<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (10. 2. 2018)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 950709 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 06.83 0.179
MS Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.00 0.177
MS Bendžela DenisBendžela Denis 980917 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 07.17 0.197
4 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 001206 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 07.21 0.174
MS Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.24 0.135
6 Figa LucasFiga Lucas 000316 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 07.30 0.183
MS Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.33 0.228
8 Hložny AdrianHložny Adrian 001103 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 8 07.42 0.202
Poznámky:
60m - Muži :: Rozbeh A
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rosenberg MatejRosenberg Matej 000121 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 07.32 0.165
MS Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 07.33 0.222
3 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.34 0.233
MS Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.48 0.242
5 Pajunk AdamPajunk Adam 900415 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 07.55 0.176
6 Žiak AdrianŽiak Adrian 000306 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.59 0.146
7 Fraňo DenisFraňo Denis 990830 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 07.63 0.233
Krnáč MartinKrnáč Martin 941116 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNS
Poznámky:
60m - Muži :: Rozbeh B
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.51
MS Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 990723 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 07.52
MS Bolcár AndrejBolcár Andrej 980903 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 07.59
4 Blaha MariánBlaha Marián 920804 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.60
5 Beláň MarekBeláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.64
6 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 8 07.77
MS Maštalír PavolMaštalír Pavol 671124 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.90
8 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 470219 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.63
Poznámky:
60m - Muži :: Rozbeh C
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 07.49
2 Cimerman MichalCimerman Michal 981227 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 07.61
MS Bencz VladimírBencz Vladimír 980603 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 07.71
4 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 07.86
5 Kováčik DanielKováčik Daniel 991229 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.95
6 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 001028 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 07.98
7 Behro MartinBehro Martin 890624 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 7 08.20
8 Mistrík MartinMistrík Martin 990909 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 08.79
Poznámky:
60m - Muži :: Rozbeh D
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 07.37
2 Kuchta TomášKuchta Tomáš 930117 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 6 07.50
MS Kincl DanielKincl Daniel 981105 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3 07.53
MS Nguyen MichalNguyen Michal 000529 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.57
MS Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.88
Hýbela MichalHýbela Michal 840925 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 DQ -0.085
Poznámky:
60m - Muži :: Rozbeh E
Celkom 6 pretekárov

60 m - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 950709 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 06.91
MS Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.00
MS Bendžela DenisBendžela Denis 980917 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.12
4 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 001206 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 07.18
5= Rosenberg MatejRosenberg Matej 000121 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 07.28
5= Figa LucasFiga Lucas 000316 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 07.28
MS Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.34
Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Poznámky:
60m - Muži :: Finále
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 010405 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 07.51
2 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 020729 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.74
3 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.75
MS Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 07.86
5= Tóth GergelyTóth Gergely 010816 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.21
5= Šimek ErikŠimek Erik 020913 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 08.21
7 Gallay IgorGallay Igor 020215 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 08.30
Poznámky:
60m - Dorastenci :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.53
MS Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 07.56
3 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 07.95
MS Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.21
5 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 08.30
MS Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.34
Kajtor RichardKajtor Richard 020914 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 DQ -0.157
Poznámky:
60m - Dorastenci :: Rozbeh 2
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 07.52
MS Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.56
MS Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.78
4 1 07.80
5 Medveď MichalMedveď Michal 020802 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 08.08
6 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 010725 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 08.11
7 Janiček AdamJaniček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 08.58
Vrábel MárioVrábel Mário 011002 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 DNS
Poznámky:
60m - Dorastenci :: Rozbeh 3
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 010405 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 07.47
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 07.62
3 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.66
4 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 020729 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.82
5 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 07.85
6 Medveď MichalMedveď Michal 020802 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 08.16
Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS
7 DNS
Poznámky:
60m - Dorastenci :: Finále
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 07.83
2 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.14
3 Crha SimonCrha Simon 040128 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 08.60
4 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 030818 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 08.63
5 Janiček TomašJaniček Tomaš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 08.71
MS Dvořák MariánDvořák Marián 040206 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 08.77
Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DQ -0.048
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 07.70
2 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.09
3 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 08.14
MS Aštáry SamuelAštáry Samuel 040528 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 08.60
5 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 08.84
6 Luka DavidLuka David 040629 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.05
7 Lipták AurelLipták Aurel 041019 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 09.18
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 2
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.79
2 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 08.09
3 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.20
4 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 08.85
MS Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.92
Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 DNS
Baránek KarolBaránek Karol 030923 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 7 DNS
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 3
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 ŠPAK FilipŠPAK Filip 030615 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 07.63
MS Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 07.99
MS Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.23
4 Bačík MichalBačík Michal 050731 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 08.55
5 Rúrik DavidRúrik David 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.56
6 Čapliar FILIPČapliar FILIP 041204 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.09
7 Slovenčiak MartinSlovenčiak Martin 040827 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 09.10
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 4
Celkom 7 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 ŠPAK FilipŠPAK Filip 030615 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.62
2 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 07.65
3 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 07.69
4 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 07.80
5 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 8 07.99
6 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.09
7 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 08.10
8 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 08.12
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Finále
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Velďáková JanaVelďáková Jana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.72
MS Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 07.95
3 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.18
MS Čelková GabrielaČelková Gabriela 990502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.26
MS Bartošová NikolaBartošová Nikola 980607 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 08.54
6 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 08.70
MS Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.75
8 Režná PetraRežná Petra 900515 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 08.98
Poznámky:
60m - Ženy :: Rozbeh A
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Javorská NinaJavorská Nina 000105 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 08.33
MS Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 08.34
MS Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.48
MS Beláňová JanaBeláňová Jana 970203 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.50
MS Králiková LenkaKráliková Lenka 980708 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 08.68
MS Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.77
MS Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.79
MS Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.18
Poznámky:
60m - Ženy :: Rozbeh B
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 000419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.88
2 Stanková KarinStanková Karin 000807 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 09.05
3 Šprláková VeronikaŠprláková Veronika 000502 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.08
MS Poljaková ZuzanaPoljaková Zuzana 641014 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 10.16
Poznámky:
60m - Ženy :: Rozbeh C
Celkom 4 pretekári

60 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 07.94
2 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.21
MS Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 7 08.35
MS Javorská NinaJavorská Nina 000105 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 08.38
MS Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.43
MS Beláňová JanaBeláňová Jana 970203 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.57
Čelková GabrielaČelková Gabriela 990502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 DNS
Velďáková JanaVelďáková Jana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DQ
Poznámky:
60m - Ženy :: Finále
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.27
2 Belešová PetraBelešová Petra 011106 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 08.48
3 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 08.83
4 Zeliesková MarionZeliesková Marion 021017 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.52
Müllerová SofiaMüllerová Sofia 021001 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DQ -0.058
Poznámky:
60m - Dorastenky :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Lafeková MartinaLafeková Martina 010415 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.41
2 Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 021202 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.65
MS Pokorná ValentínaPokorná Valentína 020530 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.84
MS Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.95
MS Mačaiová PetraMačaiová Petra 020818 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.03
MS Bédiová EmaBédiová Ema 010826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.05
MS Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 010615 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.16
Poznámky:
60m - Dorastenky :: Rozbeh 2
Celkom 7 pretekárov

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.26
MS Lafeková MartinaLafeková Martina 010415 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.39
3 Belešová PetraBelešová Petra 011106 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 08.47
4 Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 021202 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.62
5 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 08.84
MS Pokorná ValentínaPokorná Valentína 020530 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.91
Zeliesková MarionZeliesková Marion 021017 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS
Poznámky:
60m - Dorastenky :: Finále
Celkom 7 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.36
MS Raditschová LuciaRaditschová Lucia 030801 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.76
3= Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.98
3= Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 08.98
5 Vyšlanová VandaVyšlanová Vanda 030120 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 08.98
6 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.27
7 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 040419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.49
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.36
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.69
3 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 08.97
4 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.09
5 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.14
6 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.45
7 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 09.82
MS Grófová EmmaGrófová Emma 030815 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.13
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 2
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 08.54
2 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.56
3 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.79
MS Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.99
5 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 09.10
6 Baculáková NinaBaculáková Nina 051029 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 09.17
7 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika 030404 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 09.30
8 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 030218 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 10.14
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 3
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.53
2 Smolková EmaSmolková Ema 040207 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 08.65
3 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 030530 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 08.66
4 Malčeková KristínaMalčeková Kristína 030306 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 08.94
5 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 050514 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 09.15
6 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 09.56
7 Gregušová DominikaGregušová Dominika 030920 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 09.66
8 Kaliská BarboraKaliská Barbora 040110 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 10.56
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 4
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.51
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.63
3 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 040411 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.89
4 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 041212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 08.91
5 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.06
6 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 09.24
7 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.41
MS Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 041027 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.70
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 5
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 6 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.66
2 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 08.74
3 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.81
4 Sásová KristínaSásová Kristína 040624 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.07
5 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela 040117 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.15
MS Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.20
7 Repková MonikaRepková Monika 040213 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 09.21
8 Šajgalíková SáraŠajgalíková Sára 041026 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 10.00
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 6
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.31
2 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 08.53
3 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.56
4= Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.63
4= Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.63
6 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 08.76
7 Smolková EmaSmolková Ema 040207 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 08.77
8 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 030530 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 08.78
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Finále
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 18.07 0.289
2 ŠPAK FilipŠPAK Filip 030615 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 18.44 0.247
3 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 18.45 0.364
4 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 19.04 0.315
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 19.22 0.247
2 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 19.36 0.289
3 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 20.53 0.199
MS Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 20.84 0.269
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.52 0.247
2 Horváth AdrianHorváth Adrian 040205 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 20.93 0.269
3 Rúrik DavidRúrik David 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 22.01 0.400
Kopček JakubKopček Jakub 031006 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beharka AdriánBeharka Adrián 031002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.81 0.222
2 Luka DavidLuka David 040629 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 22.35 0.247
3 Kubovich Samuel Kubovich Samuel 040213 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 24.81 0.299
Slovenčiak MartinSlovenčiak Martin 040827 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 DQ 0.236
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.96 0.358
2 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 23.25 0.255
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh E
Celkom 2 pretekári

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 19.38 0.259
2 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 20.65 0.365
3 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 20.74 0.258
4 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 20.83 0.222
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 20.42 0.258
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 20.88 0.269
3 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 21.32 0.333
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.31 0.321
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.22 0.278
2 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 040411 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.67 0.355
3 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 21.84 0.348
4 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 2 21.98 0.269
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Raditschová LuciaRaditschová Lucia 030801 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 21.35 0.258
2 Švenková BarboraŠvenková Barbora 030717 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 22.29 0.369
3 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 22.30 0.322
Gazíková KatarínaGazíková Katarína 041212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 DNS
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.15 0.289
2 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.31 0.247
3 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.32 0.333
4 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 22.37 0.311
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 4 pretekári
Beh 6 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.26 0.289
2 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.36 0.444
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 23.07 0.321
4 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 23.56 0.333
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh F
Celkom 4 pretekári
Beh 7 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 22.62 0.266
2 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 050514 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 23.11 0.277
3 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 23.73 0.289
MS Grófová EmmaGrófová Emma 030815 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.42 0.301
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh G
Celkom 4 pretekári
Beh 8 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Malčeková KristínaMalčeková Kristína 030306 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 22.29 0.268
2 Lehocká AlexandraLehocká Alexandra 040911 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 23.43 0.336
3 Jackuliaková PatríciaJackuliaková Patrícia 040325 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 23.63 0.258
4 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 24.48 0.321
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh H
Celkom 4 pretekári
Beh 9 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 040524 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.23 0.369
2 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 030218 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 25.43 0.325
3 Salaiová LuciaSalaiová Lucia 031013 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.41 0.257
4 Kaliská BarboraKaliská Barbora 040110 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 26.72 0.324
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh I
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 21.43 0.299
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 21.73 0.357
3 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 22.21 0.312
4 Gregušová DominikaGregušová Dominika 030920 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 25.34 0.369
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh J
Celkom 4 pretekári

200 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.90 0.298
2 Figa LucasFiga Lucas 000316 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 23.55 0.366
3 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.62 0.357
4 Pajunk AdamPajunk Adam 900415 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 25.29 0.325
Poznámky:
200m - Muži :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.81 0.247
MS Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 990723 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.03 0.200
3 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 001206 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.18 0.214
4 Rosenberg MatejRosenberg Matej 000121 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 24.89 0.255
Poznámky:
200m - Muži :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 24.18 0.254
2 Cimerman MichalCimerman Michal 981227 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 24.46 0.362
3 Blaha MariánBlaha Marián 920804 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 25.62 0.214
Šuľan SamuelŠuľan Samuel 990223 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 DNS
Poznámky:
200m - Muži :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žiak AdrianŽiak Adrian 000306 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.73 0.258
MS Koiš MatejKoiš Matej 001221 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.12 0.255
MS Kováč JakubKováč Jakub 990515 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 26.49 0.247
Kováčik DanielKováčik Daniel 991229 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DQ 0.263
Poznámky:
200m - Muži :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.90 0.286
MS Nguyen MichalNguyen Michal 000529 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.99 0.298
MS Kalmár DávidKalmár Dávid 990709 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.16 0.365
Hergott PeterHergott Peter 000603 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS
Poznámky:
200m - Muži :: Beh E
Celkom 4 pretekári
Beh 6 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 001028 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 26.32 0.222
MS Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.05 0.289
Poznámky:
200m - Muži :: Beh F
Celkom 2 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 010405 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 23.66 0.214
MS Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.99 0.247
MS Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24.67 0.265
4 Kršiak JánKršiak Ján 010323 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 24.74 0.333
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.31 0.398
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.92 0.401
3 Guga SebastiánGuga Sebastián 010517 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.16 0.258
4 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 020729 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 25.30 0.299
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 24.59 0.289
2 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 26.70 0.321
MS Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 27.29 0.277
4 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus 021205 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 29.84 0.265
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 25.05 0.278
MS Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 25.36 0.258
MS Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 25.62 0.266
4 Harant Andrej Harant Andrej 010927 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 26.34 0.299
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sabo MilanSabo Milan 020318 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2
MS Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4
3 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 010725 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1
MS Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh E
Celkom 4 pretekári

200 m - Ženy (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 25.93 0.247
2 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.56 0.247
MS Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 27.63 0.299
MS Javorská NinaJavorská Nina 000105 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 28.94 0.258
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.84 0.257
2 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 27.16 0.247
3 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 28.48 0.362
MS Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.27 0.299
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slivková AdrianaSlivková Adriana 991025 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.51 0.298
MS Záhradníková SáraZáhradníková Sára 980914 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 29.53 0.277
3 Vraníková ErikaVraníková Erika 990524 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 31.21 0.395
Trnková ViktóriaTrnková Viktória 000223 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DQ
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nová JanaNová Jana 000523 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 29.79 0.300
2 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 30.03 0.259
3 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 31.11 0.269
Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DQ -0.015
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Polakovičová NicolPolakovičová Nicol 000327 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 30.16 0.365
Neprašová MartinaNeprašová Martina 000929 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DQ 0.298
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh E
Celkom 2 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 26.06 0.268
2 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 27.94 0.233
MS Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 28.37 0.298
4 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 29.59 0.366
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.73 0.322
MS Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 28.52 0.269
MS Lafeková MartinaLafeková Martina 010415 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29.28 0.369
MS Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 010302 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 30.82 0.357
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 011025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 29.29 0.288
2 Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 021202 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 30.68 0.299
Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 DNS
Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 020904 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 DNS
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 021001 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 30.24 0.289
MS Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 30.71 0.266
3 Zeliesková MarionZeliesková Marion 021017 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 33.10 0.345
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh D
Celkom 3 pretekári

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 39.67 0.289
2 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 39.93 0.365
3 ŠPAK FilipŠPAK Filip 030615 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 39.97 0.268
4 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 40.28 0.288
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 43.48 0.199
2 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 44.73 0.365
3 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 030906 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 44.95 0.258
4 Beharka AdriánBeharka Adrián 031002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 47.67 0.358
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Kopček JakubKopček Jakub 031006 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 44.06 0.258
2 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 46.19 0.222
3 Piaček MatúšPiaček Matúš 030820 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 47.24 0.391
Novotný OliverNovotný Oliver 040412 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Prochác FilipProchác Filip 030630 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 43.10 0.247
2 Čapliar FILIPČapliar FILIP 041204 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 49.55 0.258
3 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 51.78 0.298
Kubala JánKubala Ján 051118 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DQ 0.365
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh D
Celkom 4 pretekári

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 41.33 0.251
2 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 44.34 0.265
MS Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 45.49 0.265
Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 DNS
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 45.30 0.236
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 45.57 0.255
MS Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 45.99 0.241
4 Švenková BarboraŠvenková Barbora 030717 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 47.32 0.200
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 45.19 0.269
2 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 46.90 0.287
3 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 47.10 0.300
4 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 47.26 0.321
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 48.16 0.214
2 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 48.25 0.300
3 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 48.71 0.258
4 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 48.78 0.258
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 51.91 0.277
2 Urgeľová ViktóriaUrgeľová Viktória 040219 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 52.85 0.288
3 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 52.91 0.279
Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 040524 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 DNF 0.265
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 4 pretekári
Beh 6 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 50.33 0.362
2 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra 040517 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 55.43 0.258
3 Gregušová DominikaGregušová Dominika 030920 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 55.54 0.247
4 Kaliská BarboraKaliská Barbora 040110 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 1:00.40 0.299
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh F
Celkom 4 pretekári
Beh 7 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 45.82 0.312
2 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 030623 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 47.78 0.300
3 Krenželová VanesaKrenželová Vanesa 040904 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 53.13 0.287
4 Najdeková LindaNajdeková Linda 040316 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 55.96 0.266
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh G
Celkom 4 pretekári

400 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beloš AdamBeloš Adam 980604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 52.69 0.369
MS Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 52.84 0.400
3 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 53.34 0.259
Poznámky:
400m - Muži :: Beh A
Celkom 3 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Melo PavolMelo Pavol 990110 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 55.01 0.366
MS Koiš MatejKoiš Matej 001221 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 56.00 0.268
Javorský JozefJavorský Jozef 641110 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
Kalmár DávidKalmár Dávid 990709 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Poznámky:
400m - Muži :: Beh B
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Guga SebastiánGuga Sebastián 010517 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 54.25
2 Kršiak JánKršiak Ján 010323 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 55.33
3 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 56.55
4 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 58.94
Poznámky:
400m - Dorastenci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harant Andrej Harant Andrej 010927 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 58.28 0.298
2 Franek MichalFranek Michal 010315 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 1:00.08 0.325
3 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus 021205 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 1:06.07 0.365
4 Bukovič PeterBukovič Peter 011127 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:06.10 0.333
Poznámky:
400m - Dorastenci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Noris TomášNoris Tomáš 020125 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 56.02 0.365
2 4 56.56 0.259
MS Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 58.18 0.248
4 Kubovich JakubKubovich Jakub 020409 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 1:01.43 0.277
Poznámky:
400m - Dorastenci :: Beh C
Celkom 4 pretekári

400 m - Ženy (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 59.30 0.258
MS Škovranová RadkaŠkovranová Radka 990423 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:01.65 0.299
3 Slivková AdrianaSlivková Adriana 991025 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:01.78 0.247
4 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:05.36 0.365
Poznámky:
400m - Ženy :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:02.53 0.258
MS Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:07.31 0.452
3 Nová JanaNová Jana 000523 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 1:09.56 0.333
4 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 1:10.29 0.365
Poznámky:
400m - Ženy :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šprláková VeronikaŠprláková Veronika 000502 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:11.36 0.365
Kuricová VeronikaKuricová Veronika 000419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DQ 0.299
Poznámky:
400m - Ženy :: Beh C
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Stachová AnitaStachová Anita 010829 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 1:02.63 0.259
2 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 1:03.17 0.362
3 Samčíková AlexSamčíková Alex 021017 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:06.39 0.258
4 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 021210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 1:07.27 0.325
Poznámky:
400m - Dorastenky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:02.99 0.258
2 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 1:10.30 0.325
3 Hollá KristýnaHollá Kristýna 020819 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 1:13.07 0.355
4 Beťková MonikaBeťková Monika 011109 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 1:13.39 0.324
Poznámky:
400m - Dorastenky :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 010109 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 1:15.20 0.358
2 Reguliová ViktóriaReguliová Viktória 021024 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:20.48 0.299
Špitková KristínaŠpitková Kristína 010130 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 DNS
Poznámky:
400m - Dorastenky :: Beh C
Celkom 3 pretekári

800 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Beloš AdamBeloš Adam 980604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:59.07
2 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 2 1:59.42
MS Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:00.99
4 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:01.55
5 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 2:03.47
6 Prívara LukášPrívara Lukáš 960619 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 2:08.82
Poznámky:
800m - Muži :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Melo PavolMelo Pavol 990110 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 2:08.63
2 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 2:12.24
3 Tabak MatejTabak Matej 801128 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:12.35
MS Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 2:12.63
5 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 001028 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:20.72
Javorský JozefJavorský Jozef 641110 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS
Poznámky:
800m - Muži :: Beh B
Celkom 6 pretekárov

800 m - Dorastenci

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Janiček AdamJaniček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 2:10.00
2 Noris TomášNoris Tomáš 020125 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 2:12.72
3 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:13.30
4 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:13.33
5 Nevedel AlexNevedel Alex 021230 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 2:20.50
Poznámky:
800m - Dorastenci
Celkom 5 pretekárov

800 m - Starší žiaci

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:21.26
2 Novotný OliverNovotný Oliver 040412 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:21.55
3 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 2:25.99
MS Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 2:30.40
MS Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 2:31.87
6 Hudec MatejHudec Matej 040718 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 2:40.16
7 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 2:46.93
MS Aštáry SamuelAštáry Samuel 040528 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:47.92
9 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:51.68
Poznámky:
800m - Starší žiaci
Celkom 9 pretekárov

800 m - Ženy

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Vraníková ErikaVraníková Erika 990524 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 2:25.55
2 Štefundová NikolaŠtefundová Nikola 980323 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 2:26.78
MS Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 970924 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:34.49
4 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 990715 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:35.95
5 Michalcová MartinaMichalcová Martina 801025 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 2:38.01
6 Kašubová AnetaKašubová Aneta 000729 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:59.69
Poznámky:
800m - Ženy
Celkom 6 pretekárov

800 m - Dorastenky

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 2:21.22
2 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 021210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 2:30.89
3 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 021128 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 2:32.80
4 Brnčalová LeaBrnčalová Lea 010405 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2 2:37.31
5 Samčíková AlexSamčíková Alex 021017 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:37.58
MS Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:45.32
7 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 010109 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 2:46.63
8 Hozáková MichaelaHozáková Michaela 021019 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:58.69
Poznámky:
800m - Dorastenky
Celkom 8 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:27.94
2 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:30.95
MS Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:38.11
4 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 2:42.61
5 Beliančinová SofiaBeliančinová Sofia 040706 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 2:46.33
6 Simová PetraSimová Petra 041228 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 2:50.00
7 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 2:56.75
8 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana 050321 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 2:58.24
9 Repková MonikaRepková Monika 040213 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:59.49
10 Bariaková SáraBariaková Sára 050630 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 2:59.79
Poznámky:
800m - Staršie žiačky
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Muži

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Marko JánMarko Ján 000809 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 4:06.94
2 Mojžiš MichalMojžiš Michal 971224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:07.81
3 Štilla PeterŠtilla Peter 890130 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 4 4:25.67
4 Havaš ŠimonHavaš Šimon 990313 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 4:25.82
MS Kalmár DávidKalmár Dávid 990709 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 5:14.88
Candrák MichalCandrák Michal 800709 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS
Čičo JozefČičo Jozef 720201 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS
Chrenko MatejChrenko Matej 000529 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Plachý BranislavPlachý Branislav 980716 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Poznámky:
1500m - Muži
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Dorastenci

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS Zsetnyai AkosZsetnyai Akos 010101 VeszprémVeszprém 6 4:13.12
2 Urban OliverUrban Oliver 010413 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 4:17.37
MS Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 4:51.05
4 Kubovich JakubKubovich Jakub 020409 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 5:15.28
Kecskés MartinKecskés Martin 010927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Fulop IstvánFulop István 010418 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Poznámky:
1500m - Dorastenci
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Ženy

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 930812 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 5:03.41
2 Valová SilviaValová Silvia 910817 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 5 5:07.69
MS Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 990929 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 5:13.24
MS Brezovská BarboraBrezovská Barbora 820130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 5:17.35
5 Vaceková DominikaVaceková Dominika 990918 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 5:21.82
6 Pribulová AgátaPribulová Agáta 000815 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 3 6:22.59
Zsideková ErikaZsideková Erika 000419 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Kleskeňová JanaKleskeňová Jana 760924 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 DNS
Grolmusová BibianaGrolmusová Bibiana 991017 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 DNS
Poznámky:
1500m - Ženy
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Dorastenky

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 021030 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 4:53.65
MS Dušková ElenaDušková Elena 010725 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 4:57.33
MS Koncz KataKoncz Kata 030101 VeszprémVeszprém 6 4:58.15
MS Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 5:32.62
5 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 5:40.88
6 Kučeráková KatarínaKučeráková Katarína 010906 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 6:28.11
Poznámky:
1500m - Dorastenky
Celkom 6 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 7:39.39
2 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 041008 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 7:56.26
3 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 7:58.36
Marková MonikaMarková Monika 030728 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 DNF
Poznámky:
2000m - Staršie žiačky
Celkom 4 pretekári

3000 m - Starší žiaci

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 7 10:35.41
2 Janiček TomašJaniček Tomaš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 11:05.36
3 Biblyák MartinBiblyák Martin 030527 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 11:07.61
4 Kubovich Samuel Kubovich Samuel 040213 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 11:09.42
MS Pažítka ŠtefanPažítka Štefan 031001 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 11:13.51
MS Kováč AdamKováč Adam 030925 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 11:19.44
7 Mencel TomášMencel Tomáš 040706 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 11:55.81
8 Bátovský BorisBátovský Boris 050125 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 12:28.40
Poznámky:
3000m - Starší žiaci
Celkom 8 pretekárov

50 m prekážok [106,7 cm] - Muži

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.47
Bician AndrejBician Andrej 840515 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 DNF
Poznámky:
60m prekážky [106,7cm] - Muži
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.16
2 Šuľan SamuelŠuľan Samuel 990223 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.85
Poznámky:
60m prekážky [100,0cm] - Juniori
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harant PatrikHarant Patrik 010927 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.02
MS Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 09.27
MS Ralík MarošRalík Maroš 010112 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.51
4 Kajtor RichardKajtor Richard 020914 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 10.09
5 Šimek ErikŠimek Erik 020913 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 10.23
6 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.24
Poznámky:
60m prekážky [91,4cm] - Dorastenci
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 08.77 0.181
2 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 09.00
3 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 09.15
4 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 09.17
MS Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.40
MS Prusák JurajPrusák Juraj 040802 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 10.17
Poznámky:
60m prekážky [84,0cm] - Starší žiaci
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Velďáková DanaVelďáková Dana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 09.01
MS Čelková GabrielaČelková Gabriela 990502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.16
3 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 000401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.64
4 Králiková RomanaKráliková Romana 000814 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 09.80
MS Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 10.01
MS Škovranová RadkaŠkovranová Radka 990423 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 10.54
Poznámky:
60m prekážky [84,0cm] - Ženy
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.24
MS Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 09.34
MS Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.67
MS Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.72
MS Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.74
MS Hádeková SabinaHádeková Sabina 010403 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 10.02
7 Hozáková MichaelaHozáková Michaela 021019 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 10.74
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Dorastenky
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.57
MS Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.69
3 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.05
MS Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.27
5 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 8 10.73
MS Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 030219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.83
7 Frianová KarolínaFrianová Karolína 030103 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 12.15 0.273
8 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika 030404 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 12.25
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.51
2 Hynková VesnaHynková Vesna 041003 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 09.94
3 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 050514 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 10.49
4 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 11.10
5 Fonferová LauraFonferová Laura 030921 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.76
6 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 12.09
7 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 12.12
8 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 12.25
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 11.49
2 Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 050826 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 11.92
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 2 pretekári

Skok do výšky - Muži

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1.601.651.701.751.801.851.881.911.952.002.05 Body
MS Kalafus MartinKalafus Martin
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
881208 200
2 Sýkora MartinSýkora Martin
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
970203 195 ----oxo-oxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Muži
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1.601.651.701.751.801.851.881.91 Body
MS Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
010816 185
2 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020318 170 oxxooxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Dorastenci
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.481.511.541.571.601.631.661.691.72 Body
MS Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031001 169
2 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040110 163 oooooooooooxxx
3 Lubelec LadislavLubelec Ladislav
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
030514 160 ---ooooxoxoo--xxx
4 Horváth AdrianHorváth Adrian
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
040205 145 oooooxxx
MS Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 145
6 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
030906 145 oooxoxoxxx
7 Čapliar FILIPČapliar FILIP
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
041204 145 oxoooxxoxxx
MS Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040802 140
9 Piaček MatúšPiaček Matúš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030820 140 xooxooxxx
10 Krkoš TobiasKrkoš Tobias
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030818 140 oooxxoxxx
11 Rúrik DavidRúrik David
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040913 140 oxooxxoxxx
12 Mikuláš AdamMikuláš Adam
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
040324 125 xxoxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Starší žiaci
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.551.601.631.661.751.78 Body
MS Zavilinská MonikaZavilinská Monika
AK Junior HoličAK Junior Holič
990302 175
2 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
990430 160 --oo-xxx
3 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
000202 160 oooxoxxx
4 Králiková RomanaKráliková Romana
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
000814 155 oooxxx
MS Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 145
Králiková LenkaKráliková Lenka
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
980708 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Ženy
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.55 Body
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020904 150 --oxxoxxx
Comová MichaelaComová Michaela
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
010522 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Dorastenky
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.351.381.411.441.471.501.531.561.631.65 Body
1 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
030921 163 ------xoooo-ooxxx
2 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
030724 150 ---oo-o-xoo-xxx
MS Tési EvelinTési Evelin
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
031002 147
4 Švenková BarboraŠvenková Barbora
ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica
030717 147 oooooooxxoxoxxx
5 Hanicová LeaHanicová Lea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041015 147 ---ooxooxxoxoxxx
MS Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031222 141
7 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040224 141 oooxoooxxoxxx
8 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050122 138 oooxooo-xxx
9 Kurišová KristínaKurišová Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040423 138 ooooxxoxoxxx
10 Sarvašová SimonaSarvašová Simona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
030327 135 ---oxo-xxx
11= Urgeľová ViktóriaUrgeľová Viktória
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
040219 130 ooooxxx
11= Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
041027 130 ooooxxx
13 Hollá ZuzanaHollá Zuzana
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
031122 130 ooxoxoxxx
14 Lehocká AlexandraLehocká Alexandra
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
040911 125 oxooxxx
15 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
030412 125 ooxoxxx
16 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040517 120 ooxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Staršie žiačky
Celkom 16 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 2.803.003.203.403.603.804.004.20 Body
1= Sečkár MichalSečkár Michal
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
971221 400 -----ooxxx
1= Ďuriško MartinĎuriško Martin
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
000912 400 ----oooxxx
MS Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
840515 400
MS Mclennan StephenMclennan Stephen
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
781117 400
5 Kremser AlešKremser Aleš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
720425 380 ----oxxoxxx
MS Burda JiříBurda Jiří
TJ Slavoj Banes PacovTJ Slavoj Banes Pacov
670101 360
MS Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
660718 360
8= Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
570223 320 --xxoxxx
8= Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
570907 320 --xxoxxx
Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
940906 DNS
Krajňák TomášKrajňák Tomáš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
890930 DNS
Poznámky/pokusy:
" Žrď - Muži
Celkom 11 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 2.803.003.203.403.603.804.004.204.30 Body
MS Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010112 420
Poznámky/pokusy:
" Žrď - Dorastenci
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1.802.002.102.402.602.702.802.903.003.10 Body
MS Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 300
MS Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030514 280
Poznámky/pokusy:
" Žrď - Starší žiaci
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 2.002.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.403.503.603.70 Body
1 Hrvolová Anna MáriaHrvolová Anna Mária
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
930531 360 ---------o-oxxoxooxxx
2 Ošková RomanaOšková Romana
Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto...
991116 310 -----xo-oxooxxoxxx
3= Seková ZuzanaSeková Zuzana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
750811 300 -----o-o-xoxxx
3= Beláňová JanaBeláňová Jana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970203 300 -----o-ooxoxxx
5= Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
981123 260 ---o-o-xxx
5= Fujeríková KatarínaFujeríková Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
990920 260 ---o-o-xxx
7 Šajbenová KláraŠajbenová Klára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
001003 260 -o-o-xxo-xxx
8 Režná PetraRežná Petra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
900515 240 -o-xo-xx--x
Burda RafaelaBurda Rafaela
Union St. Pölten LeichtathletikUnion St. Pölten Leichtathl...
980101 NM ---xxx
Poznámky/pokusy:
" Žrď - Ženy
Celkom 9 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 2.002.202.302.402.502.602.702.802.90 Body
1 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
021003 280 -o-ooooxxoxxx
2= Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 260 oo-oxxooxxx
2= Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020219 260 -o-oxxooxxx
4 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
020131 250 -o-xxoxxoxxx
MS Dudášová PetronelaDudášová Petronela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020213 200
Poznámky/pokusy:
" Žrď - Dorastenky
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1.802.002.10 Body
1 Kuníková MariannaKuníková Marianna
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
050531 200 oxoxxx
Poznámky/pokusy:
" Žrď - Staršie žiačky
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veszelka TomášVeszelka Tomáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
950709 727 727 727xx727x726x
MS Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000714 636 636
MS Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
940906 604 604
MS Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 562 562
MS Záhradníček FilipZáhradníček Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001215 509 509
MS Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
890116 423 423
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Muži
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hriň AdamHriň Adam
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
020311 617 617 x590617617591591x
2 Franek MichalFranek Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010315 555 555 x514555555x517537
3 Harant PatrikHarant Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010927 547 547 xx534534547xx
4
540 540 -540495540513529507
MS Laca MatejLaca Matej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020509 527 527
6 Medveď MichalMedveď Michal
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
020802 517 517 x477486486480517488
7 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
021205 490 490 490476452490446468471
8 Šimek ErikŠimek Erik
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
020913 485 485 480x485485380-x
9 Kajtor RichardKajtor Richard
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
020914 445 445 xx445445xxx
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Dorastenci
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Blšták MatúšBlšták Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030904 528 528
2 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
030627 525 525 512460512516521525
MS Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
030108 507 507
4 Bačík MichalBačík Michal
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
050731 504 504 465470470489503504
5 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
040720 499 499 442499499498490436
6 Franek RichardFranek Richard
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040419 484 484 467484484483455478
MS Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040802 480 480
8 Krkoš TobiasKrkoš Tobias
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030818 478 478 478469478467465x
MS Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030514 459 459
10 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040110 447 447 260441441413422447
11 Crha SimonCrha Simon
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040128 446 446 307426426431428446
12 Luka DavidLuka David
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
040629 431 431 396431431405427418
13 Lipták AurelLipták Aurel
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
041019 425 425 404425425
14 Mikuláš AdamMikuláš Adam
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
040324 401 401 401344401
15 Jakuš MatejJakuš Matej
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
051214 267 267 267x267
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Starší žiaci
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 577 577 577x574577---
MS Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000729 539 539
3 Trajteľová NinaTrajteľová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
990303 492 492 475463345475452492472
MS Javorská NinaJavorská Nina
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
000105 481 481
5 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
001215 422 422 410406x410407422413
6 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
000419 405 405 383x393393396405402
Stanková KarinStanková Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
000807 DNS ---0
Ošková RomanaOšková Romana
Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto...
991116 NM --x0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Ženy
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Comová MichaelaComová Michaela
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
010522 458 458 430445450450449458451
MS Bucholcerová JankaBucholcerová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
011025 439 439
3 Reguliová ViktóriaReguliová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
021024 434 434 434428412434x427432
4 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
020131 432 432 410x413413xx432
MS Bédiová EmaBédiová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
010826 423 423
MS Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
010403 423 423
MS Mačaiová PetraMačaiová Petra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
020818 420 420
8 Hozáková MichaelaHozáková Michaela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
021019 413 413 413-412413410297381
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Dorastenky
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040111 536 536
2 Hynková VesnaHynková Vesna
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
041003 483 483 460462462465464483
3 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
030517 468 468 x426426443454468
4 Smolková EmaSmolková Ema
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
040207 457 457 448419448422457446
5 Sarvašová SimonaSarvašová Simona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
030327 446 446 446371446400431x
6 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050626 439 439 439437439xx402
7 Krotáková PetraKrotáková Petra
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
040328 429 429 429x429xx419
8 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
040624 424 424 424421424x412353
9 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040224 419 419 419402419419x413
MS Batky JázminBatky Jázmin
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
050611 419 419
11 Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
030808 418 418 418400418
12 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040117 418 418 397418418
13 Hollá ZuzanaHollá Zuzana
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
031122 401 401 396401401
14 Rohoňová PetraRohoňová Petra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
031206 400 400 397400400
15 Frianová KarolínaFrianová Karolína
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
030103 399 399 399397399
16 Urgeľová ViktóriaUrgeľová Viktória
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
040219 399 399 382399399
17 Krajčová NinaKrajčová Nina
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
040811 393 393 393x393
18 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040419 385 385 360385385
19 Jackuliaková PatríciaJackuliaková Patrícia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
040325 384 384 372384384
Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 NM xx0.0
Guothová AlexandraGuothová Alexandra
Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto...
030914 NM xx0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Staršie žiačky
Celkom 21 pretekárov

Trojskok - Muži

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Toth AttilaToth Attila
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
960704 14.12 14,12
2 Bisaha DanielBisaha Daniel
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
990814 13.96 13,96 13,4913,9513,7913,9513,6913,7313,96
MS Alštok DavidAlštok David
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
990625 13.02 13,02
MS Letovanec JánLetovanec Ján
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
980927 12.28 12,28
MS Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 12.11 12,11
6 Šuľan SamuelŠuľan Samuel
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
990223 12.10 12,10 11,58x12,1012,10xx-
Dokoupil DávidDokoupil Dávid
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
001206 NM xxx0.0
Poznámky/pokusy:
" Trojskok - Muži
Celkom 7 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hriň AdamHriň Adam
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
020311 12.62 12,62 11,66x12,1312,1312,6212,47x
2 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020318 11.58 11,58 11,58xx11,58xx-
Poznámky/pokusy:
" Trojskok - Dorastenci
Celkom 2 pretekárov

Trojskok - Ženy

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 13.00 13,00 x13,00x13,0012,64x-
2 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
970211 12.06 12,06 xx11,9011,9011,9711,8712,06
MS Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000729 11.09 11,09
MS Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000404 11.04 11,04
5 Trajteľová NinaTrajteľová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
990303 10.36 10,36 10,09xx10,0910,369,8810,07
MS Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 09.56 9,56
7 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
000202 09.47 9,47 9,47--9,47---
Poznámky/pokusy:
" Trojskok - Ženy
Celkom 7 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Balážová EmaBalážová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020718 09.17 9,17
Poznámky/pokusy:
" Trojskok - Dorastenky
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
010905 10.09 10,0910,049,689,689,099,729,99
2 Hollá KristýnaHollá Kristýna
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
020819 09.58 9,589,559,159,588,679,239,22
3 Najdeková AlicaNajdeková Alica
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
021126 07.35 6,836,457,067,06x7,357,11
4 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
020319 07.30 5,966,746,876,87x7,197,30
5 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
020224 06.83 x5,93x5,935,916,836,42
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Dorastenky
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
031212 13.29
2 Hynková VesnaHynková Vesna
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
041003 11.32 10,4811,3210,0611,329,1110,6510,83
3 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
031204 10.67 10,5110,679,889,8810,2410,3210,51
4 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
030530 10.31 7,938,059,719,719,078,5710,31
5 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
030412 09.41 8,989,338,769,338,778,939,41
6 Vyšlanová VandaVyšlanová Vanda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
030120 08.91 8,157,17x8,158,738,918,76
7 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040316 08.62 8,628,328,628,187,348,40
8 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
040520 08.36 8,367,61x8,367,597,947,78
9 Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
030808 08.19 8,047,777,838,048,188,098,19
10 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051029 07.82 7,827,307,507,82
11 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040727 07.78 x7,757,787,78
12 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040405 07.70 7,70xx7,70
13 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040316 07.20 6,266,597,207,20
14 Ptačovská ElaPtačovská Ela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
040817 07.05 7,056,006,617,05
MS Grófová EmmaGrófová Emma
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030815 06.79
16 Salaiová LuciaSalaiová Lucia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
031013 06.23 6,235,33x6,23
17 Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
041013 06.09 6,095,715,596,09
18 Šajgalíková SáraŠajgalíková Sára
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
041026 05.91 5,365,91x5,91
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Staršie žiačky
Celkom 18 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
031001 15.37
MS Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
040927 13.79
3 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
030112 13.62 12,1212,8112,6012,8112,2113,6212,54
4 Michalec IgorMichalec Igor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030102 10.52 10,2510,4610,5210,52x9,8010,01
5 Turčan MarcoTurčan Marco
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
041120 10.02 9,569,43x9,569,269,5710,02
MS Prochác FilipProchác Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030630 10.02
7 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040621 08.79 x8,46x8,467,978,797,87
8 Horváth AdrianHorváth Adrian
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
040205 08.59 8,598,478,318,598,108,598,56
9 Kyseľ DominikKyseľ Dominik
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
050412 07.61 6,607,05x7,05x7,61x
Poznámky/pokusy:
" Guľa [4kg] - Starší žiaci
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980129 14.84 13,5614,5214,5814,5814,84x14,22
MS Kolozsváryová TáňaKolozsváryová Táňa
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
980906 11.35
MS Maňovská JanaMaňovská Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000909 11.09
4 Ridzoňová DanielaRidzoňová Daniela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
990422 10.11 9,309,8610,119,869,849,8810,09
5 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
001215 09.16 8,518,858,188,859,169,16-
MS Trnková ViktóriaTrnková Viktória
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
000223 09.11
Poznámky/pokusy:
" Guľa [4kg] - Ženy
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(so, 10.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010406 16.99
2 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
020215