<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (3. 3. 2018)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.3.2018 - 11:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Bezručka AdamBezručka Adam 030629 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.50 0.197
2 36 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 07.68 0.416
3 60 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 07.70 0.174
4 8 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.84 0.229
5 88 Vaskomjati MarcelVaskomjati Marcel 030520 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 07.88 0.216
6 84 Klement BranislavKlement Branislav 040324 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.07 0.209
7 79 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 08.21 0.199
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.3.2018 - 11:07) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 107 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.54 0.263
2 130 Ruffíni RobertRuffíni Robert 040612 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.58 0.199
3 17 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.66 0.191
4 4 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.98 0.269
5 81 Hudák MatejHudák Matej 030704 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 2 08.04 0.292
6 138 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 08.05 0.162
7 16 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.06 0.205
27 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DQ
Poznámky:
162/8
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 3.3.2018 - 11:09) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 42 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.65 0.227
2 67 Federič FilipFederič Filip 040210 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 07.74 0.215
3 91 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 07.79 0.172
4 105 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 07.97 0.185
5 32 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.09 0.370
6 78 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 08.10 0.204
7 69 Paško AdamPaško Adam 030626 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.17 0.201
8 111 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 08.17 0.241
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 3.3.2018 - 11:11) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 ŠPAK FilipŠPAK Filip 030615 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 07.44 0.185
2 142 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.50 0.184
3 11 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.71 0.193
4 85 Repa MartinRepa Martin 040303 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 07.75 0.237
5 45 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.88 0.198
6 128 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.98 0.192
7 82 Janok MarekJanok Marek 030626 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 7 08.05 0.426
12 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DQ
Poznámky:
162/8
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 3.3.2018 - 12:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 ŠPAK FilipŠPAK Filip 030615 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.40 0.186
2= 107 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 07.40 0.204
2= 117 Bezručka AdamBezručka Adam 030629 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.40 0.210
4 142 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 07.50 0.204
5 130 Ruffíni RobertRuffíni Robert 040612 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.56 0.211
6 36 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 07.59 0.225
7 42 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 07.61 0.210
8 17 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 07.67 0.222
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.3.2018 - 11:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 246 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.04 0.223
2 294 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.25 0.213
3 270 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.42 0.195
4 280 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.53 0.197
5 227 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.54 0.220
6 266 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.68 0.379
7 224 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 08.80 0.380
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.3.2018 - 11:22) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 296 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.18 0.345
2 217 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 08.23 0.178
3 167 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 08.32 0.217
4 150 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.39 0.273
5 286 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.45 0.339
6 232 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 08.48 0.340
7 143 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.58 0.220
8 311 Machová LenkaMachová Lenka 040109 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.11 0.241
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 3.3.2018 - 11:24) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.33 0.200
2 314 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.43 0.201
3 285 Libičová LeaLibičová Lea 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.43 0.463
4 264 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.49 0.188
5 292 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.55 0.207
6 215 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 030530 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 08.65 0.254
7 293 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.68 0.207
8 260 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 08.87 0.415
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 3.3.2018 - 11:26) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 284 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 030916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.18 0.349
2 283 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.28 0.213
3 190 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.46 0.167
4 306 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia 030908 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.53 0.189
5 199 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.56 0.393
6 243 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.68 0.191
7 149 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.73 0.267
8 253 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 08.76 0.359
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 3.3.2018 - 12:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 246 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.97 0.222
2 296 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.02 0.193
3 284 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 030916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.14 0.391
4 167 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 08.16 0.179
5 294 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.21 0.202
6 225 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 08.27 0.363
7 217 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 08.30 0.296
8 283 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.41 0.194
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 3.3.2018 - 13:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 17.97
2 142 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 18.24
3 42 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18.84
107 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 3.3.2018 - 13:42) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 ŠPAK FilipŠPAK Filip 030615 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 17.74
2 117 Bezručka AdamBezručka Adam 030629 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 18.16
3 36 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 18.52
4 61 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 18.54
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 3.3.2018 - 13:44) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 18.41
2 67 Federič FilipFederič Filip 040210 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 18.49
3 129 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 18.64
4 45 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 18.74
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 3.3.2018 - 13:46) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Repa MartinRepa Martin 040303 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 18.16
2 120 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 18.88
3 133 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 19.21
4 4 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 19.28
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 3.3.2018 - 13:48) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18.73
2 63 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 18.96
3 22 Hruška PeterHruška Peter 031008 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 19.33
4 32 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.39
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 3.3.2018 - 13:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Klement BranislavKlement Branislav 040324 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 19.43
2 88 Vaskomjati MarcelVaskomjati Marcel 030520 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 19.52
3 105 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 20.01
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (so, 3.3.2018 - 13:52) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 18.76
2 16 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 19.69
Celkom 2 pretekári

150 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 3.3.2018 - 13:53) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 ŠPAK FilipŠPAK Filip 030615 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 17.74
2 19 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 17.97
3= 85 Repa MartinRepa Martin 040303 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 18.16
3= 117 Bezručka AdamBezručka Adam 030629 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 18.16
5 142 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 18.24
6 18 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 18.41
7 67 Federič FilipFederič Filip 040210 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 18.49
8 36 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 18.52
9 61 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 18.54
10 129 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 18.64
11 11 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18.73
12 45 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 18.74
13 17 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18.76
14 42 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 18.84
15 120 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 18.88
16 63 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 18.96
17 133 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 19.21
18 4 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19.28
19 22 Hruška PeterHruška Peter 031008 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 19.33
20 32 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19.39
21 84 Klement BranislavKlement Branislav 040324 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 19.43
22 88 Vaskomjati MarcelVaskomjati Marcel 030520 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 19.52
23 16 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 19.69
24 105 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20.01
107 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... DNF
Celkom 25 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.3.2018 - 14:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 246 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 18.95
2 146 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.62
3 225 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 19.94
4 301 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 20.79
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 3.3.2018 - 14:02) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Libičová LeaLibičová Lea 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 19.98
2 213 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 20.04
3 242 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.41
4 292 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 20.47
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 3.3.2018 - 14:04) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 284 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 030916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 20.35
2 279 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 20.60
3 217 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 20.61
4 294 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 20.65
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 3.3.2018 - 14:06) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 305 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 20.57
2 270 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 20.75
3 314 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 20.80
4 321 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.13
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 3.3.2018 - 14:08) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 144 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.60
2 143 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 20.96
3 280 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.07
4 321 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.17
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 3.3.2018 - 14:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 294 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.72
2 264 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 21.12
3 173 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 21.40
4 265 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 21.62
Celkom 4 pretekári

150 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 3.3.2018 - 14:11) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 246 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 18.95
2 146 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19.62
3 225 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 19.94
4 285 Libičová LeaLibičová Lea 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 19.98
5 213 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 20.04
6 284 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 030916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 20.35
7 242 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 20.41
8 292 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.47
9 305 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 20.57
10= 144 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 20.60
10= 279 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 20.60
12 217 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 20.61
13 294 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.65
14 294 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.72
15 270 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20.75
16 301 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 20.79
17 314 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 20.80
18 143 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 20.96
19 280 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.07
20 264 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 21.12
21 321 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 21.13
22 321 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 21.17
23 173 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.40
24 265 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 21.62
Celkom 24 pretekárov

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 3.3.2018 - 12:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 38.70 0.237
2 42 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 39.22 0.306
3 15 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 39.27 0.195
4 129 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 39.97 0.203
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 3.3.2018 - 12:17) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 39.04 0.387
2 133 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 39.21 0.209
3 79 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 40.10 0.218
4 139 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 43.44 0.206
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 3.3.2018 - 12:19) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 39.81 0.223
2 22 Hruška PeterHruška Peter 031008 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 41.29 0.242
3 44 Prochác FilipProchác Filip 030630 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 41.57 0.358
4 91 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 44.39 0.198
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 3.3.2018 - 12:21) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 42.70 0.393
2 102 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 43.19 0.228
3 85 Takács NorbertTakács Norbert 040226 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 43.25 0.274
4 116 Basile TommasoBasile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 46.07 0.200
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 3.3.2018 - 12:23) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 125 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 45.45 0.203
2 126 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 040811 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 46.32 0.288
3 101 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 48.46 0.229
4 48 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 48.97 0.197
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 3.3.2018 - 12:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 43.32
2 132 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 50.79
124 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DQ
Poznámky:
163/3a
Celkom 3 pretekári

300 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 3.3.2018 - 12:26) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 38.70
2 117 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 39.04
3 133 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 39.21
4 42 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 39.22
5 15 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 39.27
6 63 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 39.81
7 129 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 39.97
8 79 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 40.10
9 22 Hruška PeterHruška Peter 031008 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 41.29
10 44 Prochác FilipProchác Filip 030630 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 41.57
11 105 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 42.70
12 102 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 43.19
13 85 Takács NorbertTakács Norbert 040226 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 43.25
14 47 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 43.32
15 139 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 43.44
16 91 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 44.39
17 125 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 45.45
18 116 Basile TommasoBasile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 46.07
19 126 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 040811 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 46.32
20 101 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 48.46
21 48 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 48.97
22 132 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 50.79
124 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DQ
Celkom 23 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.3.2018 - 12:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 246 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 40.96 0.257
2 150 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 42.82 0.303
3 144 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 43.65 0.371
4 301 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 44.37 0.225
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 3.3.2018 - 12:37) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 297 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 43.26 0.366
2 213 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 43.97 0.319
3 270 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 44.93 0.216
4 271 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 45.79 0.359
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 3.3.2018 - 12:39) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 232 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 44.79 0.196
2 240 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 46.01 0.287
3 321 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 46.40 0.463
4 149 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 50.51 0.198
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 3.3.2018 - 12:41) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 44.82 0.225
2 305 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 44.89 0.469
3 321 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 46.39 0.171
4 317 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 47.50 0.170
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 3.3.2018 - 12:43) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 228 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 45.88 0.249
2 260 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 46.95 0.190
3 272 Šujanová EllaŠujanová Ella 031019 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 47.30 0.319
4 320 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 49.84 0.393
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 3.3.2018 - 12:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 45.64 0.483
2 154 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 48.06 0.432
3 258 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 48.07 0.547
4 300 Raditschová LuciaRaditschová Lucia 030801 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 48.85 0.262
Celkom 4 pretekári

300 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 3.3.2018 - 12:46) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 246 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 40.96
2 150 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 42.82
3 297 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 43.26
4 144 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 43.65
5 213 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 43.97
6 301 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 44.37
7 232 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 44.79
8 190 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 44.82
9 305 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 44.89
10 270 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 44.93
11 150 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 45.64
12 271 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 45.79
13 228 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 45.88
14 240 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 46.01
15 321 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 46.39
16 321 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 46.40
17 260 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 46.95
18 272 Šujanová EllaŠujanová Ella 031019 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 47.30
19 317 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 47.50
20 154 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 48.06
21 258 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 48.07
22 300 Raditschová LuciaRaditschová Lucia 030801 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 48.85
23 320 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 49.84
24 149 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 50.51
Celkom 24 pretekárov

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 3.3.2018 - 14:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 19 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:12.83
2 62 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 2:16.07
3 66 Bielek FilipBielek Filip 030701 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:17.51
4 74 Janiček TomašJaniček Tomaš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 2:17.55
5 119 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:21.66
6 9 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:21.83
7 139 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:23.24
8 102 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:23.42
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.3.2018 - 14:22) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 27 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:09.02
2 141 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:22.42
3 136 Sojka ViliamSojka Viliam 030303 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 2:24.36
4 97 Bujdoš AdamBujdoš Adam 040525 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 2:29.61
5 98 Rosinský DenisRosinský Denis 040402 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 2:32.97
6 34 Remiš MichalRemiš Michal 030329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:36.93
121 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ
Poznámky:
163/3a
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 3.3.2018 - 14:24) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 51 Jobb JakubJobb Jakub 040312 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 2:37.41
2 103 Aštáry SamuelAštáry Samuel 040528 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 2:38.80
3 128 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:39.51
4 40 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:42.16
5 126 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 040811 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:42.97
Celkom 5 pretekárov

800 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 3.3.2018 - 14:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 27 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:09.02
2 19 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2:12.83
3 62 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:16.07
4 66 Bielek FilipBielek Filip 030701 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2:17.51
5 74 Janiček TomašJaniček Tomaš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2:17.55
6 119 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:21.66
7 9 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:21.83
8 141 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:22.42
9 139 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:23.24
10 102 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2:23.42
11 136 Sojka ViliamSojka Viliam 030303 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2:24.36
12 97 Bujdoš AdamBujdoš Adam 040525 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2:29.61
13 98 Rosinský DenisRosinský Denis 040402 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2:32.97
14 34 Remiš MichalRemiš Michal 030329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:36.93
15 51 Jobb JakubJobb Jakub 040312 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:37.41
16 103 Aštáry SamuelAštáry Samuel 040528 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:38.80
17 128 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:39.51
18 40 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2:42.16
19 126 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 040811 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:42.97
121 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DQ
Celkom 20 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.3.2018 - 14:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 254 Švenková BarboraŠvenková Barbora 030717 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 2:32.37
2 156 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040508 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:33.83
3 223 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:33.84
4 218 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 030623 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 2:41.61
5 400 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 051015 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:42.69
6 261 Bartošíková EllaBartošíková Ella 041106 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 2:51.84
234 Pecsuková KatarínaPecsuková Katarína 030519 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 DQ
221 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DQ
Poznámky:
163/3a
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.3.2018 - 14:42) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 207 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:35.32
2 299 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 2:35.90
3 302 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 2:35.91
4 158 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:38.36
5 183 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:39.63
6 178 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:40.09
7 276 Beliančinová SofiaBeliančinová Sofia 040706 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 2:42.23
8 177 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 2:42.72
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 3.3.2018 - 14:44) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 168 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:42.92
2 197 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana 050321 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:51.97
3 259 Simová PetraSimová Petra 041228 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:52.46
4 226 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:53.25
5 247 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:55.98
6 191 Rauschová EmaRauschová Ema 040524 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:57.07
Celkom 6 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 3.3.2018 - 14:46) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 254 Švenková BarboraŠvenková Barbora 030717 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2:32.37
2 156 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040508 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:33.83
3 223 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:33.84
4 207 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:35.32
5 299 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2:35.90
6 302 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2:35.91
7 158 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:38.36
8 183 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:39.63
9 178 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:40.09
10 218 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 030623 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2:41.61
11 276 Beliančinová SofiaBeliančinová Sofia 040706 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2:42.23
12 400 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 051015 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:42.69
13 177 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:42.72
14 168 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2:42.92
15 261 Bartošíková EllaBartošíková Ella 041106 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:51.84
16 197 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana 050321 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2:51.97
17 259 Simová PetraSimová Petra 041228 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2:52.46
18 226 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2:53.25
19 247 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:55.98
20 191 Rauschová EmaRauschová Ema 040524 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:57.07
221 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica DQ
234 Pecsuková KatarínaPecsuková Katarína 030519 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DQ
Celkom 22 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 3.3.2018 - 13:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 166 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 7:01.95
2 222 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 7:09.43
3 309 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 7:12.48
4 256 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 7:19.62
5 170 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 5 7:21.62
6 268 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 041120 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 14 7:36.64
7 245 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 7:37.92
8 181 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 7:45.71
9 165 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 7:49.09
10 176 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 7:53.11
11 278 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 041008 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 8 7:53.41
12 235 Suchá VeronikaSuchá Veronika 040115 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 16 8:04.63
13 231 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 8:10.31
14 238 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 18 8:36.41
15 269 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13 9:05.52
155 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17 DNS
169 Paučinová PaulínaPaučinová Paulína 040926 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 15 DNS
315 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 DNF
Celkom 18 pretekárov

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 3.3.2018 - 12:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 112 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 10:30.18
2 134 Patúc JakubPatúc Jakub 030404 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 10:32.19
3 137 Adam SlavomírAdam Slavomír 040326 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 11 10:40.13
4 75 Biblyák MartinBiblyák Martin 030527 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10:49.70
5 20 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 10:54.87
6 59 Zubák AdamZubák Adam 041021 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 10:56.11
7 43 Kováč AdamKováč Adam 030925 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11:09.37
8 104 Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 11:12.11
9 30 Kravárik OliverKravárik Oliver 040628 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11:33.05
10 2 Mokráš BorisMokráš Boris 030906 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 11:39.49
11 19 Kubík FilipKubík Filip 031014 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 9 11:44.55
12 28 Černiansky PeterČerniansky Peter 030816 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 11:46.74
13 29 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 040703 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 12:02.45
14 7 Valent TadeášValent Tadeáš 030101 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15 12:12.55
64 Obrtlík DominikObrtlík Dominik 030711 AK Junior HoličAK Junior Holič 14 DNS
Celkom 15 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.3.2018 - 10:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.78 0.200
2 117 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.19 0.282
3 37 Frič JakubFrič Jakub 040526 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.32 0.211
4 105 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.99 0.215
5 113 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.07 0.386
6 89 Čapliar FILIPČapliar FILIP 041204 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 11.06 0.207
7 132 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 11.85 0.616
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.3.2018 - 10:32) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.94 0.202
2 78 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 09.06 0.191
3 119 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.41 0.426
4 73 Prusák JurajPrusák Juraj 040802 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 10.24 0.183
5 123 Dula TomášDula Tomáš 040320 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.78 0.240
6 48 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 11.58 0.164
7 108 Mikušať JakubMikušať Jakub 061225 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 11.69 0.243
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 3.3.2018 - 10:34) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 09.01 0.206
2 35 Zachar LukášZachar Lukáš 030213 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.04 0.208
3 38 Kurty MatejKurty Matej 030402 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.49 0.199
4 39 Lisík ŠtefanLisík Štefan 030117 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.91 0.278
5 125 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.31 0.358
6 122 Špacir LucasŠpacir Lucas 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.57 0.325
7 85 Takács NorbertTakács Norbert 040226 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 11.24 0.354
8 57 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 12.29 0.250
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 3.3.2018 - 11:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.84 0.185
2 78 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 08.97 0.214
3 79 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 09.04 0.217
4 35 Zachar LukášZachar Lukáš 030213 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.11 0.198
5 60 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 09.13 0.181
6 117 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.17 0.219
7 37 Frič JakubFrič Jakub 040526 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.29 0.223
8 119 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.32 0.229
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.3.2018 - 10:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 294 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.55 0.198
2 145 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.01 0.201
3 249 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.25 0.280
4 250 Chylová VeronikaChylová Veronika 030306 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.90 0.228
5 183 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 11.59 0.191
6 238 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 11.64 0.196
7 178 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 12.34 0.360
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.3.2018 - 10:47) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 242 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.50 0.375
2 143 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.18 0.230
3 190 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.39 0.212
4 304 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 11.25 0.394
5 193 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.81 0.431
6 297 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.85 0.346
213 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DQ
Poznámky:
162/8
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 3.3.2018 - 10:49) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.30 0.397
2 295 Lauffová NinaLauffová Nina 040214 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.92 0.334
3 319 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.99 0.203
4 210 Kukučková ElenaKukučková Elena 030607 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.68 0.183
5 153 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11.16 0.342
6 152 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.30 0.320
7 195 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 040308 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 11.73 0.432
8 219 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 11.85 0.353
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 3.3.2018 - 10:51) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 273 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.34 0.192
2 270 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.39 0.355
3 220 Fonferová LauraFonferová Laura 030921 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 10.06 0.440
4 288 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 030219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.66 0.444
5 216 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 11.31 0.234
6 268 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 041120 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 11.74 0.190
7 204 Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 050826 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 11.87 0.337
8 179 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 12.76 0.222
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 3.3.2018 - 11:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.22 0.377
2 242 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.23 0.388
3 273 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.26 0.147
4 294 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.44 0.206
5 270 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.52 0.231
6 145 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.93 0.205
7 319 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.97 0.437
8 295 Lauffová NinaLauffová Nina 040214 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.02 0.344
Celkom 8 pretekárov

4 x 200 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 3.3.2018 - 15:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Kubík, Hiadlovský, Dvoran, Grajcarík Kubík, Hiadlovský, Dvoran, Grajcarík Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 1:42.34 0.222
2 116 Cisár, Basile, Bezručka, Kostolný Cisár, Basile, Bezručka, Kostolný AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:42.34 0.189
3 104 Červený, Niko, Fuksa, Aštáry Červený, Niko, Fuksa, Aštáry Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 1:53.61 0.531
88 Takács, Vaskomjati, Klement, Repa Takács, Vaskomjati, Klement, Repa TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 DQ 0.168
Poznámky:
170/7
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 3.3.2018 - 15:02) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Očkay, Ostrovský, Valo, Bartoníček Očkay, Ostrovský, Valo, Bartoníček Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:44.84 0.221
2 69 Paško, Federič, Haraslin, Belluš Paško, Federič, Haraslin, Belluš KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 1:46.09 0.251
3 125 Kalakay, Sopko, Váňa, Haják Kalakay, Sopko, Váňa, Haják AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:48.68 0.278
4 44 Kováč, Bučko, Rojka, Prochác Kováč, Bučko, Rojka, Prochác Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:49.52 0.204
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 3.3.2018 - 15:04) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 15 Labuda, Čery, Svoreň, Kopček Labuda, Čery, Svoreň, Kopček AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:42.65 0.249
2 33 Zachar, Pobjecký, Kročka, Bartek Zachar, Pobjecký, Kročka, Bartek AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:45.67 0.186
3 47 Kachlík, Halabrín, Káčer Kachlík, Halabrín, Káčer Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 1:55.28 0.378
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 3.3.2018 - 15:06) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Liška, Šnírer, Šarmír, Rojík Liška, Šnírer, Šarmír, Rojík Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:53.39 0.252
2 91 Rúrik, Duchoslav, Hodža, Čapliar Rúrik, Duchoslav, Hodža, Čapliar AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:57.89 0.240
3 48 Plačko, Hlaváč, Nikodém, Sabota Plačko, Hlaváč, Nikodém, Sabota Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 1:58.00 0.408
Celkom 3 pretekári

4 x 200 m kluby - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 3.3.2018 - 15:08) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Kubík Kubík Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1:42.34
2 117 Cisár Cisár AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:42.34
3 15 Labuda Labuda AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:42.65
4 3 Očkay Očkay Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:44.84
5 35 Zachar Zachar AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:45.67
6 69 Paško Paško KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1:46.09
7 125 Kalakay Kalakay AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:48.68
8 43 Kováč Kováč Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1:49.52
9 23 Liška Liška Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1:53.39
10 104 Červený Červený Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1:53.61
11 59 Kachlík Kachlík Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1:55.28
12 95 Rúrik Rúrik AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1:57.89
13 57 Plačko Plačko Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1:58.00
85 Takács Takács TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta DQ
Celkom 14 pretekárov

4 x 200 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.3.2018 - 15:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 296 Rusnáková, Fotulová, Devaldová, Brachová Rusnáková, Fotulová, Devaldová, Brachová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:51.39 0.179
2 273 Šupicová, Švachová, Šarinová, Mikušincová Šupicová, Švachová, Šarinová, Mikušincová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 1:52.03 0.210
3 242 Broďániová, Kelemenová, Piterková, Kováčová Broďániová, Kelemenová, Piterková, Kováčová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:58.25 0.434
146 Žibritová, Farkas, Prohácková, Kusyová Žibritová, Farkas, Prohácková, Kusyová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DQ 0.397
Poznámky:
163/3a
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 3.3.2018 - 15:17) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Vanovčanová, Veselská, Čederlová, Plichtová Vanovčanová, Veselská, Čederlová, Plichtová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 1:53.69 0.282
2 209 Geseová, Janeková, Mišovičová, Vargová Geseová, Janeková, Mišovičová, Vargová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:54.57 0.288
3 321 Morgošová, Blažeková, Rohoňová, Urbanová Morgošová, Blažeková, Rohoňová, Urbanová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:55.51 0.435
4 277 Beliančinová, Bieliková, Krajčíková, Môcová Beliančinová, Bieliková, Krajčíková, Môcová Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 1:55.98 0.225
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 3.3.2018 - 15:19) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Nováková, Hulíková, Krokvicová, Ďurišová Nováková, Hulíková, Krokvicová, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:57.90 0.226
2 257 Kuricová, Kaprálová, Nochtová, Šmehílová Kuricová, Kaprálová, Nochtová, Šmehílová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 2:00.14 0.173
3 252 Martincová, Fapšová, Turičíková, Chylová Martincová, Fapšová, Turičíková, Chylová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:02.48 0.492
297 Kršková, Bezáková, Záhradníčková, Kačníková Kršková, Bezáková, Záhradníčková, Kačníková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 3.3.2018 - 15:21) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 267 Ďurišková, Čudaiová, Demitrová, Cellerová Ďurišková, Čudaiová, Demitrová, Cellerová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 1:58.77 0.258
2 173 Masárová, Ďurmeková, Wágnerová, Mošovská Masárová, Ďurmeková, Wágnerová, Mošovská Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 1:58.98 0.222
3 178 Koptáková, Hrajnohová, Rybáriková, Čuvalová Koptáková, Hrajnohová, Rybáriková, Čuvalová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 2:04.25 0.241
4 204 Bátoryová, Repáčová, Holeková, Černáková Bátoryová, Repáčová, Holeková, Černáková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:05.07 0.323
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 3.3.2018 - 15:23) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 400 Spišáková, Semanova, Lauffová, Diňová Spišáková, Semanova, Lauffová, Diňová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:01.29 0.244
2 261 Bartošíková, Šujanová, Zavřelová, Brezanová Bartošíková, Šujanová, Zavřelová, Brezanová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:02.43 0.195
3 320 Samčíková, Bučková, Hanicová, Podhorská Samčíková, Bučková, Hanicová, Podhorská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:02.66 0.233
4 192 Frimmerová, Sedgwick, Zeleňová, Bartošovičová Frimmerová, Sedgwick, Zeleňová, Bartošovičová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:08.63 0.221
Celkom 4 pretekári

4 x 200 m kluby - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 3.3.2018 - 15:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 296 Rusnáková Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:51.39
2 273 Šupicová Šupicová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1:52.03
3 225 Vanovčanová Vanovčanová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1:53.69
4 207 Geseová Geseová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1:54.57
5 317 Morgošová Morgošová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1:55.51
6 276 Beliančinová Beliančinová Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1:55.98
7 190 Nováková Nováková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:57.90
8 240 Broďániová Broďániová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:58.25
9 267 Ďurišková Ďurišková Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1:58.77
10 173 Masárová Masárová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1:58.98
11 257 Kuricová Kuricová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2:00.14
12 400 Spišáková Spišáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:01.29
13 261 Bartošíková Bartošíková Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:02.43
14 252 Martincová Martincová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2:02.48
15 320 Samčíková Samčíková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:02.66
16 178 Koptáková Koptáková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:04.25
17 197 Bátoryová Bátoryová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2:05.07
18 187 Frimmerová Frimmerová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:08.63
164 Kršková Kršková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra DNS
150 Žibritová Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DQ
Celkom 20 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 3.3.2018 - 10:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 145150155160165169173177180182184
1 113 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 169 ooxxoxxooxx-
2 5 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
031213 165 xoooooxxx
3 110 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031001 160 ooooxxx
4 60 Lubelec LadislavLubelec Ladislav
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
030514 160 xo-oxoxxx
5 93 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040110 160 ooxoxxoxxx
6 56 Plačko JánPlačko Ján
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
030208 160 ooxxxxoxxx
7 114 Majda GabrielMajda Gabriel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
030514 155 xoooxxx
8 38 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
030402 150 ooxxx
9 98 Mezei MarcoMezei Marco
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
040625 150 xxoxoxxxx
10 28 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050401 145 oxxx
119 Drobný JakubDrobný Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030407 NM xxx
83 Vanko MarekVanko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040920 NM xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 3.3.2018 - 12:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 135140145150154158161164166168
1 220 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
030921 161 --oxoxxoooxxx
2 275 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050131 154 oooooxxx
3 230 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041004 150 oxoxoxoxxx
4 212 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 150 oooxxoxxx
5 301 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
030724 150 --xoxxoxxx
6 290 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031122 145 -oo-xxx
7 289 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 145 oxxooxxx
8= 316 Hanicová LeaHanicová Lea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041015 145 ooxoxxx
8= 281 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050413 145 ooxoxxx
8= 213 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 145 ooxoxxx
11 210 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030607 145 xooxoxxx
12= 287 Potocká ElaPotocká Ela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031111 140 -oxxx
12= 241 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
050321 140 ooxxx
14= 208 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050322 140 xooxxx
14= 262 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050130 140 xooxx
16 266 Demitrová ZaraDemitrová Zara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050525 140 oxxoxx
17= 272 Šujanová EllaŠujanová Ella
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031019 135 ox-xx
17= 195 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
040308 135 oxxx
17= 250 Chylová VeronikaChylová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030306 135 oxxx
20= 249 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050313 135 xoxxx
20= 308 Zemanová BibianaZemanová Bibiana
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040305 135 xoxxx
251 Kurišová KristínaKurišová Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040423 NM xxx
261 Bartošíková EllaBartošíková Ella
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
041106 NM xxx
Celkom 23 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(so, 3.3.2018 - 13:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 180240210220230240250260280300310320330
1 15 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 320 -----ooxooxxxxx
2 39 Lisík ŠtefanLisík Štefan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
030117 320 -----oxoxoxxoxxxxx
3 14 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030514 280 -----xoxxx
37 Frič JakubFrič Jakub
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
040526 NM ---xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(so, 3.3.2018 - 13:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 180200210220230240250
1 312 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
041224 240 -oooooxxx
2 196 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 210 oxxoxxoxxx
3 310 Kuníková MariannaKuníková Marianna
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
050531 180 oxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 3.3.2018 - 12:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 130 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
040612 581 5,805,725,775,805,81x5,64
2 72 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
030108 574 5,515,345,455,515,535,695,74
3 36 Michalko SamuelMichalko Samuel
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
030102 573 5,515,715,635,715,58x5,73
4 18 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
040703 565 5,175,645,365,645,65xx
5 76 ŠPAK FilipŠPAK Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
030615 535 x5,35-5,354,75--
6 62 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
030627 534 5,345,17-5,345,275,15-
7 33 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040217 528 5,225,285,115,284,95xx
8 37 Frič JakubFrič Jakub
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
040526 509 5,094,96x5,094,814,844,94
9 61 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
030112 503 4,944,965,035,030.00.00.0
10 22 Hruška PeterHruška Peter
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
031008 502 5,024,674,755,020.00.00.0
11 138 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
040720 501 4,965,015,015,010.00.00.0
12 81 Hudák MatejHudák Matej
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
030704 501 5,01x4,785,010.00.00.0
13 100 Bačík MichalBačík Michal
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
050731 493 4,934,874,894,930.00.00.0
14 69 Paško AdamPaško Adam
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
030626 490 4,904,764,894,900.00.00.0
15 82 Janok MarekJanok Marek
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
030626 481 4,81x4,524,810.00.00.0
16 73 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040802 466 4,544,634,664,660.00.00.0
17 110 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031001 453 4,532,97-4,530.00.00.0
18 3 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030812 446 4,404,244,464,460.00.00.0
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 3.3.2018 - 10:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 236 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040111 542 5,09x5,425,425,145,28x
2 146 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030430 521 3,284,725,195,194,975,215,06
3 296 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 519 xx5,145,143,535,055,19
4 230 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041004 516 xx5,105,104,955,16x
5 273 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031222 500 4,854,864,994,994,884,835,00
6 285 Libičová LeaLibičová Lea
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030827 492 x4,724,904,90x4,914,92
7 150 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 487 4,714,644,834,834,814,87x
8 283 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050719 477 4,33x4,774,774,354,512,64
9 257 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
030517 464 4,364,524,644,640.00.00.0
10 225 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
040124 458 4,584,47x4,580.00.00.0
11 224 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
031106 452 4,374,52x4,520.00.00.0
12 307 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040419 440 x4,274,404,400.00.00.0
13 183 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
051027 433 -4,334,214,330.00.00.0
14 209 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
031130 420 4,15x4,204,200.00.00.0
15 309 Gombárová BarboraGombárová Barbora
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
040620 410 4,103,954,054,100.00.00.0
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 3.3.2018 - 12:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 162 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
031212 13.53 13,3813,4412,4113,4413,3312,6913,53
2 206 Dulinová ValériaDulinová Valéria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030208 11.48 10,8910,9610,7310,96x11,4810,24
3 306 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
030908 11.32 10,2811,0411,3211,3210,9510,4211,05
4 239 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
040413 11.31 10,2211,3111,2811,3110,819,9910,53
5 252 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
031204 11.27 10,0110,7111,2011,2011,2710,9311,25
6 215 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
030530 10.35 8,649,859,609,858,6110,359,85
7 171 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves
040923 09.17 8,658,279,179,178,998,148,78
8 237 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
030412 09.05 9,019,05x9,058,47x8,99
9 185 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030906 08.88 8,498,888,738,880.00.00.0
10 248 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040316 08.65 8,658,137,958,650.00.00.0
11 173 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040205 08.47 8,477,557,658,470.00.00.0
12 208 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050322 08.07 8,077,187,348,070.00.00.0
13 263 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050604 07.18 7,027,137,187,180.00.00.0
14 203 Ptačovská ElaPtačovská Ela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
040817 06.86 6,846,206,866,860.00.00.0
15 219 Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
041013 05.88 5,835,885,435,880.00.00.0
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 3.3.2018 - 10:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 131 Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
031001 15.71 15,3314,9415,7115,7115,34x14,78
2 13 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
040927 14.43 13,0413,29x13,2912,9913,8614,43
3 80 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
030221 14.18 12,9113,80x13,8013,0014,18x
4 61 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
030112 13.50 12,9012,4612,0012,9012,56x13,50
5 115 Šima AndrejŠima Andrej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
031125 10.97 10,7610,2110,4910,7610,1210,9710,07
6 44 Prochác FilipProchác Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030630 10.70 9,0110,1310,709,0110,4810,02x
7 50 Ištok PeterIštok Peter
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
030201 10.66 9,9610,6610,589,969,8510,049,54
8 94 Michalec IgorMichalec Igor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030102 10.49 10,219,5810,499,58x10,3210,01
9 71 Dvořák MariánDvořák Marián
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040206 10.38 9,9110,389,999,990.00.00.0
10 70 Štefan OliverŠtefan Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
030928 10.21 10,21xx10,210.00.00.0
11 52 Káčer AndrejKáčer Andrej
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
040517 09.96 9,689,629,969,960.00.00.0
12 55 Nikodém MichalNikodém Michal
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
030419 09.68 8,329,688,499,680.00.00.0
13 90 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040621 09.10 8,429,108,869,100.00.00.0
14 135 Pilát SamuelPilát Samuel
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040319 08.87 8,548,168,878,870.00.00.0
15 108 Mikušať JakubMikušať Jakub
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
061225 04.52 x4,254,524,520.00.00.0
Celkom 15 pretekárov