<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mladších žiakov a mladších žiačok

Bratislava (24. 2. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 24.2.2018 - 11:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.91 0.198
2 37 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.07 0.217
3 56 Hyžinský RomanHyžinský Roman 050819 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 09.05 0.180
4 119 Kejmar JakubKejmar Jakub 050617 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.11 0.468
5 118 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.25 0.511
6 84 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.25 0.191
7 82 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.40 0.169
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 24.2.2018 - 11:37) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.15 0.326
2 24 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 08.43 0.233
3 79 Jurina PavolJurina Pavol 050313 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 08.75 0.243
4 15 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.85 0.322
5 38 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.97 0.198
6 54 Záviš RichardZáviš Richard 051004 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.00 0.223
7 23 Elek MarkoElek Marko 060310 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 09.24 0.433
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 24.2.2018 - 11:39) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 102 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.20 0.378
2 97 Bačík MichalBačík Michal 050731 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 08.52 0.198
3 26 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 08.91 0.186
4 68 Kohút MilanKohút Milan 050419 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 09.26 0.233
5 57 Kopček MichalKopček Michal 060327 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 09.30 0.223
6 78 Jurina MatúšJurina Matúš 050313 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 09.44 0.480
7 25 Kollár MatejKollár Matej 070304 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 09.67 0.432
8 292 Výbošťok DanielVýbošťok Daniel 070523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.95 0.433
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 24.2.2018 - 11:41) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Chlpek DanielChlpek Daniel 050527 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 08.37 0.196
2 13 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.50 0.267
3 69 Kyseľ DominikKyseľ Dominik 050412 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 08.68 0.259
4 127 Dubec NinoDubec Nino 060224 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 08.99 0.345
5 80 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.12 0.539
6 53 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 09.14 0.298
7 90 Šimík MartinŠimík Martin 050513 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.53 0.462
8 36 Hlúbik MatúšHlúbik Matúš 060627 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.54 0.591
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 24.2.2018 - 12:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.93 0.207
2 89 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 07.99 0.227
3 37 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.12 0.370
4 102 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.26 0.265
5 21 Chlpek DanielChlpek Daniel 050527 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 08.35 0.196
6 24 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 08.51 0.165
7 97 Bačík MichalBačík Michal 050731 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 08.53 0.545
8 13 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.69 0.222
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 24.2.2018 - 11:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.54 0.208
2 283 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.96 0.335
3 140 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 09.20 0.431
4 240 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.24 0.216
5 259 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.38 0.613
6 181 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 070227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.48 0.229
7 269 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.51 0.472
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 24.2.2018 - 11:17) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 241 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.72 0.190
2 261 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.91 0.452
3 281 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 09.15 0.400
4 147 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 09.16 0.223
5 139 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 09.16 0.383
6 282 Tiková TamaraTiková Tamara 050903 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.51 0.588
7 249 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.68 0.436
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 24.2.2018 - 11:19) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 250 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.73 0.197
2 129 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.99 0.198
3 199 Blaščíková TamaraBlaščíková Tamara 060107 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 09.19 0.194
4 235 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.21 0.471
5 275 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.23 0.443
6 161 Danihelová EsterDanihelová Ester 050929 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.57 0.219
7 135 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.69 0.586
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 24.2.2018 - 11:21) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 212 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.60 0.186
2 213 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.69 0.167
3 284 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.96 0.298
4 146 Balázs RitaBalázs Rita 051110 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 09.03 0.197
5 180 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.22 0.233
6 149 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 09.36 0.467
7 201 Danková TamaraDanková Tamara 071029 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.93 0.383
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 24.2.2018 - 11:23) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 167 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.59 0.187
2 177 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.83 0.196
3 137 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.88 0.390
4 148 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.13 0.441
5 181 Terezková LilianaTerezková Liliana 050703 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.31 0.439
6 175 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.53 0.559
7 267 Semančíková HanaSemančíková Hana 070623 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.78 0.234
Celkom 7 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 24.2.2018 - 12:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.43 0.207
2 212 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.58 0.187
3 167 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.61 0.197
4 250 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 08.65 0.277
5 213 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.69 0.173
6 241 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 08.73 0.290
7 177 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.96 0.202
137 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 24.2.2018 - 12:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Lošonský LukášLošonský Lukáš 050506 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 20.56 0.215
2 108 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.70 0.170
3 2 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.96 0.361
4 33 Szakszon SimonSzakszon Simon 050920 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.47 0.271
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 24.2.2018 - 12:57) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 20.84 0.227
2 44 Bučko NorbertBučko Norbert 051006 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 21.08 0.235
3 27 Palkó SamuelPalkó Samuel 050906 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 22.98 0.211
32 Jedinák PeterJedinák Peter 060621 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DQ 0.371
Poznámky:
163/3b
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 24.2.2018 - 12:59) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Šnírer MartinŠnírer Martin 050401 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 21.10 0.285
2 74 Grúber VincentGrúber Vincent 050415 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 21.21 0.454
3 120 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 23.02 0.402
4 59 Cyprich DávidCyprich Dávid 060722 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 24.02 0.197
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 24.2.2018 - 13:01) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Takács AndrásTakács András 060210 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 21.02 0.435
2 103 Knapec AndrejKnapec Andrej 050312 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 21.59 0.303
3 60 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 23.62 0.250
4 3 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.99 0.616
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 24.2.2018 - 13:03) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 106 Chovanec MartinChovanec Martin 050307 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.94 0.548
2 83 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.03 0.234
3 61 Kubala JánKubala Ján 051118 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 22.17 0.322
116 Novák LukášNovák Lukáš 060629 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DQ
Poznámky:
163/3b
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 24.2.2018 - 13:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Kudláček LukášKudláček Lukáš 050831 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 21.93 0.233
2 22 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 22.32 0.198
3 85 Beňuš MartinBeňuš Martin 060425 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 23.03 0.211
4 72 Meško TomášMeško Tomáš 070321 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 24.17 0.233
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 24.2.2018 - 13:07) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.60 0.198
2 63 Podmanický SebastianPodmanický Sebastian 051216 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 23.04 0.495
3 31 Ferianc AdamFerianc Adam 060610 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.32 0.212
75 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 DQ 0.284
Poznámky:
163/3b
Celkom 4 pretekári

150 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 24.2.2018 - 13:09) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Lošonský LukášLošonský Lukáš 050506 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 20.56
2 108 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.70
3 41 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 20.84
4 28 Takács AndrásTakács András 060210 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 21.02
5 44 Bučko NorbertBučko Norbert 051006 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.08
6 30 Šnírer MartinŠnírer Martin 050401 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.10
7 74 Grúber VincentGrúber Vincent 050415 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 21.21
8 103 Knapec AndrejKnapec Andrej 050312 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 21.59
9 94 Kudláček LukášKudláček Lukáš 050831 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 21.93
10 106 Chovanec MartinChovanec Martin 050307 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.94
11 83 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.03
12 61 Kubala JánKubala Ján 051118 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 22.17
13 22 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 22.32
14 18 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.60
15 2 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 22.96
16 27 Palkó SamuelPalkó Samuel 050906 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 22.98
17 120 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 23.02
18 85 Beňuš MartinBeňuš Martin 060425 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 23.03
19 63 Podmanický SebastianPodmanický Sebastian 051216 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 23.04
20 31 Ferianc AdamFerianc Adam 060610 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 23.32
21 33 Szakszon SimonSzakszon Simon 050920 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 23.47
22 60 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 23.62
23 3 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 23.99
24 59 Cyprich DávidCyprich Dávid 060722 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 24.02
25 72 Meško TomášMeško Tomáš 070321 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 24.17
32 Jedinák PeterJedinák Peter 060621 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DQ
75 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok DQ
116 Novák LukášNovák Lukáš 060629 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DQ
Celkom 28 pretekárov

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 24.2.2018 - 12:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 263 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.57 0.232
2 138 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.82 0.200
3 286 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 22.51 0.176
4 128 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.36 0.275
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 24.2.2018 - 12:37) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 227 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 21.14 0.165
2 202 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 22.05 0.169
3 148 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 23.42 0.189
4 271 Vargová GabrielaVargová Gabriela 060625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.36 0.199
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 24.2.2018 - 12:39) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 21.51 0.176
2 224 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 21.77 0.200
3 263 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.73 0.223
4 142 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 24.37 0.198
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 24.2.2018 - 12:41) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 218 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.31 0.212
2 200 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 22.77 0.198
3 153 Klementová JúliaKlementová Júlia 060708 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.30 0.222
4 129 Jursová TerezaJursová Tereza 060925 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.67 0.232
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 24.2.2018 - 12:43) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 287 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 22.16 0.205
2 226 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 22.50 0.230
3 145 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca 060406 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 23.60 0.194
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (so, 24.2.2018 - 12:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 22.40 0.405
2 222 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.63 0.385
3 143 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 23.41 0.238
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (so, 24.2.2018 - 12:47) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 268 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 051015 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.62 0.183
2 265 Kundisová KamilaKundisová Kamila 050628 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.65 0.236
3 155 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 060726 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.56 0.208
Celkom 3 pretekári

150 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 24.2.2018 - 12:49) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 263 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.57
2 138 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20.82
3 227 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.14
4 248 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 21.51
5 224 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.77
6 202 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 22.05
7 287 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 22.16
8 218 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 22.31
9 158 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 22.40
10 226 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22.50
11 286 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 22.51
12 268 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 051015 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.62
13 222 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22.63
14 265 Kundisová KamilaKundisová Kamila 050628 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.65
15 263 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.73
16 200 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 22.77
17 128 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 23.36
18 143 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 23.41
19 148 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 23.42
20 155 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 060726 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 23.56
21 145 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca 060406 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 23.60
22 153 Klementová JúliaKlementová Júlia 060708 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 24.30
23 271 Vargová GabrielaVargová Gabriela 060625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 24.36
24 142 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 24.37
25 129 Jursová TerezaJursová Tereza 060925 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 25.67
Celkom 25 pretekárov

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 24.2.2018 - 14:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 45 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:47.27
2 117 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 9 1:48.11
3 93 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 060216 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 1:50.52
4 22 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 1:51.57
5 35 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:52.19
6 58 Hezký RajmundHezký Rajmund 051123 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 1:55.58
7 49 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 1:55.95
8 105 Guth RichardGuth Richard 050107 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:09.18
7 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNF
Poznámky:
163.2b
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 24.2.2018 - 14:12) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 61 Kubala JánKubala Ján 051118 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:53.96
2 288 Linet MartinLinet Martin 061110 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:54.33
3 109 Basile TommasoBasile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:55.23
4 70 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 1:58.01
5 118 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 1:58.81
6 29 Banetka FilipBanetka Filip 061109 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 1:58.87
7 125 Koyš FilipKoyš Filip 080607 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:00.28
13 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DQ
Poznámky:
163.3b
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 24.2.2018 - 14:14) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 67 Vojtko PatrikVojtko Patrik 050506 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 1:51.16
2 42 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 1:57.84
3 43 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 070417 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:01.29
4 86 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:01.51
5 81 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:01.78
6 73 Pieružek TomášPieružek Tomáš 071228 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:06.18
7 17 Szorád MichalSzorád Michal 060909 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:07.33
8 290 Grujbár DušanGrujbár Dušan 060926 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:13.55
Celkom 8 pretekárov

600 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 24.2.2018 - 14:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 45 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1:47.27
2 117 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1:48.11
3 93 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 060216 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1:50.52
4 67 Vojtko PatrikVojtko Patrik 050506 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1:51.16
5 22 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1:51.57
6 35 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:52.19
7 61 Kubala JánKubala Ján 051118 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1:53.96
8 288 Linet MartinLinet Martin 061110 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1:54.33
9 109 Basile TommasoBasile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:55.23
10 58 Hezký RajmundHezký Rajmund 051123 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1:55.58
11 49 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1:55.95
12 42 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1:57.84
13 70 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1:58.01
14 118 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1:58.81
15 29 Banetka FilipBanetka Filip 061109 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1:58.87
16 125 Koyš FilipKoyš Filip 080607 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:00.28
17 43 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 070417 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2:01.29
18 86 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2:01.51
19 81 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:01.78
20 73 Pieružek TomášPieružek Tomáš 071228 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2:06.18
21 17 Szorád MichalSzorád Michal 060909 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:07.33
22 105 Guth RichardGuth Richard 050107 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:09.18
23 290 Grujbár DušanGrujbár Dušan 060926 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:13.55
7 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
13 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DQ
Celkom 25 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 24.2.2018 - 13:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 204 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 1:47.71
2 144 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 1 1:49.22
3 227 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 1:49.31
4 205 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 1:50.78
5 166 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 1:50.87
6 136 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 1:53.48
7 176 Jamrichová RenataJamrichová Renata 070620 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:53.50
8 139 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 1:59.44
9 221 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 1:59.47
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 24.2.2018 - 13:57) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 133 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:52.55
2 268 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 051015 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:54.88
3 203 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 060109 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 1:56.79
4 285 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 1:57.07
5 177 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:58.20
6 239 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:01.72
7 240 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:05.64
8 194 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:10.02
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 24.2.2018 - 13:59) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 255 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 1:55.84
2 213 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:58.01
3 237 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:00.37
4 165 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 060323 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 2:00.42
5 261 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:01.72
6 169 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 2:03.07
7 207 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 2:04.94
8 229 Tranžíková DominikaTranžíková Dominika 061229 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1 2:07.36
Celkom 8 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 24.2.2018 - 14:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 204 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1:47.71
2 144 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 1:49.22
3 227 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1:49.31
4 205 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1:50.78
5 166 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:50.87
6 133 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:52.55
7 136 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:53.48
8 176 Jamrichová RenataJamrichová Renata 070620 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:53.50
9 268 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 051015 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:54.88
10 255 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:55.84
11 203 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 060109 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1:56.79
12 285 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1:57.07
13 213 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1:58.01
14 177 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:58.20
15 139 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1:59.44
16 221 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1:59.47
17 237 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:00.37
18 165 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 060323 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:00.42
239 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:01.72
19 261 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:01.72
20 169 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:03.07
21 207 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 2:04.94
22 240 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:05.64
23 229 Tranžíková DominikaTranžíková Dominika 061229 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2:07.36
24 194 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:10.02
Celkom 25 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 24.2.2018 - 13:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 50 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 5:17.52
2 92 Bátovský BorisBátovský Boris 050125 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 5:17.55
3 39 Straka RoanStraka Roan 050828 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 5:29.33
4 5 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 5:31.10
5 63 Podmanický SebastianPodmanický Sebastian 051216 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 13 5:38.74
6 123 Danečko JankoDanečko Janko 050907 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 5:47.43
7 51 Lichanec ŠimonLichanec Šimon 050808 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 11 6:11.45
8 47 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 6:11.62
9 60 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 6:49.99
10 61 Martaus MárioMartaus Mário 061214 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 12 7:10.99
87 Mitaš JozefMitaš Jozef 050125 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 DNS
20 Gargulák IvanGargulák Ivan 070407 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 9 DQ
121 Bače RadoslavBače Radoslav 050316 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 DQ
Poznámky:
163/3b
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 24.2.2018 - 13:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 170 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 5:24.42
2 236 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 5:30.74
3 160 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 5:31.96
4 179 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 5:36.64
5 228 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 5:54.88
6 206 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 6:01.90
7 198 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 14 6:03.31
8 254 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 060727 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 6:08.51
9 217 Bogdaňová LuciaBogdaňová Lucia 070215 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12 6:12.22
10 252 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 6:24.24
11 192 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13 6:41.38
12 189 Slobodová DianaSlobodová Diana 051103 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 7:04.78
212 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11 DNF
215 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 DNF
Celkom 14 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 24.2.2018 - 10:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Dendiš ViktorDendiš Viktor 050531 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.92 0.234
2 105 Guth RichardGuth Richard 050107 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.90 0.243
3 19 Golian ŠimonGolian Šimon 050119 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 11.03 0.283
4 112 Bracho MatejBracho Matej 050928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.72 0.194
5 35 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.81 0.398
6 67 Vojtko PatrikVojtko Patrik 050506 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.55 0.197
7 114 Dula RichardDula Richard 060407 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 13.60 0.491
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 24.2.2018 - 10:52) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 107 Šima SamuelŠima Samuel 050221 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.47 0.177
2 49 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 11.60 0.215
3 91 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.11 0.232
4 124 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 12.46 0.234
5 101 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.94 0.183
6 99 Holý PeterHolý Peter 050513 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 13.67 0.434
7 86 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 15.27 0.231
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 24.2.2018 - 10:54) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.19 0.245
2 104 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.53 0.223
3 65 Lichvár AdamLichvár Adam 050819 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 12.43 0.487
4 42 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 12.47 0.213
5 64 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 050217 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 12.65 0.222
6 81 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 13.20 0.459
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 24.2.2018 - 12:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Dendiš ViktorDendiš Viktor 050531 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.89 0.282
2 107 Šima SamuelŠima Samuel 050221 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.14 0.151
3 100 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.18 0.398
4 105 Guth RichardGuth Richard 050107 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.62 0.156
5 104 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.83 0.234
6 19 Golian ŠimonGolian Šimon 050119 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 10.99 0.197
7 112 Bracho MatejBracho Matej 050928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.52 0.217
8 49 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 11.63 0.372
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 24.2.2018 - 10:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.44 0.232
2 242 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.76 0.198
3 273 Citovická KarolínaCitovická Karolína 050501 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.73 0.243
4 233 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.36 0.222
5 260 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 060327 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.39 0.178
6 166 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 12.64 0.188
7 190 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 14.05 0.209
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 24.2.2018 - 10:32) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 220 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 10.87 0.187
2 152 Hasajová EliškaHasajová Eliška 051018 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 11.52 0.201
3 243 Kadáková NinaKadáková Nina 050304 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.63 0.198
4 187 Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 050826 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 12.67 0.223
5 173 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.82 0.232
6 234 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.51 0.208
231 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 050514 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 24.2.2018 - 10:34) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 251 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.40 0.322
2 248 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.46 0.209
3 182 Sedláková SonjaSedláková Sonja 050916 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 11.44 0.301
4 256 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 050413 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 11.71 0.182
5 177 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.81 0.199
6 191 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 13.17 0.187
7 206 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 13.38 0.178
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 24.2.2018 - 12:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.50 0.209
2 248 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.26 0.196
3 242 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.30 0.132
4 220 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.76 0.331
5 152 Hasajová EliškaHasajová Eliška 051018 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.36 0.387
6 256 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 050413 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 11.53 0.586
7 182 Sedláková SonjaSedláková Sonja 050916 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 12.55 0.316
251 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 DNF 0.193
Celkom 8 pretekárov

4 x 200 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 24.2.2018 - 14:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 107 Šima, Tokarčík, Dzubák, Chovanec Šima, Tokarčík, Dzubák, Chovanec ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:57.46 0.388
2 28 Takács, Jančik, Palkó, Nyíri Takács, Jančik, Palkó, Nyíri Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 2:00.25 0.189
3 93 Bujdoš, Uhlár, Varady, Kudláček Bujdoš, Uhlár, Varady, Kudláček ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 2:03.42 0.432
113 Bracho, Csontos, Dula, Novák Bracho, Csontos, Dula, Novák AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ 0.443
Poznámky:
163/3b
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 24.2.2018 - 14:52) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 102 Mikula, Varhaník, Sdurka, Fuksa Mikula, Varhaník, Sdurka, Fuksa Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 1:56.97 0.258
2 29 Banetka, Dendiš, Ferianc, Šnírer Banetka, Dendiš, Ferianc, Šnírer Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:02.38 0.283
3 292 Basile, Výbošťok Basile, Výbošťok AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:03.40 0.234
4 2 Kottlík, Houndjo, Binčík, Brezina Kottlík, Houndjo, Binčík, Brezina Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:10.37 0.235
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 24.2.2018 - 14:54) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Luka, Kejmar, Bizoň, Balent Luka, Kejmar, Bizoň, Balent AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 2:09.16 0.229
2 63 Kubala, Podmanický, Cyprich, Martaus Kubala, Podmanický, Cyprich, Martaus Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:19.29 0.249
68 Kyseľ, Kohút, Uhrík, Troiak Kyseľ, Kohút, Uhrík, Troiak Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 DQ 0.244
50 Demian, Hulka, Truban, Hlaváč Demian, Hulka, Truban, Hlaváč Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 DQ 0.242
Poznámky:
163/5
Celkom 4 pretekári

4 x 200 m kluby - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 24.2.2018 - 14:56) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Mikula Mikula Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1:56.97
2 107 Šima Šima ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:57.46
3 28 Takács Takács Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:00.25
4 29 Banetka Banetka Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2:02.38
5 109 Basile Basile AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:03.40
6 93 Bujdoš Bujdoš ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2:03.42
7 120 Luka Luka AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2:09.16
8 3 Kottlík Kottlík Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:10.37
9 61 Kubala Kubala Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2:19.29
112 Bracho Bracho AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DQ
53 Demian Demian Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... DQ
69 Kyseľ Kyseľ Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina DQ
Celkom 12 pretekárov

4 x 200 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 24.2.2018 - 14:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 261 Kandráčová, Lachová, Čorejová, Frajbergová Kandráčová, Lachová, Čorejová, Frajbergová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:02.21 0.465
2 263 Devaldová, Krišková, Kundisová, Spišáková Devaldová, Krišková, Kundisová, Spišáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:02.47 0.335
248 Demitrová, Čudaiová, Zavřelová, Brezanová Demitrová, Čudaiová, Zavřelová, Brezanová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 DQ 0.222
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 24.2.2018 - 14:37) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Ursíny, Klučka, Žibritová, Tomanová Ursíny, Klučka, Žibritová, Tomanová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:04.19 0.337
2 167 Palanská, Flajžíková, Vašková, Koptáková Palanská, Flajžíková, Vašková, Koptáková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:06.61 0.454
3 149 Balázs, Kulcsárová, Pelegrinová, Hutkaiová Balázs, Kulcsárová, Pelegrinová, Hutkaiová Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 2:08.70 0.454
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 24.2.2018 - 14:39) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Gallová, Mnichova, Krajčovičová, Trgová Gallová, Mnichova, Krajčovičová, Trgová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:01.28 0.341
2 235 Kováčová, Šulterová, Šimurková, Gogová Kováčová, Šulterová, Šimurková, Gogová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:05.64 0.239
3 287 Miškovičová, Árendáš, Tancerová, Wágnerová Miškovičová, Árendáš, Tancerová, Wágnerová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:08.44 0.599
4 133 Jurovatá, Slezáková, Jursová, Grígelová Jurovatá, Slezáková, Jursová, Grígelová Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:10.61 0.544
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 24.2.2018 - 14:41) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Baculáková, Kubošná, Jánošíková, Jánošíková Baculáková, Kubošná, Jánošíková, Jánošíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:08.32 0.286
2 177 Krokvicová, Gašpárková, Fáberová, Sedgwick Krokvicová, Gašpárková, Fáberová, Sedgwick AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:11.27 0.485
3 194 Karabová, Rolincová, Grňová, Slobodová Karabová, Rolincová, Grňová, Slobodová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:11.40 0.224
4 280 Žiaková, Hlavatá, Berešíková, Haľamová Žiaková, Hlavatá, Berešíková, Haľamová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 2:14.86 0.452
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 24.2.2018 - 14:42) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
185 Pápežová, Holeková, Bátoryová, Repáčová Pápežová, Holeková, Bátoryová, Repáčová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 DQ 0.310
Danihelová, Chovancová, Ravasová, Vrablecová Danihelová, Chovancová, Ravasová, Vrablecová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 DQ 0.213
Celkom 2 pretekári

4 x 200 m kluby - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 24.2.2018 - 14:44) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Gallová Gallová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2:01.28
2 261 Kandráčová Kandráčová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:02.21
3 263 Devaldová Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:02.47
4 137 Ursíny Ursíny Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:04.19
5 235 Kováčová Kováčová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:05.64
6 167 Palanská Palanská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:06.61
7 208 Baculáková Baculáková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2:08.32
8 287 Miškovičová Miškovičová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2:08.44
9 146 Balázs Balázs Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:08.70
10 129 Jurovatá Jurovatá Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:10.61
11 177 Krokvicová Krokvicová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:11.27
12 191 Karabová Karabová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:11.40
13 281 Žiaková Žiaková AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2:14.86
250 Demitrová Demitrová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... DQ
161 Danihelová Danihelová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica DQ
186 Pápežová Pápežová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica DQ
Celkom 16 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 24.2.2018 - 10:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 120125130135140145150153156159161163
1= 30 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050531 150 -oooooxoxxx
1= 79 Jurina PavolJurina Pavol
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
050313 150 -oooooxoxxx
3 78 Jurina MatúšJurina Matúš
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
050313 145 -oooxoxoxxx
4 90 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050513 140 oooooxxx
5 30 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050401 140 ooooxxoxxx
6 89 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
051225 130 oooxxx
7= 10 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 130 ooxox-xx
7= 65 Lichvár AdamLichvár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050819 130 ooxoxxx
9 77 Lacko AdamLacko Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
050212 130 oxxoxxoxxx
10 95 Uhlár JúliusUhlár Július
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
051218 125 ooxxx
11 18 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060413 125 xxooxxx
12 53 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
051204 000 xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 24.2.2018 - 12:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 115120125130135140145148151154156158
1 242 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050313 154 --ooooooooxxx
2 247 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050130 151 -oooooooxoxxx
3 256 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050413 151 --oooooxoxoxxx
4 248 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050131 148 -oooooooxxx
5 196 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 145 -ooooxoxxoxxx
6 220 Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
070226 145 --ooxoxoxxoxxx
7 189 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050322 140 -oooxooxxx
8 284 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050122 140 oooooxoxxx
9 182 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050916 135 -xooooxxx
10 280 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060403 135 ooxoxxooxxx
11 250 Demitrová ZaraDemitrová Zara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050525 135 oooxxoxoxxx
12 276 Trnovská LindaTrnovská Linda
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
060411 130 ooooxxx
13= 274 Grygerova NatáliaGrygerova Natália
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
050211 125 oooxxx
13= 180 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060122 125 oooxxx
15 129 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050720 125 xooxxoxxx
16 278 Dlugošová EsteraDlugošová Estera
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
050919 120 ooxxx
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 24.2.2018 - 12:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 97 Bačík MichalBačík Michal
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
050731 501 4,945,014,925,01x4,544,94
2 108 Tokarčík MichalTokarčík Michal
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050613 463 4,454,34,634,63xx2,19
3 109 Basile TommasoBasile Tommaso
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050114 459 4,414,594,54,594,43xx
4 13 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 453 x4,494,34,494,16x4,53
5 74 Grúber VincentGrúber Vincent
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
050415 444 x4,2644,264,444,053,99
6 44 Bučko NorbertBučko Norbert
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
051006 440 4,174,374,264,37-4,44,12
7 41 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050519 429 4,224,223,854,224,11x4,29
8 117 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
060302 420 3,874,174,24,24,013,923,88
9 100 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
051230 413 3,874,034,134,130.00.00.0
10 15 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060625 404 x4,04x4,040.00.00.0
11 113 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 392 3,923,723,623,920.00.00.0
12 85 Beňuš MartinBeňuš Martin
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060425 391 3,91x3,83,910.00.00.0
13 80 Bojda SamuelBojda Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060419 387 3,863,873,793,870.00.00.0
14 83 Král AdamKrál Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060521 372 3,683,483,723,720.00.00.0
15 54 Záviš RichardZáviš Richard
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
051004 372 3,72x3,623,720.00.00.0
16 57 Kopček MichalKopček Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
060327 368 3,483,663,683,680.00.00.0
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 24.2.2018 - 10:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 263 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050408 468 459438448459431468460
2 259 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050719 466 -428466466437xx
3 138 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 456 xx432432456451433
4 230 Batky JázminBatky Jázmin
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
050611 451 425434432434425442451
5 170 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
051027 445 437445430445424436433
6 212 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050626 440 425422440440426x409
7 200 Perončíková PaulaPerončíková Paula
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
061223 439 -439423439405402403
8 222 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
050414 422 421417406421407422394
9 287 Árendáš LindaÁrendáš Linda
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
051007 421 x4214074210.00.00.0
10 202 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
050304 416 3704104164160.00.00.0
11 140 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051004 395 3953903803950.00.00.0
12 175 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060614 395 x3953713950.00.00.0
13 226 Mnichova EmaMnichova Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
050308 393 393387x3930.00.00.0
14 224 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
050530 393 3823663933930.00.00.0
15 275 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
060520 384 384360x3840.00.00.0
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(so, 24.2.2018 - 12:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 115 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 10.52 9,319,9610,529,9610,1910,39,45
2 55 Bruňo MichalBruňo Michal
Centrum voľného času Liptovský Mikuláš ACentrum voľného času Liptov...
050629 09.62 8,88,878,878,879,19x9,62
3 122 Pavelica MarekPavelica Marek
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
050707 09.60 xx9,69,67,877,627,73
4 69 Kyseľ DominikKyseľ Dominik
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
050412 09.50 9,58,997,279,5x9,498,6
5 124 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050815 09.16 9,019,168,859,167,18,469,02
6 66 Sivák KristiánSivák Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050302 08.55 8,128,158,528,528,557,468,46
7 53 Demian TomášDemian Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
050106 08.21 xx7,297,297,328,217,32
8 94 Kudláček LukášKudláček Lukáš
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
050831 07.85 7,787,617,87,87,85x7,8
9 36 Hlúbik MatúšHlúbik Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060627 06.11 6,11x5,656,110.00.00.0
46 Varačka MatúšVaračka Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050505 NM xxx0.00.00.00.0
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(so, 24.2.2018 - 10:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 159 Čermáková NatáliaČermáková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050531 10.01 10,01x8,98,9x9,329,64
2 163 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050302 09.72 9,69,729,379,729,699,699,04
3 141 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051015 08.99 8,568,998,748,998,53x8,23
4 152 Hasajová EliškaHasajová Eliška
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
051018 08.30 -8,37,98,38,157,87,19
5 246 Baková LeaBaková Lea
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
050312 07.82 7,317,267,417,417,37,827,51
6 208 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051029 07.61 7,257,457,557,557,15x7,61
7 219 Kurimská SárahKurimská Sárah
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050823 06.98 6,096,86,786,86,616,98x
8 145 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
060406 06.65 6,056,655,526,656,125,355,36
9 272 Baňacká DanielleBaňacká Danielle
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
050412 06.63 6,636,636,466,630.00.00.0
10 266 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 06.55 6,315,66,556,550.00.00.0
11 209 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050728 06.42 6,036,096,426,420.00.00.0
12 282 Tiková TamaraTiková Tamara
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050903 05.59 x5,595,495,590.00.00.0
13 197 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
070216 05.15 4,744,965,155,150.00.00.0
14 214 Kuricová TamaraKuricová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060511 04.74 4,294,74x4,740.00.00.0
Celkom 14 pretekárov