<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Galantsko - Šalianska detská atletika, Šaľa, 27. 6. 2024

Kategórie Disciplína ŠČ Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
EleHm 50 m Haász Teo 17 Atletický oddiel Šaľa
EleHm 50 m Kelemen Timotej 18 Atletický oddiel Šaľa
EleHm 50 m Németh Tomáš 17 Atletický oddiel Šaľa
EleHm 500 m Haász Teo 17 Atletický oddiel Šaľa
EleHm 500 m Kelemen Timotej 18 Atletický oddiel Šaľa
EleHm 500 m Németh Tomáš 17 Atletický oddiel Šaľa
EleHm Člnkový b 4x10m Haász Teo 17 Atletický oddiel Šaľa
EleHm Člnkový b 4x10m Kelemen Timotej 18 Atletický oddiel Šaľa
EleHm Člnkový b 4x10m Németh Tomáš 17 Atletický oddiel Šaľa
EleH 50 m Dado Samuel 16 Atletický oddiel Šaľa
EleH 50 m Farkašovský Patrik 16 Atletický oddiel Šaľa
EleH 50 m Juhás Stanislav 16 Atletický oddiel Šaľa
EleH 50 m Mikláš Albert 15 Atletický oddiel Šaľa
EleH 50 m Mittermayer Teodor 16 Atletický oddiel Šaľa
EleH 500 m Dado Samuel 16 Atletický oddiel Šaľa
EleH 500 m Farkašovský Patrik 16 Atletický oddiel Šaľa
EleH 500 m Juhás Stanislav 16 Atletický oddiel Šaľa
EleH 500 m Mikláš Albert 15 Atletický oddiel Šaľa
EleH 500 m Mittermayer Teodor 16 Atletický oddiel Šaľa
EleH Člnkový b 4x10m Dado Samuel 16 Atletický oddiel Šaľa
EleH Člnkový b 4x10m Farkašovský Patrik 16 Atletický oddiel Šaľa
EleH Člnkový b 4x10m Juhás Stanislav 16 Atletický oddiel Šaľa
EleH Člnkový b 4x10m Mikláš Albert 15 Atletický oddiel Šaľa
EleH Člnkový b 4x10m Mittermayer Teodor 16 Atletický oddiel Šaľa
Nžci 50 m Gabera Oliver 14 Atletický oddiel Šaľa
Nžci 50 m Hrubina Noel 13 Atletický oddiel Šaľa
Nžci 50 m Keszeli Martin 14 Atletický oddiel Šaľa
Nžci 50 m Varga Denis 14 Atletický oddiel Šaľa
Nžci 50 m Varga Olivér 14 Atletický oddiel Šaľa
Nžci 500 m Gabera Oliver 14 Atletický oddiel Šaľa
Nžci 500 m Hrubina Noel 13 Atletický oddiel Šaľa
Nžci 500 m Keszeli Martin 14 Atletický oddiel Šaľa
Nžci 500 m Varga Denis 14 Atletický oddiel Šaľa
Nžci 500 m Varga Olivér 14 Atletický oddiel Šaľa
Nžci Člnkový b 4x10m Gabera Oliver 14 Atletický oddiel Šaľa
Nžci Člnkový b 4x10m Hrubina Noel 13 Atletický oddiel Šaľa
Nžci Člnkový b 4x10m Keszeli Martin 14 Atletický oddiel Šaľa
Nžci Člnkový b 4x10m Varga Denis 14 Atletický oddiel Šaľa
Nžci Člnkový b 4x10m Varga Olivér 14 Atletický oddiel Šaľa
EleZm 50 m Bajzová Mária 18 Atletický oddiel Šaľa
EleZm 50 m Gaberová Nikola 17 Atletický oddiel Šaľa
EleZm 500 m Bajzová Mária 18 Atletický oddiel Šaľa
EleZm 500 m Gaberová Nikola 17 Atletický oddiel Šaľa
EleZm Člnkový b 4x10m Bajzová Mária 18 Atletický oddiel Šaľa
EleZm Člnkový b 4x10m Gaberová Nikola 17 Atletický oddiel Šaľa
EleZ 50 m Figurová Tereza 16 Atletický oddiel Šaľa
EleZ 50 m Folvarčná Tereza 15 Atletický oddiel Šaľa
EleZ 50 m Hajdu Tereza 15 Atletický oddiel Šaľa
EleZ 50 m Kárászová Bianka 15 Atletický oddiel Šaľa
EleZ 50 m Kováčová Simona 16 Atletický oddiel Šaľa
EleZ 50 m Meszárošová Ester 15 Atletický oddiel Šaľa
EleZ 50 m Mihalovičová Roxana 15 Atletický oddiel Šaľa
EleZ 50 m Pappová Lenka 15 Atletický oddiel Šaľa
EleZ 50 m Poláková Sára 16 Atletický oddiel Šaľa
EleZ 50 m Stražovanová Natália 16 Atletický oddiel Šaľa
EleZ 500 m Figurová Tereza 16 Atletický oddiel Šaľa
EleZ 500 m Folvarčná Tereza 15 Atletický oddiel Šaľa
EleZ 500 m Hajdu Tereza 15 Atletický oddiel Šaľa
EleZ 500 m Kárászová Bianka 15 Atletický oddiel Šaľa
EleZ 500 m Kováčová Simona 16 Atletický oddiel Šaľa
EleZ 500 m Meszárošová Ester 15 Atletický oddiel Šaľa
EleZ 500 m Mihalovičová Roxana 15 Atletický oddiel Šaľa
EleZ 500 m Pappová Lenka 15 Atletický oddiel Šaľa
EleZ 500 m Poláková Sára 16 Atletický oddiel Šaľa
EleZ 500 m Stražovanová Natália 16 Atletický oddiel Šaľa
EleZ Člnkový b 4x10m Figurová Tereza 16 Atletický oddiel Šaľa
EleZ Člnkový b 4x10m Folvarčná Tereza 15 Atletický oddiel Šaľa
EleZ Člnkový b 4x10m Hajdu Tereza 15 Atletický oddiel Šaľa
EleZ Člnkový b 4x10m Kárászová Bianka 15 Atletický oddiel Šaľa
EleZ Člnkový b 4x10m Kováčová Simona 16 Atletický oddiel Šaľa
EleZ Člnkový b 4x10m Meszárošová Ester 15 Atletický oddiel Šaľa
EleZ Člnkový b 4x10m Mihalovičová Roxana 15 Atletický oddiel Šaľa
EleZ Člnkový b 4x10m Pappová Lenka 15 Atletický oddiel Šaľa
EleZ Člnkový b 4x10m Poláková Sára 16 Atletický oddiel Šaľa
EleZ Člnkový b 4x10m Stražovanová Natália 16 Atletický oddiel Šaľa
Nžky 50 m Hovorková Charlotte 14 Atletický oddiel Šaľa
Nžky 50 m Krivosudská Romana 14 Atletický oddiel Šaľa
Nžky 500 m Hovorková Charlotte 14 Atletický oddiel Šaľa
Nžky 500 m Krivosudská Romana 14 Atletický oddiel Šaľa
Nžky Člnkový b 4x10m Hovorková Charlotte 14 Atletický oddiel Šaľa
Nžky Člnkový b 4x10m Krivosudská Romana 14 Atletický oddiel Šaľa