<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Míting mladšieho a najmladšieho žiactva SsAZ skupina Sever

Martin (11. 7. 2020)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 11.7.2020 - 11:45) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.72 qA
2 16 Krištof MichalKrištof Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 PB 09.49 qA
3 84 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.63 qB
4 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.67 qB
5 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 12.12 qB
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 11.7.2020 - 11:45) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 08.54 qA
2 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.48 qA
3 Šugár LeonardŠugár Leonard 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 09.70 qB
4 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.14 qB
Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 11.7.2020 - 11:45) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 08.74 qA
2 25 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 09.61 qA
3 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.38 qB
Kofrit SofiaKofrit Sofia 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS
Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 08.54 qA
2 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.72 qA
3 32 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 08.74 qA
4 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.48 qA
5 16 Krištof MichalKrištof Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 PB 09.49 qA
6 25 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 09.61 qA
7 84 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.63 qB
8 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.67 qB
9 Šugár LeonardŠugár Leonard 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 09.70 qB
10 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.14 qB
11 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 12.12 qB
12 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.38 qB
Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNS
Kofrit SofiaKofrit Sofia 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS
Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 11.7.2020 - 13:05) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 08.32 11.00
2 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.75 9.00
3 32 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.79 8.00
4 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 SB 09.35 7.00
5 16 Krištof MichalKrištof Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.57 6.00
6 25 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 09.83 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 11.7.2020 - 13:05) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 SB 09.58 4.00
2 84 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.80 3.00
3 Šugár LeonardŠugár Leonard 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.84 2.00
4 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.23 1.00
5 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 12.15
Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 DNS
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 11.7.2020 - 11:55) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.72 qA
2 32 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 08.89 qA
3 85 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.13 qB
4 Harvancova LuciaHarvancova Lucia 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 PB 10.64
5 Pluskotová SandraPluskotová Sandra 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.85
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 11.7.2020 - 11:55) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.64 qA
MS Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.19
3 38 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.51 qB
4 Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 09.64 qB
5 82 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 09.95
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 11.7.2020 - 11:55) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.08 qA
MS Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.09
3 Valovičová EmaValovičová Ema 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.60 qB
4 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.72
5 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 10.13
6 Turianiková LuciaTurianiková Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.52
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 11.7.2020 - 11:55) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.78 qA
2 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.02 qA
3 Dobáková MiaDobáková Mia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.53 qB
4 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 09.61 qB
5 42 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 09.65
6 Kočičková MichaelaKočičková Michaela 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 10.33
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.64 qA
2 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.72 qA
3 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.78 qA
4 32 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 08.89 qA
5 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.02 qA
6 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.08 qA
7 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.09
8 85 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.13 qB
9 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.19
10 38 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.51 qB
11 Dobáková MiaDobáková Mia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.53 qB
12 Valovičová EmaValovičová Ema 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.60 qB
13 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 09.61 qB
14 Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 09.64 qB
15 42 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 09.65
16 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.72
17 82 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 09.95
18 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 10.13
19 Kočičková MichaelaKočičková Michaela 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 10.33
20 Turianiková LuciaTurianiková Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.52
21 Harvancova LuciaHarvancova Lucia 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 PB 10.64
22 Pluskotová SandraPluskotová Sandra 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.85

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 11.7.2020 - 13:10) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 SB 08.58 11.00
2 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 SB 08.63 9.00
3 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 SB 08.69 8.00
4 32 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 SB 08.86 7.00
5 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.07 6.00
6 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.50 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 11.7.2020 - 13:10) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 SB 09.03 4.00
2 Valovičová EmaValovičová Ema 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 SB 09.41 3.00
3 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 SB 09.47 2.00
4 Dobáková MiaDobáková Mia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 SB 09.51 1.00
5 Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.66
38 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 DNS
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 11.7.2020 - 11:25) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.10 qA
2 Jančo PeterJančo Peter 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 10.23 qB
3 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 10.39 qB
4 28 Jahôdka LucasJahôdka Lucas 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 10.76
5 Belko JakubBelko Jakub 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 10.98
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 11.7.2020 - 11:25) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 1 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 09.40
2 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.70 qA
3 Trocha RolandTrocha Roland 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 3 PB 11.32
4 Hnát MatejHnát Matej 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 11.68
5 Turjak AlexejTurjak Alexej 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 6 11.72
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 11.7.2020 - 11:25) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.92 qA
2 Čierny SlavomírČierny Slavomír 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.73
3 Kotuľa KamilKotuľa Kamil 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.99
4 18 Richvalský ŠtefanRichvalský Štefan 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 11.17
5 4 Korenčík OliverKorenčík Oliver 10 10 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 5 11.22
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 11.7.2020 - 11:25) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 09.93 qA
2 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.14 qA
3 23 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 10.17 qB
4 2 Novák TomášNovák Tomáš 10 10 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 10.35 qB
5 Faturík SebastiánFaturík Sebastián 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 13.44
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 11.7.2020 - 11:25) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 09.59 qA
2 Kubo TomášKubo Tomáš 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.38 qB
3 Baláž ŠimonBaláž Šimon 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 10.64 qB
4 Kubis TomášKubis Tomáš 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.66
5 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 10.73
MS Kukučka SimonKukučka Simon 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 13.50
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.10 qA
2 1 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 09.40
3 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 09.59 qA
4 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.70 qA
5 16 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.92 qA
6 79 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 09.93 qA
7 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.14 qA
8 23 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 10.17 qB
9 Jančo PeterJančo Peter 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 10.23 qB
10 2 Novák TomášNovák Tomáš 10 10 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 10.35 qB
11 Kubo TomášKubo Tomáš 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.38 qB
12 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 10.39 qB
13 Baláž ŠimonBaláž Šimon 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 10.64 qB
14 Kubis TomášKubis Tomáš 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.66
15 Čierny SlavomírČierny Slavomír 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.73
15 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 10.73
17 28 Jahôdka LucasJahôdka Lucas 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 10.76
18 Belko JakubBelko Jakub 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 10.98
19 Kotuľa KamilKotuľa Kamil 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.99
20 18 Richvalský ŠtefanRichvalský Štefan 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 11.17
21 4 Korenčík OliverKorenčík Oliver 10 10 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 5 11.22
22 Trocha RolandTrocha Roland 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 3 PB 11.32
23 Hnát MatejHnát Matej 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 11.68
24 Turjak AlexejTurjak Alexej 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 6 11.72
25 Faturík SebastiánFaturík Sebastián 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 13.44
26 Kukučka SimonKukučka Simon 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 13.50

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 11.7.2020 - 12:55) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 08.94 11.00
2 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 SB 09.39 9.00
3 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 SB 09.66 8.00
4 16 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 SB 09.91 7.00
5 79 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 10.16 6.00
Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 11.7.2020 - 12:55) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jančo PeterJančo Peter 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 SB 10.15 4.00
2 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 10.46 3.00
3 23 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 10.49 2.00
4 2 Novák TomášNovák Tomáš 10 10 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 10.52 1.00
5 Kubo TomášKubo Tomáš 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.83
6 Baláž ŠimonBaláž Šimon 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 11.05
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 11.7.2020 - 11:05) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.87 qA
2 Laková LauraLaková Laura 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 11.67
3 Šidlovská EmaŠidlovská Ema 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.39
4 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 11.02
5 Zrebná SimonaZrebná Simona 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 10.26 qB
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 11.7.2020 - 11:05) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.61 qA
2 Hudecová NatáliaHudecová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.27 qB
3 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 10.84
MS Mejtská SofiaMejtská Sofia 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.99
5 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 11.43
6 Jurašková EliškaJurašková Eliška 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 11.60
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 11.7.2020 - 11:05) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 10.08 qB
2 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 10.16 qB
3 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 10.46
4 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.54
5 Čabáková TeréziaČabáková Terézia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 11.11
MS Florová SimaFlorová Sima 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 11.83
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 11.7.2020 - 11:05) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.66 qA
2 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 10.29 qB
3 Korineková LuciaKorineková Lucia 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.47
4 Blahová ViktóriaBlahová Viktória 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11.09
5 Kunová KatarínaKunová Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 11.11
6 Belková BarboraBelková Barbora 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 12.18
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 11.7.2020 - 11:05) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.98 qA
2 77 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 3 PB 10.31
3 44 Kollárová NatáliaKollárová Natália 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 10.99
4 Figúrová GrétaFigúrová Gréta 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 11.26
5 Gorgoszová NatáliaGorgoszová Natália 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 11.51
6 Boreková JúliaBoreková Júlia 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 12.49
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 11.7.2020 - 11:05) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 09.68 qA
2 93 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 09.97 qA
3 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana 09 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 10.32
4 Šichtová KatarínaŠichtová Katarína 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.98
5 Rybanská EvaRybanská Eva 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 11.28
6 Faturíková ViktóriaFaturíková Viktória 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 11.32
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 11.7.2020 - 11:05) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.98 qB
2 Brxová VeronikaBrxová Veronika 09 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 10.31
3 Kováčiková IvanaKováčiková Ivana 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 10.74
4 Nevláčilová HanaNevláčilová Hana 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 10.81
5 Olajcová NinaOlajcová Nina 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 13.28
6 Škorvánková AlžbetaŠkorvánková Alžbeta 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 16.43
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.87 qA
2 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.61 qA
3 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.66 qA
4 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 09.68 qA
5 93 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 09.97 qA
6 38 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.98 qA
6 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.98 qB
8 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 10.08 qB
9 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 10.16 qB
10 Zrebná SimonaZrebná Simona 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 10.26 qB
11 Hudecová NatáliaHudecová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.27 qB
12 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 10.29 qB
13 77 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 3 PB 10.31
13 Brxová VeronikaBrxová Veronika 09 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 10.31
15 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana 09 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 10.32
16 Šidlovská EmaŠidlovská Ema 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.39
17 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 10.46
18 Korineková LuciaKorineková Lucia 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.47
19 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.54
20 Kováčiková IvanaKováčiková Ivana 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 10.74
21 Nevláčilová HanaNevláčilová Hana 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 10.81
22 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 10.84
23 Šichtová KatarínaŠichtová Katarína 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.98
24 Mejtská SofiaMejtská Sofia 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.99
24 44 Kollárová NatáliaKollárová Natália 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 10.99
26 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 11.02
27 Blahová ViktóriaBlahová Viktória 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11.09
28 Čabáková TeréziaČabáková Terézia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 11.11
28 Kunová KatarínaKunová Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 11.11
30 Figúrová GrétaFigúrová Gréta 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 11.26
31 Rybanská EvaRybanská Eva 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 11.28
32 Faturíková ViktóriaFaturíková Viktória 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 11.32
33 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 11.43
34 Gorgoszová NatáliaGorgoszová Natália 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 11.51
35 Jurašková EliškaJurašková Eliška 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 11.60
36 Laková LauraLaková Laura 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 11.67
37 Florová SimaFlorová Sima 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 11.83
38 Belková BarboraBelková Barbora 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 12.18
39 Boreková JúliaBoreková Júlia 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 12.49
40 Olajcová NinaOlajcová Nina 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 13.28
41 Škorvánková AlžbetaŠkorvánková Alžbeta 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 16.43

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 11.7.2020 - 13:00) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.10 11.00
2 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.66 9.00
3 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.81 8.00
4 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.86 7.00
5 93 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.18 6.00
6 38 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.19 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 11.7.2020 - 13:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 SB 09.96 4.00
2 Zrebná SimonaZrebná Simona 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 SB 10.13 3.00
3 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 10.21 2.00
4 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 SB 10.25 1.00
5 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.42
6 Hudecová NatáliaHudecová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.65
Celkom 6 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 11.7.2020 - 13:50) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 20.80 11.00
2 32 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 22.21 9.00
3 35 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 23.45 8.00
4 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 23.49 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 11.7.2020 - 13:50) official Vietor: -5.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 24.18 6.00
2 84 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 24.75 4.00
3 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 24.96 3.00
Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 11.7.2020 - 13:50) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.24 1.00
2 22 Bruncko RastislavBruncko Rastislav 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 26.88
3 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 34.13
Kofrit SofiaKofrit Sofia 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 11.7.2020 - 13:50) official Vietor: -3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 24.38 5.00
2 Gjabel JurajGjabel Juraj 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 25.96 2.00
3 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 26.28
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 20.80 11.00
2 32 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 22.21 9.00
3 35 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 23.45 8.00
4 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 23.49 7.00
5 25 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 24.18 6.00
6 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 24.38 5.00
7 84 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 24.75 4.00
8 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 24.96 3.00
9 Gjabel JurajGjabel Juraj 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 25.96 2.00
10 95 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.24 1.00
11 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 26.28
12 22 Bruncko RastislavBruncko Rastislav 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 26.88
13 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 34.13
Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 DNS
Kofrit SofiaKofrit Sofia 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 11.7.2020 - 13:35) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 21.44 11.00
2 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 22.06 8.00
MS Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 22.54
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 11.7.2020 - 13:35) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 PB 21.46 9.00
MS Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 22.78
3 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 23.32 6.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 11.7.2020 - 13:35) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 23.84
2 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.24 4.00
3 43 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 26.14
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 11.7.2020 - 13:35) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 25.79
2 Kočičková MichaelaKočičková Michaela 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 PB 25.89
3 Pluskotová SandraPluskotová Sandra 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 27.58
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (so, 11.7.2020 - 13:35) official Vietor: -3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 22.12 7.00
2 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 25.69 1.00
3 Harvancova LuciaHarvancova Lucia 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 27.20
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (so, 11.7.2020 - 13:35) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 25.16 2.00
2 37 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 25.85
3 74 Babušová AndreaBabušová Andrea 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 26.67
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (so, 11.7.2020 - 13:35) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 23.97 5.00
2 42 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.92 3.00
3 Turianiková LuciaTurianiková Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 27.39
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 21.44 11.00
2 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 PB 21.46 9.00
3 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 22.06 8.00
4 35 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 22.12 7.00
5 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 22.54
6 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 22.78
7 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 23.32 6.00
8 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 23.84
9 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 23.97 5.00
10 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.24 4.00
11 42 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.92 3.00
12 86 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 25.16 2.00
13 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 25.69 1.00
14 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 25.79
15 37 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 25.85
16 Kočičková MichaelaKočičková Michaela 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 PB 25.89
17 43 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 26.14
18 74 Babušová AndreaBabušová Andrea 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 26.67
19 Harvancova LuciaHarvancova Lucia 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 27.20
20 Turianiková LuciaTurianiková Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 27.39
21 Pluskotová SandraPluskotová Sandra 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 27.58

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 11.7.2020 - 14:15) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 24.20 11.00
2 Bobrík SebastiánBobrík Sebastián 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 26.15 8.00
3 16 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.47 7.00
Hnát MatejHnát Matej 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 11.7.2020 - 14:15) official Vietor: -6.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.47 9.00
2 Lisko PavolLisko Pavol 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 26.49 6.00
3 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 28.05 4.00
4 Trocha RolandTrocha Roland 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 4 29.87 2.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 11.7.2020 - 14:15) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Brezina SamuelBrezina Samuel 10 10 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 26.51 5.00
2 Ďuroška SamuelĎuroška Samuel 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 29.97 1.00
Celkom 2 pretekári
Beh 04 (so, 11.7.2020 - 14:15) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lilge Samuel ChristopherLilge Samuel Christopher 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 29.35 3.00
2 Hnát MatejHnát Matej 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 30.85
3 26 Pelikán MaxPelikán Max 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 31.14
4 Turjak AlexejTurjak Alexej 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 1 31.47
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 24.20 11.00
2 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.47 9.00
3 Bobrík SebastiánBobrík Sebastián 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 26.15 8.00
4 16 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.47 7.00
5 Lisko PavolLisko Pavol 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 26.49 6.00
6 59 Brezina SamuelBrezina Samuel 10 10 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 26.51 5.00
7 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 28.05 4.00
8 Lilge Samuel ChristopherLilge Samuel Christopher 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 29.35 3.00
9 Trocha RolandTrocha Roland 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 4 29.87 2.00
10 Ďuroška SamuelĎuroška Samuel 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 29.97 1.00
11 Hnát MatejHnát Matej 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 30.85
12 26 Pelikán MaxPelikán Max 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 31.14
13 Turjak AlexejTurjak Alexej 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 1 31.47
Hnát MatejHnát Matej 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 11.7.2020 - 14:35) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 24.86 9.00
2 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 25.30 7.00
3 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 26.59 5.00
4 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 31.71
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 11.7.2020 - 14:35) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 61 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 26.81 4.00
2 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 27.27 2.00
3 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 27.72 1.00
4 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 28.27
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 11.7.2020 - 14:35) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.38 11.00
2 Šidlovská EmaŠidlovská Ema 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 28.35
3 Šichtová KatarínaŠichtová Katarína 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 28.64
4 30 Kubalová ZaraKubalová Zara 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 30.21
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 11.7.2020 - 14:35) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 25.27 8.00
2 Kevešová SofiaKevešová Sofia 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 26.06 6.00
3 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 28.54
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (so, 11.7.2020 - 14:35) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zrebná SimonaZrebná Simona 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 26.91 3.00
2 Mejtská SofiaMejtská Sofia 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 29.90
3 Kofrit SofiaKofrit Sofia 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 30.64
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.38 11.00
2 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 24.86 9.00
3 25 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 25.27 8.00
4 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 25.30 7.00
5 Kevešová SofiaKevešová Sofia 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 26.06 6.00
6 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 26.59 5.00
7 61 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 26.81 4.00
8 Zrebná SimonaZrebná Simona 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 26.91 3.00
9 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 27.27 2.00
10 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 27.72 1.00
11 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 28.27
12 Šidlovská EmaŠidlovská Ema 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 28.35
13 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 28.54
14 Šichtová KatarínaŠichtová Katarína 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 28.64
15 Mejtská SofiaMejtská Sofia 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 29.90
16 30 Kubalová ZaraKubalová Zara 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 30.21
17 Kofrit SofiaKofrit Sofia 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 30.64
18 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 31.71

600 m - Mladší žiaci

(so, 11.7.2020 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 32 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 1:50.20 11.00
2 38 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 PB 1:50.91 9.00
3 84 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:08.99 8.00
4 22 Bruncko RastislavBruncko Rastislav 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 PB 2:09.05 7.00
5 25 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 2:09.95 6.00
6 35 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:11.39 5.00
7 95 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:12.31 4.00
8 30 Petrík FilipPetrík Filip 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 2:34.13 3.00
Celkom 8 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

(so, 11.7.2020 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 35 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 15 1:53.98 11.00
2 25 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 1:57.07 9.00
3 58 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:00.25 8.00
4 22 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 2:04.60 7.00
MS 84 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 2:05.79
6 86 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 2:05.94 6.00
7 37 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 2:06.47 5.00
8 32 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 PB 2:09.04 4.00
9 91 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 PB 2:10.01 3.00
10 82 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:11.52 2.00
11 42 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 16 2:12.85 1.00
12 38 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 9 2:18.32
13 43 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 2:22.41
14 85 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:22.55
15 74 Babušová AndreaBabušová Andrea 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 17 2:23.63
16 95 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 13 2:58.07
17 30 Kľúčikovová DominikaKľúčikovová Dominika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 3:00.32
Celkom 17 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci

(so, 11.7.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 79 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 2:09.01 11.00
2 23 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 2:10.81 9.00
3 48 Gallo MartinGallo Martin 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:13.08 8.00
4 16 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 2:16.97 7.00
5 28 Jahôdka LucasJahôdka Lucas 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 2:17.23 6.00
6 18 Richvalský ŠtefanRichvalský Štefan 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 2:21.79 5.00
MS 92 Ignačák TomášIgnačák Tomáš 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:27.54
8 11 Šupica MarkoŠupica Marko 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 2:27.64 4.00
9 59 Brezina SamuelBrezina Samuel 10 10 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:32.02 3.00
10 26 Pelikán MaxPelikán Max 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:34.43 2.00
11 61 Michna JánMichna Ján 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:35.69 1.00
12 88 Thomka AdamThomka Adam 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 2:44.91
Neger NikolasNeger Nikolas 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 DNS
Celkom 13 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(so, 11.7.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 43 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 2:03.73 11.00
2 25 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 2:04.34 9.00
3 22 Piková LaraPiková Lara 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 2:09.02 8.00
4 38 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:17.41 7.00
5 93 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 2:20.91 6.00
6 77 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 14 2:21.51 5.00
7 61 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 2:25.22 4.00
8 44 Kollárová NatáliaKollárová Natália 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 11 2:25.71 3.00
9 59 Laková TimeaLaková Timea 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:34.53 2.00
10 30 Kubalová ZaraKubalová Zara 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 7 PB 2:35.99 1.00
11 42 Behanová AlexandraBehanová Alexandra 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 2:42.59
12 91 Požeská KarolínaPožeská Karolína 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 2:46.57
13 37 Ratkošová NelaRatkošová Nela 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 13 2:51.95
90 Brezniaková AnabelaBrezniaková Anabela 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 DNF
Celkom 14 pretekárov

1000 m - Najmladší žiaci

(so, 11.7.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 1 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 3:42.37
2 2 Novák TomášNovák Tomáš 10 10 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 3:47.46 11.00
3 4 Korenčík OliverKorenčík Oliver 10 10 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 1 4:31.41 9.00
Celkom 3 pretekári

1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 11.7.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 3 Španihelová KatarínaŠpanihelová Katarína 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 3:57.98
Celkom 1 pretekári

1500 m - Mladší žiaci

(so, 11.7.2020 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 22 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 6:12.30 11.00
2 16 Krištof MichalKrištof Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 6:35.16 9.00
3 26 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 6:47.71 8.00
4 28 Mikuš DanielMikuš Daniel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 7:41.81 7.00
Celkom 4 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky

(so, 11.7.2020 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 11 Šichtová MiriamŠichtová Miriam 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 6:11.82 11.00
2 18 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 6:40.83 9.00
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci

(so, 11.7.2020 - 10:55) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 PB 11.75 11.00
2 Škulec MichalŠkulec Michal 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 12.72 9.00
3 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 14.58 8.00
Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 DNS
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky

(so, 11.7.2020 - 11:00) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 10.70 11.00
2 58 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 14.14 9.00
3 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 14.41 8.00
4 Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 15.81 7.00
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 11.7.2020 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135140140138140142144146144142 Body
1 Marcinek MatejMarcinek Matej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 1 PB 144 ---oooxxxxooooxxo 11.00
2 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 5 PB 144 ---oooxxxxooooxxx 9.00
3 Pacák MatúšPacák Matúš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 4 125 oxooxoxxx 8.00
Zigo JakubZigo Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 2 DNS
Paulec SamuelPaulec Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 NM x
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 11.7.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120125130135140 Body
1 22 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 7 135 oooooooxxx 11.00
2 91 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 5 PB 130 ooooooxxx 9.00
3 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 3 PB 130 oo-ooxoxxx 8.00
4 Valovičová EmaValovičová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 4 PB 130 oooooxxo 7.00
5 Miniarová AnnaMiniarová Anna
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 6 125 oooooxxx 6.00
6 18 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 2 110 ooxxx 5.00
7 Adamíková LianaAdamíková Liana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 1 PB 110 oxoxxx 4.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(so, 11.7.2020 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 95100105110 Body
1 Kotuľa KamilKotuľa Kamil
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 1 PB 105 oooxxx 11.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 11.7.2020 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 95100105110115120 Body
1 Hudecová NatáliaHudecová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 2 PB 115 oooooxxx 11.00
2 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 3 PB 115 ooooxoxxx 9.00
3 Valašíková LuciaValašíková Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 5 110 ooxxooxxx 8.00
4 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 6 110 ooxoxxoxxx 7.00
5= 22 Piková LaraPiková Lara
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
09 09 4 105 ooxoxxx 5.50
5= Brxová VeronikaBrxová Veronika
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 1 PB 105 ooxoxxx 5.50
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 11.7.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 38 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 10 422 +1.5 m/s 394  +1.4422  +1.5401  +1.4422 11.00
2 Pokorný AlexPokorný Alex
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 8 PB 376 +1.5 m/s 376  +1.5x356  +1.4376 9.00
3 Marcinek MatejMarcinek Matej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 4 PB 360 +1.9 m/s 360  +1.9x349  +1.4360 8.00
4 Škulec MichalŠkulec Michal
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 5 PB 349 +1.9 m/s 315  +1.6349  +1.9336  +1.6349 7.00
5 95 Pavlík FilipPavlík Filip
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 9 338 +1.4 m/s xx338  +1.4338 6.00
6 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 3 PB 336 +1.5 m/s x336  +1.5324  +1.5336 5.00
7 Pacák MatúšPacák Matúš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 7 319 +1.4 m/s 319  +1.4x277  +1.4319 4.00
8 22 Bruncko RastislavBruncko Rastislav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 1 PB 306 +1.4 m/s xx306  +1.4306 3.00
9 Zdurienčík MiroslavZdurienčík Miroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 6 PB 290 +1.4 m/s x290  +1.4276  +1.4290 2.00
10 Červený MartinČervený Martin
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 2 PB 239 +1.5 m/s 220  +2.0239  +1.5x239 1.00
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 11.7.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 32 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 18 PB 451 +1.2 m/s 437  +1.4445  +1.9451  +1.2451 11.00
2 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 16 422 +1.3 m/s 367  +1.4382  +1.5422  +1.3422 9.00
3 85 Gagová VanesaGagová Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 14 394 +1.1 m/s 386  +1.4x394  +1.1394 8.00
4 25 Redechová PaulínaRedechová Paulína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 10 PB 393 +1.9 m/s 363  +1.5393  +1.9355  +1.9393 7.00
5 58 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 12 392 +1.4 m/s 392  +1.4385  +1.8380  +1.6392 6.00
6 22 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 15 380 +1.4 m/s 303  +1.4340  +1.8380  +1.4380 5.00
7 38 Vyletelová LindaVyletelová Linda
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 11 PB 377 +1.5 m/s 377  +1.5345  +1.9347  +0.5377 4.00
8 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 17 375 +1.6 m/s x342  +2.0375  +1.6375 3.00
9 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 13 360 +1.2 m/s 350  +1.6343  +1.6360  +1.2360 2.00
10 11 Šichtová MiriamŠichtová Miriam
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 7 PB 358 +1.2 m/s 315  +1.2358  +1.2x358 1.00
11 Pluskotová SandraPluskotová Sandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 9 310 +1.6 m/s 308  +1.4290  +1.5310  +1.6310
12 43 Trefná ViktóriaTrefná Viktória
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 3 PB 310 +1.2 m/s x292  +1.7310  +1.2310
13 Kucharíková KarinKucharíková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 8 310 +1.5 m/s xx310  +1.5310
14 18 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 309 +1.2 m/s 309  +1.2286  +1.4302  +1.4309
15 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 2 PB 290 +1.2 m/s 290  +1.2285  +1.4263  +1.5290
16 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 6 288 +1.9 m/s 276  +1.3288  +1.9213  +1.6288
17 Harvancova LuciaHarvancova Lucia
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 1 PB 265 +1.4 m/s 250  +2.0237  +1.4265  +1.4265
18 74 Babušová AndreaBabušová Andrea
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 264 +1.7 m/s x264  +1.7255  +1.3264
Celkom 18 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(so, 11.7.2020 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jankulár AlexJankulár Alex
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 20 412 +1.2 m/s 363  +1.3366  +2.0412  +1.2412 11.00
2 Jančo PeterJančo Peter
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 8 PB 393 +1.9 m/s 375  +0.8393  +1.9360  +1.5393 9.00
3 Kuder DamiánKuder Damián
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
09 09 12 PB 380 +1.6 m/s 365  +1.2354  +1.9380  +1.6380 8.00
4 79 Ďuroška PeterĎuroška Peter
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
09 09 19 PB 344 +1.4 m/s 344  +1.4320  +1.9335  +1.6344 7.00
5 Kubo TomášKubo Tomáš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 11 PB 339 +1.9 m/s 339  +1.9300  +1.4275  +1.5339 6.00
6 Kotuľa KamilKotuľa Kamil
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 10 PB 335 +1.4 m/s 313  +1.5335  +1.4324  +1.6335 5.00
7 Hošták LukášHošták Lukáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 7 PB 330 +1.5 m/s 288  +0.8330  +1.5295  +1.6330 4.00
8 Bobrík SebastiánBobrík Sebastián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
10 10 2 PB 312 +1.5 m/s 265  +0.8306  +1.5312  +1.5312 3.00
9 Belko JakubBelko Jakub
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
09 09 1 PB 309 +0.9 m/s 309  +0.9289  +1.5297  +1.4309 2.00
10 Neger NikolasNeger Nikolas
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 15 PB 296 +1.2 m/s 258  +1.6296  +1.2293  +2.0296 1.00
11 Trocha RolandTrocha Roland
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
13 13 18 PB 292 +1.6 m/s 275  +1.9270  +1.6292  +1.6292
12 Jaroš TimotejJaroš Timotej
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 9 PB 285 +1.8 m/s 277  +1.6285  +1.8280  +1.6285
13 59 Brezina SamuelBrezina Samuel
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
10 10 3 PB 277 +0.3 m/s 277  +0.3276  +1.5270  +1.6277
14 Ďuroška SamuelĎuroška Samuel
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 4 PB 276 +0.7 m/s 276  +0.7266  +1.6276  +1.6276
15 Hnát MatejHnát Matej
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
11 11 6 PB 273 +1.2 m/s 273  +1.2x258  +1.5273
16 23 Zábojník SamuelZábojník Samuel
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
11 11 17 PB 272 +1.6 m/s 260  +1.7256  +1.6272  +1.6272
17 Turjak AlexejTurjak Alexej
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
12 12 16 PB 260 +1.5 m/s 260  +1.5x245  +1.9260
18 61 Michna JánMichna Ján
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 14 PB 253 +1.5 m/s 235  +1.6244  +2.0253  +1.5253
19 Faturík SebastiánFaturík Sebastián
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
12 12 5 PB 240 +1.6 m/s 232  +1.0216  +1.4240  +1.6240
MS Kukučka SimonKukučka Simon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
14 14 13 PB 185 +1.4 m/s x185  +1.4x185
Celkom 20 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(so, 11.7.2020 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 33 416 +1.2 m/s 396  +1.9416  +1.2398  +0.5416 11.00
2 Kevešová SofiaKevešová Sofia
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
10 10 30 PB 380 +1.8 m/s 333  +1.4380  +1.8326  +1.6380 9.00
3 25 Kocianová NikolaKocianová Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 10 PB 368 +1.5 m/s 347  +1.4325  +1.6368  +1.5368 8.00
4 Koyšová AdelaKoyšová Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 28 PB 365 +1.5 m/s 365  +1.5337  +1.4350  +1.5365 7.00
5 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 32 363 +2.0 m/s 363  +2.0360  +1.1350  +4.2363 6.00
6 3 Španihelová KatarínaŠpanihelová Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
09 09 21 PB 347 +1.9 m/s 347  +1.9x335  +1.4347 5.00
7 77 Targošová SoňaTargošová Soňa
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
12 12 25 PB 340 +1.6 m/s 335  +2.8340  +1.6333  +1.6340 4.00
8 Kunštárová LiliKunštárová Lili
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 15 PB 333 +2.0 m/s 333  +2.0320  +1.3323  +1.5333 3.00
9 Valašíková LuciaValašíková Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 29 PB 330 +1.5 m/s 327  +1.9310  +1.4330  +1.5330 2.00
10 22 Piková LaraPiková Lara
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
09 09 31 326 +1.7 m/s 326  +1.7315  +1.2310  +1.1326 1.00
11 Korineková LuciaKorineková Lucia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 12 PB 321 +1.3 m/s 306  +2.0307  +1.4321  +1.3321
12 44 Kollárová NatáliaKollárová Natália
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
11 11 11 PB 320 +1.4 m/s 291  +1.9320  +1.4305  +1.4320
13 61 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 24 PB 315 +1.5 m/s 315  +1.5271  +1.6270  +1.4315
14 37 Ratkošová NelaRatkošová Nela
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
10 10 26 PB 310 +2.0 m/s 310  +2.0300  +1.9305  +1.6310
15 Duháčková PetraDuháčková Petra
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
11 11 4 PB 306 +1.2 m/s 289  +1.2306  +1.2256  +1.3306
16 Šidlovská EmaŠidlovská Ema
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
09 09 19 PB 305 +1.5 m/s 296  +1.9305  +1.5303  +1.5305
17 Kováčiková IvanaKováčiková Ivana
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
09 09 13 PB 304 +1.6 m/s 272  +1.3280  +1.4304  +1.6304
18 Zrebná SimonaZrebná Simona
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
12 12 23 PB 302 +1.4 m/s 295  +2.3302  +1.4297  +1.6302
19 Macháčková AnnaMacháčková Anna
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 27 298 +2.0 m/s 265  +2.0296  +1.7298  +2.0298
20 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 22 PB 292 +1.9 m/s 292  +1.9266  +1.6288  +1.6292
21 Mikušová NelaMikušová Nela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 16 PB 290 +1.2 m/s 290  +1.2235  +1.5263  +1.6290
22 Kunová KatarínaKunová Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 14 PB 284 +1.5 m/s 280  +1.4278  +1.4284  +1.5284
23 Nevláčilová HanaNevláčilová Hana
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
10 10 17 PB 281 +1.2 m/s 281  +1.2220  +1.4264  +1.3281
24 Blahová ViktóriaBlahová Viktória
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 2 PB 277 +1.3 m/s 266  +1.5277  +1.3265  +1.4277
25 Čabáková TeréziaČabáková Terézia
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 3 PB 275 +1.3 m/s 256  +1.6275  +1.3250  +1.6275
26 Faturíková ViktóriaFaturíková Viktória
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
10 10 5 PB 273 +1.5 m/s 273  +1.5245  +1.6256  +1.3273
27 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 9 PB 272 +1.3 m/s 252  +1.4272  +1.3263  +2.3272
28 Figúrová GrétaFigúrová Gréta
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
10 10 6 PB 264 +1.5 m/s 264  +1.5245  +1.3244  +1.5264
MS Florová SimaFlorová Sima
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 7 PB 263 +1.1 m/s 263  +1.1263  +1.8246  +4.0263
30 Rosinská SoňaRosinská Soňa
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 18 PB 263 +1.4 m/s 263  +1.4249  +1.4255  +1.7263
31 Jurašková EliškaJurašková Eliška
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
13 13 8 PB 254 +1.6 m/s 238  +1.4210  +1.3254  +1.6254
32 Belková BarboraBelková Barbora
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 1 PB 248 +1.5 m/s 248  +1.5240  +1.5247  +1.5248
Škorvánková AlžbetaŠkorvánková Alžbeta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
14 14 20 NM xxx0.0
Celkom 33 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(so, 11.7.2020 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 38 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 2 09.17 07.9808.5507.8908.5508.7708.2909.17 11.00
2 Škulec MichalŠkulec Michal
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 1 PB 07.26 06.8806.4306.9906.9906.9206.8807.26 9.00
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(so, 11.7.2020 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 4 06.18 05.9606.17x06.1705.8505.7406.18 11.00
2 30 Kľúčikovová DominikaKľúčikovová Dominika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 05.58 05.2705.4505.5805.5805.5405.3005.30 9.00
3 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 1 PB 04.49 x03.9004.4904.49x04.18x 8.00
4 Kočičková MichaelaKočičková Michaela
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 2 03.53 02.9503.5103.2403.5103.5302.8703.06 7.00
Celkom 4 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(so, 11.7.2020 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 11 PB 67.83 55.0956.1467.8367.83x 11.00
2 Šugár LeonardŠugár Leonard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 10 PB 49.03 45.5349.0347.5449.0344.46 9.00
3 Marcinek MatejMarcinek Matej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 4 PB 43.23 42.9243.2336.7043.2338.94 8.00
4 Gjabel JurajGjabel Juraj
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 2 PB 41.27 41.2738.8539.0541.2738.39 7.00
5 Briš TomášBriš Tomáš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 1 PB 38.69 38.6932.8035.2638.6937.86 6.00
6 28 Mikuš DanielMikuš Daniel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 PB 36.85 36.85--36.85- 5.00
7 Zdurienčík MiroslavZdurienčík Miroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 6 PB 33.06 33.06--33.06- 4.00
8 30 Petrík FilipPetrík Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 9 26.94 26.94--26.94- 3.00
9 Pacák MatúšPacák Matúš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 8 PB 26.92 26.9226.92 2.00
Kofrit SofiaKofrit Sofia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 3 NM x0.0
Šuvara PatrikŠuvara Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 7 NM x0.0
Celkom 11 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(so, 11.7.2020 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 9 PB 45.71 41.48-45.7145.7143.82
2 Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 8 PB 40.72 40.7235.3739.8240.7236.00 11.00
3 Adamíková LianaAdamíková Liana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 7 PB 35.91 35.9131.9734.2935.9129.84 9.00
4 Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 2 PB 34.67 34.6731.75x34.6727.26 8.00
5 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 30.52 30.5223.1121.0030.5229.85 7.00
6 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 5 PB 29.65 28.6125.90-28.6129.65 6.00
7 30 Kľúčikovová DominikaKľúčikovová Dominika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 6 27.88 27.2827.0527.8827.8824.03 5.00
MS 84 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 4 25.94 24.0823.2225.9425.9424.70
9 95 Balážová ViktóriaBalážová Viktória
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 1 PB 20.23 20.2320.23 4.00
Celkom 9 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(so, 11.7.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 1 Gál ŽigmundGál Žigmund
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 17 44.77 44.7743.0740.2144.7738.89
2 Lisko PavolLisko Pavol
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 16 PB 39.87 39.8735.7436.7339.8739.24 11.00
3 Baláž ŠimonBaláž Šimon
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
09 09 1 PB 38.65 38.6536.04x38.65x 9.00
4 Pokorný MatejPokorný Matej
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 14 PB 36.84 36.8429.0423.7036.8422.52 8.00
5 Bobrík MatejBobrík Matej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 15 PB 36.54 36.5433.1931.6236.5430.25 7.00
6 26 Vitovják DamiánVitovják Damián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 10 PB 34.97 34.97--34.97- 6.00
7 Jančo PeterJančo Peter
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 7 PB 32.46 32.4624.2528.8232.46x 5.00
8 48 Gallo MartinGallo Martin
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 4 PB 31.58 31.5826.4028.0331.5825.64 4.00
9 Jaroš TimotejJaroš Timotej
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 13 PB 27.67 27.6727.67 3.00
10 Bobrík SebastiánBobrík Sebastián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
10 10 11 PB 26.31 26.3126.31 2.00
11 4 Korenčík OliverKorenčík Oliver
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
10 10 8 PB 25.99 25.9925.99 1.00
12 28 Jahôdka LucasJahôdka Lucas
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 6 PB 25.68 25.6825.68
13 Pasztor DominikPasztor Dominik
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 12 24.44 24.4424.44
MS Kukučka SimonKukučka Simon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
14 14 9 PB 18.37 18.3718.37
15 Hošták LukášHošták Lukáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 5 PB 17.35 17.3517.35
16 Belko JakubBelko Jakub
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
09 09 2 PB 16.82 16.8216.82
Faturík SebastiánFaturík Sebastián
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
12 12 3 DNS 0.0
Celkom 17 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(so, 11.7.2020 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 93 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 12 PB 39.25 39.2535.7435.4439.2535.90 11.00
2 Hudecová NatáliaHudecová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 6 PB 30.69 30.0126.7625.9930.0130.69 9.00
3 Mejtská SofiaMejtská Sofia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 14 PB 23.30 19.8318.9323.3023.3022.59 8.00
4 Kofrit SofiaKofrit Sofia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 13 PB 17.63 17.6316.7016.7217.6316.46 7.00
5 Nevláčilová HanaNevláčilová Hana
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
10 10 9 PB 16.09 16.09--16.09- 6.00
6 Čabáková TeréziaČabáková Terézia
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 2 PB 15.83 15.8315.6114.7315.8314.47 5.00
7 Figúrová GrétaFigúrová Gréta
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
10 10 4 PB 15.64 14.0810.1315.6415.6413.50 4.00
8 Belková BarboraBelková Barbora
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 1 PB 15.22 15.2208.2012.3215.2214.44 3.00
MS Florová SimaFlorová Sima
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 5 PB 13.79 13.7913.79
10 Rosinská SoňaRosinská Soňa
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 10 PB 12.97 12.9712.97 2.00
11 Faturíková ViktóriaFaturíková Viktória
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
10 10 3 PB 12.76 12.7612.76 1.00
12 Kováčiková IvanaKováčiková Ivana
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
09 09 8 PB 12.49 12.4912.49
13 Škorvánková AlžbetaŠkorvánková Alžbeta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
14 14 11 PB 10.34 10.3410.34
14 Jurašková EliškaJurašková Eliška
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
13 13 7 PB 09.59 09.5909.59
Celkom 14 pretekárov

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci

(so, 11.7.2020 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jonek, Pokorný, Gjabel, Šugár Jonek, Pokorný, Gjabel, Šugár ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 37.12 11.00
2 28 Zdurienčík, Mikuš, Vitovják, Ragula Zdurienčík, Mikuš, Vitovják, Ragula AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 40.59 9.00
Celkom 2 pretekári

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 11.7.2020 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová, Škorová, Zábojníková, Duháčková Hudecová, Škorová, Zábojníková, Duháčková Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 35.05 11.00
MS Černáková, Ballová, Sliacka, Bošelová Černáková, Ballová, Sliacka, Bošelová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 35.14
3 Valovičová, Drozdová, Turianiková, Gabčíková Valovičová, Drozdová, Turianiková, Gabčíková ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 37.90 8.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 11.7.2020 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Blahová, Dobáková, Volentierová, Šichtová Blahová, Dobáková, Volentierová, Šichtová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 37.39 9.00
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová, Škorová, Zábojníková, Duháčková Hudecová, Škorová, Zábojníková, Duháčková Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 35.05 11.00
2 Černáková, Ballová, Sliacka, Bošelová Černáková, Ballová, Sliacka, Bošelová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 35.14
3 Blahová, Dobáková, Volentierová, Šichtová Blahová, Dobáková, Volentierová, Šichtová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 37.39 9.00
4 Valovičová, Drozdová, Turianiková, Gabčíková Valovičová, Drozdová, Turianiková, Gabčíková ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 37.90 8.00

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci

(so, 11.7.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Neger, Richvalský, Kubo, Pasztor Neger, Richvalský, Kubo, Pasztor Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 40.64 11.00
2 Pokorný, Lisko, Ďuroška, Jaroš Pokorný, Lisko, Ďuroška, Jaroš ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 41.12 9.00
3 11 Kubis, Šupica, Čierny, Banáry Kubis, Šupica, Čierny, Banáry Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 43.61 8.00
Celkom 3 pretekári

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky

(so, 11.7.2020 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brxová, Lušňáková, Kevešová, Ratkošová Brxová, Lušňáková, Kevešová, Ratkošová AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 39.67 11.00
2 Dobáková, Blahová, Spišáková, Kureková Dobáková, Blahová, Spišáková, Kureková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 40.01 9.00
3 Čížeková, Gorgoszová, Ďanovská, Laková Čížeková, Gorgoszová, Ďanovská, Laková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 44.76 8.00
Celkom 3 pretekári