<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská P-T-S (Žilinský kraj), Žilina, 6. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Avila Lucas 11 AC VICTORIA Turany (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Bartoš Eduard 13 Atletická akadémia Žilina (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Bartošová Nina Valentína 11 Atletická akadémia Žilina (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Capanda Dávid 13 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Cesneková Terézia 11 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dtsa St Detská P-T-S (3/6) Dubajová Dominika 12 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Durčan Lukáš 12 Atletická akadémia Žilina (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Dvorštiaková Nina 12 AC VICTORIA Turany (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Grechová Emma 11 AC VICTORIA Turany (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Hanuliaková Nikola 11 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (5/4) Hnát Matej 11 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Holko Filip 11 AC VICTORIA Turany (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Holtanová Nella 13 Atletická akadémia Žilina (A)
Dtsa St Detská P-T-S (5/5) Hôrecký Marián 11 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Huráková Daniela 11 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Juračáková Dominika 11 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Kačerík Marek 13 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Kekely Richard 13 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Kevešová Karolína 13 AC VICTORIA Turany (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Kleinová Zina 11 AC VICTORIA Turany (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Kollárová Natália 11 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Koščálová Lilien 13 Atletický klub Stará Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (3/4) Košíková Alica 11 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Kováčová Lucia 11 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Krutošík Michal 12 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Kullová Katarína 11 Atletický klub ZZO Čadca
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Lisko Simon 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Lisková Natália 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Machlica Marek 13 Atletická akadémia Žilina (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Masnica Branislav 12 Atletický klub Stará Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (5/3) Medvedecova Sára 13 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Mejtská Sofia 11 AC VICTORIA Turany (A)
Dtsa St Detská P-T-S (3/1) Michnica František 12 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Murček Jakub 12 AC VICTORIA Turany (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Neslušanová Alžbetka 13 Atletická akadémia Žilina (A)
Dtsa St Detská P-T-S (3/2) Okál Alexander 12 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Ondrášková Ema 12 Atletický klub Stará Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Ondrišková Alexandra 14 Atletická akadémia Žilina (B)
Dtsa St Detská P-T-S (5/6) Ondruš Michal 12 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Pall Martin 13 Atletická akadémia Žilina (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Poništová Lucia 13 Atletický klub Stará Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Privarová Agáta 12 Atletický klub ZZO Čadca
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Privarová Tamara 12 Atletický klub ZZO Čadca
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Rakyta Patrik 11 AC VICTORIA Turany (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Rantová Martina 12 AC VICTORIA Turany (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Rožníková Miriam 13 Atletická akadémia Žilina (B)
Dtsa St Detská P-T-S (5/2) Sikelová Lilian 12 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Sládek Richard 11 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Slivka Martin 11 Atletický klub ZZO Čadca
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Sochuľák Lukáš 11 AC VICTORIA Turany (A)
Dtsa St Detská P-T-S (3/3) Suchanič Peter 12 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Svrčková Karolína 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Špaňo Filip 11 Atletická akadémia Žilina (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Šteiniger Peter 14 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Švaňová Ema 13 Atletická akadémia Žilina (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Švárna Sabína 11 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (5/1) Targošová Soňa 12 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Tatarka Marek 12 Atletický klub ZZO Čadca
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Tatarka Nikolas 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Trocha Roland 13 Atletický klub Stará Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Valko Jakub 11 Atletický klub ZZO Čadca
Dtsa St Detská P-T-S (3/5) Valovičová Nela 12 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Važan Jakub 11 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Vrábel Viliam 13 Atletická akadémia Žilina (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Zachar Šimon 11 AC VICTORIA Turany (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Žibrúň Mathias 12 Atletický klub Stará Bystrica
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Dubovická Sára 15 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Hýll Tomáš 14 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Jandík Filip 14 Atletická akadémia Žilina (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Kolarovszki Filip 14 ŠK Juventa Žilina
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Koščál Marek 15 Atletický klub Stará Bystrica (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Kublová Emma 15 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Kucharová Olívia 14 ŠK Juventa Žilina
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Kuraťová Šarlota 14 ŠK Juventa Žilina
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Látečka Tomáš 15 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Machlicová Zina 14 Atletická akadémia Žilina (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Mikula Tomáš 15 ŠK Juventa Žilina
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Ondošová Šarlota 14 ŠK Juventa Žilina
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Palko Tobias 15 ŠK Juventa Žilina
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Paveleková Karolína 14 Atletický klub Stará Bystrica (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Petráš Martin 14 ŠK Juventa Žilina
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Rechtoríkova Dominika 14 Atletická akadémia Žilina (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Remencová Veronika 14 ŠK Juventa Žilina
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Strnadova Kamila 14 Atletická akadémia Žilina (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Sýkora Daniel 16 Atletická akadémia Žilina (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Sýkora Dávid 14 Atletická akadémia Žilina (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Šaray Filip 14 Atletická akadémia Žilina (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Ševec Matúš 15 Atletický klub Stará Bystrica (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Švancarová Liliana 14 Atletická akadémia Žilina (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Trocha Aurélia 16 Atletický klub Stará Bystrica (B)