<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M-AZB družstiev dorastu + hody, trojskok, žrď, Bratislava, 25. 9. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M disk 2 kg Bachratý Roman 69 AK AŠK Slávia Trnava 37.73
M disk 2 kg Vida Roman 69 AO TJ Slávia STU Bratislava 34.92 39.66
M kladivo 7,26 kg Bachratý Roman 69 AK AŠK Slávia Trnava 42.56
Dci 100 m Adamec Maroš 07 AK Slávia UK Bratislava 15.05
Dci 100 m Ballesteros Marco 08 Naša atletika Bratislava
Dci 100 m Kolek Bohuslav 09 Naša atletika Bratislava
Dci 100 m Koronthály Oliver 06 Naša atletika Bratislava 14.73
Dci 100 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 12.35 12.35
Dci 100 m Omerovič Adem 06 Naša atletika Bratislava 18.36
Dci 100 m Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava 12.49 12.49
Dci 100 m Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava
Dci 100 m Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava
Dci 200 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 25.10 25.10
Dci 200 m Sojka Tomáš 05 Naša atletika Bratislava 28.12 28.12
Dci 200 m Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava
Dci 800 m Adamec Maroš 07 AK Slávia UK Bratislava 2:30.61 2:30.61
Dci 800 m Mathews Rubin 07 BK hraj na tie nohy Bratislava
Dci 800 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 2:44.94 2:44.94
Dci 800 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 2:30.66 2:30.66
Dci 800 m Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava 2:22.68 2:22.68
Dci 110 m pr. 91,4 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 16.04 16.04
Dci výška Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 159 159
Dci výška Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 161 161
Dci výška Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 143 143
Dci diaľka Ballesteros Marco 08 Naša atletika Bratislava 434 434
Dci diaľka Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 523 523
Dci diaľka Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 552 552
Dci diaľka Kolek Bohuslav 09 Naša atletika Bratislava 414 414
Dci diaľka Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 493 493
Dci diaľka Mozzhov Andrej (C) 05 AK Slávia UK Bratislava 625 625
Dci diaľka Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava 541 541
Dci trojskok Mozzhov Andrej (C) 05 AK Slávia UK Bratislava
Dci guľa 5 kg Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky
Dci guľa 5 kg Hucan Peter 05 AO Sparta Považská Bystrica 13.04 13.04
Dci guľa 5 kg Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky
Dci guľa 5 kg Omerovič Adem 06 Naša atletika Bratislava 08.57 08.57
Dci guľa 5 kg Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava
Dci disk 1,5 kg Mozzhov Andrej (C) 05 AK Slávia UK Bratislava
Dci disk 1,5 kg Omerovič Adem 06 Naša atletika Bratislava 23.90 23.90
Dci kladivo 5 kg Hucan Peter 05 AO Sparta Považská Bystrica 48.84 48.84
Dci oštep 700 g Debnár Šimon 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.93 58.93
Dci oštep 700 g Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky
Dci oštep 700 g Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 25.23
Dci oštep 700 g Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky
Dky 100 m Bayerová Kristína 08 AK Slávia UK Bratislava
Dky 100 m Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava 12.95 12.95
Dky 100 m Borza Adriana 08 AK Slávia UK Bratislava
Dky 100 m Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 13.13 13.13
Dky 100 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 13.41 13.41
Dky 100 m Grebečiová Valika 07 Naša atletika Bratislava 14.31
Dky 100 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 12.62 12.62
Dky 100 m Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava 14.21
Dky 100 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 14.18 14.18
Dky 100 m Junekova Johana 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Dky 100 m Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 13.34 13.34
Dky 100 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 12.69 12.69
Dky 100 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 14.32
Dky 100 m Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava 14.80 14.80
Dky 100 m Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava
Dky 100 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky
Dky 100 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 13.54 13.54
Dky 100 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 12.19 12.19
Dky 200 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 30.94
Dky 200 m Junekova Johana 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 29.90 29.90
Dky 200 m Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 26.39 26.39
Dky 200 m Miškovičová Katarína (H) 05 Naša atletika Bratislava 28.64 28.64
Dky 200 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava
Dky 200 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 27.39 27.39
Dky 200 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 25.36 25.36
Dky 200 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky
Dky 400 m Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 59.55 59.55
Dky 400 m Miškovičová Katarína (H) 05 Naša atletika Bratislava 64.36 64.36
Dky 400 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 70.05 67.35
Dky 400 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 60.64 60.64
Dky 400 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky
Dky 800 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 2:33.16 2:33.16
Dky 1500 m Kalmárová Martina 09 Naša atletika Bratislava 6:13.80 6:13.80
Dky 3000 m Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 14:23.07 14:23.07
Dky 3000 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 13:06.70 13:06.70
Dky 100m p 76,2-8,5 Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 19.03
Dky 100m p 76,2-8,5 Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky
Dky 100m p 76,2-8,5 Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky
Dky 100m p 76,2-8,5 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 13.44 13.44
Dky 400 m pr. 76,2 Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 68.67 68.67
Dky 400 m pr. 76,2 Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky
Dky 400 m pr. 76,2 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 59.29 59.29
Dky výška Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 140 145
Dky výška Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 138 138
Dky výška Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 155 158
Dky výška Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 138 138
Dky výška Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 128 128
Dky výška Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 155 155
Dky výška Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 161 161
Dky výška Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 125
Dky žrď Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 200
Dky diaľka Bayerová Kristína 08 AK Slávia UK Bratislava
Dky diaľka Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava 441 444
Dky diaľka Borza Adriana 08 AK Slávia UK Bratislava 384 384
Dky diaľka Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 507 511
Dky diaľka Čerepkaiova Daniela 07 Naša atletika Bratislava 467 473
Dky diaľka Grebečiová Valika 07 Naša atletika Bratislava 472 472
Dky diaľka Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 488 488
Dky diaľka Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 426 426
Dky diaľka Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 434 434
Dky diaľka Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 446 446
Dky diaľka Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 497 497
Dky diaľka Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava 445 445
Dky diaľka Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 573 573
Dky trojskok Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava
Dky trojskok Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 11.22 11.22
Dky trojskok Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 10.32 10.32
Dky guľa 3 kg Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava 07.89 07.89
Dky guľa 3 kg Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 10.42 10.42
Dky guľa 3 kg Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 08.36
Dky guľa 3 kg Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 09.54 10.11
Dky guľa 3 kg Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 07.02 07.02
Dky guľa 3 kg Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 06.37 06.37
Dky guľa 3 kg Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava 08.18 08.18
Dky guľa 3 kg Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 08.74 08.74
Dky guľa 3 kg Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 07.09 07.26
Dky guľa 3 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 10.83 10.83
Dky guľa 3 kg Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 09.59 09.59
Dky guľa 3 kg Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 08.87 08.87
Dky guľa 3 kg Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 07.53 07.53
Dky guľa 3 kg Pavlíková Natália 08 Atletický klub AC Malacky 07.09 07.09
Dky guľa 3 kg Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 07.73
Dky guľa 3 kg Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 08.04 08.04
Dky guľa 3 kg Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 03.75 03.75
Dky disk 1 kg Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava
Dky disk 1 kg Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 14.59 14.59
Dky disk 1 kg Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 18.05
Dky disk 1 kg Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky
Dky disk 1 kg Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky
Dky disk 1 kg Pavlíková Natália 08 Atletický klub AC Malacky
Dky disk 1 kg Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky
Dky kladivo 3 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava
Dky oštep 500 g Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 24.81
Dky oštep 500 g Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 29.47 30.32
Dky oštep 500 g Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 30.13
Dky oštep 500 g Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 30.30 30.30
Dky oštep 500 g Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 27.40 27.40
Dky oštep 500 g Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 28.75 28.75
Dky oštep 500 g Pavlíková Natália 08 Atletický klub AC Malacky 21.02 21.02
Dky oštep 500 g Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 28.06
Dky oštep 500 g Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur 24.72 24.72
Žky disk 0,75 kg Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur 26.07 26.07