Dátum konania | Názov | Miesto konania | Prihlášky | Propozície | Výsledky | |
---|---|---|---|---|---|---|
01. - 11. 08. 2024 | Olympijské hry | Paríž (FRA) | Výsledky | |||
02. 08. 2024 | Atletický piatok Slávie STU Bratislava | Bratislava | Pretekári | Výsledky | ||
03. 08. 2024 | 4. kolo chôdze pre I. a II. ligu mužov a žien | Brno (CZE) | Výsledky | |||
03. 08. 2024 | Beh okolo Lysej | Lysá pod Makytou | Výsledky | |||
03. 08. 2024 | Košické memoriály - 1. ročník | Košice | Pretekári | Výsledky | ||
03. 08. 2024 | Medzinárodný LTU-Graz letný míting #7 | Graz (AUT) | Výsledky | |||
03. 08. 2024 | VC Litomyšle | Litomyšl (CZE) | Výsledky | |||
04. 08. 2024 | 33. ročník behu SNP Roháče – Podbiel | Podbiel | Výsledky | |||
04. 08. 2024 | Malý Kavečiansky maratón | Košice | Výsledky | |||
09. 08. 2024 | Šprintérsky trojboj - Memoriál Jiřího Vrbovského | Kyjov (CZE) | Výsledky | |||
10. 08. 2024 | Heves pohár | Heves (HUN) | Výsledky | |||
10. 08. 2024 | Majstrovstvá SR v hode kladivom veteránov, medzinárodný míting, Vrhačský päťboj | Dolný Kubín | Výsledky | |||
10. 08. 2024 | Memoriál Květoslava Tichavského a Veľká cena Dany Zátopkovej v hode oštepom | Uherské Hradiště (CZE) | Výsledky | |||
10. 08. 2024 | Rajecký maratón | Rajec | Výsledky | |||
11. 08. 2024 | Veľká cena Třebíče | Třebíč (CZE) | Výsledky | |||
13. 08. 2024 | Hodonínske prázdninové skoky, vrhy a hody | Hodonín (CZE) | Výsledky | |||
13. 08. 2024 | Míting Holešov | Holešov (CZE) | Výsledky | |||
13. 08. 2024 | Pražské memoriály | Praha (CZE) | Výsledky | |||
14. 08. 2024 | 5.Porubská atletická streda | Ostrava (CZE) | Výsledky | |||
14. 08. 2024 | Klubové preteky STU CUP 1 | Bratislava | Pretekári | Výsledky | ||
17. 08. 2024 | 4. kolo I. ligy mužov a žien, skupina C | Břeclav (CZE) | Výsledky | |||
17. 08. 2024 | 4. kolo II. ligy mužov a žien, skupina B | Jihlava (CZE) | Výsledky | |||
17. 08. 2024 | 4. kolo II. ligy mužov a žien, skupina D | Frýdek-Místek (CZE) | Výsledky | |||
17. 08. 2024 | Acerola Grand Prix - 7. ročník medzinárodných chodeckých pretekov | Nitra | Výsledky | |||
17. 08. 2024 | Majstrovstvá SR veteránov v ťažkom päťboji | Dolný Kubín | Výsledky | |||
17. 08. 2024 | Medzinárodný JOSKO bežecký míting | Andorf (AUT) | Výsledky | |||
17. 08. 2024 | Medzinárodný severoturínsky atletický míting (WACT Challenger) | Sondershausen (GER) | Výsledky | |||
17. 08. 2024 | Míting ZsAZ | Trnava | Pretekári | Výsledky | ||
18. 08. 2024 | 4. kolo I. ligy mužov a žien, skupina A | Praha (CZE) | Výsledky | |||
18. 08. 2024 | 4. kolo II. ligy mužov a žien, skupina E | Znojmo (CZE) | Výsledky | |||
20. 08. 2024 | Hradecké sokolské memoriály | Hradec Králové (CZE) | Výsledky | |||
20. 08. 2024 | Rieter míting | Ústí nad Orlicí (CZE) | Výsledky | |||
21. 08. 2024 | Malá cena AKM Viktoria Plzeň | Nýřany (CZE) | Výsledky | |||
24. 08. 2024 | Majstrovstvá VsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva – 4. kolo | Košice | Pretekári | Výsledky | ||
24. 08. 2024 | Preteky Detskej atletiky | Košice | Pretekári | Výsledky | ||
31. 08. 2024 | Eberhard run | Malinovo | Výsledky | |||
31. 08. 2024 | Polmaratón SNP | Brezno | Výsledky |