<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská P-T-S 2.kolo (Banskobystrický kraj), Banská Bystrica, 24. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Belánová Emily 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Boško Filip 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Ćećez Luka 11 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Cejzl Ivan 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Cinka Nikolas 11 Atletický klub ZŠ Sirk (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Čeman Ronald 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica (C)
Dtsa St Detská P-T-S (4/2) Červenáková Lilien 12 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (4/4) Čičo Matej 13 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Danihelová Petra 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica (C)
Dtsa St Detská P-T-S (3/1) Drugdová Amália 12 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Durilová Dorota 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Fábová Tereza 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)
Dtsa St Detská P-T-S (5/2) Faťarová Nela 12 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Fatkulinová Paulína 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Ferdinandy Michael 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Ferková Leona 14 Atletický klub ZŠ Sirk (B)
Dtsa St Detská P-T-S (4/1) Gero Elizabeth 13 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Gomoriová Zuzana 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Grebáčová Sofia 11 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Gregušová Bianka 11 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (4/3) Grniaková Hana 12 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (5/1) Hašková Natália 12 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Haviar Rstislav 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Havran Martin 13 Atletický klub ZŠ Sirk (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Havranová Júlia 11 Atletický klub ZŠ Sirk (A)
Dtsa St Detská P-T-S (5/4) Holá Kristína 12 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Horváth Stanislav 13 Atletický klub ZŠ Sirk (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Horváthová Simona 13 Atletický klub ZŠ Sirk (B)
Dtsa St Detská P-T-S (3/3) Chladný Maxim 13 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Chomčo Patrik 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Janičeková Bianka 11 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (3/5) Kalmáneková Alica 13 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Kanošová Kristína 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica (C)
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Karkalíková Romana 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Kelemen Peter 11 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (5/3) Kertészová Lucia 11 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (4/4) Kičin Tadeáš 12 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (4/5) Klaučo Jakub 12 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Kótai Alexander 11 Atletický klub ZŠ Sirk (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Kováčik Patrik 11 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Kováčová Sophia 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Krchňavý Filip 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Kubinyiová Júlia 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Kucejová Tereza 11 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (3/2) Kuklová Lenka 12 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Kyzúr Matej 11 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Liptáková Saskia May 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Líšková Evelyn 11 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Makróczy Matúš 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Dtsa St Detská P-T-S (3/4) Marák Adam 12 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (3/6) Matúš Miroslav 12 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Mesíková Kristína 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Mihalík Pavol 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Mihaliková Natália 12 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Mišanková Nina 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Mlčal Tomáš 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Mojžišová Ela 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)
Dtsa St Detská P-T-S (3/3) Nagyová Lilla 11 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Noga Oliver 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Ondrik Michal 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Pakes Markus 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Patzová Sofia 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Paulovič Jakub 11 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Peknušiaková Nella 12 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Podmanická Emily 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Polák Roberto 13 Atletický klub ZŠ Sirk (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Prepelica Alex 11 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (4/6) Puliš Peter 12 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (5/5) Rajťuková Neli 12 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Rusňáková Natálie 11 Atletický klub ZŠ Sirk (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Rusňáková Radoslava 12 Atletický klub ZŠ Sirk (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Rusňáková Rolanda 13 Atletický klub ZŠ Sirk (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Rybár Július 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)
Dtsa St Detská P-T-S (4/3) Sarvašová Alexandra 13 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (3/2) Sedlaček Filip 13 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (4/5) Segeč Alex 12 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (4/6) Segeč Daniel 12 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Sekerešová Zuzana 12 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St Detská P-T-S (4/2) Schwartz Lara 13 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Siman Michal 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Dtsa St Detská P-T-S (3/1) Sojka Michal 12 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Solár Šimon 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Svoradová Emma 11 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (3/5) Svoreň Alex 11 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St Detská P-T-S (4/1) Šagátová Nela 13 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Šatková Tamara 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (3/6) Šimková Evelyn 13 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Šuleková Alica 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)
Dtsa St Detská P-T-S (3/4) Tabaková Karolína 13 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Tomáš Ondrej 11 Atletický klub ZŠ Sirk (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Dtsa St Detská P-T-S (5/6) Uhrinová Ema 12 MAC REDOX Lučenec
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Vaššová Terézia 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Vodrážková Elis 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Výbošťok Maroš (H) 12 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Zima Filip 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Zvala Oliver 12 ŠK Detva v pohybe
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Agócsová Adriana 14 ŠK Detva v pohybe (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Babothy Ina 16 BŠK Banská Bystrica
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Bočkayová Elliza Bella 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica (D)
Dtsa Ml Detská P-T-S 0 Bukoci Dominik 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Caban Peter 16 AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Čmiko Radovan 15 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Dorniak Noel 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica (D)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Ďurica Ondrej 14 ŠK Detva v pohybe (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Džačovská Lea 14 MAC REDOX Lučenec
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Fleischaker Igor 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Funiaková Diana 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica (E)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Gombalová Lucia 14 MAC REDOX Lučenec
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Jandelová Michaela 14 BŠK Banská Bystrica
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Jób Artur 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Jurenčeková Hanka 15 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Dtsa Ml Detská P-T-S 0 Kamoďová Tamara 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Kelemenová Nina 14 MAC REDOX Lučenec
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Kliment Samuel 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Kohútová Dorota 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) König Hugo 16 AK ŠK UMB Banská Bystrica (E)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Kőnigová Hana 16 AK ŠK UMB Banská Bystrica (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Kováč Lukáš 15 MAC REDOX Lučenec
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Krivuš Ondrej 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Kuzmina Olívia 15 BŠK Banská Bystrica
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Lehocký Filip 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Maďarová Eliška 14 ŠK Detva v pohybe (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Maráková Karolína 14 MAC REDOX Lučenec
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Murgašová Zoe 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Ološtiak Matúš 14 BŠK Banská Bystrica
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Pavlovič Michal 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica (E)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Polgárová Daniela 14 BŠK Banská Bystrica
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Rohoňová Tereza 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Rolincová Hanka 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Rybárová Mária 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica (E)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Sekereš Ján 15 ŠK Detva v pohybe (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Schmidtmayerová Mia 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Schwartz David 15 BŠK Banská Bystrica
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Sihelský Stanislav 14 MAC REDOX Lučenec
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Svoreň Maxim 15 MAC REDOX Lučenec
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Svoreňová Linda 15 ŠK Detva v pohybe (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Sýkorová Nela 14 ŠK Detva v pohybe (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Šalliing Zara 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica (D)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Šatka Matej 14 BŠK Banská Bystrica
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Tabak Michal 15 BŠK Banská Bystrica
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Takáč Šimon 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Tkáč Ján 15 ŠK Detva v pohybe (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Uhrin Ewan 15 ŠK Detva v pohybe (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Ušiaková Tereza 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Žilka Jakub 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) žilková Katarína 16 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová