<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detský štafetový pohár (Stredné Slovensko), Banská Bystrica, 5. 6. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Cibulka Richard 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Cinka Nikolas 11 Atletický klub ZŠ Sirk
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Foltínová Nina 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Janec Alex 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/4) Kabát Matúš 13 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/3) Kisantal Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/2) Krajčovič Alex 14 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Kubinyiová Júlia 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Kullová Katarína 11 Atletický klub ZZO Čadca
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Lančarič Matúš 12 ŠK Detva v pohybe (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Lašák Alan 13 ŠK Detva v pohybe (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Lichtner Filip 12 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Mihálik Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Mihaliková Natália 12 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Michalík Štefan 12 Atletický klub ZZO Čadca
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/2) Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Nemeš Patrik 13 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Peknušiaková Nella 12 ŠK Detva v pohybe (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Podmanická Emily 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Prítulová Tatiana 11 ŠK Detva v pohybe (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Privarová Agáta 12 Atletický klub ZZO Čadca
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/1) Rajnohová Ema 13 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Romanová Nikola 12 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Rusňáková Natálie 11 Atletický klub ZŠ Sirk
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Rusňáková Radoslava 12 Atletický klub ZŠ Sirk
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Sekerešová Zuzana 12 ŠK Detva v pohybe (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/1) Silná Mia 15 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Šarišská Chiara 13 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Šatková Tamara 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/3) Švolíková Ema 13 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Tomáš Ondrej 11 Atletický klub ZŠ Sirk
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Végh Oliver 12 Atletický klub ZZO Čadca
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Výbošťok Maroš (H) 12 ŠK Detva v pohybe (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Zemanová Karolína 12 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Agócsová Adriana 14 ŠK Detva v pohybe (B)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (3/4) Janek Jakub 15 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (3/3) Kabina Martin 16 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Kohútová Dorota 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Kollárová Nikol 14 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/1) Kotryová Lucia 14 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Kubela Peter 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Laštík Henrich 14 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Lehocký Filip 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/4) Lučan Filip 14 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Maďarová Eliška 14 ŠK Detva v pohybe (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Miklo Oliver 15 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (3/2) Mutkovičová Amia 14 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Nemešová Simona 15 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Paššáková Marína 14 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (3/1) Pepichová Nikola 14 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Purdek Radovan 16 ŠK Detva v pohybe (B)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Purgát Samuel 15 ŠK Detva v pohybe (B)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Schmidtmayerová Mia 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Svoreňová Linda 15 ŠK Detva v pohybe (B)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Sýkorová Nela 14 ŠK Detva v pohybe (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Šproch Matej 15 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Šprochová Ema 14 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Tkáč Ján 15 ŠK Detva v pohybe (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Uhrin Ewan 15 ŠK Detva v pohybe (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/2) Urgelová Hannah 14 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/3) Vvong Dalibor 15 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Ziman Samuel 15 MŠk Žiar nad Hronom