<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo M-SsAZ najmladšieho žiactva 4. skupina, Dubnica nad Váhom, 13. 6. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Nžci štvorboj Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0056 0056
Nžci štvorboj Belan Rastislav 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0035 0035
Nžci štvorboj Beňo Alex 11 Atletika Dubnica nad Váhom 0024 0024
Nžci štvorboj Bezecný Lukáš 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0026 0026
Nžci štvorboj Cabala Matúš 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Deneš Marko 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0000 0000
Nžci štvorboj Deneš Šimon 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0049 0049
Nžci štvorboj Gabriš Filip 11 AO Olympia Považská Bystrica 0019 0019
Nžci štvorboj Geller Patrik 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0044 0044
Nžci štvorboj Hnilica David 14 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Hnilica Lukáš 14 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Hošták Lukáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom 0056 0056
Nžci štvorboj Hošták Šimon 14 Atletika Dubnica nad Váhom 0000 0000
Nžci štvorboj Ilgo Juraj 14 AO Sparta Považská Bystrica 0014 0014
Nžci štvorboj Jáňa Jakub 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0000 0000
Nžci štvorboj Kendera Matúš 14 Atletika Dubnica nad Váhom 0001 0001
Nžci štvorboj Kohút Teodor 13 AO Sparta Považská Bystrica 0000 0000
Nžci štvorboj Košút Šimon 11 AO Olympia Považská Bystrica 0026 0026
Nžci štvorboj Krátky Jakub 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Kukučka Simon 14 AO Olympia Považská Bystrica 0000 0000
Nžci štvorboj Kuruc Alex 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0034 0034
Nžci štvorboj Lovíšek Anton 11 AO Olympia Považská Bystrica 0019 0019
Nžci štvorboj Mahút Šimon 12 AO Olympia Považská Bystrica 0006 0006
Nžci štvorboj Majčiník Artúr 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Marcinák Matúš 14 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Matejka Matej 13 AO Sparta Považská Bystrica 0000 0000
Nžci štvorboj Novosád Lukáš 13 Atletika Dubnica nad Váhom 0020 0020
Nžci štvorboj Novosád Tobiáš 14 Atletika Dubnica nad Váhom 0000 0000
Nžci štvorboj Novosád Tomáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom 0002 0002
Nžci štvorboj Palko Oliver 11 AO Olympia Považská Bystrica 0031 0031
Nžci štvorboj Poznik Alex 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0012 0012
Nžci štvorboj Ragan Dávid 14 Atletika Dubnica nad Váhom 0000 0000
Nžci štvorboj Ragan Richard 12 Atletika Dubnica nad Váhom 0004 0004
Nžci štvorboj Slezák Jakub 11 AO Olympia Považská Bystrica 0000 0000
Nžci štvorboj Slezák Šimon 11 AO Olympia Považská Bystrica 0000 0000
Nžci štvorboj Šištík Andrej 14 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Španiheľ Matej 14 AO Sparta Považská Bystrica 0034 0034
Nžci štvorboj Šujan Maximilán 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Antalová Aneta 14 Atletika Dubnica nad Váhom 0000 0000
Nžky štvorboj Antalová Ema 11 Atletika Dubnica nad Váhom 0070 0070
Nžky štvorboj Belobradová Barbora 11 AO Sparta Považská Bystrica 0044 0044
Nžky štvorboj Belobradová Bela 13 AO Sparta Považská Bystrica 0007 0007
Nžky štvorboj Bórová Katarína 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0000 0000
Nžky štvorboj Bórová Lívia 11 Atletika Dubnica nad Váhom 0002 0002
Nžky štvorboj Brzá Ema 11 AO Olympia Považská Bystrica 0068 0068
Nžky štvorboj Bučková Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0049 0049
Nžky štvorboj Ciesarová Ema 14 Atletika Dubnica nad Váhom 0000 0000
Nžky štvorboj Čabáková Terézia 11 Atletika Dubnica nad Váhom 0011 0011
Nžky štvorboj Dudášová Nina 13 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky štvorboj Ďurajková Vanesa 11 AO Olympia Považská Bystrica 0014 0014
Nžky štvorboj Fiantoková Bianka 13 AO Sparta Považská Bystrica 0016 0016
Nžky štvorboj Galková Adela 13 AO Sparta Považská Bystrica 0000 0000
Nžky štvorboj Gallová Linda 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Grendelová Esther 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0017 0017
Nžky štvorboj Harmaniaková Laura 11 AO Olympia Považská Bystrica 0021 0021
Nžky štvorboj Hnilicová Laura 14 Atletika Dubnica nad Váhom 0000 0000
Nžky štvorboj Janeková Nikola 11 AO Olympia Považská Bystrica 0000 0000
Nžky štvorboj Janíčková Sára 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0025 0025
Nžky štvorboj Jurašková Eliška 13 Atletika Dubnica nad Váhom 0000 0000
Nžky štvorboj Kameništiaková Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Košútová Adela 11 AO Olympia Považská Bystrica 0014 0014
Nžky štvorboj Križanová Emma Elizabeth 11 AO Sparta Považská Bystrica 0010 0010
Nžky štvorboj Krupová Alexandra 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0072 0072
Nžky štvorboj Kucharová Alexandra 11 AO Olympia Považská Bystrica 0022 0022
Nžky štvorboj Kureková Hana 11 AO Sparta Považská Bystrica 0007 0007
Nžky štvorboj Lukušová Dáša 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0026 0026
Nžky štvorboj Lukušová Katarína 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0042 0042
Nžky štvorboj Malá Alžbeta 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0000 0000
Nžky štvorboj Masaryková Barbora 11 AO Sparta Považská Bystrica 0015 0015
Nžky štvorboj Masaryková Dorota 14 AO Sparta Považská Bystrica 0000 0000
Nžky štvorboj Meixnerová Sofia 13 AO Sparta Považská Bystrica 0000 0000
Nžky štvorboj Mikušová Nela 11 Atletika Dubnica nad Váhom 0032 0032
Nžky štvorboj Motúzová Karolína 11 AO Olympia Považská Bystrica 0036 0036
Nžky štvorboj Prevužňaková Nella Sophia 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0000 0000
Nžky štvorboj Repková Ráchel 11 Atletika Dubnica nad Váhom 0065 0065
Nžky štvorboj Sklenarová Ema 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0002 0002
Nžky štvorboj Suchánová Rebeka 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0005 0005
Nžky štvorboj Svoradova Lea 14 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky štvorboj Šterdasová Karin 14 AO Sparta Považská Bystrica 0001 0001
Nžky štvorboj Štolúnová Tamara 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0000 0000
Nžky štvorboj Šuranová Zuzana 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Švecová Nela 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Trochanová Ella 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0017 0017
Nžky štvorboj Turzová Nina 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0055 0055
Nžky štvorboj Uličná Radka 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0018 0018
Nžky štvorboj Ványi Juraj 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Varošová Ria 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0000 0000
Nžky štvorboj Žáčiková Veronika 13 Atletika Dubnica nad Váhom