<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

JBL JUMP FEST 2022 – šprint na 60 m a skok do diaľky registrovaní v SAZ a ZŠ a MŠ *, Košice, 16. 6. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Žci 60 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 08.24 08.24
Žci 60 m Dobranský Kristián 08 Atletika Košice o.z. 08.75
Žci 60 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 09.34
Žci 60 m Horovčák Jakub 08 ZŠ Komenského 8, Trebišov 08.24
Žci 60 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 08.28 08.28
Žci 60 m Jakubík Ján 08 Atletika Košice o.z. 08.44 08.44
Žci 60 m Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. 07.90 07.90
Žci 60 m Kardoš Daniel 08 Spojená škola sv. Košických mučeníkov (A) 07.89
Žci 60 m Képes Peter 08 ZŠsMŠ Čečejovce/athl. leg. club Moldava
Žci 60 m Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z. 08.33 08.33
Žci 60 m Krajňák Marek 08 Atletika Košice o.z. 08.47 08.47
Žci 60 m Ptáček Douglas 08 SOPKA Seňa
Žci 60 m Viola Marek 08 Atletika Košice o.z. 08.19 08.19
Žci 60 m Vojtaško Lukáš 08 Atletika Košice o.z. 09.62 09.62
Žci 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 07.88 07.88
Žci diaľka Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 507 507
Žci diaľka Dobranský Kristián 08 Atletika Košice o.z. 383
Žci diaľka Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 367
Žci diaľka Horovčák Jakub 08 ZŠ Komenského 8, Trebišov 489
Žci diaľka Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 511 511
Žci diaľka Jakubík Ján 08 Atletika Košice o.z. 457 457
Žci diaľka Kardoš Daniel 08 Spojená škola sv. Košických mučeníkov (A) 412
Žci diaľka Képes Peter 08 ZŠsMŠ Čečejovce/athl. leg. club Moldava
Žci diaľka Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z. 468 468
Žci diaľka Krajňák Marek 08 Atletika Košice o.z. 431 431
Žci diaľka Ptáček Douglas 08 SOPKA Seňa 325
Žci diaľka Viola Marek 08 Atletika Košice o.z. 521 521
Žci diaľka Vojtaško Lukáš 08 Atletika Košice o.z.
Žci diaľka Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 490 490
Mžci 60 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 08.94 08.94
Mžci 60 m Beskid Lukáš 10 Atletika Košice o.z. 08.90 08.90
Mžci 60 m Budai Patrik 09 Atletika Košice o.z. 09.25 09.25
Mžci 60 m Javorský Tobias 09 Atletika Košice o.z. 08.71 08.71
Mžci 60 m Lukáč Filip 10 Atletika Košice o.z.
Mžci 60 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 08.05 08.05
Mžci 60 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 08.27 08.27
Mžci 60 m Ptáček Luis 09 SOPKA Seňa
Mžci 60 m Sakmár Viktor 09 Atletika Košice o.z. 09.48
Mžci 60 m Viola Erik 10 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Mžci diaľka Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 412 417
Mžci diaľka Beskid Lukáš 10 Atletika Košice o.z. 271 271
Mžci diaľka Budai Patrik 09 Atletika Košice o.z. 386 386
Mžci diaľka Javorský Tobias 09 Atletika Košice o.z. 412 412
Mžci diaľka Lukáč Filip 10 Atletika Košice o.z.
Mžci diaľka Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 481 481
Mžci diaľka Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 455 455
Mžci diaľka Ptáček Luis 09 SOPKA Seňa
Mžci diaľka Sakmár Viktor 09 Atletika Košice o.z. 371
Mžci diaľka Viola Erik 10 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Žky 60 m Čamajová Michaela 08 SOPKA Seňa 09.84
Žky 60 m Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 08.57 08.57
Žky 60 m Gézová Kristína 08 Atletika Košice o.z. 09.41 09.41
Žky 60 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 07.88 07.88
Žky 60 m Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 08.45 08.45
Žky 60 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 08.97 08.77
Žky 60 m Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z. 09.29 09.29
Žky 60 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.03 08.03
Žky 60 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.14 08.04
Žky 60 m Matejová Michaela 08 Atletika Košice o.z. 09.00 09.00
Žky 60 m Poláková Františka 08 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Žky 60 m Szabadosová Diana 07 Atletika Košice o.z. 09.51 09.51
Žky 60 m Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.31
Žky 60 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 08.44 08.25
Žky diaľka Čamajová Michaela 08 SOPKA Seňa 376
Žky diaľka Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 427 427
Žky diaľka Gézová Kristína 08 Atletika Košice o.z. 313 313
Žky diaľka Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 307 347
Žky diaľka Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 434 435
Žky diaľka Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 475 475
Žky diaľka Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z. 412 412
Žky diaľka Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 446 446
Žky diaľka Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z. 477 477
Žky diaľka Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 452 489
Žky diaľka Parkanská Sára 08 Atletika Košice o.z. 347
Žky diaľka Poláková Františka 08 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Žky diaľka Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 438 455
Mžky 60 m Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z. 08.14 08.14
Mžky 60 m Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z. 08.92 08.92
Mžky 60 m Kardošová Grétka 10 Spojená škola sv. Košických mučeníkov (A) 08.89
Mžky 60 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 08.65 08.65
Mžky 60 m Kobová Nina 10 Atletika Košice o.z. 09.35 09.35
Mžky 60 m Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 08.00 08.00
Mžky 60 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 08.21 08.21
Mžky 60 m Pankuchová Viktória 09 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Račinskis Dominika 10 Atletika Košice o.z. 09.37 09.37
Mžky 60 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 08.02 08.02
Mžky 60 m Szekelyová Viktória 09 Atletika Košice o.z. 09.54 09.54
Mžky diaľka Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z. 465 465
Mžky diaľka Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z. 396 396
Mžky diaľka Kardošová Grétka 10 Spojená škola sv. Košických mučeníkov (A) 389
Mžky diaľka Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 428 428
Mžky diaľka Kobová Nina 10 Atletika Košice o.z. 419 419
Mžky diaľka Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 429 429
Mžky diaľka Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 464 469
Mžky diaľka Pankuchová Viktória 09 Atletika Košice o.z.
Mžky diaľka Račinskis Dominika 10 Atletika Košice o.z. 340 343
Mžky diaľka Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 497 497
EleHm 60 m Barnák Adam 15 Atletika Košice o.z.
EleHm 60 m Bodnár Igor 15 Atletika Košice o.z.
EleHm 60 m Gardoš Tomáš 15 Spojená škola sv. Košických mučeníkov (A) 14.20
EleHm 60 m Hajči Karol 15 ZŠ Belehradská 21, Košice
EleHm 60 m Hintoš Viliam 15 ZŠsMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
EleHm 60 m Ivan Alexej 15 Atletika Košice o.z.
EleHm 60 m Jakab Oliver 15 ZŠ Severná 21, Moldava nad Bodvou
EleHm 60 m Kováč Matias 16 SOPKA Seňa
EleHm 60 m Krok Noel Fabian 15 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
EleHm 60 m Macejko Daniel 15 ZŠ Odorín
EleHm 60 m Shytkov Ivan 15 SZŠ Tr. SNP 104, Košice
EleHm 60 m Šuran Peter 15 BK Hraj na tie nohy Bratislava
EleHm 60 m Tomáš Šimon 15 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
EleHm 60 m Topoľský Matej 15 ZŠ Žakovce
EleHm 60 m Tripčev Filip 15 Atletika Košice o.z. 11.88 11.88
EleHm 60 m Varga Maroš 15 ZŠsMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
EleHm 60 m Varga Matias Jakub 15 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleHm diaľka Barnák Adam 15 Atletika Košice o.z.
EleHm diaľka Bodnár Igor 15 Atletika Košice o.z.
EleHm diaľka Gardoš Tomáš 15 Spojená škola sv. Košických mučeníkov (A) 158
EleHm diaľka Hajči Karol 15 ZŠ Belehradská 21, Košice
EleHm diaľka Hintoš Viliam 15 ZŠsMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
EleHm diaľka Ivan Alexej 15 Atletika Košice o.z.
EleHm diaľka Jakab Oliver 15 ZŠ Severná 21, Moldava nad Bodvou
EleHm diaľka Kováč Matias 16 SOPKA Seňa
EleHm diaľka Krok Noel Fabian 15 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
EleHm diaľka Macejko Daniel 15 ZŠ Odorín
EleHm diaľka Šuran Peter 15 BK Hraj na tie nohy Bratislava
EleHm diaľka Tomáš Šimon 15 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
EleHm diaľka Varga Maroš 15 ZŠsMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
EleHm diaľka Varga Matias Jakub 15 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleH 60 m Cvaniga Kristián 13 ZŠ Žakovce
EleH 60 m Gardoš Patrik 13 Spojená škola sv. Košických mučeníkov (A) 12.50
EleH 60 m Harkabus Eduard 13 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
EleH 60 m Kačmarik Martin 13 SZŠ Tr, SNP 104, Košice
EleH 60 m Kolesár Adam 14 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
EleH 60 m Laško Filip 13 ZŠ Odorín
EleH 60 m Lukács Philip 13 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleH 60 m Mako Samuel 13 ZŠ Budimír
EleH 60 m Okruhľanský Stanislav 14 Základná škola Uzovské Pekľany
EleH 60 m Papuga Samuel 14 ZŠ Belehradská 21, Košice
EleH 60 m Parkánsky Jakub 13 SOPKA Seňa 12.62
EleH 60 m Trocha Roland 13 Atletický klub Stará Bystrica 09.74 09.74
EleH 60 m Ušiak Adam 14 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
EleH 60 m Varga Damian 14 ZŠ Severná 21, Moldava nad Bodvou
EleH 60 m Varga Šimon 13 ZŠsMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
EleH 60 m Varša Adam 13 ZŠ Staničná 13
EleH diaľka Gardoš Patrik 13 Spojená škola sv. Košických mučeníkov (A) 235
EleH diaľka Harkabus Eduard 13 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
EleH diaľka Kolesár Adam 14 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
EleH diaľka Kurucová Kornélia 14 ZŠ Belehradská 21, Košice
EleH diaľka Laško Filip 13 ZŠ Odorín
EleH diaľka Lukács Philip 13 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleH diaľka Mako Samuel 13 ZŠ Budimír
EleH diaľka Papuga Samuel 14 ZŠ Belehradská 21, Košice
EleH diaľka Parkánsky Jakub 13 SOPKA Seňa
EleH diaľka Piga Matúš 13 ZŠ Šaca 370
EleH diaľka Trocha Roland 13 Atletický klub Stará Bystrica 319 319
EleH diaľka Ušiak Adam 14 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
EleH diaľka Varga Damian 14 ZŠ Severná 21, Moldava nad Bodvou
EleH diaľka Varga Šimon 13 ZŠsMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
EleH diaľka Varša Adam 13 ZŠ Staničná 13
Nžci 60 m Bendžák Pavol 11 ZŠ Severná 21, Moldava nad Bodvou
Nžci 60 m Cséfalvay Dominik 12 ZŠ Belehradská 21, Košice
Nžci 60 m Čamaj Štefan 11 SOPKA Seňa 10.98
Nžci 60 m Fecik Juraj 12 ZŠ Odorín
Nžci 60 m Fecko Richard 12 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
Nžci 60 m Gardoš Matej 12 Spojená škola sv. Košických mučeníkov (A) 11.00
Nžci 60 m Gaži Erik 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci 60 m Geletka Michal 12 ZŠ Belehradská 21, Košice
Nžci 60 m Hudáč Miroslav 11 ZŠ Žakovce
Nžci 60 m Ivan Hugo 11 ZŠ Budimír
Nžci 60 m Janočko Matej 11 ZŠ Staničná 13
Nžci 60 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 09.71 09.71
Nžci 60 m Kolarčík Leo 12 SZŠ Tr. SNP 104, Košice
Nžci 60 m Medzanský Alex 11 Základná škola Uzovské Pekľany
Nžci 60 m Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky 09.37 09.36
Nžci 60 m Parkanský Artur 11 Atletika Košice o.z. 09.37 09.37
Nžci 60 m Straský Viliam 12 Atletický klub AC Malacky 09.36 09.36
Nžci 60 m Szabó Viktor 12 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Nžci 60 m Šmida Oliver 12 Atletický klub AC Malacky 09.89 09.89
Nžci 60 m Tomáš Lukáš 11 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
Nžci diaľka Bendžák Pavol 11 ZŠ Severná 21, Moldava nad Bodvou
Nžci diaľka Cséfalvay Dominik 12 ZŠ Belehradská 21, Košice
Nžci diaľka Čamaj Štefan 11 SOPKA Seňa
Nžci diaľka Fecik Juraj 12 ZŠ Odorín
Nžci diaľka Fecko Richard 12 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
Nžci diaľka Gardoš Matej 12 Spojená škola sv. Košických mučeníkov (A) 255
Nžci diaľka Gaži Erik 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci diaľka Geletka Michal 12 ZŠ Belehradská 21, Košice
Nžci diaľka Ivan Hugo 11 ZŠ Budimír
Nžci diaľka Janočko Matej 11 ZŠ Staničná 13
Nžci diaľka Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 363 363
Nžci diaľka Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky 370
Nžci diaľka Parkanský Artur 11 Atletika Košice o.z. 370 370
Nžci diaľka Straský Viliam 12 Atletický klub AC Malacky 346 346
Nžci diaľka Szabó Viktor 12 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Nžci diaľka Šmida Oliver 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci diaľka Tomáš Lukáš 11 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
EleZm 60 m Bodnárová Adela 15 Atletika Košice o.z.
EleZm 60 m Ďuricová Alexandra 15 Atletika Košice o.z.
EleZm 60 m Feciková Alica 15 ZŠ Odorín
EleZm 60 m Gupko Helenka 15 Atletika Košice o.z.
EleZm 60 m Hudáková Viktória 16 Atletika Košice o.z.
EleZm 60 m Ivanková Michaela 15 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
EleZm 60 m Kalejová Diana 15 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
EleZm 60 m Mértenová Ema 15 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleZm 60 m Ondernická Ashley Maria 15 ZŠ Severná 21, Moldava nad Bodvou
EleZm 60 m Orosová Miriama 16 Atletika Košice o.z.
EleZm 60 m Sabolová Natália 15 ZŠ Belehradská 21, Košice
EleZm 60 m Šimová Šarlota 16 Atletika Košice o.z.
EleZm 60 m Terpo Dominika 15 SZŠ Tr. SNP 104, Košice
EleZm 60 m Vymazalová Miloslava Mia 16 Atletika Košice o.z.
EleZm diaľka Bodnárová Adela 15 Atletika Košice o.z.
EleZm diaľka Ďuricová Alexandra 15 Atletika Košice o.z.
EleZm diaľka Feciková Alica 15 ZŠ Odorín
EleZm diaľka Gupko Helenka 15 Atletika Košice o.z.
EleZm diaľka Hudáková Viktória 16 Atletika Košice o.z.
EleZm diaľka Ivanková Michaela 15 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
EleZm diaľka Kalejová Diana 15 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
EleZm diaľka Mértenová Ema 15 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleZm diaľka Ondernická Ashley Maria 15 ZŠ Severná 21, Moldava nad Bodvou
EleZm diaľka Orosová Miriama 16 Atletika Košice o.z.
EleZm diaľka Sabolová Natália 15 ZŠ Belehradská 21, Košice
EleZm diaľka Šimová Šarlota 16 Atletika Košice o.z.
EleZm diaľka Vymazalová Miloslava Mia 16 Atletika Košice o.z.
EleZ 60 m Drangová Sára 13 ZŠ Budimír
EleZ 60 m Fecková Tamara 14 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
EleZ 60 m Ferčáková Erika 13 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
EleZ 60 m Feteriková Zina 14 ZŠsMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
EleZ 60 m Feteriková Zina 14 ZŠsMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
EleZ 60 m Hovancová Lilly 13 Spojená škola sv. Košických mučeníkov (A)
EleZ 60 m Jadamiecová Liana 13 ZŠ Žakovce
EleZ 60 m Jadamiecová Liana (SLO) 13 ZŠ Žakovce
EleZ 60 m Jenčušová Lea 13 SZŠ Tr. SNP 104, Košice
EleZ 60 m Kováčová Nina 13 ZŠ Staničná 13
EleZ 60 m Kurucová Kornélia 14 ZŠ Belehradská 21, Košice
EleZ 60 m Melničáková Zuzana 13 ZŠ Belehradská 21, Košice
EleZ 60 m Miklósová Mia 14 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleZ 60 m Radulyová Mia 14 SOPKA Seňa
EleZ 60 m Salajová Lesia 14 ZŠ Odorín
EleZ 60 m Stripaiová Miriama 14 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
EleZ 60 m Tomková Sofia 13 ZŠ Severná 21, Moldava nad Bodvou
EleZ diaľka Drangová Sára 13 ZŠ Budimír
EleZ diaľka Fecková Tamara 14 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
EleZ diaľka Ferčáková Erika 13 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
EleZ diaľka Hovancová Lilly 13 Spojená škola sv. Košických mučeníkov (A)
EleZ diaľka Kováčová Nina 13 ZŠ Staničná 13
EleZ diaľka Melničáková Zuzana 13 ZŠ Belehradská 21, Košice
EleZ diaľka Miklósová Mia 14 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleZ diaľka Radulyová Mia 14 SOPKA Seňa
EleZ diaľka Salajová Lesia 14 ZŠ Odorín
EleZ diaľka Stripaiová Miriama 14 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
EleZ diaľka Tomková Sofia 13 ZŠ Severná 21 Moldava nad Bodvou
Nžky 60 m Bogová Sára 11 Atletika Košice o.z. 10.22 10.22
Nžky 60 m Droppová Nela 12 ZŠ Belehradská 21, Košice
Nžky 60 m Erdélyi Olívia 11 ZŠ Staničná 13
Nžky 60 m Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky 08.68 08.68
Nžky 60 m Hajdučková Stella 12 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
Nžky 60 m Hanušovská Žofia 11 SOPKA Seňa 10.78
Nžky 60 m Harkabusová Jaroslava 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžky 60 m Havrilová Juliana 12 SZŠ Tr. SNP 104, Košice
Nžky 60 m Heribanová Sofia 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Hintošová Soňa 12 Atletika Košice o.z. 09.51 09.51
Nžky 60 m Hintošová Soňa 12 ZŠsMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
Nžky 60 m Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z. 08.84 08.84
Nžky 60 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 08.73 08.73
Nžky 60 m Kopkášová Bianka 11 Atletika Košice o.z. 09.57 09.57
Nžky 60 m Kováčová Lucka 11 Atletika Košice o.z. 09.75 09.75
Nžky 60 m Macejková Simona 12 ZŠ Odorín
Nžky 60 m Máťáš Liliána 11 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Nžky 60 m Mattová Michaela 12 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
Nžky 60 m MILFAIT Eliška Anna 13 Dukla Praha
Nžky 60 m MILFAIT Mia Ronja 16 Dukla Praha
Nžky 60 m Neupauerová Miriam 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Rešetková Emma 11 ZŠ Budimír
Nžky 60 m Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky 08.67 08.67
Nžky 60 m Šuranová Ella 12 BK Hraj na tie nohy Bratislava
Nžky 60 m Tamášová Alexandra 11 ZŠ Severná 21, Moldava nad Bodvou
Nžky 60 m Targošová Soňa 12 Atletická akadémia Žilina 09.53 09.53
Nžky 60 m Tripčev Nina 12 Atletika Košice o.z. 10.15 10.15
Nžky 60 m Vasilová Ema 11 Atletika Košice o.z. 11.09
Nžky 60 m Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 09.05 09.05
Nžky diaľka Bogová Sára 11 Atletika Košice o.z. 304 304
Nžky diaľka Droppová Nela 12 ZŠ Belehradská 21, Košice
Nžky diaľka Erdélyi Olívia 11 ZŠ Staničná 13
Nžky diaľka Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky 363 369
Nžky diaľka Hajdučková Stella 12 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
Nžky diaľka Hanušovská Žofia 11 SOPKA Seňa
Nžky diaľka Harkabusová Jaroslava 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžky diaľka Heribanová Sofia 12 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka Hintošová Soňa 12 Atletika Košice o.z. 358 358
Nžky diaľka Hintošová Soňa 12 ZŠsMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
Nžky diaľka Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z. 309
Nžky diaľka Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 340 340
Nžky diaľka Kopkášová Bianka 11 Atletika Košice o.z. 306 306
Nžky diaľka Kováčová Lucka 11 Atletika Košice o.z. 375 375
Nžky diaľka Macejková Simona 12 ZŠ Odorín
Nžky diaľka Máťáš Liliána 11 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Nžky diaľka Mattová Michaela 12 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
Nžky diaľka MILFAIT Eliška Anna 13 Dukla Praha
Nžky diaľka MILFAIT Mia Ronja 16 Dukla Praha
Nžky diaľka Neupauerová Miriam 11 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka Rešetková Emma 11 ZŠ Budimír
Nžky diaľka Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky 394 394
Nžky diaľka Šuranová Ella 12 BK Hraj na tie nohy Bratislava
Nžky diaľka Tamášová Alexandra 11 ZŠ Severná 21, Moldava nad Bodvou
Nžky diaľka Targošová Soňa 12 Atletická akadémia Žilina 355 355
Nžky diaľka Tripčev Nina 12 Atletika Košice o.z. 262 277
Nžky diaľka Vasilová Ema 11 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 359 368