<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

HM - SsAZ mladšieho žiactva U14, Banská Bystrica, 3. 2. 2024

Kategórie Disciplína ŠČ Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Mžci 60 m Paľo Patrik 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.72 09.72
Mžci 60 m Aneštík Jakub 11 AK Mostáreň Brezno 09.59 09.59
Mžci 60 m Babka Oliver 11 AK Mostáreň Brezno 10.14 09.88
Mžci 60 m Barbosa Eduard 12 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60 m Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.99 08.99
Mžci 60 m Capuliak Damián 12 Atletický klub Krupina 08.91 08.91
Mžci 60 m Čellár Marek Nino 11 AK Mostáreň Brezno 09.90 09.80
Mžci 60 m Ďurečka Lukáš 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.42 11.42
Mžci 60 m Gabula Michal 12 AC Stavbár Nitra 09.86 09.83
Mžci 60 m Giertl Lukáš 12 AC Stavbár Nitra 10.41 10.41
Mžci 60 m Goláň Filip 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 60 m Golian Jakub 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60 m Huraj Matej 12 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci 60 m Ilgo Lukáš 12 AO Sparta Považská Bystrica 10.11 10.11
Mžci 60 m Jurický Mathias 11 ŠK Juventa Žilina 09.10 09.10
Mžci 60 m Jurina Martin 11 MAC REDOX Lučenec 10.95 10.95
Mžci 60 m Kobela Matej 11 AK Mostáreň Brezno 09.47 09.47
Mžci 60 m Koska Matúš 12 AK Mostáreň Brezno
Mžci 60 m Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra 08.74 08.74
Mžci 60 m Krčmárik Martin 12 Atletický klub Krupina 10.00 10.00
Mžci 60 m Krchňavý Filip 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.66 08.66
Mžci 60 m Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.21 09.21
Mžci 60 m Krutošík Juraj 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.83 09.66
Mžci 60 m Krutošík Michal 12 ŠK Juventa Žilina 10.10 10.10
Mžci 60 m Kugler Tobias 11 BŠK Banská Bystrica
Mžci 60 m Lejčík Martin 12 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60 m Lovíšek Anton 11 AO Olympia Považská Bystrica 09.92 09.92
Mžci 60 m Mahút Šimon 12 AO Olympia Považská Bystrica 10.96 10.83
Mžci 60 m Matúš Miroslav 12 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60 m Medveď Matúš 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.03 09.82
Mžci 60 m Melo Maxim 12 Atletický klub ZTS Martin 09.54 09.54
Mžci 60 m Meloš Šimon 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.29 09.29
Mžci 60 m Mihalík Pavol 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.34 10.34
Mžci 60 m Mišun Adam 12 AK Mostáreň Brezno
Mžci 60 m Mlčal Tomáš 11 BŠK Banská Bystrica 08.85 08.85
Mžci 60 m Molnár Marcel 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60 m Nosáľ Tomáš 11 ŠK Detva v pohybe 10.73
Mžci 60 m Palko Oliver 11 AO Olympia Považská Bystrica 10.13 10.13
Mžci 60 m Paulovič Jakub 11 MAC REDOX Lučenec 09.43 09.43
Mžci 60 m Pecucha Matej 11 CVČ Liptovský Mikuláš 09.01 09.01
Mžci 60 m Pechanec Juraj 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžci 60 m Posluch Robert 11 AO Olympia Považská Bystrica 09.72 09.72
Mžci 60 m Prč Dávid 11 AK Mostáreň Brezno 09.85 09.85
Mžci 60 m Rakyta Patrik 11 AC VICTORIA Turany 09.22 09.22
Mžci 60 m Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica 08.86 08.86
Mžci 60 m Segeč Alex 12 MAC REDOX Lučenec 09.95
Mžci 60 m Segeč Daniel 12 MAC REDOX Lučenec 09.84
Mžci 60 m Siman Michal 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.62 09.58
Mžci 60 m Sládek Richard 11 ŠK Juventa Žilina 09.52 09.52
Mžci 60 m Svoreň Alex 11 MAC REDOX Lučenec 09.50 09.50
Mžci 60 m Šaran Alex 11 CVČ Liptovský Mikuláš 09.56 09.56
Mžci 60 m Špaňo Filip 11 ŠK Juventa Žilina 10.23 10.23
Mžci 60 m Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe 09.62 09.50
Mžci 60 m Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.56 09.56
Mžci 60 m Važan Jakub 11 ŠK Juventa Žilina 09.19 09.19
Mžci 60 m Višňovský Peter 12 AO Sparta Považská Bystrica
Mžci 60 m Vógel Leonard 12 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60 m Výbošťok Maroš 12 ŠK Detva v pohybe 08.76 08.76
Mžci 60 m Vyparina Hugo 11 BŠK Banská Bystrica
Mžci 60 m Zachar Šimon 11 AC VICTORIA Turany 08.74 08.74
Mžci 60 m Zvala Oliver 12 ŠK Detva v pohybe 09.80 09.80
Mžci 600 m Paľo Patrik 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:13.40
Mžci 600 m Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 1:54.34 1:54.34
Mžci 600 m Čellár Marek Nino 11 AK Mostáreň Brezno 2:17.89
Mžci 600 m Ďurečka Lukáš 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:40.97 2:40.97
Mžci 600 m Giertl Lukáš 12 AC Stavbár Nitra 2:13.46 2:10.40
Mžci 600 m Goláň Filip 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 600 m Golian Jakub 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci 600 m Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra 2:16.65 2:06.57
Mžci 600 m Krchňavý Filip 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:04.65 2:04.65
Mžci 600 m Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:18.05 2:09.54
Mžci 600 m Kugler Tobias 11 BŠK Banská Bystrica
Mžci 600 m Mahút Šimon 12 AO Olympia Považská Bystrica 2:21.41 2:21.41
Mžci 600 m Matúš Miroslav 12 MAC REDOX Lučenec
Mžci 600 m Medveď Matúš 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:21.68 2:21.68
Mžci 600 m Melo Maxim 12 Atletický klub ZTS Martin 2:14.14 2:14.14
Mžci 600 m Meloš Šimon 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:21.56 2:18.75
Mžci 600 m Michalík Štefan 12 Atletický klub Čadca 2:14.75 2:12.53
Mžci 600 m Mišun Adam 12 AK Mostáreň Brezno
Mžci 600 m Molnár Marcel 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci 600 m Pechanec Juraj 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžci 600 m Prepelica Alex 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci 600 m Ragan Richard 12 Atletika Dubnica nad Váhom 2:17.26 2:15.73
Mžci 600 m Siman Michal 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:13.29
Mžci 600 m Sládek Richard 11 ŠK Juventa Žilina 1:59.74 1:59.74
Mžci 600 m Sojka Michal 12 BŠK Banská Bystrica 1:52.06 1:52.06
Mžci 600 m Špaňo Filip 11 ŠK Juventa Žilina
Mžci 600 m Važan Jakub 11 ŠK Juventa Žilina 2:06.76 2:04.09
Mžci 600 m Vógel Leonard 12 MAC REDOX Lučenec
Mžci 600 m Vvong Marcos 11 MŠk Žiar nad Hronom 2:03.63
Mžci 600 m Vyparina Hugo 11 BŠK Banská Bystrica
Mžci 1500 m Barbosa Eduard 12 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 1500 m Bartko Patrik 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci 1500 m Boško Jaroslav 12 AO Sparta Považská Bystrica
Mžci 1500 m Capuliak Damián 12 Atletický klub Krupina
Mžci 1500 m Dirnbach Alexander 11 Atletický klub ZTS Martin
Mžci 1500 m Hošták Lukáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom 5:31.19 5:31.19
Mžci 1500 m Jurický Mathias 11 ŠK Juventa Žilina 5:39.16 5:39.16
Mžci 1500 m Krutošík Michal 12 ŠK Juventa Žilina 5:31.51 5:31.51
Mžci 1500 m Lejčík Martin 12 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 1500 m Višňovský Peter 12 AO Sparta Považská Bystrica
Mžci 1500 m Zima Filip 11 BŠK Banská Bystrica 5:39.69 5:39.69
Mžci 60m p 76,2-7,5 Caban Viktor 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Gabula Michal 12 AC Stavbár Nitra 13.19
Mžci 60m p 76,2-7,5 Huraj Matej 12 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kyzúr Matej 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60m p 76,2-7,5 Lovíšek Anton 11 AO Olympia Považská Bystrica 14.14 14.14
Mžci 60m p 76,2-7,5 Palko Oliver 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Pecucha Matej 11 CVČ Liptovský Mikuláš 11.83 11.83
Mžci 60m p 76,2-7,5 Segeč Alex 12 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60m p 76,2-7,5 Segeč Daniel 12 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60m p 76,2-7,5 Šaran Alex 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci 60m p 76,2-7,5 Tkáč Tomáš 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.89 09.89
Mžci výška Bartko Patrik 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci výška Caban Viktor 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 130 130
Mžci výška Ďuriš Matej 12 MŠk Žiar nad Hronom 115 115
Mžci výška Gabriš Filip 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci výška Giertl Lukáš 12 AC Stavbár Nitra 120 120
Mžci výška Hlavatý Jakub 12 AC VICTORIA Turany 125 125
Mžci výška Ilgo Lukáš 12 AO Sparta Považská Bystrica
Mžci výška Lovíšek Anton 11 AO Olympia Považská Bystrica 115 115
Mžci výška Mahút Šimon 12 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci výška Palko Oliver 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci výška Pavlík Tibor 12 AO Olympia Považská Bystrica 110 110
Mžci výška Pecucha Matej 11 CVČ Liptovský Mikuláš 125 125
Mžci výška Posluch Robert 11 AO Olympia Považská Bystrica 121 121
Mžci výška Prepelica Alex 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci výška Rakyta Patrik 11 AC VICTORIA Turany 136 136
Mžci výška Svoreň Alex 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci výška Šaran Alex 11 CVČ Liptovský Mikuláš 130 130
Mžci výška Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe
Mžci výška Tkáč Tomáš 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci výška Zachar Šimon 11 AC VICTORIA Turany 140 140
Mžci diaľka Paľo Patrik 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 369 369
Mžci diaľka Aneštík Jakub 11 AK Mostáreň Brezno 426 426
Mžci diaľka Babka Oliver 11 AK Mostáreň Brezno
Mžci diaľka Barbosa Eduard 12 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci diaľka Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 358
Mžci diaľka Boško Jaroslav 12 AO Sparta Považská Bystrica
Mžci diaľka Capuliak Damián 12 Atletický klub Krupina 355
Mžci diaľka Ďurečka Lukáš 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci diaľka Ďuriš Matej 12 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci diaľka Gabula Michal 12 AC Stavbár Nitra 359 359
Mžci diaľka Goláň Filip 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci diaľka Hlavatý Jakub 12 AC VICTORIA Turany
Mžci diaľka Ilgo Lukáš 12 AO Sparta Považská Bystrica 361 361
Mžci diaľka Jurický Mathias 11 ŠK Juventa Žilina
Mžci diaľka Jurina Martin 11 MAC REDOX Lučenec 248 248
Mžci diaľka Koska Matúš 12 AK Mostáreň Brezno
Mžci diaľka Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra 441 441
Mžci diaľka Krčmárik Martin 12 Atletický klub Krupina 334 334
Mžci diaľka Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 358 361
Mžci diaľka Krutošík Juraj 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 400 400
Mžci diaľka Krutošík Michal 12 ŠK Juventa Žilina 350 350
Mžci diaľka Kyzúr Matej 11 MAC REDOX Lučenec 325 325
Mžci diaľka Lejčík Martin 12 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci diaľka Medveď Matúš 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci diaľka Meloš Šimon 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 389 389
Mžci diaľka Mihalík Pavol 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci diaľka Mlčal Tomáš 11 BŠK Banská Bystrica 422 422
Mžci diaľka Nosáľ Tomáš 11 ŠK Detva v pohybe 356 356
Mžci diaľka Paulovič Jakub 11 MAC REDOX Lučenec 324 324
Mžci diaľka Pavlík Tibor 12 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci diaľka Pechanec Juraj 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžci diaľka Posluch Robert 11 AO Olympia Považská Bystrica 394 394
Mžci diaľka Prč Dávid 11 AK Mostáreň Brezno 330 330
Mžci diaľka Prepelica Alex 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci diaľka Rakyta Patrik 11 AC VICTORIA Turany 380 380
Mžci diaľka Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica 428 428
Mžci diaľka Segeč Alex 12 MAC REDOX Lučenec
Mžci diaľka Segeč Daniel 12 MAC REDOX Lučenec
Mžci diaľka Siman Michal 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 369 369
Mžci diaľka Sládek Richard 11 ŠK Juventa Žilina 402 402
Mžci diaľka Slezák Šimon 11 AO Olympia Považská Bystrica 325 325
Mžci diaľka Sojka Michal 12 BŠK Banská Bystrica
Mžci diaľka Svoreň Alex 11 MAC REDOX Lučenec 380 380
Mžci diaľka Špaňo Filip 11 ŠK Juventa Žilina
Mžci diaľka Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe 382 382
Mžci diaľka Tkáč Tomáš 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 451 451
Mžci diaľka Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 350 350
Mžci diaľka Važan Jakub 11 ŠK Juventa Žilina 435 435
Mžci diaľka Výbošťok Maroš 12 ŠK Detva v pohybe 421 421
Mžci diaľka Zachar Šimon 11 AC VICTORIA Turany 442 442
Mžci diaľka Zvala Oliver 12 ŠK Detva v pohybe 364 364
Mžci guľa 3 kg Aneštík Jakub 11 AK Mostáreň Brezno 06.52 06.52
Mžci guľa 3 kg Caban Viktor 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Gabriš Filip 11 AO Olympia Považská Bystrica 08.92 08.92
Mžci guľa 3 kg Krčmárik Martin 12 Atletický klub Krupina
Mžci guľa 3 kg Krchňavý Filip 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Mlčal Tomáš 11 BŠK Banská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Slezák Jakub 11 AO Olympia Považská Bystrica 07.44 07.44
Mžci guľa 3 kg Slezák Šimon 11 AO Olympia Považská Bystrica 05.89 05.89
Mžky 60 m Bačíková Ema 11 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 08.98 08.98
Mžky 60 m Bais Ela 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky 60 m Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 08.41 08.41
Mžky 60 m Bielová Rebecca 12 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60 m Bojtošová Nikoleta 11 MAC REDOX Lučenec 11.09
Mžky 60 m Bolčeková Nikol 12 AO Olympia Považská Bystrica 11.47 11.47
Mžky 60 m Brezániová Mária 12 ŠK Juventa Žilina 09.63 09.63
Mžky 60 m Brezinová Liliana 12 AC Stavbár Nitra 10.60 10.60
Mžky 60 m Brzá Ema 11 AO Olympia Považská Bystrica 09.23 09.23
Mžky 60 m Bučková Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.81 08.81
Mžky 60 m Buková Michaela 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60 m Cingelová Klára 11 AO Sparta Považská Bystrica 09.10 09.10
Mžky 60 m Červená Patrícia 11 ŠK Juventa Žilina 10.37 10.37
Mžky 60 m Červenáková Lilien 12 MAC REDOX Lučenec 10.93 10.93
Mžky 60 m Ďanovská Rebeka 11 Atletický klub ZTS Martin 09.47 09.47
Mžky 60 m Didiová Terézia 12 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60 m Dimitriu Mia 12 MŠk Žiar nad Hronom 10.01 10.01
Mžky 60 m Dobrovičová Olívia 12 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 09.38 09.38
Mžky 60 m Drozdová Michaela 12 ŠK Juventa Žilina 09.21 09.21
Mžky 60 m Drugdová Amália 12 MAC REDOX Lučenec 09.64 09.64
Mžky 60 m Ďurajková Vanesa 11 AO Olympia Považská Bystrica 09.67 09.67
Mžky 60 m Durilová Dorota 11 BŠK Banská Bystrica 10.13 10.13
Mžky 60 m Dvorštiaková Nina 12 AC VICTORIA Turany 09.41 09.41
Mžky 60 m Fábová Tereza 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.58 09.58
Mžky 60 m Faťarová Nela 12 MAC REDOX Lučenec 10.37 10.37
Mžky 60 m Fatkulinová Paulína 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.70 10.70
Mžky 60 m Gallová Linda 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.86 09.86
Mžky 60 m Gavorníková Barbora 11 Atletický klub ZTS Martin 10.32 10.32
Mžky 60 m Glézlová Lívia 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky 60 m Grniaková Hana 12 BŠK Banská Bystrica 10.27 10.27
Mžky 60 m Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra 08.65 08.65
Mžky 60 m Hanuliaková Nikola 11 ŠK Juventa Žilina 08.81 08.81
Mžky 60 m Hašková Natália 12 MAC REDOX Lučenec 10.69 10.69
Mžky 60 m Hlúšková Tereza 12 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60 m Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom 09.35 09.35
Mžky 60 m Hortová Katarína 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.64 11.64
Mžky 60 m Hraňová Eliška 11 AO Sparta Považská Bystrica
Mžky 60 m Hromadová Terézia 12 Atletický klub Čadca
Mžky 60 m Hroncová Laura 12 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10.52 10.52
Mžky 60 m Hybská Zuzana 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky 60 m Chromiaková Anička 12 ŠK Juventa Žilina 10.10 10.10
Mžky 60 m Ivanová Lea 12 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 60 m Jančová Zuzana 11 AK Mostáreň Brezno 09.15 09.15
Mžky 60 m Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica 09.85 09.85
Mžky 60 m Janeková Nikola 11 AO Olympia Považská Bystrica 10.77 10.77
Mžky 60 m Janíčková Sára 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.56 09.56
Mžky 60 m Javorová Dominika 11 AK Mostáreň Brezno 09.47 09.47
Mžky 60 m Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom 08.56 08.56
Mžky 60 m Kameništiaková Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.02 09.02
Mžky 60 m Karáseková Mia 11 MAC REDOX Lučenec 10.87 10.87
Mžky 60 m Karkalíková Romana 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky 60 m Kmeťová Mária 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.03 10.03
Mžky 60 m Kocmundová Timea 11 AO Sparta Považská Bystrica
Mžky 60 m Kohútová Timea 11 AK Mostáreň Brezno 08.43 08.43
Mžky 60 m Kolajová Lenka 12 AK Mostáreň Brezno
Mžky 60 m Komžíková Alica 11 BŠK Banská Bystrica 10.34 10.34
Mžky 60 m Konečná Magdaléna 12 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60 m Koóšová Linda 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.62 09.62
Mžky 60 m Korečková Dominika 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60 m Koscelníková Marína 11 ŠK Juventa Žilina 09.73 09.73
Mžky 60 m Kováčová Lucia 11 ŠK Juventa Žilina 09.45 09.45
Mžky 60 m Kremenová Luciana 12 Atletický klub ZTS Martin 09.67 09.67
Mžky 60 m Krišicová Tamara 11 Atletický klub Čadca 09.54 09.54
Mžky 60 m Kubišová Lenka 11 AO Olympia Považská Bystrica 09.57 09.57
Mžky 60 m Kucejová Nina 11 ŠK Detva v pohybe 09.74 09.74
Mžky 60 m Kuklová Lenka 12 MAC REDOX Lučenec 11.20 11.20
Mžky 60 m Kullová Katarína 11 Atletický klub Čadca 09.94 09.94
Mžky 60 m Kuňáková Natália 12 AK Mostáreň Brezno
Mžky 60 m Kuzmová Jana 12 AK Maratón Rožňava 09.25 09.25
Mžky 60 m Lea Jaroš Alexandra 12 Atletický klub Čadca 10.57 10.57
Mžky 60 m Lehocká Laura 12 AO Olympia Považská Bystrica 09.87 09.87
Mžky 60 m Lieskovanová Simona 12 Atletický klub Čadca
Mžky 60 m Líšková Evelyn 11 MAC REDOX Lučenec 10.24 10.24
Mžky 60 m Lukáčová Lucia 12 MŠk Žiar nad Hronom 09.76 09.76
Mžky 60 m Lukušová Dáša 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.66 09.66
Mžky 60 m Luptáková Viktória 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.17 10.17
Mžky 60 m Matúšková Martina 12 CVČ Liptovský Mikuláš 10.24
Mžky 60 m Melová Mia Timea 12 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 60 m Mihaliková Natália 12 BŠK Banská Bystrica 09.09 09.09
Mžky 60 m Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra 09.41 09.41
Mžky 60 m Miklošíková Lilliana 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.46 11.46
Mžky 60 m Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom 09.07 09.07
Mžky 60 m Mojžišová Ela 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.39 10.30
Mžky 60 m Motúzová Karolína 11 AO Olympia Považská Bystrica 09.27 09.27
Mžky 60 m Mušková Hana 12 MAC REDOX Lučenec 11.30 11.30
Mžky 60 m Nagyová Lilla 11 MAC REDOX Lučenec 08.96 08.96
Mžky 60 m Olaš Olivia 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.17 10.17
Mžky 60 m Pračková Emma 12 MAC REDOX Lučenec 09.75 09.75
Mžky 60 m Prítulová Tatiana 11 ŠK Detva v pohybe 10.12 10.12
Mžky 60 m Račáková Daniela 12 Atletický klub ZTS Martin 10.26 10.26
Mžky 60 m Rapčanová Katarína 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.51 09.51
Mžky 60 m Reháková Zuzana 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.84 09.84
Mžky 60 m Rošková Patrícia 12 MŠk Žiar nad Hronom 10.48 10.48
Mžky 60 m Rovňanová Nina 11 BŠK Banská Bystrica 08.88 08.88
Mžky 60 m Rusnáková Laura 12 AK Mostáreň Brezno
Mžky 60 m Sacherová Vivien 12 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60 m Schvarzbacherová Michaela 12 AK Mostáreň Brezno
Mžky 60 m Solárová Alexandra 12 ŠK Juventa Žilina 10.86 10.86
Mžky 60 m Striežovská Kristína 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.71 10.71
Mžky 60 m Svitačová Stella 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10.73 10.73
Mžky 60 m Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe 09.14 09.14
Mžky 60 m Šádeková Liliana 11 AK Mostáreň Brezno 09.24 09.24
Mžky 60 m Šatková Tamara 11 BŠK Banská Bystrica 09.48 09.48
Mžky 60 m Šmáriková Saskia 11 ŠK Juventa Žilina 10.57 10.57
Mžky 60 m Štefanková Natálie 12 MŠk Žiar nad Hronom 10.21 10.21
Mžky 60 m Štefunová Liliana 12 ŠK Juventa Žilina 11.04
Mžky 60 m Štulrajterová Nela 12 AK Mostáreň Brezno
Mžky 60 m Šulyová Nina 11 AO Olympia Považská Bystrica 10.50 10.50
Mžky 60 m Šušková Michaela 12 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 08.92 08.92
Mžky 60 m Turáková Júlia 11 Atletický klub Krupina
Mžky 60 m Turzová Nina 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.66 08.66
Mžky 60 m Vajsová Ela 12 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.40
Mžky 60 m Valovičová Nela 12 ŠK Juventa Žilina 10.04 10.04
Mžky 60 m Vojvodíková Ema 12 Atletický klub Čadca 10.62 10.62
Mžky 60 m Zádorová Vanessa 11 BŠK Banská Bystrica 10.10 10.10
Mžky 60 m Zlatošová Veronika 12 AO Olympia Považská Bystrica 11.23 11.23
Mžky 600 m Antalová Ema 11 Atletika Dubnica nad Váhom 1:47.16 1:47.16
Mžky 600 m Brezániová Mária 12 ŠK Juventa Žilina 2:07.72 2:07.72
Mžky 600 m Brezinová Liliana 12 AC Stavbár Nitra 2:19.94 2:19.94
Mžky 600 m Buková Michaela 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:35.71 2:35.71
Mžky 600 m Červená Patrícia 11 ŠK Juventa Žilina 2:14.50 2:14.50
Mžky 600 m Čipčalová Soňa 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:05.91 2:05.91
Mžky 600 m Ďalogová Tamara 12 MAC REDOX Lučenec
Mžky 600 m Ďanovská Rebeka 11 Atletický klub ZTS Martin 2:29.50 2:29.50
Mžky 600 m Gallová Linda 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:18.43 2:18.07
Mžky 600 m Gregová Simona 11 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 600 m Grniaková Hana 12 BŠK Banská Bystrica 2:27.84 2:21.82
Mžky 600 m Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra 1:47.94 1:47.94
Mžky 600 m Hanuliaková Nikola 11 ŠK Juventa Žilina 2:02.91 2:02.91
Mžky 600 m Hašková Natália 12 MAC REDOX Lučenec
Mžky 600 m Helíková Klára 12 AO Olympia Považská Bystrica 2:19.06 2:19.06
Mžky 600 m Hládeková Dominika 12 AC VICTORIA Turany 2:24.02 2:24.02
Mžky 600 m Hládeková Lenka 12 AC VICTORIA Turany 2:20.31 2:20.31
Mžky 600 m Hlúšková Tereza 12 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 600 m Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom 2:05.75 2:05.75
Mžky 600 m Horňáková Nelka 11 CVČ Liptovský Mikuláš 2:01.27 2:01.27
Mžky 600 m Hybská Zuzana 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky 600 m Chromiaková Anička 12 ŠK Juventa Žilina 2:17.14 2:17.14
Mžky 600 m Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica 2:14.11
Mžky 600 m Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom 1:58.96
Mžky 600 m Karkalíková Romana 11 BŠK Banská Bystrica 2:15.09 2:14.88
Mžky 600 m Kašperová Ela 12 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:28.37 2:23.02
Mžky 600 m Kmeťová Mária 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:28.68 2:05.97
Mžky 600 m Kolajová Lenka 12 AK Mostáreň Brezno
Mžky 600 m Konečná Magdaléna 12 MAC REDOX Lučenec
Mžky 600 m Koóšová Linda 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:10.67 2:10.67
Mžky 600 m Korečková Dominika 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 600 m Koscelníková Marína 11 ŠK Juventa Žilina 2:06.26 2:06.26
Mžky 600 m Košútová Adela 11 AO Olympia Považská Bystrica 2:25.97 2:25.97
Mžky 600 m Kucejová Nina 11 ŠK Detva v pohybe 2:17.19 2:17.19
Mžky 600 m Kucharová Alexandra 11 AO Olympia Považská Bystrica 2:19.77 2:19.77
Mžky 600 m Kullová Katarína 11 Atletický klub Čadca 2:35.04
Mžky 600 m Kureková Hana 11 AO Sparta Považská Bystrica 2:11.48 2:11.48
Mžky 600 m Kuzmová Jana 12 AK Maratón Rožňava 2:07.57 2:07.57
Mžky 600 m Líšková Evelyn 11 MAC REDOX Lučenec
Mžky 600 m Luptáková Viktória 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:18.35 2:13.42
Mžky 600 m Matúšková Martina 12 CVČ Liptovský Mikuláš 2:40.2 2:40.2
Mžky 600 m Mejtská Sofia 11 AC VICTORIA Turany
Mžky 600 m Mesíková Kristína 11 BŠK Banská Bystrica 2:21.35 2:21.35
Mžky 600 m Miklošíková Lilliana 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:26.08 2:26.08
Mžky 600 m Minichová Ema 11 Atletický klub ZTS Martin 2:04.70 2:04.70
Mžky 600 m Mišková Ema 11 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 600 m Mojžišová Ela 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:24.73
Mžky 600 m Motúzová Karolína 11 AO Olympia Považská Bystrica 2:00.67 2:00.67
Mžky 600 m Mušková Hana 12 MAC REDOX Lučenec
Mžky 600 m Nagyová Lilla 11 MAC REDOX Lučenec 1:58.81 1:58.81
Mžky 600 m Pavlendová Martina 11 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžky 600 m Pavlendová Michaela 11 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžky 600 m Prítulová Tatiana 11 ŠK Detva v pohybe 2:19.90
Mžky 600 m Rakytová Sofia 12 AC VICTORIA Turany 2:15.05 2:15.05
Mžky 600 m Rešetárová Eliška 11 Aquapark triatlon Turčianske Teplice 1:55.31 1:55.31
Mžky 600 m Rošková Patrícia 12 MŠk Žiar nad Hronom 2:23.97 2:23.97
Mžky 600 m Rusnáková Laura 12 AK Mostáreň Brezno
Mžky 600 m Sacherová Vivien 12 MAC REDOX Lučenec
Mžky 600 m Solárová Alexandra 12 ŠK Juventa Žilina 2:17.45 2:17.45
Mžky 600 m Suržinová Sarah 11 Atletický klub ZTS Martin 2:03.41 2:03.41
Mžky 600 m Svitačová Stella 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:24.43 2:21.84
Mžky 600 m Štefunová Liliana 12 ŠK Juventa Žilina 2:31.87
Mžky 600 m Štulrajterová Nela 12 AK Mostáreň Brezno 2:19.80 2:19.80
Mžky 600 m Šuleková Alica 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:16.66 2:16.66
Mžky 600 m Urblíková Katarína 12 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 600 m Vajsová Ela 12 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:00.37 2:00.37
Mžky 600 m Zádorová Vanessa 11 BŠK Banská Bystrica 2:21.74 2:21.74
Mžky 1500 m Bojtošová Nikoleta 11 MAC REDOX Lučenec 6:35.16 6:35.16
Mžky 1500 m Didiová Terézia 12 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 1500 m Hraňová Eliška 11 AO Sparta Považská Bystrica
Mžky 1500 m Husková Laura 11 Atletický klub ZTS Martin 5:41.14 5:41.14
Mžky 1500 m Jančová Zuzana 11 AK Mostáreň Brezno
Mžky 1500 m Kohútová Timea 11 AK Mostáreň Brezno
Mžky 1500 m Lehocká Laura 12 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 1500 m Rašlíková Lenka 11 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 1500 m Rešetárová Eliška 11 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Mžky 1500 m Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe 6:05.34 6:05.34
Mžky 60m p 76,2-7,5 Brzá Ema 11 AO Olympia Považská Bystrica 10.93 10.93
Mžky 60m p 76,2-7,5 Budovcová Zoja 11 AK Mostáreň Brezno 10.72 10.72
Mžky 60m p 76,2-7,5 Čipčalová Soňa 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ďurajková Vanesa 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Gallová Linda 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 60m p 76,2-7,5 Hanuliaková Nikola 11 ŠK Juventa Žilina
Mžky 60m p 76,2-7,5 Harmaniaková Laura 11 AO Olympia Považská Bystrica 12.93 12.93
Mžky 60m p 76,2-7,5 Horňáková Nelka 11 CVČ Liptovský Mikuláš 10.88 10.88
Mžky 60m p 76,2-7,5 Hudecová Nikol 11 AK Mostáreň Brezno 12.61 12.61
Mžky 60m p 76,2-7,5 Janíčková Sára 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 60m p 76,2-7,5 Košútová Adela 11 AO Olympia Považská Bystrica 13.15 13.15
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kubišová Lenka 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kuzmová Jana 12 AK Maratón Rožňava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Lukušová Dáša 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 13.38 13.38
Mžky 60m p 76,2-7,5 Lukušová Katarína 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.42 12.42
Mžky 60m p 76,2-7,5 Majchútová Anna 11 AK Mostáreň Brezno
Mžky 60m p 76,2-7,5 Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra 11.98 11.98
Mžky 60m p 76,2-7,5 Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom 12.97 12.97
Mžky 60m p 76,2-7,5 Motúzová Karolína 11 AO Olympia Považská Bystrica 12.43 12.43
Mžky 60m p 76,2-7,5 Olaš Olivia 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pôbišová Lea 11 AK Mostáreň Brezno 11.02 11.02
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pračková Emma 12 MAC REDOX Lučenec 13.47 13.47
Mžky chôdza 2000 m Froľová Victoria 12 AC VICTORIA Turany 13:57.87 13:57.87
Mžky chôdza 2000 m Harmaniaková Laura 11 AO Olympia Považská Bystrica 12:51.95 12:51.95
Mžky chôdza 2000 m Kručinská Kristína 11 AC VICTORIA Turany 14:20.72 14:20.72
Mžky chôdza 2000 m Rašnerová Michaela 12 Atletický klub Krupina 13:35.07 13:35.07
Mžky výška Cingelová Klára 11 AO Sparta Považská Bystrica
Mžky výška Dimitriu Mia 12 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky výška Drozdová Michaela 12 ŠK Juventa Žilina 130 130
Mžky výška Drugdová Amália 12 MAC REDOX Lučenec
Mžky výška Ďurajková Vanesa 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky výška Fábová Tereza 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky výška Hanusková Marcela 12 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Mžky výška Helíková Klára 12 AO Olympia Považská Bystrica 120 120
Mžky výška Kocmundová Timea 11 AO Sparta Považská Bystrica
Mžky výška Košíková Alica 11 ŠK Juventa Žilina
Mžky výška Košútová Adela 11 AO Olympia Považská Bystrica 130 130
Mžky výška Kováčová Lucia 11 ŠK Juventa Žilina 131 131
Mžky výška Kucejová Nina 11 ŠK Detva v pohybe 125 125
Mžky výška Kureková Hana 11 AO Sparta Považská Bystrica
Mžky výška Lukušová Katarína 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 135 135
Mžky výška Petríková Karolína 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky výška Pôbišová Lea 11 AK Mostáreň Brezno 140 140
Mžky výška Prítulová Tatiana 11 ŠK Detva v pohybe 125 125
Mžky výška Rakytová Sofia 12 AC VICTORIA Turany 110 110
Mžky výška Rapčanová Katarína 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky výška Šmáriková Saskia 11 ŠK Juventa Žilina 115 115
Mžky výška Valovičová Nela 12 ŠK Juventa Žilina
Mžky diaľka Bais Ela 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky diaľka Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 493 493
Mžky diaľka Bielová Rebecca 12 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky diaľka Bolčeková Nikol 12 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky diaľka Brezániová Mária 12 ŠK Juventa Žilina 363 363
Mžky diaľka Brezinová Liliana 12 AC Stavbár Nitra 224
Mžky diaľka Brzá Ema 11 AO Olympia Považská Bystrica 420 424
Mžky diaľka Bučková Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 370 370
Mžky diaľka Budovcová Zoja 11 AK Mostáreň Brezno 415 415
Mžky diaľka Buková Michaela 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Cingelová Klára 11 AO Sparta Považská Bystrica 386 386
Mžky diaľka Červenáková Lilien 12 MAC REDOX Lučenec
Mžky diaľka Ďalogová Tamara 12 MAC REDOX Lučenec
Mžky diaľka Didiová Terézia 12 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky diaľka Dimitriu Mia 12 MŠk Žiar nad Hronom 358 358
Mžky diaľka Drozdová Michaela 12 ŠK Juventa Žilina 356 356
Mžky diaľka Drugdová Amália 12 MAC REDOX Lučenec
Mžky diaľka Durilová Dorota 11 BŠK Banská Bystrica 367 367
Mžky diaľka Dvorštiaková Nina 12 AC VICTORIA Turany 373 373
Mžky diaľka Fábová Tereza 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Faťarová Nela 12 MAC REDOX Lučenec
Mžky diaľka Fatkulinová Paulína 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Froľová Victoria 12 AC VICTORIA Turany 338 338
Mžky diaľka Glézlová Lívia 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky diaľka Grniaková Hana 12 BŠK Banská Bystrica
Mžky diaľka Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra 448 448
Mžky diaľka Harmaniaková Laura 11 AO Olympia Považská Bystrica 367 367
Mžky diaľka Helíková Klára 12 AO Olympia Považská Bystrica 322 322
Mžky diaľka Hládeková Dominika 12 AC VICTORIA Turany
Mžky diaľka Hládeková Lenka 12 AC VICTORIA Turany
Mžky diaľka Hortová Katarína 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky diaľka Hudecová Nikol 11 AK Mostáreň Brezno 397 397
Mžky diaľka Chromiaková Anička 12 ŠK Juventa Žilina 332 332
Mžky diaľka Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica 346 346
Mžky diaľka Janíčková Sára 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 357 357
Mžky diaľka Javorová Dominika 11 AK Mostáreň Brezno
Mžky diaľka Kameništiaková Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 409 409
Mžky diaľka Karáseková Mia 11 MAC REDOX Lučenec
Mžky diaľka Kašperová Ela 12 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 288
Mžky diaľka Kertészová Lucia 11 MAC REDOX Lučenec
Mžky diaľka Kmeťová Mária 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 357 357
Mžky diaľka Kocmundová Timea 11 AO Sparta Považská Bystrica
Mžky diaľka Kohútová Timea 11 AK Mostáreň Brezno 426 426
Mžky diaľka Komžíková Alica 11 BŠK Banská Bystrica 312 312
Mžky diaľka Korečková Dominika 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Košíková Alica 11 ŠK Juventa Žilina 360 360
Mžky diaľka Kováčová Lucia 11 ŠK Juventa Žilina 386 386
Mžky diaľka Kuklová Lenka 12 MAC REDOX Lučenec
Mžky diaľka Kuňáková Natália 12 AK Mostáreň Brezno
Mžky diaľka Lehocká Laura 12 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky diaľka Lukáčová Lucia 12 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky diaľka Luptáková Viktória 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 310 310
Mžky diaľka Majchútová Anna 11 AK Mostáreň Brezno 390 390
Mžky diaľka Mejtská Sofia 11 AC VICTORIA Turany
Mžky diaľka Mesíková Kristína 11 BŠK Banská Bystrica 310 310
Mžky diaľka Mihaliková Natália 12 BŠK Banská Bystrica 375 375
Mžky diaľka Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra 414 414
Mžky diaľka Miklošíková Lilliana 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Mojžišová Ela 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Nagyová Lilla 11 MAC REDOX Lučenec 367 367
Mžky diaľka Olaš Olivia 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 327 327
Mžky diaľka Petríková Karolína 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky diaľka Rapčanová Katarína 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 360 360
Mžky diaľka Rašnerová Michaela 12 Atletický klub Krupina 268 268
Mžky diaľka Reháková Zuzana 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 275 275
Mžky diaľka Schvarzbacherová Michaela 12 AK Mostáreň Brezno
Mžky diaľka Solárová Alexandra 12 ŠK Juventa Žilina 322 322
Mžky diaľka Šádeková Liliana 11 AK Mostáreň Brezno 397 397
Mžky diaľka Štefunová Liliana 12 ŠK Juventa Žilina
Mžky diaľka Šuleková Alica 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Šulyová Nina 11 AO Olympia Považská Bystrica 250 250
Mžky diaľka Turáková Júlia 11 Atletický klub Krupina
Mžky diaľka Turzová Nina 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 383 383
Mžky diaľka Zádorová Vanessa 11 BŠK Banská Bystrica 294 294
Mžky diaľka Zlatošová Veronika 12 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky guľa 2 kg Ambružová Timea 11 CVČ Liptovský Mikuláš 07.35 07.35
Mžky guľa 2 kg Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 08.83 08.83
Mžky guľa 2 kg Čipčalová Soňa 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky guľa 2 kg Hudecová Nikol 11 AK Mostáreň Brezno 06.44 06.44
Mžky guľa 2 kg Janeková Nikola 11 AO Olympia Považská Bystrica 06.97 06.97
Mžky guľa 2 kg Karkalíková Romana 11 BŠK Banská Bystrica 06.73 06.73
Mžky guľa 2 kg Kertészová Lucia 11 MAC REDOX Lučenec
Mžky guľa 2 kg Komžíková Alica 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky guľa 2 kg Košíková Alica 11 ŠK Juventa Žilina
Mžky guľa 2 kg Kremenová Luciana 12 Atletický klub ZTS Martin 08.28 08.28
Mžky guľa 2 kg Kucharová Alexandra 11 AO Olympia Považská Bystrica 06.42 06.42
Mžky guľa 2 kg Mihaliková Natália 12 BŠK Banská Bystrica
Mžky guľa 2 kg Pračková Emma 12 MAC REDOX Lučenec
Mžky guľa 2 kg Reháková Zuzana 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 07.94 07.94
Mžky guľa 2 kg Suržinová Sarah 11 Atletický klub ZTS Martin 07.37 07.37
Mžky guľa 2 kg Šatková Tamara 11 BŠK Banská Bystrica 07.75 07.75
Mžky guľa 2 kg Šmáriková Saskia 11 ŠK Juventa Žilina
Mžky guľa 2 kg Turáková Júlia 11 Atletický klub Krupina
Mžky guľa 2 kg Valovičová Nela 12 ŠK Juventa Žilina