<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská P-T-S - Celoslovenské finále, Banská Bystrica, 24. 5. 2024

Kategórie Disciplína ŠČ Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Mžci Detská P-T-S F Nemeš Patrik 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci Detská P-T-S F Novota Matej 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky Detská P-T-S F Antoliková Emília 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky Detská P-T-S F Pavelková Hana 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky Detská P-T-S F Rajnohová Ema 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky Detská P-T-S F Šprochová Ema 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St Detská P-T-S F Andrejaninová Lenka 13 ŠŠAK Malá Ida
Dtsa St Detská P-T-S F Arpáš Jakub 13 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S F Badin Ján 15 Atletický club Nové Zámky
Dtsa St Detská P-T-S F Blaho Jakub 13 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S F Borošová Alžbeta 13 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S F Crkoňová Karolína 13 AK Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S F Čahoj Daniel 14 AK Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S F Čochráč Juraj 14 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S F Feteriková Zina 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)
Dtsa St Detská P-T-S F Filipák Martin 14 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St Detská P-T-S F Gažová Tamara 13 AK Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S F Grman Samuel 14 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S F Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S F Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S F Jajcaj Karin 15 Atletický club Nové Zámky
Dtsa St Detská P-T-S F Januš Júlia (C) 14 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S F Kalmáneková Alica 13 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S F Kiss Dušan 15 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa St Detská P-T-S F Kocianová Vanesa 13 Atletika ŠK Skalica
Dtsa St Detská P-T-S F Koles Oliver 14 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S F Kožár Lukas 14 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St Detská P-T-S F Kožejová Daniela 13 ŠŠAK Malá Ida
Dtsa St Detská P-T-S F Krajči Filip 14 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S F Kramárová Dáša 13 Atletický club Nové Zámky
Dtsa St Detská P-T-S F Kulich Maxim 13 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S F Liščáková Melánia 13 Atletika ŠK Skalica
Dtsa St Detská P-T-S F Malinovská Nataša 14 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St Detská P-T-S F Marcinčáková Juliana 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)
Dtsa St Detská P-T-S F Maslík Mike 13 AK Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S F Mihalik Boris 14 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St Detská P-T-S F Míša Matias 13 Atletika ŠK Skalica
Dtsa St Detská P-T-S F Novák Šimon Peter 15 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St Detská P-T-S F Novotný Adam 14 ŠŠAK Malá Ida
Dtsa St Detská P-T-S F Novotný Marek 14 ŠŠAK Malá Ida
Dtsa St Detská P-T-S F Oborčoková Soňa 13 AK Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S F Plšek Michal 14 AK Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S F Primus Michal 15 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S F Sedlaček Filip 13 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S F Sojková Tatiana 14 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S F Soročin Viliam 14 Atletický club Nové Zámky
Dtsa St Detská P-T-S F Szabó Dávid 14 Atletický club Nové Zámky
Dtsa St Detská P-T-S F Šimek Erik Alexander 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S F Šimková Mia 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S F Šoltés Samuel 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)
Dtsa St Detská P-T-S F Tabaková Karolína 13 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S F Timko Timon Bonifác 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa St Detská P-T-S F Tokošová Sára 13 Atletika ŠK Skalica
Dtsa St Detská P-T-S F Tóth Filip 14 Atletický club Nové Zámky
Dtsa St Detská P-T-S F Tresa Teodor 14 ŠŠAK Malá Ida
Dtsa St Detská P-T-S F Troščák Filip 15 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St Detská P-T-S F Váleková Linda 13 Atletika ŠK Skalica
Dtsa St Detská P-T-S F Valenta Šimon 13 Atletika ŠK Skalica
Dtsa St Detská P-T-S F Varga Šimon 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)
Dtsa St Detská P-T-S F Vinca Sebastián 15 ŠŠAK Malá Ida
Nžci Detská P-T-S F Belanik Alex 15 ŠK Juventa Žilina
Nžci Detská P-T-S F Capanda Dávid 13 ŠK Juventa Žilina
Nžci Detská P-T-S F Machlica Marek 13 ŠK Juventa Žilina
Nžky 20 m Kuraťová Šarlota 14 ŠK Juventa Žilina
Nžky 20 m Manga Michaela 13 ŠK Juventa Žilina
Nžky 20 m Matušáková Simona 13 ŠK Juventa Žilina
Mix Detská P-T-S (1/1) Farštiaková Tamara 13 ŠK Run For Fun Bratislava
Mix Detská P-T-S (1/4) Gadomský Tomáš 13 ŠK Run For Fun Bratislava
Mix Detská P-T-S (1/6) Madleňák Matúš 13 ŠK Run For Fun Bratislava
Mix Detská P-T-S (1/3) Mihók Matej 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Mix Detská P-T-S (1/5) Michalko Samuel 13 ŠK Run For Fun Bratislava
Mix Detská P-T-S (1/2) Tanková Tiffany 13 ŠK Run For Fun Bratislava