Dátum konania | Názov | Miesto konania | Prihlášky | Propozície | Výsledky | |
---|---|---|---|---|---|---|
01. 06. 2024 | 2. kolo Majstrovstiev Moravy a Sliezska družstiev mládeže | Olomouc (CZE) | Výsledky | |||
01. 06. 2024 | 2. KP družstiev SKAS mládeže | Kolín (CZE) | Výsledky | |||
01. - 02. 06. 2024 | A. Schulek míting | Budapešť (HUN) | Výsledky | |||
01. 06. 2024 | EAP Malta International (WACT Challenger) | Marsa (MLT) | Výsledky | |||
01. 06. 2024 | Flanders Cup OLSE | Merksem (BEL) | Výsledky | |||
01. 06. 2024 | M-SsAZ jednotlivcov staršieho žiactva a dorastu | Banská Bystrica | Pretekári | Výsledky | ||
01. 06. 2024 | Majstovstvá ČR veteránov na dráhe | Hranice (CZE) | Výsledky | |||
01. 06. 2024 | Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov, dorastu a st. žiactva | Trnava | Pretekári | Výsledky | ||
01. 06. 2024 | Salibský polmaratón, Hornosalibská desiatka | Horné Saliby | Výsledky | |||
02. 06. 2024 | 17. ročník Žilinského viacboja všestrannosti | Žilina | Výsledky | |||
02. 06. 2024 | 3.kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva - Sever | Liptovský Mikuláš | Pretekári | Výsledky | ||
02. 06. 2024 | 4. kolo družstiev ZsAZ ml. žiactva a najml. žiactva | Nové Zámky | Pretekári | Výsledky | ||
02. 06. 2024 | Detská atletika na Žilinskom viacboji všestrannosti | Žilina | Pretekári | Výsledky | ||
02. 06. 2024 | Majstrovstvá VsAZ jednotlivcov – dospelí, juniori, dorast | Košice | Pretekári | Výsledky | ||
03. 06. 2024 | Dubnická hodinovka na tartane | Dubnica nad Váhom | Výsledky | |||
03. 06. 2024 | Krajské kolo ZŠ v atletike - Nitriansky kraj | Nitra | Výsledky | |||
03. 06. 2024 | Memoriál Josefa Odložila+Dukla míting (WACT Bronze) | Praha (CZE) | Výsledky | |||
04. 06. 2024 | Drotársky skokan - Detská atletika | Bratislava | Pretekári | Výsledky | ||
04. 06. 2024 | Kontrolné preteky - vrhačské disciplíny | Bratislava | Výsledky | |||
05. 06. 2024 | 3.kolo M-AZB družstiev starších žiakov a žiačok + kontrolky | Bratislava | Pretekári | Výsledky | ||
05. 06. 2024 | M-SsAZ najmladšieho žiactva skupina 2 + vložené preteky | Žiar nad Hronom | Pretekári | Výsledky | ||
07. - 12. 06. 2024 | Majstrovstvá Európy v atletike | Rím (ITA) | Výsledky | |||
08. 06. 2024 | 3. kolo I. ligy mužov a žien, skupina A | Pacov (CZE) | Výsledky | |||
08. 06. 2024 | 3. kolo I. ligy mužov a žien, skupina C | Třinec (CZE) | Výsledky | |||
08. 06. 2024 | Banskobystrický maratón | Banská Bystrica | Výsledky | |||
08. - 09. 06. 2024 | Majstrovstvá SR vo viacboji dorastencov, dorasteniek a st. žiakov a st. žiačok | Bratislava | Pretekári | Výsledky | ||
08. 06. 2024 | Majstrovstvá VsAZ družstiev dorast a ml. žiaci – 3. kolo | Košice | Pretekári | Výsledky | ||
08. 06. 2024 | Majstrovstvá ZsAZ vo viacboji najml. žiactva a 3. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva. Vložené preteky pre miniprípravku. | Skalica | Pretekári | Výsledky | ||
08. 06. 2024 | ÖLV sprint meeting | Wien (AUT) | Výsledky | |||
08. 06. 2024 | Prekážkarsky míting ZsAZ. Vložený oštep junioriek. | Skalica | Pretekári | Výsledky | ||
09. 06. 2024 | 3. kolo II. ligy mužov a žien, skupina B | Vlašim (CZE) | Výsledky | |||
09. 06. 2024 | 3. kolo II. ligy mužov a žien, skupina D | Olomouc (CZE) | Výsledky | |||
09. 06. 2024 | 3. kolo II. ligy mužov a žien, skupina E | Otrokovice (CZE) | Výsledky | |||
09. 06. 2024 | Majstrovstvá ZsAZ vo viacboji ml. žiactva. Vložené preteky pre prípravku. | Piešťany | Pretekári | Výsledky | ||
09. 06. 2024 | Šprintérsky míting ZsAZ. Vložený disk a 800 m žien. | Piešťany | Pretekári | Výsledky | ||
09. 06. 2024 | Trofeo Sandro e Gabre Calvesi | Brescia (ITA) | Výsledky | |||
10. 06. 2024 | Detský trojboj | Krupina | Pretekári | Výsledky | ||
10. 06. 2024 | M-SsAZ najmladšieho žiactva skupina 1 | Banská Bystrica | Pretekári | Výsledky | ||
11. 06. 2024 | Kontrolné preteky - vrhačské disciplíny | Bratislava | Výsledky | |||
11. 06. 2024 | M-SsAZ najmladšieho žiactva skupina 4 | Žilina | Pretekári | Výsledky | ||
12. 06. 2024 | Finále ZŠ v atletike | Šamorín | Výsledky | |||
13. 06. 2024 | Drotársky bežec | Bratislava | Pretekári | Výsledky | ||
13. 06. 2024 | Galantsko - Šalianska detská atletika | Galanta , TJ Olympia Galanta | Pretekári | Výsledky | ||
13. 06. 2024 | Hostivařské skákanie | Praha (CZE) | Výsledky | |||
13. 06. 2024 | Verejné preteky PAS | Praha (CZE) | Výsledky | |||
15. 06. 2024 | 5. kolo M-AZB družstiev najmladšieho a mladšieho žiactva,kontrolné preteky pre staršie žiactvo | Bratislava | Pretekári | Výsledky | ||
15. 06. 2024 | M-SsAZ vo viacboji mladšieho žiactva | Žiar nad Hronom | Pretekári | Výsledky | ||
15. - 16. 06. 2024 | Majstrovstvá SR juniorov a junioriek | Nové Zámky | Pretekári | Výsledky | ||
15. 06. 2024 | Majstrovstvá VsAZ jednotlivcov mladšie a najml. žiactvo | Košice | Pretekári | Výsledky | ||
26. 06. 2024 | M-SsAZ najmladšieho žiactva skupina 3 | Martin | Prihláška Pretekári | Prihlášky |