<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Elán míting

Bratislava (28. 1. 2018)

60 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Barnes Zafer EmreBarnes Zafer Emre 880101 TurkeyTurkey 4 06.70 0.256
2 Lawson ConfidenceLawson Confidence 900101 Great Britain & NIGreat Britain & NI 5 06.75 0.241
3 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 06.77 0.199
4 Ashwell DominicAshwell Dominic 990101 Great Britain & NIGreat Britain & NI 3 06.90 0.198
5 Kwiatkowski KarolKwiatkowski Karol 960101 PolandPoland 2 06.94 0.158
6 Didikov RomanDidikov Roman 930101 IsraelIsrael 7 07.02 0.167
7 Kramberger JanKramberger Jan 950101 SloveniaSlovenia 6 07.05 0.177
8 Ištvanovič FilipIštvanovič Filip 920101 SerbiaSerbia 1 07.24 0.188
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stromšík ZdeněkStromšík Zdeněk 941125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 06.72 0.197
2 Malka AsafMalka Asaf 800101 IsraelIsrael 4 07.01 0.193
3 Bojanič StjepanBojanič Stjepan 960101 SerbiaSerbia 2 07.07 0.186
4 Bulajič NemanjaBulajič Nemanja 960101 SerbiaSerbia 7 07.12 0.185
5 Camilleri SteveCamilleri Steve 920101 MaltaMalta 1 07.15 0.191
6 Celec NinoCelec Nino 970101 SloveniaSlovenia 5 07.17 0.184
7 Draksimovič SlobodanDraksimovič Slobodan 900101 SerbiaSerbia 8 07.27 0.237
8 Osztrogonácz AndrásOsztrogonácz András 940101 HungaryHungary 6 07.48 0.164
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.03 0.185
2 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 920419 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.09 0.168
3 Ifraimov IshayIfraimov Ishay 970101 IsraelIsrael 4 07.16 0.195
4 Benko ŽigaBenko Žiga 980101 SloveniaSlovenia 7 07.21 0.199
5 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 07.23 0.184
6 Viher ŽanViher Žan 990101 SloveniaSlovenia 6 07.24 0.187
7 Pacini MichelePacini Michele 960101 ItalyItaly 8 07.39 0.178
8 Šuštaršič MatevžŠuštaršič Matevž 010101 SloveniaSlovenia 1 07.41 0.194
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.29 0.201
2 Dudáš AdamDudáš Adam 010516 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.44 0.235
3 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.45 0.195
4 Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.51 0.226
5 Erpič MaticErpič Matic 020101 SloveniaSlovenia 2 07.59 0.207
6 Kostanjevec JakaKostanjevec Jaka 990101 SloveniaSlovenia 7 07.62 0.214
7 Maestripieri MassimiMaestripieri Massimi 990101 ItalyItaly 1 07.84 0.194
Jovanovič DavidJovanovič David 000101 SerbiaSerbia 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 06.99 0.227
2 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 07.06 0.200
3 Tastepe AliTastepe Ali 970101 AustriaAustria 1 07.09 0.184
4 Nuhanovic AlenNuhanovic Alen 970107 AD MASS LjubljanaAD MASS Ljubljana 7 07.11 0.210
5 Fraňo DenisFraňo Denis 990830 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.61 0.202
6 Arcangeli MassimoArcangeli Massimo 970101 ItalyItaly 3 07.66 0.183
7 Frosini PietroFrosini Pietro 990101 ItalyItaly 5 07.68 0.200
Giacomini MicheleGiacomini Michele 840101 ItalyItaly 6 DQ -0.082
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bendžela DenisBendžela Denis 980917 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.17 0.214
2 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.21 0.212
3 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 SK BardejovSK Bardejov 6 07.31 0.217
4 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 07.35 0.159
5 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 07.38 0.223
6 Sárkozi AndrejSárkozi Andrej 960909 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.67 0.178
7 Maštalír PavolMaštalír Pavol 671124 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.84 0.200
8 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 8 07.93 0.155
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turčáni RomanTurčáni Roman 900328 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 06.97 0.203
2 Kalácska ÁronKalácska Áron 000101 HungaryHungary 5 07.23 0.201
3 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 07.39 0.177
4 Blaha MariánBlaha Marián 920804 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.62 0.249
5 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.88 0.175
6 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.89 0.186
7 Šoba AlbertŠoba Albert 590616 AD MASS LjubljanaAD MASS Ljubljana 7 08.13 0.200
8 Carobbi RiccardoCarobbi Riccardo 930101 ItalyItaly 2 08.23 0.186
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horváth MárkHorváth Márk 000101 HungaryHungary 5 07.52 0.234
2 Jančík MiroslavJančík Miroslav 921016 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.55 0.251
3 Pajunk AdamPajunk Adam 900415 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 07.58 0.378
4 Líška IgorLíška Igor 890713 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.64 0.188
5 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 4 07.84 0.292
6 Pach Noel SebastianPach Noel Sebastian 000515 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.89 0.159
7 Pintér DávidPintér Dávid 030101 HungaryHungary 1 08.19 0.231
Celkom 7 pretekárov

60 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Barnes Zafer EmreBarnes Zafer Emre 880101 TurkeyTurkey 4 06.67 0.198
2 Lawson ConfidenceLawson Confidence 900101 Great Britain & NIGreat Britain & NI 3 06.69 0.177
3 Stromšík ZdeněkStromšík Zdeněk 941125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 06.70 0.173
4 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 06.76 0.188
5 Ashwell DominicAshwell Dominic 990101 Great Britain & NIGreat Britain & NI 2 06.82 0.166
6 Turčáni RomanTurčáni Roman 900328 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 06.91 0.200
7 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 06.95 0.147
8 Kwiatkowski KarolKwiatkowski Karol 960101 PolandPoland 7 06.97 0.184
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Didikov RomanDidikov Roman 930101 IsraelIsrael 6 06.95 0.165
2 Kramberger JanKramberger Jan 950101 SloveniaSlovenia 7 07.02 0.256
3 Malka AsafMalka Asaf 800101 IsraelIsrael 3 07.05 0.144
4 Bojanič StjepanBojanič Stjepan 960101 SerbiaSerbia 8 07.07 0.199
5 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 07.08 0.178
6 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.09 0.174
7 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 920419 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.11 0.172
Jovanovič DavidJovanovič David 000101 SerbiaSerbia 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále C (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bulajič NemanjaBulajič Nemanja 960101 SerbiaSerbia 6 07.01 0.154
2 Nuhanovic AlenNuhanovic Alen 970107 AD MASS LjubljanaAD MASS Ljubljana 3 07.07 0.192
3 Tastepe AliTastepe Ali 970101 AustriaAustria 5 07.09 0.166
4 Celec NinoCelec Nino 970101 SloveniaSlovenia 8 07.14 0.157
5 Bendžela DenisBendžela Denis 980917 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 07.16 0.243
6 Ifraimov IshayIfraimov Ishay 970101 IsraelIsrael 7 07.22 0.168
Camilleri SteveCamilleri Steve 920101 MaltaMalta 2 DQ -0.063
Celkom 7 pretekárov
Finále D (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1= Ištvanovič FilipIštvanovič Filip 920101 SerbiaSerbia 2 07.20 0.190
1= Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.20 0.177
3 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.22 0.169
4 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.25 0.189
5 Benko ŽigaBenko Žiga 980101 SloveniaSlovenia 4 07.27 0.210
6 Kalácska ÁronKalácska Áron 000101 HungaryHungary 6 07.27 0.216
7 Viher ŽanViher Žan 990101 SloveniaSlovenia 7 07.32 0.155
8 Draksimovič SlobodanDraksimovič Slobodan 900101 SerbiaSerbia 1 07.41 0.203
Celkom 8 pretekárov
Finále E (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.28 0.213
2 Šuštaršič MatevžŠuštaršič Matevž 010101 SloveniaSlovenia 7 07.32 0.153
3 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 07.34 0.146
4 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 07.37 0.233
5 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.44 0.182
6 Pacini MichelePacini Michele 960101 ItalyItaly 2 07.49 0.244
7 Dudáš AdamDudáš Adam 010516 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 07.61 0.201
Lučanský PeterLučanský Peter 961008 SK BardejovSK Bardejov 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále F (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Osztrogonácz AndrásOsztrogonácz András 940101 HungaryHungary 4 07.44 0.195
2 Erpič MaticErpič Matic 020101 SloveniaSlovenia 7 07.53 0.191
3 Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.54 0.189
4 Blaha MariánBlaha Marián 920804 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 07.59 0.214
5 Pajunk AdamPajunk Adam 900415 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 07.59 0.359
6 Jančík MiroslavJančík Miroslav 921016 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.60 0.241
7 Fraňo DenisFraňo Denis 990830 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.71 0.255
Horváth MárkHorváth Márk 000101 HungaryHungary 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále G (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Arcangeli MassimoArcangeli Massimo 970101 ItalyItaly 3 07.46 0.158
2 Frosini PietroFrosini Pietro 990101 ItalyItaly 2 07.61 0.204
3 Sárkozi AndrejSárkozi Andrej 960909 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.64 0.196
4 Líška IgorLíška Igor 890713 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.66 0.187
5 Maštalír PavolMaštalír Pavol 671124 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.79 0.188
6 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 7 07.82 0.265
7 Giacomini MicheleGiacomini Michele 840101 ItalyItaly 1 08.12 0.347
Kostanjevec JakaKostanjevec Jaka 990101 SloveniaSlovenia 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále H (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pach Noel SebastianPach Noel Sebastian 000515 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.84 0.183
2 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.85 0.221
3 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 07.87 0.182
4 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.90 0.195
5 Pintér DávidPintér Dávid 030101 HungaryHungary 7 08.08 0.197
6 Šoba AlbertŠoba Albert 590616 AD MASS LjubljanaAD MASS Ljubljana 2 08.14 0.213
7 Carobbi RiccardoCarobbi Riccardo 930101 ItalyItaly 1 08.14 0.217
Celkom 7 pretekárov

60 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kiddle AleshaKiddle Alesha 920101 Great Britain & NIGreat Britain & NI 3 07.50 0.219
2 Thompson ToremaThompson Torema 900101 Great Britain & NIGreat Britain & NI 4 07.55 0.190
3 Jones ChereseJones Cherese 850102 South AfricaSouth Africa 5 07.61 0.210
4 Širmič KatarinaŠirmič Katarina 910101 SerbiaSerbia 2 07.77 0.217
5 Sancak BerfeSancak Berfe 940101 TurkeyTurkey 6 07.83 0.193
6 Mahlfleisch KathiMahlfleisch Kathi 010101 AustriaAustria 7 07.87 0.223
7 Bumbálková HanaBumbálková Hana 010727 Sk Speed BrnoSk Speed Brno 8 07.95 0.184
8 Zalokar TinkaraZalokar Tinkara 980101 SloveniaSlovenia 1 08.03 0.214
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.81 0.225
2 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.03 0.235
3 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.05 0.321
4 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.07 0.404
5 Fornůsková AdrianaFornůsková Adriana 021008 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 08.15 0.192
6 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.18 0.267
7 Svarda DóraSvarda Dóra 010101 HungaryHungary 2 08.25 0.180
8 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta 990802 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.46 0.224
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.15 0.266
2 Lenská VěraLenská Věra 010108 Sk Speed BrnoSk Speed Brno 5 08.27 0.198
3 Lánská JanaLánská Jana 910122 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.58 0.188
4 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.66 0.254
Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kiddle AleshaKiddle Alesha 920101 Great Britain & NIGreat Britain & NI 4 07.46 0.256
2 Thompson ToremaThompson Torema 900101 Great Britain & NIGreat Britain & NI 5 07.53 0.188
3 Jones ChereseJones Cherese 850102 South AfricaSouth Africa 3 07.59 0.199
4 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.70 0.198
5 Širmič KatarinaŠirmič Katarina 910101 SerbiaSerbia 6 07.71 0.178
6 Sancak BerfeSancak Berfe 940101 TurkeyTurkey 7 07.79 0.157
7 Mahlfleisch KathiMahlfleisch Kathi 010101 AustriaAustria 1 07.84 0.168
8 Bumbálková HanaBumbálková Hana 010727 Sk Speed BrnoSk Speed Brno 8 07.85 0.133
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zalokar TinkaraZalokar Tinkara 980101 SloveniaSlovenia 5 07.93 0.159
2 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.98 0.199
3 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.99 0.200
4 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.05 0.203
5 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.06 0.204
6 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.11 0.207
7 Fornůsková AdrianaFornůsková Adriana 021008 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 08.14 0.222
8 Svarda DóraSvarda Dóra 010101 HungaryHungary 8 08.29 0.188
Celkom 8 pretekárov
Finále C (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lenská VěraLenská Věra 010108 Sk Speed BrnoSk Speed Brno 4 08.26 0.178
2 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta 990802 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.36 0.199
3 Lánská JanaLánská Jana 910122 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.49 0.188
4 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.54 0.176
Celkom 4 pretekári

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rhoden-Stevens JamalRhoden-Stevens Jamal 940101 Great Britain & NIGreat Britain & NI 3 48.24 0.257
2 Kasap AhmetKasap Ahmet 990101 TurkeyTurkey 4 48.84 0.238
3 Bojanič StjepanBojanič Stjepan 960101 SerbiaSerbia 2 49.24 0.212
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gladman JamesGladman James 930101 Great Britain & NIGreat Britain & NI 3 48.74 0.266
2 Arsoy FahriArsoy Fahri 950101 TurkeyTurkey 4 50.00 0.300
3 Enci TadejEnci Tadej 940101 SloveniaSlovenia 2 50.89 0.254
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Siboni EranSiboni Eran 970101 IsraelIsrael 4 50.81 0.299
2 Stojoski JovanStojoski Jovan 970101 SerbiaSerbia 3 51.88 0.199
3 Kumar GalKumar Gal 990101 SloveniaSlovenia 2 52.86 0.258
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 51.10 0.266
2 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 52.21 0.250
3 Uzan TamirUzan Tamir 960101 IsraelIsrael 4 52.64 0.241
4 Vecsey LászlóVecsey László 030101 HungaryHungary 1 56.31 0.211
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kacer JakubKacer Jakub 001001 Sk Speed BrnoSk Speed Brno 2 53.06 0.223
2 Pacini MichelePacini Michele 960101 ItalyItaly 3 53.84 0.212
3 Pisaneschi LorenzoPisaneschi Lorenzo 950101 ItalyItaly 1 54.02 0.244
Jovanovič DavidJovanovič David 000101 SerbiaSerbia 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Giacomini MicheleGiacomini Michele 840101 ItalyItaly 3 53.45 0.233
2 Martinec ErikMartinec Erik 960929 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 53.46 0.275
3 Líška IgorLíška Igor 890713 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 53.61 0.221
4 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 57.40 0.481
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 53.20 0.193
2 Arcangeli MassimoArcangeli Massimo 970101 ItalyItaly 3 54.60 0.142
3 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 54.75 0.219
4 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 1 58.85 0.266
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 52.27 0.189
2 Macho JurajMacho Juraj 990709 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 54.09 0.285
3 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 54.35 0.199
Ferri LorenzoFerri Lorenzo 930101 ItalyItaly 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 SK BardejovSK Bardejov 3 51.08 0.265
2 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 53.25 0.201
3 Kocourek MartinKocourek Martin 000701 Sk Speed BrnoSk Speed Brno 4 53.37 0.196
Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 1 DNS
Celkom 4 pretekári

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perrossier EstellePerrossier Estelle 900101 DenmarkDenmark 3 55.00 0.315
2 Alderson EmmaAlderson Emma 000101 Great Britain & NIGreat Britain & NI 4 55.65 0.244
3 Simon VirágSimon Virág 020201 HungaryHungary 2 57.77 0.277
Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mignon MarineMignon Marine 990101 DenmarkDenmark 2 55.82 0.278
2 Sanli EmelSanli Emel 930101 TurkeyTurkey 4 57.02 0.202
3 Meh NeaMeh Nea 020101 SloveniaSlovenia 1 58.72 0.178
4 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:06.82 0.339
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Répassy HannaRépassy Hanna 010101 HungaryHungary 4 58.79 0.223
2 Šlebir MajaŠlebir Maja 960101 SloveniaSlovenia 2 59.73 0.243
3 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:00.67 0.293
4 Grubesic TheaGrubesic Thea 970101 AustriaAustria 1 1:00.77 0.224
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rutar VikaRutar Vika 970609 AD MASS LjubljanaAD MASS Ljubljana 2 59.21 0.175
2 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:00.04 0.222
3 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:00.53 0.170
4 Šmerdová VeronikaŠmerdová Veronika 010207 Sk Speed BrnoSk Speed Brno 1 1:01.09 0.217
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukan KlaraLukan Klara 000101 SloveniaSlovenia 3 1:00.37 0.248
2 Petkovič DajanaPetkovič Dajana 950101 SerbiaSerbia 4 1:00.68 0.199
3 Musilová NikolMusilová Nikol 970922 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 1:07.36 0.222
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:00.55 0.219
2 Šenica LinaŠenica Lina 000101 SloveniaSlovenia 3 1:00.93 0.224
3 Domsi NóraDomsi Nóra 010101 HungaryHungary 1 1:05.84 0.422
Jovanovič IvaJovanovič Iva 000101 SerbiaSerbia 2 DNS
Celkom 4 pretekári

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Ates LeventAtes Levent 930101 TurkeyTurkey 4 1:51.66
2 Solomon CanaanSolomon Canaan 980101 Great Britain & NIGreat Britain & NI 1 1:51.84
3 Guduk Basri HasanGuduk Basri Hasan 930101 TurkeyTurkey 2 1:54.51
4 Devantier WiliamDevantier Wiliam 000101 DenmarkDenmark 3 1:57.08
5 Majcenovič TeodorMajcenovič Teodor 990101 SloveniaSlovenia 4 1:57.19
6 Vilhar KlemenVilhar Klemen 980101 SloveniaSlovenia 2 2:00.44
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Subašič AlenSubašič Alen 990101 SloveniaSlovenia 2 1:56.81
2 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 1:58.50
3 Hren GašperHren Gašper 980101 SloveniaSlovenia 3 2:01.60
4 Čeplak ŽanČeplak Žan 010101 SloveniaSlovenia 4 2:18.39
5 Zaťko MartinZaťko Martin 960921 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:18.96
6 Doušek TomášDoušek Tomáš 040101 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 2:20.92
Celkom 6 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Morck MiaMorck Mia 990101 DenmarkDenmark 1 2:11.31
2 Viskotova AlesiaViskotova Alesia 920117 UkrajinaUkrajina 2 2:15.08
3 Wohlfart CorneliaWohlfart Cornelia 000101 AustriaAustria 2 2:15.39
4 Németh RékaNémeth Réka 030101 HungaryHungary 4 2:45.75
Todorovič JelenaTodorovič Jelena 000101 SerbiaSerbia 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Hutárková VeronikaHutárková Veronika 040101 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:27.58
2 Svobodová BarboraSvobodová Barbora 040101 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 2:30.01
3 Göghová ZuzanaGöghová Zuzana 000101 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 2:30.24
4 Doležalová DagmarDoležalová Dagmar 010101 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:37.16
5 Tolnay SaroltaTolnay Sarolta 040101 HungaryHungary 2 2:59.96
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Rusu Dorin AndreiRusu Dorin Andrei 980101 RomaniaRomania 2 3:48.50
2 Gediklioglu AbdurraGediklioglu Abdurra 980101 TurkeyTurkey 1 3:53.22
3 Copeland PiersCopeland Piers 980101 Great Britain & NIGreat Britain & NI 3 3:56.35
4 Stibal JakubStibal Jakub 010129 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 4:02.41
5 Kotora Jan FilipKotora Jan Filip 910521 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 4:08.53
6 Berisha ArmendBerisha Armend 970101 SloveniaSlovenia 12 4:10.11
7 Marx BalászMarx Balász 020101 HungaryHungary 9 4:14.85
8 Schusser MorganSchusser Morgan 010101 LAC KlagenfurtLAC Klagenfurt 11 4:16.71
9 Šacl JiříŠacl Jiří 941124 Hvězda PardubiceHvězda Pardubice 4 4:19.34
10 Karner DanielKarner Daniel 990101 AustriaAustria 5 4:26.26
11 Marx BálintMarx Bálint 020101 HungaryHungary 10 4:27.73
Kramer JanKramer Jan 940101 SloveniaSlovenia 8 DNF
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 4:06.46
2 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 4:10.72
3 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 921213 BK Hraj Na Tie NohyBK Hraj Na Tie Nohy 9 4:12.72
4 Beloš AdamBeloš Adam 980604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 4:13.28
5 Urban OliverUrban Oliver 010413 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 4:21.16
6 Jandl FlorianJandl Florian 010101 AustriaAustria 6 4:25.76
7 Sedej TineSedej Tine 000114 AD MASS LjubljanaAD MASS Ljubljana 4 4:27.68
8 Schmid BernhardSchmid Bernhard 010101 AustriaAustria 8 4:32.50
Kupec PavolKupec Pavol 670704 Nipama Group BratislavaNipama Group Bratislava 7 DNS
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Smith StaceySmith Stacey 900101 Great Britain & NIGreat Britain & NI 1 4:17.71
2 Helwigh Anna MarkHelwigh Anna Mark 000101 DenmarkDenmark 2 4:30.87
3 Kószás KrisztaKószás Kriszta 940101 HungaryHungary 3 4:31.21
4 Yasar MeltemYasar Meltem 970101 TurkeyTurkey 7 4:38.41
5 Česnik TinaČesnik Tina 990101 SloveniaSlovenia 4 4:47.97
6 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 4:54.14
7 Pijáková TerezaPijáková Tereza 040101 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 5:20.06
Celkom 7 pretekárov

3000 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Mismas MarusaMismas Marusa 940101 SloveniaSlovenia 1 09:21.25
2 Bohm LillaBohm Lilla 940101 HungaryHungary 3 09:30.20
3 Maršánová LucieMaršánová Lucie 901127 Hvězda PardubiceHvězda Pardubice 2 09:38.06
4 Guzelj LauraGuzelj Laura 970101 SloveniaSlovenia 4 10:07.08
5 Beľová KatarínaBeľová Katarína 840301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10:09.64
6 Zatykó LucaZatykó Luca 020101 HungaryHungary 8 10:52.03
7 Ameršek KimAmeršek Kim 000101 SloveniaSlovenia 6 10:54.32
8 Jany SamathaJany Samatha 010101 AustriaAustria 7 11:33.40
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Porter JakePorter Jake 930101 Great Britain & NIGreat Britain & NI 5 07.91 0.256
2 Sevler MikdatSevler Mikdat 980101 TurkeyTurkey 7 07.96 0.199
3 Eruygun Bugra BatuhanEruygun Bugra Batuhan 910101 TurkeyTurkey 2 08.03 0.178
4 Gunes MustafaGunes Mustafa 890101 TurkeyTurkey 3 08.06 0.177
5 Weaver JamesWeaver James 970101 Great Britain & NIGreat Britain & NI 6 08.07 0.159
6 Distelberger DominikDistelberger Dominik 900101 AustriaAustria 4 08.12 0.200
7 Domenig FlorianDomenig Florian 950101 AustriaAustria 1 08.26 0.221
Markovic DavidMarkovic David 960101 AustriaAustria 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Henrique SilvioHenrique Silvio 930101 BrasilBrasil 8 07.95 0.185
2 Demšar Filip JakobDemšar Filip Jakob 000403 AD MASS LjubljanaAD MASS Ljubljana 3 08.18 0.176
3 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.46 0.237
4 Bician AndrejBician Andrej 840515 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 08.57 0.168
5 Ferrighetto IvanFerrighetto Ivan 950101 ItalyItaly 5 08.68 0.213
6 Ferri LorenzoFerri Lorenzo 930101 ItalyItaly 4 08.79 0.208
7 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.85 0.230
8 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 1 09.00 0.242
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále A (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Porter JakePorter Jake 930101 Great Britain & NIGreat Britain & NI 4 07.87 0.163
2 Henrique SilvioHenrique Silvio 930101 BrasilBrasil 5 07.99 0.155
3 Distelberger DominikDistelberger Dominik 900101 AustriaAustria 1 08.00 0.149
4 Eruygun Bugra BatuhanEruygun Bugra Batuhan 910101 TurkeyTurkey 6 08.11 0.173
5 Sevler MikdatSevler Mikdat 980101 TurkeyTurkey 3 08.13 0.187
6 Demšar Filip JakobDemšar Filip Jakob 000403 AD MASS LjubljanaAD MASS Ljubljana 8 08.18 0.188
7 Gunes MustafaGunes Mustafa 890101 TurkeyTurkey 2 08.20 0.192
Weaver JamesWeaver James 970101 Great Britain & NIGreat Britain & NI 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Domenig FlorianDomenig Florian 950101 AustriaAustria 4 08.36 0.159
2 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.52 0.227
3 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.76 0.188
4 Ferrighetto IvanFerrighetto Ivan 950101 ItalyItaly 6 08.78 0.228
5 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 1 08.90 0.368
6 Ferri LorenzoFerri Lorenzo 930101 ItalyItaly 2 09.07 0.245
Bician AndrejBician Andrej 840515 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DNF 0.159
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kerekes GrétaKerekes Gréta 920101 HungaryHungary 4 08.35 0.182
2 Hunter JessicaHunter Jessica 960101 Great Britain & NIGreat Britain & NI 2 08.53 0.167
3 Répasi PetraRépasi Petra 960101 HungaryHungary 6 08.56 0.178
4 Petkovič IvanaPetkovič Ivana 920101 SerbiaSerbia 5 08.61 0.239
5 Karatay NifiseKaratay Nifise 000101 TurkeyTurkey 7 08.69 0.216
6 Zapfel YvonneZapfel Yvonne 920101 AustriaAustria 8 08.77 0.259
7 Clitheroe StephanieClitheroe Stephanie 950101 Great Britain & NIGreat Britain & NI 3 08.86 0.197
8 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína 950323 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 09.05 0.277
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.90 0.236
2 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.11 0.314
3 Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 09.36 0.335
4 Polt Marie-HelenePolt Marie-Helene 970101 AustriaAustria 6 09.72 0.214
5 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.74 0.214
6 Limbeck KerstinLimbeck Kerstin 990101 AustriaAustria 5 09.91 0.225
Jovanovič IvaJovanovič Iva 000101 SerbiaSerbia 4 DNS
Bricelj LaraBricelj Lara 990101 SloveniaSlovenia 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kerekes GrétaKerekes Gréta 920101 HungaryHungary 4 08.33 0.147
2 Répasi PetraRépasi Petra 960101 HungaryHungary 3 08.51 0.147
3 Hunter JessicaHunter Jessica 960101 Great Britain & NIGreat Britain & NI 5 08.52 0.159
4 Petkovič IvanaPetkovič Ivana 920101 SerbiaSerbia 6 08.54 0.198
5 Zapfel YvonneZapfel Yvonne 920101 AustriaAustria 7 08.68 0.236
6 Karatay NifiseKaratay Nifise 000101 TurkeyTurkey 2 08.71 0.188
7 Clitheroe StephanieClitheroe Stephanie 950101 Great Britain & NIGreat Britain & NI 1 08.75 0.241
8 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.92 0.256
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína 950323 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 09.13 0.209
2 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.15 0.216
3 Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 09.43 0.356
4 Polt Marie-HelenePolt Marie-Helene 970101 AustriaAustria 6 09.87 0.336
5 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.93 0.191
6 Limbeck KerstinLimbeck Kerstin 990101 AustriaAustria 7 10.18 0.231
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000714 663 663 663652636663-635-
2 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 640 640 640xx640x496-
3 Hriň AdamHriň Adam
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
020311 585 585 x506x506565585x
4 Lučka DominikLučka Dominik
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
950825 577 577 xxx0.0520x577
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gardaševič MilicaGardaševič Milica
SerbiaSerbia
980101 615 615 602615x615611603x
2 Bedrač MajaBedrač Maja
SloveniaSlovenia
990101 581 581 557454x557564581576
3 Oliarnyk JosieOliarnyk Josie
Great Britain & NIGreat Britain & NI
000101 574 574 xxx0.0574565x
4 Calagan EcemCalagan Ecem
TurkeyTurkey
980101 571 571 571xx571508x379
5 Polt Marie-HelenePolt Marie-Helene
AustriaAustria
970101 549 549 x549x549xxx
6 Hanania YahmHanania Yahm
IsraelIsrael
980101 527 527 527x519527514x519
7 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
990802 498 498 498xx498x476x
Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050719 DNS 000 ---00.00.00.0
Celkom 8 pretekárov

Trojskok - Muži

(ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Er NecatiEr Necati
TurkeyTurkey
970101 16.43 16.43 16,1016,08x16,10x15,9416,43
2 Davis LawrenceDavis Lawrence
Great Britain & NIGreat Britain & NI
950101 15.27 15.27 15,27x15,2615,2714,75xx
3 Toth AttilaToth Attila
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
960704 14.52 14.52 xxx0.0xx14,52
4 Balogh KristófBalogh Kristóf
HungaryHungary
990101 14.41 14.41 13,5714,34x14,3414,2914,2514,41
5 Fine JoshuaFine Joshua
IsraelIsrael
980101 14.26 14.26 14,2613,9813,5514,2613,7913,8614,25
6 Bisaha DanielBisaha Daniel
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
990814 14.26 14.26 13,67x14,1714,1714,2614,04x
Zirojevič VukašinZirojevič Vukašin
SerbiaSerbia
960101 DNS 00.00 ---00.00.00.0
Galambos TiborGalambos Tibor
HungaryHungary
910101 DNS 00.00 ---00.00.00.0
Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 DNS 00.00 ---00.00.00.0
Prekli ZoltánPrekli Zoltán
HungaryHungary
910101 DNS 00.00 ---00.00.00.0
Ratkó FlórianRatkó Flórian
HungaryHungary
970101 DNS 00.00 ---00.00.00.0
Horváth MárkHorváth Márk
HungaryHungary
000101 00.00 xx-0.00.00.00.0
Celkom 12 pretekárov

Trojskok - Ženy

(ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ogbeta NaomiOgbeta Naomi
Great Britain & NIGreat Britain & NI
980101 13.52 13.52 13,5212,98x13,52---
2 Bitgin CemreBitgin Cemre
TurkeyTurkey
960101 12.96 12.96 12,7712,9612,8112,9612,9212,8912,84
3 Barrett AngelaBarrett Angela
Great Britain & NIGreat Britain & NI
850101 12.90 12.90 12,81x12,6012,81xx12,90
4 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970211 12.29 12.29 12,0312,2912,2312,29xx12,20
5 Tóth VirágTóth Virág
HungaryHungary
010101 12.17 12.17 11,5111,58x11,58x12,17x
6 Reicheltová IvanaReicheltová Ivana
Czech republicCzech republic
980101 12.05 12.05 x12,05x12,05xxx
7 Klímová BarboraKlímová Barbora
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
970626 12.00 12.00 xx11,7011,70x12,0011,93
8 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
991227 11.38 11.38 xxx0.011,38--
Celkom 8 pretekárov