<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Vysokoškolská atletická séria 2022 – časť 1 a Atletická streda Slávie STU v behu na 600 m, Bratislava, 4. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 600 m 128 Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 600 m 131 Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:58.71
M 600 m 132 Hudec Rudolf 94 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 600 m 139 Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 600 m 124 Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava 1:28.32 1:28.32
M 600 m 125 Mitašík Andrej 98 AK Slávia UK Bratislava 1:31.77
M 600 m 126 Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 1:26.61
M 600 m 181 Moreira Miguel 01 STU Bratislava
M 600 m 141 Ondruš Peter 80 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 600 m 143 Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:24.22 1:24.22
M 600 m 146 Slotík Tomáš 83 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 600 m 147 Stacho Radoslav 77 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:45.80 1:45.80
M 600 m 153 Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:04.90
J 600 m 135 Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 600 m 144 Púchy Gregor 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 600 m 150 Valo Marek 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:29.10
Dci 600 m 137 Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 600 m 149 Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:30.95 1:30.95
Dci 600 m 174 Štefík Lukáš 06 Deti v pohybe Šamorín 2:03.18
Žci 600 m 136 Lacko Benjamín 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 600 m 152 Vyparina Marko 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 600 m 127 Badura Róbert 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 600 m 129 Bezák Dominik 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:50.39 1:50.39
Mžci 600 m 130 Cibula Matej 16 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 600 m 133 Huorka Viliam 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:20.48 2:20.48
Mžci 600 m 134 Jáchim Dominik 15 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 600 m 138 Machan Oliver 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 600 m 140 Mihala Lukáš 14 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 600 m 142 Patočka Juraj 14 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 600 m 145 Quittner Adam 16 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 600 m 148 Šály Oliver 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:25.18 2:25.18
Mžci 600 m 151 Vojtko Peter 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:17.50 2:17.50
Ž 600 m 155 Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 600 m 157 Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:51.95
Ž 600 m 158 Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:43.11
Ž 600 m 170 Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 600 m 156 Bagitová Emma 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 600 m 166 Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 600 m 161 Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 600 m 163 Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 600 m 167 Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 600 m 175 Bertoková Barbora 08 Deti v pohybe Šamorín 1:51.76 1:51.76
Žky 600 m 159 Dobranská Hana 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:54.65 1:54.65
Žky 600 m 162 Jakušová Barbora 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:23.83
Žky 600 m 164 Kollárová Nela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:31.44
Žky 600 m 177 Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín 1:44.07 1:44.07
Žky 600 m 173 Zvaríková Dominika 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:05.74
Mžky 600 m 154 Adamčíková Kristína 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:23.45 2:23.45
Mžky 600 m 176 Boháčová Diana 10 Deti v pohybe Šamorín
Mžky 600 m 160 Guttmanová Johana 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 600 m 165 Kudlejová Viktória 16 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 600 m 179 Netoušková Eliška 12 Lesky´s runners 1:59.72 1:59.72
Mžky 600 m 180 Príkopská Lucia 11 Lesky´s runners 2:06.22 2:06.22
Mžky 600 m 168 Slotíková Nikol 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:08.78 2:08.78
Mžky 600 m 169 Stachová Alexandra 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:06.01 2:06.01
Mžky 600 m 178 Striežencová Tereza 09 Deti v pohybe Šamorín 2:05.87 2:05.87
Mžky 600 m 171 Vavrincová Rebecca 16 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 600 m 172 Zálešáková Sabina 10 AO TJ Slávia STU Bratislava