<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detský trojboj, Zvolen, 9. 6. 2024

Kategórie Disciplína ŠČ Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
EleHm 20 m Finďo Maxim 18 AK Danica Zvolen
EleHm 20 m Györi Adam 17 AK Danica Zvolen
EleHm 20 m Keleman Lukáš 19 BŠK Banská Bystrica
EleHm 20 m Renčo Matúš 17 BŠK Banská Bystrica
EleHm 20 m Šarišský Theo 18 MŠk Žiar nad Hronom
EleHm 20 m Urbán Nikolas 18 BŠK Banská Bystrica
EleHm skok z miesta Finďo Maxim 18 AK Danica Zvolen 111 111
EleHm skok z miesta Györi Adam 17 AK Danica Zvolen
EleHm skok z miesta Hruška Filip 17 AK Danica Zvolen
EleHm skok z miesta Keleman Lukáš 19 BŠK Banská Bystrica 126 126
EleHm skok z miesta Renčo Matúš 17 BŠK Banská Bystrica 116 116
EleHm skok z miesta Šarišský Theo 18 MŠk Žiar nad Hronom
EleHm skok z miesta Urbán Nikolas 18 BŠK Banská Bystrica 119 119
EleHm vortex Finďo Maxim 18 AK Danica Zvolen 03.20 03.20
EleHm vortex Györi Adam 17 AK Danica Zvolen
EleHm vortex Keleman Lukáš 19 BŠK Banská Bystrica 03.00 03.00
EleHm vortex Renčo Matúš 17 BŠK Banská Bystrica 05.20 05.20
EleHm vortex Šarišský Theo 18 MŠk Žiar nad Hronom
EleHm vortex Urbán Nikolas 18 BŠK Banská Bystrica 03.00 03.00
EleH 20 m Belák Matej 16 BŠK Banská Bystrica
EleH 20 m Felix Michal 15 AK Danica Zvolen
EleH 20 m Majer Rastislav 15 AK Danica Zvolen
EleH 20 m Piliar Maroš 15 AK Danica Zvolen
EleH 20 m Priehradník Matúš 16 AK Danica Zvolen
EleH 20 m Šarišský Tobias 16 MŠk Žiar nad Hronom
EleH 20 m Tabak Michal 15 BŠK Banská Bystrica
EleH 20 m Zdút-Šťastný Adam 16 AK Danica Zvolen
EleH skok z miesta Belák Matej 16 BŠK Banská Bystrica 130 130
EleH skok z miesta Felix Michal 15 AK Danica Zvolen 153 153
EleH skok z miesta Majer Rastislav 15 AK Danica Zvolen 169 169
EleH skok z miesta Piliar Maroš 15 AK Danica Zvolen 153 153
EleH skok z miesta Priehradník Matúš 16 AK Danica Zvolen 143 143
EleH skok z miesta Šarišský Tobias 16 MŠk Žiar nad Hronom
EleH skok z miesta Tabak Michal 15 BŠK Banská Bystrica 171 171
EleH vortex Belák Matej 16 BŠK Banská Bystrica 05.40 05.40
EleH vortex Felix Michal 15 AK Danica Zvolen 18.92 18.92
EleH vortex Majer Rastislav 15 AK Danica Zvolen 23.01 23.01
EleH vortex Piliar Maroš 15 AK Danica Zvolen 12.16 13.91
EleH vortex Priehradník Matúš 16 AK Danica Zvolen 10.14 10.14
EleH vortex Šarišský Tobias 16 MŠk Žiar nad Hronom
EleH vortex Tabak Michal 15 BŠK Banská Bystrica 23.64 23.64
Nžci 20 m Detvai Adam 13 AK Danica Zvolen
Nžci 20 m Detvai Samo 13 BŠK Banská Bystrica
Nžci 20 m CHovan Matej 13 AK Danica Zvolen
Nžci 20 m Majer Rastislav 15 AK Danica Zvolen
Nžci 20 m Mamoň Dominik 16 AK Danica Zvolen
Nžci 20 m Mamoň Mojmír 13 AK Danica Zvolen
Nžci 20 m Nuchalik Richard 13 BŠK Banská Bystrica
Nžci 20 m Oprenčák Adam 13 BŠK Banská Bystrica
Nžci 20 m Žák Viliam 14 AK Danica Zvolen
Nžci skok z miesta Detvai Adam 13 AK Danica Zvolen
Nžci skok z miesta Detvai Samo 13 BŠK Banská Bystrica
Nžci skok z miesta CHovan Matej 13 AK Danica Zvolen 180 180
Nžci skok z miesta Majer Rastislav 15 AK Danica Zvolen 169 169
Nžci skok z miesta Mamoň Dominik 16 AK Danica Zvolen 130 130
Nžci skok z miesta Mamoň Mojmír 13 AK Danica Zvolen 191 193
Nžci skok z miesta Nuchalik Richard 13 BŠK Banská Bystrica 145
Nžci skok z miesta Oprenčák Adam 13 BŠK Banská Bystrica 158
Nžci skok z miesta Piliar Maroš 15 AK Danica Zvolen 153 153
Nžci skok z miesta Priehradník Matúš 16 AK Danica Zvolen 143 143
Nžci skok z miesta Zdút-Šťastný Adam 16 AK Danica Zvolen
Nžci skok z miesta Žák Viliam 14 AK Danica Zvolen 167
Nžci vortex Detvai Adam 13 AK Danica Zvolen 24.00 26.27
Nžci vortex Detvai Samo 13 BŠK Banská Bystrica
Nžci vortex CHovan Matej 13 AK Danica Zvolen 28.95 28.95
Nžci vortex Majer Rastislav 15 AK Danica Zvolen 23.01 23.01
Nžci vortex Mamoň Dominik 16 AK Danica Zvolen 09.18 09.18
Nžci vortex Mamoň Mojmír 13 AK Danica Zvolen 17.22
Nžci vortex Nuchalik Richard 13 BŠK Banská Bystrica 15.87 15.87
Nžci vortex Oprenčák Adam 13 BŠK Banská Bystrica 14.71
Nžci vortex Piliar Maroš 15 AK Danica Zvolen 12.16 13.91
Nžci vortex Priehradník Matúš 16 AK Danica Zvolen 10.14 10.14
Nžci vortex Zdút-Šťastný Adam 16 AK Danica Zvolen 20.76 20.76
Nžci vortex Žák Viliam 14 AK Danica Zvolen 18.02 18.02
EleZm 20 m Ivaničová Michaela 17 BŠK Banská Bystrica
EleZm 20 m Kelemanová Simona 17 BŠK Banská Bystrica
EleZm 20 m Ološtiaková Linda 17 BŠK Banská Bystrica
EleZm skok z miesta Ivaničová Michaela 17 BŠK Banská Bystrica 138 138
EleZm skok z miesta Kelemanová Simona 17 BŠK Banská Bystrica 130 130
EleZm skok z miesta Ološtiaková Linda 17 BŠK Banská Bystrica 108 108
EleZm vortex Ivaničová Michaela 17 BŠK Banská Bystrica 05.20 05.20
EleZm vortex Kelemanová Simona 17 BŠK Banská Bystrica 04.60 04.60
EleZm vortex Ološtiaková Linda 17 BŠK Banská Bystrica 04.40 04.40
EleZ 20 m Čepelová Elena 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
EleZ 20 m Dujčáková Eliška Grace 15 BŠK Banská Bystrica
EleZ 20 m Ivanová Lea 16 BŠK Banská Bystrica
EleZ 20 m Kováčová Agáta 15 BŠK Banská Bystrica
EleZ 20 m Kováčová Stella 16 BŠK Banská Bystrica
EleZ 20 m Marešová Júlia 15 BŠK Banská Bystrica
EleZ skok z miesta Čepelová Elena 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 144 144
EleZ skok z miesta Dujčáková Eliška Grace 15 BŠK Banská Bystrica 168 168
EleZ skok z miesta Ivanová Lea 16 BŠK Banská Bystrica 147 147
EleZ skok z miesta Kováčová Agáta 15 BŠK Banská Bystrica
EleZ skok z miesta Kováčová Stella 16 BŠK Banská Bystrica
EleZ skok z miesta Marešová Júlia 15 BŠK Banská Bystrica 162 162
EleZ vortex Čepelová Elena 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04.40 04.40
EleZ vortex Dujčáková Eliška Grace 15 BŠK Banská Bystrica 24.45 24.45
EleZ vortex Ivanová Lea 16 BŠK Banská Bystrica 11.51 11.51
EleZ vortex Kováčová Agáta 15 BŠK Banská Bystrica
EleZ vortex Kováčová Stella 16 BŠK Banská Bystrica
EleZ vortex Marešová Júlia 15 BŠK Banská Bystrica 05.20 05.20
Nžky 20 m Baloghová Sabina 15 AK Danica Zvolen
Nžky 20 m Barcíková Nina 14 AK Danica Zvolen
Nžky 20 m Bellová Nikolka 16 AK Danica Zvolen
Nžky 20 m Bosáková Barbora 14 AK Danica Zvolen
Nžky 20 m Bučková Natália 16 AK Danica Zvolen
Nžky 20 m Hiadlovská Karolína 16 AK Danica Zvolen
Nžky 20 m Hrancová Simona 14 AK Danica Zvolen
Nžky 20 m Kmetíková Emily 16 AK Danica Zvolen
Nžky 20 m Korčoková Hanka 13 AK Danica Zvolen
Nžky 20 m Kostorová Stela 13 AK Danica Zvolen
Nžky 20 m Kuruncziová Amália 13 AK Danica Zvolen
Nžky 20 m Lešaková Lujza 14 AK Danica Zvolen
Nžky 20 m Mokrá Nela 13 AK Danica Zvolen
Nžky 20 m Navrátilová Ema 13 AK Danica Zvolen
Nžky 20 m Neherová Laura 14 AK Danica Zvolen
Nžky 20 m Ondrejková Hana 14 AK Danica Zvolen
Nžky 20 m Paučová Leoni 15 AK Danica Zvolen
Nžky 20 m Sekerešová Olívia 15 AK Danica Zvolen
Nžky 20 m Šarišská Chiara 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 20 m Tabaková Karolína 13 BŠK Banská Bystrica
Nžky 20 m Trnková Karolína 16 AK Danica Zvolen
Nžky 20 m Vavrová Sofia 13 AK Danica Zvolen
Nžky 20 m Vrbovská Simona 14 BŠK Banská Bystrica
Nžky skok z miesta Baloghová Sabina 15 AK Danica Zvolen 148 148
Nžky skok z miesta Barcíková Nina 14 AK Danica Zvolen
Nžky skok z miesta Bellová Nikolka 16 AK Danica Zvolen 161 161
Nžky skok z miesta Bosáková Barbora 14 AK Danica Zvolen 110
Nžky skok z miesta Bučková Natália 16 AK Danica Zvolen 155 155
Nžky skok z miesta Hiadlovská Karolína 16 AK Danica Zvolen
Nžky skok z miesta Hrancová Simona 14 AK Danica Zvolen 165
Nžky skok z miesta Kmetíková Emily 16 AK Danica Zvolen
Nžky skok z miesta Korčoková Hanka 13 AK Danica Zvolen 117
Nžky skok z miesta Kostorová Stela 13 AK Danica Zvolen
Nžky skok z miesta Kuruncziová Amália 13 AK Danica Zvolen
Nžky skok z miesta Lešaková Lujza 14 AK Danica Zvolen 125
Nžky skok z miesta Mokrá Nela 13 AK Danica Zvolen
Nžky skok z miesta Navrátilová Ema 13 AK Danica Zvolen
Nžky skok z miesta Neherová Laura 14 AK Danica Zvolen 129
Nžky skok z miesta Ondrejková Hana 14 AK Danica Zvolen 181
Nžky skok z miesta Paučová Leoni 15 AK Danica Zvolen 159 159
Nžky skok z miesta Sekerešová Olívia 15 AK Danica Zvolen 122 122
Nžky skok z miesta Šarišská Chiara 13 MŠk Žiar nad Hronom 171
Nžky skok z miesta Tabaková Karolína 13 BŠK Banská Bystrica
Nžky skok z miesta Trnková Karolína 16 AK Danica Zvolen
Nžky skok z miesta Vavrová Sofia 13 AK Danica Zvolen
Nžky skok z miesta Vrbovská Simona 14 BŠK Banská Bystrica 135
Nžky vortex Baloghová Sabina 15 AK Danica Zvolen 11.58 11.58
Nžky vortex Barcíková Nina 14 AK Danica Zvolen 07.32 07.32
Nžky vortex Bellová Nikolka 16 AK Danica Zvolen 13.66 13.66
Nžky vortex Bosáková Barbora 14 AK Danica Zvolen
Nžky vortex Bučková Natália 16 AK Danica Zvolen 06.40 06.40
Nžky vortex Hiadlovská Karolína 16 AK Danica Zvolen
Nžky vortex Hrancová Simona 14 AK Danica Zvolen
Nžky vortex Kmetíková Emily 16 AK Danica Zvolen
Nžky vortex Korčoková Hanka 13 AK Danica Zvolen
Nžky vortex Kostorová Stela 13 AK Danica Zvolen 12.52
Nžky vortex Kuruncziová Amália 13 AK Danica Zvolen
Nžky vortex Lešaková Lujza 14 AK Danica Zvolen 11.43
Nžky vortex Mokrá Nela 13 AK Danica Zvolen 15.35 15.42
Nžky vortex Navrátilová Ema 13 AK Danica Zvolen 19.71 19.71
Nžky vortex Neherová Laura 14 AK Danica Zvolen
Nžky vortex Ondrejková Hana 14 AK Danica Zvolen 10.14
Nžky vortex Paučová Leoni 15 AK Danica Zvolen 27.17 27.17
Nžky vortex Sekerešová Olívia 15 AK Danica Zvolen 10.29 10.29
Nžky vortex Šarišská Chiara 13 MŠk Žiar nad Hronom 32.00 32.00
Nžky vortex Tabaková Karolína 13 BŠK Banská Bystrica 27.05 27.05
Nžky vortex Trnková Karolína 16 AK Danica Zvolen 03.62
Nžky vortex Vavrová Sofia 13 AK Danica Zvolen 23.47 23.47
Nžky vortex Vrbovská Simona 14 BŠK Banská Bystrica 10.63 10.63