<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov , junioriek a veteránov

Bratislava (4. 3. 2018)

60 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 4.3.2018 - 11:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.19 0.198
2 94 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.25 0.216
3 162 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.42 0.302
4 154 Hložny AdrianHložny Adrian 001103 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 07.44 0.210
5 195 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.50 0.228
6 39 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 7 07.77 0.177
7 5 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 990503 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 07.90 0.252
Poznámky:
60m - Juniori :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 4.3.2018 - 11:26) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 131 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.17 0.368
2 109 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 07.22 0.179
3 28 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 07.38 0.201
4 180 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 07.52 0.212
5 144 Novosad MartinNovosad Martin 990528 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 07.67 0.235
6 64 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 001022 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.76 0.198
7 12 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.98 0.256
Poznámky:
60m - Juniori :: Rozbeh 2
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 4.3.2018 - 11:27) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Lánik MatejLánik Matej 990728 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.19 0.241
2 99 Kuľha JakubKuľha Jakub 990425 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 07.23 0.171
3 120 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 001206 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.27 0.198
4 65 Nguyen MichalNguyen Michal 000529 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.44 0.191
5 66 Tokoš MartinTokoš Martin 001219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.66 0.208
6 166 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.74 0.432
7 69 Hlaváč DenisHlaváč Denis 001023 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.09 0.245
Poznámky:
60m - Juniori :: Rozbeh 3
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 4.3.2018 - 11:28) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.13 0.228
2 133 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.24 0.222
3 132 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.36 0.206
4 87 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.46 0.249
5 97 Žiak AdrianŽiak Adrian 000306 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.47 0.218
6 111 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 07.84 0.234
7 110 Fritzman FrantišekFritzman František 000922 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 08.12 0.224
Poznámky:
60m - Juniori :: Rozbeh 4
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 5 (ne, 4.3.2018 - 11:29) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 174 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.25 0.211
2 61 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 07.39 0.350
3 198 Rosenberg MatejRosenberg Matej 000121 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.45 0.175
4 190 Beláň MarekBeláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.64 0.182
5= 143 Macho JurajMacho Juraj 990709 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 07.76 0.216
5= 8 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.76 0.393
Poznámky:
60m - Juniori :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov

60 m - Juniori (Finále)

Finále 1 (ne, 4.3.2018 - 12:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 131 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.01 0.181
2 175 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.11 0.200
3 174 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.18 0.194
4 63 Lánik MatejLánik Matej 990728 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.20 0.242
5 99 Kuľha JakubKuľha Jakub 990425 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 07.22 0.188
6 109 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 07.26 0.209
7 133 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.30 0.206
8 100 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.96 0.187
Poznámky:
60m - Juniori :: Finále
Celkom 8 pretekárov

60 m - Veteráni (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 11:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Puvák BranislavPuvák Branislav 780922 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.72 0.171
2 29 Gonaus EduardGonaus Eduard 700205 AK0030AK0030 4 07.73 0.241
3 226 Niko JozefNiko Jozef 700514 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.77 0.240
4 170 Maštalír PavolMaštalír Pavol 671124 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.80 0.220
5 67 Sabol DanielSabol Daniel 770811 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 07.88 0.179
6 103 Hallosy ZsoltHallosy Zsolt 710101 HungaryHungary 5 07.91 0.186
7 108 Vajkai MárkVajkai Márk 820412 HungaryHungary 8 08.28 0.435
8 78 Polívka MilanPolívka Milan 711211 Czech republicCzech republic 1 08.35 0.240
Poznámky:
60m - Veteráni :: Beh 1
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (ne, 4.3.2018 - 11:31) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 146 Svitek MarcelSvitek Marcel 790314 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 08.01 0.231
2 6 Binka RomanBinka Roman 740505 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.04 0.198
3 53 Piovarči MartinPiovarči Martin 820518 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 08.31 0.242
4 80 Štogl KarelŠtogl Karel 730601 Czech republicCzech republic 8 08.43 0.371
5 96 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 470219 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.50 0.217
6 84 Stanko VladimírStanko Vladimír 610816 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 09.01 0.179
7 11 Štanga PavolŠtanga Pavol 531027 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.40 0.176
33 Bolcár JozefBolcár Jozef 680519 AK0057AK0057 6 DNS
Poznámky:
60m - Veteráni :: Beh 2
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (ne, 4.3.2018 - 11:32) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 140 Kuzmiak JánKuzmiak Ján 550820 PrešovPrešov 6 09.01 0.193
2 41 Beliansky MilanBeliansky Milan 441107 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 09.11 0.253
3 57 Rendek RomanRendek Roman 621221 Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza 2 09.20 0.397
4 58 Szibilla LadislavSzibilla Ladislav 630907 Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza 7 09.60 0.480
5 82 Golian LadislavGolian Ladislav 420901 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10.48 0.342
34 Homonnay FerencHomonnay Ferenc 340614 HungaryHungary 4 DNS
Poznámky:
60m - Veteráni :: Beh 3
Celkom 6 pretekárov

60 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 4.3.2018 - 11:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 294 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.87 0.370
2 345 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 08.05 0.233
3 256 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 08.25 0.159
4 209 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.32 0.241
5 332 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.48 0.235
6 322 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.63 0.196
7 259 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 001121 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.65 0.152
8 238 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.16 0.592
Poznámky:
60m - Juniorky :: Rozbeh 1
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 4.3.2018 - 11:06) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 359 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.02 0.282
2 311 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.06 0.188
3 323 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.30 0.199
4 321 Okásová LenkaOkásová Lenka 010301 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.38 0.204
5 287 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.44 0.210
6 325 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.48 0.217
7 210 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.71 0.579
8 255 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 020912 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 08.89 0.372
Poznámky:
60m - Juniorky :: Rozbeh 2
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 4.3.2018 - 11:07) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.93 0.219
2 250 Mattová Michaela Mattová Michaela 000221 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.23 0.268
3 337 Javorská NinaJavorská Nina 000105 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 08.41 0.417
4 367 Belešová PetraBelešová Petra 011106 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 08.55 0.443
5 214 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta 990802 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.62 0.383
6= 301 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 08.83 0.220
6= 268 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 08.83 0.170
8 318 Stanková KarinStanková Karin 000807 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.09 0.234
Poznámky:
60m - Juniorky :: Rozbeh 3
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 4.3.2018 - 11:08) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 359 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.09 0.249
2 304 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.30 0.377
3 233 Lafeková MartinaLafeková Martina 010415 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.38 0.220
4 216 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.48 0.248
5 251 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.55 0.219
6 302 Balážová EmaBalážová Ema 020718 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 08.70 0.274
7 217 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 010615 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.10 0.393
209 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Poznámky:
60m - Juniorky :: Rozbeh 4
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniorky (Finále)

Finále 1 (ne, 4.3.2018 - 11:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 294 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.73 0.349
2 235 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.84 0.198
3 359 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.88 0.197
4 311 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 07.98 0.186
5 345 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.07 0.526
6 359 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 08.10 0.294
7 250 Mattová Michaela Mattová Michaela 000221 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 08.30 0.323
256 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 8 DNS
Poznámky:
60m - Juniorky :: Finále
Celkom 8 pretekárov

60 m - Veteránky (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 11:09) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 221 Farkas DóraFarkas Dóra 761107 HungaryHungary 4 08.98 0.215
2 218 Brezinová AnnaBrezinová Anna 670619 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.00 0.238
3 237 Vanková SilviaVanková Silvia 731103 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.33 0.222
4 344 Sanitrová KatarínaSanitrová Katarína 701207 TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst... 6 09.39 0.232
5 220 Beránková MartinaBeránková Martina 710329 Czech republicCzech republic 5 09.40 0.170
6 244 Dvořáková DanaDvořáková Dana 711001 Czech republicCzech republic 3 09.43 0.415
Poznámky:
60m - Veteránky :: Beh 1
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 4.3.2018 - 11:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 219 Jíchová IvanaJíchová Ivana 681203 Czech republicCzech republic 3 09.33 0.471
2 277 Denešová DarinaDenešová Darina 640311 Klub bež. a priat. športu PúchovKlub bež. a priat. športu P... 5 09.87 0.396
3 298 Poljaková ZuzanaPoljaková Zuzana 641014 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 10.04 0.342
4 211 Schumichrastová AnnaSchumichrastová Anna 520725 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.66 0.191
5 343 Longauerová JarmilaLongauerová Jarmila 501021 TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst... 6 11.39 0.350
Poznámky:
60m - Veteránky :: Beh 2
Celkom 5 pretekárov

200 m - Juniori (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 14:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 131 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.73 0.233
2 185 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.81 0.262
100 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
162 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNF 0.207
Poznámky:
200m - Juniori :: Beh 1
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (ne, 4.3.2018 - 14:11) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 87 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22.98 0.192
2 109 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 23.12 0.251
3 36 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 23.18 0.224
4 182 Dudáš AdamDudáš Adam 010516 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.37 0.169
Poznámky:
200m - Juniori :: Beh 2
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (ne, 4.3.2018 - 14:12) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 22.88 0.193
2 63 Lánik MatejLánik Matej 990728 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.88 0.231
3 133 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.51 0.266
4 168 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.37 0.233
Poznámky:
200m - Juniori :: Beh 3
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (ne, 4.3.2018 - 14:13) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.33 0.204
2 121 Figa LucasFiga Lucas 000316 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 23.71 0.191
3 196 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.77 0.249
4 61 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.91 0.207
Poznámky:
200m - Juniori :: Beh 4
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (ne, 4.3.2018 - 14:14) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 24.35 0.218
2 183 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 24.42 0.179
3 143 Macho JurajMacho Juraj 990709 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 24.45 0.219
Poznámky:
200m - Juniori :: Beh 5
Celkom 3 pretekári
Beh 6 (ne, 4.3.2018 - 14:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 87 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 23.84 0.266
2 99 Kuľha JakubKuľha Jakub 990425 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.06 0.186
3 39 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 24.27 0.216
Poznámky:
200m - Juniori :: Beh 6
Celkom 3 pretekári
Beh 7 (ne, 4.3.2018 - 14:16) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Rosenberg MatejRosenberg Matej 000121 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 23.95 0.206
2 65 Nguyen MichalNguyen Michal 000529 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.27 0.233
3 12 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.36 0.384
Poznámky:
200m - Juniori :: Beh 7
Celkom 3 pretekári

200 m - Veteráni (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 14:18) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Lisztoczky JanosLisztoczky Janos 720101 HungaryHungary 3 24.17 0.249
2 226 Niko JozefNiko Jozef 700514 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 25.06 0.212
3 103 Hallosy ZsoltHallosy Zsolt 710101 HungaryHungary 2 25.83 0.235
29 Gonaus EduardGonaus Eduard 700205 AK0030AK0030 4 DNS
Poznámky:
200m - Veteráni :: Beh 1
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (ne, 4.3.2018 - 14:19) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 170 Maštalír PavolMaštalír Pavol 671124 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.57 0.202
2 140 Kuzmiak JánKuzmiak Ján 550820 PrešovPrešov 3 31.52 0.353
3 84 Stanko VladimírStanko Vladimír 610816 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 31.55 0.221
22 Lopuch MariánLopuch Marián 670514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
Poznámky:
200m - Veteráni :: Beh 2
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (ne, 4.3.2018 - 14:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Randa MichalRanda Michal 750707 Czech republicCzech republic 4 25.51 0.220
2 6 Binka RomanBinka Roman 740505 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.28 0.206
3 80 Štogl KarelŠtogl Karel 730601 Czech republicCzech republic 2 27.40 0.402
Poznámky:
200m - Veteráni :: Beh 3
Celkom 3 pretekári
Beh 4 (ne, 4.3.2018 - 14:21) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Chovan PavolChovan Pavol 710110 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 26.22 0.224
2 53 Piovarči MartinPiovarči Martin 820518 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 27.77 0.251
3 108 Vajkai MárkVajkai Márk 820412 HungaryHungary 2 27.80 0.250
Poznámky:
200m - Veteráni :: Beh 4
Celkom 3 pretekári

200 m - Juniorky (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 13:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 294 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.93 0.399
2 359 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.44 0.192
3 336 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 28.95 0.263
345 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 DNS
Poznámky:
200m - Juniorky :: Beh 1
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (ne, 4.3.2018 - 13:46) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 361 Žilková IzabelaŽilková Izabela 001205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.88 0.212
2 353 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.70 0.266
3 304 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.99 0.214
4 256 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 28.00 0.184
Poznámky:
200m - Juniorky :: Beh 2
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (ne, 4.3.2018 - 13:47) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.21 0.232
2 332 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.66 0.289
3 296 Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 27.95 0.386
4 321 Okásová LenkaOkásová Lenka 010301 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.54 0.202
Poznámky:
200m - Juniorky :: Beh 3
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (ne, 4.3.2018 - 13:48) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 251 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 27.58 0.374
2 242 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 000223 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 28.50 0.364
3 210 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 28.98 0.477
250 Mattová Michaela Mattová Michaela 000221 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNF 0.341
Poznámky:
200m - Juniorky :: Beh 4
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (ne, 4.3.2018 - 13:49) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 322 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 29.11 0.259
2 325 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.45 0.235
3 338 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 29.47 0.192
4 238 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.96 0.244
Poznámky:
200m - Juniorky :: Beh 5
Celkom 4 pretekári
Beh 6 (ne, 4.3.2018 - 13:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 001121 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 28.64 0.437
2 153 Polakovičová NicolPolakovičová Nicol 000327 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 29.78 0.452
3 269 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 000419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 30.30 0.193
Poznámky:
200m - Juniorky :: Beh 6
Celkom 3 pretekári

200 m - Veteránky (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 13:52) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 221 Farkas DóraFarkas Dóra 761107 HungaryHungary 3 29.85 0.252
2 237 Vanková SilviaVanková Silvia 731103 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 30.67 0.355
3 204 Lorencová SlavomíraLorencová Slavomíra 750318 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 31.33 0.499
Poznámky:
200m - Veteránky :: Beh 1
Celkom 3 pretekári
Beh 2 (ne, 4.3.2018 - 13:53) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 218 Brezinová AnnaBrezinová Anna 670619 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 30.63 0.319
2 220 Beránková MartinaBeránková Martina 710329 Czech republicCzech republic 3 32.61 0.210
Poznámky:
200m - Veteránky :: Beh 2
Celkom 2 pretekári

400 m - Juniori (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 12:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 49.95 0.224
2 2 Havlík MarekHavlík Marek 010204 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 50.11 0.253
3 87 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 51.37 0.183
4 149 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 000516 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 59.42 0.186
Poznámky:
400m - Juniori :: Beh 1
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (ne, 4.3.2018 - 12:31) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 51.98 0.257
2 163 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 52.68 0.244
3 169 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 52.72 0.226
4 177 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 59.73 0.208
Poznámky:
400m - Juniori :: Beh 2
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (ne, 4.3.2018 - 12:32) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 54.60 0.255
2 188 Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 56.42 0.616
3 165 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 56.88 0.210
4 172 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 57.39 0.200
Poznámky:
400m - Juniori :: Beh 3
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (ne, 4.3.2018 - 12:33) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 990503 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 57.46 0.191
2 129 Kurucz NorbertKurucz Norbert 000416 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 58.23 0.270
3 160 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 010725 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 58.39 0.218
Poznámky:
400m - Juniori :: Beh 4
Celkom 3 pretekári

400 m - Veteráni (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 12:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 226 Niko JozefNiko Jozef 700514 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 56.64 0.230
2 67 Sabol DanielSabol Daniel 770811 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 1:00.54 0.285
3 108 Vajkai MárkVajkai Márk 820412 HungaryHungary 2 1:04.26 0.238
Poznámky:
400m - Veteráni :: Beh 1
Celkom 3 pretekári
Beh 2 (ne, 4.3.2018 - 12:36) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Chovan PavolChovan Pavol 710110 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 1:00.22 0.191
2 20 Javorský JozefJavorský Jozef 641110 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:07.51 0.451
3 114 Majerík JozefMajerík Jozef 511120 Klub Kysuckého maratónu ČadcaKlub Kysuckého maratónu Čadca 2 1:19.75 0.418
Poznámky:
400m - Veteráni :: Beh 2
Celkom 3 pretekári

400 m - Juniorky (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 12:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 359 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 58.81 0.230
2 360 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 58.93 0.275
3 321 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 59.30 0.249
4 333 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 011002 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:06.65 0.202
Poznámky:
400m - Juniorky :: Beh 1
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (ne, 4.3.2018 - 12:11) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 320 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 59.74 0.201
2 335 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:00.18 0.209
3 353 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:00.50 0.253
4 258 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:08.48 0.310
Poznámky:
400m - Juniorky :: Beh 2
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (ne, 4.3.2018 - 12:12) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 232 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:01.99 0.276
2 209 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:02.14 0.335
3 209 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:02.55 0.219
4 301 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 1:08.62 0.247
Poznámky:
400m - Juniorky :: Beh 3
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (ne, 4.3.2018 - 12:13) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 287 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:04.82 0.234
2 234 Mbontarová ChantalMbontarová Chantal 990519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:06.73 0.242
3 313 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 1:07.09 0.386
4 305 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 991207 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 1:07.98 0.213
Poznámky:
400m - Juniorky :: Beh 4
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (ne, 4.3.2018 - 12:14) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 255 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 020912 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 1:07.92 0.410
2 267 Jašurková SáraJašurková Sára 010914 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:13.45 0.211
273 Šprláková VeronikaŠprláková Veronika 000502 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DQ
Poznámky:
400m - Juniorky :: Beh 5
Celkom 3 pretekári

400 m - Veteránky (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 12:16) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 204 Lorencová SlavomíraLorencová Slavomíra 750318 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:09.57 0.338
2 316 Michalcová MartinaMichalcová Martina 801025 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 1:09.61 0.569
3 237 Vanková SilviaVanková Silvia 731103 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 1:09.73 0.226
4 219 Jíchová IvanaJíchová Ivana 681203 Czech republicCzech republic 1 1:09.77 0.467
Poznámky:
400m - Veteránky :: Beh
Celkom 4 pretekári

800 m - Juniori (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 15:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 191 Bugoš FilipBugoš Filip 000621 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:00.51
2 200 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:02.33
3 193 Guga SebastiánGuga Sebastián 010517 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:04.91
4 38 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 2:10.48
5 92 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:13.61
6 117 Janiček AdamJaniček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:16.89
7 159 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 2:16.94
8 76 Vila - Olah MateoVila - Olah Mateo 020106 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 2:20.35
9 149 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 000516 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 2:21.02
Poznámky:
800m - Juniori :: Beh
Celkom 9 pretekárov

800 m - Veteráni (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 15:01) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 104 Karasz ZakariasKarasz Zakarias 780716 HungaryHungary 6 2:08.63
2 72 Tabak MatejTabak Matej 801128 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:13.28
3 102 Al-Hajal SándorAl-Hajal Sándor 801227 HungaryHungary 3 2:16.64
4 147 Sventek LadislavSventek Ladislav 650330 Športový klub polície ČadcaŠportový klub polície Čadca 9 2:18.09
5 42 Bielek JurajBielek Juraj 760302 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 2:18.62
6 98 Ivančo MichalIvančo Michal 701009 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 2:21.51
7 52 Peško MiroslavPeško Miroslav 720829 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 2:22.61
8 56 Teixeira PedroTeixeira Pedro 780318 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10 2:27.67
9 51 Mráz JozefMráz Jozef 800916 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 2:28.56
10 47 Jendreják PeterJendreják Peter 801224 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 2:42.11
Poznámky:
800m - Veteráni :: Beh
Celkom 10 pretekárov

800 m - Juniorky (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 14:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 278 Hatinová KláraHatinová Klára 000619 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:23.31
2 312 Stachová AnitaStachová Anita 010829 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 2:23.32
3 336 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 990423 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 2:24.11
4 356 Slivková AdrianaSlivková Adriana 991025 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:24.50
5 357 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:27.12
6 319 Vraníková ErikaVraníková Erika 990524 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 2:32.18
258 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DNS
Poznámky:
800m - Juniorky :: Beh 1
Celkom 7 pretekárov
Beh 2 (ne, 4.3.2018 - 14:41) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 364 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 990715 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:37.24
2 365 Samčíková AlexSamčíková Alex 021017 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:38.73
3 208 Klučka VivienKlučka Vivien 990811 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:42.09
4 293 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 990806 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:45.04
5 285 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:50.00
6 263 Mydlárová ZuzanaMydlárová Zuzana 020225 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:50.36
7 264 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 3:10.31
8 265 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 3:15.32
Poznámky:
800m - Juniorky :: Beh 2
Celkom 8 pretekárov

800 m - Veteránky (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 14:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 316 Michalcová MartinaMichalcová Martina 801025 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 2:47.20
2 225 Klačanová LuciaKlačanová Lucia 730414 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 3:02.25
3 224 Filkornová SilviaFilkornová Silvia 790327 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 3:22.54
Poznámky:
800m - Veteránky :: Beh
Celkom 3 pretekári

1500 m - Juniori (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 13:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 8 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 4:17.54
2 199 Urban OliverUrban Oliver 010413 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 4:18.82
3 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 2 4:19.17
4 127 Kačina SebastiánKačina Sebastián 001030 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:21.04
5 37 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 4:30.86
6 134 Slivka PavolSlivka Pavol 010311 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:45.61
Poznámky:
1500m - Juniori :: Beh
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Veteráni (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 13:21) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 32 Lajcak MatusLajcak Matus 781129 AK0054AK0054 2 4:26.99
2 31 Serafin MilanSerafin Milan 650320 AK0053AK0053 1 4:40.42
3 147 Sventek LadislavSventek Ladislav 650330 Športový klub polície ČadcaŠportový klub polície Čadca 12 4:41.71
4 98 Ivančo MichalIvančo Michal 701009 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 4:43.65
5 51 Mráz JozefMráz Jozef 800916 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10 4:51.76
6 3 Havlík MichalHavlík Michal 770411 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 4:57.87
7 56 Teixeira PedroTeixeira Pedro 780318 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 14 4:59.61
8 55 Šnirc JánŠnirc Ján 820628 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 13 5:00.29
9 7 Čerešňa Miroslav Čerešňa Miroslav 790629 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 5:16.04
10 4 Majerovič StanislavMajerovič Stanislav 790922 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 5:19.34
11 113 Deneš PeterDeneš Peter 611118 KBPŠ PúchovKBPŠ Púchov 7 5:27.73
12 107 Orsos IstvánOrsos István 610322 HungaryHungary 11 5:35.45
13 189 Bašista VincentBašista Vincent 420129 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 6:12.08
17 Čičo JozefČičo Jozef 720201 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
Poznámky:
1500m - Veteráni :: Beh
Celkom 14 pretekárov

1500 m - Juniorky (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 13:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 369 Zavadská AlexandraZavadská Alexandra 000414 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 4:47.91
2 282 Dušková ElenaDušková Elena 010725 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 4:49.07
3 300 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 021030 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 4:57.49
4 366 Vaceková DominikaVaceková Dominika 990918 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 5:13.67
5 368 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 021128 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 5:17.40
314 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 DNS
Poznámky:
1500m - Juniorky :: Beh
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Veteránky (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 13:01) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 271 Prívarová RadkaPrívarová Radka 791126 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 5:19.29
2 213 Holubeková KornéliaHolubeková Kornélia 820516 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 5:50.70
3 228 Rimešová AndreaRimešová Andrea 760130 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 6:04.58
4 274 Takáčová DanicaTakáčová Danica 650513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 6:43.77
Poznámky:
1500m - Veteránky :: Beh
Celkom 4 pretekári

3000 m - Juniori (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 16:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 141 Marko JánMarko Ján 000809 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 9:08.94
2 93 Obergries BorisObergries Boris 000427 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 9:15.29
3 135 Šajter RomanŠajter Roman 000825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 9:48.50
4 124 Dóka LukášDóka Lukáš 000217 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 10:17.33
13 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
19 Chrenko MatejChrenko Matej 000529 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNF
Poznámky:
3000m - Juniori :: Beh
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Veteráni (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 16:01) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 44 Foltín AndrejFoltín Andrej 830127 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 9:22.22
2 161 Dubašák JozefDubašák Jozef 770522 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 11 9:44.03
3 74 Korcok JuliusKorcok Julius 780727 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 10:00.97
4 118 Plevák MilanPlevák Milan 721126 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 13 10:06.92
5 155 Beňo DušanBeňo Dušan 790713 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 10:07.11
6 43 Brezovský DušanBrezovský Dušan 650420 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 10:10.65
7 40 Almási MariánAlmási Marián 700214 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 10:33.99
8 50 Moza ĽuboslavMoza Ľuboslav 771025 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 12 10:44.82
9 27 Zima JozefZima Jozef 680623 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15 11:23.88
10 54 Straka JánStraka Ján 650112 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 11:47.92
11 48 Likavský PeterLikavský Peter 621018 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 11:48.06
12 16 Candrák MichalCandrák Michal 800709 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 11:56.11
13 7 Čerešňa Miroslav Čerešňa Miroslav 790629 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 11:56.37
14 189 Bašista VincentBašista Vincent 420129 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 13:22.01
15 59 Šnirc ĽudovítŠnirc Ľudovít 631020 Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza 14 15:19.59
Poznámky:
3000m - Veteráni :: Beh
Celkom 15 pretekárov

3000 m - Juniorky (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 15:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 257 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11:10.34
2 347 Šimonová BarboraŠimonová Barbora 990807 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 8 11:11.62
3 350 Kadlečíková EditKadlečíková Edit 000509 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 11:13.07
4 339 Jenčušová NorikaJenčušová Norika 020414 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 11:43.33
5 281 Balážovjechová ZuzanaBalážovjechová Zuzana 010924 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 11:44.65
6 241 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12:09.79
7 346 Pribulová AgátaPribulová Agáta 000815 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 6 13:29.85
8 276 Vorková DanielaVorková Daniela 991123 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 13:46.65
207 Grolmusová BibianaGrolmusová Bibiana 991017 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Poznámky:
3000m - Juniorky :: Beh
Celkom 9 pretekárov

3000 m - Veteránky (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 15:26) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 303 Brezovská BarboraBrezovská Barbora 820130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 11:15.10
2 215 Kleskeňová JanaKleskeňová Jana 760924 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 9 11:36.85
3 271 Prívarová RadkaPrívarová Radka 791126 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 11:37.12
4 227 Pizúrová MiroslavaPizúrová Miroslava 730410 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10 11:37.26
5 275 Trebulová KristínaTrebulová Kristína 980827 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11:55.06
6 203 Hollá AnetaHollá Aneta 890718 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12:11.65
7 229 Stoličná ZuzanaStoličná Zuzana 681122 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 12:19.86
8 223 Erdélyiová ZuzanaErdélyiová Zuzana 760427 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 12:21.79
9 400 Mrázová RenátaMrázová Renáta 791208 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 12:28.18
10 239 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 790906 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 14:01.07
Poznámky:
3000m - Veteránky :: Beh
Celkom 10 pretekárov

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 11:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Bician AndrejBician Andrej 840515 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 08.44 0.147
2 36 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 4 08.54 0.163
3 138 Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.06 0.210
4 68 Diószeghy AlexanderDiószeghy Alexander 990301 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.20 0.189
Poznámky:
60m prekážky [106,7cm] [M] - Muži vložený beh :: Beh
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 10:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.31 0.194
2 36 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 08.52 0.194
3 138 Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.97 0.181
4 68 Diószeghy AlexanderDiószeghy Alexander 990301 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.99 0.189
5 136 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.99 0.332
122 Šuľan SamuelŠuľan Samuel 990223 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 DQ
Poznámky:
60m prekážky [100,0cm] [Jri] - Juniori :: Beh
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [99,1 cm] - Veteráni (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 10:46) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Puvák BranislavPuvák Branislav 780922 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.94 0.206
2 137 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 800507 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.15 0.228
3 145 Peller PavolPeller Pavol 790122 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 10.38 0.214
4 78 Polívka MilanPolívka Milan 711211 Czech republicCzech republic 4 10.56 0.248
Poznámky:
60m prekážky [100,0cm] [Jri] - Veteráni :: Beh
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Veteráni (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 10:46) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Bodnár GáborBodnár Gábor 561101 AK0059AK0059 7 10.63 0.293
Poznámky:
60m prekážky [84,0cm] [Ž+Sžci] - Veteráni :: Beh
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 4.3.2018 - 10:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 320 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.05 0.195
2 289 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.49 0.155
3 336 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 09.50 0.222
4 363 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 000401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.75 0.369
5 338 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 10.43 0.343
Poznámky:
60m prekážky [84,0cm] [Ž+Sžci] - Juniorky :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 4.3.2018 - 10:31) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 296 Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 09.42 0.356
2 295 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 09.52 0.266
3 294 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.74 0.434
4 231 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.98 0.271
243 Králiková RomanaKráliková Romana 000814 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 DNS
Poznámky:
60m prekážky [84,0cm] [Ž+Sžci] - Juniorky :: Rozbeh 2
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Juniorky (Finále)

Finále 1 (ne, 4.3.2018 - 11:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 320 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.99 0.201
2 296 Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 09.27 0.308
3 336 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 09.37 0.247
4 295 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 09.51 0.170
5 363 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 000401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.52 0.242
6 289 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.58 0.183
7 231 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.68 0.282
8 294 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.71 0.187
Poznámky:
60m prekážky [84,0cm] [Ž+Sžci] - Juniorky :: Finále
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Veteránky (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 10:32) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 316 Michalcová MartinaMichalcová Martina 801025 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 12.00 0.332
Poznámky:
60m prekážky [84,0cm] [Ž+Sžci] - Veteránky :: Beh
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [76,2 cm] - Veteráni (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 10:46) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Beliansky MilanBeliansky Milan 441107 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 10.50 0.246
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] [Dky] - Veteráni :: Beh
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [76,2 cm] - Veteránky (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 10:32) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 262 Simon-Balla AndreaSimon-Balla Andrea 690717 HungaryHungary 5 10.09 0.337
2 248 Matúšová AnnaMatúšová Anna 550613 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 11.92 0.423
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] [Dky] - Veteránky :: Beh
Celkom 2 pretekári

4 x 200 m kluby - Juniori (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 16:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Schnek, Opavský, Rigo, Brath Schnek, Opavský, Rigo, Brath ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:36.27 0.271
2 Glodžák, Palka, Šimková Glodžák, Palka, Šimková 2 1:36.71 0.189
3 Redecha, Martinčeková, Zemaníková, Borčin Redecha, Martinčeková, Zemaníková, Borčin MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 1:36.71 0.266
4 Holková, Pastieriková, Kišš, Jelínek Holková, Pastieriková, Kišš, Jelínek Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:38.51 0.232
Poznámky:
4 x 200m - Juniori :: Beh 1
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (ne, 4.3.2018 - 16:56) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beladič, Chodák, Lúža, Cidorík Beladič, Chodák, Lúža, Cidorík AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:33.38 0.318
2 Kvasnica, Bugoš, Beláň, Labo Kvasnica, Bugoš, Beláň, Labo AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:35.52 0.244
3 Bernáthová, Figa, Kršiak, Šuľan Bernáthová, Figa, Kršiak, Šuľan MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 1:35.55 0.182
Poznámky:
4 x 200m - Juniori :: Beh 2
Celkom 3 pretekári

4 x 200 m kluby - Juniorky (Beh)

Beh 1 (ne, 4.3.2018 - 16:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šimlovičová, Zápotočná, Žilková, Kišková Šimlovičová, Zápotočná, Žilková, Kišková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:43.92 0.376
2 Zapletalová, Húsková, Lehocká, Luptáková Zapletalová, Húsková, Lehocká, Luptáková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:44.21 0.260
3 Siváková, Jencaková, Garčárová, Gyomraiová, Grochalová Siváková, Jencaková, Garčárová, Gyomraiová, Grochalová TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 1:48.19 0.441
4 Farkas, Kusyová, Holko, Babiczová Farkas, Kusyová, Holko, Babiczová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:49.97 0.237
Poznámky:
4 x 200m - Juniorky :: Beh 1
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (ne, 4.3.2018 - 16:36) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Majdáková, Bučičová, Cidoríková, Babicová Majdáková, Bučičová, Cidoríková, Babicová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:47.41 0.273
2 Kánássyová, Stromková, Géciová, Rusnáková Kánássyová, Stromková, Géciová, Rusnáková Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 2 1:51.47 0.468
3 Šajbenová, Suranová, Slivková, Kubaščíková Šajbenová, Suranová, Slivková, Kubaščíková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:51.52 0.272
4 Dvorský, Malatinská, Trnková, Schmidtová Dvorský, Malatinská, Trnková, Schmidtová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:57.64 0.365
Poznámky:
4 x 200m - Juniorky :: Beh 2
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (ne, 4.3.2018 - 16:37) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová, Diňová, Fotulová, Ongáľová Devaldová, Diňová, Fotulová, Ongáľová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:53.80 0.388
2 Hillhof, Biel, Poláková Hillhof, Biel, Poláková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:05.31 0.268
Poznámky:
4 x 200m - Juniorky :: Beh 3
Celkom 2 pretekári

Skok do výšky - Juniori

(ne, 4.3.2018 - 11:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 170175180184188192
1 173 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
010816 188 oooxoxxoxxx
2 178 Škultéty JozefŠkultéty Jozef
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000220 184 --ooxxx
3 128 Králik MatúšKrálik Matúš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
990809 184 ooxxooxxx
4 71 Veľký DušanVeľký Dušan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
000902 180 oooxxx
85 Ďuračka JozefĎuračka Jozef
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
020701 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Juniori
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Veteráni

(ne, 4.3.2018 - 10:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 110115120125130135140145150155160165170180185191
1 137 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
800507 185 --------o-o-ooxxox-
2 148 Coma RomanComa Roman
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
740308 160 --------oooxxx
3 58 Szibilla LadislavSzibilla Ladislav
Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza
630907 140 ---o-xxoxxoxxx
116 Sládek PeterSládek Peter
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
570724 NM --------x-
Poznámky/pokusy:
" Výška - Veteráni
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(ne, 4.3.2018 - 13:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 145150155159163167170173
1 317 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
990430 170 -ooxoooxxoxxx
2 260 Zavilinská MonikaZavilinská Monika
AK Junior HoličAK Junior Holič
990302 167 --xoxoxooxxx
3 231 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000218 163 ooooxoxxx
4 279 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020904 163 ooooxxoxxx
5 323 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020429 159 ooxoxxoxxx
6 348 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
000202 150 oxoxxx
7 284 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 150 xoxoxxx
8= 311 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010828 150 oxxoxxx
8= 254 Víglaská KristínaVíglaská Kristína
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
991007 150 oxxoxxx
243 Králiková RomanaKráliková Romana
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
000814 DNS ------
Poznámky/pokusy:
" Výška - Juniorky
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Veteránky

(ne, 4.3.2018 - 10:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 110115120125130135140145150155160165170180185191
1 262 Simon-Balla AndreaSimon-Balla Andrea
HungaryHungary
690717 140 -----ooxxx
2 220 Beránková MartinaBeránková Martina
Czech republicCzech republic
710329 135 ---oooxxx
3= 248 Matúšová AnnaMatúšová Anna
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
550613 125 ---oxxx
3= 15 Csora AsanettCsora Asanett
HungaryHungary
740926 125 -oooxxx
5 211 Schumichrastová AnnaSchumichrastová Anna
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
520725 110 xoxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Veteránky
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(ne, 4.3.2018 - 16:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 280300320340350360370380390400410420430
1 70 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
010829 420 -------o-xo-oxxx
2 25 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010112 410 -------o-oxxoxxx
3 186 Ďuriško MartinĎuriško Martin
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
000912 400 -------o-xoxxx
4 86 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 390 --xoo-o-xxoxoxxx
5 90 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010109 320 --oxxx
Poznámky/pokusy:
" Žrď - Juniori
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Veteráni

(ne, 4.3.2018 - 16:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 280300320340350360370380390400410420430
1 23 Mclennan StephenMclennan Stephen
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
781117 400 -------xo-o-xxx
2 91 Kremser AlešKremser Aleš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
720425 380 -----o-oxxx
3 77 Burda JiříBurda Jiří
Czech republicCzech republic
670915 370 ----xo-xo-xxx
4 26 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
660718 350 ----xxo-xxx
5 14 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
570907 340 --xooxxx
6 106 Márczi GyözöMárczi Gyözö
HungaryHungary
650426 320 -oxxoxxx
7 187 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
570223 300 ooxxx
Poznámky/pokusy:
" Žrď - Veteráni
Celkom 7 pretekárov

Skok o žrdi - Juniorky

(ne, 4.3.2018 - 14:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 220240260270280290300310320330340
1 202 Ošková RomanaOšková Romana
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
991116 330 --xooooxooooxxx
2 358 Šajbenová KláraŠajbenová Klára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
001003 320 -ooooxoxoooxxx
3 295 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 300 xooooxooxoxxx
4 342 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
021003 290 -oxooooxxx
5 349 Fujeríková KatarínaFujeríková Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
990920 280 oooxooxxx
6 216 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020219 280 -xooxxoxoxxx
7 354 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
020131 240 ooxxx
8 362 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
041224 240 oxoxxx
Poznámky/pokusy:
" Žrď - Juniorky
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(ne, 4.3.2018 - 11:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
0 25 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010112 xxx0.0
1 101 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
000209 683 683xx683x671
2 94 Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000519 614 602596605605347591614
3 86 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 611 x611587611572563x
4 151 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010726 608 597608605608---
5 131 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 595 567562567567586591595
6 75 Gruchalák FilipGruchalák Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
010619 587 538539565565570548587
7 68 Diószeghy AlexanderDiószeghy Alexander
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
990301 542 542522x542x--
8 112 Crha SimonCrha Simon
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040128 459 437442437442x435459
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Juniori
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Veteráni

(ne, 4.3.2018 - 11:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 24 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780922 634 600602610610619632634
2 148 Coma RomanComa Roman
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
740308 523 352498518518523521523
3 146 Svitek MarcelSvitek Marcel
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
790314 518 473507518518476492-
4 137 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
800507 504 496504-504
5 78 Polívka MilanPolívka Milan
Czech republicCzech republic
711211 479 438479469479471475474
6 145 Peller PavolPeller Pavol
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
790122 446 346446446446412--
7 45 Hurai VratislavHurai Vratislav
AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava
560817 428 428x403428xx426
8 30 Bodnár GáborBodnár Gábor
AK0050AK0050
561101 416 416411-416---
9 57 Rendek RomanRendek Roman
Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza
621221 395 395383380395
10 11 Štanga PavolŠtanga Pavol
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
531027 376 361376363376
11 49 Mokrý VladimírMokrý Vladimír
AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava
380213 331 321308310321288331x
140 Kuzmiak JánKuzmiak Ján
PrešovPrešov
550820 DNS ---0
34 Homonnay FerencHomonnay Ferenc
AK0058AK0058
340614 DNS ---0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Veteráni
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ne, 4.3.2018 - 10:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 288 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000729 545 522521524524530545x
2 206 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030430 532 506486486506503532x
3 310 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000404 527 516527x527520-x
4 334 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 522 512487504512522519513
5 254 Víglaská KristínaVíglaská Kristína
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
991007 498 462476482482498490479
6 280 Trajteľová NinaTrajteľová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
990303 491 463481472481472464491
7 214 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
990802 484 xx471471457484x
8 266 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050626 471 xx471471xxx
9 330 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030607 459 xx459459
10 292 Merčáková NatáliaMerčáková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000416 458 442458451458
11 299 Comová MichaelaComová Michaela
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
010522 450 273450340450
12 272 Reguliová ViktóriaReguliová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
021024 450 450xx450
13 250 Mattová Michaela Mattová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000221 435 435432433435
14 201 Guothová AlexandraGuothová Alexandra
Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto...
030914 427 427xx427
15 217 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010615 413 413387406413
16 269 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
000419 412 380322412412
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Juniorky
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Veteránky

(ne, 4.3.2018 - 10:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 262 Simon-Balla AndreaSimon-Balla Andrea
HungaryHungary
690717 433 --425425426423433
2 344 Sanitrová KatarínaSanitrová Katarína
TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst...
701207 423 423x414423406412401
3 15 Csora AsanettCsora Asanett
HungaryHungary
740926 366 -302344344358358366
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Veteránky
Celkom 3 pretekárov

Trojskok - Juniori

(ne, 4.3.2018 - 14:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 101 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
000209 13.90 13,1313,90-13,90---
2 158 Bisaha DanielBisaha Daniel
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
990814 13.78 13,46xx13,4613,3813,5913,78
3 69 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
001023 13.63 13,3313,2113,6313,63x11,3013,40
4 151 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010726 12.56 12,1612,5612,2612,5612,3312,2112,34
5 128 Králik MatúšKrálik Matúš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
990809 12.52 12,1512,52x12,52-12,04-
6 131 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 11.79 11,79xx11,79x--
122 Šuľan SamuelŠuľan Samuel
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
990223 NM x--0.0---
10 Pán DominikPán Dominik
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
000404 NM xxx0.0---
Poznámky/pokusy:
" Trojskok - Juniori
Celkom 8 pretekárov

Trojskok - Veteráni

(ne, 4.3.2018 - 14:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 45 Hurai VratislavHurai Vratislav
AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava
560817 13.92 x9,629,659,6513,929,899,15
2 58 Szibilla LadislavSzibilla Ladislav
Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza
630907 08.27 7,978,098,278,27x7,58-
3 49 Mokrý VladimírMokrý Vladimír
AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava
380213 07.47 7,167,09x7,167,127,477,40
4 59 Šnirc ĽudovítŠnirc Ľudovít
Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza
631020 07.27 x7,10x7,10x7,27x
11 Štanga PavolŠtanga Pavol
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
531027 NM xxx0.0---
Poznámky/pokusy:
" Trojskok - Veteráni
Celkom 5 pretekárov

Trojskok - Juniorky

(ne, 4.3.2018 - 15:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 341 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
991227 11.76 11,4611,2511,6411,6411,7611,4510,79
2 288 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000729 11.58 11,3011,58-11,5811,3211,3411,28
3 310 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000404 11.51 x11,3511,5111,5111,45xx
4 280 Trajteľová NinaTrajteľová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
990303 10.11 9,8810,119,869,889,839,33x
5 348 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
000202 09.99 9,93x9,999,99xx9,87
6 292 Merčáková NatáliaMerčáková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000416 09.91 9,90x9,639,90x9,919,80
7 313 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010413 09.85 9,599,379,859,859,75xx
8 305 Faturová GabrielaFaturová Gabriela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
991207 09.80 9,53x9,709,709,759,809,38
9 302 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020718 09.42 9,249,269,429,42
Poznámky/pokusy:
" Trojskok - Juniorky
Celkom 9 pretekárov

Trojskok - Veteránky

(ne, 4.3.2018 - 15:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 244 Dvořáková DanaDvořáková Dana
Czech republicCzech republic
711001 08.64 x8,438,588,588,43x8,64
Poznámky/pokusy:
" Trojskok - Veteránky
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Veteránky

(ne, 4.3.2018 - 14:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 246 Hradecká OľgaHradecká Oľga
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
430212 04.87 4,284,524,874,87--4,44
Poznámky/pokusy:
" Guľa [2kg] - Veteránky
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Veteránky

(ne, 4.3.2018 - 14:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 248 Matúšová AnnaMatúšová Anna
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
550613 09.73 9,039,738,789,73x9,209,41
2 211 Schumichrastová AnnaSchumichrastová Anna
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
520725 09.19 8,638,728,668,729,198,177,85
3 343 Longauerová JarmilaLongauerová Jarmila
TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst...
501021 07.75 7,347,59x7,597,337,75x
4 401 Poláková EvaPoláková Eva
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
440130 06.24 6,246,22x6,24xxx
5 247 Sokolíková DanicaSokolíková Danica
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
461018 05.32 5,044,975,145,145,17x5,32
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Veteránky
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Veteráni

(ne, 4.3.2018 - 13:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 119 Zlocha StanislavZlocha Stanislav
Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou
460226 10.19 10,1910,19x10,19x9,599,66
2 88 Koukal JiříKoukal Jiří
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
450424 09.34 8,559,34x9,348,778,798,78
3 82 Golian LadislavGolian Ladislav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
420901 08.86 8,868,70x8,868,318,848,84
Poznámky/pokusy:
" Guľa [4kg] - Veteráni
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(ne, 4.3.2018 - 11:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 315 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010123 12.37 x10,9511,2911,2911,6011,8312,37
2 230 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
010217 11.97 11,83x11,5511,83x11,97x
3 291 Maňovská JanaMaňovská Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000909 11.78 11,4111,4211,7811,7811,26xx
4 212 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
031212 11.62 11,1311,6211,0611,6211,0511,46x
5 352 Kostková NatáliaKostková Natália
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
000603 10.94 10,58xx10,5810,5910,94x
6 308 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020624 10.28 9,86x10,059,86x10,28x
7 252 Ridzoňová DanielaRidzoňová Daniela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
990422 10.25 10,25xx10,25x10,0310,10
8 355 Sabová EsterSabová Ester
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
000202 09.76 8,959,349,689,689,269,769,39
9 307 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000516 09.44 9,43x9,449,44
10 283 Kochanová KatarínaKochanová Katarína
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
990923 09.33 9,339,16x9,33
11 249 Hroncová SimonaHroncová Simona
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
990929 09.22 8,389,228,979,22
12 309 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010801 09.22 8,498,659,229,22
13 245 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
001215 09.03 9,029,038,549,03
14 306 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020302 09.03 9,03x8,909,03
15 231 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000218 08.63 --8,638,63
16 259 Žinčáková DianaŽinčáková Diana
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
001121 08.30 8,177,388,308,30
17 295 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 08.30 --8,308,30
Poznámky/pokusy:
" Guľa [4kg] - Juniorky
Celkom 17 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Veteránky

(ne, 4.3.2018 - 14:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 344 Sanitrová KatarínaSanitrová Katarína
TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst...
701207 09.15 8,747,708,438,748,487,949,15
2 297 Manojlovič MarínaManojlovič Marína
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
810610 06.49 5,886,496,146,495,755,796,10
15 Csora AsanettCsora Asanett
HungaryHungary
740926 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Guľa [4kg] - Veteránky
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Veteráni

(ne, 4.3.2018 - 13:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 30 Bodnár GáborBodnár Gábor
AK0050AK0050
561101 11.86 11,8211,8611,5511,8611,6611,2511,52
2 116 Sládek PeterSládek Peter
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
570724 10.98 10,6410,9810,8510,98x10,6110,22
3 115 Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
500314 10.09 9,13x9,689,6810,0910,04x
Poznámky/pokusy:
" Guľa [5kg] - Veteráni
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(ne, 4.3.2018 - 10:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 125 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
991214 19.04 18,3019,04x19,0418,5818,2518,41
2 21 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
990813 17.44 16,64xx16,6416,8417,44x
3 18 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010406 14.98 12,5014,65x14,6514,9814,29x
4 150 Guňovský MarekGuňovský Marek
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000707 14.55 13,26x13,6813,6814,5513,4414,33
5 152 Skoupa NorbertSkoupa Norbert
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
001103 13.75 12,6013,2013,5513,55x13,7513,28
6 81 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
020215 12.68 x11,7212,6812,6812,0212,1410,69
7 83 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
990909 12.38 9,3711,6011,499,3712,0112,1912,38
8 176 Kucka Filip MiroslKucka Filip Mirosl
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000630 11.22 11,2211,14x11,2210,3710,8010,19
9 97 Žiak AdrianŽiak Adrian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000306 11.08 10,2810,7811,0811,08
10 130 Mečiar SamuelMečiar Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000909 10.52 9,6410,529,769,76
11 75 Gruchalák FilipGruchalák Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
010619 10.16 9,629,4810,169,62
Poznámky/pokusy:
" Guľa [6kg] - Juniori
Celkom 11 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Veteráni

(ne, 4.3.2018 - 13:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 192 Donoval ĽubomírDonoval Ľubomír
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
670315 12.37 11,6512,37x12,37x11,8012,35
2 59 Šnirc ĽudovítŠnirc Ľudovít
Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza
631020 07.06 6,637,066,777,06x6,727,05
Poznámky/pokusy:
" Guľa [6kg] - Veteráni
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Veteráni

(ne, 4.3.2018 - 13:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 184 Vida RomanVida Roman
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
691002 12.51 12,0611,6912,5112,51x--
2 194 Koukal JiříKoukal Jiří
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
820623 11.60 x11,28x11,2810,6911,6010,54
3 73 Benda AndrejBenda Andrej
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
750925 11.09 10,99x10,5810,9910,3610,5111,09
4 146 Svitek MarcelSvitek Marcel
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
790314 10.02 10,02x-10,02x--
5 62 Bachratý RomanBachratý Roman
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
690916 09.60 9,609,49x9,609,59xx
6 145 Peller PavolPeller Pavol
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
790122 08.36 8,268,078,368,36x8,00-
7 60 Masár JúliusMasár Július
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
750601 08.23 x8,238,178,237,55x7,72
Poznámky/pokusy:
" Guľa [7,26kg] - Veteráni
Celkom 7 pretekárov