Kategórie | Disciplína | ŠČ | Meno | Narodený | Príslušnosť | Výkon | Výkon štat. | PB |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EleH | 50 m | Bajnok Adrián | 17 | Atletický klub Krupina | ||||
EleH | 50 m | Barcík Filip | 18 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||
EleH | 50 m | Brezňan Teodor | 17 | Atletický klub Krupina | ||||
EleH | 50 m | Cibuľa Matiáš | 17 | Atletický klub Krupina | ||||
EleH | 50 m | Cibuľa Samuel | 18 | Atletický klub Krupina | ||||
EleH | 50 m | Číž Oliver | 18 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||
EleH | 50 m | Finďo Maxim | 18 | AK Danica Zvolen | ||||
EleH | 50 m | Hano Ondrej | 17 | Atletický klub Krupina | ||||
EleH | 50 m | Horník Oliver | 18 | Atletický klub Krupina | ||||
EleH | 50 m | Jacko Jerguš | 17 | Atletický klub Krupina | ||||
EleH | 50 m | Kohút Sebastián | 18 | Atletický klub Krupina | ||||
EleH | 50 m | Malček Matúš | 17 | Atletický klub Krupina | ||||
EleH | 50 m | Mokoš Matias | 17 | Atletický klub Krupina | ||||
EleH | 50 m | Sopko Mateo | 18 | Atletický klub Krupina | ||||
EleH | 50 m | Stankovič Šimon | 17 | Atletický klub Krupina | ||||
EleH | 50 m | Šarišský Theo | 18 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||
EleH | 50 m | Škarba Šimon | 17 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||
EleH | 50 m | Vališ Samuel | 18 | Atletický klub Krupina | ||||
EleH | diaľka z mies.o | Bajnok Adrián | 17 | Atletický klub Krupina | ||||
EleH | diaľka z mies.o | Barcík Filip | 18 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||
EleH | diaľka z mies.o | Brezňan Teodor | 17 | Atletický klub Krupina | ||||
EleH | diaľka z mies.o | Cibuľa Matiáš | 17 | Atletický klub Krupina | ||||
EleH | diaľka z mies.o | Cibuľa Samuel | 18 | Atletický klub Krupina | ||||
EleH | diaľka z mies.o | Číž Oliver | 18 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||
EleH | diaľka z mies.o | Finďo Maxim | 18 | AK Danica Zvolen | ||||
EleH | diaľka z mies.o | Hano Ondrej | 17 | Atletický klub Krupina | ||||
EleH | diaľka z mies.o | Horník Oliver | 18 | Atletický klub Krupina | ||||
EleH | diaľka z mies.o | Jacko Jerguš | 17 | Atletický klub Krupina | ||||
EleH | diaľka z mies.o | Kohút Sebastián | 18 | Atletický klub Krupina | ||||
EleH | diaľka z mies.o | Malček Matúš | 17 | Atletický klub Krupina | ||||
EleH | diaľka z mies.o | Mokoš Matias | 17 | Atletický klub Krupina | ||||
EleH | diaľka z mies.o | Sopko Mateo | 18 | Atletický klub Krupina | ||||
EleH | diaľka z mies.o | Stankovič Šimon | 17 | Atletický klub Krupina | ||||
EleH | diaľka z mies.o | Šarišský Theo | 18 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||
EleH | diaľka z mies.o | Škarba Šimon | 17 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||
EleH | diaľka z mies.o | Vališ Samuel | 18 | Atletický klub Krupina | ||||
Nžci | štvorboj | Bako Peter | 13 | AC Stavbár Nitra | 0043 | 0043 | ||
Nžci | štvorboj | Capuliak Beňadik | 14 | Atletický klub Krupina | 0050 | 0050 | ||
Nžci | štvorboj | Celik Sebastian | 15 | AC Stavbár Nitra | ||||
Nžci | štvorboj | Detvai Adam | 13 | AK Danica Zvolen | 0063 | 0063 | ||
Nžci | štvorboj | Dobrota Dominik | 13 | AC Stavbár Nitra | 0006 | 0006 | ||
Nžci | štvorboj | Fabian Jakub | 14 | AK Baník Prievidza | ||||
Nžci | štvorboj | Fábry Tomáš | 14 | MŠk Žiar nad Hronom | 0011 | 0011 | ||
Nžci | štvorboj | Felix Michal | 15 | AK Danica Zvolen | ||||
Nžci | štvorboj | Filuš Martin | 16 | Atletický klub Krupina | ||||
Nžci | štvorboj | Havetta Denis | 16 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||
Nžci | štvorboj | Hlinka Šimon | 13 | AK Baník Prievidza | ||||
Nžci | štvorboj | Hliva Tobias | 16 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||
Nžci | štvorboj | CHovan Matej | 13 | AK Danica Zvolen | 0051 | 0051 | ||
Nžci | štvorboj | Jacko Juraj | 14 | Atletický klub Krupina | ||||
Nžci | štvorboj | Juhás Joachim | 16 | AC Stavbár Nitra | ||||
Nžci | štvorboj | Korčok Maroš | 15 | Atletický klub Krupina | ||||
Nžci | štvorboj | Lauko Tomáš | 14 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||
Nžci | štvorboj | Mamoň Dominik | 16 | AK Danica Zvolen | ||||
Nžci | štvorboj | Marinčák Adam | 14 | AK Baník Prievidza | ||||
Nžci | štvorboj | Miklo Oliver | 15 | MŠk Žiar nad Hronom | 0007 | 0007 | ||
Nžci | štvorboj | Palovič Samuel | 14 | Atletický klub Krupina | ||||
Nžci | štvorboj | Papánek Filip | 14 | AK Baník Prievidza | ||||
Nžci | štvorboj | Priehradník Matúš | 16 | AK Danica Zvolen | ||||
Nžci | štvorboj | Rašner Maxim | 14 | Atletický klub Krupina | 0021 | 0021 | ||
Nžci | štvorboj | Rusnák Adam | 15 | AC Stavbár Nitra | 0025 | 0025 | ||
Nžci | štvorboj | Seko Adrián | 13 | Atletický klub Krupina | 0080 | 0080 | ||
Nžci | štvorboj | Schön Sebastian | 15 | AC Stavbár Nitra | 0019 | 0019 | ||
Nžci | štvorboj | Turčan Tobias | 15 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||
Nžci | štvorboj | Žák Viliam | 14 | AK Danica Zvolen | ||||
EleZ | 50 m | Bajnoková Anna | 18 | Atletický klub Krupina | ||||
EleZ | 50 m | Baková Tereza | 17 | AC Stavbár Nitra | ||||
EleZ | 50 m | Bírešová Nela | 17 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||
EleZ | 50 m | Debnárová Laura | 17 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||
EleZ | 50 m | Fabianová Tamara | 17 | Atletický klub Krupina | ||||
EleZ | 50 m | Frčková Sára | 17 | Atletický klub Krupina | ||||
EleZ | 50 m | Holicová Natália | 17 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||
EleZ | 50 m | Podmanická Simona | 18 | Atletický klub Krupina | ||||
EleZ | 50 m | Regúlyová Vivien | 18 | MŠk Žiar nad Hronom (B) | ||||
EleZ | 50 m | Sklenárová Sabina | 17 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||
EleZ | 50 m | Urblíková Lea | 17 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||
EleZ | 50 m | Žbirková Charlotte | 17 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||
EleZ | diaľka z mies.o | Bajnoková Anna | 18 | Atletický klub Krupina | ||||
EleZ | diaľka z mies.o | Baková Tereza | 17 | AC Stavbár Nitra | ||||
EleZ | diaľka z mies.o | Bírešová Nela | 17 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||
EleZ | diaľka z mies.o | Debnárová Laura | 17 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||
EleZ | diaľka z mies.o | Fabianová Tamara | 17 | Atletický klub Krupina | ||||
EleZ | diaľka z mies.o | Frčková Sára | 17 | Atletický klub Krupina | ||||
EleZ | diaľka z mies.o | Holicová Natália | 17 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||
EleZ | diaľka z mies.o | Podmanická Simona | 18 | Atletický klub Krupina | ||||
EleZ | diaľka z mies.o | Regúlyová Vivien | 18 | MŠk Žiar nad Hronom (B) | ||||
EleZ | diaľka z mies.o | Sklenárová Sabina | 17 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||
EleZ | diaľka z mies.o | Urblíková Lea | 17 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||
EleZ | diaľka z mies.o | Žbirková Charlotte | 17 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||
Nžky | štvorboj | Andrašiková Nela | 15 | AC Stavbár Nitra | 0017 | 0017 | ||
Nžky | štvorboj | Arpáš Nola | 13 | AC Stavbár Nitra | 0047 | 0047 | ||
Nžky | štvorboj | Babarcsíková Natália | 16 | MŠk Žiar nad Hronom (B) | ||||
Nžky | štvorboj | Babarcsíková Tamara | 15 | MŠk Žiar nad Hronom (B) | ||||
Nžky | štvorboj | Bakayová Ema | 13 | AC Stavbár Nitra | 0057 | 0068 | ||
Nžky | štvorboj | Baloghová Sabina | 15 | AK Danica Zvolen | ||||
Nžky | štvorboj | Baranová Linda | 16 | MŠk Žiar nad Hronom (B) | ||||
Nžky | štvorboj | Beková Barbora | 14 | AC Stavbár Nitra | ||||
Nžky | štvorboj | Bellová Nikolka | 16 | AK Danica Zvolen | ||||
Nžky | štvorboj | Benediková Barbora | 15 | Atletický klub Krupina | 0003 | 0003 | ||
Nžky | štvorboj | Bučková Natália | 16 | AK Danica Zvolen | ||||
Nžky | štvorboj | Bugárová Alžbeta | 13 | MŠk Žiar nad Hronom (A) | ||||
Nžky | štvorboj | Buršíková Viktória | 13 | MŠk Žiar nad Hronom (A) | 0100 | 0100 | ||
Nžky | štvorboj | Čížová Katarína | 14 | MŠk Žiar nad Hronom (A) | 0006 | 0006 | ||
Nžky | štvorboj | Dekýšová Sarah Alžbeta | 13 | MŠk Žiar nad Hronom (A) | 0015 | 0015 | ||
Nžky | štvorboj | Ďurišová Sara | 15 | MŠk Žiar nad Hronom (B) | 0006 | 0006 | ||
Nžky | štvorboj | Fischer Laura | 15 | MŠk Žiar nad Hronom (B) | ||||
Nžky | štvorboj | Holicová Nela | 15 | MŠk Žiar nad Hronom (B) | ||||
Nžky | štvorboj | Hrmová Sabina | 13 | MŠk Žiar nad Hronom (A) | 0003 | 0003 | ||
Nžky | štvorboj | Janeková Veronika | 16 | Atletický klub Krupina | ||||
Nžky | štvorboj | Jelšic Lea | 15 | AC Stavbár Nitra | 0001 | 0001 | ||
Nžky | štvorboj | Kmeťová Šarlota | 15 | MŠk Žiar nad Hronom (B) | ||||
Nžky | štvorboj | Kollárová Agneša | 16 | MŠk Žiar nad Hronom (B) | ||||
Nžky | štvorboj | Kollárová Nikol | 14 | MŠk Žiar nad Hronom (A) | 0048 | 0048 | ||
Nžky | štvorboj | Kóňová Sára | 13 | AC Stavbár Nitra | 0029 | 0029 | ||
Nžky | štvorboj | Korčoková Ela | 13 | Atletický klub Krupina | ||||
Nžky | štvorboj | Kotryová Lucia | 14 | MŠk Žiar nad Hronom (A) | 0013 | 0013 | ||
Nžky | štvorboj | Kováčová Dorota | 16 | Atletický klub Krupina | ||||
Nžky | štvorboj | Kulichová Andrea | 14 | AK Danica Zvolen | ||||
Nžky | štvorboj | Lauková Adela | 16 | MŠk Žiar nad Hronom (B) | ||||
Nžky | štvorboj | Martincová Tatiana | 14 | MŠk Žiar nad Hronom (A) | ||||
Nžky | štvorboj | Mokrá Nela | 13 | AK Danica Zvolen | 0015 | 0020 | ||
Nžky | štvorboj | Mrázová Zuzana | 16 | MŠk Žiar nad Hronom (B) | ||||
Nžky | štvorboj | Navrátilová Ema | 13 | AK Danica Zvolen | ||||
Nžky | štvorboj | Ondríková Lenka | 15 | MŠk Žiar nad Hronom (B) | ||||
Nžky | štvorboj | Ondríková Lucia | 13 | MŠk Žiar nad Hronom (A) | 0020 | 0020 | ||
Nžky | štvorboj | Paššáková Ludmila | 16 | MŠk Žiar nad Hronom (B) | ||||
Nžky | štvorboj | Paššáková Marína | 14 | MŠk Žiar nad Hronom (A) | 0014 | 0014 | ||
Nžky | štvorboj | Paučová Leoni | 15 | AK Danica Zvolen | 0008 | 0008 | ||
Nžky | štvorboj | Pepichová Nikola | 14 | MŠk Žiar nad Hronom (A) | 0003 | 0006 | ||
Nžky | štvorboj | Prekoppová Margaréta | 13 | MŠk Žiar nad Hronom (A) | 0000 | |||
Nžky | štvorboj | Radochová Natália | 13 | MŠk Žiar nad Hronom (A) | 0134 | 0134 | ||
Nžky | štvorboj | Sekerešová Olívia | 15 | AK Danica Zvolen | ||||
Nžky | štvorboj | Sekerková Dorota | 15 | Atletický klub Krupina | ||||
Nžky | štvorboj | Sklenárová Romana | 15 | MŠk Žiar nad Hronom (B) | ||||
Nžky | štvorboj | Sporná Alexandra | 13 | MŠk Žiar nad Hronom (A) | 0001 | 0001 | ||
Nžky | štvorboj | Szabó Bartko Vivien | 13 | MŠk Žiar nad Hronom (A) | ||||
Nžky | štvorboj | Šarišská Chiara | 13 | MŠk Žiar nad Hronom (A) | 0043 | 0043 | ||
Nžky | štvorboj | Štefanková Eliška | 15 | MŠk Žiar nad Hronom (B) | ||||
Nžky | štvorboj | Táborská Nela | 14 | MŠk Žiar nad Hronom (A) | 0041 | 0041 | ||
Nžky | štvorboj | Vančová Karolína | 15 | MŠk Žiar nad Hronom (B) | ||||
Nžky | štvorboj | Vanková Ella | 16 | MŠk Žiar nad Hronom (B) | ||||
Nžky | štvorboj | Vaská Agáta | 15 | AK Baník Prievidza | ||||
Nžky | štvorboj | Víťazková Hanka | 13 | MŠk Žiar nad Hronom (A) | 0048 | 0048 | ||
Nžky | štvorboj | Walker Emily | 14 | MŠk Žiar nad Hronom (A) | ||||
Nžky | štvorboj | Zubčaková Hana | 15 | AC Stavbár Nitra | ||||
Nžky | štvorboj | Žbirková Rebecca | 13 | MŠk Žiar nad Hronom (A) | 0018 | 0018 |