<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo Dorasteneckej ligy, Dubnica nad Váhom, 14. 5. 2023

Kategórie Disciplína ŠČ Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dci 100 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 12.37 12.37
Dci 100 m Bayer Matúš 07 Naša atletika Bratislava
Dci 100 m Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 13.26 13.26
Dci 100 m Bíroš Dávid 06 ŠK Juventa Žilina
Dci 100 m Červeň Benjamín 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dci 100 m Elegańczyk Bartłomiej Matúš (H) 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.02 12.02
Dci 100 m Gajan Ján 08 TJ Tatran Spišská Nová Ves
Dci 100 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 11.99 11.99
Dci 100 m Halász Alex 06 AK AŠK Slávia Trnava 12.49 12.49
Dci 100 m (1/4) Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 100 m Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica 13.00 13.00
Dci 100 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 11.97 11.97
Dci 100 m Jelínek Jakub 07 Atletický klub ZTS Martin 12.86 12.86
Dci 100 m Kolek Bohuslav 09 Naša atletika Bratislava 14.80 14.80
Dci 100 m Koronthály Oliver 06 Naša atletika Bratislava 13.93 13.93
Dci 100 m Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dci 100 m Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.56 11.56
Dci 100 m Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.56 12.56
Dci 100 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 11.71 11.71
Dci 100 m (1/4) Mišinec Maxim 07 AK Slávia Trenčín o.z. 12.37 12.37
Dci 100 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky 12.13 12.13
Dci 100 m Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 12.77 12.77
Dci 100 m Pavlík Filip 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dci 100 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 11.65 11.65
Dci 100 m Roman Martin 07 Naša atletika Bratislava
Dci 100 m (1/1) Rúrik Marco 07 AO Olympia Považská Bystrica 12.56 12.56
Dci 100 m Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 11.60 11.60
Dci 100 m (3/4) Turčan Lukáš 06 ŠK Juventa Žilina 13.63 13.63
Dci 100 m (3/4) Turčan Matúš 08 ŠK Juventa Žilina 13.89 13.89
Dci 100 m Varhaník Martin 06 AK Slávia Trenčín o.z. 10.91 10.91
Dci 100 m Vicáň Dávid 08 Atletický klub ZTS Martin 12.24 12.24
Dci 100 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 12.32 12.32
Dci 100 m (1/2) Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica 13.01 13.01
Dci 100 m (1/2) Zeman Jakub 07 AK Slávia Trenčín o.z.
Dci 200 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 25.44 25.44
Dci 200 m Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky 27.83 27.83
Dci 200 m Bayer Matúš 07 Naša atletika Bratislava 25.23 25.23
Dci 200 m Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 200 m Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 28.01 28.01
Dci 200 m Briš Tomáš 08 ŠK Juventa Žilina 24.32 24.32
Dci 200 m Dávid Peter (H) 06 Atletický klub ZTS Martin 22.70 22.70
Dci 200 m Elegańczyk Bartłomiej Matúš (H) 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.53 24.53
Dci 200 m (1/4) Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 200 m Havaš Matúš (H) 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 28.57
Dci 200 m Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica
Dci 200 m Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica 28.72 28.72
Dci 200 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 23.98 23.98
Dci 200 m Hruška Adam 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dci 200 m Koronthály Oliver 06 Naša atletika Bratislava 28.45 28.45
Dci 200 m Krepop Samuel 07 AK AŠK Slávia Trnava 24.54 24.54
Dci 200 m Kuffa Šimon 07 ŠK Juventa Žilina
Dci 200 m Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.84 23.84
Dci 200 m Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 200 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 24.14 24.14
Dci 200 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky 24.15 24.15
Dci 200 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 22.95 22.95
Dci 200 m Roman Martin 07 Naša atletika Bratislava 26.12 26.12
Dci 200 m Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 23.34 23.34
Dci 200 m Šluch Marek 07 Atletický klub ZTS Martin
Dci 200 m Šprlák Juraj 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dci 200 m Štefík Lukáš 06 Deti v pohybe Šamorín
Dci 200 m (3/4) Turčan Lukáš 06 ŠK Juventa Žilina 28.37 28.37
Dci 200 m (3/4) Turčan Matúš 08 ŠK Juventa Žilina
Dci 200 m Žbodák Martin 07 AO Sparta Považská Bystrica 27.38 27.38
Dci 400 m Abramov Michael 09 AK AŠK Slávia Trnava 67.61 67.61
Dci 400 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 59.12 59.12
Dci 400 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 52.96 52.96
Dci 400 m Fojtík Jakub 07 BŠK Banská Bystrica 54.72 54.72
Dci 400 m Havaš Matúš (H) 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 53.94 53.94
Dci 400 m Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin 57.83 57.83
Dci 400 m Korinek Matúš 08 Atletický klub ZTS Martin 60.04 60.04
Dci 400 m Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dci 400 m Kožuch Filip 08 Atletický klub AC Malacky
Dci 400 m Krepop Samuel 07 AK AŠK Slávia Trnava 52.14 52.14
Dci 400 m Kuffa Šimon 07 ŠK Juventa Žilina 66.82 66.82
Dci 400 m Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica 82.16 82.16
Dci 400 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 67.55 67.55
Dci 400 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky 54.48 54.48
Dci 400 m Šluch Marek 07 Atletický klub ZTS Martin 65.08 65.08
Dci 400 m Štefík Lukáš 06 Deti v pohybe Šamorín 59.94 59.94
Dci 400 m Varhaník Martin 06 AK Slávia Trenčín o.z. 52.25 52.25
Dci 800 m Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky 2:25.16 2:25.16
Dci 800 m Bíroš Dávid 06 ŠK Juventa Žilina
Dci 800 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 1:59.71 1:59.71
Dci 800 m Frajt Juraj 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 800 m Gajan Ján 08 TJ Tatran Spišská Nová Ves 2:15.41 2:15.41
Dci 800 m Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:46.90 2:45.50
Dci 800 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 2:36.56 2:36.56
Dci 800 m (1/4) Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica 2:44.71 2:44.71
Dci 800 m (1/4) Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica 2:43.44 2:43.44
Dci 800 m Laczkó Dániel 06 Atletický club Nové Zámky 2:15.19 2:15.19
Dci 800 m Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:12.07 2:12.07
Dci 800 m Szépe Pavel 08 Atletický klub ZTS Martin 2:29.12 2:29.12
Dci 800 m Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina 2:10.18 2:10.18
Dci 1500 m Bédi Filip 08 Atletický club Nové Zámky
Dci 1500 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky
Dci 1500 m Čičko Patrik 07 AK AŠK Slávia Trnava 5:30.93 5:30.93
Dci 1500 m Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky
Dci 1500 m (1/1) Petrovics Sebastián 07 Atletický club Nové Zámky 6:27.38 6:27.38
Dci 1500 m Šelc Daniel 09 Atletický klub AC Malacky
Dci 3000 m Gajdoš Martin 09 ŠK Juventa Žilina 12:00.84 12:00.84
Dci 3000 m Gärtner Mikuláš 06 ŠK Juventa Žilina 10:46.59 10:46.59
Dci 3000 m Jonek Bohdan 06 Maratón klub Rajec 09:35.5 09:35.5
Dci 3000 m Jonek Tobiáš 06 Maratón klub Rajec 09:36.2 09:36.2
Dci 3000 m (1/3) Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica 11:35.33 11:35.33
Dci 3000 m Samek Lukáš 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom 12:47.96 12:47.96
Dci 3000 m Sokolík Andrej 06 Atletický klub ZTS Martin 10:29.96 10:29.96
Dci 3000 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky 10:42.91
Dci 110 m pr. 91,4 Dávid Peter (H) 06 Atletický klub ZTS Martin 13.86 13.86
Dci 110 m pr. 91,4 (1/2) Drobena Ján 07 AK Slávia Trenčín o.z. 20.08 20.08
Dci 110 m pr. 91,4 Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 15.46 15.46
Dci 110 m pr. 91,4 Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 15.40 15.40
Dci 110 m pr. 91,4 Horný Jakub 07 Individuálny člen SAZ
Dci 110 m pr. 91,4 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 16.04 16.04
Dci 110 m pr. 91,4 Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky
Dci 110 m pr. 91,4 Pelikán Šimon 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.12 15.12
Dci 110 m pr. 91,4 (1/3) Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 16.44 16.44
Dci 110 m pr. 91,4 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky
Dci 110 m pr. 91,4 Vrabeľ Ondrej (H) 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 110 m pr. 91,4 (1/4) Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 21.70 21.70
Dci 400 m pr. 83,8 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 64.76 64.76
Dci 400 m pr. 83,8 Lipka Martin 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 400 m pr. 83,8 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 70.80 68.97
Dci 400 m pr. 83,8 Pelikán Šimon 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 59.73 59.73
Dci 400 m pr. 83,8 (1/3) Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 63.18 63.18
Dci 400 m pr. 83,8 Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 71.45 71.45
Dci 400 m pr. 83,8 Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky
Dci 400 m pr. 83,8 (1/1) Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 68.29 68.29
Dci 400 m pr. 83,8 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 63.97 63.97
Dci 400 m pr. 83,8 Vrabeľ Ondrej (H) 06 Atletický club Nové Zámky 58.06 58.06
Dci 400 m pr. 83,8 Žbodák Martin 07 AO Sparta Považská Bystrica
Dci 400 m pr. 83,8 Židek Marko 07 Atletický klub ZTS Martin
Dci 2000 m pr. 83,8 Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 07:46.73 07:46.73
Dci 2000 m pr. 83,8 Grolmus Lukáš 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 2000 m pr. 83,8 Hulka Alex 06 ŠK Jablonica 06:07.67 06:07.67
Dci 2000 m pr. 83,8 Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 10:09.12 10:09.12
Dci 2000 m pr. 83,8 Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky
Dci výška (1/4) Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 160 160
Dci výška (1/3) Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 175 175
Dci výška Fojtík Jakub 07 BŠK Banská Bystrica 170 170
Dci výška Jelínek Jakub 07 Atletický klub ZTS Martin 160 160
Dci výška Jurga Adam 09 ŠK Juventa Žilina 166 166
Dci výška Marti Viktor 06 Atletický club Nové Zámky 155 160
Dci výška Michalko Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 175 175
Dci výška Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 166 166
Dci výška Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 182 182
Dci výška Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 175 175
Dci výška (1/1) Rúrik Marco 07 AO Olympia Považská Bystrica 155 155
Dci výška Ščepán Michal 08 Atletický klub AC Malacky
Dci výška Šlajferčík Tobias 07 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 182 182
Dci výška (1/4) Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 155 155
Dci žrď (1/4) Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 260 260
Dci žrď Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 275 275
Dci žrď (1/1) Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 290 290
Dci diaľka Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 469 469
Dci diaľka Briš Tomáš 08 ŠK Juventa Žilina 580 580
Dci diaľka (1/4) Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 556 556
Dci diaľka (1/3) Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 563 563
Dci diaľka Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 591 591
Dci diaľka Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 579 579
Dci diaľka Kolek Bohuslav 09 Naša atletika Bratislava 424 424
Dci diaľka Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 489 489
Dci diaľka Michalko Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 605 605
Dci diaľka (1/4) Mišinec Maxim 07 AK Slávia Trenčín o.z. 538 538
Dci diaľka Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 602 602
Dci diaľka Pavlík Filip 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 383
Dci diaľka Sedláček Victor Heinz 07 AK Slávia Trenčín o.z. 485
Dci diaľka (3/4) Turčan Lukáš 06 ŠK Juventa Žilina 528 528
Dci diaľka (3/4) Turčan Matúš 08 ŠK Juventa Žilina 494 494
Dci diaľka Vrabeľ Ondrej (H) 06 Atletický club Nové Zámky 656 656
Dci diaľka (1/2) Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica 478 478
Dci diaľka Záležák Šimon (H) 08 Atletický club Nové Zámky 597 597
Dci trojskok (1/2) Drobena Ján 07 AK Slávia Trenčín o.z. 11.52 11.52
Dci trojskok Marti Viktor 06 Atletický club Nové Zámky 10.96 10.96
Dci trojskok Michlík Richard 06 ŠK Juventa Žilina 12.66 12.66
Dci trojskok Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 11.86 11.86
Dci trojskok (1/1) Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 11.04 11.04
Dci guľa 5 kg Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky 10.43 10.43
Dci guľa 5 kg Březovič Richard (H) (C) 07 Atletický club Nové Zámky 14.91 14.91
Dci guľa 5 kg (1/4) Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 13.90 13.90
Dci guľa 5 kg (1/3) Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dci guľa 5 kg Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 12.10 12.10
Dci guľa 5 kg Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 10.77 10.77
Dci guľa 5 kg Kaprálik Kristián 08 AO Olympia Považská Bystrica 06.17 06.17
Dci guľa 5 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.55 09.55
Dci guľa 5 kg (1/4) Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica 07.16 07.16
Dci guľa 5 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 12.28 12.28
Dci guľa 5 kg Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.92 08.92
Dci guľa 5 kg Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.37 11.37
Dci guľa 5 kg Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.22 11.22
Dci guľa 5 kg Moskáľ Juraj 07 Atletický klub Čadca 11.59 11.59
Dci guľa 5 kg (1/4) Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dci guľa 5 kg (1/3) Petrík Filip 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dci guľa 5 kg (1/1) Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Dci guľa 5 kg (1/1) Tóth Attila 07 Atletický club Nové Zámky
Dci disk 1,5 kg Březovič Richard (H) (C) 07 Atletický club Nové Zámky
Dci disk 1,5 kg (1/4) Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 40.58 42.45
Dci disk 1,5 kg Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky
Dci disk 1,5 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 31.71 31.71
Dci disk 1,5 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 25.12 25.12
Dci disk 1,5 kg Lešňovský Juraj Jaroslav (H) 07 Atletický klub ZTS Martin 37.82 37.82
Dci disk 1,5 kg Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.77 25.77
Dci disk 1,5 kg (1/3) Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica 20.07 20.07
Dci disk 1,5 kg (1/4) Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 15.60 15.60
Dci disk 1,5 kg Perin Alessandro 08 Atletický klub AC Malacky
Dci disk 1,5 kg (1/1) Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Dci disk 1,5 kg Szépe Pavel 08 Atletický klub ZTS Martin
Dci disk 1,5 kg Ščepán Michal 08 Atletický klub AC Malacky
Dci disk 1,5 kg (1/1) Tóth Attila 07 Atletický club Nové Zámky
Dci kladivo 5 kg Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky 26.02 26.02
Dci kladivo 5 kg (1/4) Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 35.20 35.20
Dci kladivo 5 kg Kaprálik Kristián 08 AO Olympia Považská Bystrica 12.93 12.93
Dci kladivo 5 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 26.35 26.35
Dci kladivo 5 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 29.68 29.68
Dci kladivo 5 kg (1/1) Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky 16.73 16.73
Dci kladivo 5 kg Lešňovský Juraj Jaroslav (H) 07 Atletický klub ZTS Martin 44.41 44.41
Dci kladivo 5 kg Perin Alessandro 08 Atletický klub AC Malacky
Dci kladivo 5 kg (1/3) Petrík Filip 08 AO Olympia Považská Bystrica 16.43 16.43
Dci kladivo 5 kg (1/1) Tóth Attila 07 Atletický club Nové Zámky
Dci oštep 700 g Březovič Richard (H) (C) 07 Atletický club Nové Zámky 62.90 62.90
Dci oštep 700 g Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava
Dci oštep 700 g Halász Alex 06 AK AŠK Slávia Trnava 36.15 36.15
Dci oštep 700 g (1/4) Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 44.73 44.73
Dci oštep 700 g (1/1) Holma Alex 07 AO Olympia Považská Bystrica 22.39 22.39
Dci oštep 700 g Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 36.33 36.33
Dci oštep 700 g Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.25 25.25
Dci oštep 700 g Lešňovský Juraj Jaroslav (H) 07 Atletický klub ZTS Martin 42.96 43.32
Dci oštep 700 g Moskáľ Juraj 07 Atletický klub Čadca 39.80 39.80
Dci oštep 700 g Piteľ Adrián 08 Atletický klub Čadca 24.45 24.45
Dci oštep 700 g Sedláček Victor Heinz 07 AK Slávia Trenčín o.z. 42.48 42.48
Dci oštep 700 g Záležák Šimon (H) 08 Atletický club Nové Zámky 29.86 29.86
Dci oštep 700 g (1/4) Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 18.88 18.88
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Abramov Michael 09 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/3) Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) Čičko Patrik 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby (2/4) Dávid Peter (H) 06 Atletický klub ZTS Martin (B)
Dci 4 x 100 m kluby (1/3) Drobena Ján 07 AK Slávia Trenčín o.z.
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 4 x 100 m kluby (2/3) Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin (B)
Dci 4 x 100 m kluby (2/2) Jelínek Jakub 07 Atletický klub ZTS Martin (B)
Dci 4 x 100 m kluby (2/1) Korinek Matúš 08 Atletický klub ZTS Martin (B)
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Kožuch Filip 08 Atletický klub AC Malacky
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) Marti Viktor 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) Michalko Matej 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) Mišinec Maxim 07 AK Slávia Trenčín o.z.
Dci 4 x 100 m kluby (1/3) Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Dci 4 x 100 m kluby (1/3) Perin Alessandro 08 Atletický klub AC Malacky
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Petrovics Sebastián 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) Rúrik Marco 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Sedláček Victor Heinz 07 AK Slávia Trenčín o.z.
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) Ščepán Michal 08 Atletický klub AC Malacky
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) Šelc Daniel 09 Atletický klub AC Malacky
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Vicáň Dávid 08 Atletický klub ZTS Martin (A)
Dci 4 x 100 m kluby (1/3) Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) Zeman Jakub 07 AK Slávia Trenčín o.z.
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky
Dci 1-2-3-4 kluby (3/1) Bédi Filip 08 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (3/2) Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Halász Alex 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (2/1) Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (3/3) Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Korinek Matúš 08 Atletický klub ZTS Martin
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Kožuch Filip 08 Atletický klub AC Malacky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Krepop Samuel 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (3/4) Laczkó Dániel 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (2/3) Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (2/4) Petrovics Sebastián 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (2/2) Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Šelc Daniel 09 Atletický klub AC Malacky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Vicáň Dávid 08 Atletický klub ZTS Martin
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Záležák Šimon (H) 08 Atletický club Nové Zámky
Dky 100 m Altániová Simona 06 AO Sparta Považská Bystrica 15.16
Dky 100 m Azari Dorota 09 AK Slávia Trenčín o.z. 13.09 13.09
Dky 100 m Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava 12.95 12.95
Dky 100 m Benčaťová Emma 07 ŠK ŠOG Nitra
Dky 100 m Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 12.44 12.44
Dky 100 m Bezdíčková Dominika (H) (C) 06 Atletický klub Bojničky 12.97 12.97
Dky 100 m Bíziková Emily (H) 06 Atletický klub ZTS Martin 12.96 12.96
Dky 100 m Čmelová Emília 06 AK Slávia Trenčín o.z. 13.71 13.71
Dky 100 m Drugdová Diana 07 ŠK ŠOG Nitra 13.50 13.50
Dky 100 m (2/3) Duháčková Alexandra 07 ŠK Juventa Žilina 13.62 13.62
Dky 100 m Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice 13.30 13.30
Dky 100 m Gburová Daša 06 TJ Tatran Spišská Nová Ves 13.79 13.79
Dky 100 m Grebeči Amy Bell 08 Naša atletika Bratislava
Dky 100 m Grebečiová Valika 07 Naša atletika Bratislava 14.01 14.01
Dky 100 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 12.62 12.62
Dky 100 m Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 14.34 14.34
Dky 100 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 12.47 12.47
Dky 100 m Haľamová Rebeka 06 BŠK Banská Bystrica 13.96 13.96
Dky 100 m Hlavatá Diana (H) 06 Atletický klub ZTS Martin 13.70 13.70
Dky 100 m Holúbková Monika 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dky 100 m Horváthová Henrieta 07 ŠK ŠOG Nitra 14.63 14.63
Dky 100 m Hrubová Vanesa 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dky 100 m (2/2) Hudecová Emma 07 ŠK Juventa Žilina 13.36 13.36
Dky 100 m Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin 14.21 14.21
Dky 100 m Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 13.71 13.71
Dky 100 m Kasajová Kristína 06 ŠK Juventa Žilina 14.19 14.19
Dky 100 m Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dky 100 m Kováčová Dominika 07 ŠK ŠOG Nitra 14.04 14.04
Dky 100 m Križovenská Liana 07 ŠK ŠOG Nitra 12.32 12.32
Dky 100 m Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin 14.84 14.84
Dky 100 m Lelovská Simona 07 AK AŠK Slávia Trnava 14.05 14.05
Dky 100 m Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice 13.44 13.44
Dky 100 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 14.89 14.89
Dky 100 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 12.71 12.71
Dky 100 m Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin 13.11 13.11
Dky 100 m Rusnáková Linda 09 Atletický klub Čadca 13.71 13.71
Dky 100 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 12.43 12.43
Dky 100 m Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 14.11 13.83
Dky 100 m Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 13.91 13.66
Dky 100 m Švaňová Dominika 08 ŠK Juventa Žilina 13.01 13.01
Dky 100 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub Čadca 13.41 13.41
Dky 100 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 13.35 13.26
Dky 100 m (3/4) Vyletelová Linda 08 ŠK Juventa Žilina 14.18 14.18
Dky 100 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 14.07 14.07
Dky 200 m Azari Dorota 09 AK Slávia Trenčín o.z.
Dky 200 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dky 200 m Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 25.86 25.86
Dky 200 m Bieliková Natália (H) 06 Atletický klub ZTS Martin 28.19 28.19
Dky 200 m Bíziková Emily (H) 06 Atletický klub ZTS Martin 26.42 26.42
Dky 200 m Čmelová Emília 06 AK Slávia Trenčín o.z. 29.30 29.30
Dky 200 m Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 26.03 26.03
Dky 200 m Gburová Daša 06 TJ Tatran Spišská Nová Ves
Dky 200 m Gorbatenková Simona 06 AK AŠK Slávia Trnava 30.11 30.11
Dky 200 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 25.16 25.16
Dky 200 m Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky
Dky 200 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 25.61 25.61
Dky 200 m Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 30.23 30.23
Dky 200 m Kováčová Dominika 07 ŠK ŠOG Nitra 29.29 29.29
Dky 200 m Križovenská Liana 07 ŠK ŠOG Nitra 25.53 25.53
Dky 200 m Lelovská Simona 07 AK AŠK Slávia Trnava 29.84 29.84
Dky 200 m Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice 28.01 28.01
Dky 200 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 26.14 26.14
Dky 200 m Moravíková Sára 09 AK Slávia Trenčín o.z. 28.31 28.31
Dky 200 m Moravíková Sofia 06 AK Slávia Trenčín o.z. 32.85 32.85
Dky 200 m Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin
Dky 200 m Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 29.12 29.12
Dky 200 m Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 27.28 27.28
Dky 200 m Plšeková Alexandra 06 AK Slávia Trenčín o.z. 28.46 28.46
Dky 200 m Rončkevičová Radka (H) 08 Naša atletika Bratislava
Dky 200 m Rusnáková Linda 09 Atletický klub Čadca 29.07 29.07
Dky 200 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 25.95 25.95
Dky 200 m Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 28.21 28.21
Dky 200 m Striežencová Tereza 09 Deti v pohybe Šamorín
Dky 200 m Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 30.45 30.45
Dky 200 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 26.83 26.83
Dky 200 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 28.04 28.04
Dky 200 m Švaňová Dominika 08 ŠK Juventa Žilina 26.39 26.39
Dky 200 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub Čadca 28.42 28.42
Dky 200 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 27.39 27.39
Dky 200 m Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 26.08 26.08
Dky 200 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 27.82 27.80
Dky 200 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 30.81 30.81
Dky 200 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 28.42 28.42
Dky 400 m Badániková Rebeka Mária 06 ŠK Juventa Žilina 68.43 68.43
Dky 400 m Benčaťová Emma 07 ŠK ŠOG Nitra
Dky 400 m Bezdíčková Dominika (H) (C) 06 Atletický klub Bojničky
Dky 400 m Bíliková Bronislava 08 Atletický klub Bojničky 67.02 67.02
Dky 400 m Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice 61.86 61.86
Dky 400 m Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina
Dky 400 m Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 58.68 58.68
Dky 400 m Halušková Ella 09 AK Slávia TU Košice 72.34 72.34
Dky 400 m Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky 67.44 67.44
Dky 400 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 58.97 58.97
Dky 400 m (1/3) Chudá Emma 09 AK Slávia Trenčín o.z. 65.47 65.47
Dky 400 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 61.68 61.68
Dky 400 m Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina 70.24 70.24
Dky 400 m Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dky 400 m Králiková Zuzana 07 Atletický klub Krupina 68.17 68.17
Dky 400 m Lörinczová Sofia 07 Naša atletika Bratislava 59.96 59.96
Dky 400 m Lukesova Eliška 06 AK Slávia Trenčín o.z. 65.92 65.92
Dky 400 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 69.41 69.41
Dky 400 m Perknovská Laura 09 Naša atletika Bratislava 67.84 67.84
Dky 400 m (1/1) Sopková Alica 09 AK Slávia Trenčín o.z. 70.48 70.48
Dky 400 m Stoklasová Sofia 09 AK Slávia Trenčín o.z. 75.78 75.78
Dky 400 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 60.24 60.24
Dky 400 m (3/4) Zábojníková Simona 07 ŠK Juventa Žilina
Dky 800 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 2:31.07 2:31.07
Dky 800 m Filipová Lea 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:51.23 2:51.23
Dky 800 m Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany 2:24.13 2:24.13
Dky 800 m Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:39.37 2:39.37
Dky 800 m Hasprová Laura 06 AC Stavbár Nitra 2:32.40 2:32.40
Dky 800 m Havjerová Michaela 06 AK Slávia Trenčín o.z. 2:36.24 2:36.24
Dky 800 m Kalmanová Eva 08 Atletický klub ZTS Martin 2:31.72 2:31.72
Dky 800 m Kiralová Viktória 08 Funny athletics Piešťany 2:40.08 2:40.08
Dky 800 m (1/1) Kostolná Viktoria 08 ŠK Juventa Žilina 2:24.77 2:24.77
Dky 800 m Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin 2:26.06 2:26.06
Dky 800 m Lukáčová Michaela 08 Atletický klub ZTS Martin 2:40.57 2:40.57
Dky 800 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:34.5 2:30.67
Dky 800 m Mikušová Ema 07 AK Slávia Trenčín o.z. 2:35.67 2:35.67
Dky 800 m Okuliarová Nina 09 Atletický klub Čadca 2:48.76 2:48.76
Dky 800 m Pavelková Dominika 06 ŠK ŠOG Nitra 2:52.78 2:52.78
Dky 800 m Polačiková Aneta 08 Funny athletics Piešťany 2:36.52 2:36.52
Dky 800 m Rončkevičová Radka (H) 08 Naša atletika Bratislava 2:19.47 2:19.47
Dky 800 m (1/4) Škorová Vanesa 08 ŠK Juventa Žilina 2:47.72 2:47.72
Dky 800 m Varechová Miriam 09 AK Slávia TU Košice 3:09.86 3:09.86
Dky 800 m Vargovčáková Nina 09 AK Slávia TU Košice 2:58.51 2:58.51
Dky 800 m Vyšňanová Ema 09 AC Stavbár Nitra
Dky 1500 m Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 6:08.61 6:08.61
Dky 1500 m (3/2) Lukašíková Beáta (H) 06 ŠK Juventa Žilina 5:12.91 4:59.30
Dky 1500 m Moricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin 5:01.85 5:01.85
Dky 1500 m Ochodničanová Miriama 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dky 1500 m (1/1) Piková Lara 09 ŠK Juventa Žilina 6:08.72 5:47.26
Dky 1500 m Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky
Dky 1500 m (1/1) Sopková Alica 09 AK Slávia Trenčín o.z. 5:55.61 5:55.61
Dky 1500 m Stoklasová Sofia 09 AK Slávia Trenčín o.z. 6:02.55 6:02.55
Dky 1500 m Šadláková Sára 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dky 1500 m Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky
Dky 1500 m Vašková Kristína 06 AC Stavbár Nitra 6:17.94 6:17.94
Dky 3000 m Blahová Nina 08 Atletický klub ZTS Martin 11:17.44 11:17.44
Dky 3000 m Kučavíková Dália 06 ŠK Juventa Žilina 12:33.2
Dky 3000 m Otrasová Aneta 07 AC Stavbár Nitra 13:59.95 13:59.95
Dky 3000 m (1/2) Sládečková Zoja 09 AK Slávia Trenčín o.z. 14:29.33 14:29.33
Dky 3000 m Sopková Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 11:09.67 11:09.67
Dky 3000 m (1/4) Vengrin Leontina 09 AK Slávia Trenčín o.z. 15:39.25 15:39.25
Dky 3000 m Vozáriková Stela 08 AK AŠK Slávia Trnava 12:29.81 12:29.81
Dky 100m p 76,2-8,5 Ambrozyova Dominika (H) 07 AC Stavbár Nitra
Dky 100m p 76,2-8,5 Bezdíčková Dominika (H) (C) 06 Atletický klub Bojničky 14.71 14.71
Dky 100m p 76,2-8,5 Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 16.73 16.73
Dky 100m p 76,2-8,5 Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 16.39 16.39
Dky 100m p 76,2-8,5 Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica
Dky 100m p 76,2-8,5 Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 14.39 14.39
Dky 100m p 76,2-8,5 Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin 15.51 15.51
Dky 100m p 76,2-8,5 Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava 17.98 17.98
Dky 100m p 76,2-8,5 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 14.89 14.89
Dky 100m p 76,2-8,5 Moravíková Sára 09 AK Slávia Trenčín o.z.
Dky 100m p 76,2-8,5 Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 16.70 16.70
Dky 100m p 76,2-8,5 Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 17.38 17.38
Dky 100m p 76,2-8,5 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 14.49 14.49
Dky 100m p 76,2-8,5 Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 15.82 15.82
Dky 100m p 76,2-8,5 Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 17.32 17.32
Dky 100m p 76,2-8,5 Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 15.40 15.40
Dky 100m p 76,2-8,5 Švaňová Dominika 08 ŠK Juventa Žilina 15.41 15.41
Dky 100m p 76,2-8,5 Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 14.62 14.62
Dky 400 m pr. 76,2 Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 79.70 79.70
Dky 400 m pr. 76,2 Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 70.23 70.23
Dky 400 m pr. 76,2 Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin 75.19 75.19
Dky 400 m pr. 76,2 (1/3) Chudá Emma 09 AK Slávia Trenčín o.z. 75.05 75.05
Dky 400 m pr. 76,2 Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava 82.10 82.10
Dky 400 m pr. 76,2 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 400 m pr. 76,2 Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin 78.31 78.31
Dky 400 m pr. 76,2 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 63.59 63.59
Dky 400 m pr. 76,2 Moravíková Sára 09 AK Slávia Trenčín o.z. 73.35 73.35
Dky 400 m pr. 76,2 Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 68.56 68.56
Dky 2000 m pr. 76,2 Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 8:56.31 8:56.31
Dky 2000 m pr. 76,2 Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany
Dky 2000 m pr. 76,2 Gerátová Nina (H) 07 ŠK Juventa Žilina 8:14.53 8:14.53
Dky 2000 m pr. 76,2 Gorbatenková Simona 06 AK AŠK Slávia Trnava 8:42.24 8:42.24
Dky 2000 m pr. 76,2 Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 8:21.56 8:21.56
Dky 2000 m pr. 76,2 Sabolová Viktória 07 ŠK ŠOG Nitra 7:35.80 7:35.80
Dky 2000 m pr. 76,2 Sárazová Eva 07 ŠK ŠOG Nitra 8:45.84 8:45.84
Dky chôdza 3000 m Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 16:42.77 16:42.77
Dky chôdza 3000 m Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava 15:51.45 15:51.45
Dky chôdza 3000 m Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 18:53.51 18:53.51
Dky chôdza 3000 m Kusá Petra 07 Atletický klub ZTS Martin 14:37.18 14:37.18
Dky chôdza 3000 m Nováková Hana 09 AK Slávia TU Košice 22:20.39 22:20.39
Dky chôdza 3000 m Páleníková Emma 06 ŠK ŠOG Nitra 20:16.53 20:16.53
Dky chôdza 3000 m Supeková Sofia 08 AK AŠK Slávia Trnava 16:52.71 16:52.71
Dky chôdza 3000 m Vicáňová Nicol 07 Atletický klub ZTS Martin 17:20.31 17:20.31
Dky chôdza 3000 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 18:56.26 18:56.26
Dky výška Barániová Emilie 08 Atletický klub Bojničky 150 150
Dky výška Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 155 155
Dky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 162 162
Dky výška Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 153 153
Dky výška Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 151 151
Dky výška Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 162 162
Dky výška Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 159 159
Dky výška Hlavatá Diana (H) 06 Atletický klub ZTS Martin 170 170
Dky výška Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice 159 159
Dky výška Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 155 155
Dky výška Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 150 150
Dky výška Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 161 161
Dky výška Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 165 165
Dky výška Šimová Viviana 07 ŠK ŠOG Nitra 145 145
Dky žrď Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 220 220
Dky žrď Drugdová Diana 07 ŠK ŠOG Nitra 220 220
Dky žrď Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 260 260
Dky žrď Pillerová Martina 07 ŠK ŠOG Nitra
Dky žrď Plšeková Alexandra 06 AK Slávia Trenčín o.z. 310 310
Dky diaľka Altániová Simona 06 AO Sparta Považská Bystrica 392 392
Dky diaľka Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 492 492
Dky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 575 575
Dky diaľka Bieliková Natália (H) 06 Atletický klub ZTS Martin 556 556
Dky diaľka Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 486 486
Dky diaľka Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 462 462
Dky diaľka Čerepkaiova Daniela 07 Naša atletika Bratislava 486 486
Dky diaľka Dubcová Veronika 06 AO Sparta Považská Bystrica 434 434
Dky diaľka Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 531 531
Dky diaľka Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 518 518
Dky diaľka Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 476 476
Dky diaľka Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 529 529
Dky diaľka Haľamová Rebeka 06 BŠK Banská Bystrica 468 472
Dky diaľka Holúbková Monika 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 395 424
Dky diaľka Horváthová Henrieta 07 ŠK ŠOG Nitra 457 470
Dky diaľka Hrubová Vanesa 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 372 372
Dky diaľka Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 495 495
Dky diaľka (1/3) Chudá Emma 09 AK Slávia Trenčín o.z. 414 414
Dky diaľka Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice 459 459
Dky diaľka Majtánová Zuzana 07 Atletický klub ZTS Martin 540 540
Dky diaľka (3/4) Piková Lara 09 ŠK Juventa Žilina 429 429
Dky diaľka Pillerová Martina 07 ŠK ŠOG Nitra 345 345
Dky diaľka Sovová Martina 09 AK Slávia TU Košice 452 452
Dky diaľka Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 522 522
Dky diaľka Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava 478 478
Dky diaľka Šimová Viviana 07 ŠK ŠOG Nitra 448 454
Dky diaľka Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 439 439
Dky diaľka Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 530 530
Dky trojskok Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 10.64 10.64
Dky trojskok Majtánová Zuzana 07 Atletický klub ZTS Martin 11.51 11.51
Dky trojskok Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.10 09.10
Dky trojskok Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 09.59 09.59
Dky guľa 3 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 13.89 13.89
Dky guľa 3 kg Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.06 09.06
Dky guľa 3 kg Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 10.45 10.45
Dky guľa 3 kg Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin 09.88 09.88
Dky guľa 3 kg Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 10.07 10.07
Dky guľa 3 kg Dubcová Veronika 06 AO Sparta Považská Bystrica 09.59 09.59
Dky guľa 3 kg Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava 08.48 08.48
Dky guľa 3 kg Hrašková Jasmína 08 Atletický klub ZTS Martin 10.95 10.95
Dky guľa 3 kg Husárová Tamara 08 AC Stavbár Nitra 04.21 04.21
Dky guľa 3 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.56 10.56
Dky guľa 3 kg Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 07.01 07.01
Dky guľa 3 kg Komžíková Lujza 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.11 08.11
Dky guľa 3 kg Lörinczová Sofia 07 Naša atletika Bratislava 10.22 10.22
Dky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 09.59 09.59
Dky guľa 3 kg Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 06.18
Dky guľa 3 kg Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 09.96 09.96
Dky guľa 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma (H) 08 ŠK Juventa Žilina 12.22 12.22
Dky guľa 3 kg Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 08.87 08.87
Dky guľa 3 kg Smolková Simona (H) 06 Atletický klub ZTS Martin 11.03 11.03
Dky guľa 3 kg Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur 10.65 10.65
Dky guľa 3 kg Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 08.75 08.75
Dky guľa 3 kg Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky 08.07 08.07
Dky guľa 3 kg Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava 10.62 10.62
Dky disk 1 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 36.62 36.62
Dky disk 1 kg Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky disk 1 kg Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin 21.50 21.50
Dky disk 1 kg Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 14.36 14.36
Dky disk 1 kg Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice 23.58 24.04
Dky disk 1 kg Hudecová Klára 09 AK Slávia Trenčín o.z. 19.42 19.42
Dky disk 1 kg Husárová Tamara 08 AC Stavbár Nitra 19.92 19.92
Dky disk 1 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 30.17 30.17
Dky disk 1 kg Komžíková Lujza 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.41 22.41
Dky disk 1 kg Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 16.94 16.94
Dky disk 1 kg Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 22.02 22.02
Dky disk 1 kg Moravíková Sofia 06 AK Slávia Trenčín o.z. 19.43 19.43
Dky disk 1 kg Morosková Michaela 08 AK Slávia TU Košice
Dky disk 1 kg Okoyeocha Ema Ijeoma (H) 08 ŠK Juventa Žilina 30.94 30.94
Dky disk 1 kg Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 17.88 17.88
Dky disk 1 kg Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 16.49 16.49
Dky disk 1 kg Smolková Simona (H) 06 Atletický klub ZTS Martin 26.74 26.74
Dky disk 1 kg Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur 29.42 29.42
Dky disk 1 kg Sovová Martina 09 AK Slávia TU Košice 18.68 18.68
Dky disk 1 kg Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 29.64 29.64
Dky disk 1 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 22.18 22.18
Dky disk 1 kg Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava 23.06 23.06
Dky kladivo 3 kg Baloghová Lesia (H) 06 Atletický klub ZTS Martin 45.30 45.30
Dky kladivo 3 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 29.71 29.71
Dky kladivo 3 kg Hranáková Paulína 08 Atletický klub Bojničky 25.06 25.06
Dky kladivo 3 kg Hudecová Klára 09 AK Slávia Trenčín o.z. 22.99 22.99
Dky kladivo 3 kg Komžíková Lujza 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.06 21.06
Dky kladivo 3 kg Lehocká Alžbeta 07 AK Slávia Trenčín o.z. 35.43 35.43
Dky kladivo 3 kg Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 30.81 30.81
Dky kladivo 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 37.24 37.24
Dky kladivo 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma (H) 08 ŠK Juventa Žilina 41.16 41.16
Dky kladivo 3 kg Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 23.10 23.10
Dky kladivo 3 kg Smolková Simona (H) 06 Atletický klub ZTS Martin 46.68 46.68
Dky kladivo 3 kg Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur 30.64 30.64
Dky kladivo 3 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 27.73 27.73
Dky kladivo 3 kg Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava 34.88 34.88
Dky kladivo 3 kg Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin 18.34 18.34
Dky oštep 500 g Ambrozyova Dominika (H) 07 AC Stavbár Nitra 24.98 24.98
Dky oštep 500 g Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra 33.60 34.81
Dky oštep 500 g Bieliková Natália (H) 06 Atletický klub ZTS Martin 39.48 39.48
Dky oštep 500 g Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 26.90 26.90
Dky oštep 500 g Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky oštep 500 g Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 28.02 28.02
Dky oštep 500 g Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin 28.90 28.90
Dky oštep 500 g Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 27.82 27.82
Dky oštep 500 g Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 23.63 23.63
Dky oštep 500 g Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 23.97 23.97
Dky oštep 500 g Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice 29.86 29.86
Dky oštep 500 g Hranáková Paulína 08 Atletický klub Bojničky 20.64 20.64
Dky oštep 500 g Hrašková Jasmína 08 Atletický klub ZTS Martin 28.58 28.58
Dky oštep 500 g Jánošíková Chiara 06 Atletický klub Čadca 29.78 29.78
Dky oštep 500 g Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 17.87 17.87
Dky oštep 500 g Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur 38.74 38.74
Dky oštep 500 g Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 27.03 27.03
Dky oštep 500 g Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 29.32 29.32
Dky oštep 500 g Morosková Michaela 08 AK Slávia TU Košice 12.00 12.00
Dky oštep 500 g Murgašová Alžbeta 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 36.57 36.57
Dky oštep 500 g Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 28.75 28.75
Dky oštep 500 g Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 28.85 28.85
Dky oštep 500 g Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 24.61 24.61
Dky oštep 500 g Sovová Martina 09 AK Slávia TU Košice 20.79 20.79
Dky oštep 500 g Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 28.90 28.90
Dky oštep 500 g Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin 25.86 25.86
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Badániková Rebeka Mária 06 ŠK Juventa Žilina
Dky 4 x 100 m kluby (2/4) Barániová Emilie 08 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Bíliková Bronislava 08 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Bíziková Emily (H) 06 Atletický klub ZTS Martin (A)
Dky 4 x 100 m kluby (2/3) Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby (2/1) Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby (2/2) Čerepkaiova Daniela 07 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (2/1) Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Drugdová Diana 07 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby (2/1) Duháčková Alexandra 07 ŠK Juventa Žilina
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby (3/1) Gerátová Nina (H) 07 ŠK Juventa Žilina
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Grebeči Amy Bell 08 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Grebečiová Valika 07 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (2/3) Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin (B)
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (2/1) Halušková Ella 09 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Hasprová Laura 06 AC Stavbár Nitra
Dky 4 x 100 m kluby (2/1) Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Hranáková Paulína 08 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby (2/2) Hudecová Emma 07 ŠK Juventa Žilina
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Husárová Tamara 08 AC Stavbár Nitra
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (2/2) Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin (B)
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Dky 4 x 100 m kluby (2/4) Kasajová Kristína 06 ŠK Juventa Žilina
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Kostolná Viktoria 08 ŠK Juventa Žilina
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Križovenská Liana 07 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby (3/4) Kučavíková Dália 06 ŠK Juventa Žilina
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (3/2) Lukašíková Beáta (H) 06 ŠK Juventa Žilina
Dky 4 x 100 m kluby (2/4) Majtánová Zuzana 07 Atletický klub ZTS Martin (B)
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (2/2) Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin (A)
Dky 4 x 100 m kluby (2/4) Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (2/4) Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Sabolová Viktória 07 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby (2/2) Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby (3/1) Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (2/3) Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Šimová Viviana 07 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby (3/3) Škorová Vanesa 08 ŠK Juventa Žilina
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina
Dky 4 x 100 m kluby (2/2) Varechová Miriam 09 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (2/3) Vargovčáková Nina 09 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (2/4) Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (2/1) Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin (B)
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Vyletelová Linda 08 ŠK Juventa Žilina
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Vyšňanová Ema 09 AC Stavbár Nitra
Dky 4 x 100 m kluby (2/3) Zábojníková Simona 07 ŠK Juventa Žilina
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Ambrozyova Dominika (H) 07 AC Stavbár Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Badániková Rebeka Mária 06 ŠK Juventa Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Barániová Emilie 08 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Bíliková Bronislava 08 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 1-2-3-4 kluby (2/4) Čerepkaiova Daniela 07 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (2/1) Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (2/4) Duháčková Alexandra 07 ŠK Juventa Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (2/2) Filipová Lea 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (2/3) Gerátová Nina (H) 07 ŠK Juventa Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Grebeči Amy Bell 08 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (2/3) Grebečiová Valika 07 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 1-2-3-4 kluby (2/1) Hasprová Laura 06 AC Stavbár Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby (2/2) Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby (2/1) Hudecová Emma 07 ŠK Juventa Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Hudecová Klára 09 AK Slávia Trenčín o.z.
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin (A)
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Dky 1-2-3-4 kluby (2/4) Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Kalmanová Eva 08 Atletický klub ZTS Martin (A)
Dky 1-2-3-4 kluby (3/4) Kasajová Kristína 06 ŠK Juventa Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Kostolná Viktoria 08 ŠK Juventa Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (2/3) Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin (B)
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (3/1) Kučavíková Dália 06 ŠK Juventa Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (2/1) Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin (B)
Dky 1-2-3-4 kluby (3/3) Lörinczová Sofia 07 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (2/2) Lukáčová Michaela 08 Atletický klub ZTS Martin (B)
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Lukašíková Beáta (H) 06 ŠK Juventa Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (2/4) Moricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin (B)
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby (3/4) Perknovská Laura 09 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (3/2) Piková Lara 09 ŠK Juventa Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (3/1) Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Sládečková Zoja 09 AK Slávia Trenčín o.z.
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Sopková Alica 09 AK Slávia Trenčín o.z.
Dky 1-2-3-4 kluby (2/4) Sopková Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (3/2) Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Škorová Vanesa 08 ŠK Juventa Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (2/2) Vašková Kristína 06 AC Stavbár Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Vengrin Leontina 09 AK Slávia Trenčín o.z.
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 1-2-3-4 kluby (3/3) Vyletelová Linda 08 ŠK Juventa Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (2/3) Vyšňanová Ema 09 AC Stavbár Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby (2/2) Zábojníková Simona 07 ŠK Juventa Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky