinKerestešová Karin 060304 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.42
5 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060921 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.81
6 Szóradová NellaSzóradová Nella 060613 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.11
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 28.4.2018 - 10:15) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gogová EllaGogová Ella 050908 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.19 7.00
2 Czaková NatáliaCzaková Natália 060822 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.31 5.00
3 87 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050427 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.45
4 65 Prvá LuciaPrvá Lucia 070618 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.04
5 61 Belicová DorotaBelicová Dorota 050701 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 25.16
6 Vreteničková PaulaVreteničková Paula 061005 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.58
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 28.4.2018 - 10:15) Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bonová ZoéBonová Zoé 060130 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 23.17 2.00
2 Dinková JúliaDinková Júlia 050206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 24.48
3 109 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050615 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 24.55
4 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051022 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.70
5 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.25
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (so, 28.4.2018 - 10:15) Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 050430 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.86
2 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 060615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.91
3 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.18
4 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.50
5 Jančíková ValériaJančíková Valéria 050908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 25.28
6 Sukičová KristínaSukičová Kristína 050829 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 26.66
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050704 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 21.36 11.00
2 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 050925 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 21.74 9.00
3 Ursíny LeaUrsíny Lea 050712 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.75 8.00
4 Gogová EllaGogová Ella 050908 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.19 7.00
5 60 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.22 6.00
6 Czaková NatáliaCzaková Natália 060822 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.31 5.00
7 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061017 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.38 4.00
8 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.45 3.00
9 Bonová ZoéBonová Zoé 060130 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 23.17 2.00
10 62 Hudáková MarusiaHudáková Marusia 050210 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 23.28 1.00
11 87 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050427 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.45
12 63 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061023 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 23.50
13 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 050430 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.86
14 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 060615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.91
15 65 Prvá LuciaPrvá Lucia 070618 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.04
16 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.18
17 Machová NinaMachová Nina 051024 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 24.22
18 Beňová KarinBeňová Karin 060102 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.34
19 Madáková LauraMadáková Laura 051215 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 24.40
20 64 Kerestešová KarinKerestešová Karin 060304 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.42
21 Dinková JúliaDinková Júlia 050206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 24.48
22 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.50
23 109 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050615 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 24.55
24 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051022 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.70
25 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060921 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.81
26 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 050301 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.91
27 Szóradová NellaSzóradová Nella 060613 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.11
28 61 Belicová DorotaBelicová Dorota 050701 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 25.16
29 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.25
30 Jančíková ValériaJančíková Valéria 050908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 25.28
31 Dobi OlíviaDobi Olívia 070907 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.50
32 Hobothová MáriaHobothová Mária 060923 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 26.46
33 Sukičová KristínaSukičová Kristína 050829 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 26.66
34 Burianová VivienBurianová Vivien 061005 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 27.79
35 Vreteničková PaulaVreteničková Paula 061005 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.58

150 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 28.4.2018 - 10:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050704 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 21.36
2 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 050925 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21.74
3 Ursíny LeaUrsíny Lea 050712 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.75
4 Gogová EllaGogová Ella 050908 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.19
5 60 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.22
6 Czaková NatáliaCzaková Natália 060822 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.31
7 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061017 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.38
8 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.45
9 Bonová ZoéBonová Zoé 060130 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 23.17
10 62 Hudáková MarusiaHudáková Marusia 050210 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 23.28
11 87 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050427 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 23.45
12 63 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061023 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 23.50
13 65 Prvá LuciaPrvá Lucia 070618 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.04
14 Machová NinaMachová Nina 051024 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.22
15 Beňová KarinBeňová Karin 060102 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.34
16 Madáková LauraMadáková Laura 051215 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.40
17 64 Kerestešová KarinKerestešová Karin 060304 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.42
18 Dinková JúliaDinková Júlia 050206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.48
19 109 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050615 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.55
20 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051022 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.70
21 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060921 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.81
22 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 050301 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.91
23 Szóradová NellaSzóradová Nella 060613 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 25.11
24 61 Belicová DorotaBelicová Dorota 050701 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 25.16
25 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.25
26 Dobi OlíviaDobi Olívia 070907 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 25.50
27 Hobothová MáriaHobothová Mária 060923 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 26.46
28 Burianová VivienBurianová Vivien 061005 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 27.79
29 Vreteničková PaulaVreteničková Paula 061005 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 28.58
Celkom 29 pretekárov

200 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 10:30) Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nguyen MichalNguyen Michal 000528 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.21 11.00
2 Ševčík AdamŠevčík Adam 001023 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 24.48 9.00
3 Krkoška FilipKrkoška Filip 010823 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.26 8.00
28 Kalmár DávidKalmár Dávid 990708 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 10:30) Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 031008 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.67 11.00
2 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 23.94 9.00
3 Henry FranklinHenry Franklin 040417 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 24.85 6.00
4 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020813 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.42 4.00
5 Dömeny DanielDömeny Daniel 010220 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 30.96 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 10:30) Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 24.00 8.00
2 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010928 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.46 7.00
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030807 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.08 5.00
4 Žilinka MartinŽilinka Martin 030715 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 26.81 3.00
Laca MatejLaca Matej 020508 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 031008 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.67 11.00
2 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 23.94 9.00
3 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 24.00 8.00
4 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010928 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.46 7.00
5 Henry FranklinHenry Franklin 040417 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 24.85 6.00
6 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030807 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.08 5.00
7 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020813 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.42 4.00
8 Žilinka MartinŽilinka Martin 030715 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 26.81 3.00
9 Dömeny DanielDömeny Daniel 010220 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 30.96 2.00
Laca MatejLaca Matej 020508 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS

200 m - Dorastenci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 28.4.2018 - 10:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 031008 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23.67
2 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 23.94
3 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 24.00
4 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010928 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.46
5 Henry FranklinHenry Franklin 040417 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 24.85
6 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030807 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 25.08
7 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020813 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 25.42
8 Žilinka MartinŽilinka Martin 030715 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 26.81
9 Dömeny DanielDömeny Daniel 010220 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 30.96
Laca MatejLaca Matej 020508 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra DNS
Celkom 10 pretekárov

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 10:40) Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pomajbova PaulinaPomajbova Paulina 990407 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.71 11.00
2 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.70 9.00
3 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.81 8.00
4 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 000223 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 28.43 7.00
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 10:40) Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.87 5.00
2 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 26.99 3.00
3 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 28.05
4 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 29.82
5 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 30.54
Jezsová VeronikaJezsová Veronika 040806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 10:40) Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 27.58 1.00
2 Ábelová ErikaÁbelová Erika 011204 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 30.82
3 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 31.25
4 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 030820 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 31.59
5 Kálmánová ViktóriaKálmánová Viktória 021226 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 33.49
6 Černá NinaČerná Nina 030818 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 34.47
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 28.4.2018 - 10:40) Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Húsková NinaHúsková Nina 020923 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.43 8.00
2 108 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.53 7.00
3 101 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.04 2.00
4 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030817 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.22
5 Baranovičová KarinBaranovičová Karin 030909 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 31.59
Milkina EmaMilkina Ema 030720 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 28.4.2018 - 10:40) Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.88 9.00
2 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 26.96 4.00
3 30 Stachová AnitaStachová Anita 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 28.75
4 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.48
5 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 34.34
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 28.4.2018 - 10:40) Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010510 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.62 11.00
2 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010325 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.82 6.00
3 18 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 27.85
4 Kršková LuciaKršková Lucia 040529 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 29.15
5 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 33.19
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010510 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.62 11.00
2 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.88 9.00
3 Húsková NinaHúsková Nina 020923 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.43 8.00
4 108 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.53 7.00
5 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010325 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.82 6.00
6 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.87 5.00
7 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 26.96 4.00
8 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 26.99 3.00
9 101 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.04 2.00
10 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 27.58 1.00
11 18 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 27.85
12 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 28.05
13 30 Stachová AnitaStachová Anita 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 28.75
14 Kršková LuciaKršková Lucia 040529 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 29.15
15 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 29.82
16 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030817 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.22
17 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.48
18 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 30.54
19 Ábelová ErikaÁbelová Erika 011204 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 30.82
20 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 31.25
21 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 030820 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 31.59
21 Baranovičová KarinBaranovičová Karin 030909 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 31.59
23 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 33.19
24 Kálmánová ViktóriaKálmánová Viktória 021226 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 33.49
25 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 34.34
26 Černá NinaČerná Nina 030818 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 34.47
Jezsová VeronikaJezsová Veronika 040806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Milkina EmaMilkina Ema 030720 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS

200 m - Dorastenky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 28.4.2018 - 10:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010510 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.62 11.00
2 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.88 9.00
3 Húsková NinaHúsková Nina 020923 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26.43 8.00
4 108 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 26.53 7.00
5 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010325 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.82 6.00
6 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.87 5.00
7 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 26.96 4.00
8 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 26.99 3.00
9 101 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 27.04 2.00
10 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 27.58 1.00
11 18 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 27.85
12 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 28.05
13 30 Stachová AnitaStachová Anita 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 28.75
14 Kršková LuciaKršková Lucia 040529 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 29.15
15 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 29.82
16 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030817 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 30.22
17 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 30.48
18 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 30.54
19 Ábelová ErikaÁbelová Erika 011204 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 30.82
20 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 31.25
21 Baranovičová KarinBaranovičová Karin 030909 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 31.59
22 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 030820 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 31.59
23 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 33.19
24 Kálmánová ViktóriaKálmánová Viktória 021226 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 33.49
25 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 34.34
26 Černá NinaČerná Nina 030818 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 34.47
Jezsová VeronikaJezsová Veronika 040806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Milkina EmaMilkina Ema 030720 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 28 pretekárov

400 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 08:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
28 Kalmár DávidKalmár Dávid 990708 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 08:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 54.14 11.00
2 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010928 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 54.80 9.00
3 Henry FranklinHenry Franklin 040417 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 55.45 8.00
4 Žilinka MartinŽilinka Martin 030715 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 1:01.08 7.00
5 Dömeny DanielDömeny Daniel 010220 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:09.65 6.00
112 Dráfi KarolDráfi Karol 011004 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 6 pretekárov

400 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 08:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pomajbova PaulinaPomajbova Paulina 990407 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 58.55 11.00
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 08:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010325 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 59.79 11.00
2 30 Stachová AnitaStachová Anita 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 1:01.63 9.00
3 12 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:08.59 8.00
4 Kosmálová SimonaKosmálová Simona 040803 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:10.92 7.00
Pločeková NatáliaPločeková Natália 011014 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 DNS
Celkom 5 pretekárov

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 08:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 50 Černý MatejČerný Matej 050417 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1:44.27 11.00
2 48 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:49.21 6.00
3 56 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1:55.30 4.00
4 55 Szorád MichalSzorád Michal 060908 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:58.90 3.00
5 57 Holý PeterHolý Peter 050512 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:01.88 2.00
6 58 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:03.94 1.00
7 49 Kubala MatúšKubala Matúš 060705 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2:04.61
8 51 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:07.38
9 54 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060701 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:10.00
10 59 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080620 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:14.63
11 53 Grujbár DušanGrujbár Dušan 060925 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:20.90
12 52 Lencsés SamuelLencsés Samuel 060720 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:51.73
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 08:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 44 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:47.20 9.00
2 39 Straka RoanStraka Roan 050827 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:48.44 8.00
3 47 Hulka AlexHulka Alex 060731 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1:49.14 7.00
4 38 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:54.10 5.00
5 43 Vadovič DanielVadovič Daniel 050518 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:04.42
6 36 Handl RichardHandl Richard 070804 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:09.18
7 45 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 060723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:11.99
8 37 Galaba JakubGalaba Jakub 050220 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:13.28
9 42 Kubík SamuelKubík Samuel 060402 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2:14.22
10 46 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:17.69
11 40 Libich ŠimonLibich Šimon 060327 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:18.18
41 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... DNS
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 50 Černý MatejČerný Matej 050417 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1:44.27 11.00
2 44 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:47.20 9.00
3 39 Straka RoanStraka Roan 050827 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:48.44 8.00
4 47 Hulka AlexHulka Alex 060731 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1:49.14 7.00
5 48 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:49.21 6.00
6 38 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:54.10 5.00
7 56 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1:55.30 4.00
8 55 Szorád MichalSzorád Michal 060908 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:58.90 3.00
9 57 Holý PeterHolý Peter 050512 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:01.88 2.00
10 58 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:03.94 1.00
11 43 Vadovič DanielVadovič Daniel 050518 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:04.42
12 49 Kubala MatúšKubala Matúš 060705 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2:04.61
13 51 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:07.38
14 36 Handl RichardHandl Richard 070804 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:09.18
15 54 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060701 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:10.00
16 45 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 060723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:11.99
17 37 Galaba JakubGalaba Jakub 050220 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:13.28
18 42 Kubík SamuelKubík Samuel 060402 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2:14.22
19 59 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080620 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:14.63
20 46 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:17.69
21 40 Libich ŠimonLibich Šimon 060327 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:18.18
22 53 Grujbár DušanGrujbár Dušan 060925 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:20.90
23 52 Lencsés SamuelLencsés Samuel 060720 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:51.73
41 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... DNS

600 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 28.4.2018 - 08:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 50 Černý MatejČerný Matej 050417 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1:44.27 11.00
2 44 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:47.20 9.00
3 39 Straka RoanStraka Roan 050827 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:48.44 8.00
4 47 Hulka AlexHulka Alex 060731 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1:49.14 7.00
5 48 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:49.21 6.00
6 38 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:54.10 5.00
7 56 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1:55.30 4.00
8 55 Szorád MichalSzorád Michal 060908 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:58.90 3.00
9 57 Holý PeterHolý Peter 050512 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:01.88 2.00
10 58 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:03.94 1.00
11 43 Vadovič DanielVadovič Daniel 050518 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:04.42
12 49 Kubala MatúšKubala Matúš 060705 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2:04.61
13 51 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:07.38
14 36 Handl RichardHandl Richard 070804 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:09.18
15 54 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060701 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:10.00
16 45 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 060723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:11.99
17 37 Galaba JakubGalaba Jakub 050220 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:13.28
18 42 Kubík SamuelKubík Samuel 060402 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2:14.22
19 59 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080620 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:14.63
20 46 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:17.69
21 40 Libich ŠimonLibich Šimon 060327 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:18.18
22 53 Grujbár DušanGrujbár Dušan 060925 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:20.90
23 52 Lencsés SamuelLencsés Samuel 060720 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:51.73
41 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... DNS
Celkom 24 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 09:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 89 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050916 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:50.28 8.00
2 85 Orelová LauraOrelová Laura 060412 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:57.36 5.00
3 83 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060705 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:58.91 4.00
4 88 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1:59.07 3.00
5 91 Šimurková PetraŠimurková Petra 060824 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:00.93 1.00
6 90 Petríková BarboraPetríková Barbora 050901 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:03.82
7 93 Plačková LindaPlačková Linda 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:04.69
8 86 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050824 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:10.97
9 82 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:13.96
10 92 Halešová HankaHalešová Hanka 050702 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 2:21.17
11 84 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:39.08
87 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050427 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica DNS
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 09:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 60 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:48.33 9.00
2 111 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:53.87 6.00
3 70 Chladoňová ViktóriaChladoňová Viktória 061115 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:00.40 2.00
4 66 Pilková SašaPilková Saša 060602 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:02.96
5 62 Hudáková MarusiaHudáková Marusia 050210 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:04.30
6 65 Prvá LuciaPrvá Lucia 070618 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:06.45
7 64 Kerestešová KarinKerestešová Karin 060304 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:10.14
8 63 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061023 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:10.22
9 61 Belicová DorotaBelicová Dorota 050701 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:11.77
68 Dúbravská VeronikaDúbravská Veronika 060620 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNS
Celkom 10 pretekárov
Beh 03 (so, 28.4.2018 - 09:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 79 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050509 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:41.83
2 75 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050717 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1:46.08 11.00
3 72 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050412 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:53.74 7.00
4 76 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 060323 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:01.56
5 71 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:03.38
6 80 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061011 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:04.69
7 77 Ballová LinaBallová Lina 060807 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:07.18
8 74 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:18.79
9 81 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:19.74
10 78 Kočišová KláraKočišová Klára 060319 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 2:19.79
11 73 Repková DianaRepková Diana 050619 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:25.97
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 79 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050509 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:41.83
2 75 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050717 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1:46.08 11.00
3 60 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:48.33 9.00
4 89 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050916 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:50.28 8.00
5 72 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050412 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:53.74 7.00
6 111 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:53.87 6.00
7 85 Orelová LauraOrelová Laura 060412 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:57.36 5.00
8 83 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060705 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:58.91 4.00
9 88 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1:59.07 3.00
10 70 Chladoňová ViktóriaChladoňová Viktória 061115 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:00.40 2.00
11 91 Šimurková PetraŠimurková Petra 060824 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:00.93 1.00
12 76 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 060323 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:01.56
13 66 Pilková SašaPilková Saša 060602 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:02.96
14 71 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:03.38
15 90 Petríková BarboraPetríková Barbora 050901 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:03.82
16 62 Hudáková MarusiaHudáková Marusia 050210 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:04.30
17 93 Plačková LindaPlačková Linda 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:04.69
17 80 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061011 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:04.69
19 65 Prvá LuciaPrvá Lucia 070618 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:06.45
20 77 Ballová LinaBallová Lina 060807 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:07.18
21 64 Kerestešová KarinKerestešová Karin 060304 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:10.14
22 63 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061023 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:10.22
23 86 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050824 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:10.97
24 61 Belicová DorotaBelicová Dorota 050701 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:11.77
25 82 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:13.96
26 74 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:18.79
27 81 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:19.74
28 78 Kočišová KláraKočišová Klára 060319 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 2:19.79
29 92 Halešová HankaHalešová Hanka 050702 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 2:21.17
30 73 Repková DianaRepková Diana 050619 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:25.97
31 84 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:39.08
87 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050427 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica DNS
68 Dúbravská VeronikaDúbravská Veronika 060620 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNS

600 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 28.4.2018 - 09:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 79 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050509 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:41.83
2 75 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050717 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1:46.08 11.00
3 60 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:48.33 9.00
4 89 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050916 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:50.28 8.00
5 72 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050412 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:53.74 7.00
6 111 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:53.87 6.00
7 85 Orelová LauraOrelová Laura 060412 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:57.36 5.00
8 83 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060705 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:58.91 4.00
9 88 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1:59.07 3.00
10 70 Chladoňová ViktóriaChladoňová Viktória 061115 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:00.40 2.00
11 91 Šimurková PetraŠimurková Petra 060824 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:00.93 1.00
12 76 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 060323 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:01.56
13 66 Pilková SašaPilková Saša 060602 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:02.96
14 71 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:03.38
15 90 Petríková BarboraPetríková Barbora 050901 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:03.82
16 62 Hudáková MarusiaHudáková Marusia 050210 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:04.30
17= 80 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061011 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:04.69
17= 93 Plačková LindaPlačková Linda 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:04.69
19 65 Prvá LuciaPrvá Lucia 070618 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:06.45
20 77 Ballová LinaBallová Lina 060807 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:07.18
21 64 Kerestešová KarinKerestešová Karin 060304 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:10.14
22 63 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061023 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:10.22
23 86 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050824 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:10.97
24 61 Belicová DorotaBelicová Dorota 050701 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:11.77
25 82 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:13.96
26 74 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:18.79
27 81 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:19.74
28 78 Kočišová KláraKočišová Klára 060319 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 2:19.79
29 92 Halešová HankaHalešová Hanka 050702 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 2:21.17
30 73 Repková DianaRepková Diana 050619 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:25.97
31 84 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:39.08
87 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050427 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica DNS
68 Dúbravská VeronikaDúbravská Veronika 060620 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNS
Celkom 33 pretekárov

800 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 07:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 28 Kalmár DávidKalmár Dávid 990708 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:20.36 11.00
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 07:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 100 Laktiš JakubLaktiš Jakub 020825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:11.38 11.00
2 106 Halvoň PavolHalvoň Pavol 010809 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:12.41 9.00
3 22 Kecskés MartinKecskés Martin 010926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:18.84 8.00
4 23 Kováč AdamKováč Adam 030924 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:21.16 7.00
5 24 Kravárik OliverKravárik Oliver 040627 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:23.69 6.00
6 26 Vila - Olah MateoVila - Olah Mateo 020106 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:34.88 5.00
7 20 Aštáry SamuelAštáry Samuel 040527 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 2:41.50 4.00
27 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros 031213 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 07:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 30 Stachová AnitaStachová Anita 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:28.06 11.00
MS 29 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 021128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:31.68
3 101 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:34.05 9.00
MS 32 Morávková TimeaMorávková Timea 040412 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:34.51
5 109 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040507 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:36.50 8.00
6 107 Geseová LeaGeseová Lea 030406 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:36.67 7.00
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 09:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 98 Kopiar JakubKopiar Jakub 990715 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4:12.81
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 09:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 112 Dráfi KarolDráfi Karol 011004 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4:11.64 11.00
2 106 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 011030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4:48.84 9.00
3 96 Surový SamuelSurový Samuel 020712 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4:51.59 8.00
4 108 Slivka PavolSlivka Pavol 010311 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4:57.40 7.00
5 99 Červený SamuelČervený Samuel 040714 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5:02.80 6.00
6 101 Petríček MatúšPetríček Matúš 011104 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5:07.37 5.00
7 107 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 040702 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5:09.70 4.00
8 102 Drahovský BenjamínDrahovský Benjamín 011203 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5:11.29 3.00
9 105 Ambruš OndrejAmbruš Ondrej 020522 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5:24.23 2.00
104 Holzhei DávidHolzhei Dávid 010206 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 09:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 95 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5:20.58 11.00
2 97 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5:21.25 9.00
3 96 Lichanec ŠimonLichanec Šimon 050807 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6:25.74 8.00
Celkom 3 pretekári

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 09:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 18 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5:15.68 11.00
2 14 Majzlíková KristínaMajzlíková Kristína 011024 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5:20.77 9.00
3 104 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5:47.76 8.00
4 9 Laktišová EliškaLaktišová Eliška 040416 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6:00.45 7.00
5 12 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6:28.62 6.00
8 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 09:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 109 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050615 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5:51.86 11.00
2 110 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 060109 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6:02.61 9.00
3 87 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050427 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6:03.98 8.00
4 11 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6:16.83 7.00
5 111 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6:38.43 6.00
6 112 Slobodová DianaSlobodová Diana 051103 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6:39.57 5.00
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 06:20) Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Karper IvanKarper Ivan 050928 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.30 2.00
Plačko LukášPlačko Lukáš 050416 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 11.53 11.00
57 Holý PeterHolý Peter 050512 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.20 4.00
Mikušať JakubMikušať Jakub 061225 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 14.39
Cvik RomanCvik Roman 061004 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 14.25
Poláček AdamPoláček Adam 060621 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.80 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 06:20) Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
38 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.78 9.00
54 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060701 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.33 7.00
Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 13.27 3.00
1 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 12.96 5.00
Kudlička OndrejKudlička Ondrej 050405 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 12.40 6.00
Prodaj MárioProdaj Mário 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.30 8.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plačko LukášPlačko Lukáš 050416 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 11.53 11.00
2 38 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.78 9.00
3 Prodaj MárioProdaj Mário 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.30 8.00
4 54 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060701 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.33 7.00
5 Kudlička OndrejKudlička Ondrej 050405 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 12.40 6.00
6 1 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 12.96 5.00
7 57 Holý PeterHolý Peter 050512 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.20 4.00
8 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 13.27 3.00
9 Karper IvanKarper Ivan 050928 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.30 2.00
10 Poláček AdamPoláček Adam 060621 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.80 1.00
11 Cvik RomanCvik Roman 061004 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 14.25
12 Mikušať JakubMikušať Jakub 061225 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 14.39

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 28.4.2018 - 06:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plačko LukášPlačko Lukáš 050416 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 11.53 11.00
2 38 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.78 9.00
3 Prodaj MárioProdaj Mário 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.30 8.00
4 54 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060701 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.33 7.00
5 Kudlička OndrejKudlička Ondrej 050405 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 12.40 6.00
6 1 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 12.96 5.00
7 57 Holý PeterHolý Peter 050512 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.20 4.00
8 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 13.27 3.00
9 Karper IvanKarper Ivan 050928 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.30 2.00
10 Poláček AdamPoláček Adam 060621 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.80 1.00
11 Cvik RomanCvik Roman 061004 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 14.25
12 Mikušať JakubMikušať Jakub 061225 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 14.39
Celkom 12 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 06:30) Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050704 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.73 8.00
2 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060613 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.71 7.00
3 Bonová ZoéBonová Zoé 060130 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 13.10
4 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 13.22
5 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051022 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.94
6 Dobi OlíviaDobi Olívia 070907 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 14.00
7 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 14.29
8 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 14.63
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 06:30) Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 79 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050509 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.52
2 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050913 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.15 5.00
3 89 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050916 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 12.35 2.50
4 111 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.35 2.50
5 Gogová EllaGogová Ella 050908 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.41 1.00
6 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060921 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.24
7 73 Repková DianaRepková Diana 050619 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 13.69
8 11 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 15.40