<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detský štafetový kros 2022 - Žilinský kraj, Žilina, 12. 11. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Bartošová Nina Valentína 11 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St CBeh štafeta (3/4) Berešíková Nela 12 AC VICTORIA Turany (C)
Dtsa St CBeh štafeta (2/1) Bobaňová Nikoleta 11 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Bučeková Viktória 11 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Capanda Dávid 13 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Dvorštiaková Nina 12 AC VICTORIA Turany (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Geisbacher Matej 11 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Dtsa St CBeh štafeta (2/2) Grechová Emma 11 AC VICTORIA Turany (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Halvoník Patrik 14 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Dtsa St CBeh štafeta (3/2) Hládeková Lenka 12 AC VICTORIA Turany (C)
Dtsa St CBeh štafeta (3/1) Hlavatý Jakub 12 AC VICTORIA Turany (C)
Dtsa St CBeh štafeta (2/2) Hnát Matej 11 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Hulej Lukáš 12 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St CBeh štafeta (2/4) Hýroššová Nina 11 AC VICTORIA Turany (B)
Dtsa St CBeh štafeta (4/1) Kačerík Marek 13 ŠK Juventa Žilina (D)
Dtsa St CBeh štafeta (2/1) Kadurik Peter 13 ŠK Juventa Žilina (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Kamenišťáková Soňa 11 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Dtsa St CBeh štafeta (2/3) Kasaková Karolina 12 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St CBeh štafeta (2/3) Kekely Richard 13 ŠK Juventa Žilina (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Kevešová Karolína 13 AC VICTORIA Turany (A)
Dtsa St CBeh štafeta (3/4) Kollárová Natália 11 ŠK Juventa Žilina (C)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Kopecký Matej 12 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Kováčová Lucia 11 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Krutošík Michal 12 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa St CBeh štafeta (2/3) Krystýnek Mário 13 AC VICTORIA Turany (B)
Dtsa St CBeh štafeta (2/4) Kullová Katarína 11 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Dtsa St CBeh štafeta (2/2) Lukáčová Sofia 11 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Dtsa St CBeh štafeta (2/4) Machlica Marek 13 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St CBeh štafeta (2/2) Matušáková Simona 13 ŠK Juventa Žilina (B)
Dtsa St CBeh štafeta (2/1) Michalík Štefan 12 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Dtsa St CBeh štafeta (3/1) Miksák Samuel 11 ŠK Juventa Žilina (C)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Murček Jakub 12 AC VICTORIA Turany (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Ondruš Michal 12 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Pavlišová Zoja 12 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Rakyta Patrik 11 AC VICTORIA Turany (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Rebrošová Dominika 12 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Dtsa St CBeh štafeta (3/3) Remšík Šimon 11 ŠK Juventa Žilina (C)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Rešetárová Eliška 11 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Dtsa St CBeh štafeta (3/2) Rovňaníková Klaudia 11 ŠK Juventa Žilina (C)
Dtsa St CBeh štafeta (2/1) Sochuľák Lukáš 11 AC VICTORIA Turany (B)
Dtsa St CBeh štafeta (2/4) Solárová Alexandra 12 ŠK Juventa Žilina (B)
Dtsa St CBeh štafeta (4/3) Suchanič Peter 12 ŠK Juventa Žilina (D)
Dtsa St CBeh štafeta (4/4) Šmáriková Saskia 11 ŠK Juventa Žilina (D)
Dtsa St CBeh štafeta (3/3) Štrauch Matej 13 AC VICTORIA Turany (C)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Targošová Soňa 12 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Tatarka Marek 12 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Dtsa St CBeh štafeta (2/3) Tatarka Pavol 14 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Dtsa St CBeh štafeta (4/2) Valovičová Nela 12 ŠK Juventa Žilina (D)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/3) Bahleda Ján 16 AC VICTORIA Turany
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/2) Bašistová Nikola 14 AC VICTORIA Turany
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/1) Belanik Alex 15 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (4/2) Bzdílová Terézia 14 ŠK Juventa Žilina (D)
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/4) Cáder Matias 16 Atletický klub Stará Bystrica (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (4/1) Černák Alan 15 ŠK Juventa Žilina (D)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/2) Dubovická Sára 15 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (4/3) Fabičovic Dominik 15 ŠK Juventa Žilina (D)
Dtsa Ml CBeh štafeta (3/3) Halousek Václav 14 ŠK Juventa Žilina (C)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/1) Hlavatý Filip 16 AC VICTORIA Turany
Dtsa Ml CBeh štafeta (3/2) Chovanová Amélia 15 ŠK Juventa Žilina (C)
Dtsa Ml CBeh štafeta (3/4) Jancová Zara 15 ŠK Juventa Žilina (C)
Dtsa Ml CBeh štafeta (3/1) Kolarovszki Filip 14 ŠK Juventa Žilina (C)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/4) Koščál Marek 15 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/3) Kublová Emma 15 Atletický klub Stará Bystrica (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/4) Kucharová Olívia 14 ŠK Juventa Žilina (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/4) Kuraťová Šarlota 14 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (4/4) Marková Isa 15 ŠK Juventa Žilina (D)
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/3) Markovič Viliam 14 ŠK Juventa Žilina (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/1) Masnicova Sofia 14 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/2) Ondošová Šarlota 14 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/3) Palko Tobias 15 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/2) Poniščjaková Kamila 15 Atletický klub Stará Bystrica (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/1) Poništ Matej 16 Atletický klub Stará Bystrica (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/4) Rantová Natália 14 AC VICTORIA Turany
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/3) Ševec Matúš 15 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/1) Šimala Marek 14 ŠK Juventa Žilina (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/2) Šugárová Šarlota 15 ŠK Juventa Žilina (B)