<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ najml. žiactva, ml. žiactva

Banská Bystrica (11. 2. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 07.84
2 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.05
3 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.63
4 Valko JurajValko Juraj 070201 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 09.89
5 Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.30
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.63
2 Záviš RichardZáviš Richard 051004 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 08.93
3 Kudlička OndrejKudlička Ondrej 050406 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.08
4 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.80
Fajna SamuelFajna Samuel 061122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.11
2 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 09.53
3 Toma TomášToma Tomáš 061228 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.78
4 Hlúbik MatúšHlúbik Matúš 060627 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.85
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Boldog OliverBoldog Oliver 060125 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.34
2 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.62
3 Cvik RomanCvik Roman 061005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.18
Jakuš MichalJakuš Michal 050605 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 05 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.26
2 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.15
3 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.43
4 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.71
Némethy SamuelNémethy Samuel 080518 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 09.35
2 Rafčík AdriánRafčík Adrián 050506 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.77
3 Klofáč FilipKlofáč Filip 060720 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 10.46
Celkom 3 pretekári

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 07.92
2 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.39
3 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.55
4 Záviš RichardZáviš Richard 051004 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 08.78
5 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.92
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kudlička OndrejKudlička Ondrej 050406 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.09
2 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.10
3 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.19
4 Boldog OliverBoldog Oliver 060125 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.49
5 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 09.50
Celkom 5 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.84
2 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.26
3 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.63
4 Záviš RichardZáviš Richard 051004 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 08.93
5 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.05
6 Kudlička OndrejKudlička Ondrej 050406 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.08
7 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.11
8 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 09.15
9 Boldog OliverBoldog Oliver 060125 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 09.34
10 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.35
11 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.43
13 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.62
14 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.63
15 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.71
16 Vrabčík AdriánVrabčík Adrián 050101 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.77
17 Toma TomášToma Tomáš 061228 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 09.78
18 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 09.80
19 Hlúbik MatúšHlúbik Matúš 060627 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.85
21 Cvik RomanCvik Roman 061005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.18
22 Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.30
23 Klofáč FilipKlofáč Filip 060720 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 10.46
Jakuš MichalJakuš Michal 050605 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra DNS
Fajna SamuelFajna Samuel 061122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNS
Celkom 23 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.62
2 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.23
3 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.28
4 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.95
5 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 10.49
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.78
2 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.91
3 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.40
4 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.62
5 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.27
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Debnárová EmaDebnárová Ema 050204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.07
2 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.49
3 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.60
4 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart 071108 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 10.26
Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.00
2 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.47
3 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 09.89
4 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.57
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 05 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.05
2 Dobrovodská SáraDobrovodská Sára 050301 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.84
3 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.95
Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 06 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.17
2 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.48
3 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.30
4 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 10.40
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 07 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.73
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.88
3 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 050514 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 09.30
4 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 060616 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.51
Celkom 4 pretekári

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.51
2 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.69
3 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.78
4 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.90
5 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.00
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.05
2 Debnárová EmaDebnárová Ema 050204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.09
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.13
4 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.22
5 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.33
Celkom 5 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.62
2 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.73
3 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.78
4 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.88
5 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.91
6 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.00
7 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 09.05
8 Debnárová EmaDebnárová Ema 050204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.07
9 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.17
10 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.23
11 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.28
12 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 050514 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 09.30
13 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.40
14 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.47
15 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 09.48
16 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.49
17 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 060616 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.51
18 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.60
19 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 09.62
20 Dobrovodská SáraDobrovodská Sára 050301 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.84
Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 09.95
22 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 09.95
24 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.27
25 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.30
26 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 10.40
28 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.57
Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 28 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubica MichalKubica Michal 070514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.43
2 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.88
Cimba JakubCimba Jakub 080116 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 10.39
3 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.39
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 080502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.58
2 Tóth TomášTóth Tomáš 070607 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.02
3 Handl RichardHandl Richard 070805 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.09
4 Bogár ViktorBogár Viktor 080516 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.94
Forro NikolasForro Nikolas 070814 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.81
2 Horňák MarošHorňák Maroš 070121 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.14
3 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.97
4 Franko TomašFranko Tomaš 070912 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.98
5 Némethy SamuelNémethy Samuel 080518 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.01
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.84
2 Blaško MatejBlaško Matej 070401 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.86
3 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.15
4 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.39
Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Luka MatejLuka Matej 080502 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 10.45
2 Stjepanovič MárioStjepanovič Mário 081012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.79
3 Rotter RichardRotter Richard 080515 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.71
Celkom 3 pretekári

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.78
2 Horňák MarošHorňák Maroš 070121 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.18
3 Kubica MichalKubica Michal 070514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.43
4 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 09.52
5 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 080502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.56
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.73
2 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.77
3 Valko JurajValko Juraj 070201 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 09.86
4 Blaško MatejBlaško Matej 070401 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.94
5 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 09.95
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.81
2 Horňák MarošHorňák Maroš 070121 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.14
3 Kubica MichalKubica Michal 070514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.43
4 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 080502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.58
5 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.84
6 Blaško MatejBlaško Matej 070401 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.86
7 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.88
8 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 09.97
9 Franko TomašFranko Tomaš 070912 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.98
10 Tóth TomášTóth Tomáš 070607 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.02
11 Handl RichardHandl Richard 070805 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.09
12 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.15
Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.39
Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.39
13 Cimba JakubCimba Jakub 080116 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 10.39
14 Luka MatejLuka Matej 080502 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 10.45
15 Stjepanovič MárioStjepanovič Mário 081012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.79
16 Bogár ViktorBogár Viktor 080516 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.94
17 Rotter RichardRotter Richard 080515 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11.71
18 Némethy SamuelNémethy Samuel 080518 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.01
Forro NikolasForro Nikolas 070814 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNS
Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... DNS
Valko JurajValko Juraj 070201 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... DNS
Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... DNS
Celkom 24 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 080407 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.56
2 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.62
3 Titková NatáliaTitková Natália 080509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.42
4 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.48
5 Vassová KarolínaVassová Karolína 070626 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.04
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.74
2 Višňovská ElaVišňovská Ela 080704 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.42
3 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 080630 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.65
4 Lauková BeataLauková Beata 070321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.85
Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.55
2 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.94
3 Bartošíková LolaBartošíková Lola 070529 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.12
4 Hrotková NatáliaHrotková Natália 080515 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.30
5 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 080607 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 10.98
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kulichová KristínaKulichová Kristína 071025 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.89
2 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.05
3 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.40
4 Supeková SofiaSupeková Sofia 080908 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.85
5 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 11.55
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pašková NinaPašková Nina 080206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.97
2 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.43
3 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 070222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 10.55
4 Nižnanová EmaNižnanová Ema 071219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.61
5 Jakušová LuciaJakušová Lucia 080202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.52
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.54
2 Sýkorová LindaSýkorová Linda 080117 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 09.64
3 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.85
4 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.85
5 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.58
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Blanáriková ViktoriaBlanáriková Viktoria 081013 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.22
2 Durdjaková SofiaDurdjaková Sofia 070205 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.24
3 Némethová TerezaNémethová Tereza 070123 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.53
4 Indrišková TimeaIndrišková Timea 080806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.05
Celkom 4 pretekári

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.45
2 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.53
3 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.54
4 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.65
5 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.76
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 080407 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.60
2 Sýkorová LindaSýkorová Linda 080117 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 09.73
3 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 09.85
4 Kulichová KristínaKulichová Kristína 071025 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.90
5 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.03
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.54
2 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.55
3 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 080407 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 09.56
4 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.62
5 Sýkorová LindaSýkorová Linda 080117 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09.64
6 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.74
Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 09.85
7 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.85
8 Kulichová KristínaKulichová Kristína 071025 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.89
9 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.94
10 Pašková NinaPašková Nina 080206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.97
11 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10.05
12 Bartošíková LolaBartošíková Lola 070529 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.12
13 Blanáriková ViktoriaBlanáriková Viktoria 081013 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10.22
14 Durdjaková SofiaDurdjaková Sofia 070205 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.24
15 Hrotková NatáliaHrotková Natália 080515 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.30
16 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10.40
Višňovská ElaVišňovská Ela 080704 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.42
17 Titková NatáliaTitková Natália 080509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.42
18 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10.43
19 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.48
20 Némethová TerezaNémethová Tereza 070123 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.53
21 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 070222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.55
22 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.58
23 Nižnanová EmaNižnanová Ema 071219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.61
24 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 080630 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.65
Supeková SofiaSupeková Sofia 080908 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.85
25 Lauková BeataLauková Beata 070321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.85
26 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 080607 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 10.98
27 Vassová KarolínaVassová Karolína 070626 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11.04
28 Jakušová LuciaJakušová Lucia 080202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.52
29 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 11.55
30 Indrišková TimeaIndrišková Timea 080806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.05
Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... DNS
Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... DNS
Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart 071108 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... DNS
Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... DNS
Celkom 37 pretekárov

150 m - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 19.76
2 Bučko NorbertBučko Norbert 051006 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 21.42
3 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.10
Celkom 3 pretekári
Mladší žiaci 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 21.54
2 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 22.44
3 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.98
4 Toma TomášToma Tomáš 061228 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 25.27
Celkom 4 pretekári
Mladší žiaci 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.46
2 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 23.94
3 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.83
4 Cvik RomanCvik Roman 061005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 25.16
Celkom 4 pretekári
Mladší žiaci 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.13
2 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 23.62
3 Kakaš ViliamKakaš Viliam 081017 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 25.02
Némethy SamuelNémethy Samuel 080518 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 4 pretekári

150 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19.76
2 Bučko NorbertBučko Norbert 051006 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.42
3 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.46
4 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 21.54
5 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.10
6 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 22.44
7 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.98
8 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23.13
9 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 23.62
10 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23.94
11 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.83
12 Kakaš ViliamKakaš Viliam 081017 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 25.02
13 Cvik RomanCvik Roman 061005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 25.16
14 Toma TomášToma Tomáš 061228 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 25.27
Némethy SamuelNémethy Samuel 080518 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 00.0
Celkom 15 pretekárov

150 m - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 22.00
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.06
3 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 22.21
4 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.98
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.59
2 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.06
3 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.71
Celkom 3 pretekári
Mladšie žiačky 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.54
2 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.83
3 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 23.36
Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.16
2 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.92
3 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 24.79
Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 05 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Debnárová EmaDebnárová Ema 050204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 22.17
2 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 23.12
3 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória 060612 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.51
4 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 25.72
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 06 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.15
2 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.21
3 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 23.56
Celkom 3 pretekári

150 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22.00
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.06
3 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.15
4 Debnárová EmaDebnárová Ema 050204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 22.17
5 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22.21
6 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.54
7 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.59
8 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.83
9 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23.06
10 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 23.12
11 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23.16
12 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.21
13 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 23.36
14 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 23.56
15 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23.71
16 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.92
17 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória 060612 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.51
18 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 24.79
19 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 25.72
20 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 26.98
Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce DNS
Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... DNS
Celkom 22 pretekárov

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:53.68
2 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 1:57.43
3 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 2:01.57
4 Küttschreütter PatrikKüttschreütter Patrik 051025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:04.25
5 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:04.31
6 Klofáč FilipKlofáč Filip 060720 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:10.28
7 Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:41.34
Boldog OliverBoldog Oliver 060125 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 1:57.24
2 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:57.67
3 Dobrovodská SáraDobrovodská Sára 050301 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:06.80
4 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:10.08
5 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 2:10.43
6 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:10.90
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 1:52.93
2 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:59.44
3 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:09.10
4 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:12.92
5 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:17.59
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:57.19
2 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 2:05.51
3 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:07.64
4 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:22.23
5 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:31.42
Celkom 5 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:52.93
2 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:57.19
3 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:57.24
4 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:57.67
5 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:59.44
6 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:05.51
7 Dobrovodská SáraDobrovodská Sára 050301 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:06.80
8 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:07.64
9 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:09.10
10 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:10.08
MS Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2:10.43
12 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:10.90
13 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:12.92
14 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:17.59
15 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:22.23
16 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:31.42
Celkom 16 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:09.71
2 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:09.71
3 Blaško MatejBlaško Matej 070401 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 2:12.34
4 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 2:15.01
5 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:34.49
6 Bogár ViktorBogár Viktor 080516 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:38.24
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Handl RichardHandl Richard 070805 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:13.37
2 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 080517 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 9 2:15.18
3 Horňák MarošHorňák Maroš 070121 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:22.85
4 Tóth TomášTóth Tomáš 070607 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:33.88
5 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 3:09.75
Celkom 5 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:09.71
2 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:09.71
3 Blaško MatejBlaško Matej 070401 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:12.34
4 Handl RichardHandl Richard 070805 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:13.37
5 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2:15.01
6 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 080517 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2:15.18
7 Horňák MarošHorňák Maroš 070121 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:22.85
8 Tóth TomášTóth Tomáš 070607 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:33.88
9 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:34.49
10 Bogár ViktorBogár Viktor 080516 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:38.24
11 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3:09.75
Celkom 11 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:05.40
2 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:15.05
3 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 080607 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 2:20.78
4 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:22.90
5 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:37.27
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Blanáriková ViktoriaBlanáriková Viktoria 081013 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 2:10.50
2 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:11.49
3 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 080407 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 9 2:12.65
4 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:16.85
5 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 2:17.17
6 Nižnanová EmaNižnanová Ema 071219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:30.90
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 17 2:10.48
2 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 070222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15 2:14.96
3 Sýkorová LindaSýkorová Linda 080117 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14 2:19.10
4 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 13 2:22.88
5 Titková NatáliaTitková Natália 080509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16 2:23.48
Višňovská ElaVišňovská Ela 080704 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18 DNS
Celkom 6 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:05.40
2 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:10.48
3 Blanáriková ViktoriaBlanáriková Viktoria 081013 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:10.50
4 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:11.49
5 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 080407 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2:12.65
6 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 070222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:14.96
7 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:15.05
8 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:16.85
9 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:17.17
10 Sýkorová LindaSýkorová Linda 080117 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:19.10
11 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 080607 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2:20.78
12 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:22.88
13 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:22.90
14 Titková NatáliaTitková Natália 080509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:23.48
15 Nižnanová EmaNižnanová Ema 071219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:30.90
16 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:37.27
Višňovská ElaVišňovská Ela 080704 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 17 pretekárov

1000 m - Najmladší žiaci

(ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Buday PeterBuday Peter 070905 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 3:45.34
2 Mandák AlexMandák Alex 070525 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 3:47.77
3 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 080517 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 3:49.08
4 Stjepanovič MárioStjepanovič Mário 081012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 4:22.25
5 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4:26.16
6 Repta RomanRepta Roman 080919 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 4:35.82
7 Rotter RichardRotter Richard 080515 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 4:55.02
Celkom 7 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Miklóšová KarolínaMiklóšová Karolína 070909 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 5 3:53.56
2 Gajdošová ŽanetaGajdošová Žaneta 070214 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 3:59.07
3 Laktišová SimonaLaktišová Simona 070611 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 3 4:02.79
4 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 4:06.94
5 Bartošíková LolaBartošíková Lola 070529 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 4:15.99
6 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 4:25.16
7 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 4:28.43
8 Rudolphi Mia SophieRudolphi Mia Sophie 071104 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 4:38.47
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci

(ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 5:37.41
2 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 5:40.25
3 Hezký RajmundHezký Rajmund 051123 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 5:44.88
4 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 6:32.90
Celkom 4 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky

(ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 5:21.12
2 Karabová VeronikaKarabová Veronika 050601 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 5:27.81
3 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 5:34.24
4 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 5:44.34
5 Chladoňová ViktóriaChladoňová Viktória 061115 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 6:12.39
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 11.54
2 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 12.32
3 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 13.33
4 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.48
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 12.71
2 Truban MatúšTruban Matúš 051204 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 13.44
MS Packa LukášPacka Lukáš 061211 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 15.17
Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 DNS
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11.54
2 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 12.32
3 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 12.71
4 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13.33
5 Truban MatúšTruban Matúš 051204 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 13.44
6 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13.48
7 Packa LukášPacka Lukáš 061211 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 15.17
Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 00.0
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.47
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.63
MS Kúšová RebekaKúšová Rebeka 050514 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 11.98
4 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.46
5 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.82
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.07
2 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.38
3 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 12.91
4 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.98
5 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.98
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.62
2 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 12.44
3 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.48
4 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 12.66
5 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 14.31
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.47
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.62
3 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.63
4 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 050514 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 11.98
5 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.07
6 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12.38
7 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12.44
8 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12.46
9 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.48
10 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12.66
11 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12.82
12 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12.91
13 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.98
14 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 14.31
15 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14.98
Celkom 15 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Najmladší žiaci

(ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Franko TomašFranko Tomaš 070912 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 14.77
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [76,2 cm] - Najmladšie žiačky

(ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kulichová KristínaKulichová Kristína 071025 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.28
2 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 080630 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.79
Celkom 2 pretekári

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 120125130135140145 Body
1 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 140 oooxooxxx
2 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
051204 130 xoooxxx
3 Rafčík AdriánRafčík Adrián
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
050506 125 ooxxx
4 Lacko AdamLacko Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
050212 120 xoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 115120125130135140143146149152155158161 Body
1 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050131 155 ooooooooxoooxxx
2 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050322 146 ooooooooxxx
3= Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 146 oooooooxoxxx
3= Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
050321 146 oooooooxoxxx
5 Demitrová ZaraDemitrová Zara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050525 143 oooooxoxxoxxx
6 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050130 140 oooxoxxooxxx
7 Trnovská LindaTrnovská Linda
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
060411 125 ooxoxxx
8 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
060520 125 oxoxxoxxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 110115120125130135140145150 Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070301 135 ooooooxxx
2 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
080502 125 ooxxoxxoxxx
3 Buday PeterBuday Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070905 115 ooxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 105110115120125130135140145150 Body
Ďurišová PetraĎurišová Petra
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
070703 NM x
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 469 469 x4694474690.00.00.0
2 Bučko NorbertBučko Norbert
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
051006 448 448 429390448448437445446
3 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
050417 444 444 391425415425413444413
4 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
051230 443 443 443416411443391--
5 Záviš RichardZáviš Richard
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
051004 435 435 404xx404409435x
6 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
051204 429 429 421429x4290.00.00.0
7 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
060302 427 427 405427379427379x387
8 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
060812 423 423 4094234104233863910.0
9 Boldog OliverBoldog Oliver
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
060125 389 389 3893693783890.00.00.0
10 Hlúbik MatúšHlúbik Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060627 379 379 3593793763790.00.00.0
11 Rafčík AdriánRafčík Adrián
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
050506 378 378 3643783653780.00.00.0
12 Lacko AdamLacko Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
050212 363 363 3633523403630.00.00.0
13 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
060318 359 359 359343x3590.00.00.0
14 Sdurka AdamSdurka Adam
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
051114 357 357 x3573383570.00.00.0
15 Baláž MarošBaláž Maroš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
050213 333 333 257x3333330.00.00.0
16 Toma TomášToma Tomáš
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
061228 302 302 302287x3020.00.00.0
17 Duchovič DamianDuchovič Damian
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060718 000 000 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
051027 464 464 4384442644420337464
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 453 453 432453x453440429447
3 Debnárová EmaDebnárová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050204 424 424 x379407407400424360
4 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050131 420 420 403x356403405394420
5 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060614 412 412 412376x412394382365
6 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050917 407 407 x381388388407404x
7 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050130 406 406 x406399406387xx
8 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
060520 401 401 400401x4010.00.00.0
9 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 390 390 365377390390380385236
10 Králiková NatáliaKráliková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
061210 382 382 3823733763820.00.00.0
11 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
060111 380 380 3773763803800.00.00.0
12 Sedláčková NinaSedláčková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
051115 350 350 3503443413500.00.00.0
13 Páleníková EmmaPáleníková Emma
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
061024 344 344 344xx3440.00.00.0
14 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060616 339 339 313339x3390.00.00.0
15 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
061229 322 322 x3223213220.00.00.0
16 Belicová DorotaBelicová Dorota
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
050702 296 296 2892962202960.00.00.0
Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
050321 DNS 000 0.00.00.00.00.00.00.0
Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
071108 DNS 000 0.00.00.00.00.00.00.0
Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060405 NM 000 xxx0.00.00.00.0
Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
061218 NM 000 xxx0.00.00.00.0
Celkom 20 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070301 428 428 387383x387389x428
2 Kubica MichalKubica Michal
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
070514 408 408 370383218383376x408
3 Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070912 358 358 342324358358331-350
4 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
080502 353 353 353x345353351x353
5 Chobot DominikChobot Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070717 350 350 348341344348350341328
6 Cimba JakubCimba Jakub
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
080116 333 333 314316333333324300x
7 Blaško MatejBlaško Matej
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070401 321 321 240282313313321x298
8 Prokop MartinProkop Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090220 305 305 278271267278297291305
9 Némethy SamuelNémethy Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080518 260 260 2362602602600.00.00.0
Forro NikolasForro Nikolas
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070814 DNS 000 0.00.00.00.00.00.00.0
Horný JakubHorný Jakub
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
070330 DNS 000 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
070820 365 365 330335318335318346365
2 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
071122 350 350 307314326326321328350
3 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
071018 345 345 323x335335320345x
4 Sýkorová LindaSýkorová Linda
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
080117 342 342 342x305342308342x
5 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
080407 337 337 313x300313309304337
6 Hrotková NatáliaHrotková Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080515 330 330 311313300313324324330
7 Némethová TerezaNémethová Tereza
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
070123 328 328 x301x301328xx
8 Višňovská ElaVišňovská Ela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
080704 315 315 306278303306312294315
9 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080630 299 299 x2832992990.00.00.0
10 Pašková NinaPašková Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080206 293 293 2352892932930.00.00.0
11 Lauková BeataLauková Beata
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070321 285 285 2852572402850.00.00.0
12 Vassová KarolínaVassová Karolína
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
070626 285 285 285xx2850.00.00.0
13 Pajtinková EmaPajtinková Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080226 283 283 2832772682830.00.00.0
14 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
071108 277 277 x2772732770.00.00.0
15 Satmarová HannahSatmarová Hannah
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080821 267 267 2672572572670.00.00.0
16 Supeková SofiaSupeková Sofia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080908 264 264 2542642562640.00.00.0
17 Jakušová LuciaJakušová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080202 250 250 xx2502500.00.00.0
18 Indrišková TimeaIndrišková Timea
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080806 243 243 234243x2430.00.00.0
19 Durdjaková SofiaDurdjaková Sofia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070205 243 243 243223-2430.00.00.0
Nováková KarinNováková Karin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
070327 DNS 000 0.00.00.00.00.00.00.0
Pániková NinaPániková Nina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
080707 DNS 000 0.00.00.00.00.00.00.0
Pivarčiová HanaPivarčiová Hana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
080707 DNS 000 0.00.00.00.00.00.00.0
Ďurišová PetraĎurišová Petra
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
070703 DNS 000 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 23 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Varačka MatúšVaračka Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050505 10.64 10,2410,5110,3910,5110,6410,2509,82
2 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
050417 09.22 09,2208,4109,0609,2209,0908,9708,48
3 Demian TomášDemian Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
050106 08.38 07,8107,7807,7407,8108,1607,7008,38
4 Packa LukášPacka Lukáš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
061211 06.13 04,4105,13x05,1306,1304,5405,13
Henček JánHenček Ján
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060510 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čermáková NatáliaČermáková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050531 10.26 09,8009,7109,9309,9309,4410,2610,25
2 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050322 07.87 07,8006,9906,4507,8007,1207,7807,87
3 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
060901 06.89 0.006,4506,6906,6906,77x06,89
4 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060612 05.47 04,0605,4705,4705,4705,2205,09x
Celkom 4 pretekárov