<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Čokoládová tretra, Bratislava, 30. 4. 2024

Kategórie Disciplína ŠČ Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Mžci vortex Zahn Nikolaj 12 AK Ziar nad Hronom
EleHm 100 m Alexandr Kyrych 18 Naša atletika
EleHm 100 m Bačkovský Vincent 18 Naša atletika
EleHm 100 m Bartoš Maxim 17 Súkromná materská škola Dúha - Reca
EleHm 100 m Baumgartnerová Karolína 17 ZŠ Kúty
EleHm 100 m Belan Oliver 18 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleHm 100 m Bero Patrik 18 Súkromná materská škola Dúha - Reca
EleHm 100 m Božík Matej 18 Naša atletika Bratislava
EleHm 100 m Brath Dominik 17 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
EleHm 100 m Brtko Dávid Silvester 18 Naša atletika Bratislava
EleHm 100 m Búci Matúš 18 ŠK Triatlon Pezinok
EleHm 100 m Dopirák Adam 17 Naša atletika
EleHm 100 m Dubán Henry 17 Základná škola s materskou školou Častá
EleHm 100 m Egan Jaroslav 17 Brilliant Stars
EleHm 100 m Fábián Timothy 17 Atletika Stará Turá
EleHm 100 m Fogl Martin 17 Atletický klub AC Malacky
EleHm 100 m Garčárová Natália 17 ZŠ Kúty
EleHm 100 m Groshev Nikolai 17 Súkromné gymnázium MERCURY
EleHm 100 m Halász Hugo 17 Spojená škola Novohradská
EleHm 100 m Hanzalík Maxim 18 Naša atletika
EleHm 100 m Hausnerová Zoe 18 Naša atletika
EleHm 100 m Havlík Matej 17 ŠK Run For Fun Petržalka
EleHm 100 m Hoľan Richard 17 Atletický klub AC Malacky
EleHm 100 m Hromádka Adrián 17 Atletický klub Stará Bystrica
EleHm 100 m Chmurčiak Patrik 17 Atletický klub Stará Bystrica
EleHm 100 m Kadanec Marko 17 Súkromná materská škola Dúha - Reca
EleHm 100 m Kállay Karol 18 Naša atletika
EleHm 100 m Kellenberger Daniel 18 Naša atletika
EleHm 100 m Klenovský Samuel 17 Súkromná materská škola Dúha - Reca
EleHm 100 m Koštival Matúš 18 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 100 m Krajňák Dávid 18 Naša atletika
EleHm 100 m Krasňanský František 17 Súkromné gymnázium MERCURY
EleHm 100 m Krnčan Róbert 17 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
EleHm 100 m Kubáň Matúš 17 Naša atletika
EleHm 100 m Kubáň Matúš 17 Naša atletika Bratislava
EleHm 100 m Kuča Arnold 17 Súkromná materská škola Dúha - Reca
EleHm 100 m Kvasnica Sebastián 18 Naša atletika
EleHm 100 m Lišková Diana 17 ZŠ Kúty
EleHm 100 m Lováni Radomír 19 Naša atletika
EleHm 100 m Lovas Šimon 18 Longital sport club
EleHm 100 m Mačejko Leonard 18 Atletický klub Stará Bystrica
EleHm 100 m Matušov Filip 17 MM Volley institute
EleHm 100 m Mentel Samuel 18 Súkromná materská škola Dúha - Reca
EleHm 100 m Meszároš Hugo 17 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
EleHm 100 m Meško Richard 17 Nasa atletika
EleHm 100 m Michalovič Martin 17 Súkromné gymnázium MERCURY
EleHm 100 m Muller Mathias 17 Longital sport club
EleHm 100 m Nemec Erik Vlkan 20 Jednotlivec
EleHm 100 m Nitschneider Erik 17 Základná škola s materskou školou Častá
EleHm 100 m Ochotnický Šimon 17 ŠK Jablonica
EleHm 100 m Olekšák Sebastian 17 Súkromné gymnázium MERCURY
EleHm 100 m Oles Matej 17 AO TJ Spartak Myjava
EleHm 100 m Pálka Adam 19 Naša atletika
EleHm 100 m Pálka Adam 19 Naša atletika
EleHm 100 m Parkes Daniel 17 Brilliant Stars
EleHm 100 m Pastorek Theo 18 Naša atletika
EleHm 100 m Pastucha Matej 17 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
EleHm 100 m Pavelka Jakub 17 CVČ Kúty
EleHm 100 m Pavlovič Oliver 17 CVČ Kúty
EleHm 100 m Peško Matej 17 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
EleHm 100 m Polc Cyprián 17 ZŠ s MŠ Česká 10
EleHm 100 m Rehák Noah 19 Naša atletika
EleHm 100 m Rizman Jakub 18 Stupava
EleHm 100 m Sabol Gustáv 18 Naša atletika
EleHm 100 m Segeč Oliver 17 ZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava
EleHm 100 m Semjan Eliáš 17 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
EleHm 100 m Seres Pavol 17 Naša atletika Bratislava
EleHm 100 m Simonak Ivan 12 Naša Atletika
EleHm 100 m Singhofer Filip 17 ZŠ Sokolíkova Bratislava
EleHm 100 m SURATI Jovan 16 STU
EleHm 100 m Šagát Natanel 17 AO TJ Spartak Myjava
EleHm 100 m Šimkovič Martin 17 Naša atletika Bratislava
EleHm 100 m Šimonovič Louis 17 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
EleHm 100 m Šiška Jozef 18 Atletika JOJO Lamač
EleHm 100 m Škodová Sabina 17 ZŠ Kúty
EleHm 100 m Šlesár Jakub 18 Naša atletika Bratislava
EleHm 100 m Šulík Adrián 18 Cirkevná materská škola Malacky
EleHm 100 m Trnovec Maximilián 17 Atletika JOJO Lamač
EleHm 100 m Truchlík Dominik 19 NAŠA atletika Bratislava
EleHm 100 m Vilinovič Marko 18 Longital sport club (A)
EleHm 100 m Žabka Timotej 17 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
EleHm 200 m Hryha Sofia 15 ZŠ Zlaté Klasy
EleHm 200 m Rigó Jastin 15 ZŠ Zlaté Klasy
EleHm 200 m Újváry Samuel 15 ZŠ Zlaté Klasy
EleHm 300 m Kroščen Patrik 14 ZŠ Zlaté Klasy
EleH 200 m Adam Hugo 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 200 m Bača Matej 16 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
EleH 200 m Baksa Sebastian 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
EleH 200 m Banák Ondrej 16 ŠKP Bratislava
EleH 200 m Barienčík Lucas 15 Pohybko Sereď
EleH 200 m Bartoš Martin 16 Naša atletika
EleH 200 m Bertók Ella 16 Naša atletika
EleH 200 m Bielek Marek 16 Športový klub polície Bratislava
EleH 200 m Blaško Michal 16 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleH 200 m Bogár Bruno 16 Naša atletika Bratislava
EleH 200 m Brieška Damián 15 Naša atletika Bratislava
EleH 200 m Brozman Miroslav 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
EleH 200 m Buday Melánia 15 ZŠ Fándlyho 11 90201 Pezinok
EleH 200 m Cibula Matej 16 Naša atletika Bratislava
EleH 200 m Cigán Dalibor 15 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
EleH 200 m Čelín Martin 15 Funny athletics Piešťany
EleH 200 m Derkay Marko 16 Súkromné gymnázium MERCURY
EleH 200 m Dianiška Dávid 15 Bez Klubu
EleH 200 m Dinga Juraj 15 Atletika Stará Turá
EleH 200 m Doležaj Peter 16 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
EleH 200 m Dolnák Andrej 15 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
EleH 200 m Ďuriš Tobias 15 AC Stavbár Nitra
EleH 200 m Dutko Martin 16 Naša atletika Bratislava
EleH 200 m Džurný Peter 15 ZŠ Kúty
EleH 200 m Elbialy Yasin 15 Súkromné gymnázium MERCURY
EleH 200 m Formánek David 15 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
EleH 200 m Gálik Samuel 16 Naša atletika Bratislava
EleH 200 m Gorge Noam 16 ZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava
EleH 200 m Greguška Sebastián 15 Pohybko Sereď
EleH 200 m Gron Jakub 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
EleH 200 m Haba Jonáš 16 Malacky
EleH 200 m Haba Tadeáš 16 Malacky
EleH 200 m Haruštiak Lukáš 16 Atletika Stará Turá
EleH 200 m Homoľa Gabriel 15 Naša atletika Bratislava
EleH 200 m Horňak Alex 16 AC Stavbár Nitra
EleH 200 m Hort Maximilián 15 Atletika Dubnica nad Váhom
EleH 200 m Hrčka Ján 16 Brilliant Stars
EleH 200 m Hubinský Richard 16 ŠK Jablonica
EleH 200 m Hudák Samuel 16 Súkromné gymnázium MERCURY
EleH 200 m Husár Matej 15 AO TJ Spartak Myjava
EleH 200 m Chaláni Samuel 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
EleH 200 m Chocholáček Oliver 16 AK Junior Holíč
EleH 200 m Chudý Emil 15 Brilliant Stars
EleH 200 m Chudý Filip 15 ZŠ Tbiliská
EleH 200 m Jančo Matti 15 Súkromné gymnázium MERCURY
EleH 200 m Janžo Oskar 15 Základná škola s materskou školou Častá
EleH 200 m Juhás Joachim 16 AC Stavbár Nitra
EleH 200 m Jung Lukáš 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
EleH 200 m Jurek Oliver 16 Súkromné gymnázium MERCURY
EleH 200 m Kaňo Matias Lukáš 15 Atletika Stará Turá
EleH 200 m Kapusta Alex 16 Deti v pohybe Šamorín
EleH 200 m Karpat Artur 16 JATO Futbal
EleH 200 m Kavuliak Dominik 16 Naša atletika
EleH 200 m Klištinec Matúš 15 Pohybko Sereď
EleH 200 m Klučka Juraj 16 Súkromné gymnázium MERCURY
EleH 200 m Kollár Kryštof 16 ZŠ Kúty
EleH 200 m Kolodziej Vratislav 16 Spojená škola Novohradská
EleH 200 m Kopkáš Peter 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
EleH 200 m Korínek Martin 15 ZŠ Tbiliská
EleH 200 m Kőrösy Liam 16 Súkromné gymnázium MERCURY
EleH 200 m Koščál Marek 15 Atletický klub Stará Bystrica
EleH 200 m Koštival Šimon 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 200 m Kováčik Alexander 16 ZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava
EleH 200 m Kratofíla Oliver 15 Základná škola s materskou školou Častá
EleH 200 m Krno Gašpar 15 ZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava
EleH 200 m Kubičár Matej 16 Atletika JOJO Lamač
EleH 200 m Kullač Ondrej 16 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
EleH 200 m Kurina Tomáš 16 Atletika JOJO Lamač
EleH 200 m Lasz Ondrej 15 Súkromné gymnázium MERCURY
EleH 200 m Lindák Dávid 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
EleH 200 m Lopatnik Alex 15 Run For Fun
EleH 200 m Lopatník Alex 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 200 m Lováni Teodor 16 Naša atletika Bratislava
EleH 200 m Lučenič Nikolas 16 Súkromné gymnázium MERCURY
EleH 200 m Lupták Daniel 15 Atletika JOJO Lamač
EleH 200 m Madara Adrián 15 ZŠ Fándlyho 11 90201 Pezinok
EleH 200 m Maderičová Natália 16 ZŠ Kúty
EleH 200 m Majerík Jozef 15 Atletický klub Čadca
EleH 200 m Makyta Marek 16 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
EleH 200 m Malík Fedor 15 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
EleH 200 m Marko Luka 16 Brilliant Stars
EleH 200 m Máťuš Oliver 15 ZŠ Tbiliská
EleH 200 m Mažgút Adam Jan 16 Súkromné gymnázium MERCURY
EleH 200 m Melnikov Artyom 15 ZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava
EleH 200 m Mesáros Jakub 15 ZŠ Fándlyho 11 90201Pezinok
EleH 200 m Mesároš Roman 15 Vinosady
EleH 200 m Miartuš Oliver 15 ZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava
EleH 200 m Mitchell Max John 16 Atletický klub Bojničky
EleH 200 m Moravčík Daniel 16 Atletický klub AC Malacky
EleH 200 m Mrenica Martin 16 Súkromné gymnázium MERCURY
EleH 200 m Murga Maximilian 15 Súkromné gymnázium MERCURY
EleH 200 m Murín Viktor 16 Atletika JOJO Lamač
EleH 200 m Nováček Matej 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
EleH 200 m Olšovský Oliver 15 Súkromné gymnázium MERCURY
EleH 200 m Padyšák Branislav 15 Atletický klub Stará Bystrica
EleH 200 m Páleník Samuel 15 ZŠ Sokolíkova Bratislava
EleH 200 m Palkovič Richard 15 ZŠ Kúty
EleH 200 m Partl Alex 15 Športový klub polície Bratislava
EleH 200 m Patúc Michal 15 Športový klub polície Bratislava
EleH 200 m Pelech Samuel 16 NASA Atletika
EleH 200 m Peter Labaš 15 ZŠ Javorová alej, Chorvátsky Grob (A) 35.20
EleH 200 m Petrovič Pavol 16 Atletický klub AC Malacky
EleH 200 m Petrovits Andrej 16 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
EleH 200 m Plechlová Linda 15 Naša atletika
EleH 200 m Plesník Richard 16 Naša atletika Bratislava
EleH 200 m Podhradský Tomáš 16 ZS Karloveská 61, Bratislava
EleH 200 m Polák Alexander Matej 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
EleH 200 m Polák Sebastián 15 ZŠ Kúty
EleH 200 m Polc Miroslav 15 ZŠ s MŠ Česká 10
EleH 200 m Polkoráb Richard 15 ZŠ Fándlyho 11 90201 Pezinok
EleH 200 m Pollak Samuel 15 Pohybko Sereď
EleH 200 m Portella Sandro 16 ZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava
EleH 200 m Pospíchal Šimon 16 Longital sport club (A)
EleH 200 m Pukač Filip 16 Atletický klub Stará Bystrica
EleH 200 m Rajkovič Max 15 Atletika Inter Bratislava
EleH 200 m Rajňák Michal 15 Atletika JOJO Lamač
EleH 200 m Ralbovský Michal 15 ZŠ Kúty
EleH 200 m Rebroš Viliam 16 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 200 m Remenár Peter 16 Súkromné gymnázium MERCURY
EleH 200 m Rím Jozef 15 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
EleH 200 m Rudický Oskar 15 AC Stavbár Nitra
EleH 200 m Rusnák Adam 15 AC Stavbár Nitra
EleH 200 m Rusňák Adam 16 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
EleH 200 m Setnický Sebastián 15 Atletika Stará Turá
EleH 200 m Schön Sebastian 15 AC Stavbár Nitra
EleH 200 m Siwoo Jeon 15 Brilliant Stars
EleH 200 m Spuchliak Nikolas 16 Súkromné gymnázium MERCURY
EleH 200 m Srníček Juraj 16 Cirkevná ZŠ Raková
EleH 200 m Steele Maximilian 16 Súkromné gymnázium MERCURY
EleH 200 m Strešňák Dominik 16 Kids Sports Zlaté Klasy
EleH 200 m Szarka Oliver 16 Naša atletika Bratislava
EleH 200 m Šadibol Matúš 16 Atletický klub Stará Bystrica
EleH 200 m Šamulka Sebastian 15 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
EleH 200 m Šebeňa Peter 16 AK Junior Holíč
EleH 200 m Ševec Matúš 15 Atletický klub Stará Bystrica
EleH 200 m Širka Patrik 15 Atletika Inter Bratislava
EleH 200 m Šiška Július 15 Atletika JOJO Lamač
EleH 200 m Šoltis Michal 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 200 m Špaček Adam 15 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
EleH 200 m Špeťko Šimon 16 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
EleH 200 m Štefák Matúš 15 AC Stavbár Nitra
EleH 200 m Štefunko Viliam 15 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
EleH 200 m Štěrba Ferdinand 16 Súkromné gymnázium MERCURY
EleH 200 m Šulík Alfréd 16 Cirkevná škola Malacky 37.55
EleH 200 m Šulka Benjamín 16 Naša atletika Bratislava
EleH 200 m Šuran Peter 15 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleH 200 m Šurgan Róbert 16 ŠK Run For Fun Bratislava 46.17
EleH 200 m Švancar Jakub 16 Atletická akadémia Žilina
EleH 200 m Švec Marcus 16 ZŠ Sokolíkova Bratislava
EleH 200 m Takáč Tomáš Vincent 15 Atletika Bratislava
EleH 200 m Tillner Oliver 15 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
EleH 200 m Tomaščík Martin 15 Spojená škola Novohradská
EleH 200 m Tóth Martin 15 Longital sport club
EleH 200 m Trindade Otto 15 Brilliant Stars
EleH 200 m Trnovec Mikuláš 15 Atletika JOJO Lamač
EleH 200 m Vágner Alex 15 Súkromné gymnázium MERCURY
EleH 200 m Valčák Matej 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 200 m Valíček Adam 15 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
EleH 200 m Valter Daniel 15 ZS Karloveská 61, Bratislava
EleH 200 m Valúšková Ella 16 ZŠ Kúty
EleH 200 m Varada Viktor 15 Atletický klub AC Malacky
EleH 200 m Vida Daniel 15 Naša atletika Bratislava
EleH 200 m Vidovič Filip 15 Pohybko Sereď
EleH 200 m Viktor Jakubik 16 Longital sport club
EleH 200 m Vozár Hugo 15 Spojená škola Novohradská
EleH 200 m Vozárik Bruno 15 ZŠ Sokolíkova Bratislava
EleH 200 m Weiss Teo 16 Spojená škola Novohradská
EleH 200 m Záhorský Jakub 16 ŠKP Bratislava
EleH 200 m Zajac Jakub 16 MiniSlávia
EleH 200 m Zeleňák Jonáš 16 Atletika JOJO Lamač
EleH 200 m Zelenay Matúš 15 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
EleH 200 m Zlocha Adam 16 Súkromné gymnázium MERCURY
EleH 200 m Zúggó Lukáš 15 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Nžci 100 m Ilcikova Milica (CYP) 14 TEST
Nžci 300 m Adamov Matúš 14 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžci 300 m Arpáš Jakub 13 Pohybko Sereď
Nžci 300 m Babjar Oliver 14 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci 300 m Bako Peter 13 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Baláž Oliver 14 Naša atletika Bratislava
Nžci 300 m Baláž Tomáš 13 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
Nžci 300 m Bernáth Lukáš 14 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžci 300 m Bezák Matúš 13 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžci 300 m Bihari Marko 14 ZŠ Zlaté Klasy
Nžci 300 m Bogár Max 13 Naša atletika Bratislava
Nžci 300 m Borovský Daniel 13 ZŠ Tbiliská
Nžci 300 m Božík Štefan 14 Naša atletika Bratislava 59.45
Nžci 300 m Brožovičová Hana 14 ZŠ Kúty
Nžci 300 m Cagaň Matej 13 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci 300 m Caruso Cristian 14 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžci 300 m Cibulka Marko 14 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 300 m Čajko Marcus 14 ZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava
Nžci 300 m Černý Filip 14 CVČ Kúty
Nžci 300 m Čochráč Juraj 14 Pohybko Sereď
Nžci 300 m Demovič Richard 14 ZŠ Fándlyho 11 90201 Pezinok
Nžci 300 m Dermek Timotej 14 ZŠ Kúty
Nžci 300 m Detsiura Tymofii 14 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžci 300 m Detsyura Bohdan 13 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžci 300 m Domisch Alexander 13 Zs Gorazda zilina
Nžci 300 m Drančák Alexej 13 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci 300 m Drblík Oliver 14 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžci 300 m Emeka Adam 14 Deti v pohybe Šamorín
Nžci 300 m Fianta Felix 14 ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 300 m Foltín Marián 13 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 300 m Forgáč Matias 14 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Formánko Maroš 14 Spojená škola Novohradská
Nžci 300 m Fridrich Oskar 14 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžci 300 m Fried Theo 14 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžci 300 m Gába Karol 14 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 300 m Gabura Mateo 14 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžci 300 m Gálfy Leo 14 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžci 300 m Gálik Daniel 14 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Nžci 300 m Galko Richard 14 Brilliant Stars
Nžci 300 m Gatyáš Matej 13 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
Nžci 300 m Gavorník Radoslav 14 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
Nžci 300 m Gažovič Karol 13 Naša atletika Bratislava 59.83
Nžci 300 m Grman Samuel 14 Pohybko Sereď
Nžci 300 m Guba Ivan 13 ZŠ s MŠ Česká 10
Nžci 300 m Hačunda Gabriel 13 ZŠ Brodské
Nžci 300 m Halinár Michal 14 Atletika Stará Turá
Nžci 300 m Haluska Tomáš 13 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 300 m Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava 48.62 48.62
Nžci 300 m Henček Juraj 14 Deti v pohybe Šamorín
Nžci 300 m Hesek Dominik 13 ZŠ Brodské
Nžci 300 m Hesek Dominik 13 ZŠ Kúty
Nžci 300 m Howland Noah Elliot 14 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžci 300 m Hrablay Kristián 14 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžci 300 m Hrubo Oliver 13 Spojená škola Novohradská
Nžci 300 m Hulík Marcel 14 Atletický klub Puma Senec 62.28
Nžci 300 m Husár Tomáš 13 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 300 m Husár Tomáš 14 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Nžci 300 m Hušková Natália 14 ZŠ Kúty
Nžci 300 m Chmela Daniel 13 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžci 300 m Ivančík Patrik 14 ZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava
Nžci 300 m Jánošík Mário 13 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci 300 m Jurkovič Patrik 14 ZŠ Tbiliská
Nžci 300 m Kalafut Viliam 14 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Nžci 300 m Kaňo Maxim Igor 13 Atletika Stará Turá
Nžci 300 m Kavulek Bohuš 14 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžci 300 m Kavuliak Daniel 13 NAŠA atletika
Nžci 300 m Kogan Patrik 13 ZŠ Turnianska
Nžci 300 m Koledzai Henrich 14 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžci 300 m Kollár Teodor 13 ZŠ Kúty
Nžci 300 m Kordoš Martin 13 Atletický klub Puma Senec 56.94 56.94
Nžci 300 m Košarišťan Adam 14 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Košovský Peter 13 Deti v pohybe Šamorín 76.70 76.70
Nžci 300 m Kováč Adam 13 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
Nžci 300 m Kováč Ladislav 14 ZŠ Zlaté Klasy
Nžci 300 m Kováčik Šimon 13 Naša atletika Bratislava
Nžci 300 m Krajči Filip 14 Atletický klub AC Malacky
Nžci 300 m Krajčovič Maxim 14 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžci 300 m Krajník Jakub 14 ZŠ Fándlyho 11 90201 Pezinok
Nžci 300 m Kremler Matej 13 ZŠ Fándlyho 11 90201Pezinok
Nžci 300 m Kremmer Sebastian 13 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžci 300 m Kubla Michal 13 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Nžci 300 m Kubovová Natália 13 ZŠ Fándlyho 11 90201 Pezinok
Nžci 300 m Kukliš Damian 14 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžci 300 m Kuruc František 14 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci 300 m Kvaššaay Filip 14 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Nžci 300 m le Gia Long Doan 14 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžci 300 m Lecourtois Dominik 13 Naša atletika Bratislava
Nžci 300 m Libant Krišpin 14 ZŠ Fándlyho 11 90201 Pezinok
Nžci 300 m Listmajer Teodor 12 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci 300 m Liška Juraj 14 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci 300 m Líška Tomáš 14 Spojená škola Novohradská
Nžci 300 m Lucas Iľja Číž 13 ZS Karloveská 61, Bratislava
Nžci 300 m Macík Lukáš 14 Naša atletika Bratislava 72.37
Nžci 300 m Madár Radoslav 13 Naša atletika Bratislava
Nžci 300 m Madleňák Matúš 13 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 300 m Mach Michal Metod 14 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžci 300 m Majerech Matej 14 Deti v pohybe Šamorín
Nžci 300 m Majerová Nela 14 ZŠ Fándlyho 11 90201 Pezinok
Nžci 300 m Makyta Jakub 14 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
Nžci 300 m Marček Martin 13 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžci 300 m Marušáková Ela 14 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžci 300 m Masaryk Šimon 14 ŠK Run For Fun Bratislava 66.35
Nžci 300 m Mašek Martin 13 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.39 58.39
Nžci 300 m Mazúch Matúš 13 Longital sport club (A)
Nžci 300 m Miča Filip 13 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci 300 m Mihók Matej 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 300 m Michalko Samuel 13 ŠK Run For Fun Bratislava 57.23
Nžci 300 m Mikloš Peter 14 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžci 300 m Mojžiš Dominik 13 ZŠ Tbiliská
Nžci 300 m Mosor Patrik 13 ZŠ Zlaté Klasy
Nžci 300 m Mozola Jonáš 13 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
Nžci 300 m Mrnka Jakub 14 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Nžci 300 m Mrocek Filip Francesco 14 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Nžci 300 m Mrváň Tadeáš 14 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Nžci 300 m Mucha Dominik 14 CVČ Kúty
Nžci 300 m Nagy Benjamín 14 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Nžci 300 m Nagy Kristof 13 Kids Sports Zlaté Klasy
Nžci 300 m Nahálka Nino 13 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Nžci 300 m Nemček Kristián 14 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Nžci 300 m Nízky Daniel 14 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci 300 m Nosáľ Matej 14 ZŠ Fándlyho 11 90201 Pezinok
Nžci 300 m Novák Alex 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 300 m Novotný Matúš 14 ZŠ Tbiliská
Nžci 300 m Olekšák Matias 14 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžci 300 m Oles Jakub 13 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 300 m Pajtinka Anton 14 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci 300 m Patay Daniel Marko 13 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžci 300 m Pelikan Ivan 14 Slavia STU Bratislava
Nžci 300 m Peško Peter 14 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
Nžci 300 m Petrlová Melisa 13 ZS Karloveská 61, Bratislava
Nžci 300 m Poláček Peter 13 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Poláková Alexandra Ella 13 ZŠ Kúty
Nžci 300 m Polóny Juraj 13 ZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava
Nžci 300 m Popjak Marek 14 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci 300 m Porubský Ján 14 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Nžci 300 m Rajčok Samuel 14 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 300 m Riška Martin 13 CVČ Kúty
Nžci 300 m Romanchuk Oleksandr 14 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžci 300 m Rosenberger Adam 14 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžci 300 m Rusnák Alex 14 ZŠ Brodské
Nžci 300 m Ružbarský Samuel 13 ZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava
Nžci 300 m Rybák Daniel 13 ZŠ Tbiliská
Nžci 300 m Sečkár Patrik 14 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
Nžci 300 m Simon Allan 13 Longital sport club
Nžci 300 m Siposova vivien 14 ZŠ Zlaté Klasy
Nžci 300 m Soviš Samuel 13 ZŠ Hargašova
Nžci 300 m Straka Samuel 13 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 300 m Strýček Andrej 14 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžci 300 m Szittya Tamas 13 Brilliant Stars
Nžci 300 m Šedivý Matúš 13 Atletika Inter Bratislava
Nžci 300 m Šimek Erik Alexander 13 Atletický klub AC Malacky
Nžci 300 m Šiška Viliam 13 Atletika JOJO Lamač 57.32
Nžci 300 m Škorík Šimon 13 Atletická akadémia Žilina
Nžci 300 m Škotta Peter 14 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžci 300 m Šmirjak Teodor 14 Deti v pohybe Šamorín
Nžci 300 m Šulík Albert 14 Cirkevná škola Malacky 55.98
Nžci 300 m Švancar Jakub 16 Atletická akadémia Žilina
Nžci 300 m Švantner Kristián 13 AO TJ Slávia STU Bratislava 64.64 64.64
Nžci 300 m Švec Viliam 13 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
Nžci 300 m Švorc Lucas 14 ZŠ Fándlyho11 90201 Pezinok
Nžci 300 m Tary Teodor 14 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžci 300 m Toth Tomáš 14 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžci 300 m Trčka Tadeáš 13 ZŠ Brodské
Nžci 300 m Trebatický Michal 14 Atletika Stará Turá
Nžci 300 m Tressard Alan 14 KĽŠ KRYHA Bratislava 75.37
Nžci 300 m Trnovec Filip 13 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
Nžci 300 m Trocha Roland 13 Atletický klub Stará Bystrica 55.87
Nžci 300 m Uhrín Filip 14 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci 300 m Uváček Kristián 13 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
Nžci 300 m Vajda Adam 13 ZŠ s MŠ Česká 10
Nžci 300 m Valachovič Šimon 13 CVČ Kúty
Nžci 300 m Valigurský Viliam 14 ZŠ Fándlyho 11 90201Pezinok
Nžci 300 m Valúšková Lilly 13 ZŠ Kúty
Nžci 300 m Veselý Oliver 14 Atletický klub AC Malacky
Nžci 300 m Viňaš Nicolas 13 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci 300 m Zaoral Max 15 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci vortex Arpáš Jakub 13 Pohybko Sereď
Nžci vortex Babjar Oliver 14 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci vortex Bako Peter 13 AC Stavbár Nitra 27.79 27.79
Nžci vortex Baláž Oliver 14 Naša atletika Bratislava
Nžci vortex Barienčík Lucas 15 Pohybko Sereď
Nžci vortex Borovský Daniel 13 ZŠ Tbiliská
Nžci vortex Brožovičová Hana 14 ZŠ Kúty
Nžci vortex Cagaň Matej 13 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci vortex Čajko Marcus 14 ZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava
Nžci vortex Černý Filip 14 CVČ Kúty
Nžci vortex Čochráč Juraj 14 Pohybko Sereď
Nžci vortex Dermek Timotej 14 ZŠ Kúty
Nžci vortex Drančák Alexej 13 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci vortex Emeka Adam 14 Deti v pohybe Šamorín
Nžci vortex Foltín Marián 13 AO TJ Spartak Myjava
Nžci vortex Forgáč Matias 14 AC Stavbár Nitra
Nžci vortex Gába Karol 14 AO TJ Spartak Myjava
Nžci vortex Greguška Sebastián 15 Pohybko Sereď
Nžci vortex Grman Samuel 14 Pohybko Sereď
Nžci vortex Hačunda Gabriel 13 ZŠ Brodské
Nžci vortex Halinár Michal 14 Atletika Stará Turá
Nžci vortex Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava 23.35 23.35
Nžci vortex Henček Juraj 14 Deti v pohybe Šamorín
Nžci vortex Hesek Dominik 13 ZŠ Brodské
Nžci vortex Husár Tomáš 13 AO TJ Spartak Myjava
Nžci vortex Hušková Natália 14 ZŠ Kúty
Nžci vortex Ivančík Patrik 14 ZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava
Nžci vortex Jánošík Mário 13 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci vortex Jurkovič Patrik 14 ZŠ Tbiliská
Nžci vortex Kaňo Maxim Igor 13 Atletika Stará Turá
Nžci vortex Kollár Teodor 13 ZŠ Kúty
Nžci vortex Košarišťan Adam 14 AC Stavbár Nitra 19.31 19.31
Nžci vortex Košovský Peter 13 Deti v pohybe Šamorín
Nžci vortex Krajči Filip 14 Atletický klub AC Malacky
Nžci vortex Kuruc František 14 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci vortex Listmajer Teodor 12 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci vortex Liška Juraj 14 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci vortex Madleňák Matúš 13 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci vortex Majerech Matej 14 Deti v pohybe Šamorín
Nžci vortex Mašek Martin 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci vortex Miča Filip 13 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci vortex Mojžiš Dominik 13 ZŠ Tbiliská
Nžci vortex Mucha Dominik 14 CVČ Kúty
Nžci vortex Nagy Kristof 13 Kids Sports Zlaté Klasy
Nžci vortex Nízky Daniel 14 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci vortex Novák Alex 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci vortex Novotný Matúš 14 ZŠ Tbiliská
Nžci vortex Oles Jakub 13 AO TJ Spartak Myjava
Nžci vortex Pajtinka Anton 14 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci vortex Poláček Peter 13 AC Stavbár Nitra
Nžci vortex Poláková Alexandra Ella 13 ZŠ Kúty
Nžci vortex Pollak Samuel 15 Pohybko Sereď
Nžci vortex Polóny Juraj 13 ZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava
Nžci vortex Popjak Marek 14 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci vortex Rajčok Samuel 14 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci vortex Rajkovič Max 15 Atletika Inter Bratislava
Nžci vortex Riška Martin 13 CVČ Kúty
Nžci vortex Rusnák Alex 14 ZŠ Brodské
Nžci vortex Ružbarský Samuel 13 ZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava
Nžci vortex Rybák Daniel 13 ZŠ Tbiliská
Nžci vortex Straka Samuel 13 AO TJ Spartak Myjava
Nžci vortex Strešňák Dominik 16 Kids Sports Zlaté Klasy
Nžci vortex Šedivý Matúš 13 Atletika Inter Bratislava
Nžci vortex Šimek Erik Alexander 13 Atletický klub AC Malacky
Nžci vortex Širka Patrik 15 Atletika Inter Bratislava
Nžci vortex Šiška Viliam 13 Atletika JOJO Lamač
Nžci vortex Škorík Šimon 13 Atletická akadémia Žilina
Nžci vortex Šmirjak Teodor 14 Deti v pohybe Šamorín
Nžci vortex Švancar Jakub 16 Atletická akadémia Žilina
Nžci vortex Švantner Kristián 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci vortex Trčka Tadeáš 13 ZŠ Brodské
Nžci vortex Trebatický Michal 14 Atletika Stará Turá
Nžci vortex Tressard Alan 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci vortex Trocha Roland 13 Atletický klub Stará Bystrica
Nžci vortex Uhrín Filip 14 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci vortex Valachovič Šimon 13 CVČ Kúty
Nžci vortex Valúšková Lilly 13 ZŠ Kúty
Nžci vortex Veselý Oliver 14 Atletický klub AC Malacky
Nžci vortex Vidovič Filip 15 Pohybko Sereď
Nžci vortex Viňaš Nicolas 13 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžci vortex Zaoral Max 15 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm 100 m Antaleczová Mia 18 Súkromná materská škola Dúha -Reca
EleZm 100 m Balážová Lia 17 Súkromné gymnázium MERCURY
EleZm 100 m Bartošová Tereza 18 Súkromná materská škola Dúha - Reca
EleZm 100 m Blašková Agáta 18 MŠ Tupolevova 20
EleZm 100 m Brošová Juliana 17 ZŠ Sokolíkova Bratislava
EleZm 100 m Čížová Lilly 17 Cvič s IČ
EleZm 100 m Demir Arya 18 Nasa atletika
EleZm 100 m Dianišková Diana 17 Bez Klubu
EleZm 100 m Dömény Lia 19 #coachjanciteam
EleZm 100 m Flaková Agáta 17 Atletický klub Stará Bystrica
EleZm 100 m Gažíková Linda 17 Súkromné gymnázium MERCURY
EleZm 100 m Halinárová Alexandra 18 Atletika Stará Turá
EleZm 100 m Henčeková Lenka 17 Deti v pohybe Šamorín
EleZm 100 m Heseková Tamara 17 Súkromné gymnázium MERCURY
EleZm 100 m Hoľanová Aneta 17 Atletický klub AC Malacky
EleZm 100 m Holienčinová Eliška 17 Základná škola s materskou školou Častá
EleZm 100 m Karasová Lucia 17 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
EleZm 100 m Kišš Emma 18 Súkromná materská škola Dúha - Reca
EleZm 100 m Kochman Stella 17 Naša atletika
EleZm 100 m Kvasnicová Lea 19 Naša atletika
EleZm 100 m Liptáková Hana 17 Naša atletika Bratislava
EleZm 100 m Luptáková Amália 18 Longital sport club
EleZm 100 m Mesárošová Simona 19 Vinosady
EleZm 100 m Ochotnická Anežka 19 ŠK Jablonica
EleZm 100 m Paveleková Lea 17 Atletický klub Stará Bystrica
EleZm 100 m Perďochová Lujza 17 Longital sport club (A)
EleZm 100 m Petrová Alexandra 17 ZŠ Sokolíkova Bratislava
EleZm 100 m Plesníková Laura 18 Naša atletika
EleZm 100 m Plesníková Lucia 18 Naša atletika
EleZm 100 m Praženicová Natália 17 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
EleZm 100 m Rossi Aurora 17 Súkromné gymnázium MERCURY
EleZm 100 m Rovenská Viktória 18 MŠ Tupolevova 20
EleZm 100 m Sivakova Stella 18 MS Dúha, Reca
EleZm 100 m Slamková Viktória 17 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZm 100 m Slaninková Eliška 18 #coachjanciteam
EleZm 100 m Stodolicová Žofia 17 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
EleZm 100 m Strémy Marína 18 Naša atletika Bratislava
EleZm 100 m Svedoníková Sára 17 Naša atletika
EleZm 100 m Škottová Dorota 17 BAMM
EleZm 100 m Štalmachová Lujza 18 Naša atletika
EleZm 100 m Švecová Júlia 18 Naša atletika Bratislava
EleZm 100 m Tanková Timea 20 Bratislava
EleZm 100 m Tkáčová Nina 17 Atletický klub Bojničky
EleZm 100 m Truchlíková Dorota 21 NAŠA atletika Bratislava
EleZm 100 m Valúchova Aneta 18 Atletika Stará Turá
EleZm 100 m Viragová Sofia 18 MŠ Tupolevova 20
EleZm 100 m Vizváry Annabel 17 CVČ Kúty
EleZm 100 m Zatloukal Freya 18 Súkromná materská škola Dúha - Reca
EleZm 100 m Zimulová Vivien 17 Atletický klub Puma Senec
EleZm 100 m Zittová Anna 17 Základná škola s materskou školou Častá
EleZ 100 m Kováčová Nela 16 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Andrašiková Nela 15 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Andrejkovič Zina 16 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
EleZ 200 m Andrejkovičová Kristína Ester 15 ZŠ Sokolíkova Bratislava
EleZ 200 m Antalíková Lucia 16 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
EleZ 200 m Augustinič Nina 16 Súkromné gymnázium MERCURY
EleZ 200 m Badinská Karolína 15 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZ 200 m Bahníková Natália 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Barnová Evelin 15 Súkromné gymnázium MERCURY
EleZ 200 m Belianová Viktoria 16 Deti v pohybe Šamorín
EleZ 200 m Benková Juliana 16 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
EleZ 200 m Blažo Ema 15 Naša atletika Bratislava
EleZ 200 m Boledovičová Hana 16 ZŠ Sokolíkova Bratislava
EleZ 200 m Bollardtová Alžbeta 15 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
EleZ 200 m Boráková Bianka 15 Cirkevná škola Malacky 37.09
EleZ 200 m Borsíková Lesana 16 Longital sport club (A)
EleZ 200 m Bottanová Hana Anna 16 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
EleZ 200 m Brokhina Ekaterina 15 Súkromné gymnázium MERCURY
EleZ 200 m Bucková Sofia 15 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
EleZ 200 m Bučková Ester 16 AK Junior Holíč
EleZ 200 m Buday Melánia 15 ZŠ Fándlyho 11 90201 Pezinok
EleZ 200 m Buranová Liliana 15 Súkromné gymnázium MERCURY
EleZ 200 m Burianová Nina 15 Atletická akadémia Žilina
EleZ 200 m Cintulová Olívia 15 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZ 200 m Černáčková Emma 16 AO TJ Spartak Myjava
EleZ 200 m Čerňanská Nela 15 ZŠ Tbiliská
EleZ 200 m Čičatková Izabela 16 Atletický klub AC Malacky
EleZ 200 m Číková Elizabeth 15 Súkromné gymnázium MERCURY
EleZ 200 m Dančová Lenka 15 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
EleZ 200 m Dimić Olivia 16 Deti v pohybe Šamorín
EleZ 200 m Dmytrenko Yaryna 15 Súkromné gymnázium MERCURY
EleZ 200 m Doležalová Dominika 15 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Donevová Anna 16 Športový klub polície Bratislava
EleZ 200 m Dopiráková Emma 15 Naša atletika Bratislava
EleZ 200 m Dubovická Sára 15 Atletický klub Stará Bystrica
EleZ 200 m Dugovičová Ema 15 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
EleZ 200 m Dulová Isabella 16 Súkromné gymnázium MERCURY
EleZ 200 m Ďuricová Nina 15 Súkromné gymnázium MERCURY
EleZ 200 m Ďurisová Miška 16 3NT Bratislava
EleZ 200 m Erceg Valentína 16 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
EleZ 200 m Fabianová Paulína 16 Základná škola s materskou školou Častá
EleZ 200 m Falušiova Lara Monika 16 ZŠ Zlaté Klasy
EleZ 200 m Fialková Sofia 15 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Frolo Zoe Andrea 16 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
EleZ 200 m Fulopová Natália 15 AK AŠK Slávia Trnava
EleZ 200 m Gahér David 16 ZS Karloveská 61, Bratislava
EleZ 200 m Gálffy Ameli 15 Súkromné gymnázium MERCURY
EleZ 200 m Gérard Zoe 15 ZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava
EleZ 200 m Gondor Ema 15 Športový klub polície Bratislava
EleZ 200 m Gregáň Isabell 16 Súkromné gymnázium MERCURY
EleZ 200 m Gubová Juliana 16 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
EleZ 200 m Habláková Anna 16 Longital sport club
EleZ 200 m Habová Šarlota 16 Malacky
EleZ 200 m Hausnerova Vivien 16 Naša atletika Bratislava
EleZ 200 m Hegedušová Ema 15 Naša atletika Bratislava
EleZ 200 m Herdová Zoe 15 Spojená škola Novohradská
EleZ 200 m Hikl Zuzana 16 ZS Karloveská 61, Bratislava
EleZ 200 m Holysevska Kira 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
EleZ 200 m Horňáková Nella 16 ZŠ Sokolíkova Bratislava
EleZ 200 m Horváthová Emma 16 ZŠ Zlaté Klasy
EleZ 200 m Hotra Valeriia (C) 15 Atletický klub AC Malacky
EleZ 200 m Hradílková Margaréta 16 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
EleZ 200 m Hrušovská Vanda 16 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZ 200 m Hudecová Dominika 15 AO TJ Spartak Myjava
EleZ 200 m Hudečková Radka 15 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZ 200 m Hurajtová Taruna 16 Atletika Inter Bratislava
EleZ 200 m Hutňanová Nina 16 ZŠ Sokolíkova Bratislava
EleZ 200 m Chovancová Sára 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Ivančíková Nikol 16 ZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava
EleZ 200 m Javakhishvili Nina 15 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
EleZ 200 m Jelšic Lea 15 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Juhaniaková Ivana Petra 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
EleZ 200 m Juhás Mia 15 Brilliant Stars
EleZ 200 m Kántorová Radka 15 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Kapustová Olívia 15 ZŠ Fándlyho 11 90201Pezinok
EleZ 200 m Khomiakova Alisa 15 Nasa Atletika
EleZ 200 m Knošková Michaela 15 Deti v pohybe Šamorín
EleZ 200 m Koštivalová Lenka 16 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Krajčovičová Rebeka 15 Naša atletika Bratislava
EleZ 200 m Kritikos Natália 16 Longital sport club
EleZ 200 m Krošláková Anita 16 Spojená škola Novohradská
EleZ 200 m Kubánková Hana 15 Pohybko Sereď
EleZ 200 m Kubišová Agáta 16 Atletický klub Bojničky
EleZ 200 m Kublová Emma 15 Atletický klub Stará Bystrica
EleZ 200 m Kudlejová Viktória 16 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZ 200 m Kühnel Amélia 16 Naša atletika
EleZ 200 m Kušnírová Karolína 16 Súkromné gymnázium MERCURY
EleZ 200 m Kvasničková Andrea 16 Súkromné gymnázium MERCURY
EleZ 200 m Lackovičová Lily Anna 16 Spojená škola Novohradská
EleZ 200 m Lalíková Laura 15 Brilliant Stars
EleZ 200 m Lecourtois Valentina 16 Naša atletika Bratislava
EleZ 200 m Limbrick-Schifferová Ninka 16 Súkromné gymnázium MERCURY
EleZ 200 m Loy Barbora 15 AO TJ Spartak Myjava
EleZ 200 m Lubyová Tamara 16 Naša atletika
EleZ 200 m Macháčková Veronika 16 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
EleZ 200 m Machats Guilietta 15 ZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava
EleZ 200 m Majbová Miriam 15 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
EleZ 200 m Martišová Alica 16 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Martišová Ema 16 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Mazúchová Slávka 15 Longital sport club (A) 43.51
EleZ 200 m Mikušiaková Lea 15 Deti v pohybe Šamorín
EleZ 200 m Mikušíková Lara 16 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
EleZ 200 m Minarciny Elaine Kristyna 17 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZ 200 m Mriňáková Rebeka 15 Spojená škola Novohradská
EleZ 200 m Nagy Léna Noémi 15 Kids Sports Zlaté Klasy
EleZ 200 m Nálepková Noemi 15 Súkromné gymnázium MERCURY
EleZ 200 m Ngoc Truc Linh Mai Linda 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
EleZ 200 m Nikolaieva Varvara 15 ZS Karloveská 61, Bratislava
EleZ 200 m Novotná Karolína 16 Atletika Inter Bratislava
EleZ 200 m Obtulovičová Ella 15 Naša atletika Bratislava
EleZ 200 m Ochotnická Diana 15 ŠK Jablonica
EleZ 200 m Oláh Hanna Izabella 15 Kids Sports Zlaté Klasy
EleZ 200 m Opetová Karolína 15 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
EleZ 200 m Páleníková Dorota 15 Atletika JOJO Lamač
EleZ 200 m Pangrác-Zdolinská Elena 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
EleZ 200 m Papánková Sabína 15 AK Junior Holíč
EleZ 200 m Papinčáková Mária 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Pavelková Michaela 15 CVČ Kúty
EleZ 200 m Pavelková Nela 16 CVČ Kúty
EleZ 200 m Pavlíková Eliška 15 Atletický klub Stará Bystrica
EleZ 200 m Petrík Zora 15 Longital sport club
EleZ 200 m Pirníková Julia 16 Naša atletika Bratislava
EleZ 200 m Planková Olívia 16 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
EleZ 200 m Poláčková Emma 15 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Poláková Simona 15 Atletika Inter Bratislava
EleZ 200 m Poniščjaková Kamila 15 Atletický klub Stará Bystrica
EleZ 200 m Porkert Simona 15 Základná škola s materskou školou Častá
EleZ 200 m Prachárová Natália 15 Deti v pohybe Šamorín
EleZ 200 m Pylypchynets Tetiana 15 Súkromné gymnázium MERCURY
EleZ 200 m Revická Lucia 16 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Rozborová Olívia 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Sabolová Viktória 15 Súkromné gymnázium MERCURY
EleZ 200 m Sandtnerová Dorota 15 Naša atletika Bratislava
EleZ 200 m Sauerová Lily 15 Deti v pohybe Šamorín
EleZ 200 m Sedláček Rebecca 16 Deti v pohybe Šamorín
EleZ 200 m Seresová Šarlota 15 Naša atletika Bratislava
EleZ 200 m Schmidtmayerová Izabela 15 ZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava
EleZ 200 m Slamková Nikola 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Smolíčková Nina 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
EleZ 200 m Sochorová Elena 15 Atletický klub Bojničky
EleZ 200 m Sopčáková Nina 15 Pohybko Sereď
EleZ 200 m Staškovičová Janka 16 AK Puma Senec
EleZ 200 m Strapáčová Jasmína 15 STU
EleZ 200 m Szabová Zuzana 16 Atletika Inter Bratislava
EleZ 200 m Szlivová Zoja 15 Deti v pohybe Šamorín
EleZ 200 m Šebová Tamara 15 Súkromné gymnázium MERCURY
EleZ 200 m Šefčovičová Alexandra 15 Atletický klub Puma Senec
EleZ 200 m Šelmeciová Hana 15 Atletika JOJO Lamač
EleZ 200 m Šlesárová Adela 15 Naša atletika Bratislava
EleZ 200 m Štalmachová Vanda 16 Naša atletika
EleZ 200 m Števíková Hana Mária 15 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Šulíková Amélia 15 Cirkevná škola Malacky 40.50
EleZ 200 m Švecová Liliana 15 Naša atletika Bratislava
EleZ 200 m Takáčová Elizabet 15 Súkromné gymnázium MERCURY
EleZ 200 m Trangelová Diana 16 Longital sport club
EleZ 200 m Trocha Aurélia 16 Atletický klub Stará Bystrica
EleZ 200 m Trubirohová Adeline 15 CVČ Kúty
EleZ 200 m Truchlíková Lujza 16 Naša atletika
EleZ 200 m Uhnak Karolína 17 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZ 200 m Urbánová Sára 16 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZ 200 m Valach Bianka 15 Súkromné gymnázium MERCURY
EleZ 200 m Van Knippenbergh Nikki 15 Atletika JOJO Lamač
EleZ 200 m Vargová Vivien 16 Spojená škola Novohradská
EleZ 200 m Vavrová Lara 15 Atletika Inter Bratislava
EleZ 200 m Veverková Nina 16 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
EleZ 200 m Viktorová Karolína 15 ZŠ Fándlyho 11 90201 Pezinok
EleZ 200 m Vizváry Zoe 15 CVČ Kúty
EleZ 200 m Wagnerová Eva 16 Spojená škola Novohradská
EleZ 200 m Zahradníková Tereza 15 Súkromné gymnázium MERCURY
EleZ 200 m Zajková Katarína 16 ZŠ Škarniclova
EleZ 200 m Zelenáková Madlen 16 Atletický klub AC Malacky
EleZ 200 m Zelenská Júlia 16 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
EleZ 200 m Zemánková Ivana 15 AK Junior Holíč
EleZ 200 m Zubčaková Hana 15 AC Stavbár Nitra
Nžky 100 m Koledzaiová Eliška 14 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžky 100 m Pribulová Milka 13 ŠKP Bratislava
Nžky 300 m Adamčová Dalia 14 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžky 300 m Anguera Clara 13 AC Stavbár Nitra
Nžky 300 m Badinská Ema 14 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 300 m Baďurová Natália 13 ZŠ Veľké Leváre 57.45
Nžky 300 m Bachárová Nikola 13 Atletika Stará Turá
Nžky 300 m Bakayová Ema 13 AC Stavbár Nitra 55.98
Nžky 300 m Bakayová Zuzana 13 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžky 300 m Baníková Kristína 13 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
Nžky 300 m Belanová Tereza 13 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 300 m Belokostolská Lara 14 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžky 300 m Belovičová Olívia 14 Brilliant Stars
Nžky 300 m Benková Amália 13 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
Nžky 300 m Bertová Sara Vanesa 13 Spojená škola Novohradská
Nžky 300 m Bitter Liliana 13 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
Nžky 300 m Bitter Natália 13 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
Nžky 300 m Bitter Victória 13 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
Nžky 300 m Bohák Boglárka 13 Kids Sports Zlaté Klasy
Nžky 300 m Burianová Nina 15 Atletická akadémia Žilina
Nžky 300 m Cabadajová Ela 13 Cirkevná škola Malacky 63.48
Nžky 300 m Cintulová Linda 14 KĽŠ KRYHA Bratislava 72.06
Nžky 300 m Cmorejová Aneta 15 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 300 m Czafiková Kristína 14 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžky 300 m Čechová Ela 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 300 m Danisová Liliana 14 ZŠ Zlaté Klasy
Nžky 300 m Deaková Klára 14 Atletický klub Puma Senec
Nžky 300 m Destefanis Alessia 13 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžky 300 m Dillane Natalia 13 Atletický klub Puma Senec 60.81
Nžky 300 m Drozdíková Lea 13 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 300 m Dudíková Anežka 14 ZŠ Fándlyho 11 90201 Pezinok
Nžky 300 m Dutková Tereza 14 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžky 300 m Fernandes Victoria Grace 14 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžky 300 m Fesinets Veronika 14 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžky 300 m Gajdošíková Lucia 14 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžky 300 m Galffy Isabelle 14 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžky 300 m Geletová Lucia 13 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 300 m Gerezdesová Hana 14 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 300 m Gogorová Zuzana 14 Longital sport club
Nžky 300 m Gombarček Rebeka 14 ZŠ Tbiliská
Nžky 300 m Grendárová Magdalena 14 ZŠ M.R.Štefánika
Nžky 300 m Gróf Isabella 13 ZŠ s MŠ Česká 10
Nžky 300 m Habová Marianna 13 Malacky
Nžky 300 m Habová Romana 13 Malacky
Nžky 300 m Halgašová Olívia 14 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžky 300 m Halinkovičová Eliška 14 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžky 300 m Heyderová Sára 13 Atletika JOJO Lamač
Nžky 300 m Hlaváčová Valentína 13 Naša atletika Bratislava
Nžky 300 m Hodničová Nikola 14 Atletika Inter Bratislava
Nžky 300 m Hoľanová Hana 13 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Horárová Emy 13 ZŠ Tbiliská
Nžky 300 m Horvathova Lea 13 Športový klub polície Bratislava
Nžky 300 m Hrajnohová Hana 13 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžky 300 m Hrajnohová Nina 14 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžky 300 m Hrušovská Lea 14 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 300 m Hubinská Rebeka 14 ŠK Jablonica
Nžky 300 m Hudecová Viktória 14 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 300 m Hutárová Patrícia 14 Atletika Inter Bratislava
Nžky 300 m Chocholáčková Júlia 14 AK Junior Holíč
Nžky 300 m Chrenová Silvia 14 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 300 m Iskrová Veronika 13 Atletika JOJO Lamač
Nžky 300 m Ivaničová Zoja 14 AC Stavbár Nitra
Nžky 300 m Jakabčinová Júlia 13 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžky 300 m Jančovičová Tereza 13 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
Nžky 300 m Januš Júlia (C) 14 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Jucková Dominika 13 Atletický klub Puma Senec
Nžky 300 m Kadlečíková Lilly 13 Atletika JOJO Lamač 57.82
Nžky 300 m Kaliská Katarína 14 Naša atletika Bratislava 73.98
Nžky 300 m Karpukhina Radomira 14 Brilliant Stars
Nžky 300 m Kevežda Vivien 14 Kids Sports Zlaté Klasy
Nžky 300 m Kissová Emily 13 ZŠ Tbiliská
Nžky 300 m Kľúčiková Nikol 13 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
Nžky 300 m Kočí Lucia 13 ŠK Run For Fun Bratislava 58.33 58.33
Nžky 300 m Kohutová Karolína 14 AC Stavbár Nitra
Nžky 300 m Kollárová Ela 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 300 m Končal Mia 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 300 m Kóňová Sára 13 AC Stavbár Nitra
Nžky 300 m Kos Hermina 13 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžky 300 m Kosanić Tara 14 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžky 300 m Kosmálová Lea 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 300 m Kostura Melitta 14 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžky 300 m Koščálová Lilien 13 Atletický klub Stará Bystrica 64.89 64.89
Nžky 300 m Krajčovičová Vivien Elis 14 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžky 300 m Králiková Natália 14 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky 300 m Králová Simona 13 Atletika ŠPORT HROU
Nžky 300 m Krútka Barbora 14 ZS Karloveská 61, Bratislava
Nžky 300 m Kubánková Tereza 13 Pohybko Sereď
Nžky 300 m Kubičárová Miriama 14 Atletika JOJO Lamač
Nžky 300 m Lanžová Nina 14 AK Junior Holíč
Nžky 300 m Laščeková Lujza 13 Spojená škola Novohradská
Nžky 300 m Lehotska Laura 13 Atletický klub Puma Senec 60.97 60.97
Nžky 300 m Liščaková Nina 13 Športový klub polície Bratislava
Nžky 300 m Lobotková Dominika 13 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
Nžky 300 m Lužová Diana 13 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžky 300 m Majerová Nela 14 ZŠ Fándlyho 11 90201 Pezinok
Nžky 300 m Mamojkova Dorota 14 Brilliant Stars
Nžky 300 m Martečíková Soňa 13 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 300 m Martišová Paula 14 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 300 m Martišová Paula 14 ZŠ Tbiliská
Nžky 300 m Masarovičová Caroline 14 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžky 300 m Méry Kristína 13 Kids Sports Zlaté Klasy
Nžky 300 m Mikušíková Lilien 13 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžky 300 m Minarciny Karolina 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 300 m Molnárová Juliana 14 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžky 300 m Mončeková Lívia 13 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžky 300 m Mraffková Dorota 14 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžky 300 m Mravcová Alexandra 14 Spojená škola Novohradská
Nžky 300 m Neslušanová Alžbetka 13 Atletická akadémia Žilina
Nžky 300 m Neupauer Zoe 14 Brilliant Stars
Nžky 300 m Očenášová Natália 14 Pohybko Sereď
Nžky 300 m Ochotnická Laura 13 ŠK Jablonica
Nžky 300 m Ondrejková Sofia 13 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
Nžky 300 m Ondrušová Linda 14 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžky 300 m Orgonová Diana 14 Slávia STU
Nžky 300 m Pajpachová Diana 13 ZŠ Plavecký Štvrtok 57.45
Nžky 300 m Papantoniou Eva (CYP) 14 GSZ LARNAKA
Nžky 300 m Pastuchová Ela 13 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
Nžky 300 m Pastuchová Ema 13 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
Nžky 300 m Pätoprstá Dorota 13 ZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava
Nžky 300 m Pätoprstá Ema 14 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžky 300 m Paveleková Karolína 14 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky 300 m Perďochová Vilma 14 Longital sport club
Nžky 300 m Plavčanová Laura Linda 13 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžky 300 m Pleschová Lucia 13 Spojená škola Novohradská
Nžky 300 m Polakovičová Monika 14 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Nžky 300 m Poništová Lucia 13 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky 300 m Pribulová Milka 13 ŠKP Bratislava
Nžky 300 m Reissmullerova Adela 13 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžky 300 m Revická Zuzana 13 ŠK Run For Fun Bratislava 63.76 63.76
Nžky 300 m Rohaľová Lea 13 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 300 m Roszkosova Ninka 13 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 300 m Ryboš Natasza 12 Nasa sport academy
Nžky 300 m Sedilekova Eliska 13 Atletický klub Puma Senec
Nžky 300 m Schmidtová Alica 14 Atletická akadémia Žilina
Nžky 300 m Skladaná Klára 14 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Nžky 300 m Slobodová Karolína 14 ŠKP Bratislava
Nžky 300 m Sojková Tatiana 14 Pohybko Sereď
Nžky 300 m Spuchliaková Vanesa 14 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžky 300 m Staškovičová Liliana 14 AK Puma Senec
Nžky 300 m Straská Sofia 14 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Surati Adriana 14 Brilliant Stars
Nžky 300 m Šadibolová Sofia 13 Atletický klub Stará Bystrica 62.46 62.46
Nžky 300 m Šaradinová Laura 13 Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Nžky 300 m Šašinka Mia 14 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžky 300 m Ščevíková Greta 14 ŠK Run For Fun Bratislava 66.68
Nžky 300 m Šimková Mia 13 CVČ Kúty 49.48
Nžky 300 m Šimkovičová Sofia 13 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžky 300 m Šišková Adela 13 ŠK Run For Fun Bratislava 61.21 61.21
Nžky 300 m Šlesárová Nina 14 Naša atletika Bratislava 67.68
Nžky 300 m Šmahel Mia 13 Súkromné gymnázium MERCURY
Nžky 300 m Šmilňáková Paulína 14 KĽŠ KRYHA Bratislava 66.55
Nžky 300 m Šopová Eliška 13 Športový klub polície Bratislava
Nžky 300 m Šurdová Michaela 14 ZŠ Tbiliská
Nžky 300 m Šurganová Marcela 13 ŠK Run For Fun Bratislava 62.82
Nžky 300 m Švačová Petra 14 Atletika JOJO Lamač 71.43
Nžky 300 m Švancarová Liliana 14 Atletická akadémia Žilina
Nžky 300 m Takáčová Bibiana 13 Atletika Bratislava
Nžky 300 m Tanková Tiffany 13 Run For Fun
Nžky 300 m Tanková Tiffany 13 ŠK Run For Fun Bratislava 57.30 57.30
Nžky 300 m Točeková Linda 13 Triathlon mood, o.z. 76.85
Nžky 300 m Točeková Vanda 13 Triathlon mood, o.z. 60.05
Nžky 300 m Urbanovičová Katarína 14 ZŠ Ľ. Štúra, Modra
Nžky 300 m Vancová Laura 14 AC Stavbár Nitra
Nžky 300 m Vavro Isabel Mia 13 Deti v pohybe Šamorín 62.75 62.75
Nžky 300 m Veverková Ela 13 ZŠ M.R.Štefánika, IPD
Nžky 300 m Vorek Lucia 13 Naša atletika Bratislava
Nžky 300 m Vršková Adela 14 ZŠ Fándlyho 11 90201Pezinok
Nžky 300 m Vyhnáliková Ema 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 300 m Zimulova Chiara 14 Atletický klub Puma Senec
Nžky 300 m Ženišová Zina 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky vortex Anguera Clara 13 AC Stavbár Nitra
Nžky vortex Badinská Ema 14 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky vortex Bachárová Nikola 13 Atletika Stará Turá
Nžky vortex Bakayová Ema 13 AC Stavbár Nitra 16.76 16.76
Nžky vortex Bakayová Zuzana 13 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžky vortex Belanová Tereza 13 Deti v pohybe Šamorín 18.50
Nžky vortex Bohák Boglárka 13 Kids Sports Zlaté Klasy
Nžky vortex Burianová Nina 15 Atletická akadémia Žilina
Nžky vortex Cintulová Linda 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky vortex Cmorejová Aneta 15 Deti v pohybe Šamorín
Nžky vortex Čechová Ela 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky vortex Drozdíková Lea 13 Deti v pohybe Šamorín
Nžky vortex Dutková Tereza 14 ZŠ Sokolíkova Bratislava
Nžky vortex Geletová Lucia 13 Deti v pohybe Šamorín 14.30
Nžky vortex Gerezdesová Hana 14 Deti v pohybe Šamorín
Nžky vortex Gombarček Rebeka 14 ZŠ Tbiliská
Nžky vortex Habová Marianna 13 Malacky
Nžky vortex Habová Romana 13 Malacky
Nžky vortex Heyderová Sára 13 Atletika JOJO Lamač
Nžky vortex Hodničová Nikola 14 Atletika Inter Bratislava
Nžky vortex Hoľanová Hana 13 Atletický klub AC Malacky 15.20 15.20
Nžky vortex Horárová Emy 13 ZŠ Tbiliská
Nžky vortex Horvathova Lea 13 Športový klub polície Bratislava
Nžky vortex Hrušovská Lea 14 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky vortex Hubinská Rebeka 14 ŠK Jablonica
Nžky vortex Hudecová Viktória 14 AO TJ Spartak Myjava
Nžky vortex Hutárová Patrícia 14 Atletika Inter Bratislava
Nžky vortex Chocholáčková Júlia 14 AK Junior Holíč
Nžky vortex Chrenová Silvia 14 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky vortex Ivaničová Zoja 14 AC Stavbár Nitra
Nžky vortex Januš Júlia (C) 14 Atletický klub AC Malacky
Nžky vortex Kadlečíková Lilly 13 Atletika JOJO Lamač
Nžky vortex Kevežda Vivien 14 Kids Sports Zlaté Klasy
Nžky vortex Kissová Emily 13 ZŠ Tbiliská
Nžky vortex Kohutová Karolína 14 AC Stavbár Nitra 14.39 14.39
Nžky vortex Kollárová Ela 13 AO TJ Slávia STU Bratislava 16.60
Nžky vortex Končal Mia 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky vortex Kóňová Sára 13 AC Stavbár Nitra 14.25 14.25
Nžky vortex Kosmálová Lea 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky vortex Koščálová Lilien 13 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky vortex Králiková Natália 14 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky vortex Kubánková Hana 15 Pohybko Sereď
Nžky vortex Kubánková Tereza 13 Pohybko Sereď
Nžky vortex Kubičárová Miriama 14 Atletika JOJO Lamač
Nžky vortex Lanžová Nina 14 AK Junior Holíč
Nžky vortex Liščaková Nina 13 Športový klub polície Bratislava
Nžky vortex Martečíková Soňa 13 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky vortex Martišová Paula 14 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky vortex Martišová Paula 14 ZŠ Tbiliská
Nžky vortex Méry Kristína 13 Kids Sports Zlaté Klasy
Nžky vortex Minarciny Karolina 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky vortex Nagy Léna Noémi 15 Kids Sports Zlaté Klasy
Nžky vortex Neslušanová Alžbetka 13 Atletická akadémia Žilina
Nžky vortex Očenášová Natália 14 Pohybko Sereď
Nžky vortex Ochotnická Laura 13 ŠK Jablonica 15.31 15.31
Nžky vortex Oláh Hanna Izabella 15 Kids Sports Zlaté Klasy
Nžky vortex Orgonova Diana 14 Slavia STU
Nžky vortex Pätoprstá Dorota 13 ZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava
Nžky vortex Paveleková Karolína 14 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky vortex Poništová Lucia 13 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky vortex Rohaľová Lea 13 Deti v pohybe Šamorín
Nžky vortex Roszkosova Ninka 13 Deti v pohybe Šamorín
Nžky vortex Schmidtová Alica 14 Atletická akadémia Žilina
Nžky vortex Slobodová Karolína 14 ŠKP Bratislava
Nžky vortex Sojková Tatiana 14 Pohybko Sereď
Nžky vortex Straská Sofia 14 Atletický klub AC Malacky 08.90
Nžky vortex Šadibolová Sofia 13 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky vortex Šimková Mia 13 CVČ Kúty
Nžky vortex Šmilňáková Paulína 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky vortex Šopová Eliška 13 Športový klub polície Bratislava
Nžky vortex Šurdová Michaela 14 ZŠ Tbiliská
Nžky vortex Švačová Petra 14 Atletika JOJO Lamač
Nžky vortex Švancarová Liliana 14 Atletická akadémia Žilina
Nžky vortex Takáčová Bibiana 13 Atletika Bratislava
Nžky vortex Tanková Tiffany 13 Run For Fun
Nžky vortex Vancová Laura 14 AC Stavbár Nitra 16.29 16.29
Nžky vortex Vavro Isabel Mia 13 Deti v pohybe Šamorín
Nžky vortex Vyhnáliková Ema 13 Atletický klub Bojničky 19.65 19.65
Nžky vortex Ženišová Zina 14 ŠK Run For Fun Bratislava
- 200 m Marinicova Elizabeth 25 SpmndaG