<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (25. 2. 2018)

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 25.2.2018 - 11:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.07 0.202
2 108 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.33 0.194
3 39 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.55 0.221
4 34 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 010622 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 07.62 0.183
5 73 Federič FilipFederič Filip 040210 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 07.64 0.174
6 4 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.79 0.238
7 30 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 07.87 0.183
8 24 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 1 07.97 0.265
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 25.2.2018 - 11:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.20 0.199
2 81 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 07.55 0.202
3 126 Dudáš AdamDudáš Adam 010516 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.57 0.169
4 134 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 07.60 0.371
5 14 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 07.77 0.206
6 120 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.80 0.228
7 116 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.81 0.341
8 12 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.16 0.204
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 25.2.2018 - 11:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.36 0.197
2 60 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.48 0.211
3 110 Bezručka AdamBezručka Adam 030629 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.55 0.191
4 90 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.73 0.224
5 111 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.74 0.206
6 62 Vrťo AdamVrťo Adam 020902 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.74 0.218
7 38 Tomáš HanzluvkaTomáš Hanzluvka 021229 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 07.79 0.184
8 89 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 8 08.35 0.218
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 25.2.2018 - 11:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.33 0.380
2 101 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 07.55 0.188
3 40 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.64 0.255
4 115 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.73 0.210
5 41 Gruchalák FilipGruchalák Filip 010619 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 07.89 0.202
6 9 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.96 0.402
95 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DNS
Celkom 7 pretekárov

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 12:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.00 0.189
2 120 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.17 0.186
3 56 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.29 0.175
4 109 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.30 0.201
5 108 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.38 0.229
6 60 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.49 0.190
7 39 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 07.55 0.228
8 101 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 07.58 0.200
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 25.2.2018 - 11:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 205 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.00 0.210
2 144 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.38 0.331
3 242 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.41 0.189
4 233 Libičová LeaLibičová Lea 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.44 0.356
5 254 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 010828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.51 0.210
6 257 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia 030908 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.61 0.191
7 136 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.76 0.205
8 152 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.93 0.539
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 25.2.2018 - 11:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.03 0.230
2 182 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.26 0.193
3 204 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.32 0.264
4 160 Lafeková MartinaLafeková Martina 010415 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.33 0.182
5 268 Belešová PetraBelešová Petra 011106 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 7 08.56 0.245
6 236 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.58 0.298
7 164 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 08.77 0.381
245 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ 0.190
Poznámky:
162/8
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 25.2.2018 - 11:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.99 0.188
2 230 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 020109 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.34 0.201
3 232 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 030916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.34 0.268
4 167 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 08.41 0.211
5 253 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 040910 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.48 0.273
6 256 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.59 0.409
7 246 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.69 0.299
8 182 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 08.90 0.253
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 25.2.2018 - 11:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 260 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.07 0.203
2 202 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.24 0.194
3 235 Okásová LenkaOkásová Lenka 010301 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.45 0.176
4 177 Háberová HanaHáberová Hana 010510 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 08.50 0.200
5 154 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 020228 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.56 0.197
6 183 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.60 0.226
7 249 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 011030 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 08.65 0.167
8 265 Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 021202 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.72 0.236
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 12:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.80 0.312
2 205 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.88 0.196
3= 260 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.02 0.197
3= 158 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.02 0.370
5 202 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.24 0.251
6 182 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.27 0.358
7 204 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.29 0.267
8 160 Lafeková MartinaLafeková Martina 010415 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.37 0.510
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 25.2.2018 - 14:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.39 0.226
2 56 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 23.55 0.370
3 126 Dudáš AdamDudáš Adam 010516 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 23.85 0.156
63 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNF 0.299
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 25.2.2018 - 14:12) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 108 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.60 0.221
2 127 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.45 0.188
3 39 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 24.56 0.226
4 117 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.72 0.216
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 25.2.2018 - 14:14) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 010622 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.31 0.243
2 90 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.71 0.289
3 58 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.01 0.223
4 125 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 25.09 0.184
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 25.2.2018 - 14:16) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.08 0.236
2 38 Tomáš HanzluvkaTomáš Hanzluvka 021229 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 25.53 0.306
101 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 DNF 0.270
124 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 DNF 0.398
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 25.2.2018 - 14:18) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1= 110 Bezručka AdamBezručka Adam 030629 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.98 0.193
1= 62 Vrťo AdamVrťo Adam 020902 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.98 0.191
3 35 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 020813 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 25.06 0.232
4 12 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.92 0.229
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 25.2.2018 - 14:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.78 0.217
2 46 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 25.12 0.266
3 69 Satko AndrejSatko Andrej 010411 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 26.42 0.274
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 25.2.2018 - 14:21) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.39
2 56 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.55
3 108 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.60
4 126 Dudáš AdamDudáš Adam 010516 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 23.85
5 34 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 010622 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 24.31
6 127 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 24.45
7 39 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 24.56
8 90 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.71
9 117 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 24.72
10 60 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.78
11= 62 Vrťo AdamVrťo Adam 020902 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.98
11= 110 Bezručka AdamBezručka Adam 030629 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 24.98
13 58 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.01
14 35 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 020813 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 25.06
15 118 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 25.08
16 125 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 25.09
17 46 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 25.12
18 38 Tomáš HanzluvkaTomáš Hanzluvka 021229 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 25.53
19 69 Satko AndrejSatko Andrej 010411 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 26.42
20 12 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 26.92
124 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves DNF
63 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné DNF
101 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... DNF
Celkom 23 pretekárov

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 25.2.2018 - 13:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 258 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 25.69 0.365
2 205 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.70 0.279
3 199 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.35 0.348
4 260 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.79 0.198
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 25.2.2018 - 13:52) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.86 0.138
2 140 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.51 0.199
3 212 Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 27.90 0.155
4 245 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.94 0.172
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 25.2.2018 - 13:54) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 202 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.17 0.266
2 230 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 020109 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 28.02 0.265
3 226 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 29.16 0.222
4 177 Háberová HanaHáberová Hana 010510 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 29.61 0.245
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 25.2.2018 - 13:56) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.54 0.295
2 249 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 011030 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 28.28 0.370
3 235 Okásová LenkaOkásová Lenka 010301 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 28.46 0.209
4 242 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.63 0.187
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 25.2.2018 - 13:58) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 167 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 28.02 0.325
2 244 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.98 0.268
3 138 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 29.05 0.282
4 136 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 29.27 0.196
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 25.2.2018 - 14:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 256 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 28.09 0.298
2 204 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.59 0.243
3 213 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 29.45 0.429
154 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 020228 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 25.2.2018 - 14:01) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 258 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 25.69
2 205 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.70
3 199 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26.35
4 260 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 26.79
5 158 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.86
6 202 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 27.17
7 140 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 27.51
8 203 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 27.54
9 212 Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 27.90
10 245 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 27.94
11= 167 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 28.02
11= 230 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 020109 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28.02
13 256 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 28.09
14 249 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 011030 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 28.28
15 235 Okásová LenkaOkásová Lenka 010301 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 28.46
16 204 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 28.59
17 242 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 28.63
18 244 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 28.98
19 138 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 29.05
20 226 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 29.16
21 136 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 29.27
22 213 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 29.45
23 177 Háberová HanaHáberová Hana 010510 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 29.61
154 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 020228 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 00.0
Celkom 24 pretekárov

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 25.2.2018 - 12:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Havlík MarekHavlík Marek 010204 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 50.80 0.252
2 25 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 4 52.64 0.231
3 127 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 53.79 0.239
4 125 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 54.49 0.182
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 25.2.2018 - 12:52) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Polák MichalPolák Michal 010915 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 54.74 0.206
2 94 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 55.26 0.258
3 80 Kršiak JánKršiak Ján 010323 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 55.38 0.295
4 9 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 55.92 0.259
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 25.2.2018 - 12:54) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 55.94 0.300
2 58 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 56.02 0.226
3 124 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 58.00 0.220
4 97 Harant AndrejHarant Andrej 010927 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 59.24 0.198
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 25.2.2018 - 12:56) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Palaj TomášPalaj Tomáš 020417 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 58.75 0.226
2 64 Smetana MarekSmetana Marek 010705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:00.34 0.311
3 121 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:00.58 0.282
4 131 Bukovič PeterBukovič Peter 011127 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:06.48 0.441
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 25.2.2018 - 12:58) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 010725 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 58.48 0.235
2 69 Satko AndrejSatko Andrej 010411 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 58.55 0.458
122 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ
Poznámky:
163/3b
Celkom 3 pretekári

400 m - Dorastenci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 25.2.2018 - 12:59) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Havlík MarekHavlík Marek 010204 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 50.80
2 25 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 52.64
3 127 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 53.79
4 125 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 54.49
5 68 Polák MichalPolák Michal 010915 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 54.74
6 94 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 55.26
7 80 Kršiak JánKršiak Ján 010323 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 55.38
8 9 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 55.92
9 128 Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 55.94
10 58 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 56.02
11 124 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 58.00
12 105 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 010725 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 58.48
13 69 Satko AndrejSatko Andrej 010411 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 58.55
14 51 Palaj TomášPalaj Tomáš 020417 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 58.75
15 97 Harant AndrejHarant Andrej 010927 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 59.24
16 64 Smetana MarekSmetana Marek 010705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1:00.34
17 121 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:00.58
18 131 Bukovič PeterBukovič Peter 011127 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1:06.48
122 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DQ
Celkom 19 pretekárov

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 25.2.2018 - 12:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 58.51 0.254
2 159 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:01.55 0.263
3 260 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:03.66 0.205
144 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DQ 0.364
Poznámky:
163/3b
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 25.2.2018 - 12:32) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:04.29 0.247
2 241 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 030819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:05.65 0.481
3 194 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 021210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 1:06.32 0.253
4 244 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:06.84 0.255
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 25.2.2018 - 12:34) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Halásová BarboraHalásová Barbora 030807 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 1:05.50 0.231
2 246 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 011002 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:07.81 0.382
3 193 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 1:08.78 0.616
4 156 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 1:12.84 0.265
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 25.2.2018 - 12:36) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:05.31 0.202
2 197 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:05.56 0.264
3 180 Nováková DominikaNováková Dominika 031219 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 1:07.47 0.233
4 216 Melová EmíliaMelová Emília 020309 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 1:10.87 0.401
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 25.2.2018 - 12:37) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 58.51
2 159 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:01.55
3 260 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1:03.66
4 203 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:04.29
5 137 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:05.31
6 178 Halásová BarboraHalásová Barbora 030807 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1:05.50
7 197 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:05.56
8 241 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 030819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:05.65
9 194 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 021210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1:06.32
10 244 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:06.84
11 180 Nováková DominikaNováková Dominika 031219 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1:07.47
12 246 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 011002 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:07.81
13 193 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1:08.78
14 216 Melová EmíliaMelová Emília 020309 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1:10.87
15 156 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:12.84
144 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DQ
Celkom 16 pretekárov

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 25.2.2018 - 14:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 4 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:04.46
2 22 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:04.66
3 132 Guga SebastiánGuga Sebastián 010517 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:05.74
4 116 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:14.55
5 92 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:21.98
6 111 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:23.30
7 100 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:25.17
8 112 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:26.51
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 25.2.2018 - 14:47) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 71 Bielek FilipBielek Filip 030701 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:20.86
2 45 Vila - Olah MateoVila - Olah Mateo 020106 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:21.20
3 11 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:23.64
4 115 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:24.46
5 64 Smetana MarekSmetana Marek 010705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:27.20
6 31 Remiš MichalRemiš Michal 030329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:34.49
7 50 Mistrík MichalMistrík Michal 020507 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 2:49.68
51 Palaj TomášPalaj Tomáš 020417 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 DQ
Poznámky:
214/6
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 25.2.2018 - 14:48) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 4 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:04.46
2 22 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2:04.66
3 132 Guga SebastiánGuga Sebastián 010517 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:05.74
4 116 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:14.55
5 71 Bielek FilipBielek Filip 030701 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2:20.86
6 45 Vila - Olah MateoVila - Olah Mateo 020106 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:21.20
7 92 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:21.98
8 111 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:23.30
9 11 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:23.64
10 115 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:24.46
11 100 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2:25.17
12 112 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:26.51
13 64 Smetana MarekSmetana Marek 010705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:27.20
14 31 Remiš MichalRemiš Michal 030329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:34.49
15 50 Mistrík MichalMistrík Michal 020507 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:49.68
51 Palaj TomášPalaj Tomáš 020417 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen DQ
Celkom 16 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 25.2.2018 - 14:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 224 Stachová AnitaStachová Anita 010829 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:23.31
2 217 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:23.33
3 147 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:27.94
4 194 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 021210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 2:32.13
5 143 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040508 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:33.28
6 163 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:37.60
7 184 Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 020308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:38.98
8 270 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:50.05
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 25.2.2018 - 14:32) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 174 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:34.34
2 250 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:35.80
3 267 Samčíková AlexSamčíková Alex 021017 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:36.25
4 200 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:45.39
5 151 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 2:46.58
6 175 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 040211 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 3:04.35
172 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
Celkom 7 pretekárov

800 m - Dorastenky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 25.2.2018 - 14:33) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 224 Stachová AnitaStachová Anita 010829 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:23.31
2 217 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2:23.33
3 147 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:27.94
4 194 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 021210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2:32.13
5 143 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040508 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:33.28
6 174 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:34.34
7 250 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2:35.80
8 267 Samčíková AlexSamčíková Alex 021017 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:36.25
9 163 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:37.60
10 184 Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 020308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2:38.98
11 200 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:45.39
12 151 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:46.58
13 270 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:50.05
14 175 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 040211 AK Junior HoličAK Junior Holič 3:04.35
172 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné DNS
Celkom 15 pretekárov

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 25.2.2018 - 13:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 2 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 4:18.38
2 78 Janiček AdamJaniček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 4:27.37
3 76 Semančák FilipSemančák Filip 020821 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 4:36.92
4 114 Frajberg NikolajFrajberg Nikolaj 020416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11 4:38.26
5 23 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 4:42.12
6 91 Laktiš JakubLaktiš Jakub 020826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 4:47.08
7 103 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 4:52.41
8 26 Čačík MatejČačík Matej 021004 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 9 4:52.84
9 79 Janiček TomašJaniček Tomaš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 5:00.08
10 133 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 5:01.95
11 65 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 AK Junior HoličAK Junior Holič 10 5:11.80
5 Fulop IstvánFulop István 010418 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 12 pretekárov

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 25.2.2018 - 13:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 225 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 4:49.82
2 259 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 5:08.62
3 173 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 5:12.61
4 168 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 5:15.57
5 214 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 5:18.28
6 229 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 041008 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 5:37.33
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 25.2.2018 - 15:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 84 Feder MedardFeder Medard 010119 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 09:30.10
2 135 Urban OliverUrban Oliver 010413 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09:32.19
3 130 Barto AurelBarto Aurel 010122 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 7 09:58.80
4 32 Surový SamuelSurový Samuel 020713 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10:29.82
5 93 Slivka PavolSlivka Pavol 010311 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10:34.03
6 42 Kováč AdamKováč Adam 030925 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11:03.07
7 66 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 020311 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 11:20.24
Celkom 7 pretekárov

3000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 25.2.2018 - 15:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 191 Dušková ElenaDušková Elena 010725 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 10:32.23
2 269 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 021128 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 11:13.80
3 148 Brnčalová LeaBrnčalová Lea 010405 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 4 12:26.29
4 190 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12:31.25
5 188 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 12:39.32
6 139 Abigel SzaboAbigel Szabo 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14:06.83
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 25.2.2018 - 10:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 107 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 010114 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.30 0.213
2 98 Harant PatrikHarant Patrik 010927 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.89 0.199
3 124 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 09.08 0.272
4 67 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.79 0.208
5 52 Šimek ErikŠimek Erik 020913 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.39 0.435
6 86 Hajdu MarekHajdu Marek 030228 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 11.01 0.172
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 25.2.2018 - 10:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.01 0.387
2 36 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 020317 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.09 0.188
3 49 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 09.27 0.203
4 89 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 10.22 0.233
5 48 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.40 0.297
72 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 DNF 0.228
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 11:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 107 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 010114 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.23 0.208
2 94 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.82 0.208
3 124 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 09.00 0.326
4 36 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 020317 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.12 0.197
5 49 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 09.18 0.190
6 98 Harant PatrikHarant Patrik 010927 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.33 0.105
7 67 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09.94 0.276
8 89 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 8 10.04 0.302
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 25.2.2018 - 10:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 258 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.97 0.354
2 211 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 09.55 0.221
3 226 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.61 0.199
4 157 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.33 0.262
5 161 Lacková JulianaLacková Juliana 020518 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 10.56 0.184
223 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 DNF
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 25.2.2018 - 10:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 212 Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 09.19 0.198
2 206 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.41 0.175
3 245 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.59 0.155
4 169 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.12 0.413
5 187 Hádeková SabinaHádeková Sabina 010403 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 10.49 0.150
6 209 Hozáková MichaelaHozáková Michaela 021019 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 10.78 0.335
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 25.2.2018 - 10:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 201 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.08 0.187
2 197 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.42 0.366
3 146 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.75 0.220
4 246 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 011002 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.13 0.578
5 266 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.16 0.207
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 11:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 258 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.80 0.336
2 201 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.95 0.166
3 212 Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 09.17 0.307
4 206 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.35 0.177
5 245 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.35 0.235
6 197 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.41 0.318
7 226 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 09.70 0.191
211 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 DNF 0.334
Celkom 8 pretekárov

4 x 200 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 25.2.2018 - 16:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 108 Bellus, Beladič, Krošlák, Pázmány Bellus, Beladič, Krošlák, Pázmány AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:36.87 0.236
2 90 Kutruc, Laktiš, Šimune, Ručka Kutruc, Laktiš, Šimune, Ručka ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:40.00 0.393
3 40 Fáber, Rojka, Borčány, Prochác Fáber, Rojka, Borčány, Prochác Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:41.62 0.286
56 Sloboda, Hrudkay, Vrťo, Straška Sloboda, Hrudkay, Vrťo, Straška ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNF 0.200
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 25.2.2018 - 16:02) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Jelínek, Nihila, Patarák, Váňa Jelínek, Nihila, Patarák, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:39.83 0.226
2 14 Laca, Labuda, Halvoň, Pavlovič Laca, Labuda, Halvoň, Pavlovič AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:40.38 0.323
3 4 Dráfi, Ostrovský, Valo, Vojtek Dráfi, Ostrovský, Valo, Vojtek Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:42.24 0.220
4 75 Federič, Paško, Haraslin, Belluš Federič, Paško, Haraslin, Belluš KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 1:47.84 0.586
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 25.2.2018 - 16:04) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Miklóš, ŠPAK, Kršiak, Sabo Miklóš, ŠPAK, Kršiak, Sabo MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 1:38.16 0.138
2 59 Poloha, Ďurovský, Lendvorský, Kremser Poloha, Ďurovský, Lendvorský, Kremser ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:40.68 0.346
3 116 Kostolný, Frajberg, Drobný, Tóth Kostolný, Frajberg, Drobný, Tóth AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:42.79 0.142
4 48 Franko, Melicherčík, Šimek, Palaj Franko, Melicherčík, Šimek, Palaj AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 1:46.32 0.394
Celkom 4 pretekári

4 x 200 m kluby - Dorastenci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 25.2.2018 - 16:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Bellus Bellus AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:36.87
2 81 Miklóš Miklóš MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1:38.16
3 120 Jelínek Jelínek AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:39.83
4 90 Kutruc Kutruc ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:40.00
5 14 Laca Laca AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:40.38
6 59 Poloha Poloha ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:40.68
7 40 Fáber Fáber Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1:41.62
8 4 Dráfi Dráfi Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:42.24
9 116 Kostolný Kostolný AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:42.79
10 46 Franko Franko AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1:46.32
11 73 Federič Federič KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1:47.84
60 Sloboda Sloboda ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica DNF
Celkom 12 pretekárov

4 x 200 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 25.2.2018 - 15:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Švecová, Húsková, Forster, Kovačovicová Švecová, Húsková, Forster, Kovačovicová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:45.78 0.271
2 245 Rusnáková, Brachová, Kánássyová, Devaldová Rusnáková, Brachová, Kánássyová, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:52.22 0.420
3 140 Farkas, Kusyová, Ursíny, Puha Farkas, Kusyová, Ursíny, Puha Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:54.23 0.225
4 164 Mišovičová, Janeková, Geseová, Štrpková Mišovičová, Janeková, Geseová, Štrpková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:55.18 0.244
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 25.2.2018 - 15:47) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Veselská, Vanovčanová, Plichtová, Čederlová Veselská, Vanovčanová, Plichtová, Čederlová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 1:55.24 0.222
2 232 Majdáková, Krajčovičová, Okásová, Hladíková Majdáková, Krajčovičová, Okásová, Hladíková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:55.31 0.276
3 266 Podhorská, Rohoňová, Morgošová, Müllerová Podhorská, Rohoňová, Morgošová, Müllerová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:57.95 0.287
4 216 Comová, Melová, Šmehílová, Paulínyová Comová, Melová, Šmehílová, Paulínyová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 1:58.08 0.209
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 25.2.2018 - 15:49) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Luptáková, Ištvánová, Kelemenová, Holešová Luptáková, Ištvánová, Kelemenová, Holešová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:51.90 0.260
2 246 Ongáľová, Diňová, Azariová, Kuczik Ongáľová, Diňová, Azariová, Kuczik AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:56.51 0.420
3 Libičová, Válkyová, Frajbergová, Vranovská Libičová, Válkyová, Frajbergová, Vranovská AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:01.74 0.300
Celkom 3 pretekári

4 x 200 m kluby - Dorastenky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 25.2.2018 - 15:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Švecová Švecová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:45.78
2 206 Luptáková Luptáková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:51.90
3 245 Rusnáková Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:52.22
4 140 Farkas Farkas Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:54.23
5 167 Mišovičová Mišovičová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1:55.18
6 186 Veselská Veselská KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1:55.24
7 232 Majdáková Majdáková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:55.31
8 246 Ongáľová Ongáľová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:56.51
9 265 Podhorská Podhorská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1:57.95
10 213 Comová Comová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1:58.08
11 233 Libičová Libičová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:01.74
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 25.2.2018 - 11:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 160165170175180184188192195198201203205
1 119 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
010816 184 --ooooxxx
2 107 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
010114 180 -oooxoxxx
3 6 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
020525 175 -oooxxx
4 53 Ďuračka JozefĎuračka Jozef
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
020701 175 oxoxxoxxoxxx
5 82 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020318 170 oooxxx
6 129 Šefčík Tomᚊefčík Tomáš
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020221 170 oxxooxxx
7 106 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
010331 165 ooxxx
8 72 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
021012 165 oxoxxx
9 66 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel
AK Junior HoličAK Junior Holič
020311 160 oxxx
10 112 Drobný JakubDrobný Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030407 000 xxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 25.2.2018 - 10:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 140145150155159163166171
1 189 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020904 166 -oxooo-xoxxx
2 232 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020429 155 --ooxxx
3 238 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031122 155 ooxooxxx
4 171 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
030921 155 oooxoxxx
5 179 Naďová NatáliaNaďová Natália
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
021206 155 oooxxoxxx
6 237 Potocká ElaPotocká Ela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031111 150 oooxxx
7 227 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
030519 150 oxoxoxxx
8 186 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041004 145 ooxxx
9 169 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 145 -xxoxxx
10= 180 Nováková DominikaNováková Dominika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
031219 140 oxxx
10= 251 Kouřilová EmmaKouřilová Emma
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
020712 140 oxxx
12 165 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030607 140 xoxxx
Celkom 12 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 25.2.2018 - 14:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 260280300320340360380390400410420
1 37 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
010829 410 ------o-ooxxx
2 20 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010112 400 ------o-xoxxx
3 54 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 390 ---oooooxxx
4 57 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010109 360 ----ooxxx
5 61 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 340 --oooxxx
6 16 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 320 -oxooxxx
7 15 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030514 280 oxoxxx
Celkom 7 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(ne, 25.2.2018 - 13:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 200220240260270280290300
1 255 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
021003 280 --ooooxxx
2 211 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 260 -xoooxxx
3= 146 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020219 240 -ooxxx
3= 261 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
020131 240 -ooxxx
5 263 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
041224 220 xoxoxxx
6 262 Kuníková MariannaKuníková Marianna
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
050531 220 xoxxoxxx
7 161 Lacková JulianaLacková Juliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
020518 200 oxxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 25.2.2018 - 10:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 61 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 651 6,18x6,516,51xx6,25
2 104 Hriň AdamHriň Adam
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
020311 643 x620620620x627643
3 102 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010726 623 5,246,066,166,166,235,316,02
4 20 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010112 622 4,434,925,825,825,894,66,22
5 35 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
020813 602 6,02xx6,02xx5,78
6 41 Gruchalák FilipGruchalák Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
010619 563 4,783,515,635,63x5,514,99
7 77 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
030108 553 5,535,495,445,53x5,235,1
8 96 Franek MichalFranek Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010315 551 5,515,295,245,51x5,465,45
9 67 Lukáč MartinLukáč Martin
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
010919 548 5,44-5,485,480.00.00.0
10 59 Poloha OliverPoloha Oliver
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
020718 542 5,325,425,365,420.00.00.0
11 73 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
040210 536 5,365,27x5,360.00.00.0
12 83 ŠPAK FilipŠPAK Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
030615 522 5,22xx5,220.00.00.0
13 75 Paško AdamPaško Adam
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
030626 518 xx5,185,180.00.00.0
14 97 Harant AndrejHarant Andrej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010927 500 4895004915000.00.00.0
15 14 Laca MatejLaca Matej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020509 498 4984804,974980.00.00.0
98 Harant PatrikHarant Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010927 NM xxx0.00.00.00.0
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 25.2.2018 - 11:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 192 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040111 546 5,375,245,445,445,345,465,25
2 245 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 529 5,235,055,185,235,295,05x
3 140 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030430 518 4,834,214,954,955,185005,16
4 186 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041004 506 5,015,064,945,06x5002,99
5 233 Libičová LeaLibičová Lea
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030827 503 x5,03x5,034,664,714,55
6 226 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031222 500 4,795004,915004,794904,98
7 211 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 482 4,824,774704704,744,714,68
8 182 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
040124 471 x4,354,714,714,484,64x
9 251 Kouřilová EmmaKouřilová Emma
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
020712 466 x4,664,644,660.00.00.0
10 227 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
030519 464 4,55x4,644,640.00.00.0
11 206 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020628 463 xx4,634,630.00.00.0
12 213 Comová MichaelaComová Michaela
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
010522 460 4603264304600.00.00.0
13 182 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041107 459 x4,594,54,590.00.00.0
14 215 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
030517 452 xx4,524,520.00.00.0
15 223 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010828 436 x3,334,364,360.00.00.0
Celkom 15 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(ne, 25.2.2018 - 13:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 104 Hriň AdamHriň Adam
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
020311 13.09 12,7612,8812,912,912,85x13,09
2 102 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010726 12.90 12,912,7511,9612,9x12,2612,23
3 107 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
010114 11.74 11,0811,7411,6811,74xx11,42
4 82 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020318 10.94 x10,8110,7910,81-x10,94
Celkom 4 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(ne, 25.2.2018 - 15:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 252 Maláková DarleneMaláková Darlene
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
010509 10.73 10,4610,4610,3210,4610,5810,73x
2 223 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010828 09.99 9,999,879,539,999,62-9,36
3 219 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020718 09.78 x9,789,399,789,71-x
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 25.2.2018 - 11:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 155 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
010217 14.16 11,5313,0413,0913,09x13,4414,16
2 228 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010123 13.66 13,13,17x13,1712,65x13,66
3 145 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
031212 12.89 12,8812,6312,8912,89x12,6412,76
4 149 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
020114 12.73 x12,03x12,0311,3812,73x
5 221 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020624 11.76 10,54x11,7611,76x11,42x
6 210 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
031204 11.46 9,9910,7310,339,9910,9810,711,46
7 220 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020302 10.86 10,4910,86x10,8610,1410,4610,58
8 162 Dulinová ValériaDulinová Valéria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030208 10.80 9,79x10,479,7910,810,2710,56
9 222 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010801 10.16 10,028,7910,168,790.00.00.0
10 187 Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
010403 10.13 10,139,499,229,490.00.00.0
11 257 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
030908 09.83 9,549,079,839,830.00.00.0
12 176 Žilková ViktóriaŽilková Viktória
AK Junior HoličAK Junior Holič
020228 09.82 9,828,329,679,820.00.00.0
13 161 Lacková JulianaLacková Juliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
020518 08.99 8,998,158,798,990.00.00.0
14 195 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
030412 08.71 8,718,28x8,710.00.00.0
15 207 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020304 08.24 8,088,248,128,240.00.00.0
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(ne, 25.2.2018 - 10:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 13 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010406 17.08 16,7715,82x16,7716,5617,08x
2 55 Haborák MilanHaborák Milan
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
021115 15.05 13,7810,9714,414,414,715,05x
3 18 Lopaška AdamLopaška Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010521 15.03 13,9714,3714,2914,3714,3815,0314,62
4 47 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
020215 13.28 12,7312,5513,2813,2812,9812,4312,58
5 24 Legnavský BernardLegnavský Bernard
AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves
020819 12.80 12,04x12,0112,0412,5112,812,33
6 106 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
010331 11.85 11,8510,6211,6111,8511,411,1x
7 46 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
030112 11.69 11,6910,5810,9111,6910,911,4911,28
8 27 Kozár MartinKozár Martin
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
010913 11.57 11,5311,5711,2311,5710,7111,32x
9 85 Medveď MichalMedveď Michal
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
020802 10.86 10,8610,72x10,860.00.00.0
10 50 Mistrík MichalMistrík Michal
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
020507 08.45 8,358,457,88,450.00.00.0
11 99 Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010312 00.00 xxx0.00.00.00.0
Celkom 11 pretekárov