<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

V4

Bratislava (27. 1. 2018)

60 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lánik MatejLánik Matej 990728 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.23 0.236
2 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.31 0.247
3 Hložny AdrianHložny Adrian 001103 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 07.37 0.258
4 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.49 0.256
5 Rosenberg MatejRosenberg Matej 000121 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 07.50 0.320
6 Šinkovec TajŠinkovec Taj 990101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 7 07.72 0.244
7 Hergott PeterHergott Peter 000603 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.02 0.255
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.18 0.258
2 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 07.30 0.222
3 Figa LucasFiga Lucas 000316 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 07.33 0.236
4 Maček TilenMaček Tilen 000101 KAK RavneKAK Ravne 2 07.50 0.333
5 Ules JakobUles Jakob 990101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 6 07.59 0.354
6 Novosad MartinNovosad Martin 990528 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 07.67 0.247
7 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.35 0.235
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 001206 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.15 0.247
2 Kobler BastianKobler Bastian 990101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 5 07.40 0.247
3 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.54 0.155
4 Tokoš MartinTokoš Martin 001219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.58 0.178
5 Beláň MarekBeláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 07.66 0.189
6 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 001022 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.79 0.177
Celkom 6 pretekárov

60 m - Juniori (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 001206 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.17 0.198
2 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.20 0.200
3 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 07.23 0.231
4 Lánik MatejLánik Matej 990728 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.29 0.199
5 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.32 0.166
6 Figa LucasFiga Lucas 000316 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 07.32 0.271
7 Hložny AdrianHložny Adrian 001103 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 07.42 0.159
8 Kobler BastianKobler Bastian 990101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 8 07.52 0.166
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.44 0.241
2 Rosenberg MatejRosenberg Matej 000121 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 07.46 0.247
3 Ules JakobUles Jakob 990101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 7 07.56 0.269
4 Tokoš MartinTokoš Martin 001219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.58 0.266
5 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 07.66 0.241
6 Beláň MarekBeláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 07.74 0.258
Maček TilenMaček Tilen 000101 KAK RavneKAK Ravne 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Finále C (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Novosad MartinNovosad Martin 990528 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.56 0.199
2 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 001022 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.72 0.187
3 Šinkovec TajŠinkovec Taj 990101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 5 07.72 0.174
4 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.31 0.268
Hergott PeterHergott Peter 000603 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.36 0.332
2 Šalamon TimotejŠalamon Timotej 010101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 6 07.46 0.247
3 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.52 0.321
4 Kocbek ValentinKocbek Valentin 020101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 5 07.65 0.288
5 Normann MártonNormann Márton 020101 Gödöllői EACGödöllői EAC 2 07.82 0.511
6 Kaposi MártonKaposi Márton 020101 Gödöllői EACGödöllői EAC 7 07.94 0.169
7 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.06 0.199
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.61 0.199
2 Lah LukaLah Luka 010101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 6 07.74 0.235
3 Tóth GáborTóth Gábor 020101 Gödöllői EACGödöllői EAC 3 07.81 0.147
4 Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 07.83 0.201
5 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 010725 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 07.93 0.247
6 Balažic VenjaBalažic Venja 020101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 5 08.02 0.198
7 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.04 0.254
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.53 0.287
2 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.57 0.247
3 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 1 07.72 0.236
4 Menyhárt MárkMenyhárt Márk 020101 Gödöllői EACGödöllői EAC 2 07.85 0.247
5 Chodák IvanChodák Ivan 020407 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.86 0.268
6 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 7 08.00 0.244
Gerics RolabdGerics Rolabd 010101 Tatabányai SCTatabányai SC 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kordež MitjaKordež Mitja 010101 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 5 07.10 0.258
2 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.61 0.222
3 Zupanič VitoZupanič Vito 020101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 07.64 0.236
4 Kajtor RichardKajtor Richard ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 07.74 0.241
5 Krejan NejcKrejan Nejc 020101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 6 07.75 0.333
6 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.86 0.199
7 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 010422 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 08.09 0.177
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vrbovský TomášVrbovský Tomáš 010502 AK KyjovAK Kyjov 1 07.38 0.258
2 Kovács MátyásKovács Mátyás 010101 ARAKARAK 5 07.45 0.144
3 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 010405 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 07.60 0.177
4 Csahóczi CsanádCsahóczi Csanád 020101 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 3 07.72 0.188
5 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 07.74 0.199
6 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.90 0.177
7 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.30 0.166
Celkom 7 pretekárov

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kordež MitjaKordež Mitja 010101 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 4 07.08 0.165
2 Vrbovský TomášVrbovský Tomáš 010502 AK KyjovAK Kyjov 3 07.36 0.177
3 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.39 0.198
4 Šalamon TimotejŠalamon Timotej 010101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 2 07.47 0.188
5 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.48 0.231
6 Kovács MátyásKovács Mátyás 010101 ARAKARAK 6 07.53 0.188
7 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 07.61 0.147
8 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.63 0.265
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 010405 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 07.45 0.155
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 07.54 0.132
3 Kocbek ValentinKocbek Valentin 020101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 7 07.56 0.174
4 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.68 0.196
5 Zupanič VitoZupanič Vito 020101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 2 07.68 0.266
6 Csahóczi CsanádCsahóczi Csanád 020101 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 1 07.69 0.258
Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 8 DNS
Gerics RolabdGerics Rolabd 010101 Tatabányai SCTatabányai SC 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále C (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lah LukaLah Luka 010101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 5 07.67 0.136
2 Kajtor RichardKajtor Richard ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 07.71 0.158
3 Krejan NejcKrejan Nejc 020101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 6 07.72 0.111
4 Normann MártonNormann Márton 020101 Gödöllői EACGödöllői EAC 7 07.75 0.198
5 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 07.75 0.178
6 Tóth GáborTóth Gábor 020101 Gödöllői EACGödöllői EAC 2 07.77 0.198
7 Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 07.82 0.265
8 Menyhárt MárkMenyhárt Márk 020101 Gödöllői EACGödöllői EAC 8 07.86 0.200
Celkom 8 pretekárov
Finále D (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chodák IvanChodák Ivan 020407 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.79 0.269
2 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.81 0.222
3 Kaposi MártonKaposi Márton 020101 Gödöllői EACGödöllői EAC 2 07.92 0.241
4 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 010725 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 07.94 0.274
Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Finále E (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 4 07.85 0.241
2 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.92 0.214
3 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.99 0.265
4 Balažic VenjaBalažic Venja 020101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 5 08.06 0.158
5 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 010422 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 08.24 0.268
6 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.38 0.222
Celkom 6 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezručka AdamBezručka Adam 030629 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.47 0.222
2 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.61 0.265
3 Rozman Marinčič RokRozman Marinčič Rok 030101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 07.84 0.300
4 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 08.32 0.188
5 Kudlík MatejKudlík Matej 040228 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.65 0.174
Švajncer JanŠvajncer Jan 030101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 07.55 0.258
2 Federič FilipFederič Filip 040210 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 07.73 0.255
3 Konečný JonášKonečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.80 0.266
4 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.03 0.236
5 Kobler AdrianKobler Adrian 040101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 4 08.09 0.247
6 Skaza TijanSkaza Tijan 040101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 7 08.63 0.287
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.65
2 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.80
3 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.89
4 Paško AdamPaško Adam 030626 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.09
5 Trunk StašTrunk Staš 030101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 08.35
Bjalončík SebastianBjalončík Sebastian 050214 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7 00.0
Celkom 6 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezručka AdamBezručka Adam 030629 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.45 0.244
2 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 07.46 0.231
3 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 07.52 0.217
4 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.59 0.148
5 Federič FilipFederič Filip 040210 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 07.75 0.168
6 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.78 0.177
7 Konečný JonášKonečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.84 0.125
Švajncer JanŠvajncer Jan 030101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rozman Marinčič RokRozman Marinčič Rok 030101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 4 07.76 0.258
2 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.90 0.168
3 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.13 0.158
4 Paško AdamPaško Adam 030626 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.13 0.147
Kobler AdrianKobler Adrian 040101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Finále C (ne, 28.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.34 0.258
2 Skaza TijanSkaza Tijan 040101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 3 08.43 0.241
3 Kudlík MatejKudlík Matej 040228 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.70 0.147
Bjalončík SebastianBjalončík Sebastian 050214 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 DNS
Trunk StašTrunk Staš 030101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 5 DNS
Celkom 5 pretekárov

60 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.05 0.254
2 Piberl PiaPiberl Pia 000101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 08.59 0.247
3 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.64 0.268
4 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 991207 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 08.81 0.254
5 Potočnik AnaPotočnik Ana 990101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 3 09.10 0.265
Prosen ReneProsen Rene 000101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Martinusová KristínaMartinusová Kristína 990801 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.20 0.247
2 Čelková GabrielaČelková Gabriela 990502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.20 0.268
3 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.53 0.320
4 Merčáková NatáliaMerčáková Natália 000416 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.83 0.321
5 Cafuta AnaCafuta Ana 990101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 3 08.96 0.247
6 Žalkovská BarboraŽalkovská Barbora 000619 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.58 0.241
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Boštjančič NikaBoštjančič Nika 000101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 4 08.03 0.247
2 Pisnik VeronikaPisnik Veronika 000101 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 3 08.43 0.285
3 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.44 0.269
4 Heinrih EvaHeinrih Eva 000101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 5 08.85 0.324
5 Marčíková LenkaMarčíková Lenka 991026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.05 0.247
Celkom 5 pretekárov

60 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Boštjančič NikaBoštjančič Nika 000101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 4 07.98 0.247
2 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.09 0.244
3 Martinusová KristínaMartinusová Kristína 990801 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.22 0.247
4 Pisnik VeronikaPisnik Veronika 000101 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 2 08.41 0.177
5 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.44 0.263
6 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.55 0.147
7 Piberl PiaPiberl Pia 000101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 8 08.60 0.187
Čelková GabrielaČelková Gabriela 990502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.64 0.247
2 Heinrih EvaHeinrih Eva 000101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 6 08.78 0.268
3 Marčíková LenkaMarčíková Lenka 991026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.84 0.244
4 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 991207 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.85 0.287
5 Cafuta AnaCafuta Ana 990101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 2 09.01 0.236
6 Potočnik AnaPotočnik Ana 990101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 1 09.02 0.244
7 Žalkovská BarboraŽalkovská Barbora 000619 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.45 0.247
Merčáková NatáliaMerčáková Natália 000416 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.93 0.258
2 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.03 0.147
3 Jenko NikaJenko Nika 020101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 6 08.26 0.268
4 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 020109 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.33 0.247
5 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.74 0.111
6 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 011025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.76 0.147
7 Kolegarová AnetaKolegarová Aneta 020916 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 08.91 0.258
Gornik PiaGornik Pia 010101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hovnik ZalaHovnik Zala 020101 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 3 08.08 0.126
2 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.16 0.268
3 Jelínková BarboraJelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uhers... 2 08.49 0.247
4 Okásová LenkaOkásová Lenka 010301 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.56 0.158
5 Hrovat LauraHrovat Laura 020101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 6 08.61 0.247
6 Rudolf NadjaRudolf Nadja 010101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 5 08.82 0.258
7 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 010302 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.87 0.158
8 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 020530 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 08.88 0.147
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vovk VitaVovk Vita 020101 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 3 08.12 0.285
2 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.30 0.247
3 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.34 0.222
4 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 021128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.59 0.236
5 Adamcová HelenaAdamcová Helena 021018 AK KyjovAK Kyjov 8 08.74 0.241
6 Križovnik Jelen NežaKrižovnik Jelen Neža 020101 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 2 08.80 0.295
7 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.17 0.258
8 Zemljič VernikZemljič Vernik 020101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 5 09.21 0.297
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.96 0.158
2 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.03 0.147
3 Hovnik ZalaHovnik Zala 020101 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 6 08.09 0.199
4 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 08.12 0.177
5 Vovk VitaVovk Vita 020101 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 2 08.16 0.123
6 Jenko NikaJenko Nika 020101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 1 08.27 0.247
7 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.31 0.158
Gornik PiaGornik Pia 010101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.22 0.169
2 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 020109 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.29 0.188
3 Hrovat LauraHrovat Laura 020101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 7 08.55 0.221
4 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 021128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.56 0.147
5 Okásová LenkaOkásová Lenka 010301 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.56 0.123
6 Adamcová HelenaAdamcová Helena 021018 AK KyjovAK Kyjov 1 08.69 0.169
Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 DNS
Jelínková BarboraJelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uhers... 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále C (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rudolf NadjaRudolf Nadja 010101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 3 08.79 0.247
2 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 011025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.79 0.198
3 Križovnik Jelen NežaKrižovnik Jelen Neža 020101 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 5 08.80 0.156
4 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 010302 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.84 0.277
5 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.28 0.236
6 Zemljič VernikZemljič Vernik 020101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 8 09.30 0.268
Kolegarová AnetaKolegarová Aneta 020916 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 00.00
Pokorná ValentínaPokorná Valentína 020530 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 DQ
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.40 0.266
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.49 0.261
3 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.49 0.231
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.52 0.314
5 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.54 0.247
6 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 031211 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.81 0.254
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vavříková AlžbětaVavříková Alžběta 040101 AK ZlínAK Zlín 1 08.20 0.236
2 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.32 0.244
3 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.35 0.247
4 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.45 0.284
5 Kšela LizaKšela Liza 030101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 08.62 0.265
6 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.74 0.257
7 Fonferová LauraFonferová Laura 030921 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.86 0.269
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.55 0.524
2 Kralj NikaKralj Nika 030101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 08.59 0.287
3 Sulejmanovič TiaSulejmanovič Tia 030101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 6 08.84 0.222
4 Tilja Juhiri KaudolfTilja Juhiri Kaudolf 040101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 1 08.86 0.211
5 Šikonija AnaŠikonija Ana 030101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 09.04 0.352
6 Valekova MaiaraValekova Maiara 040604 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 09.13 0.369
7 Kozubíková KateřinaKozubíková Kateřina 030101 AK ZlínAK Zlín 7 09.19 0.387
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Poharánszki AnnaPoharánszki Anna 040101 VEDACVEDAC 4 08.13 0.147
2 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 030916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.25 0.158
3 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.47 0.411
4 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia 030908 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.53 0.365
5 Kovačevič NinaKovačevič Nina 030101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 5 08.67 0.358
6 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.85 0.268
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.19 0.247
2 Kaučič AjdaKaučič Ajda 030101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 08.29 0.247
3 Libičová LeaLibičová Lea 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.37 0.255
4 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.42 0.247
5 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 08.70 0.233
6 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.17 0.298
Celkom 6 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Poharánszki AnnaPoharánszki Anna 040101 VEDACVEDAC 4 08.14 0.268
2 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.20 0.254
3 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.22 0.269
4 Libičová LeaLibičová Lea 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.27 0.298
5 Vavříková AlžbětaVavříková Alžběta 040101 AK ZlínAK Zlín 3 08.27 0.258
6 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.32 0.233
7 Kaučič AjdaKaučič Ajda 030101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 2 08.38 0.241
Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 030916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.34 0.241
2 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.40 0.274
3 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.40 0.277
4 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.42 0.269
5 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia 030908 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 08.44 0.265
6 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.47 0.258
7 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.47 0.233
8 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.57 0.214
Celkom 8 pretekárov
Finále C (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kralj NikaKralj Nika 030101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 08.53 0.147
2 Kšela LizaKšela Liza 030101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 08.54 0.241
3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.60 0.168
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.63 0.269
5 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.72 0.222
6 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.72 0.258
7 Kovačevič NinaKovačevič Nina 030101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 2 08.76 0.158
8 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 031211 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.92 0.147
Celkom 8 pretekárov
Finále D (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 08.69 0.155
2 Tilja Juhiri KaudolfTilja Juhiri Kaudolf 040101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 6 08.82 0.198
3 Sulejmanovič TiaSulejmanovič Tia 030101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 08.87 0.174
4 Fonferová LauraFonferová Laura 030921 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.94 0.199
5 Šikonija AnaŠikonija Ana 030101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 2 09.00 0.166
6 Valekova MaiaraValekova Maiara 040604 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 09.12 0.258
7 Kozubíková KateřinaKozubíková Kateřina 030101 AK ZlínAK Zlín 8 09.17 0.268
Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

300 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Majerčák JakubMajerčák Jakub 000710 Slovácká Slávia Uherské HradištěSlovácká Slávia Uherské Hra... 3 35.54 0.269
2 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 35.64 0.255
3 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 36.72 0.258
4 Romanchenkov NikolayRomanchenkov Nikolay 000824 Slovácká Slávia Uherské HradištěSlovácká Slávia Uherské Hra... 1 37.59 0.360
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maček TilenMaček Tilen 000101 KAK RavneKAK Ravne 3 36.53 0.241
2 Figa LucasFiga Lucas 000316 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 38.08 0.258
3 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 001206 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 38.73 0.247
4 Hergott PeterHergott Peter 000603 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 40.78 0.249
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 36.55 0.222
2 Kalmár DávidKalmár Dávid 990709 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 39.44 0.236
Celkom 2 pretekári

300 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 37.68 0.287
2 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 010405 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 38.33 0.255
3 Kovács MátyásKovács Mátyás 010101 ARAKARAK 4 39.05 0.233
Kordež MitjaKordež Mitja 010101 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Csahóczi CsanádCsahóczi Csanád 020101 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 4 37.46 0.298
2 Tóth GáborTóth Gábor 020101 Gödöllői EACGödöllői EAC 2 39.99 0.365
Petr HudečekPetr Hudeček 011122 AK KroměřížAK Kroměříž 1 DNS
Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DQ 0.277
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 38.71 0.487
2 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 39.27 0.263
3 Normann MártonNormann Márton 020101 Gödöllői EACGödöllői EAC 1 39.86 0.362
4 Klauzer LászlóKlauzer László 030101 ARAKARAK 4 40.35 0.222
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 39.50 0.258
2 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 39.78 0.266
3 Kaposi MártonKaposi Márton 020101 Gödöllői EACGödöllői EAC 4 39.90 0.326
4 Chodák IvanChodák Ivan 020407 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 42.95 0.241
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Menyhárt MárkMenyhárt Márk 020101 Gödöllői EACGödöllői EAC 2 40.38 0.258
2 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 40.64 0.255
3 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 42.91 0.263
4 Bah KristjanBah Kristjan 040101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 1 46.94 0.109
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 39.26 0.333
2 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 39.64 0.358
3 Gal GolobGal Golob 050101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 44.25 0.285
4 Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 44.50 0.214
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 41.78 0.241
2 Lazar JonLazar Jon 030101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 42.63 0.158
Kajtor RichardKajtor Richard ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 DNS 0.200
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 40.98 0.228
Šadlák AdriánŠadlák Adrián 010725 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 DNF 0.228
Celkom 2 pretekári

300 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vildomcová KláraVildomcová Klára 000519 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 44.55 0.333
2 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 45.13 0.354
3 Kolegarová GabrielaKolegarová Gabriela 990725 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 47.22 0.299
4 Mrázková NatálieMrázková Natálie 001204 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 51.05 0.247
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 991207 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 46.43 0.258
2 Klučka VivienKlučka Vivien 990811 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 49.14 0.258
3 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 49.58 0.236
4 Žalkovská BarboraŽalkovská Barbora 000619 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 50.19 0.311
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pomajbova PaulinaPomajbova Paulina 990408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 41.69 0.258
2 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 45.50 0.333
3 Mbontarová ChantalMbontarová Chantal 990519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 45.78 0.369
4 Neprašová MartinaNeprašová Martina 000929 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 48.98 0.400
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 41.86 0.300
2 Žilková IzabelaŽilková Izabela 001205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 42.15 0.259
Celkom 2 pretekári

300 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hovnik ZalaHovnik Zala 020101 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 1 43.67 0.256
2 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 44.94 0.254
3 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 45.36 0.214
4 Stachová AnitaStachová Anita 010829 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 46.87 0.147
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vovk VitaVovk Vita 020101 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 3 42.67 0.263
2 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 43.28 0.351
3 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 44.14 0.358
4 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 44.32 0.369
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlinar AnaMlinar Ana 020101 KAK RavneKAK Ravne 1 45.77 0.258
2 Rudolf NadjaRudolf Nadja 010101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 3 46.07 0.174
3 Zabloudilová EvaZabloudilová Eva 010418 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 46.44 0.321
4 Kolegarová AnetaKolegarová Aneta 020916 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 46.89 0.356
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 44.42 0.258
2 Križovnik Jelen NežaKrižovnik Jelen Neža 020101 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 1 46.98 0.364
3 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 47.66 0.451
4 Kamenická VendulaKamenická Vendula 020819 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 47.68 0.541
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 46.86 0.365
2 Hladíková PetraHladíková Petra 011204 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 47.99 0.258
Kovačevič NinaKovačevič Nina 030101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 1 DNS
Kočnik Točaj MojcaKočnik Točaj Mojca 050101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 DQ 0.244
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 45.77 0.365
2 Miklavžin TinkaraMiklavžin Tinkara 040101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 2 46.03 0.421
3 Ševčíková AdélaŠevčíková Adéla 021118 AK KyjovAK Kyjov 1 46.71 0.158
4 Magrič TeaMagrič Tea 030101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 3 46.75 0.325
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trávniková LauraTrávniková Laura 020101 AK ZlínAK Zlín 4 46.27 0.236
2 Vranovská MáriaVranovská Mária 020428 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 47.83 0.333
3 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 50.04 0.321
Celkom 3 pretekári

500 m - Juniori

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Majerčák JakubMajerčák Jakub 000710 Slovácká Slávia Uherské HradištěSlovácká Slávia Uherské Hra... 1 1:05.66
2 Pazourek PetrPazourek Petr 000506 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 1:11.17
3 Nagy DánielNagy Dániel 990101 Ikarus BSEIkarus BSE 2 1:12.04
4 Nagy BenceNagy Bence 000101 Ikarus BSEIkarus BSE 3 1:13.11
5 Kalmár DávidKalmár Dávid 990709 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 1:13.55
6 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 1:14.25
7 Kováč JakubKováč Jakub 990515 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 1:20.04
Celkom 7 pretekárov

500 m - Dorastenci

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Havlík MarekHavlík Marek 010204 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:06.49
2 Zajíc TomášZajíc Tomáš 010116 Slovácká Slávia Uherské HradištěSlovácká Slávia Uherské Hra... 3 1:06.61
3 Guga SebastiánGuga Sebastián 010517 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:11.53
4 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:18.23
Celkom 4 pretekári

500 m - Juniorky

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Slivková AdrianaSlivková Adriana 991025 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 1:22.37
2 Pisnik VeronikaPisnik Veronika 000101 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 1 1:22.46
3 Hatinová KláraHatinová Klára 000619 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 1:23.67
4 Vildomcová KláraVildomcová Klára 000519 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 1:24.77
5 Klučka VivienKlučka Vivien 990811 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:29.68
6 Marčíková LenkaMarčíková Lenka 991026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:31.23
Celkom 6 pretekárov

500 m - Dorastenky

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Stachová AnitaStachová Anita 010829 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 1:22.45
2 Gonza ŠpelaGonza Špela 010101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 1 1:23.49
3 Kouřilová SoňaKouřilová Soňa 011208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:24.85
4 Zabloudilová EvaZabloudilová Eva 010418 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 1:25.69
5 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 1:28.82
6 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:29.40
Janža ZalaJanža Zala 010101 AK Panvita MurskaAK Panvita Murska 6 DNS
Celkom 7 pretekárov

800 m - Juniori

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Csókás NikolaszCsókás Nikolasz 000101 ARAKARAK 3 2:07.12
2 Melo PavolMelo Pavol 990110 ŠKP ŽilinaŠKP Žilina 1 2:09.14
3 Lazić MilošLazić Miloš 000101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 2 2:09.88
4 Ulamovič StefanUlamovič Stefan 000101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 3 2:10.06
5 Pazourek PetrPazourek Petr 000506 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:10.21
6 Szalai MarcellSzalai Marcell 990101 Ikarus BSEIkarus BSE 4 2:11.56
7 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 1 2:12.98
Tóth BenjamínTóth Benjamín 000101 Budaorsi DSEBudaorsi DSE 4 DNS
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 010904 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 2:09.30
2 Trunk StašTrunk Staš 030101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 2:13.84
3 Dobrila TimotejDobrila Timotej 030101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 2:13.95
4 Takács BertalanTakács Bertalan 020101 Ikarus BSEIkarus BSE 4 2:16.56
5 Vila - Olah MateoVila - Olah Mateo 020106 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:25.28
6 Prošt UrbanProšt Urban 040101 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 2 2:25.34
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Scherer StefanScherer Stefan 020101 LTU GrazLTU Graz 1 2:02.83
2 Gold LeventeGold Levente 010101 Margitszigeti ACMargitszigeti AC 3 2:05.56
3 Borók BoldizsárBorók Boldizsár 010101 Ikarus BSEIkarus BSE 2 2:12.11
4 Križnik FilipKrižnik Filip 010101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 4 2:16.95
5 Ursini ErikUrsini Erik 040101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 4 2:25.65
Sali DávidSali Dávid 020101 Budaorsi DSEBudaorsi DSE 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:13.78
2 Omerzel PatrikOmerzel Patrik 020101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 2 2:18.67
3 Gyarmati ÁronGyarmati Áron 020101 Ikarus BSEIkarus BSE 3 2:25.13
Janža MajJanža Maj 030101 AK Panvita MurskaAK Panvita Murska 4 DNS
Tjuša ProstorTjuša Prostor 040101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 2 DNS
Štramcar IaraŠtramcar Iara 010101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 DNS
Celkom 6 pretekárov

800 m - Juniorky

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Vydržalová SimonaVydržalová Simona 000716 Slovácká Slávia Uherské HradištěSlovácká Slávia Uherské Hra... 3 2:23.73
2 Nagy JuliannaNagy Julianna 000101 Margitszigeti ACMargitszigeti AC 2 2:23.94
3 Kladnik BarbaraKladnik Barbara 990101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 2:25.03
4 Mrázková NatálieMrázková Natálie 001204 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 2:39.59
5 Kolegarová GabrielaKolegarová Gabriela 990725 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 2:47.09
Celkom 5 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Sekavčnik ZanaSekavčnik Zana 030101 KAK RavneKAK Ravne 1 2:18.54
2 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:19.83
3 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 021128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:22.94
4 Dretnik UrškaDretnik Urška 010101 KAK RavneKAK Ravne 4 2:29.73
5 Podkrižnik TajašaPodkrižnik Tajaša 010101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 2:36.86
6 Domonkoš NušaDomonkoš Nuša 020101 Athletic Club VelenjeqAthletic Club Velenjeq 2 2:43.06
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kouřilová SoňaKouřilová Soňa 011208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:27.78
2 Lobenwein VanesaLobenwein Vanesa 030101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 1 2:28.84
3 Kaiser KlaraKaiser Klara 010101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 2 2:34.56
4 Kamenická VendulaKamenická Vendula 020819 AK Olzmp BrnoAK Olzmp Brno 4 2:36.45
5 Vomelová AnetaVomelová Aneta 010501 NMMORNMMOR 2 2:40.12
6 Tjaša ProstorTjaša Prostor 040101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 3 2:44.37
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kleiblová KarolínaKleiblová Karolína 020927 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:35.56
2 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:36.05
3 Kotásková DorotaKotásková Dorota 030714 AK KyjovAK Kyjov 1 2:36.75
4 Štramac LaraŠtramac Lara 010101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 2:40.30
5 Kraner LauraKraner Laura 020101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 2 2:41.79
6 Spazirer AnnaSpazirer Anna 030101 ULC WeinlandULC Weinland 5 2:43.62
7 Poropat BrinaPoropat Brina 030101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 4 2:49.88
8 Lazič TijanaLazič Tijana 040101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 2 2:52.64
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Juniori

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Bugoš FilipBugoš Filip 000621 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 4:08.96
2 Ványi TamásVányi Tamás 000101 Budaorsi DSEBudaorsi DSE 3 4:10.57
3 Kopiar JakubKopiar Jakub 990716 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 4:12.05
4 KUlíšek KarelKUlíšek Karel 990213 NMMORNMMOR 1 4:14.70
5 Schusser MorganSchusser Morgan 010101 LAC KlagenfurtLAC Klagenfurt 5 4:15.33
6 Schmidt JakobSchmidt Jakob 000101 LTU GrazLTU Graz 6 4:16.41
7 Šajter RomanŠajter Roman 000825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 4:24.63
8 Ambrož AdriánAmbrož Adrián 991121 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10 4:31.45
9 Chrenko MatejChrenko Matej 000529 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 4:40.49
10 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 9 4:42.33
Čurilla JakubČurilla Jakub 000202 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11 DNS
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Dorastenci

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 4:17.54
2 Kligl RadimKligl Radim 010324 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 4:23.80
3 Kabrda JiříKabrda Jiří 011020 NMMORNMMOR 3 4:24.67
4 Sušec MatevžSušec Matevž 020101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 2 4:27.75
5 Tengerdi LeventeTengerdi Levente 020101 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 5 4:41.29
6 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 011030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 4:43.73
7 Oszlánczy ÁdamOszlánczy Ádam 020101 Ikarus BSEIkarus BSE 8 4:56.30
8 Surový SamuelSurový Samuel 020713 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 4:56.71
Enge MichalEnge Michal 010101 LTU GrazLTU Graz 4 DNS
Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 DQ
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Starší žiaci

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 4:53.89
2 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 4:56.66
3 Grabner JakaGrabner Jaka 030101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 9 5:00.05
4 Novotný OliverNovotný Oliver 040412 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 5:04.40
5 Šonc BrunoŠonc Bruno 040101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 11 5:07.01
6 Kravárik OliverKravárik Oliver 040628 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 5:10.19
7 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 5:14.28
8 Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 5:14.43
9 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 5:15.79
Pažítka ŠtefanPažítka Štefan 031001 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNS
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Juniorky

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Pulgretová KateřinaPulgretová Kateřina 990523 Nové Město na Moravě - NMMORNové Město na Moravě - NMMOR 1 4:54.13
2 Arzenšek UrškaArzenšek Urška 990101 Kladivar CeljeKladivar Celje 6 4:57.55
3 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 5:04.04
4 Šimunčić PaulaŠimunčić Paula 990101 AK Sloboda VaraždinAK Sloboda Varaždin 2 5:06.08
5 Bračič ŽivaBračič Živa 000101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 5:07.14
6 Kadlečíková EditKadlečíková Edit 000509 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 5:22.58
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Dorastenky

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Ripfel LauraRipfel Laura 020101 ULC WeinlandULC Weinland 1 4:49.36
2 Dušková ElenaDušková Elena 010725 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 4:57.41
3 Jenčušová NorikaJenčušová Norika 020414 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 4:57.93
4 Volentar MašaVolentar Maša 020101 KAK RavneKAK Ravne 4 5:00.54
5 Elbischger SelinaElbischger Selina 020101 LAC KlagenfurtLAC Klagenfurt 6 5:03.99
6 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 5:30.24
7 Zarnóczai VirágZarnóczai Virág 010101 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 7 5:35.78
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Staršie žiačky

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Trupej AljaTrupej Alja 030101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 1 5:21.90
2 Šmerc SandraŠmerc Sandra 030101 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 2 5:23.48
3 Sekavčnik LanaSekavčnik Lana 040101 KAK RavneKAK Ravne 8 5:30.26
4 Monori PiroskaMonori Piroska 030101 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 4 5:32.84
5 Elbischger LeonieElbischger Leonie 030101 LAC KlagenfurtLAC Klagenfurt 6 5:49.78
6 Gelencsér LiliGelencsér Lili 030101 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 3 5:53.57
Kljočnik PetjaKljočnik Petja 040101 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 7 DNF
Kocbek EvaKocbek Eva 030101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 5 DNF
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.31 0.265
Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.88 0.287
Csókász NikolaszCsókász Nikolasz 000101 ARAKARAK 09.03 0.265
Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 08.73 0.254
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.29 0.254
2 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 08.60 0.323
3 Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.21 0.247
Csókász NikolaszCsókász Nikolasz 000101 ARAKARAK 6 DNS
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.44 0.254
2 Kajtor RichardKajtor Richard ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 10.01 0.244
4 Muszka-Kalló PéteMuszka-Kalló Péte 010101 ARAKARAK 3 11.11 0.362
Suciu RaulSuciu Raul 010101 SVS SchwechatSVS Schwechat 4 DNS
Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DQ 0.247
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 010114 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.43 0.247
2 Vincellér MartinVincellér Martin 020101 ARAKARAK 5 09.39 0.321
3 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 09.42 0.258
4 Ralík MarošRalík Maroš 010112 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.74 0.214
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.20 0.257
2 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 09.32 0.266
3 Ralík MarošRalík Maroš 010112 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.55 0.247
4 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 09.97 0.265
Kajtor RichardKajtor Richard ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Finále B (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 010114 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.50 0.234
2 Vincellér MartinVincellér Martin 020101 ARAKARAK 3 09.40 0.177
3 Muszka-Kalló PéteMuszka-Kalló Péte 010101 ARAKARAK 6 09.98 0.199
Suciu RaulSuciu Raul 010101 SVS SchwechatSVS Schwechat 4 DNS
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čelková GabrielaČelková Gabriela 990502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.19 0.235
2 Lehocká NatáliaLehocká Natália 000729 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.51 0.258
3 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.57 0.289
4 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 000401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.84 0.214
5 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 10.48 0.216
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lehocká NatáliaLehocká Natália 000729 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.51 0.257
2 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.55 0.268
3 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 000401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.59 0.244
Čelková GabrielaČelková Gabriela 990502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNS
Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNF 0.255
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.02
Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 011002 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.17
Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 00.0
1 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.42 0.591
2 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 09.60 0.315
3 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.65 0.236
4 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 09.77 0.285
5 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.81 0.215
6 Trávniková LauraTrávniková Laura 020101 AK ZlínAK Zlín 10 10.26 0.200
7 Balážová EmaBalážová Ema 020718 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.46 0.241
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.17 0.170
2 Dvorsak MasaDvorsak Masa 010101 AD Slovenska BistricaAD Slovenska Bistrica 1 09.59 0.332
3 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.02 0.295
4 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 021128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.09 0.557
5 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 011002 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.17 0.540
6 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 031211 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 11.87 0.234
Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 DQ -0.051
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.27 0.147
2 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.36 0.223
3 Dvorsak MasaDvorsak Masa 010101 AD Slovenska BistricaAD Slovenska Bistrica 3 09.38 0.214
4 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.65 0.244
5 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.67 0.258
6 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.74 0.277
7 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 09.77 0.289
8 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.80 0.247
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 09.26 0.258
2 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 021128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.94 0.266
3 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 011002 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.04 0.268
4 Balážová EmaBalážová Ema 020718 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.39 0.264
Trávniková LauraTrávniková Laura 020101 AK ZlínAK Zlín 3 DNS
Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 031211 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000519 602 602 602591585602600593599
2 Romanchenkov NikolayRomanchenkov Nikolay
Slovácká Slávia Uherské HradištěSlovácká Slávia Uherské Hra...
000824 600 600 600xx600xxx
3 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 582 582 343526568568576578582
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 645 645 x630617630x645x
2 Kunt JakubKunt Jakub
AC TJ Slovácká Slavia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uhers...
010924 641 641 641x489641485--
3 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010726 606 606 583605606606589602585
4 Hommonai DávidHommonai Dávid
ARAKARAK
010101 580 580 x576545576574x580
5 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010112 577 577 515568494568549571577
6 Vincellér MartinVincellér Martin
ARAKARAK
020101 558 558 5585425445580.00.00.0
7 Kovács MátyásKovács Mátyás
ARAKARAK
010101 556 556 5565255305560.00.00.0
8 Muszka-Kalló PéteMuszka-Kalló Péte
ARAKARAK
010101 514 514 xx5145140.00.00.0
9 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 000 000 xxx0.00.00.00.0
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
040210 548 548 5285485315480.00.00.0
2 Konečný JonášKonečný Jonáš
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
030121 545 545 x5455405450.00.00.0
3 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031001 503 503 503xx5030.00.00.0
4 Klauzer LászlóKlauzer László
ARAKARAK
030101 495 495 4953144744950.00.00.0
5 Paško AdamPaško Adam
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
030626 490 490 xx4904900.00.00.0
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
990801 506 506 -374506506361--
2 Tomková DášaTomková Dáša
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000616 501 501 -x501501xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jelínková BarboraJelínková Barbora
AC TJ Slovácká Slavia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uhers...
020624 517 517 517x514517x474512
2 Fatty CelinaFatty Celina
SVS SchwechatSVS Schwechat
020101 488 488 4884584684880.00.00.0
3 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 472 472 x469472472xxx
4 Pfeiffer PatriciaPfeiffer Patricia
SVS SchwechatSVS Schwechat
010101 446 446 4464424244460.00.00.0
5 Merhar TjašaMerhar Tjaša
AK Poljane MariborAK Poljane Maribor
020101 395 395 3613953783950.00.00.0
6 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
011025 394 394 394xx3940.00.00.0
7 Vranovská MáriaVranovská Mária
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020428 000 000 xxx0.00.00.00.0
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040111 543 543 529511543543x525-
2 Poharánszki AnnaPoharánszki Anna
VEDACVEDAC
040101 533 533 512533512533471--
3 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031222 503 503 439462503503477484490
4 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 499 499 499--4990.00.00.0
5 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041107 488 488 488465x488x451-
6 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050719 472 472 450472x4720.00.00.0
7 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
040124 467 467 467x4604670.00.00.0
8 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030430 455 455 xx4554550.00.00.0
9 Behúňová TamaraBehúňová Tamara
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031122 419 419 x419x4190.00.00.0
10 Flogie NejaFlogie Neja
AK Poljane MariborAK Poljane Maribor
030101 395 395 3873953783950.00.00.0
11 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041004 271 271 x271x2710.00.00.0
12= Libičová LeaLibičová Lea
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030827 000 000 ---00.00.00.0
12= Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
031211 000 000 xxx0.00.00.00.0
12= Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
041027 000 000 ---00.00.00.0
Celkom 14 pretekárov

Trojskok - Juniori

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Subašič DinoSubašič Dino
Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje
990101 14.34 14.34 14,1113,7811,7114,1114,3412,3013,61
2 Bisaha DanielBisaha Daniel
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
990814 14.08 14.08 14,0813,87x14,08x13,99x
3 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
000704 12.86 12.86 12,86x12,6812,86---
4 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 11.52 11.52 11,3611,25x11,3611,4311,5211,34
Tóth GergöTóth Gergö
ARAKARAK
990101 00.00 x--0.0---
Celkom 5 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uhers...
010924 13.27 13.27 11,4913,2111,7613,2113,2413,27x
2 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010726 12.58 12.58 12,2412,5812,3512,5812,1812,13-
3 Lachkovits JoshmuaLachkovits Joshmua
SVS SchwechatSVS Schwechat
010101 12.10 12.10 11,9611,9311,2311,9611,3911,7012,10
4 Hommonai DávidHommonai Dávid
ARAKARAK
010101 11.91 11.91 xx11,6211,6211,91xx
Celkom 4 pretekárov

Trojskok - Juniorky

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
991227 11.97 11.97 11,3311,4411,9711,9711,6511,7811,77
Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 DNS 00.00 ---00.00.00.0
Merčáková NatáliaMerčáková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000416 DNS 00.00 ---00.00.00.0
Celkom 3 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Fatty CelinaFatty Celina
SVS SchwechatSVS Schwechat
020101 10.78 10.78 10,5310,7810,7310,7810,70x10,46
2 Maláková DarleneMaláková Darlene
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
010509 10.75 10.75 10,7510,5310,4510,7510,46--
3 Pfeiffer PatriciaPfeiffer Patricia
SVS SchwechatSVS Schwechat
010101 10.15 10.15 x09,82x09,8209,8009,9410,15
4 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010413 10.06 10.06 09,9710,0609,6410,0610,05--
5 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020718 09.28 09.28 xxx0.009,28xx
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
031212 13.80 12,5613,7913,7913,7913,2712,8513,80
2 Koktavá IvanaKoktavá Ivana
NMMORNMMOR
010629 12.76 12,6411,8811,8112,6412,76x11,37
3 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020624 11.22 11,01xx11,0111,22xx
4 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
030908 08.63 08,6308,2708,2908,6308,4608,4307,86
Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010123 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000516 09.41 09,41xx09,4109,1208,89x
2 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000729 08.00 07,7907,88x07,8807,907,9508,00
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lopaška AdamLopaška Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010521 14.07 12,2813,7513,913,913,8914,0713,99
2 Gašper DrevGašper Drev
AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor
030101 11.91 10,1611,711,8211,8211,1510,9711,91
3 Legnavský BernardLegnavský Bernard
AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves
020819 11.30 11,1511,310,7511,311,02x10,85
4 Škandera Tomᚊkandera Tomáš
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020415 10.46 09,5809,9909,5809,9910,46x09,15
Adam SkácelAdam Skácel
AK KroměřížAK Kroměříž
010310 DNS ---0---
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(so, 27.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Guňovský MarekGuňovský Marek
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000707 12.95 11,5112,95x12,9512,6312,8611,98
2 Skoupa NorbertSkoupa Norbert
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
001103 12.74 11,3312,5712,6712,6712,7412,73x
3 Mečiar SamuelMečiar Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000909 10.91 x10,9109,6710,9109,910,74x
4 Ožbej ZorkoOžbej Zorko
AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor
990101 10.71 08,4109,2209,4409,4409,7909,9110,71
5 Pruška OndrejPruška Ondrej
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000215 10.12 09,3209,209,1909,32x10,1209,48
Celkom 5 pretekárov