<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB

Bratislava (11. 2. 2018)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.03
2 Bendžela DenisBendžela Denis 980917 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.19
3 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 920419 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.23
4 Hollý PeterHollý Peter 910104 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 07.92
Celkom 4 pretekári

60 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.00
2 Bendžela DenisBendžela Denis 980917 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.13
3 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 07.29
4 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.33
5 Tsimbazafy Jean DossaTsimbazafy Jean Dossa 000112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 07.74
6 Novosad MartinNovosad Martin 990528 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 07.76
7 Macho JurajMacho Juraj 990709 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 07.92
Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 920419 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 990503 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.84
2 Hollý PeterHollý Peter 910104 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 07.92
3 Fritzman FrantišekFritzman František 000922 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 08.04
4 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.30
Celkom 4 pretekári

60 m - Muži (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Bendžela DenisBendžela Denis 980917 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 07.19
Hollý PeterHollý Peter 910104 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 07.92
Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 920419 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.23
Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 08.30
Macho JurajMacho Juraj 990709 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 07.79
Tsimbazafy Jean DossaTsimbazafy Jean Dossa 000112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 07.64
Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 07.27
Fritzman FrantišekFritzman František 000922 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 11 08.04
Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.31
Novosad MartinNovosad Martin 990528 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 07.71
Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 990503 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 07.84
Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 07.03
Celkom 12 pretekárov

60 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 07.27
2 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.31
3 Tsimbazafy Jean DossaTsimbazafy Jean Dossa 000112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 07.64
4 Novosad MartinNovosad Martin 990528 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.71
5 Macho JurajMacho Juraj 990709 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.79
6 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 990503 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 07.84
7 Fritzman FrantišekFritzman František 000922 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 08.04
8 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.30
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.34
2 Murcko OliverMurcko Oliver 010503 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 07.36
3 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.40
4 Havlík MarekHavlík Marek 010204 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 07.57
5 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.75
6 Varga JakubVarga Jakub 021123 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.03
7 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 010422 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 08.21
Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DQ
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.32
2 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.38
3 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.75
4 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.80
Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 010422 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 DNS
Varga JakubVarga Jakub 021123 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Murcko OliverMurcko Oliver 010503 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 DNS
Havlík MarekHavlík Marek 010204 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezručka AdamBezručka Adam 030629 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.55
2 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.59
3 Ruffíni RobertRuffíni Robert 040612 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.67
4 Paško AdamPaško Adam 030626 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 08.03
5 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.65
6 Štefan OliverŠtefan Oliver 030928 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.83
7 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 08.90
8 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 040310 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.33
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.11
2 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 08.17
3 Sauer MárioSauer Mário 040515 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 7 08.92
4 Rojík MatúšRojík Matúš 040910 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.10
5 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.21
6 Laczky TomášLaczky Tomáš 040817 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.17
Slezák PatrikSlezák Patrik 031230 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 7 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezručka AdamBezručka Adam 030629 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.54
2 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.65
3 Ruffíni RobertRuffíni Robert 040612 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.71
4 Paško AdamPaško Adam 030626 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 08.11
5 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.15
6 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 08.17
Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 DNS
Štefan OliverŠtefan Oliver 030928 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 DNS
Rojík MatúšRojík Matúš 040910 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Šutý ŠtefanŠutý Štefan 040310 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Laczky TomášLaczky Tomáš 040817 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Slezák PatrikSlezák Patrik 031230 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Nehyba MichalNehyba Michal 040403 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Sauer MárioSauer Mário 040515 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 DNS
Celkom 7 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezručka AdamBezručka Adam 030629 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.55
2 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 07.59
3 Ruffíni RobertRuffíni Robert 040612 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.67
4 Paško AdamPaško Adam 030626 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.03
5 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.11
6 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 08.17
7 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.65
8 Štefan OliverŠtefan Oliver 030928 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 08.83
9 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 9 08.90
10 Sauer MárioSauer Mário 040515 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 10 08.92
11 Rojík MatúšRojík Matúš 040910 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 09.10
12 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12 09.21
13 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 040310 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 13 09.33
14 Laczky TomášLaczky Tomáš 040817 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 14 10.17
Slezák PatrikSlezák Patrik 031230 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 15 DNS
Celkom 15 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chlpek DanielChlpek Daniel 050527 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 08.44
2 Šnírer MartinŠnírer Martin 050401 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.91
3 Ferianc AdamFerianc Adam 060610 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.51
4 Binčík PeterBinčík Peter 050926 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.71
5 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.80
6 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 061120 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 10.27
Antala MartinAntala Martin 060821 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.58
2 Dubec NinoDubec Nino 060224 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 08.83
3 Sauer LeoSauer Leo 051216 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 08.87
4 Čambálik MatúšČambálik Matúš 061219 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.63
5 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.71
6 Beláň PeterBeláň Peter 060209 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.86
7 Szakszon SimonSzakszon Simon 050920 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.04
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Basile TommasoBasile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.63
2 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.03
3 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.44
4 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 060818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.72
5 Brezina MatejBrezina Matej 061030 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.80
6 Málek LukášMálek Lukáš 060429 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.35
7 Jedinák PeterJedinák Peter 060621 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.39
Celkom 7 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chlpek DanielChlpek Daniel 050527 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 08.44
2 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 08.58
3 Basile TommasoBasile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.63
4 Dubec NinoDubec Nino 060224 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 08.83
5 Sauer LeoSauer Leo 051216 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 08.87
6 Šnírer MartinŠnírer Martin 050401 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.91
7 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 09.03
8 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.44
9 Ferianc AdamFerianc Adam 060610 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.51
10 Čambálik MatúšČambálik Matúš 061219 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 09.63
11= Binčík PeterBinčík Peter 050926 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.71
11= Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.71
13 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 060818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.72
14= Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.80
14= Brezina MatejBrezina Matej 061030 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.80
16 Beláň PeterBeláň Peter 060209 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.86
17 Szakszon SimonSzakszon Simon 050920 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.04
18 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 061120 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.27
19 Málek LukášMálek Lukáš 060429 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.35
20 Jedinák PeterJedinák Peter 060621 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.39
Antala MartinAntala Martin 060821 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DNS
Celkom 21 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Poljaková ZuzanaPoljaková Zuzana 641014 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 10.28
Celkom 1 pretekári

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Vanovčanová HanaVanovčanová Hana 991227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS
Poljaková ZuzanaPoljaková Zuzana 641014 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 DNS
Celkom 2 pretekári

60 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana 991227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.55
Celkom 1 pretekári

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Háberová HanaHáberová Hana 010510 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 08.39
Okásová LenkaOkásová Lenka 010301 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.39
Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 08.45
Celkom 3 pretekári

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Okásová LenkaOkásová Lenka 010301 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.30
2 Háberová HanaHáberová Hana 010510 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 08.35
Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 DNF
Celkom 3 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.25
2 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 040910 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.37
3 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.41
4 Libičová LeaLibičová Lea 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.47
5 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia 030908 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.52
6 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.53
7 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 08.59
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kačníková PatríciaKačníková Patrícia 030325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.48
2 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.59
3 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.61
4 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.73
5 Raditschová LuciaRaditschová Lucia 030801 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.76
6 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.81
7 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 09.05
8 Valekova MaiaraValekova Maiara 040604 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 09.24
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 030219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.10
2 Bankošová BarboraBankošová Barbora 050109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.17
3 Šárkányová ViktóriaŠárkányová Viktória 040906 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 09.22
4 Stachová SofiaStachová Sofia 041214 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09.62
5 Nipčová HankaNipčová Hanka 030804 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.84
6 Suchá VeronikaSuchá Veronika 040115 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 10.03
7 Funtaľová TatianaFuntaľová Tatiana 030509 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.20
Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 040419 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 09.31
2 Voleková RebekaVoleková Rebeka 041115 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.32
Celkom 2 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.25
2 Libičová LeaLibičová Lea 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.33
3 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.35
4 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 040910 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.38
5 Kačníková PatríciaKačníková Patrícia 030325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.51
6 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 08.57
7 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia 030908 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.65
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.51
2 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.58
3 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.76
4 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.84
5 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 030219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.18
Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS
Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 DNS
Raditschová LuciaRaditschová Lucia 030801 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 08.25
2 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 040910 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.37
3 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.41
4 Libičová LeaLibičová Lea 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.47
5 Kačníková PatríciaKačníková Patrícia 030325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.48
6 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia 030908 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.52
7 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.53
8= Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 08.59
8= Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10 08.59
10 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 11 08.61
11 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12 08.73
12 Raditschová LuciaRaditschová Lucia 030801 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 13 08.76
13 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 14 08.81
14 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15 09.05
15 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 030219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 16 09.10
16 Bankošová BarboraBankošová Barbora 050109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 17 09.17
17 Šárkányová ViktóriaŠárkányová Viktória 040906 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 18 09.22
18 Valekova MaiaraValekova Maiara 040604 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 19 09.24
19 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 040419 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 20 09.31
20 Voleková RebekaVoleková Rebeka 041115 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 21 09.32
21 Stachová SofiaStachová Sofia 041214 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 22 09.62
22 Nipčová HankaNipčová Hanka 030804 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 23 09.84
23 Suchá VeronikaSuchá Veronika 040115 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 24 10.03
24 Funtaľová TatianaFuntaľová Tatiana 030509 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 25 10.20
Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 26 DNS
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 DNS
Celkom 26 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.85
2 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.96
3 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.12
4 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 051128 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.23
5 Šťastná AdelaŠťastná Adela 051108 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.52
6 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 09.52
7 Kováriková BarboraKováriková Barbora 060505 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.13
8 Binčíková PetraBinčíková Petra 050926 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.15
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
2 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.15
3 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.32
4 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.35
5 Grygerova NatáliaGrygerova Natália 050211 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.42
6 Konečná NinaKonečná Nina 060726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.94
7 Valentínová EllaValentínová Ella 060706 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 10.52
Bobáňová KláraBobáňová Klára 050906 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.02
2 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.39
3 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.93
4 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 051203 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 7 10.09
5 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 060726 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.17
6 Jursová TerezaJursová Tereza 060925 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.69
Macháčová EmaMacháčová Ema 060429 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1 DNS
Poláková LuciaPoláková Lucia 061030 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.12
2 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 09.22
3 Chomová MonikaChomová Monika 050107 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.78
4 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 061201 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.81
5 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.94
6 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 060703 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.33
7 Lachkovičová PatríciaLachkovičová Patrícia 060109 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 10.72
Tordová NinkaTordová Ninka 050710 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.85
2 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 08.96
3 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 09.02
4= Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.12
4= Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.12
6 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.15
7 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 09.22
8 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 051128 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.23
9 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.32
10 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.35
11 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.39
12 Grygerova NatáliaGrygerova Natália 050211 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.42
13= Šťastná AdelaŠťastná Adela 051108 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 09.52
13= Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 09.52
15 Chomová MonikaChomová Monika 050107 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 09.78
16 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 061201 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.81
17 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.93
18= Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.94
18= Konečná NinaKonečná Nina 060726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.94
20 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 051203 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 10.09
21 Kováriková BarboraKováriková Barbora 060505 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10.13
22 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 060726 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.17
23 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 060703 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10.33
24 Valentínová EllaValentínová Ella 060706 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.52
25 Jursová TerezaJursová Tereza 060925 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10.69
26 Lachkovičová PatríciaLachkovičová Patrícia 060109 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.72
27 Binčíková PetraBinčíková Petra 050926 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11.15
Macháčová EmaMacháčová Ema 060429 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Bobáňová KláraBobáňová Klára 050906 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Poláková LuciaPoláková Lucia 061030 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Tordová NinkaTordová Ninka 050710 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Celkom 31 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.46
2 Volek TeodorVolek Teodor 080627 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.48
3 Kropuch SamuelKropuch Samuel 071205 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.93
4 Repka PatrikRepka Patrik 081210 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 10.02
5 Nagy AlexNagy Alex 080803 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.20
6 Červeň AdamČerveň Adam 080606 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 11.55
Hristovski PeterHristovski Peter 080813 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kmeť TomášKmeť Tomáš 080715 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.51
2 Belluš SamoBelluš Samo 070417 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.52
3 Meško TomášMeško Tomáš 070321 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.59
4 Šmelík DanielŠmelík Daniel 070312 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 10.13
5 Hornák MatejHornák Matej 080112 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 10.27
6 Ďuriš MedardĎuriš Medard 070926 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 12.08
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.46
2 Volek TeodorVolek Teodor 080627 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.48
3 Kmeť TomášKmeť Tomáš 080715 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.51
4 Belluš SamoBelluš Samo 070417 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.52
5 Meško TomášMeško Tomáš 070321 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.59
6 Kropuch SamuelKropuch Samuel 071205 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.93
7 Repka PatrikRepka Patrik 081210 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.02
8 Šmelík DanielŠmelík Daniel 070312 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.13
9 Nagy AlexNagy Alex 080803 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.20
10 Hornák MatejHornák Matej 080112 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 10.27
11 Červeň AdamČerveň Adam 080606 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 11.55
12 Ďuriš MedardĎuriš Medard 070926 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 12.08
Hristovski PeterHristovski Peter 080813 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava DNS
Celkom 13 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.88
2 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.75
3 Zelenakova ZuzanaZelenakova Zuzana 071003 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 10.08
4 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.20
5 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 080910 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 10.28
6 Mešková HanaMešková Hana 080612 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.46
7 Kráčmar StelaKráčmar Stela 070522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.48
8 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 080509 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.66
9 Osuská MartinaOsuská Martina 071108 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.45
Celkom 9 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 18.29
2 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 18.63
3 Paško AdamPaško Adam 030626 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 19.96
4 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 21.63
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezručka AdamBezručka Adam 030629 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 18.46
2 Štefan OliverŠtefan Oliver 030928 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 21.36
3 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 040310 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.65
Liška DávidLiška Dávid 040513 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 19.09
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 19.17
3 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 21.06
4 Laczky TomášLaczky Tomáš 040817 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 26.32
Celkom 4 pretekári

150 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 18.29
2 Bezručka AdamBezručka Adam 030629 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 18.46
3 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 18.63
4 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 19.09
5 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19.17
6 Paško AdamPaško Adam 030626 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 19.96
7 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.06
8 Štefan OliverŠtefan Oliver 030928 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.36
9 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.63
10 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 040310 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.65
11 Laczky TomášLaczky Tomáš 040817 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 26.32
Liška DávidLiška Dávid 040513 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS
Celkom 12 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chlpek DanielChlpek Daniel 050527 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 21.23
2 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.98
3 Čambálik MatúšČambálik Matúš 061219 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 24.30
4 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 061120 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 25.81
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 21.31
2 Sauer LeoSauer Leo 051216 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1 22.28
3 Ferianc AdamFerianc Adam 060610 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 24.29
4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.85
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dubec NinoDubec Nino 060224 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 22.12
2 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.41
Antala MartinAntala Martin 060821 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Binčík PeterBinčík Peter 050926 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.33
2 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 060818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.42
3 Málek LukášMálek Lukáš 060429 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 26.15
Celkom 3 pretekári

150 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chlpek DanielChlpek Daniel 050527 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 21.23
MS Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 21.31
MS Dubec NinoDubec Nino 060224 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 22.12
4 Sauer LeoSauer Leo 051216 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 22.28
5 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 23.41
6 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 23.98
7 Ferianc AdamFerianc Adam 060610 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 24.29
8 Čambálik MatúšČambálik Matúš 061219 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 24.30
9 Binčík PeterBinčík Peter 050926 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 24.33
10 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 060818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 24.42
11 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 24.85
12 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 061120 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 25.81
13 Málek LukášMálek Lukáš 060429 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 26.15
Antala MartinAntala Martin 060821 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DNS
Celkom 14 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 20.33
2 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 21.34
3 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 21.50
Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.29
2 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 030219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.68
3 Funtaľová TatianaFuntaľová Tatiana 030509 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.53
Libičová LeaLibičová Lea 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 040910 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 20.58
2 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 20.83
3 Šárkányová ViktóriaŠárkányová Viktória 040906 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 23.46
4 Válkyová EvaVálkyová Eva 030315 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.23
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 21.33
2 Tížňovská ViktóriaTížňovská Viktória 030701 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 22.89
3 Suchá VeronikaSuchá Veronika 040115 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 24.43
Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 05 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kačníková PatríciaKačníková Patrícia 030325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.10
2 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.13
Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 06 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.91
2 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.87
3 Nipčová HankaNipčová Hanka 030804 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.16
Celkom 3 pretekári

150 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 20.33
2 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 040910 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 20.58
3 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 20.83
4 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 20.91
5 Kačníková PatríciaKačníková Patrícia 030325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 21.10
6 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 21.29
7 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.33
8 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.34
9 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.50
10 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21.87
11 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.13
12 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 030219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.68
13 Tížňovská ViktóriaTížňovská Viktória 030701 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 22.89
14 Šárkányová ViktóriaŠárkányová Viktória 040906 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 23.46
15 Nipčová HankaNipčová Hanka 030804 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 24.16
16 Válkyová EvaVálkyová Eva 030315 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 24.23
17 Suchá VeronikaSuchá Veronika 040115 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 24.43
18 Funtaľová TatianaFuntaľová Tatiana 030509 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 25.53
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DNS
Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DNS
Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky DNS
Libičová LeaLibičová Lea 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Celkom 23 pretekárov

150 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 21.29
2 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.81
3 Kováriková BarboraKováriková Barbora 060505 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.33
Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 060327 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 050217 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 21.79
2 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 22.52
3 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 25.02
4 Binčíková PetraBinčíková Petra 050926 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 27.83
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.24
2 Klementová JúliaKlementová Júlia 060708 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.90
3 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 060703 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 26.49
4 Lachkovičová PatríciaLachkovičová Patrícia 060109 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 27.42
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.60
2 Jursová TerezaJursová Tereza 060925 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.75
3 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 26.22
Macháčová EmaMacháčová Ema 060429 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 05 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.98
2 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 050314 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.20
3 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.74
Celkom 3 pretekári

150 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.29
2 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 050217 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.79
3 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22.24
4 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 22.52
5 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22.60
6 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 22.81
7 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.98
8 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 050314 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 23.20
9 Jursová TerezaJursová Tereza 060925 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 23.75
10 Kováriková BarboraKováriková Barbora 060505 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 24.33
11 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 24.74
12 Klementová JúliaKlementová Júlia 060708 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 24.90
13 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 25.02
14 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 26.22
15 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 060703 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 26.49
16 Lachkovičová PatríciaLachkovičová Patrícia 060109 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 27.42
17 Binčíková PetraBinčíková Petra 050926 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 27.83
Macháčová EmaMacháčová Ema 060429 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 060327 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Celkom 19 pretekárov

150 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 22.47
2 Hornák MatejHornák Matej 080112 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 22.59
3 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.97
4 Velšmid MaximVelšmid Maxim 080524 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 27.26
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Belluš SamoBelluš Samo 070417 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 23.41
2 Imriška JakubImriška Jakub 080907 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.20
3 Hristovski PeterHristovski Peter 080813 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 28.82
Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halla PhilipHalla Philip 080505 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.61
2 Kmeť TomášKmeť Tomáš 080715 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 23.86
3 Kropuch SamuelKropuch Samuel 071205 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 25.31
4 Ďuriš MedardĎuriš Medard 070926 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 32.25
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.19
2 Pieružek TomášPieružek Tomáš 071228 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 25.04
3 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 080516 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 28.86
4 Červeň AdamČerveň Adam 080606 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 30.64
Celkom 4 pretekári

150 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 22.47
2 Hornák MatejHornák Matej 080112 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 22.59
3 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.19
4 Belluš SamoBelluš Samo 070417 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 23.41
5 Halla PhilipHalla Philip 080505 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 23.61
6 Kmeť TomášKmeť Tomáš 080715 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 23.86
7 Imriška JakubImriška Jakub 080907 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 24.20
8 Pieružek TomášPieružek Tomáš 071228 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 25.04
9 Kropuch SamuelKropuch Samuel 071205 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 25.31
10 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 25.97
11 Velšmid MaximVelšmid Maxim 080524 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 27.26
12 Hristovski PeterHristovski Peter 080813 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 28.82
13 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 080516 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 28.86
14 Červeň AdamČerveň Adam 080606 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 30.64
15 Ďuriš MedardĎuriš Medard 070926 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 32.25
Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DNS
Celkom 16 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 070615 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 25.19
2 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 081210 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 27.05
3 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 081218 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 27.34
Piknová EmaPiknová Ema 071003 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 080910 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 26.33
2 Hustá DominikaHustá Dominika 081229 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 26.81
3 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 070514 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 27.12
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 21.62
2 Holická LauraHolická Laura 080301 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.80
3 Mešková HanaMešková Hana 080612 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 26.58
4 Ondrúšková KláraOndrúšková Klára 080407 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 28.43
Celkom 4 pretekári

150 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.62
2 Holická LauraHolická Laura 080301 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 24.80
3 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 070615 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 25.19
4 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 080910 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 26.33
5 Mešková HanaMešková Hana 080612 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 26.58
6 Hustá DominikaHustá Dominika 081229 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 26.81
7 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 081210 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 27.05
8 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 070514 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 27.12
9 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 081218 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 27.34
10 Ondrúšková KláraOndrúšková Klára 080407 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 28.43
Piknová EmaPiknová Ema 071003 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DNS
Celkom 11 pretekárov

300 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 40.25
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 40.95
3 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 42.10
4 Rojík MatúšRojík Matúš 040910 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 47.76
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havlík MarekHavlík Marek 010204 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 36.32
2 Zachar LukášZachar Lukáš 030213 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 44.62
3 Špacir LucasŠpacir Lucas 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 48.02
4 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 51.44
Celkom 4 pretekári

300 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havlík MarekHavlík Marek 010204 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 36.32
2 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 40.25
3 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 40.95
4 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 42.10
5 Zachar LukášZachar Lukáš 030213 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 44.62
6 Rojík MatúšRojík Matúš 040910 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 47.76
7 Špacir LucasŠpacir Lucas 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 48.02
8 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 51.44
Celkom 8 pretekárov

300 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Basile TommasoBasile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 47.32
3 Binčík PeterBinčík Peter 050101 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 54.51
2 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 53.39
4 Koronthály OliverKoronthály Oliver 061027 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 57.02
Celkom 4 pretekári

300 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 44.62
2 Raditschová LuciaRaditschová Lucia 030801 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 47.99
3 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 040602 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 53.14
Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra DNS
Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS
Celkom 2 pretekári

300 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 44.62
2 Raditschová LuciaRaditschová Lucia 030801 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 47.99
3 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 040602 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 53.14
Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra DNS
Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky DNS
Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS
Celkom 6 pretekárov

300 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 49.11
2 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 49.66
3 Bieleková BarboraBieleková Barbora 050712 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 50.70
4 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 52.56
5 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 061201 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 55.28
Celkom 5 pretekárov

300 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Meško TomášMeško Tomáš 070321 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 51.09
2 Haba ArturHaba Artur 070120 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 53.76
3 Šmelík DanielŠmelík Daniel 070312 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 54.35
4 Choma MarekChoma Marek 080130 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 58.91
Celkom 4 pretekári

300 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 080509 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 56.89
Celkom 1 pretekári

400 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hollý PeterHollý Peter 910104 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 53.99
Javorský JozefJavorský Jozef 641110 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
Celkom 2 pretekári

400 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 52.63
2 Tsimbazafy Jean DossaTsimbazafy Jean Dossa 000112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 56.18
Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 990503 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DQ
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 52.74
2 Fritzman FrantišekFritzman František 000922 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 1:00.52
Celkom 2 pretekári

400 m - Juniori (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 52.63
2 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 52.74
3 Tsimbazafy Jean DossaTsimbazafy Jean Dossa 000112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 56.18
4 Fritzman FrantišekFritzman František 000922 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1:00.52
Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 990503 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DNS
Celkom 5 pretekárov

400 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 55.52
2 Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 56.41
3 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 57.46
Havlík MarekHavlík Marek 010204 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 53.77
2 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 57.94
Bleščák TomášBleščák Tomáš 021013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 3 pretekári

400 m - Dorastenci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 53.77
2 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 55.52
3 Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 56.41
4 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 57.46
5 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 57.94
Havlík MarekHavlík Marek 010204 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DNS
Bleščák TomášBleščák Tomáš 021013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNS
Celkom 7 pretekárov

400 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:06.15
Celkom 1 pretekári

400 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hatinová KláraHatinová Klára 000619 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 1:02.09
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 021128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:04.18
2 Háberová HanaHáberová Hana 010510 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 1:08.81
Celkom 2 pretekári

600 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Banetka FilipBanetka Filip 061109 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:01.18
Brezina MatejBrezina Matej 061030 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Celkom 2 pretekári

600 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 1:48.87
2 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 1:53.86
3 Mihálová MichaelaMihálová Michaela 050127 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 1:54.47
4 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 1:59.50
5 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 2:07.23
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 1:56.76
2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:57.51
3 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 051203 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 2:10.36
Poláková LuciaPoláková Lucia 061030 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Tordová NinkaTordová Ninka 050710 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 DNS
Celkom 5 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1:48.87
2 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1:53.86
3 Mihálová MichaelaMihálová Michaela 050127 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1:54.47
4 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1:56.76
5 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:57.51
6 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1:59.50
7 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2:07.23
8 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 051203 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2:10.36
Poláková LuciaPoláková Lucia 061030 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Tordová NinkaTordová Ninka 050710 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Celkom 10 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 1:53.07
2 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 080207 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 2:01.23
3 Pieružek TomášPieružek Tomáš 071228 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:03.27
4 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 070219 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 2:27.80
Celkom 4 pretekári

600 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:09.25
2 Zelenakova ZuzanaZelenakova Zuzana 071003 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 2:17.18
Celkom 2 pretekári

800 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1:57.86
Javorský JozefJavorský Jozef 641110 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra DNS
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Vila - Olah MateoVila - Olah Mateo 020106 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:26.74
Celkom 1 pretekári

800 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 2:18.41
2 Patúc JakubPatúc Jakub 030404 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 2:23.84
3 Bielek FilipBielek Filip 030701 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:24.75
4 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:25.74
5 Kováč AdamKováč Adam 030925 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:26.38
6 Jursa FilipJursa Filip 030717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:38.50
7 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 2:57.11
Sauer MárioSauer Mário 040515 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 DNS
Kubík MaximiliánKubík Maximilián 030226 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 9 pretekárov

800 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Koščálová BarboraKoščálová Barbora 020310 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:49.07
Celkom 1 pretekári

800 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:41.85
2 Halásová BarboraHalásová Barbora 030807 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 2:48.41
3 Sitárová ZuzanaSitárová Zuzana 040123 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:58.42
Straková AdrianaStraková Adriana 030429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári

1500 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Šajter RomanŠajter Roman 000825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:36.50
2 Mikuš IgorMikuš Igor 941101 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 4:48.52
3 Candrák MichalCandrák Michal 800709 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 5:30.10
Čičo JozefČičo Jozef 720201 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS
Celkom 4 pretekári

1500 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kopiar JakubKopiar Jakub 990716 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 4:13.17
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 4:13.11
2 Semančák FilipSemančák Filip 020821 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 4:38.72
3 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:45.66
4 Lehuta FilipLehuta Filip 010120 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 5:24.87
Celkom 4 pretekári

1500 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kleskeňová JanaKleskeňová Jana 760924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 5:24.61
2 Hollá AnetaHollá Aneta 890718 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 5:25.16
3 Holubeková KornéliaHolubeková Kornélia 820516 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 6:00.58
Celkom 3 pretekári

1500 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 5:21.20
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.31
Bician AndrejBician Andrej 840515 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 DQ
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.24
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.58
2 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09.62
Ralík MarošRalík Maroš 010112 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNF
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zachar LukášZachar Lukáš 030213 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.02
2 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.47
3 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.52
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dendiš ViktorDendiš Viktor 050531 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.19
2 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 10.24
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 09.16
2 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 09.42
3 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 021128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.92
Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.28
2 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.70
3 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 030219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.76
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.53
2 Hasajová EliškaHasajová Eliška 051018 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 12.19
Bankošová BarboraBankošová Barbora 050109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 3 pretekári

4 x 200 m kluby - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dvoran, Hiadlovský, Grajcarík, Petrovič Dvoran, Hiadlovský, Grajcarík, Petrovič Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 1:45.60
Celkom 1 pretekári

4 x 200 m kluby - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurovatá, Sabová, Morávková, Šimeková Jurovatá, Sabová, Morávková, Šimeková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:59.37
2 Grygerova, Pekarčíková, Novomeská, Nipčová Grygerova, Pekarčíková, Novomeská, Nipčová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:03.98
Celkom 2 pretekári

Skok do výšky - Muži (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 160165170175180185190195200205 Body
1 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
961214 195 ---oxo-oxxoxxx
2 Zeman ĽubomírZeman Ľubomír
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
950116 185 o-ooxooxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 160165170175 Body
1 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
021012 170 oooxx
2 Šefčík Tomᚊefčík Tomáš
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020221 170 xoooxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 110115120125130135140145150155160165 Body
1 Slezák PatrikSlezák Patrik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
031230 160 ooooooxooooxoxxx
2 Drobný JakubDrobný Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030407 150 -----ooooxxx
3 Baďura RichardBaďura Richard
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
041227 130 -xoxooxoxxx
4 Sedlák IvanSedlák Ivan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040331 125 oxoxxoxxoxxx
5 Nehyba MichalNehyba Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040403 120 oooxxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 110115120125 Body
1 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060818 120 ooxoxxx
2 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060615 115 ooxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Ženy (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 150155160165170175 Body
1 Hrašková EmaHrašková Ema
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
981020 165 ooooxxx
2 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
980505 165 -ooxoxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 130135140145150155160165 Body
1 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020429 160 ---ooooxxx
2 Kouřilová EmmaKouřilová Emma
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
020712 140 ooxoxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 10511011512012513013514014515015515816210 Body
1 Potocká ElaPotocká Ela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031111 158 ----o-oooxooxoxxx
2 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031122 155 ----o-ooooxoxxx
3 Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040722 135 -oxooxoooxxx
4 Zemanová BibianaZemanová Bibiana
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040305 130 ----xooxxx
5 Stachová SofiaStachová Sofia
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
041214 125 ooxoxxooxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 105110115120125130135140145150 Body
1 Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
070226 145 ---ooooxoxo-
2 Grygerova NatáliaGrygerova Natália
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
050211 135 ---ooxoxoxxx
3 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050720 130 ooooxoxxoxxx
4 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050916 125 ooxoxooxxx
5 Fialová JúliaFialová Júlia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
060109 120 oxooxxoxxx
6 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050610 115 oooxxx
7 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050818 115 ooxxoxxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Body
Ruffíni MartinaRuffíni Martina
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
070102 000
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
840515 644 644 xx644644xxx
2 Toth AttilaToth Attila
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
960704 627 627 xx627627473xx
3 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
940906 620 620 600614606614612614620
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010112 592 592 592580580592588x586
2 Lukáč MartinLukáč Martin
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
010919 578 578 567578565578557562555
3 Krška PeterKrška Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020101 572 572 x557572572554562517
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
040612 594 594 587582594594578-558
2 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
040703 570 570 560570544570546-564
3 Paško AdamPaško Adam
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
030626 564 564 514520544544546-564
4 Haraslin RomanHaraslin Roman
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
030918 470 470 470435x470426462428
5 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
040630 453 453 450453x453x410x
6 Sauer MárioSauer Mário
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
040515 452 452 447429437447420426452
7 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
040310 355 355 355337x355332320330
8 Laczky TomášLaczky Tomáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
040817 318 318 300303318318x275291
Slezák PatrikSlezák Patrik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
031230 DNS 000 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Basile TommasoBasile Tommaso
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050114 474 474 x4744404740.00.00.0
2 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050531 460 460 4514344604600.00.00.0
3 Sauer LeoSauer Leo
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
051216 429 429 4293953964290.00.00.0
4 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050401 424 424 4244084194240.00.00.0
5 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050815 420 420 413420x4200.00.00.0
6 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060818 370 370 3293703453700.00.00.0
7 Beláň PeterBeláň Peter
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
060209 368 368 3403683553680.00.00.0
8 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
061030 366 366 3633623663660.00.00.0
9 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
061116 359 359 359339x3590.00.00.0
10 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060827 359 359 3593302923590.00.00.0
11 Pelikán ŠimonPelikán Šimon
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
061120 345 345 3393223453450.00.00.0
12 Szakszon SimonSzakszon Simon
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050920 345 345 3453253203450.00.00.0
13 Koronthály OliverKoronthály Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
061027 342 342 3423233273420.00.00.0
14 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060615 332 332 xx3323320.00.00.0
15 Binčík PeterBinčík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050926 310 310 3022523103100.00.00.0
16 Málek LukášMálek Lukáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
060429 310 310 2833102843100.00.00.0
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bartošová NikolaBartošová Nikola
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
980607 468 468 468451463468456x464
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hladíková NoraHladíková Nora
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
991026 445 445 x445x445421x413
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kouřilová EmmaKouřilová Emma
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
020712 500 500 490477496496500488477
2 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 487 487 475472476476487x473
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Libičová LeaLibičová Lea
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030827 516 516 510516514516495-510
2 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041004 500 500 483500298500-374x
3 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041107 490 490 490xx490-x477
4 Behúňová TamaraBehúňová Tamara
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031122 436 436 x436430436420413421
5 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
031113 432 432 424422410424-359432
6 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040419 425 425 390x415415425406x
Voleková RebekaVoleková Rebeka
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
041115 NM 000 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
051128 427 427 4274173774270.00.00.0
2 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050217 421 421 421383x4210.00.00.0
3 Árendáš LindaÁrendáš Linda
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
051007 416 416 4163843974160.00.00.0
4 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
050530 406 406 x3844064060.00.00.0
5 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
050419 400 400 385400x4000.00.00.0
6 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050916 395 395 395-3763950.00.00.0
7 Šťastná AdelaŠťastná Adela
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
051108 382 382 3643503823820.00.00.0
8 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050723 382 382 3823343583820.00.00.0
9 Fialová JúliaFialová Júlia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
060109 366 366 366--3660.00.00.0
10 Konečná NinaKonečná Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
060726 342 342 342x3233420.00.00.0
11 Mikuličková InaMikuličková Ina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
051208 336 336 330x3363360.00.00.0
12 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050720 335 335 335-3333350.00.00.0
13 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050818 320 320 289-3203200.00.00.0
14 Lachkovičová PatríciaLachkovičová Patrícia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
060109 316 316 316xx3160.00.00.0
15 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060703 310 310 x2783103100.00.00.0
16 Jursová TerezaJursová Tereza
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060925 291 291 282x2912910.00.00.0
17 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
061122 242 242 242239x2420.00.00.0
18 Binčíková PetraBinčíková Petra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050926 228 228 x228x2280.00.00.0
19 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
061201 220 220 220-2142200.00.00.0
Tordová NinkaTordová Ninka
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
050710 DNS 000 xxx0.00.00.00.0
Macháčová EmaMacháčová Ema
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
060429 DNS 000 0.0  +377.00.00.0  +338.00.00.00.00.0
Bobáňová KláraBobáňová Klára
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
050906 DNS 000 0.00.00.00.00.00.00.0
Valentínová EllaValentínová Ella
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
060706 DNS 000 0.00.00.00.00.00.00.0
Tiková TamaraTiková Tamara
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050903 DNS +377.0 m/s 000 x-0.00.00.00.00.0
Celkom 24 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Meško TomášMeško Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
070321 383 383 383x3583830.00.00.0
2 Belluš SamoBelluš Samo
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
070417 370 370 x3703603700.00.00.0
3 Velšmid MaximVelšmid Maxim
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080524 364 364 2962093643640.00.00.0
4 Repka PatrikRepka Patrik
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
081210 352 352 327x3523520.00.00.0
5 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
080522 350 350 3183323503500.00.00.0
6 Halla PhilipHalla Philip
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080505 345 345 2783243453450.00.00.0
7 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080627 343 343 3273203433430.00.00.0
8 Kropuch SamuelKropuch Samuel
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
071205 332 332 332xx3320.00.00.0
9 Choma MarekChoma Marek
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
080130 329 329 3273293143290.00.00.0
10 Šmelík DanielŠmelík Daniel
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
070312 322 322 3223072903220.00.00.0
11 Haba ArturHaba Artur
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
070120 309 309 3092983093090.00.00.0
12 Kmeť TomášKmeť Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
080715 305 305 2883023053050.00.00.0
13 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080809 305 305 2793052703050.00.00.0
14 Šoóš PatrikŠoóš Patrik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080516 300 300 3002962763000.00.00.0
15 Imriška JakubImriška Jakub
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080907 300 300 2722953003000.00.00.0
16 Nagy AlexNagy Alex
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
080803 290 290 290285x2900.00.00.0
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
070615 396 396 396345x3960.00.00.0
2 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
070927 334 334 3343223283340.00.00.0
3 Sedláková LauraSedláková Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
070123 330 330 3103133303300.00.00.0
4 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080801 323 323 3233002373230.00.00.0
5 Hustá DominikaHustá Dominika
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
081229 319 319 3143193073190.00.00.0
6 Holická LauraHolická Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080301 302 302 302x2743020.00.00.0
7 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
070514 296 296 2962932762960.00.00.0
8 Zivčáková LillyZivčáková Lilly
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
081210 293 293 2922862932930.00.00.0
9 Kráčmar StelaKráčmar Stela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
070522 290 290 xx2902900.00.00.0
10 Osuská MartinaOsuská Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
071108 259 259 2592372562590.00.00.0
Celkom 10 pretekárov

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
991227 11.53 11.53 11,53x11,4411,5311,3411,38x
2 Tóthová ZuzanaTóthová Zuzana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
990720 10.00 10.00 10,0009,1609,8810,0009,4209,7109,68
Celkom 2 pretekárov

Trojskok - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
021128 10.72 10.72 10,0709,40x10,07-10,3610,72
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060818 07.26 07,26x05,6607,2606,58x05,68
2 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060615 05.76 05,3605,0105,7605,7605,2105,5904,95
3 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060827 05.66 05,04x05,6605,66xx05,58
Binčík PeterBinčík Peter