<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Záhorácka dvatsiatka - World Race Walking Tour Silver, Borský Mikuláš, 25. 5. 2024

Kategórie Disciplína ŠČ Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 5 km chôdza Zajíček Adam (CZE) 03 Atletika Poruba
M 5 km chôdza Zámečník Peter 74 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
M 10 km chôdza Banzeruk Ivan (UKR) 90 Ukrajina
M 10 km chôdza Brzozowski Artur (POL) 85 KKL Stal Stalowa Wola 0:40:08
M 10 km chôdza Černý Dominik 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:41:07 0:41:07
M 10 km chôdza Duda Michal 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:48:43 0:46:47
M 10 km chôdza Frenzl Johannes (GER) 01 SC - Postdam 0:44:15
M 10 km chôdza Hlaváč Vít (CZE) 97 A.C. Tepo Kladno 0:42:07
M 10 km chôdza Hlavan Ihor (UKR) 90 Ukrajina
M 10 km chôdza Jokinen Jerry (FIN) 02 Fínsko 0:40:42
M 10 km chôdza Linke Christopher (GER) 88 SC- Postdam 0:39:11
M 10 km chôdza Mazzo Lucas (BRA) 94 Brazília 0:40:34
M 10 km chôdza Papamichail Alexandros (GRE) 88 Greece 0:40:08
M 10 km chôdza Rosenbaum Lukáš 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:52:08 0:52:08
M 10 km chôdza Toth Norbet (HUN) 01 Szondi SE 0:40:39
M 10 km chôdza Úradník Miroslav 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 40:47 0:40:50
M 10 km chôdza Zajíček Adam (CZE) 03 Atletika Poruba
M 20 km chôdza Barrondo Garcia Bernardo Uriel (GUA) 93 Guatemala 1:20:31
M 20 km chôdza Barrondo Garcia Erick Bernabe (GUA) 91 Guatemala 1:18:25
M 20 km chôdza Ekberg Jonathan (FIN) 03 Fínsko 1:29:53
M 20 km chôdza Erent Bruno (CRO) 90 Chorvátsko
M 20 km chôdza Hilbert Jonathan (GER) 95 LG Ohra Energie 1:22:57
M 20 km chôdza Junghannss Karl (GER) 96 Erfurt Top Team
M 20 km chôdza Kafkas Ioannis (GRE) 86 Grécko
M 20 km chôdza Linke Christopher (GER) 88 SC-Postdam 1:18:12
M 20 km chôdza Määttänen Jaako (FIN) 99 Fínsko 1:26:30
M 20 km chôdza Palma Olivarez Isaac (MEX) 90 Mexiko 1:20:18
M 20 km chôdza Papamichail Alexandros (GRE) 88 Greece 1:21:55
M 20 km chôdza Papastergiou Andreas (GRE) 03 Grécko 1:31:03
M 20 km chôdza Pule Edwin Tumisang (RSA) 97 Juhoafrická republika
M 20 km chôdza Ruschak Mykola (UKR) 03 Ukrajina
M 20 km chôdza Saulgriezis Raivo (LAT) 94 Lotyšsko 1:23:42
M 20 km chôdza Sheiko Georgiy (KAZ) 89 Kazachstan 1:20:21
M 20 km chôdza Shelest Yehor (UKR) 02 Ukrajina
M 20 km chôdza Shumik Viktor (UKR) 98 Ukrajina
M 20 km chôdza Snymen Wayne (RSA) 85 Juhoafrická republika
M 20 km chôdza Tokodi Dávid (HUN) 91 Ferencvárosi Torna Club
M 20 km chôdza Tóth Norbert (HUN) 01 Szondy SE 1:23:23
J 10 km chôdza Bardakis Elissaios (GRE) 06 Grécko
J 10 km chôdza Benjámin Bor (HUN) 06 Békéscsabai Atlétikai Club 0:44:41
J 10 km chôdza Kocsis Bernát Bendegúz (HUN) 06 Miskolci Sportiskola
J 10 km chôdza Krpan Josipa (CRO) 06 AK Dinamo Zrinjevac CRWT
J 10 km chôdza Moterroso Ortiz Jhoshua (GUA) 05 Guatemala 0:46:23
J 10 km chôdza Schwarcz Péter (HUN) 06 Szondy SE 0:47:44
Dci 5 km chôdza Bátovský Šimon 08 Atletický klub Krupina 22:53 22:53
Dci 5 km chôdza Harman Samuel 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 27:42 27:42
Dci 5 km chôdza Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 25:18 25:18
Dci 5 km chôdza Mažgút Jakub 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 22:30 22:30
Dci 5 km chôdza Pocze Jákob (HUN) 07 Szondy SE
Dci 5 km chôdza Saltis Panagiotis (GRE) 08 Grécko 24:05
Dci 5 km chôdza Stefanovics Roland (HUN) 07 Miskolci Sportiskola
Dci 5 km chôdza Szónok Dániel (HUN) 08 Szondy SE 26:24
Žci 3 km chôdza Herman Daniel (CZE) 09 Lokomotíva FOSFA Břeclav 16:34
Žci 3 km chôdza Ligeti Dávid (HUN) 09 Szondy SE 16:06
Žci 3 km chôdza Šaliakas Emilis (LTU) 09 Interwalk sporto klubas Alytus
Žci 3 km chôdza Varga Ondřej (CZE) 09 Lokomotíva FOSFA Břeclav 16:47
V 3 km chôdza Andreoti Piergiorgio (ITA) 40 Centro Lazio Internationale
V 5 km chôdza Golawski Janusz (POL) 66 WLKS Nowe Iganie
V 5 km chôdza Haubrih Želimir (CRO) 63 AK Dinamo Zrinjevac CRWT
V 5 km chôdza Herman Zbyňek (CZE) 65 Lokomotíva FOSFA Břeclav
V 5 km chôdza Jaromír Hloch (CZE) 92 Lokomotíva FOSFA Břeclav
V 5 km chôdza Kapusta Miroslav 53 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 39:09 39:09
V 5 km chôdza Malík Ondrej 61 Miestny ŠK Borský Mikuláš 28:16 26:50
V 5 km chôdza Penolazzi Claudio (ITA) 55 Cento Lacio Internationale
V 5 km chôdza Saulgriezis Ilmärs (LAT) 56 Lotyšsko
V 5 km chôdza Zámečník Peter 74 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Ž 10 km chôdza Almeida Monteiro Ana Sofia (POR) 98 Grupo Desportivo do Estreito
Ž 10 km chôdza Arvanitakou Chrysanthi (GRE) 04 Grécko 0:52:13
Ž 10 km chôdza Burzalová Hana 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:47:32 0:47:32
Ž 10 km chôdza Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice 0:55:01 0:49:58
Ž 10 km chôdza Mirotvortseva Jekaterina (EST) 02 Tartu Ulikooli Akadeemiline Sportdiklubi 0:46:48
Ž 10 km chôdza Nelson Arnika (NZL) 03 Palmerston North Athletics Club
Ž 10 km chôdza Oconnor Meabh (IRL) 04 Waterford AC 0:54:45
Ž 10 km chôdza Oláh Barbara (HUN) 93 Klub Békéscsabai Atlétikai
Ž 10 km chôdza Olianovska Liudmyla (UKR) 93 Ukrajina
Ž 10 km chôdza Spoller Tiziana (HUN) 03 Budapesti Honvéd SE
Ž 10 km chôdza Torma Anette (HUN) 84 Maďarsko
Ž 10 km chôdza Zámečníková Kristína 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:54:53 0:54:53
Ž 10 km chôdza Žárska Klaudia 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:49:15 0:49:15
Ž 20 km chôdza DITTRICH Bianca Maria (GER) 93 ETSV Jahn Offenburg
Ž 20 km chôdza Hačundová Ema 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:37:47 1:37:47
Ž 20 km chôdza Chojecka Oľga (POL) 97 WLKS Iganie Nowe 1:30:24
Ž 20 km chôdza Junghannss Ada (GER) 04 Erfurter LAC
Ž 20 km chôdza Madarasz Viktoria (HUN) 85 Maďarsko
Ž 20 km chôdza Ortiz Florez Mirna Sucely (GUA) 87 Guatemala 1:28:32
Ž 20 km chôdza Papadopoulou Christina (GRE) 96 Grécko 1:32:53
Ž 20 km chôdza Peinado Perez Maria Fernanda (GUA) 01 Guatemala 1:37:26
Ž 20 km chôdza Renic Ivana (CRO) 96 Chorvátsko
Ž 20 km chôdza Serano Olivarez Ximena (MEX) 04 Mexiko 1:33:08
Ž 20 km chôdza Shevchuk Hanna (UKR) 96 Ukrajina
Ž 20 km chôdza Teletor Geronimo Yaquelin (GUA) 04 Guatemala 1:34:00
Ž 20 km chôdza Vicenttainer Mayara Luize (BRA) 91 Brazília 1:36:56
Jky 10 km chôdza Alexandra Kovács (HUN) 06 Békéscsabai Atlétikai Club 0:48:14
Jky 10 km chôdza Bernadett Bor (HUN) 06 Békéscsabai Atlétikai Club 0:52:01
Jky 10 km chôdza Bielevičiuté Aiva (LTU) 05 Interwalk sporto klubas Alytus
Jky 10 km chôdza Gabriel Mária-Anna (GER) 05 Eintrachcht Frankfurt 0:48:40
Jky 10 km chôdza Wilson-Bowen Ciara (IRL) 05 Dundrum South Dublin 0:51:49
Dky 1 km chôdza Kocsis Vanda (HUN) 08 Miskolci Sportiskola
Dky 5 km chôdza Aliukonyté Meda (LTU) 08 Interwalk sporto klubas Alytus
Dky 5 km chôdza Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 28:56 28:56
Dky 5 km chôdza Chatzitheologou Chrysoula (GRE) 07 Grécko 26:27
Dky 5 km chôdza Kocsis Vanda (HUN) 08 MIskolci Sportiskola
Dky 5 km chôdza Kvaddaraité Justé (LTU) 07 Interwalk sporto klubas Alytus
Dky 5 km chôdza Ritková Alexandra 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 29:43 29:43
Žky 3 km chôdza Cintulová Agáta 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 16:45 16:45
Žky 3 km chôdza Csoknyai Nikolett (HUN) 09 Szondy SE 16:31
Žky 3 km chôdza Janeková Dominika 10 Atletický klub Krupina 15:35 15:35
Žky 3 km chôdza Lopatková Petra 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:38 16:38
Žky 3 km chôdza Pernická Dominika 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:35 14:35
Žky 3 km chôdza Vasiliauskaité Gusté 10 Interwalk sporto klubas Alytus
Mžky 2 km chôdza Bezak Stella (CRO) 12 AK Dinamo Zrinjevac CRWT
Mžky 2 km chôdza Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky 12:35 12:35
Mžky 2 km chôdza Kolláriková Olívia 12 Miestny ŠK Borský Mikuláš 13:16 13:16
Mžky 2 km chôdza Kováriková Liana 12 Miestny ŠK Borský Mikuláš 11:26 11:26
Mžky 2 km chôdza Lasicová Nina 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 10:38 10:38
Mžky 2 km chôdza Rašnerová Michaela 12 Atletický klub Krupina
Mžky 2 km chôdza Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 11:22 11:22
Vky 5 km chôdza Holecová Dagmara 83 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 31:47 31:47
Vky 5 km chôdza Krchňáková Alena 68 Atletický klub Bojničky 34:55 34:55
Vky 5 km chôdza Urminská Alexandra 79 Atletický klub Bojničky 29:12 26:34
EleH 1 km chôdza Benčík Matúš 17 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
EleH 1 km chôdza Bezak Martin (CRO) 16 AK Dinamo Zrinjevac CRWT
Nžci 1 km chôdza Benčík Michal 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:35 04:35
Nžci 1 km chôdza Kučera Matúš 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:05 05:05
Nžci 1 km chôdza Seko Adrián 13 Atletický klub Krupina 05:05 05:05
Nžci 1 km chôdza Tóth Péter Ákos (HUN) 13 Szondy SE
EleZ 1 km chôdza Barešová Tamara 15 Miestny ŠK Borský Mikuláš
EleZ 1 km chôdza Černý Alica 17 Miestny ŠK Borský Mikuláš
EleZ 1 km chôdza Trubirohová Adeline 15 AK Kúty
Nžky 1 km chôdza Cintulová Tereza 14 Miestny ŠK Borský Mikuláš 06:03 06:03
Nžky 1 km chôdza Holecová Simona 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:26 05:26
Nžky 1 km chôdza Ňáčiková Michaela 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:12 05:12
Nžky 1 km chôdza Nesnadná Veronika 13 Miestny ŠK Borský Mikuláš 07:21 07:08
Nžky 1 km chôdza Poláková Terézia 14 Miestny ŠK Borský Mikuláš 05:41 05:41