Dátum konania | Názov | Miesto konania | Prihlášky | Propozície | Výsledky | |
---|---|---|---|---|---|---|
01. 05. 2024 | 1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva - Sever | Dubnica nad Váhom | Pretekári | Výsledky | ||
01. 05. 2024 | 2. kolo družstiev ZsAZ dorastu, juniorov, dospelých a ml. žiactva. Vložené preteky pre prípravku. | Trnava | Pretekári | Výsledky | ||
01. 05. 2024 | ETHOS Májový beh cyklotrasou | Krásno nad Kysucou | Výsledky | |||
01. 05. 2024 | Májové preteky | Frýdek-Místek (CZE) | Výsledky | |||
01. 05. 2024 | Májové preteky na Juliske | Praha (CZE) | Výsledky | |||
01. 05. 2024 | Oderzo Citta Archeologica | Oderzo (ITA) | Výsledky | |||
02. 05. 2024 | 1.kolo AZB družstiev starších žiakov a žiačok | Bratislava | Pretekári | Výsledky | ||
02. 05. 2024 | Detská P-T-S, Krajské kolo - Košický kraj | Moldava nad Bodvou | Pretekári | Výsledky | ||
03. 05. 2024 | Majstrovstvá okresu Základných škôl - okres Trnava | Trnava | Výsledky | |||
03. 05. 2024 | Okresné kolo ZŠ | Dubnica nad Váhom | Výsledky | |||
03. 05. 2024 | UAE Athletics Grand Prix (WACT Bronze) | Dubaj (UAE) | Výsledky | |||
03. 05. 2024 | Verejné preteky PAS | Praha (CZE) | Výsledky | |||
04. 05. 2024 | 2. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva - Juh | Žiar nad Hronom | Pretekári | Výsledky | ||
04. 05. 2024 | Dojčanská "9" | Dojč | Výsledky | |||
04. - 05. 05. 2024 | Majstrovstvá Sveta v štafetách | Nassa (BAH) | Výsledky | |||
04. 05. 2024 | Majstrovstvá VsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva - 1. kolo | Košice | Pretekári | Výsledky | ||
04. 05. 2024 | Tlmačský polmaratón | Tlmače | Výsledky | |||
05. 05. 2024 | 1. kolo KM STČ kraja družstiev mužov a žien | Kutná Hora (CZE) | Výsledky | |||
05. 05. 2024 | 1.semifinále Majstrovstiev Moravy a Sliezska družstiev mládeže | Ostrava (CZE) | Výsledky | |||
05. 05. 2024 | 2. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a najml. žiactva. Vložené preteky pre miniprípravku. | Piešťany | Pretekári | Výsledky | ||
05. 05. 2024 | Banskobystrický chodecký míting | Banská Bystrica | Pretekári | Výsledky | ||
05. 05. 2024 | Internationales thallos Läufermeeting (WACT Challenger) | Pliezhausen (GER) | Výsledky | |||
05. 05. 2024 | Kodaňský maratón (WA Label) | Kodaň (DEN) | Výsledky | |||
05. 05. 2024 | M-SsAZ v chôdzi | Banská Bystrica | Výsledky | |||
05. 05. 2024 | Majstrovstvá Slovenska v chôdzi na 15 km mužov a žien, 10 km juniorov a junioriek | Banská Bystrica | Výsledky | |||
05. 05. 2024 | Meeting Poljane | Maribor (SLO) | Výsledky | |||
05. 05. 2024 | Olbia 21 | Olbia (ITA) | Výsledky | |||
05. 05. 2024 | Pražský medzinárodný maratón (WA Elite Label) | Praha (CZE) | Výsledky | |||
06. 05. 2024 | Detská P-T-S Prešovský kraj (krajské kolo) | Prešov | Pretekári | Výsledky | ||
06. 05. 2024 | Jarné 5. kolo Turčianskej žiackej ligy 2023/2024 | Martin | Výsledky | |||
07. 05. 2024 | Kontrolné preteky - vrhačské disciplíny | Bratislava | Výsledky | |||
07. 05. 2024 | Súťaž ZŠ v skoku do výšky- ŽIACKA LATKA 2024 | Dolný Kubín | Výsledky | |||
08. 05. 2024 | 1. kolo Atletickej ligy | Košice | Pretekári | Výsledky | ||
08. 05. 2024 | Beh víťazstva | Medzev | Pretekári | Výsledky | ||
08. 05. 2024 | Hvězdné házení a MEMORIAL Jana Mazance na 300m (WACT Bronze) | Domažlice (CZE) | Výsledky | |||
08. 05. 2024 | Majstrovstvá Moravy a Sliezska mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov a dorasteniek - jednotlivci | Ostrava (CZE) | Výsledky | |||
08. 05. 2024 | Pomlé run | Šamorín | Výsledky | |||
09. 05. 2024 | Detská P-T-S 2024 krajské kolo Nitriansky kraj | Nové Zámky | Pretekári | Výsledky | ||
09. 05. 2024 | Národný otvárací míting | Langentahl (SUI) | Výsledky | |||
10. - 12. 05. 2024 | Conference USA Outdoor Track & Field Championships | El Paso (USA) | Výsledky | |||
10. 05. 2024 | Čokoládová tretra | Žiar nad Hronom | Pretekári | Výsledky | ||
10. 05. 2024 | Okresné kolo ZŠ v atletika - okres Prešov | Prešov | Výsledky | |||
11. - 12. 05. 2024 | Majstrovstvá ZsAZ vo viacboji dorastu a st. žiactva. | Trnava | Pretekári | Výsledky | ||
11. 05. 2024 | 1. kolo extraligy mužov a žien | Praha (CZE) | Výsledky | |||
11. 05. 2024 | 1. kolo I. ligy mužov a žien, skupina A | Domažlice (CZE) | Výsledky | |||
11. 05. 2024 | 1. kolo I. ligy mužov a žien, skupina C | Uherské Hradiště (CZE) | Výsledky | |||
11. 05. 2024 | 2. kolo II. ligy mužov a žien, skupina D | Hranice (CZE) | Výsledky | |||
11. 05. 2024 | 2. kolo II. ligy mužov a žien, skupina E | Hodonín (CZE) | Výsledky | |||
11. 05. 2024 | 2.kolo M-SsAZ družstiev staršieho žiactva | Dubnica nad Váhom | Pretekári | Výsledky | ||
11. 05. 2024 | 3. kolo družstiev ZsAZ ml. žiactva. Vložené preteky pre prípravku. | Trnava | Pretekári | Výsledky | ||
11. 05. 2024 | 3. kolo M-AZB družstiev najml. a ml. žiactva + prípravka a miniprípravka | Bratislava | Pretekári | Výsledky | ||
11. 05. 2024 | Danube Valley Athletic Conference | Bratislava | Výsledky | |||
11. 05. 2024 | Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastu a ml. žiactva - 2. kolo | Košice | Pretekári | Výsledky | ||
11. 05. 2024 | Memoriál Matica Šuštaršiča a Patrika Cvetana (WACT Challenger) | Kranj (SLO) | Výsledky | |||
11. 05. 2024 | Ter Specke Bokaal | Lisse (NED) | Výsledky | |||
11. 05. 2024 | Vytrvalecká noc (8.kolo BP SAZ) | Dubnica nad Váhom | Pretekári | Výsledky | ||
12. 05. 2024 | 1. kolo II. ligy mužov a žien, skupina B | Tábor (CZE) | Výsledky | |||
12. 05. 2024 | 2.kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva - Sever | Čadca | Pretekári | Výsledky | ||
12. 05. 2024 | 3. kolo družstiev ZsAZ najml. žiactva. Vložené preteky pre miniprípravku. | Trnava | Pretekári | Výsledky | ||
12. 05. 2024 | 58. ročník Olomouckej dvadsiatky v športovej chôdzi | Olomouc (CZE) | Výsledky | |||
12. 05. 2024 | Horst Mandl Memorial Austrian Top Meeting Graz 2024 | Graz (AUT) | Výsledky | |||
12. 05. 2024 | Jenö Paulíny Memoriál | Budapešť (HUN) | Výsledky | |||
12. 05. 2024 | Papaflessia 2024 (WACT Challenger) | Kalamata (GRE) | Výsledky | |||
14. 05. 2024 | Čokoládová tretra | Košice | Pretekári | Výsledky | ||
14. 05. 2024 | Detská P-T-S (Bratislavský kraj) | Bratislava | Pretekári | Výsledky | ||
14. 05. 2024 | Inter Cup | Bratislava | Pretekári | Výsledky | ||
15. 05. 2024 | 2. kolo M-AZB družstiev starších žiakov a žiačok + kontrolky | Bratislava | Pretekári | Výsledky | ||
15. 05. 2024 | Beh Pri kríži | Bratislava | Pretekári | Výsledky | ||
15. 05. 2024 | Canarias Athletics Invitational (WACT Bronze) | Santa Cruz de Tenerife (ESP) | Výsledky | |||
15. 05. 2024 | M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva skupina 1 | Banská Bystrica | Pretekári | Výsledky | ||
15. - 16. 05. 2024 | Majstrovstvá okresu ZŠ v atletike - okres NZ konečné poradie | Nové Zámky | Výsledky | |||
15. 05. 2024 | Majstrovstvá okresu ZŠ v atletike dievčat- okres NZ | Nové Zámky | Výsledky | |||
15. 05. 2024 | Pohár olympijských nádejí - klubové preteky | Považská Bystrica | Pretekári | Výsledky | ||
16. 05. 2024 | Majstrovstvá okresu Šaľa | Šaľa | Pretekári | Výsledky | ||
16. 05. 2024 | Majstrovstvá okresu ZŠ v atletike chlapcov- okres NZ | Nové Zámky | Výsledky | |||
17. 05. 2024 | Krajské kolo Základných škôl v atletike - Trnava | Trnava | Výsledky | |||
17. 05. 2024 | M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva skupina 2 | Krupina | Pretekári | Výsledky | ||
17. 05. 2024 | Sportunion Liese Prokop Memorial (WACT Bronze) | St. Pölten (AUT) | Výsledky | |||
18. 05. 2024 | 2. kolo M-SsAZ družstiev dorastu a juniorov | Nitra | Pretekári | Výsledky | ||
18. 05. 2024 | Beh Soviou Poľanov | Podolínec | Pretekári | Výsledky | ||
18. 05. 2024 | Majstrovstvá VsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva - 2. kolo | Košice | Pretekári | Výsledky | ||
18. 05. 2024 | Medzinárodný atletický míting Slovenska Bistrica (WACT Challenger) | Slovenska Bistrica (SLO) | Výsledky | |||
18. 05. 2024 | ORLEN Janusz Kusocinski Memorial (WACT Silver) | Chorzów (POL) | Výsledky | |||
18. 05. 2024 | Veľká cena Olomouca | Olomouc (CZE) | Výsledky | |||
18. 05. 2024 | Zavarská desiatka | Zavar | Výsledky | |||
19. 05. 2024 | 2. kolo Atletickej ligy | Banská Bystrica | Pretekári | Výsledky | ||
19. 05. 2024 | 52. ročník Medzinárodného Franz-Schuster memoriálu | Schwechat (AUT) | Výsledky | |||
19. 05. 2024 | Deň kladiva v Dolnom Kubíne | Dolný Kubín | Výsledky | |||
19. 05. 2024 | GRAND SLAM - Jerusalem (WACT Silver) | Jeruzalem (ISR) | Výsledky | |||
19. 05. 2024 | Int. Erich Straganz sen. Memorial | Schwechat (AUT) | Výsledky | |||
19. 05. 2024 | Meeting International Mohammed VI d’Athlétisme de Rabat/Marrakech (DL) | Marakéš (MAR) | Výsledky | |||
19. 05. 2024 | Senický viacboj | Senica | Pretekári | Výsledky | ||
20. 05. 2024 | Finále Čokoládová tretra | Košice | Výsledky | |||
20. 05. 2024 | T-Meeting | Tilburg (NED) | Výsledky |