<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Míting mladší a najmladší žiaci Sever

Martin (26. 9. 2020)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 26.9.2020 - 11:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.37 qA
2 30 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.25 qA
3 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 09.63 qB
4 31 Mahdoň LukášMahdoň Lukáš 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.89 qB
5 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.19 qB
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 26.9.2020 - 11:30) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 15 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 08.66 qA
2 29 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 PB 09.38 qA
3 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.43 qA
4 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.89 qB
5 34 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 11.78
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 26.9.2020 - 11:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Palov TobiasPalov Tobias 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 08.88 qA
2 33 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.54 qB
3 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 09.71 qB
4 Brozman LeoBrozman Leo 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11.04
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.37 qA
2 15 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 08.66 qA
3 19 Palov TobiasPalov Tobias 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 08.88 qA
4 30 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.25 qA
5 29 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 PB 09.38 qA
6 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.43 qA
7 33 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.54 qB
8 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 09.63 qB
9 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 09.71 qB
10 31 Mahdoň LukášMahdoň Lukáš 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.89 qB
10 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.89 qB
12 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.19 qB
13 Brozman LeoBrozman Leo 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11.04
14 34 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 11.78

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 26.9.2020 - 13:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 08.33
2 15 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.81
3 30 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 SB 09.11
4 19 Palov TobiasPalov Tobias 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 09.26
5 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 SB 09.29
6 29 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.57
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 26.9.2020 - 13:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 SB 09.56
2 33 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 09.70
3 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 SB 09.85
4 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.86
5 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 SB 09.87
6 31 Mahdoň LukášMahdoň Lukáš 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.94
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 26.9.2020 - 11:45) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.64 qA
2 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.77 qA
3 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.28 qB
4 Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 09.33 qB
5 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.87
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 26.9.2020 - 11:45) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.76 qA
2 Palušová BarboraPalušová Barbora 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.30 qB
3 17 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.33 qB
4 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 09.34 qB
5 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 09.84
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 26.9.2020 - 11:45) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.88 qA
2 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.20 qB
3 Motlová DanielaMotlová Daniela 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.60
4 Štefániková NinaŠtefániková Nina 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 10.01
5 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 10.91
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 26.9.2020 - 11:45) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.91 qA
2 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 08.92 qA
3 11 Móricová LuciaMóricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 09.68
4 Harvancova LuciaHarvancova Lucia 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 10.27
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.64 qA
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.76 qA
3 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.77 qA
4 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.88 qA
5 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.91 qA
6 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 08.92 qA
7 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.20 qB
8 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.28 qB
9 Palušová BarboraPalušová Barbora 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.30 qB
10 Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 09.33 qB
10 17 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.33 qB
12 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 09.34 qB
13 Motlová DanielaMotlová Daniela 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.60
14 11 Móricová LuciaMóricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 09.68
15 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 09.84
16 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.87
17 Štefániková NinaŠtefániková Nina 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 10.01
18 Harvancova LuciaHarvancova Lucia 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 10.27
19 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 10.91

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 26.9.2020 - 13:05) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 SB 08.41
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 SB 08.55
3 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 SB 08.68
4 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 SB 08.80
5 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 SB 08.83
6 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 08.96
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 26.9.2020 - 13:05) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 SB 09.16
2 Palušová BarboraPalušová Barbora 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 SB 09.20
3 Bučková KatarínaBučková Katarína 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.36
4 17 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.39
5 Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.54
6 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 09.57
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 26.9.2020 - 11:10) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.61 qA
2 27 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.88 qA
3 Konúšik MatejKonúšik Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.22 qB
4 Kubo TomášKubo Tomáš 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.67
5 24 Závoďančík LukášZávoďančík Lukáš 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 10.70
6 9 Bysterský PatrikBysterský Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.76
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 26.9.2020 - 11:10) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 09.35 qA
2 Pšenica MatejPšenica Matej 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 10.06 qA
3 Prílepok JakubPrílepok Jakub 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 PB 10.39
4 8 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.49
5 12 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.56
6 Zboran SebastiánZboran Sebastián 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.54
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 26.9.2020 - 11:10) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.67 qA
2 Kubis TomášKubis Tomáš 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.06 qB
3 10 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 10.23 qB
4 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.42
5 Neger NikolasNeger Nikolas 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.88
6 Ďuroška SamuelĎuroška Samuel 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.88
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 26.9.2020 - 11:10) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jančo PeterJančo Peter 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 PB 09.79 qA
2 7 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 10.13 qB
3 Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.22 qB
4 11 Hudec SamuelHudec Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.38 qB
5 Trocha RolandTrocha Roland 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 1 PB 10.40
6 Pavelek BranislavPavelek Branislav 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 4 10.93
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.61 qA
2 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 09.35 qA
3 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.67 qA
4 Jančo PeterJančo Peter 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 PB 09.79 qA
5 27 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.88 qA
6 Pšenica MatejPšenica Matej 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 10.06 qA
6 Kubis TomášKubis Tomáš 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.06 qB
8 7 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 10.13 qB
9 Konúšik MatejKonúšik Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.22 qB
9 Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.22 qB
11 10 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 10.23 qB
12 11 Hudec SamuelHudec Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.38 qB
13 Prílepok JakubPrílepok Jakub 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 PB 10.39
14 Trocha RolandTrocha Roland 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 1 PB 10.40
15 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.42
16 8 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.49
17 12 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.56
18 Kubo TomášKubo Tomáš 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.67
19 24 Závoďančík LukášZávoďančík Lukáš 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 10.70
20 Neger NikolasNeger Nikolas 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.88
20 Ďuroška SamuelĎuroška Samuel 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.88
22 Pavelek BranislavPavelek Branislav 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 4 10.93
23 Zboran SebastiánZboran Sebastián 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.54
24 9 Bysterský PatrikBysterský Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.76

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 26.9.2020 - 12:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.75
2 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 SB 09.09
3 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 09.78
4 27 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 SB 09.81
5 Pšenica MatejPšenica Matej 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 SB 09.87
6 Jančo PeterJančo Peter 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 10.06
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 26.9.2020 - 12:50) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 SB 10.00
2 Kubis TomášKubis Tomáš 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 10.07
3 Konúšik MatejKonúšik Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.33
4 Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.53
5 10 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 10.56
6 11 Hudec SamuelHudec Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.58
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 26.9.2020 - 11:20) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.22 qA
2 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 3 PB 10.12 qB
3 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 10.18 qB
4 Zuberová NinaZuberová Nina 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.37
5 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 11.03
6 Zaveráková VanessaZaveráková Vanessa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.53
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 26.9.2020 - 11:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.61 qA
2 21 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.83 qB
3 Uličianska SoňaUličianska Soňa 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 10.18 qB
4 Jesenská MichaelaJesenská Michaela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.33
5 Štefunová LilianaŠtefunová Liliana 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 11.92
6 Monošíková AlicaMonošíková Alica 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.08
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 26.9.2020 - 11:20) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Prostináková LiliProstináková Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.74 qA
2 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.88 qB
3 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 10.33
4 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.37
5 19 Smyčková EmaSmyčková Ema 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 11.17
6 15 Chromiaková AničkaChromiaková Anička 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 11.48
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 26.9.2020 - 11:20) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 09.53 qA
2 Zrebná SimonaZrebná Simona 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 10.32
3 23 Ondrášková EmaOndrášková Ema 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 1 11.33
4 Ozaniaková KristínaOzaniaková Kristína 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 4 11.78
5 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.82
6 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 13.66
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 26.9.2020 - 11:20) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.79 qA
2 Labajová RadkaLabajová Radka 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.20
3 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.06
4 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 11.38
5 Michalová AlicaMichalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 11.55
6 Ivanová VeronikaIvanová Veronika 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 12.26
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 26.9.2020 - 11:20) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 09.65 qA
2 Havrillová MelániaHavrillová Melánia 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 09.87 qB
3 Rybanská EvaRybanská Eva 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 10.80
4 Mahdoňová EmmaMahdoňová Emma 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.97
5 31 Rosinská SoňaRosinská Soňa 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 PB 11.62
6 Kurucová MichaelaKurucová Michaela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.96
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.22 qA
2 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 09.53 qA
3 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.61 qA
4 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 09.65 qA
5 Prostináková LiliProstináková Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.74 qA
6 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.79 qA
7 21 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.83 qB
8 Havrillová MelániaHavrillová Melánia 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 09.87 qB
9 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.88 qB
10 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 3 PB 10.12 qB
11 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 10.18 qB
11 Uličianska SoňaUličianska Soňa 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 10.18 qB
13 Labajová RadkaLabajová Radka 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.20
14 Zrebná SimonaZrebná Simona 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 10.32
15 Jesenská MichaelaJesenská Michaela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.33
15 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 10.33
17 Zuberová NinaZuberová Nina 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.37
17 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.37
19 Rybanská EvaRybanská Eva 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 10.80
20 Mahdoňová EmmaMahdoňová Emma 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.97
21 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 11.03
22 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.06
23 19 Smyčková EmaSmyčková Ema 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 11.17
24 23 Ondrášková EmaOndrášková Ema 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 1 11.33
25 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 11.38
26 15 Chromiaková AničkaChromiaková Anička 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 11.48
27 Zaveráková VanessaZaveráková Vanessa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.53
28 Michalová AlicaMichalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 11.55
29 31 Rosinská SoňaRosinská Soňa 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 PB 11.62
30 Ozaniaková KristínaOzaniaková Kristína 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 4 11.78
31 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.82
32 Štefunová LilianaŠtefunová Liliana 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 11.92
33 Kurucová MichaelaKurucová Michaela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.96
34 Monošíková AlicaMonošíková Alica 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.08
35 Ivanová VeronikaIvanová Veronika 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 12.26
36 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 13.66

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 26.9.2020 - 12:55) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 SB 09.13
2 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 SB 09.43
3 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 SB 09.52
4 Prostináková LiliProstináková Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 SB 09.66
5 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 SB 09.79
6 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.80
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 26.9.2020 - 12:55) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 SB 09.83
2 Havrillová MelániaHavrillová Melánia 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 SB 09.86
3 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.94
4 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 2 10.17
5 Uličianska SoňaUličianska Soňa 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.38
6 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 10.44
Celkom 6 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 26.9.2020 - 14:25) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 20.89
2 26 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.53
3 15 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 21.91
4 28 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 21.96
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 26.9.2020 - 14:25) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 21.38
2 Svitek SamuelSvitek Samuel 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 25.53
3 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 28.05
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 26.9.2020 - 14:25) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Palov TobiasPalov Tobias 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 23.52
2 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 25.32
3 Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 28.27
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 20.89
2 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 21.38
3 26 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.53
4 15 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 21.91
5 28 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 21.96
6 19 Palov TobiasPalov Tobias 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 23.52
7 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 25.32
8 Svitek SamuelSvitek Samuel 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 25.53
9 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 28.05
10 Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 28.27

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 26.9.2020 - 14:40) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 20.94
2 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 21.45
3 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 22.20
4 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 SB 22.58
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 26.9.2020 - 14:40) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 22.17
2 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 22.73
3 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 22.83
4 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 24.79
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 26.9.2020 - 14:40) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 24.13
2 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 24.81
3 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 26.93
7 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 26.9.2020 - 14:40) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Palušová BarboraPalušová Barbora 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 22.57
2 6 Urdová MichaelaUrdová Michaela 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 24.12
3 Harvancova LuciaHarvancova Lucia 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 PB 26.21
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (so, 26.9.2020 - 14:40) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dobáková MiaDobáková Mia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 23.65
2 8 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 25.04
3 Štefániková NinaŠtefániková Nina 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 25.74
4 Benková LauraBenková Laura 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 28.14
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 26.9.2020 - 14:40) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 22.09
2 Motlová DanielaMotlová Daniela 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 24.52
3 12 Pétryová BibiánaPétryová Bibiána 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 24.89
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 20.94
2 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 21.45
3 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 22.09
4 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 22.17
5 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 22.20
6 Palušová BarboraPalušová Barbora 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 22.57
7 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 SB 22.58
8 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 22.73
9 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 22.83
10 Dobáková MiaDobáková Mia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 23.65
11 6 Urdová MichaelaUrdová Michaela 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 24.12
12 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 24.13
13 Motlová DanielaMotlová Daniela 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 24.52
14 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 24.79
15 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 24.81
16 12 Pétryová BibiánaPétryová Bibiána 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 24.89
17 8 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 25.04
18 Štefániková NinaŠtefániková Nina 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 25.74
19 Harvancova LuciaHarvancova Lucia 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 PB 26.21
20 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 26.93
21 Benková LauraBenková Laura 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 28.14
7 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 26.9.2020 - 13:55) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 23.45
2 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 23.64
3 Trocha RolandTrocha Roland 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 2 PB 27.48
4 Ďuroška SamuelĎuroška Samuel 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 27.89
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 26.9.2020 - 13:55) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 26.18
2 8 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.19
3 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 27.23
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 26.9.2020 - 13:55) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pšenica MatejPšenica Matej 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 25.76
2 Svitek MaximSvitek Maxim 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 29.24
Kubo TomášKubo Tomáš 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 26.9.2020 - 13:55) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kubis TomášKubis Tomáš 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 25.12
2 Prílepok JakubPrílepok Jakub 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 26.71
3 Pavelek BranislavPavelek Branislav 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 4 28.97
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 23.45
2 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 23.64
3 Kubis TomášKubis Tomáš 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 25.12
4 Pšenica MatejPšenica Matej 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 25.76
5 Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 26.18
6 Prílepok JakubPrílepok Jakub 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 26.71
7 8 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.19
8 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 27.23
9 Trocha RolandTrocha Roland 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 2 PB 27.48
10 Ďuroška SamuelĎuroška Samuel 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 27.89
11 Pavelek BranislavPavelek Branislav 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 4 28.97
12 Svitek MaximSvitek Maxim 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 29.24
Kubo TomášKubo Tomáš 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 26.9.2020 - 14:10) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 24.26
2 Michalová AlicaMichalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 25.39
3 Zrebná SimonaZrebná Simona 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 26.40
4 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 28.16
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 26.9.2020 - 14:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 26.36
2 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 26.68
3 22 Sikelová LilianaSikelová Liliana 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 27.33
4 19 Smyčková EmaSmyčková Ema 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 27.98
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 26.9.2020 - 14:10) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bruncková NelaBruncková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.56
2 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 28.93
3 Ivanová VeronikaIvanová Veronika 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 32.25
4 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 35.65
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 26.9.2020 - 14:10) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 26.20
2 Jesenská MichaelaJesenská Michaela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 27.13
3 Jamborková NellaJamborková Nella 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 28.85
4 Ozaniaková KristínaOzaniaková Kristína 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 1 32.09
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 26.9.2020 - 14:10) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hudecová NatáliaHudecová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 25.21
2 Havrillová MelániaHavrillová Melánia 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 26.00
3 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 28.44
4 Štefunová LilianaŠtefunová Liliana 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 29.66
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 26.9.2020 - 14:10) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.90
2 Prostináková LiliProstináková Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 24.32
3 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 1 26.05
4 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 30.13
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.90
2 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 24.26
3 Prostináková LiliProstináková Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 24.32
4 Bruncková NelaBruncková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.56
5 Hudecová NatáliaHudecová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 25.21
6 Michalová AlicaMichalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 25.39
7 Havrillová MelániaHavrillová Melánia 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 26.00
8 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 1 26.05
9 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 26.20
10 18 Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 26.36
11 Zrebná SimonaZrebná Simona 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 26.40
12 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 26.68
13 Jesenská MichaelaJesenská Michaela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 27.13
14 22 Sikelová LilianaSikelová Liliana 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 27.33
15 19 Smyčková EmaSmyčková Ema 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 27.98
16 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 28.16
17 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 28.44
18 Jamborková NellaJamborková Nella 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 28.85
19 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 28.93
20 Štefunová LilianaŠtefunová Liliana 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 29.66
21 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 30.13
22 Ozaniaková KristínaOzaniaková Kristína 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 1 32.09
23 Ivanová VeronikaIvanová Veronika 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 32.25
24 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 35.65

600 m - Mladší žiaci

(so, 26.9.2020 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 26 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 1:48.33
2 27 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 1:54.64
3 28 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 1:55.76
4 33 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 9 1:56.86
5 30 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 2:01.42
6 15 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 2:01.45
7 29 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 PB 2:06.41
8 31 Mahdoň LukášMahdoň Lukáš 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:07.04
9 32 Bruncko RastislavBruncko Rastislav 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 2:13.54
10 19 Palov TobiasPalov Tobias 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 PB 2:17.33
11 34 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 2:39.90
Celkom 11 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

(so, 26.9.2020 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 17 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 1:53.25
2 24 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 1:56.03
3 10 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 2:00.43
4 8 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 2:00.51
5 11 Móricová LuciaMóricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 2:03.04
6 6 Urdová MichaelaUrdová Michaela 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:04.09
7 12 Pétryová BibiánaPétryová Bibiána 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 PB 2:06.55
8 7 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:16.59
Celkom 8 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci

(so, 26.9.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 17 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:05.25
2 11 Hudec SamuelHudec Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:08.30
3 10 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:11.13
4 24 Závoďančík LukášZávoďančík Lukáš 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 2:13.01
5 7 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 2:16.38
6 8 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:27.60
7 12 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:35.75
8 9 Bysterský PatrikBysterský Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 3:04.45
Celkom 8 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(so, 26.9.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 21 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:04.70
2 14 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:05.74
3 22 Sikelová LilianaSikelová Liliana 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 2:12.90
4 18 Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:22.60
5 19 Smyčková EmaSmyčková Ema 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 9 2:27.41
6 13 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:31.34
7 23 Ondrášková EmaOndrášková Ema 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 6 2:33.46
8 25 Rešková AlexandraRešková Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:35.45
9 15 Chromiaková AničkaChromiaková Anička 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 2:37.52
Celkom 9 pretekárov

1000 m - Najmladší žiaci

(so, 26.9.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 27 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 4:08.86
2 33 Jedinák LukášJedinák Lukáš 11 11 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 2 4:09.39
3 31 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 4:31.76
Celkom 3 pretekári

1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 26.9.2020 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 26 Piková LaraPiková Lara 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 3:52.49
2 19 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 4:11.58
Celkom 2 pretekári

1500 m - Mladší žiaci

(so, 26.9.2020 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 29 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 5:23.57
2 34 Mikuš DanielMikuš Daniel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 7:45.09
Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNS
Celkom 3 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky

(so, 26.9.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 32 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 6:17.80
2 28 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 6:31.96
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 26.9.2020 - 10:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 PB 10.33
2 Marcinek MatejMarcinek Matej 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 PB 11.17
3 27 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 11.24
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 26.9.2020 - 10:45) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Škulec MichalŠkulec Michal 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 PB 12.21
2 32 Bruncko RastislavBruncko Rastislav 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 13.55
3 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 13.73
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 PB 10.33
2 Marcinek MatejMarcinek Matej 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 PB 11.17
3 27 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 11.24
4 Škulec MichalŠkulec Michal 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 PB 12.21
5 32 Bruncko RastislavBruncko Rastislav 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 13.55
6 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 13.73

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 26.9.2020 - 10:55) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 10.47
2 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 11.40
3 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 11.71
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 26.9.2020 - 10:55) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováčová MichaelaKováčová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 13.31
2 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 13.75
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 10.47
2 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 11.40
3 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 11.71
4 Kováčová MichaelaKováčová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 13.31
5 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 13.75

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(so, 26.9.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 28 Bobrík MatejBobrík Matej 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 06:28.33
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 26.9.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 31 Rosinská SoňaRosinská Soňa 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 08:27.76
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(so, 26.9.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 32 Kaprálik KristiánKaprálik Kristián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 16:06.74
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(so, 26.9.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 22 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10:41.75
Celkom 1 pretekári

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 26.9.2020 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145
1 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 2 140 --ooooxxx
2 Marcinek MatejMarcinek Matej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 3 125 -ooxxx
Ragula PatrikRagula Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 1 NM xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 26.9.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135140144150
1 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 9 PB 144 ooooooxxooxxx
2 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 8 PB 140 oooooxooxxx
3 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 7 PB 140 oooxooxoxoxxx
4 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 10 135 ooooooxxx
5 Haštová ViktóriaHaštová Viktória
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 5 PB 130 ooxoxxoxxoxxx
6 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 3 PB 125 ooooxxx
7 Bučková KristínaBučková Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 PB 125 oox-oxxx
8 Kucharíková KarinKucharíková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 4 PB 115 ooxxx
Miniarová AnnaMiniarová Anna
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 6 NM xxx
Kováčová MichaelaKováčová Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 2 NM xxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 26.9.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125
1 Hudecová NatáliaHudecová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 3 PB 120 oooooxxx
2= Zaveráková VanessaZaveráková Vanessa
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 2 PB 100 oxxx
2= 26 Piková LaraPiková Lara
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
09 09 1 PB 100 oxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 26.9.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 29 Turčan MatúšTurčan Matúš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 10 PB 413 +1.9 m/s x380  +1.6371  +1.4380392391413
2 30 Pokorný AlexPokorný Alex
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 1 PB 379 +1.7 m/s 364  +2.0345  +1.2366  +1.5366371  +1.5366  +1.5379  +1.7
3 33 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 11 375 +1.4 m/s xx362  +1.5362375361x
4 Škulec MichalŠkulec Michal
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 8 PB 355 +1.6 m/s 355  +1.6324  +1.4324  +1.5355352  +1.6341  +1.5346  +1.4
5 Vitovják DamiánVitovják Damián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 345 +1.4 m/s x337  +1.6318  +1.4337330336345
6 Murgaš MarekMurgaš Marek
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 7 PB 342 +1.6 m/s 341  +1.5299  +1.3331  +1.4341324  +1.5342  +1.6x
7 Paulec SamuelPaulec Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 9 334 +1.6 m/s 317  +1.5334  +1.6329  +1.4334---
8 32 Bruncko RastislavBruncko Rastislav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 6 PB 332 +1.5 m/s x321  +1.6332  +1.5332329x279
9= Schroder SamuelSchroder Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 2 PB 313 +0.8 m/s 313  +0.8xx313
9= 27 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 12 313 +1.5 m/s 313  +1.5xx313
11 34 Červený MartinČervený Martin
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 4 PB 286 +0.8 m/s 286  +0.8262  +1.6x286
12 Zdurienčík MiroslavZdurienčík Miroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 285 +1.4 m/s xx285  +1.4285
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 26.9.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 20 PB 448 +1.7 m/s 445  +1.6448  +1.7423  +1.2448x406  +1.6
2 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 18 403 +1.2 m/s 380  +1.1403  +1.2x403x394  +1.1
3 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 16 PB 402 +1.8 m/s 381  +1.6345  +1.8325  +1.1381400  +1.0402  +1.8
4 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 19 400 +1.2 m/s 389  +1.5344  +1.1400  +1.2400262  +1.2376  +1.6
5 Kováčová MichaelaKováčová Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 2 PB 397 +1.1 m/s 374  +1.6378  +1.4396  +1.5396397  +1.1385  +1.3
6 24 Redechová PaulínaRedechová Paulína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 17 PB 394 +1.4 m/s 394  +1.4x389  +1.1394x372  +1.2
7 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 13 PB 380 +1.8 m/s x380  +1.8334  +1.1380361349
8 Kubíncová SáraKubíncová Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 14 PB 377 +1.4 m/s 338  +1.9373  +1.4377  +1.4377x332  +1.5
9 Haštová ViktóriaHaštová Viktória
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 1 PB 365 +1.2 m/s 365  +1.2340  +1.5365
10 28 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 10 PB 357 +1.6 m/s 326  +1.6357  +1.6357
11 Vyletelová LindaVyletelová Linda
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 15 356 +1.4 m/s 356  +1.4350  +1.6356
MS Masaryková AdelaMasaryková Adela
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 3 PB 352 +1.4 m/s 344  +1.6352  +1.4352
13 Zábojníková SimonaZábojníková Simona
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
07 07 6 PB 330 +1.6 m/s 308  +1.5330  +1.6330
14 6 Urdová MichaelaUrdová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 5 PB 326 +1.6 m/s x326  +1.6326
15 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 12 320 +1.6 m/s 213  +1.5320  +1.6320
16 Harvancova LuciaHarvancova Lucia
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 8 PB 313 +1.5 m/s 289  +1.6313  +1.5313
17 12 Pétryová BibiánaPétryová Bibiána
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 11 277 +1.1 m/s 274  +1.5277  +1.1277
18 Ondrášová LauraOndrášová Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 PB 258 +1.5 m/s 230  +1.5258  +1.5258
19 Ovečková AnnaOvečková Anna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 7 PB 243 +1.4 m/s 204  +1.4243  +1.4243
7 Trefná ViktóriaTrefná Viktória
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 9 NM xx0.0
Celkom 20 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(so, 26.9.2020 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jankulár AlexJankulár Alex
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 10 PB 443 +1.3 m/s 443  +1.3408  +1.6440  +1.4443434  +1.5416  +1.3427  +1.5
2 17 Kuder DamiánKuder Damián
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
09 09 8 PB 388 +1.6 m/s 388  +1.6375  +1.6-388346  +1.5327  +1.4337  +1.5
3 Jančo PeterJančo Peter
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 9 362 +1.6 m/s 346  +1.5350  +1.6362  +1.6362359  +1.4360  +1.4360  +1.9
4 Ďuroška PeterĎuroška Peter
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
09 09 6 PB 356 +1.4 m/s 328  +1.4356  +1.4351  +1.6356355  +1.6341  +1.5337  +1.5
5 Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 3 PB 345 +1.6 m/s 330  +1.6335  +1.6345  +1.6345310  +1.6331  +1.9342  +1.6
6 Prílepok JakubPrílepok Jakub
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 2 PB 340 +1.5 m/s 312  +1.2336  +1.6340  +1.5340339  +1.5330  +1.5318  +1.4
7 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 7 332 +1.6 m/s 305  +1.6332  +1.6318  +1.5332259  +1.6315  +1.6305  +1.6
8 Konúšik MatejKonúšik Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 PB 328 +1.4 m/s 302  +1.5328  +1.4313  +1.1328305  +1.4308  +1.5297  +1.5
9 Trocha RolandTrocha Roland
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
13 13 5 PB 313 +1.6 m/s 312  +1.6313  +1.6270  +1.2313
10 33 Jedinák LukášJedinák Lukáš
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
11 11 1 PB 313 +1.6 m/s 300  +1.5313  +1.6292  +1.6313
11 Ďuroška SamuelĎuroška Samuel
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 4 274 +1.5 m/s 267  +1.4258  +1.6274  +1.5274
Celkom 11 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(so, 26.9.2020 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Primusová LilianaPrimusová Liliana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 30 370 +1.4 m/s 354  +4.1370  +1.4359  +1.3370365  +1.1334  +1.4
2 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 20 PB 356 +1.3 m/s 341  +1.5337  +1.5347  +1.5347322  +1.6356  +1.3
3 26 Piková LaraPiková Lara
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
09 09 29 340 +1.5 m/s 340  +1.5335  +1.5325  +1.6340335  +1.6326  +1.2
4 Targošová SoňaTargošová Soňa
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
12 12 28 339 +1.9 m/s 317  +1.8327  +1.5330  +1.3330339  +1.9336  +1.2
5 Havrillová MelániaHavrillová Melánia
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
09 09 4 PB 337 +1.5 m/s 305  +1.5330  +1.5316  +1.6330337  +1.5303  +1.6
6 13 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 3 PB 328 +1.5 m/s 320  +1.4310  +1.2278  +1.5320x328  +1.5
7 Spišáková NelaSpišáková Nela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 27 327 +1.6 m/s 325  +1.4320  +1.5312  +1.5325327  +1.6326  +1.2
8 Zuberová NinaZuberová Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 21 PB 318 +1.4 m/s 313  +1.2318  +1.4302  +1.6318308  +1.6288  +1.4
9 Martinková SimonaMartinková Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 10 PB 307 +1.4 m/s 307  +1.4263  +1.6307
10 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 23 PB 299 +1.2 m/s 288  +1.4299  +1.2299
11 Čížeková EmaČížeková Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 2 PB 282 +1.3 m/s 282  +1.3268  +1.3282
12 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 16 PB 282 +1.5 m/s 282  +1.5x282
13 Zrebná SimonaZrebná Simona
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
12 12 25 280 +1.4 m/s 280  +1.4280  +1.6280
14 Mahdoňová EmmaMahdoňová Emma
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 9 PB 272 +1.6 m/s 272  +1.6250  +1.4272
15 19 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 26 270 +1.3 m/s 270  +1.3268  +1.5270
16 Labajová RadkaLabajová Radka
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 8 PB 270 +1.6 m/s 270  +1.6x270
17 Belásová SoňaBelásová Soňa
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 24 269 +1.6 m/s 257  +1.4269  +1.6269
18 23 Ondrášková EmaOndrášková Ema
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
12 12 14 PB 265 +1.4 m/s 265  +1.4262  +1.3265
19 Ovečková VeronikaOvečková Veronika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 15 PB 263 +1.4 m/s 263  +1.4258  +1.7263
20 22 Sikelová LilianaSikelová Liliana
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
12 12 18 PB 262 +1.6 m/s x262  +1.6262
21 31 Rosinská SoňaRosinská Soňa
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 22 260 +1.4 m/s 243  +1.5260  +1.4260
22 Kurucová MichaelaKurucová Michaela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 7 PB 257 +1.4 m/s 257  +1.4229  +1.6257
23 Monošíková AlicaMonošíková Alica
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 12 PB 236 +1.6 m/s 236  +1.6226  +1.3236
24 25 Rešková AlexandraRešková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 17 PB 232 +1.9 m/s 217  +1.5232  +1.9232
25 Ivanová VeronikaIvanová Veronika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
12 12 6 PB 224 +1.5 m/s 224  +1.5218  +1.8224
26 15 Chromiaková AničkaChromiaková Anička
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
12 12 5 PB 223 +1.5 m/s 223  +1.5216  +1.3223
27 Červená PatríciaČervená Patrícia
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
11 11 1 PB 218 +1.0 m/s 218  +1.0x218
28 Štefunová LilianaŠtefunová Liliana
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
12 12 19 PB 216 +1.4 m/s 216  +1.4211  +1.4216
29 Očkayová AlexandraOčkayová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 13 PB 206 +1.4 m/s 206  +1.4x206
Matušíková TimeaMatušíková Timea
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 11 SB DNS 0.0
Celkom 30 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(so, 26.9.2020 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Škulec MichalŠkulec Michal
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 1 PB 07.64 06.8507.2807.0107.2806.5706.9207.64
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(so, 26.9.2020 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS Masaryková AdelaMasaryková Adela
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 4 PB 06.80 05.8505.8705.9205.9206.1706.4006.80
2 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 6 PB 06.56 06.4706.5606.5406.5605.9305.9006.49
3 17 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 2 PB 06.35 05.2605.7406.3506.3506.1806.3206.08
4 Adamíková LianaAdamíková Liana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 1 PB 05.01 04.9704.1704.7904.9704.9204.9905.01
5 Ondrášová LauraOndrášová Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 PB 04.73 x03.89x03.8904.1204.73x
6 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 7 04.35 03.9404.1404.2504.2504.1204.3503.24
7 Benková LauraBenková Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 04.22 x04.2203.7604.2204.1703.5303.82
Celkom 7 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(so, 26.9.2020 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 13 65.26 63.8065.2664.7365.2664.02
2 Pavlík EduardPavlík Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 12 48.21 48.2147.97x48.2143.77
3 Marcinek MatejMarcinek Matej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 11 42.70 42.7038.7134.4042.7036.79
4 Orlický MatejOrlický Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 5 PB 40.42 40.4235.5636.0640.4234.72
5 Svitek SamuelSvitek Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 10 PB 39.90 38.1939.9036.9239.9036.58
6 34 Mikuš DanielMikuš Daniel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 9 35.96 32.8035.9626.3935.9632.03
7 Vitovják DamiánVitovják Damián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 7 PB 35.26 35.2634.0432.2635.2631.42
8 31 Mahdoň LukášMahdoň Lukáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 2 PB 33.46 33.46--33.46-
9 Brozman LeoBrozman Leo
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 8 31.80 31.8031.80
10 Zigo JakubZigo Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 SB 30.75 30.7530.75
11 Zdurienčík MiroslavZdurienčík Miroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 6 25.52 25.5225.52
12 32 Kaprálik KristiánKaprálik Kristián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 PB 23.16 23.1623.16
Celkom 12 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(so, 26.9.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 10 44.92 44.9240.3536.8044.9241.99
2 Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 9 37.72 37.7230.6033.5637.7236.51
3 Kubíncová SáraKubíncová Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 8 35.57 33.9333.7735.5735.5735.50
4 Adamíková LianaAdamíková Liana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 7 33.99 33.9233.9929.8433.9933.91
5 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 6 PB 32.56 30.1027.0532.5632.5631.26
6 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 5 PB 30.84 30.8430.7923.8730.8427.30
MS Masaryková AdelaMasaryková Adela
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 2 PB 28.41 25.8128.4123.0028.4125.86
8 Gagová VanesaGagová Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 1 PB 27.72 27.7225.5525.1027.7227.30
9 Ondrášová LauraOndrášová Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 22.66 22.6622.66
10 Kucharíková KarinKucharíková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 4 22.63 22.6322.63
Celkom 10 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(so, 26.9.2020 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 28 Bobrík MatejBobrík Matej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 15 PB 38.53 38.5337.8737.3238.5329.16
2 24 Závoďančík LukášZávoďančík Lukáš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
10 10 9 PB 33.84 30.3128.1231.8131.8133.84
3 7 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
09 09 14 33.39 27.8525.2233.3933.3927.56
4 Jančo PeterJančo Peter
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 13 32.19 32.19x30.9132.1930.56
5 Jurga LeonardJurga Leonard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 3 PB 31.66 31.6631.6130.5931.6630.13
6 27 Pokorný MatejPokorný Matej
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 16 31.28 30.9929.7920.1830.9931.28
7 Ďuroška PeterĎuroška Peter
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
09 09 12 PB 31.10 30.4731.1021.2031.1020.69
8 Konušík JakubKonušík Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 4 PB 28.39 28.3924.0424.4928.3923.64
9 Svitek MaximSvitek Maxim
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 8 PB 23.29 23.2923.29
10 33 Jedinák LukášJedinák Lukáš
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
11 11 2 PB 22.14 22.1422.14
11 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 11 20.74 20.7420.74
12 11 Hudec SamuelHudec Samuel
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 1 PB 20.66 20.6620.66
13 31 Králik MartinKrálik Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 6 PB 19.33 19.3319.33
14 Pavelek BranislavPavelek Branislav
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
12 12 7 PB 17.76 17.7617.76
15 Maceík JánMaceík Ján
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 17 PB 17.35 17.35-17.35
16 Zboran SebastiánZboran Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 10 PB 12.12 12.1212.12
Konúšik MatejKonúšik Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 5 PB DNS 0.0
Celkom 17 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(so, 26.9.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 17 PB 40.01 40.0139.0638.9940.0137.70
2 Primusová LilianaPrimusová Liliana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 15 PB 30.82 30.2430.8230.4930.8229.48
3 Uličianska SoňaUličianska Soňa
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 14 PB 30.57 29.2519.2422.5529.2530.57
4 Valašíková LuciaValašíková Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 10 PB 29.88 29.8828.0427.5929.88x
5 Hudecová NatáliaHudecová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 16 26.33 26.1824.1524.3026.1826.33
6 Bruncková NelaBruncková Nela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 1 PB 23.77 23.3422.9323.7723.7723.65
7 Dobáková ZaraDobáková Zara
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 2 PB 23.68 23.17x20.0323.1723.68
8 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 9 PB 22.68 22.1419.1420.6322.1422.68
9 Žiačková MiriamŽiačková Miriam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 12 PB 21.43 21.4321.43
10 Labajová RadkaLabajová Radka
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 4 PB 20.60 20.6020.60
11 Mahdoňová EmmaMahdoňová Emma
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 5 PB 19.26 19.2619.26
12 Spišáková NelaSpišáková Nela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 13 PB 18.85 18.8518.85
13 Jamborková NellaJamborková Nella
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 3 PB 18.19 18.1918.19
14 Zuberová NinaZuberová Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 11 PB 16.33 16.3316.33
15 Ozaniaková KristínaOzaniaková Kristína
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
12 12 8 PB 13.08 13.0813.08
16 Očkayová AlexandraOčkayová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 7 PB 12.31 12.3112.31
17 Martinková SimonaMartinková Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 6 PB 11.92 11.9211.92
Celkom 17 pretekárov

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci

(so, 26.9.2020 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Murgaš, Jankulár, Maretta, Jankola Murgaš, Jankulár, Maretta, Jankola Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 35.18
2 Lovíšek, Ragula, Vitovják, Zigo Lovíšek, Ragula, Vitovják, Zigo AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 38.39
3 Pavlík, Holienčík, Svitek, Paulec Pavlík, Holienčík, Svitek, Paulec AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 38.95
4 Kaprálik, Zdurienčík, Mikuš, Schroder Kaprálik, Zdurienčík, Mikuš, Schroder AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 41.62
Celkom 4 pretekári

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky

(so, 26.9.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Palušová Palušová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 34.85
2 Kubíncová, Bučková, Miniarová, Adamíková Kubíncová, Bučková, Miniarová, Adamíková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 36.41
3 Volentierová, Dobáková, Blahová, Móricová, Jurečeková Volentierová, Dobáková, Blahová, Móricová, Jurečeková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 37.31
4 Kucharíková, Štefániková, Hozáková, Záhradníková Kucharíková, Štefániková, Hozáková, Záhradníková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 41.36
Celkom 4 pretekári

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci

(so, 26.9.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Škrobák, Šuvara, Konušík Škrobák, Šuvara, Konušík AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 39.01
2 12 Hraník, Jurga, Svitek, Zboran Hraník, Jurga, Svitek, Zboran AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 44.18
Neger, Kubis, Jankulár, Kubo Neger, Kubis, Jankulár, Kubo Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNF
Celkom 3 pretekári

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky

(so, 26.9.2020 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jesenská, Hrončová, Beňušková, Primusová Jesenská, Hrončová, Beňušková, Primusová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 37.15
2 Ďanovská, Čížeková, Kureková, Spišáková Ďanovská, Čížeková, Kureková, Spišáková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 39.51
3 Matušíková, Valašíková, Gregušová, Zaveráková Matušíková, Valašíková, Gregušová, Zaveráková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 39.96
4 19 Banásová, Hrenáková, Belásová, Prekopová Banásová, Hrenáková, Belásová, Prekopová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 41.63
Celkom 4 pretekári