<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detský štafetový kros - Nitriansky kraj, Nové Zámky, 4. 11. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Adamik Lara 13 ŠAK športový AK Komárno (B)
Dtsa St CBeh štafeta (2/1) Ballay Roman 12 AC Stavbár Nitra (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Bartoníček Patrik 12 Atletický club Nové Zámky (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Baťala Branislav 12 AC Stavbár Nitra
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Bennár Tobias 12 AK pri ZŠ Mojmírová Zlaté Moravce (A)
Dtsa St CBeh štafeta (2/2) Červeňová Gabriela 11 Atletický klub Šurany
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky (A)
Dtsa St CBeh štafeta (3/1) Drgoňa Matej 13 AK pri ZŠ Mojmírová Zlaté Moravce (C)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Drgoňa Tomáš 11 AK pri ZŠ Mojmírová Zlaté Moravce (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Dvorský Matúš 11 ŠK ŠOG Nitra
Dtsa St CBeh štafeta (4/4) Fekiačová Michaela 12 AK pri ZŠ Mojmírová Zlaté Moravce (D)
Dtsa St CBeh štafeta (2/1) Flóriš Martin 12 ŠK ŠOG Nitra
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Fojtíková Veronika 11 Detský atletický klub Tlmače
Dtsa St CBeh štafeta (2/2) Grígerová Viktória 13 ŠK Atóm Levice (B)
Dtsa St CBeh štafeta (2/4) Grznárová Nikola 12 AK pri ZŠ Mojmírová Zlaté Moravce (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra
Dtsa St CBeh štafeta (2/1) Hlboká Nela 11 Atletický klub Šurany
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Hrabecová Emma 11 ŠK ŠOG Nitra
Dtsa St CBeh štafeta (2/2) Hrušovská Elly 13 ŠK ŠOG Nitra
Dtsa St CBeh štafeta (3/3) Hudec Hugo 15 AK pri ZŠ Mojmírová Zlaté Moravce (C)
Dtsa St CBeh štafeta (4/3) Chren Martin 15 AK pri ZŠ Mojmírová Zlaté Moravce (D)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Illéš Peter 11 ŠK ŠOG Nitra
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Ivanický Jakub 14 Detský atletický klub Tlmače
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky (C)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Kis Vince 12 Atletický club Nové Zámky (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Kisová Réka 11 Atletický club Nové Zámky (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Kliský Tomáš 13 Atletický club Nové Zámky (C)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Kobesová Dorota 11 ŠK Atóm Levice (A)
Dtsa St CBeh štafeta (2/2) Kompasová Karin 12 AC Stavbár Nitra (B)
Dtsa St CBeh štafeta (2/4) Kompasová Kristína 11 AC Stavbár Nitra (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Kováč Adrián 12 Detský atletický klub Tlmače
Dtsa St CBeh štafeta (3/4) Kováčová Tamara 13 ŠK Atóm Levice (C)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa St CBeh štafeta (4/2) Královič Samuel 13 AK pri ZŠ Mojmírová Zlaté Moravce (D)
Dtsa St CBeh štafeta (3/3) Krnáč Dominik 11 ŠK Atóm Levice (C)
Dtsa St CBeh štafeta (2/3) Kuczera Maxim 12 AC Stavbár Nitra (B)
Dtsa St CBeh štafeta (2/1) Kuma Teofil 13 ŠK Atóm Levice (B)
Dtsa St CBeh štafeta (3/1) Kvietok Marko 13 ŠK Atóm Levice (C)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Micsinaiová Sofia Mia 12 Atletický club Nové Zámky (C)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra
Dtsa St CBeh štafeta (2/3) Miko Dominik 13 ŠK ŠOG Nitra
Dtsa St CBeh štafeta (3/4) Mišovičová Kristína 13 AK pri ZŠ Mojmírová Zlaté Moravce (C)
Dtsa St CBeh štafeta (2/3) Móča Ivan 11 Atletický klub Šurany
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Móča Matej 13 Atletický klub Šurany
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Molnárová Lara 13 Detský atletický klub Tlmače
Dtsa St CBeh štafeta (2/2) Morávková Nela 13 AK pri ZŠ Mojmírová Zlaté Moravce (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Moravská Miriam 13 ŠK Atóm Levice (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Nagy Bruno 13 Atletický club Nové Zámky (C)
Dtsa St CBeh štafeta (1/5) Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Nemeš Patrik 13 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa St CBeh štafeta (2/3) Novota Matej 13 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa St CBeh štafeta (2/4) Parikrupová Adela 13 ŠK ŠOG Nitra
Dtsa St CBeh štafeta (4/1) Pavlenda Lucas 15 AK pri ZŠ Mojmírová Zlaté Moravce (D)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Peroli Greta 13 ŠAK športový AK Komárno (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Peterková Emily Rose 11 ŠK ŠOG Nitra
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky (A)
Dtsa St CBeh štafeta (2/4) Porubský Adam 14 Atletický klub Šurany
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Potáschová Natália 13 ŠAK športový AK Komárno (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Račeková Malvína 11 Atletický klub Šurany
Dtsa St CBeh štafeta (2/4) Rajnohová Ema 13 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa St CBeh štafeta (2/2) Romanová Nikola 12 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Sárazová Barbora 11 Atletický klub Šurany
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Segéň Tobias 11 Atletický club Nové Zámky (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Strasser Ladislav 13 ŠAK športový AK Komárno (B)
Dtsa St CBeh štafeta (2/1) Sučko Tomáš 12 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Svetlanská Mia 12 AK pri ZŠ Mojmírová Zlaté Moravce (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Šimon Oliver 11 Atletický klub Šurany
Dtsa St CBeh štafeta (2/4) Šmondrková Karin 11 ŠK Atóm Levice (B)
Dtsa St CBeh štafeta (2/1) Šproch Jakub 16 AK pri ZŠ Mojmírová Zlaté Moravce (B)
Dtsa St CBeh štafeta (2/3) Šproch Juraj 13 AK pri ZŠ Mojmírová Zlaté Moravce (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Švolíková Ema 13 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa St CBeh štafeta (3/2) Tokarčík Zara Nicol 13 ŠK Atóm Levice (C)
Dtsa St CBeh štafeta (2/3) Uličný Lukáš 13 ŠK Atóm Levice (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Uličný Lukáš 11 ŠK Atóm Levice (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Vančo Lukáš 11 Atletický club Nové Zámky (B)
Dtsa St CBeh štafeta (3/2) Višňáková Lenka 14 AK pri ZŠ Mojmírová Zlaté Moravce (C)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Vlha Michal 11 ŠK Atóm Levice (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Zemanová Karolína 12 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Zemanová Lea 11 AK pri ZŠ Mojmírová Zlaté Moravce (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/2) Antoliková Emília 14 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/2) Antošová Nelka 14 AC Stavbár Nitra
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/4) Barátová Helena 14 Detský atletický klub Tlmače
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/1) Baštrnák Roman 15 ŠAK športový AK Komárno (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/3) Beleš Simon 14 ŠK Atóm Levice (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/1) Beleš Tobias 16 ŠK Atóm Levice (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/3) Berkeš Matej 14 Detský atletický klub Tlmače
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/3) Bielik Pavol 15 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/3) Csikós Patrik 14 Atletický club Nové Zámky (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/1) Gajdoš Matej 15 ŠK Atóm Levice (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/2) Gurská Ela 15 ŠK Atóm Levice (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/1) Hegedüš Filip 14 ŠAK športový AK Komárno (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/4) Hrozenská Sofia 14 ŠAK športový AK Komárno (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/1) Ivanický Jakub 14 Detský atletický klub Tlmače
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/2) Jajcaj Karin 15 Atletický club Nové Zámky (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/3) Kiss Leonard 15 ŠAK športový AK Komárno (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/2) Kissová Sára 15 ŠAK športový AK Komárno (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/1) Košarišťan Adam 14 AC Stavbár Nitra
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/4) Krnáčová Ela 14 ŠK Atóm Levice (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/1) Laštík Henrich 14 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/3) Lerche Nela 14 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/2) Mankovická Nella Lívia 14 ŠAK športový AK Komárno (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/4) Nemešová Simona 15 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/2) Pavelková Hana 14 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/2) Pilcová Vanda 14 ŠK Atóm Levice (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/3) Pisár Lukáš 15 ŠAK športový AK Komárno (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/3) Proházka Dominik 14 Atletický club Nové Zámky (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/3) Psota David 14 AC Stavbár Nitra
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/4) Rampašeková Patrícia 15 Atletický club Nové Zámky (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/2) Rošková Viktória 14 Detský atletický klub Tlmače
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/4) Slugeňová Ľubka 14 ŠAK športový AK Komárno (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/3) Steinemann Tomáš Liam 16 ŠK Atóm Levice (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/3) Szabó Dávid 14 Atletický club Nové Zámky (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/4) Šimová Nelly Sofia 14 AC Stavbár Nitra
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/1) Šproch Matej 15 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/4) Šprochová Ema 14 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/1) Tóth Filip 14 Atletický club Nové Zámky (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/4) Uličná Laura 15 ŠK Atóm Levice (B)