<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok ml. a najml. žiactvo

Bratislava (9. 2. 2018)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučko NorbertBučko Norbert 051006 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 21.45
2 Fajner MarekFajner Marek 050329 šk Comenium Michalovcešk Comenium Michalovce 2 24.91
3 Szakszon SimonSzakszon Simon 050920 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.97
4 Jedinák PeterJedinák Peter 060621 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.33
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 22.36
2 Kling AdamKling Adam 061229 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 23.80
3 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.32
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Basile TommasoBasile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.39
2 Meško MichalMeško Michal 060803 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 24.88
Čambálik MatúšČambálik Matúš 061219 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 DNS
Celkom 3 pretekári

150 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Basile TommasoBasile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 21.39
2 Bučko NorbertBučko Norbert 051006 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.45
3 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 22.36
4 Kling AdamKling Adam 061229 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 23.80
5 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 24.32
6 Meško MichalMeško Michal 060803 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 24.88
7 Fajner MarekFajner Marek 050329 šk Comenium Michalovcešk Comenium Michalovce 24.91
8 Szakszon SimonSzakszon Simon 050920 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 24.97
9 Jedinák PeterJedinák Peter 060621 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 25.33
Čambálik MatúšČambálik Matúš 061219 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... DNS
Celkom 10 pretekárov

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 20.69
2 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 21.69
3 Grygerova NatáliaGrygerova Natália 050211 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 22.24
4 Bankošová BarboraBankošová Barbora 050109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.42
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.71
2 Repková DianaRepková Diana 050620 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 25.54
3 Vachová ZuzanaVachová Zuzana 060224 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.14
4 Gombosová NinaGombosová Nina 060816 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.86
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 21.58
2 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 060327 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.48
3 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 060726 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.44
4 Valentínová EllaValentínová Ella 060706 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 26.06
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 23.69
2 Mišunová EmaMišunová Ema 060422 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 24.76
3 Konečná NinaKonečná Nina 060726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 25.10
Kúšová RebekaKúšová Rebeka 050514 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.91
2 Karabová VeronikaKarabová Veronika 050601 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 23.11
Strašková NinaStrašková Nina 060203 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.63
2 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.02
3 Hasajová EliškaHasajová Eliška 051018 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.12
4 Chernová TatianaChernová Tatiana 050331 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.34
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Debnárová EmaDebnárová Ema 050204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 22.08
2 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 051128 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.72
3 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 22.98
4 Marková MichaelaMarková Michaela 060106 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.06
Celkom 4 pretekári

150 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 20.69
2 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.58
3 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.69
4 Debnárová EmaDebnárová Ema 050204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 22.08
5 Grygerova NatáliaGrygerova Natália 050211 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 22.24
6 Bankošová BarboraBankošová Barbora 050109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.42
7 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22.63
8 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22.71
9 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 051128 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.72
10 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.91
11 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 22.98
12 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 23.02
13 Karabová VeronikaKarabová Veronika 050601 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 23.11
14 Hasajová EliškaHasajová Eliška 051018 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 23.12
15 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 060327 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.48
16 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 23.69
17 Chernová TatianaChernová Tatiana 050331 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 24.34
18 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 060726 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 24.44
19 Mišunová EmaMišunová Ema 060422 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 24.76
20 Marková MichaelaMarková Michaela 060106 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 25.06
21 Konečná NinaKonečná Nina 060726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 25.10
22 Repková DianaRepková Diana 050620 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 25.54
23 Valentínová EllaValentínová Ella 060706 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 26.06
24 Vachová ZuzanaVachová Zuzana 060224 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 26.14
25 Gombosová NinaGombosová Nina 060816 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 27.86
Kúšová RebekaKúšová Rebeka 050514 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince DNS
Strašková NinaStrašková Nina 060203 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS
Celkom 27 pretekárov

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 22.54
2 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 šk Comenium Michalovcešk Comenium Michalovce 1 23.82
3 Horpin AymerickHorpin Aymerick 070916 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 27.30
Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marko PeterMarko Peter 070820 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.03
2 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.75
3 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 25.81
4 Wagner DamiánWagner Damián 081008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 26.17
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dostál DávidDostál Dávid 080609 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.49
2 Nagy AlexNagy Alex 080803 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 25.50
3 Michálek DavidMichálek David 071124 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 27.50
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 080207 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 25.26
2 Gage WilliamGage William 070807 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 26.28
Ivák JurajIvák Juraj 080720 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DQ
Poznámky:
DQ: Pravidlo 163, 3A
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Výbošťok DanielVýbošťok Daniel 070523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.12
2 Procházka DenisProcházka Denis 070515 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 25.04
3 Repka PatrikRepka Patrik 081210 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 25.44
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kmeť TomášKmeť Tomáš 080715 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 24.87
2 Pieružek TomášPieružek Tomáš 071228 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 25.65
3 Janek JánJanek Ján 071011 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 25.77
Celkom 3 pretekári

150 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 22.54
2 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 šk Comenium Michalovcešk Comenium Michalovce 23.82
3 Výbošťok DanielVýbošťok Daniel 070523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 24.12
4 Kmeť TomášKmeť Tomáš 080715 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 24.87
5 Marko PeterMarko Peter 070820 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 25.03
6 Procházka DenisProcházka Denis 070515 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 25.04
7 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 080207 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 25.26
8 Repka PatrikRepka Patrik 081210 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 25.44
9 Dostál DávidDostál Dávid 080609 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 25.49
10 Nagy AlexNagy Alex 080803 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 25.50
11 Pieružek TomášPieružek Tomáš 071228 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 25.65
12 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 25.75
13 Janek JánJanek Ján 071011 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 25.77
14 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 25.81
15 Wagner DamiánWagner Damián 081008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 26.17
16 Gage WilliamGage William 070807 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 26.28
17 Horpin AymerickHorpin Aymerick 070916 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 27.30
18 Michálek DavidMichálek David 071124 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 27.50
Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Ivák JurajIvák Juraj 080720 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DQ
Celkom 20 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 21.86
2 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika 070811 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.88
3 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 070826 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 27.72
4 Nemečková NinaNemečková Nina 080211 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 27.96
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 080211 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 25.15
2 Mišunová Lucia LeaMišunová Lucia Lea 080411 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 25.67
3 Kráčmar StelaKráčmar Stela 070522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.53
4 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.65
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 26.49
2 Szakszonová SofiaSzakszonová Sofia 080225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.89
3 Hudecová KarlaHudecová Karla 070523 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 28.23
4 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 070428 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 29.63
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Blichárová ElaBlichárová Ela 070316 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.70
2 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 070115 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 30.44
Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.56
2 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 070709 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.72
3 Martišová DianaMartišová Diana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 27.22
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.33
2 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.29
3 Méryová NelaMéryová Nela 070930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.67
4 Bovanová NicolBovanová Nicol 080422 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 27.13
Celkom 4 pretekári

150 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.86
2 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 24.33
3 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 24.56
4 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 080211 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 25.15
5 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 25.29
6= Mišunová Lucia LeaMišunová Lucia Lea 080411 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 25.67
6= Méryová NelaMéryová Nela 070930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 25.67
8 Blichárová ElaBlichárová Ela 070316 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 25.70
9 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 26.49
10 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 070709 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 26.72
11 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika 070811 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 26.88
12 Szakszonová SofiaSzakszonová Sofia 080225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 26.89
13 Bovanová NicolBovanová Nicol 080422 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 27.13
14 Martišová DianaMartišová Diana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 27.22
15 Kráčmar StelaKráčmar Stela 070522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 27.53
16 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 27.65
17 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 070826 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 27.72
18 Nemečková NinaNemečková Nina 080211 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 27.96
19 Hudecová KarlaHudecová Karla 070523 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 28.23
20 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 070428 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 29.63
21 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 070115 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 30.44
Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Celkom 22 pretekárov

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 3:40.59
2 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 4:03.21
Celkom 2 pretekári

1000 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Mišunová Lucia LeaMišunová Lucia Lea 080411 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 4:07.15
2 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 4:20.27
3 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 4:20.45
Celkom 3 pretekári

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 060216 šk Comenium Michalovcešk Comenium Michalovce 5:35.82
2 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5:46.58
3 Banetka FilipBanetka Filip 061109 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6:02.92
Celkom 3 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Karabová VeronikaKarabová Veronika 050601 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5:41.90
Celkom 1 pretekári

4 x 50 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Marko, Dostál, Horpin, Rojík Marko, Dostál, Horpin, Rojík Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 34.25
Celkom 1 pretekári

4 x 50 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Psársky, Alaksová, Petrakovičová, Blichárová Psársky, Alaksová, Petrakovičová, Blichárová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 33.97
2 Krajčovičová, Szakszonová, Bovanová, Méryová Krajčovičová, Szakszonová, Bovanová, Méryová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 35.49
Celkom 2 pretekári

4 x 200 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Procházka, Kling, Meško, Fekete Procházka, Kling, Meško, Fekete AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 2:21.78
Celkom 1 pretekári

4 x 200 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kolozsvaryova, Krajčovičová, Trgová, Bendová Kolozsvaryova, Krajčovičová, Trgová, Bendová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:03.26
2 Chovancová, Ravasová, Vrablecová, Zaňátová Chovancová, Ravasová, Vrablecová, Zaňátová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 2:15.24
3 Vachová, Marková, Gombosová, Hasajová Vachová, Marková, Gombosová, Hasajová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:20.72
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 120.00125.00130.00135.00140.00145.00150.00153.00 Body
1 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050531 145 oooooxxo-xxx
2 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050401 140 oooooxxx
Dúbravec AndrejDúbravec Andrej
Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš
061012 NM xxx
Mráz TomášMráz Tomáš
šk Comenium Michalovcešk Comenium Michalovce
060507 NM xxx
Gazda AdamGazda Adam
šk Comenium Michalovcešk Comenium Michalovce
061011 NM xxx
Tršťanský VladimírTršťanský Vladimír
Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš
051117 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 115.00120.00125.00130.00135.00140.00143.00146.00 Body
1 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 143 ooooooxoxxx
2 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050322 140 oooooxoxxx
3 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 130 oooxoxxx
4 Fialová JúliaFialová Júlia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
060109 125 ooxxoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Basile TommasoBasile Tommaso
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050114 476 476 x4764534764590.00.0
2 Bučko NorbertBučko Norbert
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
051006 449 449 4264224374374490.00.0
3 Ferianc AdamFerianc Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060610 380 380 3653683583683800.00.0
4 Petrakovič MartinPetrakovič Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060323 377 377 357377x3773720.00.0
5 Banetka FilipBanetka Filip
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
061109 370 370 3593383703703660.00.0
6 Szakszon SimonSzakszon Simon
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050920 346 346 x3203453453460.00.0
7 Jedinák PeterJedinák Peter
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060621 271 271 271x262271x0.00.0
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050719 485 485 4854794464850.00.00.0
2 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
051128 425 425 x3384254250.00.00.0
3 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
050414 417 417 4173913884170.00.00.0
4 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
050530 409 409 3914094094090.00.00.0
5 Debnárová EmaDebnárová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050204 404 404 404x3954040.00.00.0
6 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
050419 402 402 xx4024020.00.00.0
7 Grygerova NatáliaGrygerova Natália
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
050211 393 393 x3933853930.00.00.0
8 Chovancová MartinaChovancová Martina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
061016 384 384 384370x3840.00.00.0
9 Wágnerová LeaWágnerová Lea
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050930 380 380 3713803713800.00.00.0
10 Fialová JúliaFialová Júlia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
060109 378 378 x3693783780.00.00.0
11 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050126 375 375 375351x3750.00.00.0
12 Hasajová EliškaHasajová Eliška
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
051018 374 374 3743523713740.00.00.0
13 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050825 371 371 3513713453710.00.00.0
14 Konečná NinaKonečná Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
060726 370 370 370xx3700.00.00.0
15 Bankošová BarboraBankošová Barbora
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050109 357 357 x3163573570.00.00.0
16 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 357 357 xx3573570.00.00.0
17 Mišunová EmaMišunová Ema
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
060422 336 336 3083103363360.00.00.0
18 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050927 334 334 3343313283340.00.00.0
19 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050120 320 320 305320x3200.00.00.0
20 Repková DianaRepková Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050620 320 320 2933202983200.00.00.0
21 Valentínová EllaValentínová Ella
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
060706 314 314 xx3143140.00.00.0
22 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060726 306 306 2882953063060.00.00.0
Celkom 22 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rojík JakubRojík Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070402 377 377 x377-3770.00.00.0
2 Repka PatrikRepka Patrik
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
081210 357 357 3403403573570.00.00.0
3 Janek JánJanek Ján
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
071011 339 339 xx3393390.00.00.0
4 Nagy AlexNagy Alex
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
080803 329 329 3292702923290.00.00.0
5 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
080207 328 328 2943183283280.00.00.0
6 Kmeť TomášKmeť Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
080715 323 323 2363232873230.00.00.0
7 Bulgan JergušBulgan Jerguš
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080912 322 322 x3222853220.00.00.0
8 Procházka DenisProcházka Denis
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
070515 305 305 3052752773050.00.00.0
Pieružek TomášPieružek Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
071228 DNF 000 0.00.00.00.00.00.00.0
Ďuriš MartinĎuriš Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
080522 DNF 000 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (pá, 9.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
070226 412 412 4094124124120.00.00.0
2 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080211 366 366 3603423663660.00.00.0
3 Hudecová KarlaHudecová Karla
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
070523 319 319 290x3193190.00.00.0
4 Martišová DianaMartišová Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080401 307 307 3053073033070.00.00.0
5 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
070826 303 303 2723032883030.00.00.0
6 Kráčmar StelaKráčmar Stela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
070522 265 265 265xx2650.00.00.0
7 Nemečková NinaNemečková Nina
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
080211 260 260 242x2602600.00.00.0
Gbelcová AdelaGbelcová Adela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
071018 NM 000 xxx0.00.00.00.0
Celkom 8 pretekárov