<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M- okresu Šaľa naj.žiactva a ml.žiactva v atletike 19. ročník , memoriál zakladateľov atletiky v Šali prof. M. Melicherčíka a prof. J. Mutkoviča, Šaľa, 11. 10. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Mžci 60 m Bombicz Gergő 09 Základná škola Ágostona Pongrácza Neded
Mžci 60 m Brza Oliver 09 ZŠ Močenok
Mžci 60 m Hamarová Emma 10 ZŠ s MŠ Bernolákova
Mžci 60 m Holbík Matúš 10 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžci 60 m Klč Martin 09 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžci 60 m Kuka Jakub 10 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžci 60 m Mučka Damián 14 ZŠ Tešedíkovo
Mžci 60 m Pogran Patrik 09 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžci 60 m Polgár Benjamín 10 Základná škola Ágostona Pongrácza Neded
Mžci 60 m Rábek Sebastian 10 ZŠ Močenok
Mžci 60 m Sedlár Dominik 10 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžci 60 m Székely Filip 09 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžci 60 m Szőcs Dávid 10 ZŠ s VJM - Alapiskola Vlčany 1547
Mžci 60 m Šárkozi Filip 10 ZŠ s MŠ Bernolákova
Mžci 60 m Udvaros Márton 09 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžci 60 m Urbán Jakub 09 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžci 60 m Václavík Jozef 09 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžci 60 m Vereš Daniel 09 ZŠ Močenok
Mžci 60 m Zaťko Filip 10 ZŠ Tešedíkovo
Mžci 60 m Zaťko Jakub 10 ZŠ Tešedíkovo
Mžci 600 m Berecz Damien 10 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžci 600 m Bombicz Gergő 09 Základná škola Ágostona Pongrácza Neded
Mžci 600 m Klč Martin 09 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžci 600 m Klinka Lukáš 10 ZŠ Močenok
Mžci 600 m Kollár Emanuel 10 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžci 600 m Kristofóli Ronald 10 ZŠ s VJM - Alapiskola Vlčany 1547
Mžci 600 m Kuka Jakub 10 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžci 600 m Mučka Damián 14 ZŠ Tešedíkovo
Mžci 600 m Pelikán Dominik 14 ZŠ Tešedíkovo
Mžci 600 m Polgár Benjamín 10 Základná škola Ágostona Pongrácza Neded
Mžci 600 m Rábek Sebastian 10 ZŠ Močenok
Mžci 600 m Sedlár Dominik 10 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžci 600 m Székely Filip 09 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžci 600 m Šereš Timotej 09 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžci 600 m Trubač Jakub 09 ZŠ s MŠ Hájske 67
Mžci 600 m Urbán Jakub 09 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžci 600 m Vereš Lukáš 09 ZŠ s MŠ Bernolákova
Mžci 1500 m Babic Emil 09 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžci 1500 m Bicek Tomáš 10 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžci 1500 m Boháč Daniel Michal 09 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžci 1500 m Brza Oliver 09 ZŠ Močenok
Mžci 1500 m Bukovský Kristián 09 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžci 1500 m Čibrik Michal 10 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžci 1500 m Drančák Oliver 10 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžci 1500 m Hučko lucas tomáš 10 ZŠ s MŠ Bernolákova
Mžci 1500 m Klinka Lukáš 10 ZŠ Močenok
Mžci 1500 m Kostka Víťazoslav 10 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžci 1500 m Šereš Dominik 09 ZŠ s VJM - Alapiskola Vlčany 1547
Mžci 1500 m Vágó Jakub 10 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžci výška Čibrik Michal 10 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžci výška Hraška Andrej 09 ZŠ Močenok
Mžci výška Kubík Samuel 09 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžci výška Marguš Peter 09 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžci výška Šereš Timotej 09 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžci výška Švejkovský Lukáš 10 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžci výška Trubač Jakub 09 ZŠ s MŠ Hájske 67
Mžci výška Vereš Daniel 09 ZŠ Močenok
Mžci diaľka Bicek Tomáš 10 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžci diaľka Holbík Matúš 10 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžci diaľka Hraška Andrej 09 ZŠ Močenok
Mžci diaľka Kollár Emanuel 10 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžci diaľka Kostka Víťazoslav 10 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžci diaľka Kováč Adam 10 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžci diaľka Marguš Peter 09 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžci diaľka Mešťáneková Nina 09 ZŠ s MŠ Bernolákova
Mžci diaľka Pogran Patrik 09 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžci diaľka Rehák Tomáš 09 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžci diaľka Udvaros Márton 09 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžci diaľka Zaťko Filip 10 ZŠ Tešedíkovo
Mžci diaľka Zaťko Jakub 10 ZŠ Tešedíkovo
Mžci guľa 3 kg Bukovský Kristián 09 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžci guľa 3 kg Gužik Ondrej 09 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžci guľa 3 kg Hlavatý Timmy Ján 10 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžci guľa 3 kg Kubík Samuel 09 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžci guľa 3 kg Kurina Robert 09 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžci guľa 3 kg Kurthy Dávid 09 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžci guľa 3 kg Packa Tadeáš 09 ZŠ s MŠ Hájske 67
Mžci guľa 3 kg Švejkovský Lukáš 10 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžci guľa 3 kg Václavík Jozef 09 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžci kriket Balogh Josef 09 Základná škola Ágostona Pongrácza Neded
Mžci kriket Berecz Damien 10 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžci kriket Boháč Daniel Michal 09 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžci kriket Gužik Ondrej 09 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžci kriket Hlavatý Timmy Ján 10 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžci kriket Jacsa Ádám 10 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžci kriket Kováč Adam 10 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžci kriket Kurina Robert 09 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžci kriket Kurthy Dávid 09 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžci kriket Packa Tadeáš 09 ZŠ s MŠ Hájske 67
Mžci kriket Pelikán Dominik 14 ZŠ Tešedíkovo
Mžci kriket Rehák Tomáš 09 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžci kriket Šereš Dominik 09 ZŠ s VJM - Alapiskola Vlčany 1547
Mžci kriket Vereš Lukáš 09 ZŠ s MŠ Bernolákova
Mžky 60 m Conklin Katarína 09 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžky 60 m Császár Léla 10 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžky 60 m Danišová Kristína 10 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžky 60 m Deáková Zuzana 10 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžky 60 m Deáková Zuzana 10 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžky 60 m Gombášová Daniela 10 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžky 60 m Hadnaďová Simona 09 ZŠ s MŠ Bernolákova
Mžky 60 m Hajdu Alexandra 10 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžky 60 m Haláková Emma 09 ZŠ Tešedíkovo
Mžky 60 m Hamarová Emma 10 ZŠ s MŠ Bernolákova
Mžky 60 m Heinrichová Viktória 10 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžky 60 m Kubovicsová Laura 09 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžky 60 m Kürthy Csenge 10 ZŠ s VJM - Alapiskola Vlčany 1547
Mžky 60 m Lavová Aylin 10 ZŠ s MŠ Bernolákova
Mžky 60 m Lavová Aylin 10 ZŠ s MŠ Bernolákova
Mžky 60 m Mešťáneková Nina 09 ZŠ s MŠ Bernolákova
Mžky 60 m Mondočková Veronika 09 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžky 60 m Nétryová Sára 09 ZŠ s MŠ Hájske 67
Mžky 60 m Rybárová Estera 10 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžky 60 m Sámelová Paulína 09 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžky 60 m Sárkányová Viktória 09 ZŠ Tešedíkovo
Mžky 60 m Siváková Sára 10 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžky 60 m Soroková Tanya 10 ZŠ Močenok
Mžky 60 m Szőcs Veronika 09 ZŠ s VJM - Alapiskola Vlčany 1547
Mžky 60 m Šléger Zsófia 10 ZŠ s VJM - Alapiskola Vlčany 1547
Mžky 60 m Švihoríková Silvia 09 ZŠ Močenok
Mžky 60 m Tóth Noémi 10 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžky 60 m Uhrová Michaela 09 ZŠ Močenok
Mžky 600 m Braunová Sára 10 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžky 600 m Bunney Aurélia 10 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžky 600 m Fehér Lara 10 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžky 600 m Haláková Emma 09 ZŠ Tešedíkovo
Mžky 600 m Hamarová Emma 10 ZŠ s MŠ Bernolákova
Mžky 600 m Kubovicsová Laura 09 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžky 600 m Mészárosová Soňa 10 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžky 600 m Mrlláková Nela 10 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžky 600 m Petrovičová Viktória 09 ZŠ s MŠ Hájske 67
Mžky 600 m Sárkányová Viktória 09 ZŠ Tešedíkovo
Mžky 600 m Tanková Pamela 10 ZŠ s MŠ Bernolákova
Mžky 600 m Vrbišťanová Hana 10 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžky 600 m Zadrabajová Hana 10 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžky 1500 m Aleva Zsófia 11 ZŠ s VJM - Alapiskola Vlčany 1547
Mžky 1500 m Erdélyi Anna 11 ZŠ s VJM - Alapiskola Vlčany 1547
Mžky 1500 m Kmeťová Lea 10 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžky 1500 m Materánková Liliana 09 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžky 1500 m Sámelová Paulína 09 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžky 1500 m Soroková Tanya 10 ZŠ Močenok
Mžky 1500 m Szabó Erzsébet 10 Základná škola Ágostona Pongrácza Neded
Mžky výška Augustínová Nina 09 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžky výška Mrlláková Nela 10 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžky výška Petrovičová Viktória 09 ZŠ s MŠ Hájske 67
Mžky výška Semetková Denisa 10 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžky výška Tóthová Ela 10 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžky výška Tóthová Karolína 09 ZŠ Močenok
Mžky diaľka Conklin Katarína 09 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžky diaľka Gombášová Daniela 10 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžky diaľka Hadnaďová Simona 09 ZŠ s MŠ Bernolákova
Mžky diaľka Kürthy Csenge 10 ZŠ s VJM - Alapiskola Vlčany 1547
Mžky diaľka Materánková Liliana 09 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžky diaľka Mondočková Dominika 09 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžky diaľka Semetková Denisa 10 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžky diaľka Siváková Sára 10 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžky diaľka Strigačová Patrícia 09 ZŠ s MŠ Hájske 67
Mžky diaľka Székelyová Rebecca 09 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžky diaľka Szőcs Veronika 09 ZŠ s VJM - Alapiskola Vlčany 1547
Mžky diaľka Šléger Zsófia 10 ZŠ s VJM - Alapiskola Vlčany 1547
Mžky diaľka Švihoríková Silvia 09 ZŠ Močenok
Mžky diaľka Tanková Pamela 10 ZŠsMŠ Bernolákova
Mžky diaľka Tóthová Karolína 09 ZŠ Močenok
Mžky guľa 3 kg Bunney Aurélia 10 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžky guľa 3 kg Čierniková Karin 10 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžky guľa 3 kg Heinrichová Viktória 10 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžky guľa 3 kg Janebová Veronika 09 ZŠ s MŠ Hájske 67
Mžky guľa 3 kg Kovačevityová Karin 09 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžky guľa 3 kg Kurňavová Lara 09 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžky guľa 3 kg Nétryová Sára 09 ZŠ s MŠ Hájske 67
Mžky guľa 3 kg Strigačová Patrícia 09 ZŠ s MŠ Hájske 67
Mžky guľa 3 kg Tóthová Ela 10 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžky guľa 3 kg Vrbišťanová Hana 10 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžky kriket Augustínová Nina 09 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Mžky kriket Danišová Kristína 10 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžky kriket Fehér Lara 10 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžky kriket Holáseková Ivona 10 ZŠ s MŠ Bernolákova
Mžky kriket Janebová Veronika 09 ZŠ s MŠ Hájske 67
Mžky kriket Kovačevityová Karin 09 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Mžky kriket Kurňavová Lara 09 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžky kriket Kurňavová Laura 09 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžky kriket Tóthová Linda 09 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžky kriket Uhrová Michaela 09 ZŠ Močenok
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Deáková Zuzana 10 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Kurňavová Laura 09 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Mondočková Dominika 09 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Rybárová Estera 10 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Székelyová Rebecca 09 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Tóth Noémi 10 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Tóthová Linda 09 ZŠ Murgaša Šaľa
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Varga Dóra 12 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
EleH 4 x 60 m kluby Mučka Damián 14 ZŠ Tešedíkovo
EleH 4 x 60 m kluby Pelikán Dominik 14 ZŠ Tešedíkovo
Nžci 60 m Balogh Tamás 11 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Nžci 60 m Bennár Filip 11 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Nžci 60 m Csuprai - Gordon Tyler W. T. 11 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Nžci 60 m Draškovič Dominik 11 ZŠ s VJM - Alapiskola Vlčany 1547
Nžci 60 m Kocsis David 11 ZŠ Tešedíkovo
Nžci 60 m Kovács Patrik 12 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Nžci 60 m Láczki Lukáš 12 ZŠ Murgaša Šaľa
Nžci 60 m Lenčéš Oliver 11 ZŠ Murgaša Šaľa
Nžci 60 m Matušica Martin 11 ZŠ Močenok
Nžci 60 m Mečár Boris 11 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Nžci 60 m Odráška Matej 12 ZŠ s MŠ Bernolákova
Nžci 60 m Pelikán Adam 12 ZŠ Tešedíkovo
Nžci 60 m Pintér Olivér 11 ZŠ s VJM - Alapiskola Vlčany 1547
Nžci 60 m Puškár Oliver 12 Základná škola Ágostona Pongrácza Neded
Nžci 60 m Strapko Andrej 11 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Nžci 60 m Švec Michal 11 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Nžci 60 m Tóth Marek 12 ZŠ Močenok
Nžci 60 m Tóth Patrik 11 ZŠ Močenok
Nžci 600 m Balogh Tamás 11 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Nžci 600 m Holota Andrej 11 ZŠ Murgaša Šaľa
Nžci 600 m Klč Michal 11 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Nžci 600 m Kovács Patrik 12 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Nžci 600 m Láczki Lukáš 12 ZŠ Murgaša Šaľa
Nžci 600 m Lenčéš Oliver 11 ZŠ Murgaša Šaľa
Nžci 600 m Majer Dominik 11 ZŠ Tešedíkovo
Nžci 600 m Matušica Martin 11 ZŠ Močenok
Nžci 600 m Nagy Timotej 11 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Nžci 600 m Puškár Oliver 12 Základná škola Ágostona Pongrácza Neded
Nžci 600 m Rehorčík Róbert 11 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Nžci 600 m Strapko Andrej 11 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Nžci 600 m Szabó Áron 11 ZŠ s VJM - Alapiskola Vlčany 1547
Nžci 600 m Száraz Rafael Filip 11 ZŠ Murgaša Šaľa
Nžci 600 m Szőcs Olivér 13 ZŠ s VJM - Alapiskola Vlčany 1547
Nžci 600 m Szuri Mátyás 13 ZŠ s VJM - Alapiskola Vlčany 1547
Nžci 600 m Švec Michal 11 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Nžci 1000 m Bennár Filip 11 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Nžci 1000 m Perutka Patrik 12 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Nžci 1000 m Rosta Nándor Péter 11 Základná škola Ágostona Pongrácza Neded
Nžci 1000 m Tóth Marek 12 ZŠ Močenok
Nžci 1000 m Tóth Patrik 11 ZŠ Močenok
Nžci 1000 m Urbanec Jakub 11 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Nžci výška Nagy Timotej 11 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Nžci diaľka z mies.o Csuprai - Gordon Tyler W. T. 11 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Nžci diaľka z mies.o Klč Michal 11 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Nžci diaľka z mies.o Kocsis David 11 ZŠ Tešedíkovo
Nžci diaľka z mies.o Majer Dominik 11 ZŠ Tešedíkovo
Nžci diaľka z mies.o Odráška Matej 12 ZŠ s MŠ Bernolákova
Nžci diaľka z mies.o Perutka Patrik 12 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Nžci diaľka z mies.o Rehorčík Róbert 11 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Nžci diaľka z mies.o Rosta Nándor Péter 11 Základná škola Ágostona Pongrácza Neded
Nžci diaľka z mies.o Urbanec Jakub 11 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Nžci guľa 2 kg Bartovic Emil 12 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Nžci guľa 2 kg Brand Milan 11 ZŠ s MŠ Bernolákova
Nžci guľa 2 kg Braun Milan 11 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Nžci guľa 2 kg Pohančaník Kristián 11 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Nžci guľa 2 kg Vlček Matej 11 ZŠ s MŠ Hájske 67
Nžci kriket Bartovic Emil 12 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Nžci kriket Braun Milan 11 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Nžci kriket Mečár Boris 11 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Nžci kriket Pelikán Adam 12 ZŠ Tešedíkovo
Nžci kriket Pohančaník Kristián 11 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Nžci kriket Száraz Rafael Filip 11 ZŠ Murgaša Šaľa
Nžci kriket Vlček Matej 11 ZŠ s MŠ Hájske 67
Nžci 4 x 60 m kluby Kocsis David 11 ZŠ Tešedíkovo
Nžci 4 x 60 m kluby Majer Dominik 11 ZŠ Tešedíkovo
Nžky 60 m Antalová Liana 12 ZŠ s MŠ Bernolákova
Nžky 60 m Csonthó Eszter 13 Základná škola Ágostona Pongrácza Neded
Nžky 60 m Černáková Lucia 12 ZŠ Tešedíkovo
Nžky 60 m Gálová Mia 11 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Nžky 60 m Holocsy Katarína 12 ZŠ Murgaša Šaľa
Nžky 60 m Kováčová Natália 11 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Nžky 60 m Legnerová Lea 11 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Nžky 60 m Lenčéšová Michaela 11 ZŠ Močenok
Nžky 60 m Obolová Tamara 12 ZŠ s MŠ Bernolákova
Nžky 60 m Obolová Tamara 12 ZŠ s MŠ Bernolákova
Nžky 60 m Packová Patrícia 11 ZŠ Murgaša Šaľa
Nžky 60 m Ružovičová Riana 11 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Nžky 60 m Švédová Paulína 11 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Nžky 60 m Švondrová Viktória 11 ZŠ Močenok
Nžky 60 m Takáčová Annabella 11 ZŠ Murgaša Šaľa
Nžky 60 m Tummová Liana 12 ZŠ Tešedíkovo
Nžky 60 m Varga Dóra 12 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Nžky 600 m Antalová Liana 12 ZŠ s MŠ Bernolákova
Nžky 600 m Csonthó Eszter 13 Základná škola Ágostona Pongrácza Neded
Nžky 600 m Debnáriková Romana 12 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Nžky 600 m Fichtlová Sofia 11 ZŠ s MŠ Hájske 67
Nžky 600 m Foleová Natália 12 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Nžky 600 m Kováčová Natália 11 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Nžky 600 m Kristofóli Mia 12 ZŠ s VJM - Alapiskola Vlčany 1547
Nžky 600 m Nováková Marianna 11 Základná škola Ágostona Pongrácza Neded
Nžky 600 m Packová Patrícia 11 ZŠ Murgaša Šaľa
Nžky 600 m Takáčová Annabella 11 ZŠ Murgaša Šaľa
Nžky 1000 m Lenčéšová Michaela 11 ZŠ Močenok
Nžky 1000 m Spiszaková Mia 11 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Nžky 1000 m Škorpilová Štěpánka 12 ZŠ s MŠ Bernolákova
Nžky 1000 m Vrbišťanová Lucia 11 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Nžky diaľka z mies.o Černáková Lucia 12 ZŠ Tešedíkovo
Nžky diaľka z mies.o Gálová Mia 11 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Nžky diaľka z mies.o Krajčíková Ela 11 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Nžky diaľka z mies.o Krommelová Eva 11 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Nžky diaľka z mies.o Spiszaková Mia 11 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Nžky diaľka z mies.o Szalai Lia 14 ZŠ s VJM - Alapiskola Vlčany 1547
Nžky diaľka z mies.o Švédová Paulína 11 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Nžky diaľka z mies.o Švondrová Viktória 11 ZŠ Močenok
Nžky diaľka z mies.o Takácsová Viktória 11 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Nžky diaľka z mies.o Tummová Liana 12 ZŠ Tešedíkovo
Nžky guľa 2 kg Bilíková Tamara 12 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Nžky guľa 2 kg Čamajová Lea 12 ZŠ Murgaša Šaľa
Nžky guľa 2 kg Fichtlová Sofia 11 ZŠ s MŠ Hájske 67
Nžky guľa 2 kg Udvarosová Elin 12 ZŠ Murgaša Šaľa
Nžky kriket Bilíková Tamara 12 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Nžky kriket Čamajová Lea 12 ZŠ Murgaša Šaľa
Nžky kriket Holocsy Katarína 12 ZŠ Murgaša Šaľa
Nžky kriket Krajčíková Ela 11 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
Nžky kriket Nováková Marianna 11 Základná škola Ágostona Pongrácza Neded
Nžky kriket Udvarosová Elin 12 ZŠ Murgaša Šaľa
Nžky kriket Vrbišťanová Lucia 11 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa