<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Dudinská paťdesiatka - World Race Walking Tour Gold, Dudince, 16. 3. 2024

Kategórie Disciplína ŠČ Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 10 km chôdza Morávek Jaromír (CZE) 03 AK Škoda Plzeň 0:42:27
M 10 km chôdza Zajíček Adam (CZE) 03 Atletika Poruba 0:42:09
M 20 km chôdza Baboo Ram (IND) 99 India 1:22:04
M 20 km chôdza Bisht Singh Paramjeet (IND) 02 India 1:20:08
M 20 km chôdza Černý Dominik 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:21:42 1:21:42
M 20 km chôdza Dickson Corey (AUS) 02 Knox Athletic Club 1:28:47
M 20 km chôdza Dobruna Edmond (CRO) 04 Croatia
M 20 km chôdza DOHMANN Carl (GER) 90 SCL Heel Baden-Baden 1:21:26
M 20 km chôdza Erent Bruno (CRO) 90 Croatia 1:30:35
M 20 km chôdza Gdula Lukáš (CZE) 91 Hvězda Pardubice 1:25:50
M 20 km chôdza Hlaváč Vít (CZE) 97 AC TEPO Kladno 1:26:27
M 20 km chôdza Hlavan Ihor (UKR) 90 Ukraine 1:19:59
M 20 km chôdza Chocho Andrés (ECU) 83 Chocho Pro Team 1:20:07
M 20 km chôdza Juárez López C. Donovan (MEX) 02 Deportistas de Chimalhuacán 1:23:49
M 20 km chôdza Kaštovský Filip (CZE) 01 Atletika Poruba
M 20 km chôdza Ketner Karel (CZE) 90 SSK Vítkovice 1:28:22
M 20 km chôdza López Rafael (MEX) 89 Heladio Campos 1:25:35
M 20 km chôdza Partanen Velli-Matti (FIN) 91 Finland 1:18:22
M 20 km chôdza Pintado Daniel (ECU) 95 Chocho Pro Team 1:18:26
M 20 km chôdza Quinion Aurélien (FRA) 93 France 1:19:57
M 20 km chôdza Rodriguez Cesar (PER) 97 Chocho Pro Team 1:19:52
M 20 km chôdza Segura Zepeda Brandon Bernard (MEX) 96 Mexico 1:20:36
M 20 km chôdza Segura Zepeda Jefferson D. (MEX) 98 Mexico 1:24:31
M 20 km chôdza SEILER Nathaniel (GER) 96 TV Buehlertal 1:22:47
M 20 km chôdza Servin Sebasthiyan (IND) 99 India 1:20:03
M 20 km chôdza Sheiko Georgiy (KAZ) 89 KAZAKHSTAN national Team 1:20:21
M 20 km chôdza Singh Akshdeep (IND) 99 India 1:19:38
M 20 km chôdza Singh Arshpreet (IND) 00 India 1:20:04
M 20 km chôdza Singh Vikash (IND) 96 India 1:20:03
M 20 km chôdza Sumbaji Turambekar Eknath (IND) 98 India 1:21:05
M 20 km chôdza Úradník Miroslav 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:22:21 1:22:21
M 20 km chôdza Zajíček Adam (CZE) 03 Atletika Poruba 1:26:33
M 20 km chôdza Zakalnytskyi Marian (UKR) 94 Ukraine 1:21:56
M 35 km chôdza Chocho Andrés (ECU) 83 Chocho Pro Team 2:31:25
M 35 km chôdza Pintado Daniel (ECU) 95 Chocho Pro Team 2:24:34
J 10 km chôdza Barba Emiliano (MEX) 07 Mexico 0:42:02
J 10 km chôdza Bocanegra Huerta Oscar (MEX) 06 Mexico 0:44:35
J 10 km chôdza Drobik Kacper (POL) 06 RK Athletics 0:47:17
J 10 km chôdza Kukla Albert (CZE) 05 VSK Univerzita Brno 0:43:33
J 10 km chôdza Montes deOca Vazquez Angel (MEX) 05 Mexico 0:42:15
J 10 km chôdza Novák Vojtěch (CZE) 06 TJ Slezan Frýdek-Místek 0:49:41
Dci 5 km chôdza Bátovský Šimon 08 Atletický klub Krupina 24:19 24:19
Dci 5 km chôdza Mochal Dan (CZE) 08 AC Slovan Liberec 23:57
Dci 5 km chôdza Newell Matthew (IRL) 08 Ireland 22:55
Dci 5 km chôdza Plecháček Ondřej (CZE) 08 AC Turnov 25:39
Dci 5 km chôdza Walsh Evan (IRL) 08 Ireland 24:31
Žci 3 km chôdza Myška Miroslav (CZE) 09 TJ Slezan Frýdek-Místek 16:34
Žci 3 km chôdza Svoboda Hynek (CZE) 09 Atletika Poruba 16:00
Mžci 1 km chôdza Korzeniowski Xawery (POL) 11 RK Athletics 5:25
V 5 km chôdza Martin Marlier 89 France 28:21
Ž 10 km chôdza O’Connor Meabh (IRL) 04 Ireland 0:54:40
Ž 10 km chôdza Uvírová Vivien (CZE) 03 Atletika Poruba
Ž 20 km chôdza Andia Mary Luz (PER) 00 Peru 1:29:07
Ž 20 km chôdza Burzalová Hana 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:33:53 1:33:53
Ž 20 km chôdza Colombi Nicole (ITA) 95 Italy 1:30:24
Ž 20 km chôdza Galvis Sandra Viviana (COL) 86 Colombia 1:30:00
Ž 20 km chôdza Garcia Kimberly (PER) 93 Chocho Pro Team 1:26:40
Ž 20 km chôdza Hačundová Ema 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:37:47 1:37:47
Ž 20 km chôdza Hollinger Barbara (AUT) 88 Sportunion Pottenstein 1:58:26
Ž 20 km chôdza Inga Evelyn (PER) 98 Peru 1:27:42
Ž 20 km chôdza Martínková Eliška (CZE) 02 USK Praha 1:30:07
Ž 20 km chôdza Mendes Ines (POR) 03 Sport Lisboa e Benfica 1:35:44
Ž 20 km chôdza Mendoza Malagon Lucy Alejandra (COL) 99 Columbia 1:38:50
Ž 20 km chôdza Morozova Kristina (KAZ) 01 KAZAKHSTAN national Team 1:24:05
Ž 20 km chôdza Renic Ivana (CRO) 96 Croatia 1:32:57
Ž 20 km chôdza Rodarte Ilse Guerrero (MEX) 93 Mexico 1:29:33
Ž 20 km chôdza Rodríguez Sofia Ramos (MEX) 02 Mexico 1:31:41
Ž 20 km chôdza Sánchez Magana Maria Guadalupe (MEX) 95 Mexico 1:31:31
Ž 20 km chôdza Sena Erica (BRA) 85 Chocho Pro Team 1:26:59
Ž 20 km chôdza Serrano Olivares Karla Ximena (MEX) 04 Mexico
Ž 20 km chôdza Svarbic Lana (CRO) 04 Croatia
Ž 20 km chôdza Toxanbayeva Yasmina (KAZ) 04 KAZAKHSTAN national Team 1:34:42
Ž 20 km chôdza Yakusheva Galina (KAZ) 88 KAZAKHSTAN national Team 1:32:53
Ž 20 km chôdza Žárska Klaudia 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:41:42 1:40:11
Ž 35 km chôdza Garcia Kimberly (PER) 93 Chocho Pro Team 2:37:44
Jky 10 km chôdza Baklíková Michaela (CZE) 01 AK Škoda Plzeň 0:54:24
Jky 10 km chôdza Cortes Renata (MEX) 05 Mexico 0:46:07
Jky 10 km chôdza Franklová Alžbeta (CZE) 05 SK Jeseniova 0:51:06
Jky 10 km chôdza Griffiths Gracie (GBR) 06 Pembrokeshire Harriers 0:51:15
Jky 10 km chôdza Klimentová Ema (CZE) 05 AK Šternberk 0:48:15
Jky 10 km chôdza Maher Sinead (IRL) 06 Ireland 0:57:45
Jky 10 km chôdza Poštová Nina 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:54:17 0:54:17
Jky 10 km chôdza Santiago Ashly (MEX) 06 Mexico
Dky 5 km chôdza Bartoňová Viktorie (CZE) 08 TJ Slezan Frýdek-Místek
Dky 5 km chôdza Dojčarová Aneta (CZE) 08 AK Škoda Plzeň 29:27
Dky 5 km chôdza Murphy Robin (IRL) 08 Ireland 30:25
Dky 5 km chôdza O’Callaghan Savanagh (IRL) 08 Ireland 25:26
Dky 5 km chôdza Říhová Eliška (CZE) 08 TJ Slezan Frýdek-Místek 29:14
Dky 5 km chôdza Sycz Julianna (POL) 08 RK Athletics 26:59
Žky 3 km chôdza Grígerová Laura 10 Atletika Košice o.z.
Žky 3 km chôdza Chodur Hanna (POL) 09 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 15:46
Žky 3 km chôdza Janeková Dominika 10 Atletický klub Krupina
Žky 3 km chôdza Krasulová Adéla (CZE) 10 TJ Slezan Frýdek-Místek 17:26
Žky 3 km chôdza Vaňková Viktorie (CZE) 09 TJ Slezan Frýdek-Místek 16:29
Žky 3 km chôdza Zvonková Veronika (CZE) 10 TJ Slezan Frýdek-Místek 17:21
Mžky 1 km chôdza Murawska Róza (POL) 12 RK Athletics 5:10
Mžky 1 km chôdza Rašnerová Michaela 12 Atletický klub Krupina 06:28 06:28
Vky 5 km chôdza Holecová Dagmara 83 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Vky 5 km chôdza Torma Anett (HUN) 84 Hungary 23:35
Nžci 1 km chôdza Seko Adrián 13 Atletický klub Krupina 05:20 05:20
Nžky 1 km chôdza Holecová Simona 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:50
Nžky 1 km chôdza Przybyszewska Kaja (POL) 14 RK Athletics 6:00
Mix Chodecká štaf.m (1/2) Alikanioti Sofia 98 Greece
Mix Chodecká štaf.m (1/2) Bugárová Nelly 01 Czech Republic
Mix Chodecká štaf.m (2/1) Kolář Rostislav 87 Czech Republic
Mix Chodecká štaf.m (1/1) Kritoulis Georgios 04 Greece
Mix Chodecká štaf.m (1/1) Malysa Alexandr 97 Czech Republic
Mix Chodecká štaf.m (2/2) Pohlová Kučerová Štěpánka 87 Czech Republic