Preteky Detskej atletiky
Košice (24. 8. 2024)40 m - Detská atletika mladší
(so, 24.8.2024 - 08:00) unofficial | Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Králik FilipKrálik Filip | 16 16 | Atletika Košice o.z. | 3 | NM | |||||||||||||||
Ručinský LukášRučinský Lukáš | 17 17 | Atletika Košice o.z. | 8 | NM | |||||||||||||||
Orosová MiriamaOrosová Miriama | 16 16 | Atletika Košice o.z. | 2 | NM | |||||||||||||||
Imrichová HanaImrichová Hana | 16 16 | Atletika Košice o.z. | 5 | NM | |||||||||||||||
Lopatina MiiaLopatina Miia | 17 17 | Atletika Košice o.z. | 6 | NM | |||||||||||||||
Petránsky MárioPetránsky Mário | 18 18 | Atletika Košice o.z. | 7 | NM | |||||||||||||||
Fabiniová VivienFabiniová Vivien | 16 16 | AO Akademik TU Košice | 4 | NM | |||||||||||||||
Vojtechovská HanaVojtechovská Hana | 17 17 | Atletika Košice o.z. | 1 | NM | |||||||||||||||
Celkom 8 pretekárov |
Skok z miesta - Detská atletika mladší
(so, 24.8.2024 - 08:00) unofficial | Info | Prihlášky Priebežný výsledok |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Por. | Výkon | Reg. výk. | 1. Pokusy | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ručinský LukášRučinský Lukáš
Atletika Košice o.z. |
17 17 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Orosová MiriamaOrosová Miriama
Atletika Košice o.z. |
16 16 | 4 | NM | ||||||||||||||||
Imrichová HanaImrichová Hana
Atletika Košice o.z. |
16 16 | 2 | NM | ||||||||||||||||
Petránsky MárioPetránsky Mário
Atletika Košice o.z. |
18 18 | 5 | NM | ||||||||||||||||
Fabiniová VivienFabiniová Vivien
AO Akademik TU Košice |
16 16 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Králik FilipKrálik Filip
Atletika Košice o.z. |
16 16 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Celkom 6 pretekárov |
Hod plnou loptou 1kg - Detská atletika mladší
(so, 24.8.2024 - 08:00) unofficial | Info | Prihlášky Priebežný výsledok |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Por. | Výkon | 1. Pokusy | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ručinský LukášRučinský Lukáš
Atletika Košice o.z. |
17 17 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Orosová MiriamaOrosová Miriama
Atletika Košice o.z. |
16 16 | 4 | NM | ||||||||||||||||
Imrichová HanaImrichová Hana
Atletika Košice o.z. |
16 16 | 2 | NM | ||||||||||||||||
Petránsky MárioPetránsky Mário
Atletika Košice o.z. |
18 18 | 5 | NM | ||||||||||||||||
Fabiniová VivienFabiniová Vivien
AO Akademik TU Košice |
16 16 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Králik FilipKrálik Filip
Atletika Košice o.z. |
16 16 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Celkom 6 pretekárov |