<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská P-T-S Prešovský kraj (krajské kolo), Prešov, 6. 5. 2024

Kategórie Disciplína ŠČ Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St 40 m (3/5) Horník Oliver 15 POWERFIT Podolínec (C)
Dtsa St 40 m Jurecová Dorota 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 40 m (1/6) Kimáková Stela 15 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St 40 m (1/6) Kundrát Filip 15 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St 40 m (3/5) Príbyla Norbert Frank 15 POWERFIT Podolínec (C)
Dtsa St 40 m (1/6) Ružbarský Artur 15 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St 40 m (1/6) Šoltýs Nicholas 15 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St skok z miesta (3/5) Horník Oliver 15 POWERFIT Podolínec (C)
Dtsa St skok z miesta Jurecová Dorota 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St skok z miesta (1/6) Kimáková Stela 15 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St skok z miesta (1/6) Kundrát Filip 15 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St skok z miesta (3/5) Príbyla Norbert Frank 15 POWERFIT Podolínec (C)
Dtsa St skok z miesta (1/6) Ružbarský Artur 15 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St skok z miesta (1/6) Šoltýs Nicholas 15 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Bača Oliver 14 ŠŠK-Junior Prešov (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Balážová Michaela 15 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)
Dtsa St Detská P-T-S (3/4) Barlík Juraj 15 POWERFIT Podolínec (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Bednár Theo 13 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Beňo Tibor 15 ŠŠK-Junior Prešov (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Bognová Júlia 17 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Čižmarovič Juraj 15 POWERFIT Podolínec (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Dudeková Anna 13 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Džubák Adam 13 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Ferencko Peter 13 POWERFIT Podolínec (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Ferencková Karin 15 POWERFIT Podolínec (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Filipák Martin 14 ŠŠK-Junior Prešov (C)
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Franko Timon 14 AC Run is Fun Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Freiwald Filip 13 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Gállová Gabriela 15 ŠŠK-Junior Prešov (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Grejták Matej 15 ŠŠK-Junior Prešov (D)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Hajdu Matúš 15 POWERFIT Podolínec (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Hanečák Timotej 15 POWERFIT Podolínec (B)
Dtsa St Detská P-T-S (3/1) Hanečáková Ella 14 POWERFIT Podolínec (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Hanečáková Lívia 15 POWERFIT Podolínec (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Hercegová Kristína 13 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Hermanovská Alžbeta 13 AC Run is Fun Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Hlubeň Dávid 15 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Holub Róbert 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Holubová Melánia 15 POWERFIT Podolínec (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Hudačko Tomáš 15 AC Run is Fun Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Husovská Šarlotka 14 AC Run is Fun Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Hybben Simon 15 ŠŠK-Junior Prešov (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Iskrová Anna 14 AC Run is Fun Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Jašenská Aneta 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Karbač Peter 14 ŠŠK-Junior Prešov (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Katona Peter 14 ŠŠK-Junior Prešov (D)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Kličková Zoe 13 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Knapíková Lívia 15 POWERFIT Podolínec (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Kočišová Diana 14 AC Run is Fun Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Komárová Bibiana 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Košč Joe 16 AC Run is Fun Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Kožár Lukas 14 ŠŠK-Junior Prešov (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Kukura Dominik 15 ŠŠK-Junior Prešov (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Kurucová Kornélia 14 Atletika Košice o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Latta Simon 14 ŠŠK-Junior Prešov (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Linkesch Leonard 14 ŠŠK-Junior Prešov (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Luterančík Leo 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Macko Michal 15 ŠŠK-Junior Prešov (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Mačura Martin 14 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Malinovská Nataša 14 ŠŠK-Junior Prešov (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Manduľa Patrik 14 AC Run is Fun Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Maník Maximilián 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Maniková Timea 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Maňkoš Kristián 14 AC Run is Fun Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Matava Matias 15 POWERFIT Podolínec (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Mihalčinová Katarína 15 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Mihalik Boris 14 ŠŠK-Junior Prešov (C)
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Mihok Lukáš 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Murínová Liliana 14 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Nagy Samuel Vojtech 15 AC Run is Fun Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Nižník Peter 15 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Novák Šimon Peter 15 ŠŠK-Junior Prešov (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Novák Teodor 15 POWERFIT Podolínec (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Palenčárová Bianka 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (3/5) Palušáková Tatiana 15 POWERFIT Podolínec (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Pavlinský Peter 13 ŠŠK-Junior Prešov (D)
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Pilarčíková Lara 15 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Reľovský Martin 15 POWERFIT Podolínec (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Richnavský Šimon 13 ŠŠK-Junior Prešov (D)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Rinďa Juraj 13 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Semenenko Semen 13 ŠŠK-Junior Prešov (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Semenenko Sofia 14 ŠŠK-Junior Prešov (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Senderák Jakub 15 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Senderák Kristián 16 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Senderák Ondrej 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S (4/1) Schurdáková Tamara 15 POWERFIT Podolínec
Dtsa St Detská P-T-S (3/2) Sičár Marko 15 POWERFIT Podolínec (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Skyba Oliver 14 POWERFIT Podolínec (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Slivka Šimon 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Slovinská Sophia Jasmin 13 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Stankovič Martin 15 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Sulirová Miriam 13 POWERFIT Podolínec (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Šoltys Marek 13 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Švecová Sofia 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Tabiš Patrik 15 ŠŠK-Junior Prešov (D)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Tomčo Dávid 13 ŠŠK-Junior Prešov (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Trojčák Richard 14 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Troščák Filip 15 ŠŠK-Junior Prešov (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Turčanová Terézia 13 AC Run is Fun Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Vavráková Simona 14 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Verba Martin 13 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Vika Patrik 14 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Vnenková Karolína 14 ŠŠK-Junior Prešov (D)
Dtsa St Detská P-T-S (3/4) Zibura Tobiaš 15 POWERFIT Podolínec (C)
Dtsa Ml 40 m (1/4) Gabruň Eliash Rudolf 17 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Dtsa Ml 40 m (1/6) Jurková Eliška 16 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa Ml 40 m (1/6) Mihályi Timon 16 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa Ml 40 m (1/6) Rodáková Marína 16 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa Ml skok z miesta (1/6) Jurková Eliška 16 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa Ml skok z miesta (1/6) Mihályi Timon 16 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa Ml skok z miesta (1/6) Rodáková Marína 16 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Adamečko Oliver 16 ŠŠK-Junior Prešov (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Belková Nikola 16 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Dtsa Ml Detská P-T-S (5/1) Bernateková Michaela 16 POWERFIT Podolínec (E)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Bognová Júlia 17 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Boríková Adela 17 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/4) Breščáková Nela 17 POWERFIT Podolínec (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Čikovská Nela 16 POWERFIT Podolínec (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Dankovič Tomáš 17 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Dudas Vojtech 16 POWERFIT Podolínec (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (4/3) Ferencková Ema 16 POWERFIT Podolínec (D)
Dtsa Ml Detská P-T-S (4/4) Fridmanská Lujza 16 POWERFIT Podolínec (D)
Dtsa Ml Detská P-T-S (5/2) Galantyová Natália 17 POWERFIT Podolínec (E)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Halušková Kristína 17 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Horváth Juraj 16 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Chovanová Karolína 16 ŠŠK-Junior Prešov (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Jurecová Karin 16 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Karbač Lukáš 16 ŠŠK-Junior Prešov (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/1) Kloska Alex 17 POWERFIT Podolínec (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Koscelníková Elena 17 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Kremenová Katarína 17 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Mezeyová Karin 16 POWERFIT Podolínec (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Mihaliková Zuzana 17 ŠŠK-Junior Prešov (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Mingyar Jakub 16 POWERFIT Podolínec (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Müller Viliam 17 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Murín Matias 17 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Paľo Jonáš 17 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa Ml Detská P-T-S (4/1) Pojedinec Samuel 16 POWERFIT Podolínec (D)
Dtsa Ml Detská P-T-S (5/1) Príbyla Andrej Frank 16 POWERFIT Podolínec (E)
Dtsa Ml Detská P-T-S (5/4) Rusňáková Katarína 16 POWERFIT Podolínec (E)
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/3) Rybková Natália 17 POWERFIT Podolínec (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Sedlák Tomáš 17 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Senderák Dominik 16 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Senderák Lukáš 16 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (4/2) Schurdaková Emma 16 POWERFIT Podolínec (D)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Sičár Martin 17 POWERFIT Podolínec (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/2) Skyba Tibor 16 POWERFIT Podolínec (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Spirčák Matúš 17 POWERFIT Podolínec (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Šoltésová Miriam 16 POWERFIT Podolínec (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Vavráková Ivana 16 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Zibura Jonáš 17 POWERFIT Podolínec (B)