<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Trojkráľový bežecký míting, Bratislava, 5. 1. 2023

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 150 m Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava 18.11
M 150 m Apalovič Ondrej 03 Atletika Bratislava 19.23 19.23
M 150 m Ilgo Adam 05 Atletika Bratislava 17.91 17.79
M 150 m Labo David 00 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 17.60 17.26
M 150 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 17.87
M 150 m Póda Csaba 89 ŠK TopRunDS (A)
M 150 m Taric Ladislav 86 ŠK TopRunDS (A)
M 150 m Tősér Alexander 85 ŠK TopRunDS (A) 21.61 21.61
M 150 m Turza Michael (AUT) 74 AUT DSG Wien 19.96
M 300 m Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava 38.48
M 300 m Apalovič Ondrej 03 Atletika Bratislava 39.93 39.93
M 300 m Ilgo Adam 05 Atletika Bratislava 37.79 37.79
M 300 m Labo David 00 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 36.90 36.46
M 300 m Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava 36.10
M 500 m Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:09.05
M 500 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 1:15.10
M 500 m Turza Michael (AUT) 74 AUT DSG Wien 1:20.00
M 1000 m Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin 2:36.65 2:35.8
M 5000 m Almási Marián 70 AK Veterán Bratislava 22:13.92
M 5000 m Bielek Filip 03 ŠK Vital Bratislava
M 5000 m Dietmann Benjamin (AUT) 89 KUS ÖBV Pro Team
M 5000 m Janíček Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 16:45.1
M 5000 m Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15:59.88 15:41.97
M 5000 m Mihalov Adam 92 Zdravie v pohybe Lučatín 15:25.60 15:25.60
M 5000 m Mojžiš Michal 97 Zdravie v pohybe Lučatín 17:10.73 15:01.12
M 5000 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 15:36.22 15:36.22
M 5000 m Semančák Filip 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 5000 m Tomeček Adam 00 AK Slávia UK Bratislava 15:34.97 15:34.97
J 150 m Lukashenko Taras 05 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J 300 m Kondela Pavol 05 ŠK Vital Bratislava
J 500 m Lukashenko Taras 05 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J 1000 m Danečko Janko 05 ŠK Vital Bratislava 3:45.37
J 1000 m Granský Dávid 04 Atletický klub ZTS Martin 2:45.52
J 1000 m Granský Emanuel 05 Atletický klub ZTS Martin
J 5000 m Hercog Patrik 04 AK Veterán Bratislava
J 5000 m Krajč Adam 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 150 m Lakos Bálint 06 Soproni FAC 1900 SE
Dci 150 m Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 18.04
Dci 150 m Poláček Timotej 07 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 150 m Timko Martin 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 300 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 38.44 38.44
Dci 300 m Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 38.11 38.11
Dci 500 m Makk Bálint 06 Soproni FAC 1900 SE
Dci 500 m Poláček Timotej 07 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 500 m Timko Martin 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 1000 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 1000 m Mathews Rubin 07 BK hraj na tie nohy Bratislava
Žci 150 m Červeň Benjamín 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.02 23.02
Žci 150 m Holts Timofij 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 20.79 20.79
Žci 150 m Janotka Tomáš 08 Atletický oddiel Partizánske
Žci 150 m Jókay Marcel 08 Atletika Inter Bratislava (A)
Žci 150 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.26 22.26
Žci 150 m Proňuk Tomáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.85
Žci 150 m Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 19.12 19.12
Žci 150 m Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske 19.68 19.68
Žci 150 m Zachar Peter 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 300 m Červeň Benjamín 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci 300 m Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 52.20 52.20
Žci 300 m Horváth Áron 08 Győri Atlétikai Club 37.29
Žci 300 m Ksúz Domonkos 09 Győri Atlétikai Club 42.51
Žci 300 m Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 49.82
Žci 300 m Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske
Žci 300 m Verő Dávid 09 Győri Atlétikai Club 41.96
Žci 500 m Holts Timofij 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 500 m Janotka Tomáš 08 Atletický oddiel Partizánske
Žci 500 m Kovács Boldizsár 09 Soproni FAC 1900 SE
Žci 500 m Proňuk Tomáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 500 m Zachar Peter 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 1000 m Lenghart Markus 09 ŠK TRIATLON Pezinok
Mžci 60 m Beňo Timothy 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.88 09.88
Mžci 60 m Danovský Damian 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.91 09.91
Mžci 60 m Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.42 09.42
Mžci 60 m Jány Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.58 09.58
Mžci 60 m Méry Maroš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.07 10.07
Mžci 60 m Sivý Lukáš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.40 09.40
Mžci 600 m Beňo Timothy 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1:59.82 1:59.82
Mžci 600 m Danovský Damian 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 600 m Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:03.86 2:03.86
Mžci 600 m Jány Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 600 m Méry Maroš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:02.03 2:02.03
Mžci 600 m Sivý Lukáš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Ž 150 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 18.30
Ž 300 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 39.94
Ž 500 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 1000 m Danečková Mária 87 Individuálny člen SAZ
Ž 1000 m Švecová Andrea 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 5000 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 18:17.0 18:02.06
Ž 5000 m Šišoláková Lucia 02 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 18:22.48 18:22.48
Jky 150 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 19.73 19.73
Jky 300 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 44.64
Jky 1000 m Salayová Michaela 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 3:05.16
Jky 1000 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 150 m Hrubová Vanesa 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 25.12 25.12
Dky 150 m Jeskova Daniela 07 BK hraj na tie nohy Bratislava 21.27 21.27
Dky 150 m Kőhalmi Alíz 06 Soproni FAC 1900 SE
Dky 150 m Madlušková Veronika 07 AO TJ Spartak Myjava 22.17 22.17
Dky 150 m Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.58 22.58
Dky 150 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 19.94 19.94
Dky 150 m Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske 22.21
Dky 300 m Hrubová Vanesa 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 54.85 54.85
Dky 300 m Madlušková Veronika 07 AO TJ Spartak Myjava 48.74 48.74
Dky 300 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 49.26 48.31
Dky 500 m Stöhr Suri (AUT) 07 Austria team2012
Dky 500 m Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske
Dky 1000 m Fernerová Timea 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dky 1000 m Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 150 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 20.77 20.77
Žky 150 m Bertoková Barbora 08 Deti v pohybe Šamorín 21.97 21.97
Žky 150 m Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.17 22.17
Žky 150 m Flórez Romero Izabela 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.56 24.56
Žky 150 m Gatci Agáta 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.73
Žky 150 m Jeskova Kristina 09 BK hraj na tie nohy Bratislava 22.16 22.16
Žky 150 m Lázničková Simona 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.55 22.55
Žky 150 m Lubelan Liliane 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.72
Žky 150 m Marázová Martina 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.69 21.69
Žky 150 m Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.84 21.84
Žky 150 m Pistovčáková Naďa 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.94 24.94
Žky 150 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.33 21.33
Žky 150 m Sedláková Eva 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 150 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.70 21.70
Žky 300 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 43.94 43.94
Žky 300 m Kálmán Lujza 09 Győri Atlétikai Club 44.95
Žky 300 m Lubelan Liliane 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 47.13 47.13
Žky 300 m Marázová Martina 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 300 m Pápai Nerina (HUN) 08 Szombathelyi Sportiskola 40.90
Žky 300 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 47.13 47.13
Žky 300 m Sipos Veronika 09 Győri Atlétikai Club 42.81
Žky 300 m Tolnay Réka 09 Győri Atlétikai Club 42.81
Žky 500 m Bertoková Barbora 08 Deti v pohybe Šamorín 1:31.45 1:31.45
Žky 500 m Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 500 m Flórez Romero Izabela 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 1000 m Csenge Dorina Varga 09 Győri Atlétikai Club
Žky 1000 m Fekete Sára 09 Győri Atlétikai Club 3:06.50
Žky 1000 m Felföldi Janka 09 Győri Atlétikai Club 3:30.60
Žky 1000 m Marková Ema 09 ŠK TRIATLON Pezinok
Žky 1000 m Pécsiová Eliška 08 ŠK TRIATLON Pezinok 3:59.20 3:59.20
Žky 1000 m Varga Anna 09 Soproni FAC 1900 SE
Mžky 60 m Fialová Viktória 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.65 09.65
Mžky 60 m Kuchta Stella Anika 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 60 m Marázová Natália 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.31 10.31
Mžky 60 m Saláková Michaela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.17
Mžky 60 m Vládarová Laura 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.64 08.64
Mžky 60 m Začková Zoja 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.26 09.26
Mžky 600 m Fialová Viktória 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 600 m Kuchta Stella Anika 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 600 m Marázová Natália 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:20.95 2:20.95
Mžky 600 m Saláková Michaela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:04.84
Mžky 600 m Vládarová Laura 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:03.00 2:03.00
Mžky 600 m Začková Zoja 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1:57.75 1:57.75