<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (17. - 18. 2. 2018)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 17.2.2018 - 15:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Volko JánVolko Ján 961102 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 06.70 0.180
2 138 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 920419 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.01 0.169
3 104 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.13 0.280
4 21 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.33 0.210
5 64 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.38 0.192
6 48 Nguyen MichalNguyen Michal 000529 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.48 0.169
7 81 Bolcár AndrejBolcár Andrej 980903 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 07.53 0.175
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 17.2.2018 - 15:47) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 06.79 0.204
2 66 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.03 0.167
3 158 Bendžela DenisBendžela Denis 980917 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.13 0.212
4 82 Kuľha JakubKuľha Jakub 990425 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 07.35 0.215
5 50 Bača MartinBača Martin 000916 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 07.47 0.234
6 49 Tokoš MartinTokoš Martin 001219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.58 0.220
84 Megela PatrikMegela Patrik 000209 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 17.2.2018 - 15:49) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 950709 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 06.91 0.169
2 83 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 06.95 0.173
3 135 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.20 0.211
4 106 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.36 0.189
5 163 Rosenberg MatejRosenberg Matej 000121 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 07.43 0.182
6 67 Fraňo DenisFraňo Denis 990830 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.56 0.178
7 62 Blaha MariánBlaha Marián 920804 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.57 0.219
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 17.2.2018 - 15:51) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 06.93 0.168
2 152 Turčáni RomanTurčáni Roman 900328 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.05 0.198
3 76 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.28 0.195
4 107 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.29 0.208
5 27 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 07.35 0.180
6 113 Kuchta TomášKuchta Tomáš 930117 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 7 07.42 0.234
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 17.2.2018 - 15:53) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 06.93 0.169
2 74 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.21 0.370
3 47 Lánik MatejLánik Matej 990728 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.26 0.220
4 31 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 07.30 0.222
5 45 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 07.48 0.225
6 144 Dudáš AdamDudáš Adam 010516 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 07.58 0.218
Celkom 6 pretekárov

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 17.2.2018 - 16:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Volko JánVolko Ján 961102 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 06.65 0.214
2 139 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 06.68 0.196
3 80 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 950709 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 06.89 0.179
4 66 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 06.90 0.105
5 105 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 06.92 0.135
6 118 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 06.94 0.186
7 138 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 920419 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 06.95 0.183
8 83 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 07.16 0.168
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 17.2.2018 - 15:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Velďáková JanaVelďáková Jana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.66 0.188
2 317 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.93 0.195
3 196 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.02 0.235
4 200 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 08.38 0.174
5 168 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.40 0.191
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 17.2.2018 - 15:32) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.78 0.323
2 180 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.86 0.219
3 207 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.04 0.196
4 241 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.54 0.204
5 257 Záhradníková SáraZáhradníková Sára 980914 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.61 0.396
6 323 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.71 0.208
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 17.2.2018 - 15:34) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.85 0.208
2 271 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.91 0.202
3 195 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.97 0.242
4 190 Mattová MichaelaMattová Michaela 000221 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.24 0.214
5 242 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.36 0.344
6 233 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.72 0.253
Celkom 6 pretekárov

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.2.2018 - 16:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Velďáková JanaVelďáková Jana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.60 0.356
2 328 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.68 0.201
3 180 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 07.84 0.209
4 317 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 07.89 0.298
5 206 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.91 0.244
6 271 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.92 0.553
7 196 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 08.03 0.239
8 195 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 08.04 0.264
Celkom 8 pretekárov

200 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 18.2.2018 - 14:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 22.07 0.266
2 46 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.58 0.288
3 144 Dudáš AdamDudáš Adam 010516 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 23.88 0.264
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 18.2.2018 - 14:22) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.49 0.247
2 68 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 23.28 0.341
87 Surgač MichalSurgač Michal 951201 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 DNF
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 18.2.2018 - 14:24) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 22.53 0.269
2 31 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 4 23.23 0.215
3 19 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 940425 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.89 0.383
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 18.2.2018 - 14:26) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.50 0.265
2 117 Macho JurajMacho Juraj 990709 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 24.46 0.241
69 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DQ 0.445
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 05 (ne, 18.2.2018 - 14:28) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 154 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.66 0.213
2 86 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 23.19 0.293
3 150 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.73 0.184
137 Bencz VladimírBencz Vladimír 980603 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 06 (ne, 18.2.2018 - 14:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Bendžela DenisBendžela Denis 980917 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 23.10 0.256
2 131 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.62 0.222
3 34 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 1 24.73 0.486
65 Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.2.2018 - 15:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 21.59 0.259
2 74 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.06 0.243
3 12 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.43 0.175
4 118 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 22.80 0.214
Celkom 4 pretekári

200 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 18.2.2018 - 14:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 179 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 920813 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.15 0.249
2 206 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.58 0.241
3 323 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 28.96 0.556
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 18.2.2018 - 14:02) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 192 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.58 0.329
2 207 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.66 0.251
3 233 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.17 0.233
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 18.2.2018 - 14:04) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 272 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 881108 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 24.64 0.275
2 274 Žilková IzabelaŽilková Izabela 001205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.32 0.614
3 320 Králiková LenkaKráliková Lenka 980708 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 28.97 0.193
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 18.2.2018 - 14:06) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 317 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.06 0.250
2 195 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.25 0.266
3 182 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 30.00 0.461
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 05 (ne, 18.2.2018 - 14:08) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.28 0.277
2 235 Malková MichaelaMalková Michaela 971031 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.43 0.339
196 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 06 (ne, 18.2.2018 - 14:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 266 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.04 0.323
2 239 Svrčková KarinSvrčková Karin 970327 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.16 0.354
3 217 Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 27.53 0.415
325 Neprašová MartinaNeprašová Martina 000929 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 07 (ne, 18.2.2018 - 14:12) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 191 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 27.59 0.254
2 168 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.92 0.249
3 190 Mattová MichaelaMattová Michaela 000221 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 28.06 0.190
4 200 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 28.26 0.198
Celkom 4 pretekári

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.2.2018 - 15:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 179 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 920813 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.87 0.219
2 192 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.29 0.327
3 272 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 881108 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 24.59 0.400
4 206 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.95 0.193
Celkom 4 pretekári

400 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 17.2.2018 - 17:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 13 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 50.78 0.213
2 27 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 52.28 0.257
3 120 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 55.71 0.250
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (so, 17.2.2018 - 17:07) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 50.47 0.228
2 147 Koch MartinKoch Martin 930923 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 50.62 0.218
3 124 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 54.63 0.230
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 03 (so, 17.2.2018 - 17:09) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 133 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 50.04 0.266
2 146 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 51.68 0.262
3 19 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 940425 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 51.89 0.302
4 150 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 53.48 0.287
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (so, 17.2.2018 - 17:11) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 51.85 0.268
2 132 Martinec ErikMartinec Erik 960929 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 53.11 0.265
3 3 Hollý PeterHollý Peter 910104 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 54.60 0.258
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 05 (so, 17.2.2018 - 17:13) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 131 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 52.71 0.213
2 164 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 53.42 0.439
3 142 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 54.92 0.396
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 06 (so, 17.2.2018 - 17:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Havlík MarekHavlík Marek 010204 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 51.07 0.290
2 65 Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 53.25 0.349
3 34 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 54.82 0.204
4 14 Koiš MatejKoiš Matej 001221 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 55.87 0.448
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 07 (so, 17.2.2018 - 17:17) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 57.42 0.255
2 39 Kabina AndrejKabina Andrej 881009 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 58.98 0.471
3 9 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:01.93 0.284
Celkom 3 pretekári

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.2.2018 - 14:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 13 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 48.91 0.199
2 133 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 49.82 0.263
3 122 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 49.93 0.256
4 147 Koch MartinKoch Martin 930923 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 50.49 0.215
Celkom 4 pretekári

400 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 17.2.2018 - 16:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 56.63 0.259
2 230 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 58.79 0.577
3 266 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:02.05 0.277
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (so, 17.2.2018 - 16:52) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 189 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 59.18 0.240
2 271 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 59.52 0.290
3 318 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:04.40 0.240
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 03 (so, 17.2.2018 - 16:54) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:00.74 0.325
2 211 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:01.21 0.237
3 168 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:03.12 0.187
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 04 (so, 17.2.2018 - 16:56) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 59.96 0.362
2 203 Hatinová KláraHatinová Klára 000619 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 1:02.71 0.255
3 191 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 1:03.33 0.346
4 323 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:05.66 0.262
Celkom 4 pretekári

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.2.2018 - 14:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 55.87 0.390
2 230 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 58.37 0.250
3 189 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 58.53 0.246
4 271 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 58.72 0.229
Celkom 4 pretekári

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 18.2.2018 - 15:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 22 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 1:56.45
2 146 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:57.19
3 160 Bugoš FilipBugoš Filip 000621 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 1:58.53
4 123 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:58.64
5 20 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:58.85
6 145 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:00.05
7 61 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 5 2:00.59
56 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 18.2.2018 - 15:13) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 164 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:03.88
2 119 Melo PavolMelo Pavol 990110 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:03.90
3 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 2:04.67
4 161 Guga SebastiánGuga Sebastián 010517 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:04.81
5 99 Kačina SebastiánKačina Sebastián 001030 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:04.82
6 165 Prívara LukášPrívara Lukáš 960619 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 2:07.08
7 40 Kotora Jan FilipKotora Jan Filip 910521 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 2:08.34
43 Peško MiroslavPeško Miroslav 720829 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 18.2.2018 - 15:16) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 33 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 1 2:11.19
2 32 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 2:12.65
3 7 Kalmár DávidKalmár Dávid 990709 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:13.02
4 73 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:13.18
5 39 Kabina AndrejKabina Andrej 881009 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 2:15.54
6 9 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:25.58
6 Fulop IstvánFulop István 010418 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 7 pretekárov

800 m - Muži (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 18.2.2018 - 15:17) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 22 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:56.45
2 146 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:57.19
3 160 Bugoš FilipBugoš Filip 000621 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:58.53
4 123 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:58.64
5 20 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:58.85
6 145 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:00.05
7 61 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 8 2:00.59
8 164 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:03.88
9 119 Melo PavolMelo Pavol 990110 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 10 2:03.90
10 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 11 2:04.67
11 161 Guga SebastiánGuga Sebastián 010517 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 2:04.81
12 99 Kačina SebastiánKačina Sebastián 001030 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 2:04.82
13 165 Prívara LukášPrívara Lukáš 960619 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 14 2:07.08
14 40 Kotora Jan FilipKotora Jan Filip 910521 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 15 2:08.34
15 33 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 16 2:11.19
16 32 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 17 2:12.65
17 7 Kalmár DávidKalmár Dávid 990709 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18 2:13.02
18 73 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 19 2:13.18
19 39 Kabina AndrejKabina Andrej 881009 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 20 2:15.54
20 9 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22 2:25.58
43 Peško MiroslavPeško Miroslav 720829 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 23 DNS
6 Fulop IstvánFulop István 010418 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21 DNS
56 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 DNS
Celkom 23 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 18.2.2018 - 14:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 237 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:16.90
2 212 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:21.61
3 268 Slivková AdrianaSlivková Adriana 991025 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:22.61
4 203 Hatinová KláraHatinová Klára 000619 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:24.48
5 269 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:25.09
6 220 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:26.60
225 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 DQ
Poznámky:
214/6c
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 18.2.2018 - 14:58) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 236 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:23.01
2 231 Csóková EnikőCsóková Enikő 970217 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:28.87
3 178 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 970924 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:29.64
4 215 Švenková BarboraŠvenková Barbora 030717 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 2:29.81
5 175 Mrázová RenátaMrázová Renáta 791208 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:45.92
6 174 Klačanová LuciaKlačanová Lucia 730414 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:46.06
Celkom 6 pretekárov

800 m - Ženy (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 18.2.2018 - 14:59) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 237 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:16.90
2 212 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:21.61
3 268 Slivková AdrianaSlivková Adriana 991025 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:22.61
4 236 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:23.01
5 203 Hatinová KláraHatinová Klára 000619 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2:24.48
6 269 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:25.09
7 220 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2:26.60
8 231 Csóková EnikőCsóková Enikő 970217 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:28.87
9 178 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 970924 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:29.64
10 215 Švenková BarboraŠvenková Barbora 030717 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2:29.81
11 175 Mrázová RenátaMrázová Renáta 791208 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2:45.92
12 174 Klačanová LuciaKlačanová Lucia 730414 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2:46.06
225 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... DQ
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh (so, 17.2.2018 - 17:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 22 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 4:02.86
2 94 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 980914 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:03.07
3 102 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:03.64
4 129 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 4:03.94
5 112 Marko JánMarko Ján 000809 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 4:06.39
6 20 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 4:08.75
7 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 8 4:22.56
8 32 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 9 4:40.69
9 108 Slivka PavolSlivka Pavol 010311 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 4:52.25
10 88 Mikuš IgorMikuš Igor 941101 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10 4:53.02
11 35 Almási MariánAlmási Marián 700214 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11 4:58.34
12 43 Peško MiroslavPeško Miroslav 720829 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 12 4:59.04
56 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 DNS
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 17.2.2018 - 17:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 275 Beľová KatarínaBeľová Katarína 840301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 4:37.21
2 199 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 941227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 4:44.90
3 202 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 4:47.74
4 276 Štefundová NikolaŠtefundová Nikola 980323 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 4:58.84
5 227 Vraníková ErikaVraníková Erika 990524 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 12 5:01.61
6 269 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 5:05.76
7 224 Stachová AnitaStachová Anita 010829 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 5:10.34
8 183 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 5:17.79
9 167 Hollá AnetaHollá Aneta 890718 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 5:20.61
10 173 Bašnáková JanaBašnáková Jana 790729 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10 5:23.02
11 175 Mrázová RenátaMrázová Renáta 791208 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11 5:44.32
237 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNF
Celkom 12 pretekárov

3000 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 18.2.2018 - 16:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 57 Repčík JozefRepčík Jozef 860803 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 13 08:40.74
2 129 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08:42.38
3 102 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08:45.92
4 94 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 980914 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08:48.84
5 75 Mojžiš MichalMojžiš Michal 971224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08:49.06
6 55 Hladík MarekHladík Marek 901206 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 08:52.07
7 59 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 921213 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 09:01.77
8 29 Kováč MichalKováč Michal 910806 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 12 09:07.42
9 37 Foltín AndrejFoltín Andrej 830127 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11 09:15.57
10 159 Štilla PeterŠtilla Peter 890130 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 10 09:16.84
11 136 Pástor ImrichPástor Imrich 740926 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09:32.84
4 Kopiar JakubKopiar Jakub 990716 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 DNF
40 Kotora Jan FilipKotora Jan Filip 910521 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 DNF
Celkom 13 pretekárov
Beh 02 (ne, 18.2.2018 - 16:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 91 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 910725 MBO StrážskeMBO Strážske 13 09:20.48
2 30 Schieber MatejSchieber Matej 960606 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 12 09:38.77
3 148 Krascsenits DávidKrascsenits Dávid 880629 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10 09:45.28
4 70 Kán SlavomírKán Slavomír 981021 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 10:01.52
5 42 Mráz JozefMráz Jozef 800916 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 10:32.96
6 35 Almási MariánAlmási Marián 700214 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 10:36.94
7 44 Teixeira PedroTeixeira Pedro 780318 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 10:57.29
8 38 Gregor MichalGregor Michal 790930 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 9 11:34.15
9 41 Likavský PeterLikavský Peter 621018 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11 11:45.14
36 Brezovský DušanBrezovský Dušan 650420 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 DNS
90 Feder MedardFeder Medard 010119 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 DQ
79 Vajs RomanVajs Roman 890206 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DQ
5 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DQ
Celkom 13 pretekárov

3000 m - Muži (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 18.2.2018 - 16:21) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 57 Repčík JozefRepčík Jozef 860803 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 08:40.74
2 129 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08:42.38
3 102 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08:45.92
4 94 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 980914 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08:48.84
5 75 Mojžiš MichalMojžiš Michal 971224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08:49.06
6 55 Hladík MarekHladík Marek 901206 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 08:52.07
7 59 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 921213 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 09:01.77
8 29 Kováč MichalKováč Michal 910806 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 09:07.42
9 37 Foltín AndrejFoltín Andrej 830127 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 09:15.57
10 159 Štilla PeterŠtilla Peter 890130 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 09:16.84
11 91 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 910725 MBO StrážskeMBO Strážske 09:20.48
12 136 Pástor ImrichPástor Imrich 740926 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09:32.84
13 30 Schieber MatejSchieber Matej 960606 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 09:38.77
14 148 Krascsenits DávidKrascsenits Dávid 880629 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09:45.28
15 70 Kán SlavomírKán Slavomír 981021 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10:01.52
16 42 Mráz JozefMráz Jozef 800916 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10:32.96
17 35 Almási MariánAlmási Marián 700214 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10:36.94
18 44 Teixeira PedroTeixeira Pedro 780318 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10:57.29
19 38 Gregor MichalGregor Michal 790930 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11:34.15
20 41 Likavský PeterLikavský Peter 621018 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11:45.14
36 Brezovský DušanBrezovský Dušan 650420 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava DNS
4 Kopiar JakubKopiar Jakub 990716 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DNF
40 Kotora Jan FilipKotora Jan Filip 910521 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava DNF
90 Feder MedardFeder Medard 010119 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DQ
79 Vajs RomanVajs Roman 890206 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica DQ
5 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DQ
Celkom 26 pretekárov

3000 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 18.2.2018 - 15:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 275 Beľová KatarínaBeľová Katarína 840301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10:01.22
2 277 Zavadská AlexandraZavadská Alexandra 000414 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 10:01.92
3 199 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 941227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13 10:18.84
4 186 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 930812 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 10:31.34
5 258 Valová SilviaValová Silvia 910817 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 3 10:35.77
6 202 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 10:43.09
7 219 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 021030 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 11 10:59.90
8 221 Brezovská BarboraBrezovská Barbora 820130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 11:07.94
9 170 Grolmusová BibianaGrolmusová Bibiana 991017 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11:49.34
10 167 Hollá AnetaHollá Aneta 890718 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 11:54.14
11 176 Stoličná ZuzanaStoličná Zuzana 681122 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 12 12:29.81
263 Kadlečíková EditKadlečíková Edit 000509 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 DNF
173 Bašnáková JanaBašnáková Jana 790729 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 DQ
Poznámky:
163/3B
Celkom 13 pretekárov

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh (so, 17.2.2018 - 16:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.29 0.180
2 21 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.40 0.203
3 114 Bician AndrejBician Andrej 840515 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 08.45 0.160
4 111 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.63 0.193
5 31 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 08.85 0.205
6 98 Halmo MarekHalmo Marek 940121 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.12 0.192
7 77 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 950209 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 09.15 0.261
Celkom 7 pretekárov
Beh 01 (so, 17.2.2018 - 15:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.25 0.198
2 21 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.36 0.229
3 114 Bician AndrejBician Andrej 840515 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 08.65 0.184
4 111 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.73 0.261
5 31 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 08.83 0.205
6 98 Halmo MarekHalmo Marek 940121 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.15 0.204
7 77 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 950209 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 09.18 0.241
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Beh)

Beh (so, 17.2.2018 - 16:12) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 209 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.47 0.202
2 216 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 09.48 0.149
228 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
187 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína 950323 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNF 0.395
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 17.2.2018 - 15:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.63 0.209
2 272 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 881108 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.68 0.326
3 197 Velďáková DanaVelďáková Dana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.75 0.144
4 222 Čelková GabrielaČelková Gabriela 990502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.28 0.526
5 217 Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 09.57 0.384
6 209 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.74 0.193
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 17.2.2018 - 15:02) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 194 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 900330 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.77 0.214
2 213 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.92 0.345
3 228 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.19 0.327
4 216 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 09.61 0.365
187 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína 950323 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNF 0.221
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.2.2018 - 16:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.38 0.211
2 272 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 881108 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.48 0.200
3 194 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 900330 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.61 0.184
4 197 Velďáková DanaVelďáková Dana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 08.84 0.173
5 213 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.90 0.190
6 228 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.08 0.220
7 222 Čelková GabrielaČelková Gabriela 990502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.27 0.222
8 217 Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 09.42 0.359
Celkom 8 pretekárov

4 x 200 m kluby - Muži (Beh)

Beh (so, 17.2.2018 - 18:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Glodžák, Straška, Fraňo, Blaha Glodžák, Straška, Fraňo, Blaha ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 1:36.55 0.172
2 106 Rigo, Puchovský, Schnek, Brath Rigo, Puchovský, Schnek, Brath ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:36.69 0.247
3 126 Frajberg, Ďurdina, Krošlák, Cidorík Frajberg, Ďurdina, Krošlák, Cidorík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:36.79 0.233
65 Marček, Ďubašák, Fendek, Buvala Marček, Ďubašák, Fendek, Buvala ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DQ 0.235
Celkom 4 pretekári

4 x 200 m kluby - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 17.2.2018 - 18:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 195 Tomková, Lajčáková, Kuštárová, Putalová Tomková, Lajčáková, Kuštárová, Putalová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:41.64 0.583
2 265 Kubaščíková, Zápotočná, Markovičová, Ďurkechová Kubaščíková, Zápotočná, Markovičová, Ďurkechová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:45.82 0.266
214 Kovačovicová, Zapletalová, Takácsová, Ledecká Kovačovicová, Zapletalová, Takácsová, Ledecká ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNF 0.203
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 17.2.2018 - 18:07) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Hladíková, Malková, Svrčková, Bučičová Hladíková, Malková, Svrčková, Bučičová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:50.08 0.410
2 184 Štrpková, Trnková, Malatinská, Geseová Štrpková, Trnková, Malatinská, Geseová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:55.64 0.345
Celkom 2 pretekári

4 x 400 m kluby - Muži (Beh)

Beh (ne, 18.2.2018 - 16:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
131 Martinec, Lúža, Pavelka, Cidorík Martinec, Lúža, Pavelka, Cidorík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:30.22 0.553
146 Koch, Jablokov, Bujna, Drozda Koch, Jablokov, Bujna, Drozda AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:22.88 0.189
13 Schneidgen, Danáč, Šiko, Talán Schneidgen, Danáč, Šiko, Talán AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 3:23.09 0.361
Celkom 3 pretekári

4 x 400 m kluby - Ženy (Beh)

Beh (ne, 18.2.2018 - 16:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 213 Takácsová, Nováková, Švecová, Ledecká Takácsová, Nováková, Švecová, Ledecká ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:56.59 0.252
2 265 Kubaščíková, Zápotočná, Šimlovičová, Žilková Kubaščíková, Zápotočná, Šimlovičová, Žilková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 4:00.59 0.280
236 Naňová, Matejíčková, Cidoríková, Bučičová Naňová, Matejíčková, Cidoríková, Bučičová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DQ -0.350
Poznámky:
162/8
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Muži

(so, 17.2.2018 - 15:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 180185190195200205210214218221224226228230232
1= 63 Bubeník MatúšBubeník Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
891114 224 ------ooooo---xxx
1= 28 Rivera EdgarRivera Edgar
MexicoMexico
910213 224 ------ooo-o---xxx
3 11 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
890823 218 ----oxoooxoxxx
4 116 Kalafus MartinKalafus Martin
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
881208 205 --oooxoxxx
5 26 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
961214 205 -oooxoxxoxxx
6 85 Votruba AdamVotruba Adam
AK Junior HoličAK Junior Holič
951125 195 -oooxxx
7 134 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
960407 185 -xoxxx
89 Sýkora MartinSýkora Martin
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
970203 NM -xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 17.2.2018 - 16:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 150155160165169173177180184
1 185 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
920725 180 ----ooxooxxx
2 201 Zavilinská MonikaZavilinská Monika
AK Junior HoličAK Junior Holič
990302 177 -o-ooxooxxx
3 245 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
880426 165 -ooxoxxx
4 229 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
980505 165 -ooxxoxxx
5 250 Michlíková MiroslavaMichlíková Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
910226 160 -ooxxx
6 234 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020429 155 ooxxx
Celkom 6 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ne, 18.2.2018 - 15:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 320340360380400420440450460490
1 54 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
890930 460 -----ooooxxx
2 114 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
840515 450 ----ooxooxxx
3 18 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010112 420 ---ooxoxxx
4 157 Sečkár MichalSečkár Michal
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
971221 420 --oooxxoxxx
5= 51 Daňko MarekDaňko Marek
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
890507 400 ---ooxxx
5= 17 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780922 400 --oooxxx
7 16 Mclennan StephenMclennan Stephen
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
781117 400 ---xooxxx
8 155 Ďuriško MartinĎuriško Martin
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
000912 400 --xooxoxxx
9 72 Kremser AlešKremser Aleš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
720425 380 --ooxxx
10 71 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010109 360 oxxoxoxxx
11 10 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
570907 340 xoxoxxx
156 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
570223 NM --xxx
25 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
660718 NM xxx
Celkom 13 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(ne, 18.2.2018 - 14:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 220240260280290300310320340
1 261 Duvačová Anna MáriaDuvačová Anna Mária
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
930531 320 -----xooxxoxxx
2 171 Beláňová JanaBeláňová Jana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970203 310 --oo-ooxxx
3 166 Ošková RomanaOšková Romana
Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto...
991116 310 --oooxoxxoxxx
4 255 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
021003 280 -ooxxoxxx
5= 262 Fujeríková KatarínaFujeríková Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
990920 260 -ooxxx
5= 267 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
981123 260 -ooxxx
7 270 Šajbenová KláraŠajbenová Klára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
001003 260 xxoxooxxx
8 216 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 000 xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 17.2.2018 - 15:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 80 Veszelka TomášVeszelka Tomáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
950709 728 xx728728-xx
2 114 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
840515 678 661620x661xx678
3 12 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000714 664 644641x644638653664
4 23 Toth AttilaToth Attila
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
960704 662 603x621621641655662
5 84 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
000209 659 659x475659xx658
6 78 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 646 592598608608xx646
7 151 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
940906 644 x623432623621644638
8 52 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
001023 585 583xx583x585x
9 18 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010112 577 5715775445770.00.00.0
10 95 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 549 5495475475490.00.00.0
11 127 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
890116 428 4284003864280.00.00.0
12 24 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 373 373xx3730.00.00.0
53 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
020813 NM xxx0.00.00.00.0
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 17.2.2018 - 16:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 272 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
881108 632 610632621632-463512
2 198 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 602 x593x593xx602
3 243 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
950828 580 565580569580570xx
4 208 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000729 541 533x535535541x512
5 242 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 524 524487488524484386x
6 169 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030430 518 493518510518517xx
7 166 Ošková RomanaOšková Romana
Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto...
991116 482 482x445482461460x
Celkom 7 pretekárov

Trojskok - Muži

(ne, 18.2.2018 - 15:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 80 Veszelka TomášVeszelka Tomáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
950709 15.67 15,2515,4015,6715,67---
2 23 Toth AttilaToth Attila
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
960704 14.35 13,89x13,7213,8913,8913,9714,35
3 121 Bisaha DanielBisaha Daniel
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
990814 14.21 13,44x13,8713,8713,9713,9614,21
4 52 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
001023 13.27 x13,1311,6013,1313,1112,9713,27
5 149 Letovanec JánLetovanec Ján
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
980927 12.61 12,1412,3312,3612,3612,6112,0812,22
6 115 Jursa MichalJursa Michal
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
860214 12.56 x12,56x12,56x-x
7 95 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 11.83 x11,64x11,64x11,8311,77
Celkom 7 pretekárov

Trojskok - Ženy

(ne, 18.2.2018 - 14:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 197 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 12.55 xx12,5512,55---
2 260 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970211 12.05 11,9311,9211,9211,9312,0512,0212,00
3 326 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
991227 11.52 x11,3511,5211,5211,49x11,52
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ne, 18.2.2018 - 14:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 321 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
900524 14.76 14,0814,3414,7614,7614,4713,6114,25
2 193 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980129 14.67 12,7313,6014,0614,0614,49x14,67
3 226 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010123 12.09 11,5911,6111,8011,8011,39x12,09
4 177 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
010217 11.60 10,8810,6511,6011,6011,4911,3511,59
5 210 Maňovská JanaMaňovská Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000909 11.25 x11,25x11,2510,2210,54x
6 223 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000516 09.71 09,06xx09,0608,8309,71x
259 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
911217 DNS ---0---
218 Manojlovič MarínaManojlovič Marína
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
810610 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(ne, 18.2.2018 - 15:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 92 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
991214 16.50 16,2816,0515,9716,2816,3916,5016,05
2 101 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
880123 15.92 14,3915,4215,9215,9215,8215,56x
3 96 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 15.64 15,64x15,3815,64xx15,15
4 141 Daňo ViktorDaňo Viktor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
960722 15.25 14,7714,8614,9614,96x15,1215,25
5 15 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
990813 15.07 14,8615,07x15,07x14,9415,07
6 93 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
930319 13.35 12,2613,02x13,0213,35x12,94
7 97 Bučko PatrikBučko Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
980910 13.20 12,7113,0613,0813,08x12,7213,20
8 153 Vida RomanVida Roman
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
691002 12.19 11,3611,7712,1912,19xxx
Celkom 8 pretekárov