<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Okresné kolo v 4-boji mladších žiakov a žiačok ZŠ., Šaľa, 19. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Žci štvorboj Bleho Miloš 08 ZŠ Močenok
Žci štvorboj Slamková Bianka 08 ZŠ Močenok
Žci štvorboj Vargačík Alex 08 ZŠ Močenok
Mžci štvorboj Hraška Andrej 09 ZŠ Močenok
Mžci štvorboj Tóthová Karolína 09 ZŠ Močenok
Mžci štvorboj Uhrová Michaela 09 ZŠ Močenok
ŽcZŠ štvorboj Berecz Damien 10 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
ŽcZŠ štvorboj Boháč Daniel Michal 09 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
ŽcZŠ štvorboj Bukovský Kristián 09 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
ŽcZŠ štvorboj Černák Patrik 10 Základná škola, Školská 974, Tešedíkovo
ŽcZŠ štvorboj Čibrik Michal 09 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
ŽcZŠ štvorboj Farkas Adam 08 ZŠ s MŠ Trnovec nad Váhom 302
ŽcZŠ štvorboj Karásik Matej 10 ZŠ s MŠ Hájske 67
ŽcZŠ štvorboj Klč Martin 09 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
ŽcZŠ štvorboj Klubník Samuel 10 Základná škola, Školská 974, Tešedíkovo
ŽcZŠ štvorboj Kminiak Jakub 08 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
ŽcZŠ štvorboj Kollár Pavol 08 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
ŽcZŠ štvorboj Kostka Víťazoslav 10 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
ŽcZŠ štvorboj Kováč Jakub 08 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
ŽcZŠ štvorboj Maruškin Ivan 08 Základná škola, Školská 974, Tešedíkovo
ŽcZŠ štvorboj Packa Tadeáš 09 ZŠ s MŠ Hájske 67
ŽcZŠ štvorboj Sedlár Dominik 10 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
ŽcZŠ štvorboj Starinský Filip 10 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
ŽcZŠ štvorboj Šarkozi Filip 10 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
ŽcZŠ štvorboj Takács Lukáš 10 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
ŽcZŠ štvorboj Takáč Boris 08 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
ŽcZŠ štvorboj Trubač Jakub 09 ZŠ s MŠ Hájske 67
ŽcZŠ štvorboj Vargačík Richard 08 ZŠ s MŠ Trnovec nad Váhom 302
ŽcZŠ štvorboj Zilizi Erik 08 Základná škola, Školská 974, Tešedíkovo
ŽcZŠ štvorboj Žilinský Jakub 09 ZŠ s MŠ Trnovec nad Váhom 302
Žky štvorboj Matušicová Ema 08 ZŠ Močenok
ŽkZŠ štvorboj Audiová Natália 09 ZŠ s MŠ Trnovec nad Váhom 302
ŽkZŠ štvorboj Braunová Sára 10 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
ŽkZŠ štvorboj Conklin Katarína 09 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
ŽkZŠ štvorboj Csemez Viktor 08 ZŠ Hollého Šaľa
ŽkZŠ štvorboj Czibulová Zoe 10 Základná škola, Školská 974, Tešedíkovo
ŽkZŠ štvorboj Danišová Kristína 10 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
ŽkZŠ štvorboj Domeová Simona 08 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
ŽkZŠ štvorboj Fehér Lara 10 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
ŽkZŠ štvorboj Gombášová Daniela 10 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
ŽkZŠ štvorboj Habánová Kiara 08 Základná škola, Školská 974, Tešedíkovo
ŽkZŠ štvorboj Haláková Emma Zoe 09 Základná škola, Školská 974, Tešedíkovo
ŽkZŠ štvorboj Kollárik Jakub 09 ZŠ Hollého Šaľa
ŽkZŠ štvorboj Lavová Aylin 10 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
ŽkZŠ štvorboj Legnerová Daniela 10 ZŠ Hollého Šaľa
ŽkZŠ štvorboj Leššová Melánia 08 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
ŽkZŠ štvorboj Marcel Áron 08 ZŠ Hollého Šaľa
ŽkZŠ štvorboj Mészárosová Viktória 08 ZŠ Hollého Šaľa
ŽkZŠ štvorboj Mešťáneková Nina 09 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
ŽkZŠ štvorboj Neštráková Laura 10 ZŠ Hollého Šaľa
ŽkZŠ štvorboj Ngoc Nguyen Lucia MinhAnh 09 Základná škola, Školská 974, Tešedíkovo
ŽkZŠ štvorboj Pargáčová Amy 09 ZŠ Hollého Šaľa
ŽkZŠ štvorboj Pospiš Michal 08 ZŠ Hollého Šaľa
ŽkZŠ štvorboj Sámelová Paulína 09 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
ŽkZŠ štvorboj Sárkányová Viktória 09 Základná škola, Školská 974, Tešedíkovo
ŽkZŠ štvorboj Sedlárová Hana 08 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
ŽkZŠ štvorboj Siváková Sára 10 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
ŽkZŠ štvorboj Sontag Lukáš 09 ZŠ Hollého Šaľa
ŽkZŠ štvorboj Szabóová Sofia 09 ZŠ Hollého Šaľa
ŽkZŠ štvorboj Szabová Lea 08 ZŠ J.C.Hronského, Šaľa
ŽkZŠ štvorboj Szokeová Valéria 10 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
ŽkZŠ štvorboj Tanková Pamela 10 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
ŽkZŠ štvorboj Vološinová Tereza 09 ZŠ s MŠ Trnovec nad Váhom 302