<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (10. 2. 2018)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 10.2.2018 - 14:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 950709 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 06.83 0.179
MS Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.00 0.177
MS Bendžela DenisBendžela Denis 980917 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 07.17 0.197
4 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 001206 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 07.21 0.174
MS Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.24 0.135
6 Figa LucasFiga Lucas 000316 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 07.30 0.183
MS Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.33 0.228
8 Hložny AdrianHložny Adrian 001103 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 8 07.42 0.202
Poznámky:
60m - Muži :: Rozbeh A
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 10.2.2018 - 14:02) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rosenberg MatejRosenberg Matej 000121 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 07.32 0.165
MS Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 07.33 0.222
3 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.34 0.233
MS Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.48 0.242
5 Pajunk AdamPajunk Adam 900415 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 07.55 0.176
6 Žiak AdrianŽiak Adrian 000306 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.59 0.146
7 Fraňo DenisFraňo Denis 990830 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 07.63 0.233
Krnáč MartinKrnáč Martin 941116 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNS
Poznámky:
60m - Muži :: Rozbeh B
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 10.2.2018 - 14:04) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.51
MS Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 990723 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 07.52
MS Bolcár AndrejBolcár Andrej 980903 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 07.59
4 Blaha MariánBlaha Marián 920804 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.60
5 Beláň MarekBeláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.64
6 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 8 07.77
MS Maštalír PavolMaštalír Pavol 671124 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.90
8 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 470219 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.63
Poznámky:
60m - Muži :: Rozbeh C
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 10.2.2018 - 14:06) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 07.49
2 Cimerman MichalCimerman Michal 981227 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 07.61
MS Bencz VladimírBencz Vladimír 980603 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 07.71
4 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 07.86
5 Kováčik DanielKováčik Daniel 991229 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.95
6 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 001028 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 07.98
7 Behro MartinBehro Martin 890624 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 7 08.20
8 Mistrík MartinMistrík Martin 990909 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 08.79
Poznámky:
60m - Muži :: Rozbeh D
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 10.2.2018 - 14:08) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 07.37
2 Kuchta TomášKuchta Tomáš 930117 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 6 07.50
MS Kincl DanielKincl Daniel 981105 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3 07.53
MS Nguyen MichalNguyen Michal 000529 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.57
MS Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.88
Hýbela MichalHýbela Michal 840925 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 DQ -0.085
Poznámky:
60m - Muži :: Rozbeh E
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 950709 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 06.83 0.179
2 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.00 0.177
3 Bendžela DenisBendžela Denis 980917 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 07.17 0.197
4 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 001206 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 07.21 0.174
5 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.24 0.135
6 Figa LucasFiga Lucas 000316 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 07.30 0.183
7 Rosenberg MatejRosenberg Matej 000121 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 07.32 0.165
8 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.33 0.228
8 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 07.33 0.222
10 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.34 0.233
11 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 07.37
12 Hložny AdrianHložny Adrian 001103 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 8 07.42 0.202
13 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.48 0.242
14 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 07.49
15 Kuchta TomášKuchta Tomáš 930117 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 6 07.50
16 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.51
17 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 990723 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 07.52
18 Kincl DanielKincl Daniel 981105 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3 07.53
19 Pajunk AdamPajunk Adam 900415 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 07.55 0.176
20 Nguyen MichalNguyen Michal 000529 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.57
21 Žiak AdrianŽiak Adrian 000306 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.59 0.146
21 Bolcár AndrejBolcár Andrej 980903 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 07.59
23 Blaha MariánBlaha Marián 920804 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.60
24 Cimerman MichalCimerman Michal 981227 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 07.61
25 Fraňo DenisFraňo Denis 990830 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 07.63 0.233
26 Beláň MarekBeláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.64
27 Bencz VladimírBencz Vladimír 980603 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 07.71
28 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 8 07.77
29 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 07.86
30 Maštalír PavolMaštalír Pavol 671124 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.90
31 Kováčik DanielKováčik Daniel 991229 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.95
32 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 001028 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 07.98
33 Behro MartinBehro Martin 890624 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 7 08.20
34 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 470219 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.63
35 Mistrík MartinMistrík Martin 990909 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 08.79
36 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.88
Krnáč MartinKrnáč Martin 941116 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNS
Hýbela MichalHýbela Michal 840925 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 DQ -0.085

60 m - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 10.2.2018 - 15:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 950709 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 06.91
MS Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.00
MS Bendžela DenisBendžela Denis 980917 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.12
4 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 001206 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 07.18
5= Rosenberg MatejRosenberg Matej 000121 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 07.28
5= Figa LucasFiga Lucas 000316 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 07.28
MS Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.34
Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Poznámky:
60m - Muži :: Finále
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 10.2.2018 - 13:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 010405 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 07.51
2 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 020729 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.74
3 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.75
MS Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 07.86
5= Tóth GergelyTóth Gergely 010816 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.21
5= Šimek ErikŠimek Erik 020913 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 08.21
7 Gallay IgorGallay Igor 020215 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 08.30
Poznámky:
60m - Dorastenci :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 10.2.2018 - 13:32) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.53
MS Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 07.56
3 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 07.95
MS Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.21
5 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 08.30
MS Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.34
Kajtor RichardKajtor Richard 020914 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 DQ -0.157
Poznámky:
60m - Dorastenci :: Rozbeh 2
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 10.2.2018 - 13:34) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 07.52
MS Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.56
MS Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.78
4 Machovec Jakub Machovec Jakub 010805 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 07.80
5 Medveď MichalMedveď Michal 020802 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 08.08
6 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 010725 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 08.11
7 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 08.58
Vrábel MárioVrábel Mário 011002 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 DNS
Poznámky:
60m - Dorastenci :: Rozbeh 3
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 010405 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 07.51
2 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 07.52
3 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.53
4 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 07.56
4 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.56
6 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 020729 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.74
7 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.75
8 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.78
9 Machovec Jakub Machovec Jakub 010805 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 07.80
10 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 07.86
11 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 07.95
12 Medveď MichalMedveď Michal 020802 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 08.08
13 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 010725 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 08.11
14 Tóth GergelyTóth Gergely 010816 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.21
14 Šimek ErikŠimek Erik 020913 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 08.21
14 Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.21
17 Gallay IgorGallay Igor 020215 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 08.30
17 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 08.30
19 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.34
20 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 08.58
Kajtor RichardKajtor Richard 020914 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 DQ -0.157
Vrábel MárioVrábel Mário 011002 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 DNS

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále 1 (so, 10.2.2018 - 15:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 010405 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 07.47
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 07.62
3 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.66
4 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 020729 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.82
5 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 07.85
6 Medveď MichalMedveď Michal 020802 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 08.16
Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS
Machovec Jakub Machovec Jakub 010805 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 DNS
Poznámky:
60m - Dorastenci :: Finále
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 10.2.2018 - 12:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 07.83
2 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.14
3 Crha SimonCrha Simon 040128 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 08.60
4 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 030818 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 08.63
5 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 08.71
MS Dvořák MariánDvořák Marián 040206 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 08.77
Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DQ -0.048
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 10.2.2018 - 12:52) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 07.70
2 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.09
3 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 08.14
MS Aštáry SamuelAštáry Samuel 040528 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 08.60
5 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 08.84
6 Luka DavidLuka David 040629 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.05
7 Lipták AurelLipták Aurel 041019 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 09.18
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 2
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 10.2.2018 - 12:54) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.79
2 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 08.09
3 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.20
4 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 08.85
MS Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.92
Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 DNS
Baránek KarolBaránek Karol 030923 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 7 DNS
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 3
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 10.2.2018 - 12:56) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Špak FilipŠpak Filip 030615 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 07.63
MS Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 07.99
MS Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.23
4 Bačík MichalBačík Michal 050731 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 08.55
5 Rúrik DavidRúrik David 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.56
6 Čapliar FilipČapliar Filip 041204 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.09
7 Slovenčiak MartinSlovenčiak Martin 040827 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 09.10
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 4
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Špak FilipŠpak Filip 030615 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 07.63
2 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 07.70
3 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.79
4 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 07.83
5 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 07.99
6 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.09
6 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 08.09
8 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.14
8 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 08.14
10 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.20
11 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.23
12 Bačík MichalBačík Michal 050731 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 08.55
13 Rúrik DavidRúrik David 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.56
14 Crha SimonCrha Simon 040128 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 08.60
14 Aštáry SamuelAštáry Samuel 040528 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 08.60
16 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 030818 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 08.63
17 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 08.71
18 Dvořák MariánDvořák Marián 040206 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 08.77
19 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 08.84
20 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 08.85
21 Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.92
22 Luka DavidLuka David 040629 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.05
23 Čapliar FilipČapliar Filip 041204 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.09
24 Slovenčiak MartinSlovenčiak Martin 040827 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 09.10
25 Lipták AurelLipták Aurel 041019 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 09.18
Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DQ -0.048
Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 DNS
Baránek KarolBaránek Karol 030923 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 7 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále 1 (so, 10.2.2018 - 15:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Špak FilipŠpak Filip 030615 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.62
2 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 07.65
3 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 07.69
4 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 07.80
5 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 8 07.99
6 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.09
7 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 08.10
8 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 08.12
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Finále
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 10.2.2018 - 13:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Velďáková JanaVelďáková Jana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.72
MS Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 07.95
3 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.18
MS Čelková GabrielaČelková Gabriela 990502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.26
MS Bartošová NikolaBartošová Nikola 980607 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 08.54
6 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 08.70
MS Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.75
8 Režná PetraRežná Petra 900515 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 08.98
Poznámky:
60m - Ženy :: Rozbeh A
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 10.2.2018 - 13:47) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Javorská NinaJavorská Nina 000105 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 08.33
MS Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 08.34
MS Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.48
MS Beláňová JanaBeláňová Jana 970203 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.50
MS Králiková LenkaKráliková Lenka 980708 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.68
MS Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.77
MS Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.79
MS Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.18
Poznámky:
60m - Ženy :: Rozbeh B
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 10.2.2018 - 13:49) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 000419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.88
2 Stanková KarinStanková Karin 000807 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 09.05
3 Šprláková VeronikaŠprláková Veronika 000502 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.08
MS Poljaková ZuzanaPoljaková Zuzana 641014 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 10.16
Poznámky:
60m - Ženy :: Rozbeh C
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Poljaková ZuzanaPoljaková Zuzana 641014 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 10.16
2 Velďáková JanaVelďáková Jana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.72
3 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 07.95
4 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.18
5 Čelková GabrielaČelková Gabriela 990502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.26
6 Javorská NinaJavorská Nina 000105 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 08.33
7 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 08.34
8 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.48
9 Beláňová JanaBeláňová Jana 970203 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.50
10 Bartošová NikolaBartošová Nikola 980607 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 08.54
11 Králiková LenkaKráliková Lenka 980708 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.68
12 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 08.70
13 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.75
14 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.77
15 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.79
16 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 000419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.88
17 Režná PetraRežná Petra 900515 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 08.98
18 Stanková KarinStanková Karin 000807 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 09.05
19 Šprláková VeronikaŠprláková Veronika 000502 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.08
20 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.18

60 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 10.2.2018 - 13:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 07.94
2 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.21
MS Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 7 08.35
MS Javorská NinaJavorská Nina 000105 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 08.38
MS Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.43
MS Beláňová JanaBeláňová Jana 970203 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.57
Čelková GabrielaČelková Gabriela 990502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 DNS
Velďáková JanaVelďáková Jana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DQ
Poznámky:
60m - Ženy :: Finále
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 10.2.2018 - 13:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.27
2 Belešová PetraBelešová Petra 011106 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 08.48
3 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 08.83
4 Zeliesková MarionZeliesková Marion 021017 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.52
Müllerová SofiaMüllerová Sofia 021001 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DQ -0.058
Poznámky:
60m - Dorastenky :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 10.2.2018 - 13:17) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Lafeková MartinaLafeková Martina 010415 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.41
2 Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 021202 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.65
MS Pokorná ValentínaPokorná Valentína 020530 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.84
MS Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.95
MS Mačaiová PetraMačaiová Petra 020818 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.03
MS Bédiová EmaBédiová Ema 010826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.05
MS Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 010615 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.16
Poznámky:
60m - Dorastenky :: Rozbeh 2
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.27
2 Lafeková MartinaLafeková Martina 010415 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.41
3 Belešová PetraBelešová Petra 011106 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 08.48
4 Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 021202 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.65
5 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 08.83
6 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 020530 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.84
7 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.95
8 Mačaiová PetraMačaiová Petra 020818 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.03
9 Bédiová EmaBédiová Ema 010826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.05
10 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 010615 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.16
11 Zeliesková MarionZeliesková Marion 021017 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.52
Müllerová SofiaMüllerová Sofia 021001 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DQ -0.058

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále 1 (so, 10.2.2018 - 15:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.26
MS Lafeková MartinaLafeková Martina 010415 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.39
3 Belešová PetraBelešová Petra 011106 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 08.47
4 Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 021202 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.62
5 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 08.84
MS Pokorná ValentínaPokorná Valentína 020530 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.91
Zeliesková MarionZeliesková Marion 021017 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS
Poznámky:
60m - Dorastenky :: Finále
Celkom 7 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 10.2.2018 - 12:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.36
MS Raditschová LuciaRaditschová Lucia 030801 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.76
3= Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.98
3= Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 08.98
5 Vyšlanová VandaVyšlanová Vanda 030120 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 08.98
6 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.27
7 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 040419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.49
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 10.2.2018 - 12:27) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.36
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.69
3 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 08.97
4 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.09
5 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.14
6 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.45
7 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 09.82
MS Grófová EmmaGrófová Emma 030815 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.13
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 2
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 10.2.2018 - 12:29) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 08.54
2 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.56
3 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.79
MS Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.99
5 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 09.10
6 Baculáková NinaBaculáková Nina 051029 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 09.17
7 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika 030404 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 09.30
8 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 030218 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 10.14
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 3
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 10.2.2018 - 12:31) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.53
2 Smolková EmaSmolková Ema 040207 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 08.65
3 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 030530 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 08.66
4 Malčeková KristínaMalčeková Kristína 030306 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 08.94
5 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 050514 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 09.15
6 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 09.56
7 Gregušová DominikaGregušová Dominika 030920 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 09.66
8 Kaliská BarboraKaliská Barbora 040110 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 10.56
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 4
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 10.2.2018 - 12:33) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.51
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.63
3 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 040411 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.89
4 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 041212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 08.91
5 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.06
6 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 09.24
7 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.41
MS Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 041027 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.70
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 5
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 6 (so, 10.2.2018 - 12:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.66
2 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 08.74
3 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.81
4 Sásová KristínaSásová Kristína 040624 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.07
5 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela 040117 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.15
MS Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.20
7 Repková MonikaRepková Monika 040213 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 09.21
8 Šajgalíková SáraŠajgalíková Sára 041026 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 10.00
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 6
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šajgalíková SáraŠajgalíková Sára 041026 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 10.00
2 Grófová EmmaGrófová Emma 030815 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.13
3 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 030218 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 10.14
4 Kaliská BarboraKaliská Barbora 040110 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 10.56
5 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.36
5 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.36
7 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.51
8 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.53
9 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 08.54
10 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.56
11 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.63
12 Smolková EmaSmolková Ema 040207 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 08.65
13 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 030530 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 08.66
13 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.66
15 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.69
16 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 08.74
17 Raditschová LuciaRaditschová Lucia 030801 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.76
18 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.79
19 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.81
20 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 040411 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.89
21 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 041212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 08.91
22 Malčeková KristínaMalčeková Kristína 030306 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 08.94
23 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 08.97
24 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.98
24 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 08.98
24 Vyšlanová VandaVyšlanová Vanda 030120 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 08.98
27 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.99
28 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.06
29 Sásová KristínaSásová Kristína 040624 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.07
30 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.09
31 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 09.10
32 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.14
33 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 050514 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 09.15
33 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela 040117 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.15
35 Baculáková NinaBaculáková Nina 051029 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 09.17
36 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.20
37 Repková MonikaRepková Monika 040213 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 09.21
38 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 09.24
39 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.27
40 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika 030404 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 09.30
41 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.41
42 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.45
43 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 040419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.49
44 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 09.56
45 Gregušová DominikaGregušová Dominika 030920 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 09.66
46 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 041027 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.70
47 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 09.82

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále 1 (so, 10.2.2018 - 15:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.31
2 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 08.53
3 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.56
4= Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.63
4= Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.63
6 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 08.76
7 Smolková EmaSmolková Ema 040207 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 08.77
8 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 030530 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 08.78
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Finále
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 18:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 18.07 0.289
2 Špak FilipŠpak Filip 030615 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 18.44 0.247
3 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 18.45 0.364
4 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 19.04 0.315
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 18:47) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 19.22 0.247
2 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 19.36 0.289
3 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 20.53 0.199
MS Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 20.84 0.269
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018 - 18:49) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.52 0.247
2 Horváth AdrianHorváth Adrian 040205 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 20.93 0.269
3 Rúrik DavidRúrik David 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 22.01 0.400
Kopček JakubKopček Jakub 031006 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 10.2.2018 - 18:51) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beharka AdriánBeharka Adrián 031002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.81 0.222
2 Luka DavidLuka David 040629 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 22.35 0.247
3 Kubovich Samuel Kubovich Samuel 040213 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 24.81 0.299
Slovenčiak MartinSlovenčiak Martin 040827 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 DQ 0.236
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 10.2.2018 - 18:53) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.96 0.358
2 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 23.25 0.255
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh E
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 18.07 0.289
2 Špak FilipŠpak Filip 030615 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 18.44 0.247
3 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 18.45 0.364
4 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.96 0.358
5 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 19.04 0.315
6 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 19.22 0.247
7 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 19.36 0.289
8 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.52 0.247
9 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 20.53 0.199
10 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 20.84 0.269
11 Horváth AdrianHorváth Adrian 040205 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 20.93 0.269
12 Beharka AdriánBeharka Adrián 031002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.81 0.222
13 Rúrik DavidRúrik David 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 22.01 0.400
14 Luka DavidLuka David 040629 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 22.35 0.247
15 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 23.25 0.255
16 Kubovich Samuel Kubovich Samuel 040213 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 24.81 0.299
Kopček JakubKopček Jakub 031006 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Slovenčiak MartinSlovenčiak Martin 040827 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 DQ 0.236

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 18:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 19.38 0.259
2 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 20.65 0.365
3 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 20.74 0.258
4 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 20.83 0.222
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 18:22) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 20.42 0.258
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 20.88 0.269
3 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 21.32 0.333
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.31 0.321
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018 - 18:24) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.22 0.278
2 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 040411 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.67 0.355
3 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 21.84 0.348
4 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 2 21.98 0.269
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 10.2.2018 - 18:26) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Raditschová LuciaRaditschová Lucia 030801 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 21.35 0.258
2 Švenková BarboraŠvenková Barbora 030717 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 22.29 0.369
3 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 22.30 0.322
Gazíková KatarínaGazíková Katarína 041212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 DNS
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 10.2.2018 - 18:28) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.15 0.289
2 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.31 0.247
3 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.32 0.333
4 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 22.37 0.311
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 4 pretekári
Beh 6 (so, 10.2.2018 - 18:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.26 0.289
2 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.36 0.444
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 23.07 0.321
4 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 23.56 0.333
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh F
Celkom 4 pretekári
Beh 7 (so, 10.2.2018 - 18:32) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 22.62 0.266
2 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 050514 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 23.11 0.277
3 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 23.73 0.289
MS Grófová EmmaGrófová Emma 030815 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 24.42 0.301
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh G
Celkom 4 pretekári
Beh 8 (so, 10.2.2018 - 18:34) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malčeková KristínaMalčeková Kristína 030306 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 22.29 0.268
2 Lehocká AlexandraLehocká Alexandra 040911 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 23.43 0.336
3 Jackuliaková PatríciaJackuliaková Patrícia 040325 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 23.63 0.258
4 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 24.48 0.321
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh H
Celkom 4 pretekári
Beh 9 (so, 10.2.2018 - 18:36) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 040524 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.23 0.369
2 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 030218 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 25.43 0.325
3 Salaiová LuciaSalaiová Lucia 031013 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.41 0.257
4 Kaliská BarboraKaliská Barbora 040110 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 26.72 0.324
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh I
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 10.2.2018 - 18:38) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 21.43 0.299
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 21.73 0.357
3 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 22.21 0.312
4 Gregušová DominikaGregušová Dominika 030920 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 25.34 0.369
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh J
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 19.38 0.259
2 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 20.42 0.258
3 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 20.65 0.365
4 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 20.74 0.258
5 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 20.83 0.222
6 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 20.88 0.269
7 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.22 0.278
8 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 21.32 0.333
9 Raditschová LuciaRaditschová Lucia 030801 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 21.35 0.258
10 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 21.43 0.299
11 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 040411 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.67 0.355
12 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 21.73 0.357
13 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 21.84 0.348
14 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 2 21.98 0.269
15 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.15 0.289
16 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 22.21 0.312
17 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.26 0.289
18 Švenková BarboraŠvenková Barbora 030717 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 22.29 0.369
18 Malčeková KristínaMalčeková Kristína 030306 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 22.29 0.268
20 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 22.30 0.322
21 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.31 0.247
22 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.32 0.333
23 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.36 0.444
24 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 22.37 0.311
25 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 22.62 0.266
26 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 23.07 0.321
27 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 050514 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 23.11 0.277
28 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.31 0.321
29 Lehocká AlexandraLehocká Alexandra 040911 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 23.43 0.336
30 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 23.56 0.333
31 Jackuliaková PatríciaJackuliaková Patrícia 040325 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 23.63 0.258
32 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 23.73 0.289
33 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 040524 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.23 0.369
34 Grófová EmmaGrófová Emma 030815 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 24.42 0.301
35 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 24.48 0.321
36 Gregušová DominikaGregušová Dominika 030920 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 25.34 0.369
37 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 030218 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 25.43 0.325
38 Salaiová LuciaSalaiová Lucia 031013 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.41 0.257
39 Kaliská BarboraKaliská Barbora 040110 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 26.72 0.324
Gazíková KatarínaGazíková Katarína 041212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 DNS

200 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 19:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.90 0.298
2 Figa LucasFiga Lucas 000316 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 23.55 0.366
3 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.62 0.357
4 Pajunk AdamPajunk Adam 900415 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 25.29 0.325
Poznámky:
200m - Muži :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 19:42) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.81 0.247
MS Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 990723 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.03 0.200
3 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 001206 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.18 0.214
4 Rosenberg MatejRosenberg Matej 000121 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 24.89 0.255
Poznámky:
200m - Muži :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018 - 19:44) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 24.18 0.254
2 Cimerman MichalCimerman Michal 981227 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 24.46 0.362
3 Blaha MariánBlaha Marián 920804 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 25.62 0.214
Šuľan SamuelŠuľan Samuel 990223 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 DNS
Poznámky:
200m - Muži :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 10.2.2018 - 19:46) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žiak AdrianŽiak Adrian 000306 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.73 0.258
MS Koiš MatejKoiš Matej 001221 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.12 0.255
MS Kováč JakubKováč Jakub 990515 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 26.49 0.247
Kováčik DanielKováčik Daniel 991229 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DQ 0.263
Poznámky:
200m - Muži :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 10.2.2018 - 19:48) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.90 0.286
MS Nguyen MichalNguyen Michal 000529 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.99 0.298
MS Kalmár DávidKalmár Dávid 990709 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.16 0.365
Hergott PeterHergott Peter 000603 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS
Poznámky:
200m - Muži :: Beh E
Celkom 4 pretekári
Beh 6 (so, 10.2.2018 - 19:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 001028 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 26.32 0.222
MS Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.05 0.289
Poznámky:
200m - Muži :: Beh F
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.90 0.298
1 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.90 0.286
3 Figa LucasFiga Lucas 000316 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 23.55 0.366
4 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.62 0.357
5 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.81 0.247
6 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 990723 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.03 0.200
7 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 001206 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.18 0.214
7 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 24.18 0.254
9 Cimerman MichalCimerman Michal 981227 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 24.46 0.362
10 Žiak AdrianŽiak Adrian 000306 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.73 0.258
11 Rosenberg MatejRosenberg Matej 000121 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 24.89 0.255
12 Nguyen MichalNguyen Michal 000529 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.99 0.298
13 Kalmár DávidKalmár Dávid 990709 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.16 0.365
14 Pajunk AdamPajunk Adam 900415 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 25.29 0.325
15 Blaha MariánBlaha Marián 920804 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 25.62 0.214
16 Koiš MatejKoiš Matej 001221 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.12 0.255
17 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 001028 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 26.32 0.222
18 Kováč JakubKováč Jakub 990515 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 26.49 0.247
19 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.05 0.289
Šuľan SamuelŠuľan Samuel 990223 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 DNS
Kováčik DanielKováčik Daniel 991229 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DQ 0.263
Hergott PeterHergott Peter 000603 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 19:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 010405 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 23.66 0.214
MS Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.99 0.247
MS Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24.67 0.265
4 Kršiak JánKršiak Ján 010323 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 24.74 0.333
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 19:32) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.31 0.398
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.92 0.401
3 Guga SebastiánGuga Sebastián 010517 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.16 0.258
4 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 020729 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 25.30 0.299
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018 - 19:34) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 24.59 0.289
2 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 26.70 0.321
MS Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 27.29 0.277
4 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus 021205 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 29.84 0.265
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 10.2.2018 - 19:36) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 25.05 0.278
MS Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 25.36 0.258
MS Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 25.62 0.266
4 Harant Andrej Harant Andrej 010927 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 26.34 0.299
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 10.2.2018 - 19:38) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sabo MilanSabo Milan 020318 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2
MS Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4
3 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 010725 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1
MS Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh E
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 010405 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 23.66 0.214
2 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.99 0.247
3 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.31 0.398
4 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 24.59 0.289
5 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24.67 0.265
6 Kršiak JánKršiak Ján 010323 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 24.74 0.333
7 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.92 0.401
8 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 25.05 0.278
9 Guga SebastiánGuga Sebastián 010517 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.16 0.258
10 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 020729 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 25.30 0.299
11 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 25.36 0.258
12 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 25.62 0.266
13 Harant Andrej Harant Andrej 010927 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 26.34 0.299
14 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 26.70 0.321
15 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 27.29 0.277
16 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus 021205 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 29.84 0.265
Sabo MilanSabo Milan 020318 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2
Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4
Šadlák AdriánŠadlák Adrián 010725 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1
Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3

200 m - Ženy (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 19:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 25.93 0.247
2 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.56 0.247
MS Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 27.63 0.299
MS Javorská NinaJavorská Nina 000105 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 28.94 0.258
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 19:22) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.84 0.257
2 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 27.16 0.247
3 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 28.48 0.362
MS Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 29.27 0.299
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018 - 19:24) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slivková AdrianaSlivková Adriana 991025 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.51 0.298
MS Záhradníková SáraZáhradníková Sára 980914 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 29.53 0.277
3 Vraníková ErikaVraníková Erika 990524 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 31.21 0.395
Trnková ViktóriaTrnková Viktória 000223 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DQ
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 10.2.2018 - 19:26) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nová JanaNová Jana 000523 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 29.79 0.300
2 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 30.03 0.259
3 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 31.11 0.269
Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 DQ -0.015
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 10.2.2018 - 19:28) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Polakovičová NicolPolakovičová Nicol 000327 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 30.16 0.365
Neprašová MartinaNeprašová Martina 000929 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DQ 0.298
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh E
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 25.93 0.247
2 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.56 0.247
3 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.84 0.257
4 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 27.16 0.247
5 Slivková AdrianaSlivková Adriana 991025 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.51 0.298
6 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 27.63 0.299
7 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 28.48 0.362
8 Javorská NinaJavorská Nina 000105 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 28.94 0.258
9 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 29.27 0.299
10 Záhradníková SáraZáhradníková Sára 980914 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 29.53 0.277
11 Nová JanaNová Jana 000523 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 29.79 0.300
12 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 30.03 0.259
13 Polakovičová NicolPolakovičová Nicol 000327 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 30.16 0.365
14 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 31.11 0.269
15 Vraníková ErikaVraníková Erika 990524 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 31.21 0.395
Trnková ViktóriaTrnková Viktória 000223 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DQ
Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 DQ -0.015
Neprašová MartinaNeprašová Martina 000929 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DQ 0.298

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 19:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 26.06 0.268
2 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 27.94 0.233
MS Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 28.37 0.298
4 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 29.59 0.366
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 19:12) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.73 0.322
MS Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 28.52 0.269
MS Lafeková MartinaLafeková Martina 010415 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29.28 0.369
MS Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 010302 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 30.82 0.357
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018 - 19:14) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 011025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 29.29 0.288
2 Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 021202 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 30.68 0.299
Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 DNS
Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 020904 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 DNS
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 10.2.2018 - 19:16) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 021001 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 30.24 0.289
MS Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 30.71 0.266
3 Zeliesková MarionZeliesková Marion 021017 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 33.10 0.345
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh D
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 26.06 0.268
2 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.73 0.322
3 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 27.94 0.233
4 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 28.37 0.298
5 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 28.52 0.269
6 Lafeková MartinaLafeková Martina 010415 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29.28 0.369
7 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 011025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 29.29 0.288
8 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 29.59 0.366
9 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 021001 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 30.24 0.289
10 Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 021202 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 30.68 0.299
11 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 30.71 0.266
12 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 010302 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 30.82 0.357
13 Zeliesková MarionZeliesková Marion 021017 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 33.10 0.345
Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 DNS
Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 020904 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 16:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 39.67 0.289
2 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 39.93 0.365
3 Špak FilipŠpak Filip 030615 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 39.97 0.268
4 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 40.28 0.288
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 16:42) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 43.48 0.199
2 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 44.73 0.365
3 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 030906 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 44.95 0.258
4 Beharka AdriánBeharka Adrián 031002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 47.67 0.358
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018 - 16:44) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Kopček JakubKopček Jakub 031006 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 44.06 0.258
2 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 46.19 0.222
3 Piaček MatúšPiaček Matúš 030820 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 47.24 0.391
Novotný OliverNovotný Oliver 040412 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 10.2.2018 - 16:46) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Prochác FilipProchác Filip 030630 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 43.10 0.247
2 Čapliar FilipČapliar Filip 041204 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 49.55 0.258
3 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 51.78 0.298
Kubala JánKubala Ján 051118 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DQ 0.365
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 39.67 0.289
2 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 39.93 0.365
3 Špak FilipŠpak Filip 030615 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 39.97 0.268
4 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 40.28 0.288
5 Prochác FilipProchác Filip 030630 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 43.10 0.247
6 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 43.48 0.199
7 Kopček JakubKopček Jakub 031006 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 44.06 0.258
8 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 44.73 0.365
9 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 030906 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 44.95 0.258
10 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 46.19 0.222
11 Piaček MatúšPiaček Matúš 030820 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 47.24 0.391
12 Beharka AdriánBeharka Adrián 031002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 47.67 0.358
13 Čapliar FilipČapliar Filip 041204 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 49.55 0.258
14 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 51.78 0.298
Novotný OliverNovotný Oliver 040412 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS
Kubala JánKubala Ján 051118 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DQ 0.365

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 16:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 41.33 0.251
2 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 44.34 0.265
MS Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 45.49 0.265
Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 DNS
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 16:12) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 45.30 0.236
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 45.57 0.255
MS Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 45.99 0.241
4 Švenková BarboraŠvenková Barbora 030717 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 47.32 0.200
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018 - 16:14) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 45.19 0.269
2 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 46.90 0.287
3 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 47.10 0.300
4 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 47.26 0.321
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 10.2.2018 - 16:16) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 48.16 0.214
2 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 48.25 0.300
3 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 48.71 0.258
4 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 48.78 0.258
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 10.2.2018 - 16:18) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 51.91 0.277
2 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 040219 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 52.85 0.288
3 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 52.91 0.279
Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 040524 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 DNF 0.265
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 4 pretekári
Beh 6 (so, 10.2.2018 - 16:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 50.33 0.362
2 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra 040517 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 55.43 0.258
3 Gregušová DominikaGregušová Dominika 030920 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 55.54 0.247
4 Kaliská BarboraKaliská Barbora 040110 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 1:00.40 0.299
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh F
Celkom 4 pretekári
Beh 7 (so, 10.2.2018 - 16:22) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 45.82 0.312
2 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 030623 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 47.78 0.300
3 Krenželová VanesaKrenželová Vanesa 040904 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 53.13 0.287
4 Najdeková LindaNajdeková Linda 040316 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 55.96 0.266
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh G
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kaliská BarboraKaliská Barbora 040110 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 1:00.40 0.299
2 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 41.33 0.251
3 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 44.34 0.265
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 45.19 0.269
5 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 45.30 0.236
6 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 45.49 0.265
7 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 45.57 0.255
8 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 45.82 0.312
9 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 45.99 0.241
10 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 46.90 0.287
11 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 47.10 0.300
12 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 47.26 0.321
13 Švenková BarboraŠvenková Barbora 030717 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 47.32 0.200
14 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 030623 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 47.78 0.300
15 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 48.16 0.214
16 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 48.25 0.300
17 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 48.71 0.258
18 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 48.78 0.258
19 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 50.33 0.362
20 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 51.91 0.277
21 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 040219 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 52.85 0.288
22 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 52.91 0.279
23 Krenželová VanesaKrenželová Vanesa 040904 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 53.13 0.287
24 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra 040517 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 55.43 0.258
25 Gregušová DominikaGregušová Dominika 030920 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 55.54 0.247
26 Najdeková LindaNajdeková Linda 040316 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 55.96 0.266
Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 DNS
Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 040524 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 DNF 0.265

400 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 18:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 269 Beloš AdamBeloš Adam 980604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 52.69 0.369
MS 266 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 52.84 0.400
3 267 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 53.34 0.259
Poznámky:
400m - Muži :: Beh A
Celkom 3 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 18:07) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Melo PavolMelo Pavol 990110 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 55.01 0.366
MS 264 Koiš MatejKoiš Matej 001221 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 56.00 0.268
263 Javorský JozefJavorský Jozef 641110 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
262 Kalmár DávidKalmár Dávid 990709 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Poznámky:
400m - Muži :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 269 Beloš AdamBeloš Adam 980604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 52.69 0.369
2 266 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 52.84 0.400
3 267 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 53.34 0.259
4 265 Melo PavolMelo Pavol 990110 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 55.01 0.366
5 264 Koiš MatejKoiš Matej 001221 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 56.00 0.268
263 Javorský JozefJavorský Jozef 641110 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
262 Kalmár DávidKalmár Dávid 990709 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 17:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Guga SebastiánGuga Sebastián 010517 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 54.25
2 246 Kršiak JánKršiak Ján 010323 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 55.33
3 247 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 56.55
4 245 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 58.94
Poznámky:
400m - Dorastenci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 17:47) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 244 Harant Andrej Harant Andrej 010927 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 58.28 0.298
2 242 Franek MichalFranek Michal 010315 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 1:00.08 0.325
3 241 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus 021205 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 1:06.07 0.365
4 243 Bukovič PeterBukovič Peter 011127 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:06.10 0.333
Poznámky:
400m - Dorastenci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018 - 17:49) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 238 Noris TomášNoris Tomáš 020125 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 56.02 0.365
2 237 Machovec Jakub Machovec Jakub 010805 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 56.56 0.259
MS 239 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 58.18 0.248
4 240 Kubovich JakubKubovich Jakub 020409 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 1:01.43 0.277
Poznámky:
400m - Dorastenci :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 242 Franek MichalFranek Michal 010315 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 1:00.08 0.325
2 240 Kubovich JakubKubovich Jakub 020409 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 1:01.43 0.277
3 241 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus 021205 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 1:06.07 0.365
4 243 Bukovič PeterBukovič Peter 011127 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:06.10 0.333
5 248 Guga SebastiánGuga Sebastián 010517 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 54.25
6 246 Kršiak JánKršiak Ján 010323 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 55.33
7 238 Noris TomášNoris Tomáš 020125 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 56.02 0.365
8 247 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 56.55
9 237 Machovec Jakub Machovec Jakub 010805 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 56.56 0.259
10 239 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 58.18 0.248
11 244 Harant Andrej Harant Andrej 010927 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 58.28 0.298
12 245 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 58.94

400 m - Ženy (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 17:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 260 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 59.30 0.258
MS 258 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 990423 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:01.65 0.299
3 259 Slivková AdrianaSlivková Adriana 991025 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:01.78 0.247
4 261 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:05.36 0.365
Poznámky:
400m - Ženy :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 17:37) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 256 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:02.53 0.258
MS 257 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:07.31 0.452
3 254 Nová JanaNová Jana 000523 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 1:09.56 0.333
4 255 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 1:10.29 0.365
Poznámky:
400m - Ženy :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018 - 17:39) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 253 Šprláková VeronikaŠprláková Veronika 000502 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:11.36 0.365
252 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 000419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DQ 0.299
Poznámky:
400m - Ženy :: Beh C
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 258 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 990423 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:01.65 0.299
2 259 Slivková AdrianaSlivková Adriana 991025 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:01.78 0.247
3 256 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:02.53 0.258
4 261 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:05.36 0.365
5 257 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:07.31 0.452
6 254 Nová JanaNová Jana 000523 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 1:09.56 0.333
7 255 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 1:10.29 0.365
8 253 Šprláková VeronikaŠprláková Veronika 000502 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:11.36 0.365
9 260 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 59.30 0.258
252 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 000419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DQ 0.299

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 17:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 235 Stachová AnitaStachová Anita 010829 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 1:02.63 0.259
2 279 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 1:03.17 0.362
3 233 Samčíková AlexSamčíková Alex 021017 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:06.39 0.258
4 278 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 021210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 1:07.27 0.325
Poznámky:
400m - Dorastenky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 17:22) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 273 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:02.99 0.258
2 275 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 1:10.30 0.325
3 272 Hollá KristýnaHollá Kristýna 020819 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 1:13.07 0.355
4 271 Beťková MonikaBeťková Monika 011109 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 1:13.39 0.324
Poznámky:
400m - Dorastenky :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018 - 17:24) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 232 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 010109 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 1:15.20 0.358
2 249 Reguliová ViktóriaReguliová Viktória 021024 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:20.48 0.299
270 Špitková KristínaŠpitková Kristína 010130 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 DNS
Poznámky:
400m - Dorastenky :: Beh C
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Stachová AnitaStachová Anita 010829 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 1:02.63 0.259
2 273 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:02.99 0.258
3 279 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 1:03.17 0.362
4 233 Samčíková AlexSamčíková Alex 021017 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:06.39 0.258
5 278 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 021210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 1:07.27 0.325
6 275 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 1:10.30 0.325
7 272 Hollá KristýnaHollá Kristýna 020819 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 1:13.07 0.355
8 271 Beťková MonikaBeťková Monika 011109 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 1:13.39 0.324
9 232 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 010109 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 1:15.20 0.358
10 249 Reguliová ViktóriaReguliová Viktória 021024 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:20.48 0.299
270 Špitková KristínaŠpitková Kristína 010130 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 DNS

800 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 15:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 357 Beloš AdamBeloš Adam 980604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:59.07
2 359 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 2 1:59.42
MS 358 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:00.99
4 356 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:01.55
5 360 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 2:03.47
6 355 Prívara LukášPrívara Lukáš 960619 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 2:08.82
Poznámky:
800m - Muži :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 15:02) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 350 Melo PavolMelo Pavol 990110 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 2:08.63
2 348 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 2:12.24
3 352 Tabak MatejTabak Matej 801128 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:12.35
MS 353 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 2:12.63
5 349 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 001028 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:20.72
354 Javorský JozefJavorský Jozef 641110 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS
Poznámky:
800m - Muži :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 357 Beloš AdamBeloš Adam 980604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:59.07
2 359 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 2 1:59.42
3 358 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:00.99
4 356 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:01.55
5 360 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 2:03.47
6 350 Melo PavolMelo Pavol 990110 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 2:08.63
7 355 Prívara LukášPrívara Lukáš 960619 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 2:08.82
8 348 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 2:12.24
9 352 Tabak MatejTabak Matej 801128 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:12.35
10 353 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 2:12.63
11 349 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 001028 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:20.72
354 Javorský JozefJavorský Jozef 641110 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS

800 m - Dorastenci

(so, 10.2.2018 - 14:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 340 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 2:10.00
2 339 Noris TomášNoris Tomáš 020125 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 2:12.72
3 338 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:13.30
4 341 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:13.33
5 337 Nevedel AlexNevedel Alex 021230 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 2:20.50
Poznámky:
800m - Dorastenci
Celkom 5 pretekárov

800 m - Starší žiaci

(so, 10.2.2018 - 14:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 362 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:21.26
2 367 Novotný OliverNovotný Oliver 040412 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:21.55
3 361 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 2:25.99
MS 368 Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 2:30.40
MS 369 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 2:31.87
6 366 Hudec MatejHudec Matej 040718 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 2:40.16
7 364 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 2:46.93
MS 365 Aštáry SamuelAštáry Samuel 040528 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:47.92
9 363 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:51.68
Poznámky:
800m - Starší žiaci
Celkom 9 pretekárov

800 m - Ženy

(so, 10.2.2018 - 14:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 344 Vraníková ErikaVraníková Erika 990524 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 2:25.55
2 342 Štefundová NikolaŠtefundová Nikola 980323 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 2:26.78
MS 347 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 970924 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:34.49
4 343 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 990715 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:35.95
5 345 Michalcová MartinaMichalcová Martina 801025 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 2:38.01
6 346 Kašubová AnetaKašubová Aneta 000729 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:59.69
Poznámky:
800m - Ženy
Celkom 6 pretekárov

800 m - Dorastenky

(so, 10.2.2018 - 14:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 329 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 2:21.22
2 335 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 021210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 2:30.89
3 323 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 021128 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 2:32.80
4 328 Brnčalová LeaBrnčalová Lea 010405 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2 2:37.31
5 326 Samčíková AlexSamčíková Alex 021017 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:37.58
MS 334 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:45.32
7 336 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 010109 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 2:46.63
8 330 Hozáková MichaelaHozáková Michaela 021019 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:58.69
Poznámky:
800m - Dorastenky
Celkom 8 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(so, 10.2.2018 - 14:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 371 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:27.94
2 372 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:30.95
MS 300 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:38.11
4 375 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 2:42.61
5 376 Beliančinová SofiaBeliančinová Sofia 040706 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 2:46.33
6 374 Simová PetraSimová Petra 041228 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 2:50.00
7 377 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 2:56.75
8 379 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana 050321 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 2:58.24
9 378 Repková MonikaRepková Monika 040213 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:59.49
10 373 Bariaková SáraBariaková Sára 050630 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 2:59.79
Poznámky:
800m - Staršie žiačky
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Muži

(so, 10.2.2018 - 20:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 227 Marko JánMarko Ján 000809 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 4:06.94
2 229 Mojžiš MichalMojžiš Michal 971224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:07.81
3 228 Štilla PeterŠtilla Peter 890130 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 4 4:25.67
4 226 Havaš ŠimonHavaš Šimon 990313 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 4:25.82
MS 223 Kalmár DávidKalmár Dávid 990709 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 5:14.88
231 Candrák MichalCandrák Michal 800709 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS
225 Čičo JozefČičo Jozef 720201 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS
230 Chrenko MatejChrenko Matej 000529 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
224 Plachý BranislavPlachý Branislav 980716 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Poznámky:
1500m - Muži
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Dorastenci

(so, 10.2.2018 - 20:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 215 Zsetnyai AkosZsetnyai Akos 010101 VeszprémVeszprém 6 4:13.12
2 219 Urban OliverUrban Oliver 010413 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 4:17.37
MS 221 Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 4:51.05
4 220 Kubovich JakubKubovich Jakub 020409 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 5:15.28
218 Kecskés MartinKecskés Martin 010927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
217 Fulop IstvánFulop István 010418 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Poznámky:
1500m - Dorastenci
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Ženy

(so, 10.2.2018 - 20:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 213 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 930812 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 5:03.41
2 210 Valová SilviaValová Silvia 910817 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 5 5:07.69
MS 208 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 990929 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 5:13.24
MS 209 Brezovská BarboraBrezovská Barbora 820130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 5:17.35
5 211 Vaceková DominikaVaceková Dominika 990918 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 5:21.82
6 212 Pribulová AgátaPribulová Agáta 000815 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 3 6:22.59
207 Zsideková ErikaZsideková Erika 000419 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
214 Kleskeňová JanaKleskeňová Jana 760924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS
206 Grolmusová BibianaGrolmusová Bibiana 991017 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 DNS
Poznámky:
1500m - Ženy
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Dorastenky

(so, 10.2.2018 - 20:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 203 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 021030 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 4:53.65
MS 202 Dušková ElenaDušková Elena 010725 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 4:57.33
MS 322 Koncz KataKoncz Kata 030101 VeszprémVeszprém 6 4:58.15
MS 200 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 5:32.62
5 205 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 5:40.88
6 204 Kučeráková KatarínaKučeráková Katarína 010906 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 6:28.11
Poznámky:
1500m - Dorastenky
Celkom 6 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky

(so, 10.2.2018 - 15:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 292 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 7:39.39
2 291 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 041008 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 7:56.26
3 295 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 7:58.36
298 Marková MonikaMarková Monika 030728 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 DNF
Poznámky:
2000m - Staršie žiačky
Celkom 4 pretekári

3000 m - Starší žiaci

(so, 10.2.2018 - 15:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 282 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 7 10:35.41
2 287 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 11:05.36
3 286 Biblyák MartinBiblyák Martin 030527 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 11:07.61
4 288 Kubovich Samuel Kubovich Samuel 040213 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 11:09.42
MS 284 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan 031001 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 11:13.51
MS 290 Kováč AdamKováč Adam 030925 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 11:19.44
7 281 Mencel TomášMencel Tomáš 040706 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 11:55.81
8 285 Bátovský BorisBátovský Boris 050125 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 12:28.40
Poznámky:
3000m - Starší žiaci
Celkom 8 pretekárov

50 m prekážok [106,7 cm] - Muži

(so, 10.2.2018 - 12:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.47
Bician AndrejBician Andrej 840515 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 DNF
Poznámky:
60m prekážky [106,7cm] - Muži
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori

(so, 10.2.2018 - 12:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.16