<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo M-SsAZ najmladšieho žiactva 3. skupina, Martin, 16. 6. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Nžci štvorboj Banáry Thomas 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Bella Matúš 13 Atletický klub ZTS Martin 0000 0000
Nžci štvorboj Belorid Matúš 12 Atletický klub ZTS Martin 0032 0032
Nžci štvorboj Blaho Milan 11 Atletický klub ZTS Martin 0000 0000
Nžci štvorboj Boško Jakub 14 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Cervan Eduard 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Crkoň Jozef 11 Atletický klub ZTS Martin 0013 0013
Nžci štvorboj Crkoň Lukáš 14 Atletický klub ZTS Martin 0000 0000
Nžci štvorboj Čemsák Michael 14 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Čierny Slavomír 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Dirnbach Alexander 11 Atletický klub ZTS Martin 0019 0019
Nžci štvorboj Ďuríček Denis 11 Atletický klub ZTS Martin 0060 0060
Nžci štvorboj Ertl Oliver 13 Atletický klub ZTS Martin 0000 0000
Nžci štvorboj Geisbacher Matej 11 Aquapark triatlon Turčianske Teplice 0044 0044
Nžci štvorboj Hrivnák Adam 13 Atletický klub ZTS Martin 0007 0007
Nžci štvorboj Ignačák Tomáš 11 Atletický klub ZTS Martin 0057 0057
Nžci štvorboj Jankola Rafael 11 Atletický klub ZTS Martin 0063 0063
Nžci štvorboj Kalman Viliam 12 Atletický klub ZTS Martin 0006 0006
Nžci štvorboj Kamenský Matej 12 Atletický klub ZTS Martin 0010 0010
Nžci štvorboj Kohút Richard 12 Atletický klub ZTS Martin 0028 0028
Nžci štvorboj Kubina Daniel 13 Atletický klub ZTS Martin 0016 0016
Nžci štvorboj Lilge Samuel Christopher 13 Atletický klub ZTS Martin 0030 0030
Nžci štvorboj Matejka Michal 13 Atletický klub ZTS Martin 0000 0000
Nžci štvorboj Melo Maxim 12 Atletický klub ZTS Martin 0023 0023
Nžci štvorboj Michna Ján 12 Atletický klub ZTS Martin 0019 0019
Nžci štvorboj Moncel Daniel 14 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Paulovič Gregor 12 Atletický klub ZTS Martin 0012 0012
Nžci štvorboj Richvalský Štefan 11 Atletický klub ZTS Martin 0011 0011
Nžci štvorboj Schwarc Richard 12 Atletický klub ZTS Martin 0002 0002
Nžci štvorboj Šupica Marko 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Thomka Adam 13 Atletický klub ZTS Martin 0005 0005
Nžci štvorboj Trnovec Oliver 12 Atletický klub ZTS Martin 0014 0014
Nžci štvorboj Turčan Tomáš 12 Atletický klub ZTS Martin 0050 0050
Nžci štvorboj Vojtek Adam 12 Atletický klub ZTS Martin 0006 0006
Nžky štvorboj Adamovská Alžbeta 12 Atletický klub ZTS Martin 0015 0015
Nžky štvorboj Balážová Natália 12 Atletický klub ZTS Martin 0039 0039
Nžky štvorboj Blaščíková Adélka 14 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky štvorboj Blaščíková Dorota 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky štvorboj Boďová Ivana Viktória 13 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžky štvorboj Boreková Júlia 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Bugárová Amália 12 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžky štvorboj Daníšková Michaela 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Ďanovská Rebeka 11 Atletický klub ZTS Martin 0046 0046
Nžky štvorboj Gorgoszová Natália 13 Atletický klub ZTS Martin 0013 0013
Nžky štvorboj Hanuljakova Linda 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Husková Laura 11 Atletický klub ZTS Martin 0052 0052
Nžky štvorboj Laková Timea 13 Atletický klub ZTS Martin 0044 0044
Nžky štvorboj Lintnerová Nela 11 Atletický klub ZTS Martin 0003 0003
Nžky štvorboj Maková Alexandra 12 Atletický klub ZTS Martin 0040 0040
Nžky štvorboj Melová Mia Timea 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Michnová Viera 14 Atletický klub ZTS Martin 0020 0020
Nžky štvorboj Mikulášová Alexandra 12 Atletický klub ZTS Martin 0072 0072
Nžky štvorboj Morgošová Lea 13 Atletický klub ZTS Martin 0000 0000
Nžky štvorboj Noracová Magdaléna 13 Atletický klub ZTS Martin 0003 0003
Nžky štvorboj Olajcová Nina 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Ozaniaková Barbora 14 Atletický klub ZTS Martin 0000 0000
Nžky štvorboj Pavlišová Zoja 12 Aquapark triatlon Turčianske Teplice 0021 0021
Nžky štvorboj Petrášková Jasmína 14 Atletický klub ZTS Martin 0017 0017
Nžky štvorboj Požeská Karolína 13 Atletický klub ZTS Martin 0027 0027
Nžky štvorboj Rešetárová Tereza 14 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžky štvorboj Romanová Nina 11 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžky štvorboj Rybanská Eva 12 Atletický klub ZTS Martin 0042 0042
Nžky štvorboj Suržinová Sarah 11 Atletický klub ZTS Martin 0055 0055
Nžky štvorboj Tadlánková Lucia 11 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžky štvorboj Tadlánková Michaela 14 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžky štvorboj Tuchyňová Eliška 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Turčanová Veronika 12 Atletický klub ZTS Martin 0050 0050
Nžky štvorboj Turčeková Dorota 13 Atletický klub ZTS Martin 0026 0026
Nžky štvorboj Uličianska Mia 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Vargončíková Lea 13 Atletický klub ZTS Martin 0001 0001
Nžky štvorboj Vybošťoková Lenka 14 Atletický klub ZTS Martin 0000 0000