<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská P-T-S - 2.kolo (Trnavský kraj), Trnava, 7. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Akay Oliver 11 Funny athletics Piešťany (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Antálková Laura 12 Atletický klub Kúty (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Badinková Daniela 13 Funny athletics Piešťany (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Barcaj Jakub 12 ŠK Jablonica (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Beličák Matej 13 AK AŠK Slávia Trnava (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Bílik Tomáš 11 Funny athletics Piešťany (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Binovec Lukáš 11 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Blažeková Bibiana 12 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Buchta Jakub 12 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Cibík Eduard 12 Atletický klub Kúty (B)
Dtsa St Detská P-T-S (3/4) Cvečková Ema 11 Funny athletics Piešťany (C)
Dtsa St Detská P-T-S (3/6) Čárska Ema 13 Funny athletics Piešťany (C)
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Čelínová Andrea 11 Funny athletics Piešťany (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Čerňanská Liliana 12 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Čochráčová Kristína 12 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Dosoudilová Sára 13 ŠK Jablonica (B)
Dtsa St Detská P-T-S (3/1) Ďurišová Nela 14 ŠK Jablonica (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Dvorský Lukáš 13 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Feranec Matej 12 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Foltýnová Eliška 12 AK AŠK Slávia Trnava (D)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Gažiova Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Grulich Nicolas 11 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Harnúšek David 13 ŠK Jablonica (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Haršány Cyril 12 AK AŠK Slávia Trnava (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Hluchý Tadeáš 14 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Hušková Soňa 12 Atletický klub Kúty (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Chalúpka Ján 12 ŠK Jablonica (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Jamrichová Terezka 11 Funny athletics Piešťany (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Janečková Alexandra 11 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Jánošíková Martina 12 AK AŠK Slávia Trnava (D)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Jansová Isabella Mia 14 Funny athletics Piešťany (A)
Dtsa St Detská P-T-S (3/3) Juhász Kornel 15 ŠK Jablonica (C)
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Kadlicová Sofia 12 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Kadlicová Tamara 11 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Kákoš Dominik 11 Atletický klub Kúty (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Kalinay Lukáš 12 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Klimová Magdaléna 12 AK AŠK Slávia Trnava (E)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Kolej Jaroslav 13 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Dtsa St Detská P-T-S (3/1) Koreň Matej 12 Funny athletics Piešťany (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Kozelka Filip 11 Funny athletics Piešťany (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Krajč Jakub 12 ŠK Jablonica (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Krchnáková Veronika 11 AK AŠK Slávia Trnava (D)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Kubovič Lukáš 13 Atletický klub Kúty (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Kurtiš Martin 11 Funny athletics Piešťany (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Kurucová Adriana 11 Funny athletics Piešťany (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Lopatníková Svetlana 13 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Machová Agáta 13 Atletický klub Kúty (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Masárová Nataša 14 ŠK Jablonica (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Matejov Alex 11 ŠK Jablonica (A)
Dtsa St Detská P-T-S (3/2) Mikúšková Nelly 14 ŠK Jablonica (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Mitasová Adela 12 AK AŠK Slávia Trnava (C)
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Navrátil Matyáš 13 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Neštický Filip 12 AK AŠK Slávia Trnava (C)
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Nguyen Max 12 Funny athletics Piešťany (B)
Dtsa St Detská P-T-S (3/3) Noščák Maximilián 12 Funny athletics Piešťany (C)
Dtsa St Detská P-T-S (3/4) Ochotnická Laura 13 ŠK Jablonica (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Oravcová Veronika 13 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Dtsa St Detská P-T-S (3/2) Oslovič Filip 13 Funny athletics Piešťany (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Partelová Ema 13 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Pechová Natália 12 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Petráš Oliver 11 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Plevková Valentína 13 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica (A)
Dtsa St Detská P-T-S (3/5) Polák Dominik 12 Atletický klub Kúty (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Polláková Nela 12 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S (3/1) Pribilová Natália 12 Atletický klub Kúty (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Procházka Tomáš 12 Atletický klub Kúty (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Rakús Šimon 12 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Ralbovský Jakub 12 Atletický klub Kúty (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Riška Martin 13 Atletický klub Kúty (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Rišková Amélia 13 Atletický klub Kúty (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Rolníkova Lucia 12 AK AŠK Slávia Trnava (E)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Roščáková Natália 12 AK AŠK Slávia Trnava (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Rybnikárová Ria 12 AK AŠK Slávia Trnava (E)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Slováková Viktória 12 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Sprušanská Sofia Mária 12 AK AŠK Slávia Trnava (D)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Sprušanský Alex Simon 13 AK AŠK Slávia Trnava (D)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Susková Adela 13 AK AŠK Slávia Trnava (C)
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Svatík Jerguš 14 ŠK Jablonica (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Šerjeniková Sofia 11 Funny athletics Piešťany (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Šimková Mia 13 Atletický klub Kúty (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Šimo Sebastian Max 11 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Dtsa St Detská P-T-S (3/4) Šmida Filip 11 Atletický klub Kúty (C)
Dtsa St Detská P-T-S (3/5) Štefíková Barbora 13 Funny athletics Piešťany (C)
Dtsa St Detská P-T-S (3/6) Štiftner Oliver 12 Atletický klub Kúty (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Šulanová Hanka 12 AK AŠK Slávia Trnava (D)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Timura Mikuláš 13 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Tomek Marek 12 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Tomek Matúš 12 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Trubačová Petra 11 Atletický klub Kúty (A)
Dtsa St Detská P-T-S (3/3) Trubirohová Vivienne 12 Atletický klub Kúty (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Tuma Robin 12 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Uher Patrik 11 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St Detská P-T-S (3/2) Vávrová Táňa 13 Atletický klub Kúty (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Zimová Nela 12 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Zlámalová Natália 13 ŠK Jablonica (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Zuzčáková Hanka 12 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/2) Abrahámová Paula 15 Funny athletics Piešťany (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Antálková Nella 15 Atletický klub Kúty (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Barcziová Nina 14 AK Junior Holič (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (4/4) Bisták Juraj 16 Funny athletics Piešťany (D)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Bisták Lukáš 14 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (4/2) Bistáková Karolína 14 Funny athletics Piešťany (D)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Brathová Melissa 15 Funny athletics Piešťany (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/4) Brna Mila 16 Funny athletics Piešťany (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Cigánková Ema 15 Junior club Borský Mikuláš
Dtsa Ml Detská P-T-S (4/3) Čárska Linda 15 Funny athletics Piešťany (D)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Čelín Martin 15 Funny athletics Piešťany (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Dávideková Tamara 14 AK Junior Holič (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Drinka Samuel 15 Junior club Borský Mikuláš
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Fančovič Michael 14 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Gaži Jakub Gabriel 15 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Gažová Tamara 15 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Habesová Lea 14 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Haraj Peter 16 Junior club Borský Mikuláš
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Hazucha Martin 16 ŠK Jablonica (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Hollý Timotej 14 AK Junior Holič (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Hubinská Rebeka 14 ŠK Jablonica (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Hubinský Richard 16 ŠK Jablonica (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Hušková Natália 14 Atletický klub Kúty (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Jamrichová Petra 14 AK AŠK Slávia Trnava (D)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Jaňour Michal 15 AK Junior Holič (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Juricová Sára 14 Funny athletics Piešťany (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Juriga Vít 15 AK Junior Holič (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Kákoš Jozef 14 Atletický klub Kúty (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Karabínová Eliška 14 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Kotek Matias 15 Atletický klub Kúty (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Kubalová Alžbeta 14 Funny athletics Piešťany (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/1) Kučerová Karolína 16 Funny athletics Piešťany (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Lanžová Nina 14 AK Junior Holič (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Medve Alexander 16 ŠK Jablonica (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Michalec Filip 14 Funny athletics Piešťany (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Michalec Tomáš 14 Funny athletics Piešťany (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Mitas Bruno 14 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Moravčíková Hanka 15 AK AŠK Slávia Trnava (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Ochotnická Diana 15 ŠK Jablonica (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/2) Ondrisková Rebeka 15 Atletický klub Kúty (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/3) Ontkocová Ela 14 Funny athletics Piešťany (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Oravcová Timea 14 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Partelová Nela 15 AK AŠK Slávia Trnava (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (4/1) Plačková Magdaléna 14 Funny athletics Piešťany (D)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Podaná Laura 15 Junior club Borský Mikuláš
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Polakovičová Klára 15 ŠK Jablonica (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Rácik Juraj 15 AK AŠK Slávia Trnava (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Repčíková Linda 14 Funny athletics Piešťany (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Rivas Timothy Viktor 15 AK Junior Holič (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Salajková Ella 15 Atletický klub Kúty (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Smolinský Martin 14 Atletický klub Kúty (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Strapko Peter 17 AK AŠK Slávia Trnava (D)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Strapková Adriána 14 AK AŠK Slávia Trnava (D)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Ščevko Filip 14 Funny athletics Piešťany (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Šmida Dominik 14 Atletický klub Kúty (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Tomeková Táňa 15 ŠK Jablonica (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/3) Trubirohová Adeline 15 Atletický klub Kúty (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/1) Vávra Bruno 15 Atletický klub Kúty (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Vizváry Zoe 15 Atletický klub Kúty (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Vozár Sebastián 15 ŠK Jablonica (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Zemánková Ivana 15 AK Junior Holič (A)