<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo M-SsAZ najmladšieho žiactva 3. skupina, Martin, 17. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Nžci štvorboj Bella Matúš 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Belorid Matúš 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Blaho Milan 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Boško Jakub 14 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Cervan Eduard 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Crkoň Jozef 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Crkoň Lukáš 14 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Čemsák Michael 14 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Čierny Slavomír 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Ďaďo Matej 11 TJ Orava Dolný Kubín
Nžci štvorboj Dibdiak Ľubomír 11 TJ Orava Dolný Kubín
Nžci štvorboj Dirnbach Alexander 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Ertl Oliver 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Geisbacher Matej 11 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžci štvorboj Hlavatý Jakub 12 AC VICTORIA Turany
Nžci štvorboj Hrivnák Adam 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Ignačák Tomáš 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Jankola Rafael 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Kalman Viliam 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Kamenský Matej 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Kohút Richard 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Kopecký Matej 12 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžci štvorboj Lilge Samuel Christopher 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Matejka Michal 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Melo Maxim 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Michna Ján 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Mučka Andrej 11 TJ Orava Dolný Kubín
Nžci štvorboj Müller Martin 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Paulovič Gregor 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Rakyta Patrik 11 AC VICTORIA Turany
Nžci štvorboj Richvalský Štefan 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Schwarc Richard 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Sochuľák Lukáš 11 AC VICTORIA Turany
Nžci štvorboj Šimko Ján 13 TJ Orava Dolný Kubín
Nžci štvorboj Šupica Marko 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Thomka Adam 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Trnovec Oliver 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Turčan Tomáš 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Turták Daniel 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Vojtek Adam 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci štvorboj Zachar Šimon 11 AC VICTORIA Turany
Nžky štvorboj Adamovská Alžbeta 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Balážová Natália 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Berešíková Nina 12 AC VICTORIA Turany
Nžky štvorboj Boreková Júlia 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Ďanovská Rebeka 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Dibdiaková Kristína 14 TJ Orava Dolný Kubín
Nžky štvorboj Dvorštiaková Nina 12 AC VICTORIA Turany
Nžky štvorboj Gajdošová Natália 11 TJ Orava Dolný Kubín
Nžky štvorboj Gorgoszová Natália 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Grechová Emma 11 AC VICTORIA Turany
Nžky štvorboj Hanuljakova Linda 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Holko Filip 11 AC VICTORIA Turany
Nžky štvorboj Husková Laura 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Hýroššová Nina 11 AC VICTORIA Turany
Nžky štvorboj Kevešová Karolína 13 AC VICTORIA Turany
Nžky štvorboj Kleinová Zina 11 AC VICTORIA Turany
Nžky štvorboj Kubovčíková Sára 13 TJ Orava Dolný Kubín
Nžky štvorboj Laková Timea 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Lintnerová Nela 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Maková Alexandra 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Mejtská Sofia 11 AC VICTORIA Turany
Nžky štvorboj Melová Mia Timea 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Michnová Viera 14 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Mikulášová Alexandra 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Morgošová Lea 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Noracová Magdaléna 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Olajcová Nina 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Ozaniaková Barbora 14 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Pančuhová Paulína 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Pavlišová Zoja 12 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžky štvorboj Petrášková Jasmína 14 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Rakytová Sofia 12 AC VICTORIA Turany
Nžky štvorboj Rantová Martina 12 AC VICTORIA Turany
Nžky štvorboj Rybanská Eva 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Suržinová Sarah 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Tuchyňová Eliška 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Turčanová Veronika 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Turčeková Dorota 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Uličianska Mia 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Vargončíková Lea 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Vargová Aneta 11 TJ Orava Dolný Kubín
Nžky štvorboj Volnová Alžbeta 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Vybošťoková Lenka 14 Atletický klub ZTS Martin
Nžky štvorboj Zajacová Viktória 11 TJ Orava Dolný Kubín