<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva skupina 2 , Krupina, 17. 5. 2024

Kategórie Disciplína ŠČ Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
EleH 50 m Bajnok Adrián 17 Atletický klub Krupina
EleH 50 m Barcík Filip 18 MŠk Žiar nad Hronom
EleH 50 m Brezňan Teodor 17 Atletický klub Krupina
EleH 50 m Cibuľa Matiáš 17 Atletický klub Krupina
EleH 50 m Cibuľa Samuel 18 Atletický klub Krupina
EleH 50 m Číž Oliver 18 MŠk Žiar nad Hronom
EleH 50 m Finďo Maxim 18 AK Danica Zvolen
EleH 50 m Hano Ondrej 17 Atletický klub Krupina
EleH 50 m Horník Oliver 18 Atletický klub Krupina
EleH 50 m Jacko Jerguš 17 Atletický klub Krupina
EleH 50 m Kohút Sebastián 18 Atletický klub Krupina
EleH 50 m Malček Matúš 17 Atletický klub Krupina
EleH 50 m Mokoš Matias 17 Atletický klub Krupina
EleH 50 m Sopko Mateo 18 Atletický klub Krupina
EleH 50 m Stankovič Šimon 17 Atletický klub Krupina
EleH 50 m Šarišský Theo 18 MŠk Žiar nad Hronom
EleH 50 m Škarba Šimon 17 MŠk Žiar nad Hronom
EleH 50 m Vališ Samuel 18 Atletický klub Krupina
EleH diaľka z mies.o Bajnok Adrián 17 Atletický klub Krupina
EleH diaľka z mies.o Barcík Filip 18 MŠk Žiar nad Hronom
EleH diaľka z mies.o Brezňan Teodor 17 Atletický klub Krupina
EleH diaľka z mies.o Cibuľa Matiáš 17 Atletický klub Krupina
EleH diaľka z mies.o Cibuľa Samuel 18 Atletický klub Krupina
EleH diaľka z mies.o Číž Oliver 18 MŠk Žiar nad Hronom
EleH diaľka z mies.o Finďo Maxim 18 AK Danica Zvolen
EleH diaľka z mies.o Hano Ondrej 17 Atletický klub Krupina
EleH diaľka z mies.o Horník Oliver 18 Atletický klub Krupina
EleH diaľka z mies.o Jacko Jerguš 17 Atletický klub Krupina
EleH diaľka z mies.o Kohút Sebastián 18 Atletický klub Krupina
EleH diaľka z mies.o Malček Matúš 17 Atletický klub Krupina
EleH diaľka z mies.o Mokoš Matias 17 Atletický klub Krupina
EleH diaľka z mies.o Sopko Mateo 18 Atletický klub Krupina
EleH diaľka z mies.o Stankovič Šimon 17 Atletický klub Krupina
EleH diaľka z mies.o Šarišský Theo 18 MŠk Žiar nad Hronom
EleH diaľka z mies.o Škarba Šimon 17 MŠk Žiar nad Hronom
EleH diaľka z mies.o Vališ Samuel 18 Atletický klub Krupina
Nžci štvorboj Bako Peter 13 AC Stavbár Nitra 0043 0043
Nžci štvorboj Capuliak Beňadik 14 Atletický klub Krupina 0050 0050
Nžci štvorboj Celik Sebastian 15 AC Stavbár Nitra
Nžci štvorboj Detvai Adam 13 AK Danica Zvolen 0063 0063
Nžci štvorboj Dobrota Dominik 13 AC Stavbár Nitra 0006 0006
Nžci štvorboj Fabian Jakub 14 AK Baník Prievidza
Nžci štvorboj Fábry Tomáš 14 MŠk Žiar nad Hronom 0011 0011
Nžci štvorboj Felix Michal 15 AK Danica Zvolen
Nžci štvorboj Filuš Martin 16 Atletický klub Krupina
Nžci štvorboj Havetta Denis 16 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci štvorboj Hlinka Šimon 13 AK Baník Prievidza
Nžci štvorboj Hliva Tobias 16 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci štvorboj CHovan Matej 13 AK Danica Zvolen 0051 0051
Nžci štvorboj Jacko Juraj 14 Atletický klub Krupina
Nžci štvorboj Juhás Joachim 16 AC Stavbár Nitra
Nžci štvorboj Korčok Maroš 15 Atletický klub Krupina
Nžci štvorboj Lauko Tomáš 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci štvorboj Mamoň Dominik 16 AK Danica Zvolen
Nžci štvorboj Marinčák Adam 14 AK Baník Prievidza
Nžci štvorboj Miklo Oliver 15 MŠk Žiar nad Hronom 0007 0007
Nžci štvorboj Palovič Samuel 14 Atletický klub Krupina
Nžci štvorboj Papánek Filip 14 AK Baník Prievidza
Nžci štvorboj Priehradník Matúš 16 AK Danica Zvolen
Nžci štvorboj Rašner Maxim 14 Atletický klub Krupina 0021 0021
Nžci štvorboj Rusnák Adam 15 AC Stavbár Nitra 0025 0025
Nžci štvorboj Seko Adrián 13 Atletický klub Krupina 0080 0080
Nžci štvorboj Schön Sebastian 15 AC Stavbár Nitra 0019 0019
Nžci štvorboj Turčan Tobias 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci štvorboj Žák Viliam 14 AK Danica Zvolen
EleZ 50 m Bajnoková Anna 18 Atletický klub Krupina
EleZ 50 m Baková Tereza 17 AC Stavbár Nitra
EleZ 50 m Bírešová Nela 17 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ 50 m Debnárová Laura 17 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ 50 m Fabianová Tamara 17 Atletický klub Krupina
EleZ 50 m Frčková Sára 17 Atletický klub Krupina
EleZ 50 m Holicová Natália 17 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ 50 m Podmanická Simona 18 Atletický klub Krupina
EleZ 50 m Regúlyová Vivien 18 MŠk Žiar nad Hronom (B)
EleZ 50 m Sklenárová Sabina 17 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ 50 m Urblíková Lea 17 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ 50 m Žbirková Charlotte 17 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ diaľka z mies.o Bajnoková Anna 18 Atletický klub Krupina
EleZ diaľka z mies.o Baková Tereza 17 AC Stavbár Nitra
EleZ diaľka z mies.o Bírešová Nela 17 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ diaľka z mies.o Debnárová Laura 17 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ diaľka z mies.o Fabianová Tamara 17 Atletický klub Krupina
EleZ diaľka z mies.o Frčková Sára 17 Atletický klub Krupina
EleZ diaľka z mies.o Holicová Natália 17 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ diaľka z mies.o Podmanická Simona 18 Atletický klub Krupina
EleZ diaľka z mies.o Regúlyová Vivien 18 MŠk Žiar nad Hronom (B)
EleZ diaľka z mies.o Sklenárová Sabina 17 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ diaľka z mies.o Urblíková Lea 17 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ diaľka z mies.o Žbirková Charlotte 17 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Andrašiková Nela 15 AC Stavbár Nitra 0017 0017
Nžky štvorboj Arpáš Nola 13 AC Stavbár Nitra 0047 0047
Nžky štvorboj Babarcsíková Natália 16 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Nžky štvorboj Babarcsíková Tamara 15 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Nžky štvorboj Bakayová Ema 13 AC Stavbár Nitra 0057 0068
Nžky štvorboj Baloghová Sabina 15 AK Danica Zvolen
Nžky štvorboj Baranová Linda 16 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Nžky štvorboj Beková Barbora 14 AC Stavbár Nitra
Nžky štvorboj Bellová Nikolka 16 AK Danica Zvolen
Nžky štvorboj Benediková Barbora 15 Atletický klub Krupina 0003 0003
Nžky štvorboj Bučková Natália 16 AK Danica Zvolen
Nžky štvorboj Bugárová Alžbeta 13 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Nžky štvorboj Buršíková Viktória 13 MŠk Žiar nad Hronom (A) 0100 0100
Nžky štvorboj Čížová Katarína 14 MŠk Žiar nad Hronom (A) 0006 0006
Nžky štvorboj Dekýšová Sarah Alžbeta 13 MŠk Žiar nad Hronom (A) 0015 0015
Nžky štvorboj Ďurišová Sara 15 MŠk Žiar nad Hronom (B) 0006 0006
Nžky štvorboj Fischer Laura 15 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Nžky štvorboj Holicová Nela 15 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Nžky štvorboj Hrmová Sabina 13 MŠk Žiar nad Hronom (A) 0003 0003
Nžky štvorboj Janeková Veronika 16 Atletický klub Krupina
Nžky štvorboj Jelšic Lea 15 AC Stavbár Nitra 0001 0001
Nžky štvorboj Kmeťová Šarlota 15 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Nžky štvorboj Kollárová Agneša 16 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Nžky štvorboj Kollárová Nikol 14 MŠk Žiar nad Hronom (A) 0048 0048
Nžky štvorboj Kóňová Sára 13 AC Stavbár Nitra 0029 0029
Nžky štvorboj Korčoková Ela 13 Atletický klub Krupina
Nžky štvorboj Kotryová Lucia 14 MŠk Žiar nad Hronom (A) 0013 0013
Nžky štvorboj Kováčová Dorota 16 Atletický klub Krupina
Nžky štvorboj Kulichová Andrea 14 AK Danica Zvolen
Nžky štvorboj Lauková Adela 16 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Nžky štvorboj Martincová Tatiana 14 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Nžky štvorboj Mokrá Nela 13 AK Danica Zvolen 0015 0020
Nžky štvorboj Mrázová Zuzana 16 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Nžky štvorboj Navrátilová Ema 13 AK Danica Zvolen
Nžky štvorboj Ondríková Lenka 15 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Nžky štvorboj Ondríková Lucia 13 MŠk Žiar nad Hronom (A) 0020 0020
Nžky štvorboj Paššáková Ludmila 16 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Nžky štvorboj Paššáková Marína 14 MŠk Žiar nad Hronom (A) 0014 0014
Nžky štvorboj Paučová Leoni 15 AK Danica Zvolen 0008 0008
Nžky štvorboj Pepichová Nikola 14 MŠk Žiar nad Hronom (A) 0003 0006
Nžky štvorboj Prekoppová Margaréta 13 MŠk Žiar nad Hronom (A) 0000
Nžky štvorboj Radochová Natálka 13 MŠk Žiar nad Hronom (A) 0134 0134
Nžky štvorboj Sekerešová Olívia 15 AK Danica Zvolen
Nžky štvorboj Sekerková Dorota 15 Atletický klub Krupina
Nžky štvorboj Sklenárová Romana 15 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Nžky štvorboj Sporná Alexandra 13 MŠk Žiar nad Hronom (A) 0001 0001
Nžky štvorboj Szabó Bartko Vivien 13 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Nžky štvorboj Šarišská Chiara 13 MŠk Žiar nad Hronom (A) 0043 0043
Nžky štvorboj Štefanková Eliška 15 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Nžky štvorboj Táborská Nela 14 MŠk Žiar nad Hronom (A) 0041 0041
Nžky štvorboj Vančová Karolína 15 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Nžky štvorboj Vanková Ella 16 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Nžky štvorboj Vaská Agáta 15 AK Baník Prievidza
Nžky štvorboj Víťazková Hanka 13 MŠk Žiar nad Hronom (A) 0048 0048
Nžky štvorboj Walker Emily 14 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Nžky štvorboj Zubčaková Hana 15 AC Stavbár Nitra
Nžky štvorboj Žbirková Rebecca 13 MŠk Žiar nad Hronom (A) 0018 0018