<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo M-SsAZ najmladšieho žiactva 1. skupina, Brezno, 21. 6. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Nžci štvorboj Paľo Patrik 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0022 0022
Nžci štvorboj Babic Peter 11 ŠK Detva v pohybe
Nžci štvorboj Caban Viktor 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0015 0015
Nžci štvorboj Franek Filip 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžci štvorboj Chladný Maxim 13 BŠK Banská Bystrica
Nžci štvorboj Kliment Samuel 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžci štvorboj Klocok Martin 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0004 0004
Nžci štvorboj Krchňavý Filip 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0017 0017
Nžci štvorboj Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0023 0023
Nžci štvorboj Krutošík Juraj 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci štvorboj Lančarič Matúš 12 ŠK Detva v pohybe
Nžci štvorboj Lašák Alan 13 ŠK Detva v pohybe 0001 0001
Nžci štvorboj Ľupták Jozef 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžci štvorboj Meloš Šimon 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0042 0042
Nžci štvorboj Mihalík Pavol 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0005 0005
Nžci štvorboj Mlčal Tomáš 11 BŠK Banská Bystrica 0054 0054
Nžci štvorboj Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica 0076 0076
Nžci štvorboj Rybár Július 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0018 0018
Nžci štvorboj Sedlaček Filip 13 BŠK Banská Bystrica
Nžci štvorboj Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica 0061 0061
Nžci štvorboj Siman Michal 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0026 0026
Nžci štvorboj Sojka Michal 12 BŠK Banská Bystrica 0023 0023
Nžci štvorboj Solár Šimon 11 BŠK Banská Bystrica
Nžci štvorboj Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe 0058 0058
Nžci štvorboj Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci štvorboj Výbošťok Maroš (H) 12 ŠK Detva v pohybe 0040 0040
Nžci štvorboj Zima Filip 11 BŠK Banská Bystrica 0034 0034
Nžci štvorboj Žilka Jakub 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžky štvorboj Babicova Nina 11 ŠK Detva v pohybe 0007 0007
Nžky štvorboj Babjaková Veronika 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky štvorboj Durilová Dorota 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky štvorboj Fábová Tereza 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0028 0028
Nžky štvorboj Fašangová Emma 13 ŠK Detva v pohybe 0000 0000
Nžky štvorboj Fatkulinová Paulína 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky štvorboj Frtúsová Slávka 13 BŠK Banská Bystrica
Nžky štvorboj Grniaková Hana 12 BŠK Banská Bystrica
Nžky štvorboj Hanusková Marcela 12 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 0023 0023
Nžky štvorboj Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica 0049 0049
Nžky štvorboj Jandelová Michaela 14 BŠK Banská Bystrica
Nžky štvorboj Kalmáneková Alica 13 BŠK Banská Bystrica 0031 0031
Nžky štvorboj Karkalíková Romana 11 BŠK Banská Bystrica 0031 0031
Nžky štvorboj Kmeťová Mária 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0007 0007
Nžky štvorboj Kubinyiová Júlia 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0012 0012
Nžky štvorboj Mihaliková Natália 12 BŠK Banská Bystrica 0058 0058
Nžky štvorboj Patzová Sofia 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky štvorboj Peknušiaková Nella 12 ŠK Detva v pohybe 0019 0019
Nžky štvorboj Podmanická Emily 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0013 0013
Nžky štvorboj Prítulová Tatiana 11 ŠK Detva v pohybe
Nžky štvorboj Sekerešová Zuzana 12 ŠK Detva v pohybe
Nžky štvorboj Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe 0048 0048
Nžky štvorboj Šatková Tamara 11 BŠK Banská Bystrica 0047 0047
Nžky štvorboj Tabaková Karolína 13 BŠK Banská Bystrica 0020 0020
Nžky štvorboj Ušiaková Tereza 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0000 0000
Nžky štvorboj Vodrážková Elis 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky štvorboj Vreštiaková Simona 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 0000 0000