<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo M-SsAZ najmladšieho žiactva sk. 5, Žilina, 7. 6. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Nžci štvorboj Buček Miroslav 14 ŠK Juventa Žilina
Nžci štvorboj Capanda Dávid 13 ŠK Juventa Žilina
Nžci štvorboj Čečotka Tobias 12 Atletický klub ZZO Čadca 0018 0018
Nžci štvorboj Goralka Roger 13 Atletický klub ZZO Čadca 0011 0011
Nžci štvorboj Halvoník Patrik 14 Atletický klub ZZO Čadca 0063 0063
Nžci štvorboj Hnát Matej 11 Atletická akadémia Žilina
Nžci štvorboj Hôrecký Marián 11 Atletická akadémia Žilina
Nžci štvorboj Hulej Lukáš 12 Atletická akadémia Žilina
Nžci štvorboj Jantošík Michal 12 ŠK Juventa Žilina
Nžci štvorboj Kačerík Marek 13 ŠK Juventa Žilina
Nžci štvorboj Kekely Richard 13 ŠK Juventa Žilina
Nžci štvorboj Kirkpatrick Luke James 12 Atletický klub ZZO Čadca 0025 0025
Nžci štvorboj Konušík Tobias 13 Atletický oddiel Žilina
Nžci štvorboj Koša Peter 12 Atletický oddiel Žilina
Nžci štvorboj Kotešovec Adam 13 Atletický oddiel Žilina
Nžci štvorboj Markovič Viliam 14 ŠK Juventa Žilina
Nžci štvorboj Michalík Štefan 12 Atletický klub ZZO Čadca 0059 0059
Nžci štvorboj Michnica František 12 ŠK Juventa Žilina
Nžci štvorboj Miksák Samuel 11 ŠK Juventa Žilina
Nžci štvorboj Okál Alexander 12 ŠK Juventa Žilina
Nžci štvorboj Pavlík Vincent 12 Atletický klub ZZO Čadca 0023 0023
Nžci štvorboj Petráš Martin 14 ŠK Juventa Žilina
Nžci štvorboj Pšenica Matej 11 Atletický oddiel Žilina
Nžci štvorboj Remšík Šimon 11 ŠK Juventa Žilina
Nžci štvorboj Sládek Richard 11 ŠK Juventa Žilina
Nžci štvorboj Slivka Jakub 14 Atletický klub ZZO Čadca 0008 0008
Nžci štvorboj Slivka Martin 11 Atletický klub ZZO Čadca 0042 0042
Nžci štvorboj Sojčák Tobias 14 Atletický klub ZZO Čadca 0012 0012
Nžci štvorboj Šenfeld Michal 12 Atletický klub ZZO Čadca 0020 0020
Nžci štvorboj Šimala Marek 14 ŠK Juventa Žilina
Nžci štvorboj Tatarka Marek 12 Atletický klub ZZO Čadca 0048 0048
Nžci štvorboj Tatarka Pavol 14 Atletický klub ZZO Čadca 0032 0032
Nžci štvorboj Važan Jakub 11 ŠK Juventa Žilina
Nžci štvorboj Végh Oliver 12 Atletický klub ZZO Čadca 0039 0039
Nžci štvorboj Zábojník Samuel 11 Atletický oddiel Žilina 0078 0078
Nžky štvorboj Badžgoňová Ivana 12 Atletický klub ZZO Čadca 0012 0012
Nžky štvorboj Bariličová Nela 12 ŠK Juventa Žilina
Nžky štvorboj Bobaňová Nikoleta 11 Atletická akadémia Žilina
Nžky štvorboj Brandis Nela 12 Atletický klub ZZO Čadca 0005 0005
Nžky štvorboj Brandis Zlatica 11 Atletický klub ZZO Čadca 0033 0033
Nžky štvorboj Brozová Tereza 11 Atletický oddiel Žilina
Nžky štvorboj Bučeková Viktória 11 ŠK Juventa Žilina
Nžky štvorboj Cenigová Ema 11 Atletická akadémia Žilina
Nžky štvorboj Čerňanová Rebecca 13 ŠK Juventa Žilina
Nžky štvorboj Červená Patrícia 11 Atletická akadémia Žilina
Nžky štvorboj Dubajová Dominika 12 ŠK Juventa Žilina
Nžky štvorboj Duháčková Petra 11 Atletický oddiel Žilina 0070 0070
Nžky štvorboj Faithová Monika 13 ŠK Juventa Žilina
Nžky štvorboj Hanuliaková Nikola 11 ŠK Juventa Žilina
Nžky štvorboj Hodásová Luci 13 Atletický oddiel Žilina
Nžky štvorboj Hreusová Linda 12 ŠK Juventa Žilina
Nžky štvorboj Huráková Daniela 11 ŠK Juventa Žilina
Nžky štvorboj Chromiaková Anička 12 Atletická akadémia Žilina
Nžky štvorboj Jankechová Laura 13 Atletická akadémia Žilina
Nžky štvorboj Kasaková Karolina 12 Atletická akadémia Žilina
Nžky štvorboj Kocifajová Martina 14 Atletický oddiel Žilina
Nžky štvorboj Kollárová Natália 11 ŠK Juventa Žilina
Nžky štvorboj Košíková Alica 11 ŠK Juventa Žilina
Nžky štvorboj Kubáňová Karin 13 Atletický klub ZZO Čadca 0004 0004
Nžky štvorboj Kullová Katarína 11 Atletický klub ZZO Čadca 0069 0069
Nžky štvorboj Lukáčová Sofia 11 Atletický klub ZZO Čadca 0040 0040
Nžky štvorboj Miháliková Diana 13 ŠK Juventa Žilina
Nžky štvorboj Mrázová Alica 13 ŠK Juventa Žilina
Nžky štvorboj Privarová Agáta 12 Atletický klub ZZO Čadca 0040 0040
Nžky štvorboj Privarová Tamara 12 Atletický klub ZZO Čadca 0007 0007
Nžky štvorboj Puváková Nela 12 Atletický oddiel Žilina 0043 0043
Nžky štvorboj Repková Simona 12 Atletická akadémia Žilina
Nžky štvorboj Rovňaníková Klaudia 11 ŠK Juventa Žilina
Nžky štvorboj Sikelová Lilian 12 Atletická akadémia Žilina
Nžky štvorboj Solárová Alexandra 12 ŠK Juventa Žilina
Nžky štvorboj Staškovanová Eliška 12 Atletický klub ZZO Čadca 0026 0026
Nžky štvorboj Šmáriková Saskia 11 ŠK Juventa Žilina
Nžky štvorboj Šperková Gabriela 11 Atletický klub ZZO Čadca 0017 0017
Nžky štvorboj Švancarová Liliana 14 Atletická akadémia Žilina
Nžky štvorboj Švárna Sabína 11 ŠK Juventa Žilina
Nžky štvorboj Targošová Soňa 12 Atletická akadémia Žilina 0079 0079
Nžky štvorboj Truchliková Karin 11 Atletický klub ZZO Čadca 0014 0014
Nžky štvorboj Valovičová Nela 12 ŠK Juventa Žilina
Nžky štvorboj Zahorcová Hana 12 Atletický oddiel Žilina
Nžky štvorboj Zahorcová Lujza 11 Atletický oddiel Žilina
Nžky štvorboj Zrebná Simona 12 Atletický oddiel Žilina