<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detský štafetový kros - Košický kros, Moldava nad Bodvou, 14. 11. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Bačo Tomáš 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B (D)
Dtsa St CBeh štafeta (2/4) Borona Šimon 12 SOPKA Seňa
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Bošňák Dominik 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B (C)
Dtsa St CBeh štafeta (2/1) Bumbera Billy 12 ŠŠAK Malá Ida (B)
Dtsa St CBeh štafeta (2/2) Bumberová Eliška 12 ŠŠAK Malá Ida (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Bužický Adrián 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)
Dtsa St CBeh štafeta (2/3) Čorba Michal 11 ŠŠAK Malá Ida (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Dobos Levente 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B (E)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Drága Wanda 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B (E)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Dubinský Denis 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B (C)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Dzureň Jozef 12 ŠŠAK Malá Ida (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Gedeonová Chiara 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B (D)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Hanušovská Žofia 11 SOPKA Seňa
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Horváth Krisztián 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)
Dtsa St CBeh štafeta (2/4) Jakabová Liana 12 ŠŠAK Malá Ida (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Kanaloš Daniel 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Képešová Michaela 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Komorová Michaela 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B (C)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Kóňová Klára 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Kovács Réka 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B (E)
Dtsa St CBeh štafeta (2/2) Koval Tobias 13 SOPKA Seňa
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Kožejová Daniela 13 ŠŠAK Malá Ida (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Máťáš Liliána 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B (D)
Dtsa St CBeh štafeta (2/3) Palinská Tamara 12 SOPKA Seňa
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Parkánsky Jakub 13 SOPKA Seňa
Dtsa St CBeh štafeta (2/1) Radulyová Linda 11 SOPKA Seňa
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Sitáš Adam 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B (E)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Smolka Simon 13 ŠŠAK Malá Ida (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Strýčková Zuzana 12 ŠŠAK Malá Ida (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Szabo Viktor 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B (D)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Szilasi Viktória Eszter 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Ščerbák Maxim 13 SOPKA Seňa
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Škvarlová Viktória 12 SOPKA Seňa
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Tamášová Valentína 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B (C)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Vargová Alexandra 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Žiga Nikolas 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/4) Dubinská Linda 15 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/3) Gumaň Tobias 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/4) Knizner Emily 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/4) Marko Matúš 14 SOPKA Seňa
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/2) Miklosová Mia 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/2) Ondernická Ashley Mária 15 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/3) Paulinský Peter 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/1) Radulyová Mia 14 SOPKA Seňa
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/1) Sýkora Villiam 15 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/1) Varga Jakub 15 Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/2) Vojtek Tomáš 15 SOPKA Seňa
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/3) Vojteková Alžbeta 15 SOPKA Seňa