<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Atletický míting prípraviek VsAZ športových klubov, Michalovce, 22. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
EleH 60 m Balint Miroslav 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH 60 m Čajka Tobias 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH 60 m Hönsch Samuel 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH 60 m Horňak Daniel 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH 60 m Karafa Jakub 15 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH 60 m Leitner Lukáš 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH 60 m Mandula Jakub 13 1.Atletický klub Humenné 10.68 10.68
EleH 60 m Martinko Ladislav 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH 60 m Matias Filip 13 1.Atletický klub Humenné 11.40 11.40
EleH 60 m Pavlov Maxim 15 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH 60 m Pavlulik Leo 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH 60 m Rebej Filip 13 1.Atletický klub Humenné
EleH 60 m Šponták Jakub 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH 60 m Štoka Peter 13 1.Atletický klub Humenné
EleH 60 m Židzik Dominik 13 1.Atletický klub Humenné
EleH 60 m Žužo Tobias 15 1.Atletický klub Humenné
EleH 300 m Balint Miroslav 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH 300 m Hönsch Samuel 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH 300 m Karafa Jakub 15 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH 300 m Leitner Lukáš 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH 300 m Martinko Ladislav 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH 300 m Pavlov Maxim 15 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH 300 m Pavlulik Leo 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH 300 m Šponták Jakub 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH diaľka Čajka Tobias 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH diaľka Horňak Daniel 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH diaľka Mandula Jakub 13 1.Atletický klub Humenné
EleH diaľka Matias Filip 13 1.Atletický klub Humenné
EleH diaľka Pavlulik Leo 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH diaľka Rebej Filip 13 1.Atletický klub Humenné
EleH diaľka Štoka Peter 13 1.Atletický klub Humenné
EleH diaľka Židzik Dominik 13 1.Atletický klub Humenné
EleH diaľka Žužo Tobias 15 1.Atletický klub Humenné
EleH kriket Balint Miroslav 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH kriket Čajka Tobias 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH kriket Horňak Daniel 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH kriket Karafa Jakub 15 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH kriket Leitner Lukáš 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH kriket Mandula Jakub 13 1.Atletický klub Humenné
EleH kriket Martinko Ladislav 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH kriket Matias Filip 13 1.Atletický klub Humenné 18.25 18.25
EleH kriket Pavlov Maxim 15 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH kriket Rebej Filip 13 1.Atletický klub Humenné
EleH kriket Šponták Jakub 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleH kriket Štoka Peter 13 1.Atletický klub Humenné
EleH kriket Židzik Dominik 13 1.Atletický klub Humenné
EleH kriket Žužo Tobias 15 1.Atletický klub Humenné
Nžci 60 m Falatko Daniel 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Ihnát Lukáš 11 1.Atletický klub Humenné 09.62 09.62
Nžci 60 m Lipčák Tomáš 11 1.Atletický klub Humenné 10.75 10.75
Nžci 60 m Mažerik Juraj 11 1.Atletický klub Humenné
Nžci 60 m Pivarník Martin 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Szabo Matúš 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Šponták Adam 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Štoka Peter 13 1.Atletický klub Humenné
Nžci 600 m Leško Alex 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 600 m Palka-Jusko Nicolas 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 600 m Preverčík Mário 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci diaľka Falatko Daniel 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci diaľka Holan Nicolas 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci diaľka Ihnát Lukáš 11 1.Atletický klub Humenné
Nžci diaľka Lipčák Tomáš 11 1.Atletický klub Humenné
Nžci diaľka Mažerik Juraj 11 1.Atletický klub Humenné
Nžci diaľka Palka-Jusko Nicolas 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci diaľka Pivarník Martin 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci diaľka Preverčík Mário 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci diaľka Szabo Matúš 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci diaľka Šponták Adam 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci diaľka Štoka Peter 13 1.Atletický klub Humenné
Nžci kriket Falatko Daniel 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 14.82
Nžci kriket Holan Nicolas 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 20.25
Nžci kriket Ihnát Lukáš 11 1.Atletický klub Humenné
Nžci kriket Leško Alex 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci kriket Lipčák Tomáš 11 1.Atletický klub Humenné 24.09 24.09
Nžci kriket Mažerik Juraj 11 1.Atletický klub Humenné
Nžci kriket Palka-Jusko Nicolas 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 15.95
Nžci kriket Pivarník Martin 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Preverčík Mário 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Szabo Matúš 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Šponták Adam 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Štoka Peter 13 1.Atletický klub Humenné
Nžci 4 x 60 m kluby (3/3) Holan Nicolas 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (C)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Hönsch Samuel 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Palka-Jusko Nicolas 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Pivarník Martin 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (3/1) Preverčík Mário 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (C)
Nžci 4 x 60 m kluby (3/2) Szabo Matúš 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (C)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Šponták Adam 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
EleZ 60 m Alexovičová Zara 13 1.Atletický klub Humenné
EleZ 60 m Belcaková Sofia 13 1.Atletický klub Humenné
EleZ 60 m Dukovská Emily 13 1.Atletický klub Humenné
EleZ 60 m Gašparová Ester 14 1.Atletický klub Humenné
EleZ 60 m Havrilová Liana 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ 60 m Joneková Timea 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ 60 m Laporčáková Lucia 15 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ 60 m Mataľáková Nella 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ 60 m Matuščáková Simonka 15 1.Atletický klub Humenné
EleZ 60 m Muravská Lívia 14 1.Atletický klub Humenné
EleZ 60 m Polomčáková Daniela 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ 60 m Rachmanová Lilien 15 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ 60 m Rebejová Olivia 14 1.Atletický klub Humenné
EleZ 60 m Sokolovičová Kristína 13 1.Atletický klub Humenné 12.05 12.05
EleZ 60 m Šerepitová Dáša 15 1.Atletický klub Humenné
EleZ 60 m Vahiľová Natália 15 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ 60 m Zuberová Gréta 15 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ 300 m Havrilová Liana 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ 300 m Joneková Timea 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ 300 m Kollárová Dominika 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ 300 m Laporčáková Lucia 15 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ 300 m Mataľáková Nella 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ diaľka Alexovičová Zara 13 1.Atletický klub Humenné
EleZ diaľka Belcaková Sofia 13 1.Atletický klub Humenné
EleZ diaľka Dukovská Emily 13 1.Atletický klub Humenné
EleZ diaľka Gašparová Ester 14 1.Atletický klub Humenné
EleZ diaľka Joneková Timea 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ diaľka Kollárová Dominika 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ diaľka Laporčáková Lucia 15 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ diaľka Mataľáková Nella 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ diaľka Matuščáková Simonka 15 1.Atletický klub Humenné
EleZ diaľka Muravská Lívia 14 1.Atletický klub Humenné
EleZ diaľka Polomčáková Daniela 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ diaľka Rachmanová Lilien 15 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ diaľka Rebejová Olivia 14 1.Atletický klub Humenné
EleZ diaľka Sokolovičová Kristína 13 1.Atletický klub Humenné
EleZ diaľka Šerepitová Dáša 15 1.Atletický klub Humenné
EleZ diaľka Tran Quynh Chi 15 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ diaľka Uhľárová Lara 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ diaľka Vahiľová Natália 15 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ diaľka Zuberová Gréta 15 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ kriket Alexovičová Zara 13 1.Atletický klub Humenné
EleZ kriket Belcaková Sofia 13 1.Atletický klub Humenné
EleZ kriket Dukovská Emily 13 1.Atletický klub Humenné
EleZ kriket Gašparová Ester 14 1.Atletický klub Humenné
EleZ kriket Havrilová Liana 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ kriket Kollárová Dominika 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ kriket Matuščáková Simonka 15 1.Atletický klub Humenné
EleZ kriket Muravská Lívia 14 1.Atletický klub Humenné
EleZ kriket Polomčáková Daniela 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ kriket Rachmanová Lilien 15 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ kriket Rebejová Olivia 14 1.Atletický klub Humenné
EleZ kriket Sokolovičová Kristína 13 1.Atletický klub Humenné
EleZ kriket Šerepitová Dáša 15 1.Atletický klub Humenné
EleZ kriket Tran Quynh Chi 15 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ kriket Uhľárová Lara 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ kriket Vahiľová Natália 15 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
EleZ kriket Zuberová Gréta 15 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Babjáková Ema 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Blahutová Klára 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Doležiová Natália 12 1.Atletický klub Humenné 10.63 10.63
Nžky 60 m Džubáková Vanessa 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Halická Lucia 12 1.Atletický klub Humenné 10.22 10.22
Nžky 60 m Maskalova Antonia 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Matiasová Nela 11 1.Atletický klub Humenné 09.75 09.75
Nžky 60 m Nováková Hana 11 1.Atletický klub Humenné 09.96 09.96
Nžky 60 m Pavlovova Eliška 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Pokorná Miriam 11 AK Slávia TU Košice 09.96 09.96
Nžky 60 m Seward-Kissová Emily Grace 11 AK Slávia TU Košice 10.07 10.07
Nžky 60 m Wittchenová Alžbeta 11 1.Atletický klub Humenné
Nžky 600 m Babjáková Ema 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 600 m Džubáková Vanessa 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 600 m Wittchenová Alžbeta 11 1.Atletický klub Humenné
Nžky diaľka Blahutová Klára 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky diaľka Doležiová Natália 12 1.Atletický klub Humenné
Nžky diaľka Džubáková Vanessa 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky diaľka Halická Lucia 12 1.Atletický klub Humenné 269
Nžky diaľka Kakarová Karolína 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky diaľka Maskalova Antonia 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky diaľka Matiasová Nela 11 1.Atletický klub Humenné 309 309
Nžky diaľka Nováková Hana 11 1.Atletický klub Humenné
Nžky diaľka Pavlovova Eliška 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky diaľka Pokorná Miriam 11 AK Slávia TU Košice 339 339
Nžky diaľka Seward-Kissová Emily Grace 11 AK Slávia TU Košice 273 273
Nžky diaľka Wittchenová Alžbeta 11 1.Atletický klub Humenné
Nžky kriket Babjáková Ema 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.96
Nžky kriket Blahutová Klára 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 14.26
Nžky kriket Doležiová Natália 12 1.Atletický klub Humenné
Nžky kriket Halická Lucia 12 1.Atletický klub Humenné
Nžky kriket Kakarová Karolína 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 06.20
Nžky kriket Maskalova Antonia 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky kriket Matiasová Nela 11 1.Atletický klub Humenné 16.67 16.67
Nžky kriket Nováková Hana 11 1.Atletický klub Humenné 07.70
Nžky kriket Pavlovova Eliška 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Babjáková Ema 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Blahutová Klára 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Džubáková Vanessa 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Maskalova Antonia 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)