Dtsa St |
CBeh štafeta (1/1) |
|
Bartošová Nina Valentína |
11 |
Atletická akadémia Žilina |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (3/4) |
|
Berešíková Nela |
12 |
AC VICTORIA Turany (C) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (2/1) |
|
Bobaňová Nikoleta |
11 |
Atletická akadémia Žilina |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (1/2) |
|
Bučeková Viktória |
11 |
ŠK Juventa Žilina (A) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (1/1) |
|
Capanda Dávid |
13 |
ŠK Juventa Žilina (A) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (1/2) |
|
Dvorštiaková Nina |
12 |
AC VICTORIA Turany (A) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (1/3) |
|
Geisbacher Matej |
11 |
Aquapark triatlon Turčianske Teplice |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (2/2) |
|
Grechová Emma |
11 |
AC VICTORIA Turany (B) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (1/1) |
|
Halvoník Patrik |
14 |
Atletický klub Čadca (A) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (3/2) |
|
Hládeková Lenka |
12 |
AC VICTORIA Turany (C) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (3/1) |
|
Hlavatý Jakub |
12 |
AC VICTORIA Turany (C) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (2/2) |
|
Hnát Matej |
11 |
Atletická akadémia Žilina |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (1/3) |
|
Hulej Lukáš |
12 |
Atletická akadémia Žilina |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (2/4) |
|
Hýroššová Nina |
11 |
AC VICTORIA Turany (B) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (4/1) |
|
Kačerík Marek |
13 |
ŠK Juventa Žilina (D) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (2/1) |
|
Kadurik Peter |
13 |
ŠK Juventa Žilina (B) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (1/4) |
|
Kamenišťáková Soňa |
11 |
Atletický klub Čadca (A) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (2/3) |
|
Kasaková Karolina |
12 |
Atletická akadémia Žilina |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (2/3) |
|
Kekely Richard |
13 |
ŠK Juventa Žilina (B) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (1/4) |
|
Kevešová Karolína |
13 |
AC VICTORIA Turany (A) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (3/4) |
|
Kollárová Natália |
11 |
ŠK Juventa Žilina (C) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (1/1) |
|
Kopecký Matej |
12 |
Aquapark triatlon Turčianske Teplice |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (1/4) |
|
Kováčová Lucia |
11 |
ŠK Juventa Žilina (A) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (1/3) |
|
Krutošík Michal |
12 |
ŠK Juventa Žilina (A) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (2/3) |
|
Krystýnek Mário |
13 |
AC VICTORIA Turany (B) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (2/4) |
|
Kullová Katarína |
11 |
Atletický klub Čadca (B) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (2/2) |
|
Lukáčová Sofia |
11 |
Atletický klub Čadca (B) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (2/4) |
|
Machlica Marek |
13 |
Atletická akadémia Žilina |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (2/2) |
|
Matušáková Simona |
13 |
ŠK Juventa Žilina (B) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (2/1) |
|
Michalík Štefan |
12 |
Atletický klub Čadca (B) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (3/1) |
|
Miksák Samuel |
11 |
ŠK Juventa Žilina (C) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (1/3) |
|
Murček Jakub |
12 |
AC VICTORIA Turany (A) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (1/4) |
|
Ondruš Michal |
12 |
Atletická akadémia Žilina |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (1/2) |
|
Pavlišová Zoja |
12 |
Aquapark triatlon Turčianske Teplice |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (1/1) |
|
Rakyta Patrik |
11 |
AC VICTORIA Turany (A) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (1/2) |
|
Rebrošová Dominika |
12 |
Atletický klub Čadca (A) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (3/3) |
|
Remšík Šimon |
11 |
ŠK Juventa Žilina (C) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (1/4) |
|
Rešetárová Eliška |
11 |
Aquapark triatlon Turčianske Teplice |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (3/2) |
|
Rovňaníková Klaudia |
11 |
ŠK Juventa Žilina (C) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (2/1) |
|
Sochuľák Lukáš |
11 |
AC VICTORIA Turany (B) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (2/4) |
|
Solárová Alexandra |
12 |
ŠK Juventa Žilina (B) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (4/3) |
|
Suchanič Peter |
12 |
ŠK Juventa Žilina (D) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (4/4) |
|
Šmáriková Saskia |
11 |
ŠK Juventa Žilina (D) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (3/3) |
|
Štrauch Matej |
13 |
AC VICTORIA Turany (C) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (1/2) |
|
Targošová Soňa |
12 |
Atletická akadémia Žilina |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (1/3) |
|
Tatarka Marek |
12 |
Atletický klub Čadca (A) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (2/3) |
|
Tatarka Pavol |
14 |
Atletický klub Čadca (B) |
|
|
|
Dtsa St |
CBeh štafeta (4/2) |
|
Valovičová Nela |
12 |
ŠK Juventa Žilina (D) |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (1/3) |
|
Bahleda Ján |
16 |
AC VICTORIA Turany |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (1/2) |
|
Bašistová Nikola |
14 |
AC VICTORIA Turany |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (1/1) |
|
Belanik Alex |
15 |
ŠK Juventa Žilina (A) |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (4/2) |
|
Bzdílová Terézia |
14 |
ŠK Juventa Žilina (D) |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (2/4) |
|
Cáder Matias |
16 |
Atletický klub Stará Bystrica (B) |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (4/1) |
|
Černák Alan |
15 |
ŠK Juventa Žilina (D) |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (1/2) |
|
Dubovická Sára |
15 |
Atletický klub Stará Bystrica (A) |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (4/3) |
|
Fabičovic Dominik |
15 |
ŠK Juventa Žilina (D) |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (3/3) |
|
Halousek Václav |
14 |
ŠK Juventa Žilina (C) |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (1/1) |
|
Hlavatý Filip |
16 |
AC VICTORIA Turany |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (3/2) |
|
Chovanová Amélia |
15 |
ŠK Juventa Žilina (C) |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (3/4) |
|
Jancová Zara |
15 |
ŠK Juventa Žilina (C) |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (3/1) |
|
Kolarovszki Filip |
14 |
ŠK Juventa Žilina (C) |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (1/4) |
|
Koščál Marek |
15 |
Atletický klub Stará Bystrica (A) |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (2/3) |
|
Kublová Emma |
15 |
Atletický klub Stará Bystrica (B) |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (2/4) |
|
Kucharová Olívia |
14 |
ŠK Juventa Žilina (B) |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (1/4) |
|
Kuraťová Šarlota |
14 |
ŠK Juventa Žilina (A) |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (4/4) |
|
Marková Isa |
15 |
ŠK Juventa Žilina (D) |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (2/3) |
|
Markovič Viliam |
14 |
ŠK Juventa Žilina (B) |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (1/1) |
|
Masnicova Sofia |
14 |
Atletický klub Stará Bystrica (A) |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (1/2) |
|
Ondošová Šarlota |
14 |
ŠK Juventa Žilina (A) |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (1/3) |
|
Palko Tobias |
15 |
ŠK Juventa Žilina (A) |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (2/2) |
|
Poniščjaková Kamila |
15 |
Atletický klub Stará Bystrica (B) |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (2/1) |
|
Poništ Matej |
16 |
Atletický klub Stará Bystrica (B) |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (1/4) |
|
Rantová Natália |
14 |
AC VICTORIA Turany |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (1/3) |
|
Ševec Matúš |
15 |
Atletický klub Stará Bystrica (A) |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (2/1) |
|
Šimala Marek |
14 |
ŠK Juventa Žilina (B) |
|
|
|
Dtsa Ml |
CBeh štafeta (2/2) |
|
Šugárová Šarlota |
15 |
ŠK Juventa Žilina (B) |
|
|
|