<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo M-SsAZ najmladšieho žiactva 5. skupina, Čadca, 3. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Nžci štvorboj Bacula Michal 14 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci štvorboj Čečotka Tobias 12 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci štvorboj Dudiak Damian 14 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci štvorboj Goralka Roger 13 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci štvorboj Chupáč Matej 12 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci štvorboj Kirkpatrick Luke James 12 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci štvorboj Kobolka Damián 11 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci štvorboj Kocifaj Vratislav 14 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci štvorboj Koša Peter 12 Atletický oddiel Žilina
Nžci štvorboj Lisko Simon 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Nžci štvorboj Masnica Branislav 12 Atletický klub Stará Bystrica
Nžci štvorboj Masnica Šimon 12 Atletický klub Stará Bystrica
Nžci štvorboj Michalík Juraj 12 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci štvorboj Michalík Martin 14 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci štvorboj Ochodničan Adrián 13 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Nžci štvorboj Ondrušek Michal 11 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Nžci štvorboj Slivka Jakub 14 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci štvorboj Slivka Martin 11 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci štvorboj Sojčák Tobias 14 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci štvorboj Šenfeld Michal 12 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci štvorboj Tatarka Marek 12 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci štvorboj Tatarka Nikolas 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Nžci štvorboj Tatarka Pavol 14 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci štvorboj Trocha Roland 13 Atletický klub Stará Bystrica
Nžci štvorboj Végh Oliver 12 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci štvorboj Zábojník Samuel 11 Atletický oddiel Žilina
Nžky štvorboj Badžgoňová Ivana 12 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky štvorboj Brandis Nela 12 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky štvorboj Brandis Zlatica 11 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky štvorboj Cesneková Aneta 14 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Nžky štvorboj Cesneková Terézia 11 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Nžky štvorboj Duháčková Petra 11 Atletický oddiel Žilina
Nžky štvorboj Kocifajová Magdaléna 11 Atletický oddiel Žilina
Nžky štvorboj Koščálová Lilien 13 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky štvorboj Krkoškoková Nela 12 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky štvorboj Krónová Klaudia 13 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky štvorboj Kubáňová Karin 13 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky štvorboj Kullová Katarína 11 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky štvorboj Lisková Natália 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Nžky štvorboj Luciaková Nina 13 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Nžky štvorboj Lukáčová Sofia 11 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky štvorboj Mačasová Tamara 12 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky štvorboj Masnicova Sofia 14 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky štvorboj Mešťanová Nikola 13 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky štvorboj Ondrášková Ema 12 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky štvorboj Poništová Lucia 13 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky štvorboj Privarová Agáta 12 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky štvorboj Privarová Tamara 12 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky štvorboj Puváková Nela 12 Atletický oddiel Žilina
Nžky štvorboj Svrčková Karolína 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Nžky štvorboj Šperková Gabriela 11 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky štvorboj Štefáková Gréta 11 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky štvorboj Šupoliková Veronika 13 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky štvorboj Šurinová Simona 14 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky štvorboj Truchliková Karin 11 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky štvorboj Zahorcová Lujza 11 Atletický oddiel Žilina
Nžky štvorboj Zrebná Simona 12 Atletický oddiel Žilina
Nžky štvorboj Žúborová Stanislava 13 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto