<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Liga AZB st. žiactvo, Bratislava, 18. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 100 m Babeľa Adam 06 Atletický klub AC Malacky
M 100 m Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava
M 100 m Čupka Rastislav 03 ŠK Vital Bratislava
M 100 m Ďurák Šimon 03 Atletický klub AC Malacky 12.46 12.46
M 100 m Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 12.41 12.41
M 100 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 12.62 12.62
M 100 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 12.19 12.19
M 100 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 11.71 11.71
M 100 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 07.89
M 100 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 11.73 11.73
M 400 m Babeľa Adam 06 Atletický klub AC Malacky 65.45 65.45
M 400 m Bielek Filip 03 ŠK Vital Bratislava 50.29 50.29
M 400 m Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava
M 400 m Ďurák Šimon 03 Atletický klub AC Malacky 55.87 55.87
M 400 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 52.75 52.75
M 400 m Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 56.88 56.88
M 400 m Kondela Pavol 05 ŠK Vital Bratislava 55.53 55.53
M 400 m Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava 50.43 50.43
M 400 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 58.30 58.30
M 400 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 56.68 56.68
M 400 m Schenk Jakub 00 KĽŠ KRYHA Bratislava 62.60
M 400 m Vajda Martin 03 Naša atletika Bratislava
M 800 m Both Lukáš 01 Lesky´s runners
M 800 m Danečko Janko 05 ŠK Vital Bratislava 2:43.60
M 800 m Vajda Michal 06 Naša atletika Bratislava
M 3000 m Hercog Patrik 04 AK Veterán Bratislava 10:11.22 10:11.22
M 3000 m Jančovič Peter 83 Individuálny člen SAZ
M 3000 m Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava 09:41.25 09:41.25
M 3000 m Knapčok Martin 77 AK Veterán Bratislava 09:53.10 09:53.10
M 3000 m Lunter Matúš 89 AK Veterán Bratislava 09:24.82 09:24.82
M 3000 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 10:12.86 10:06.95
M 3000 m Suchoza Jozef 67 AK Veterán Bratislava 13:23.02
M 3000 m Šnirc Ján 82 AK Veterán Bratislava
M 300 m pr. 91,4 Ďurák Šimon 03 Atletický klub AC Malacky
M 300 m pr. 91,4 Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky
M 300 m pr. 91,4 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky
M 300 m pr. 91,4 Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky
M 300 m pr. 91,4 Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky
M výška Babeľa Adam 06 Atletický klub AC Malacky
M výška Bujna Ľubomír 02 Naša atletika Bratislava 187 188
M výška Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 178 178
M výška Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 155 155
M výška Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 166 166
M výška Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 166
M disk 2 kg Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava
M oštep 800 g Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava
M oštep 800 g Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 44.91 44.91
M oštep 800 g Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 26.61 26.61
M oštep 800 g Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 40.85 40.85
Žci 60 m Adamec Maroš 07 AK Slávia UK Bratislava 08.92 08.92
Žci 60 m Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky 08.86 08.86
Žci 60 m Baláž Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.68
Žci 60 m Ballesteros Marco 08 Naša atletika Bratislava 08.99 08.99
Žci 60 m Beňo Viktor 08 Naša atletika Bratislava 08.49 08.49
Žci 60 m Bezák Dominik 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.88 08.88
Žci 60 m Brix Michal 10 Bežecká akadémia Marcela Matanina 11.17 11.17
Žci 60 m Brna Tomáš 07 ŠK Vital Bratislava 08.03 08.03
Žci 60 m Csiaki Damián Leon 10 ŠK Vital Bratislava 12.04 12.04
Žci 60 m Csiaki Nicolas 08 ŠK Vital Bratislava
Žci 60 m Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 08.45 08.45
Žci 60 m Fleško Timotej 08 Atletický klub Puma Senec
Žci 60 m Glemba Eduard 10 ŠK Run For Fun Bratislava 09.93 09.70
Žci 60 m Hatrik Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 08.20 08.20
Žci 60 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.01 08.01
Žci 60 m Jančo Jakub 10 ŠK Run For Fun Bratislava 09.74 09.74
Žci 60 m Janočko Tomáš 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žci 60 m Javorský Šimon 07 Atletický klub Puma Senec 07.99 07.99
Žci 60 m Kleštinec Tomáš 10 ŠK Run For Fun Bratislava 09.78 09.78
Žci 60 m Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.60 08.60
Žci 60 m Kováč Adam 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žci 60 m Koza Matej 08 Atletický klub Puma Senec 08.59 08.59
Žci 60 m Kristin Alex 08 ŠK Run For Fun Bratislava 07.97 07.97
Žci 60 m Kropuch Samuel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.73 08.73
Žci 60 m Kubala Filip 10 AK Slávia UK Bratislava 09.28 09.28
Žci 60 m Lacko Benjamín 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.35 08.35
Žci 60 m Melichar Maxim 10 3klub Šamorín 08.83 08.83
Žci 60 m Meško Tomáš 07 Naša atletika Bratislava 08.84 08.84
Žci 60 m Ovčárik Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.41
Žci 60 m Panwar Filip 09 Bežecká akadémia Marcela Matanina 11.23 11.23
Žci 60 m Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava 07.98 07.98
Žci 60 m Pieružek Tomáš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.37
Žci 60 m Podskoč Filip 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 60 m Prehoda Michal 08 Atletický klub Puma Senec
Žci 60 m Rumanovič Marek 09 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Žci 60 m Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.20 08.20
Žci 60 m Streška Filip 10 ŠK Run For Fun Bratislava 09.00 09.00
Žci 60 m Streška Oliver 08 ŠK Run For Fun Bratislava
Žci 60 m Šimek Daniel 08 AK Inter-SC Bratislava 08.71 08.71
Žci 60 m Šišulák Michal 09 Bežecká akadémia Marcela Matanina 09.39 09.39
Žci 60 m Švajlen Matúš 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.57 08.57
Žci 60 m Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava 08.59 08.59
Žci 60 m Vanečko Jakub 10 Naša atletika Bratislava 10.42 10.42
Žci 60 m Vojtko Peter 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.39 09.39
Žci 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 07.95 07.95
Žci 60 m Vyparina Marko 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.04 09.04
Žci 150 m Ballesteros Marco 08 Naša atletika Bratislava 21.40 21.40
Žci 150 m Beňo Viktor 08 Naša atletika Bratislava
Žci 150 m Csiaki Nicolas 08 ŠK Vital Bratislava 25.04 25.04
Žci 150 m Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 20.72 20.72
Žci 150 m Fleško Timotej 08 Atletický klub Puma Senec 21.84 21.84
Žci 150 m Glemba Eduard 10 ŠK Run For Fun Bratislava 24.45 24.45
Žci 150 m Hatrik Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 20.05 20.05
Žci 150 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 19.04 19.04
Žci 150 m Jančo Jakub 10 ŠK Run For Fun Bratislava 23.99 23.99
Žci 150 m Javorský Šimon 07 Atletický klub Puma Senec 18.90 18.90
Žci 150 m Kleštinec Tomáš 10 ŠK Run For Fun Bratislava 24.97 24.97
Žci 150 m Koza Matej 08 Atletický klub Puma Senec 21.16 21.16
Žci 150 m Kristin Alex 08 ŠK Run For Fun Bratislava 19.13 19.13
Žci 150 m Melichar Maxim 10 3klub Šamorín 21.38 21.38
Žci 150 m Pistovčák Martin 08 Naša atletika Bratislava 21.15
Žci 150 m Prehoda Michal 08 Atletický klub Puma Senec 19.43 19.43
Žci 150 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 18.72 18.72
Žci 150 m Rakický Alan 08 Naša atletika Bratislava 25.07 25.07
Žci 150 m Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 20.03 20.03
Žci 150 m Streška Filip 10 ŠK Run For Fun Bratislava 22.39 22.39
Žci 150 m Šimek Daniel 08 AK Inter-SC Bratislava 20.35 20.35
Žci 150 m Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava 21.14 21.14
Žci 150 m Trella Lukáš 10 AK Slávia UK Bratislava
Žci 150 m Vanečko Jakub 10 Naša atletika Bratislava 26.57 26.57
Žci 300 m Adamec Maroš 07 AK Slávia UK Bratislava 46.27 46.27
Žci 300 m Baláž Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žci 300 m Bezák Dominik 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 300 m Janočko Tomáš 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žci 300 m Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 51.63
Žci 300 m Kováč Adam 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žci 300 m Kubala Filip 10 AK Slávia UK Bratislava
Žci 300 m Ovčárik Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žci 300 m Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava
Žci 300 m Pieružek Tomáš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 53.75
Žci 800 m Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky
Žci 800 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 2:33.06 2:33.06
Žci 800 m Streška Oliver 08 ŠK Run For Fun Bratislava 2:39.57 2:39.57
Žci 800 m Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky 2:52.16 2:52.16
Žci 3000 m Knapčok Matej 08 AK Veterán Bratislava 10:09.01 10:09.01
Žci 3000 m Tressard Yann 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žci 100 m pr. 83,8 Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky
Žci 100 m pr. 83,8 Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky 21.57 21.57
Žci 100 m pr. 83,8 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 16.42 16.42
Žci 300 m pr. 76,2 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 45.59 45.59
Žci 300 m pr. 76,2 Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
Žci 300 m pr. 76,2 Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky
Žci 300 m pr. 76,2 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 47.01 47.01
Žci výška Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 155 155
Žci výška Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 150 150
Žci výška Meško Tomáš 07 Naša atletika Bratislava 126
Žci výška Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 130 130
Žci výška Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 135 135
Žci diaľka Ballesteros Marco 08 Naša atletika Bratislava 375 375
Žci diaľka Bezák Dominik 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 408 408
Žci diaľka Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 506 506
Žci diaľka Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 484 485
Žci diaľka Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 462 462
Žci diaľka Kristin Alex 08 ŠK Run For Fun Bratislava
Žci diaľka Lacko Benjamín 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 398 398
Žci diaľka Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 476 476
Žci diaľka Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava 496 496
Žci diaľka Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 469 469
Žci diaľka Trella Lukáš 10 AK Slávia UK Bratislava 282 282
Žci diaľka Vojtko Peter 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 402 402
Žci diaľka Vyparina Marko 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 405 405
Žci guľa 4 kg Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky
Žci guľa 4 kg Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 10.41 10.41
Žci guľa 4 kg Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
Žci guľa 4 kg Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 10.31 10.31
Žci disk 1 kg Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 33.04 33.04
Žci oštep 600 g Lacko Benjamín 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci oštep 600 g Pistovčák Martin 08 Naša atletika Bratislava
Žci oštep 600 g Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 39.66 39.66
Žci oštep 600 g Švajlen Matúš 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci oštep 600 g Vojtko Peter 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci oštep 600 g Vyparina Marko 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
V disk 1,5 kg Vida Roman 69 AO TJ Slávia STU Bratislava 42.78 42.78
Ž 100 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 12.23 12.23
Ž 100 m Bošmanská Simona 05 ŠK Vital Bratislava 14.52
Ž 100 m Čimborová Lea 02 Atletický klub Puma Senec
Ž 100 m Dinušová Zuzana 05 ŠK Vital Bratislava 14.95
Ž 100 m Chudíková Martina 05 Naša atletika Bratislava
Ž 100 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 13.76 13.45
Ž 100 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 13.83 13.58
Ž 100 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 12.67 12.67
Ž 100 m Šoltésová Natália 04 ŠK Vital Bratislava 14.62
Ž 400 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 63.17 63.17
Ž 400 m Čimborová Lea 02 Atletický klub Puma Senec 75.37 75.37
Ž 400 m Chudíková Martina 05 Naša atletika Bratislava
Ž 400 m Kudlicska Lilli 05 ŠK Vital Bratislava 64.33 64.33
Ž 400 m Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 60.64 60.64
Ž 400 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 70.07 62.01
Ž 400 m Semančáková Barbora 05 ŠK Vital Bratislava 62.29 62.29
Ž 400 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava
Ž 800 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 2:36.46 2:29.34
Ž 3000 m Jančovičová Monika 90 Individuálny člen SAZ
Ž 3000 m Luptáková Petra 80 AK Veterán Bratislava 11:27.24
Ž 100 m pr. 83,8 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
Ž 300 m pr. 76,2 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 45.78
Ž oštep 600 g Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 27.72 27.72
Ž oštep 600 g Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky
Žky 60 m Adamčíková Kristína 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.06 09.06
Žky 60 m Antalová Nella 10 Atletický klub Puma Senec 10.78 10.78
Žky 60 m Bacigálová Barbora 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.06 09.06
Žky 60 m Balážová Lea 10 Naša atletika Bratislava
Žky 60 m Balážová Zuzana 09 AK Slávia UK Bratislava 09.29 09.29
Žky 60 m Bartová Žofia 09 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.49 09.49
Žky 60 m Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava 08.23 08.23
Žky 60 m Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.71 08.71
Žky 60 m Bunová Lucia 09 Naša atletika Bratislava 10.72 10.72
Žky 60 m Búzeková Alica 10 Naša atletika Bratislava 09.40 09.40
Žky 60 m Bystrianska Zina 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 60 m Čerepkaiova Daniela 07 Naša atletika Bratislava 09.01 09.01
Žky 60 m Čierna Alexandra 10 AK Slávia UK Bratislava 10.68 10.68
Žky 60 m Dluhošová Lucia 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.95 09.95
Žky 60 m Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.92 08.92
Žky 60 m Dugátová Agáta 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.96 08.96
Žky 60 m Furindova Ninka 10 Atletický klub Puma Senec 09.31 09.31
Žky 60 m Glembová Klára 07 ŠK Run For Fun Bratislava 08.86 08.86
Žky 60 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 08.53 08.53
Žky 60 m Golhová Simona 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 60 m Guttmannová Johanka 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 60 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 08.56 08.56
Žky 60 m Hvožďarová Nataša 10 AK Slávia UK Bratislava 11.16 11.16
Žky 60 m Jakušová Barbora 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.53 09.53
Žky 60 m Jankovičová Silvia 10 ŠK Run For Fun Bratislava 09.36 09.36
Žky 60 m Javorová Paulína 10 Atletický klub Puma Senec
Žky 60 m Junasová Nina 10 Naša atletika Bratislava 10.67 10.67
Žky 60 m Jursová Tereza 09 Naša atletika Bratislava 10.10 10.10
Žky 60 m Kalmárová Martina 09 Naša atletika Bratislava 10.01 10.01
Žky 60 m Kasanová Nataša 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.08 09.08
Žky 60 m Koišová Elizabeth 10 Atletický klub Puma Senec
Žky 60 m Kollárová Nela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.35 08.35
Žky 60 m Kollárová Timea 10 ŠK Vital Bratislava 09.30 09.30
Žky 60 m Kosová Karolína 09 ŠK Vital Bratislava 09.74 09.74
Žky 60 m Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 08.83 08.83
Žky 60 m Kovářová Kristína Ella 07 Atletický klub AC Malacky 09.21 09.21
Žky 60 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.75 08.92
Žky 60 m Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava 09.19 09.19
Žky 60 m Kutliaková Lilli 08 Naša atletika Bratislava 09.41
Žky 60 m Lázničková Simona 09 Bežecká akadémia Marcela Matanina 09.54 09.54
Žky 60 m Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 08.72 08.72
Žky 60 m Lukáčová Laura 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 60 m Melíšková Michaela Nelly 09 ŠK Vital Bratislava 09.57 09.57
Žky 60 m Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.40 09.40
Žky 60 m Mikitova Sofia 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 60 m Mizerová Adela 08 AK Slávia UK Bratislava
Žky 60 m Mravcová Olívia 10 AK Slávia UK Bratislava 10.58 10.58
Žky 60 m Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky 09.04 09.04
Žky 60 m Nemethova Eliška 08 Atletický klub Puma Senec 09.07 09.07
Žky 60 m Olle Katarína 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.17 09.17
Žky 60 m Palkova Veronika 09 Atletický klub Puma Senec 10.02 10.02
Žky 60 m Pašková Katarína 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 60 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 08.82 08.82
Žky 60 m Pelikánová Lara 10 ŠK Run For Fun Bratislava 09.98 09.98
Žky 60 m Praženicová Michaela 10 Atletický klub Puma Senec 09.19 09.19
Žky 60 m Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky 08.83 08.83
Žky 60 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.60 08.60
Žky 60 m Ruffíni Martina 07 AK Slávia UK Bratislava 08.55
Žky 60 m Rychtáriková Dorota 07 ŠK Run For Fun Bratislava 09.18 09.18
Žky 60 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 07.99 07.99
Žky 60 m Slamková Natália 08 Naša atletika Bratislava
Žky 60 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 08.51 08.51
Žky 60 m Slimáková Nikol 10 ŠK Run For Fun Bratislava 08.89 08.89
Žky 60 m Slotíková Nikol 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.79 08.79
Žky 60 m Stachová Alexandra 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.03 09.03
Žky 60 m Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava 08.71 08.71
Žky 60 m Šerešová Sofia Lea 09 Atletický klub AC Malacky 09.83 09.83
Žky 60 m Tondrová Paulína 10 Atletický klub Puma Senec 09.63 09.63
Žky 60 m Valette Laura Eva Isabelle 09 Bežecká akadémia Marcela Matanina 09.07 09.07
Žky 60 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 08.71 08.71
Žky 60 m Zvaríková Dominika 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.31 09.31
Žky 150 m Balážová Lea 10 Naša atletika Bratislava
Žky 150 m Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava 20.57 20.57
Žky 150 m Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 18.79 18.79
Žky 150 m Bertoková Barbora 08 Deti v pohybe Šamorín 22.06 22.06
Žky 150 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 21.42 21.42
Žky 150 m Bunová Lucia 09 Naša atletika Bratislava 27.60 27.60
Žky 150 m Búzeková Alica 10 Naša atletika Bratislava 23.39 23.39
Žky 150 m Čerepkaiova Daniela 07 Naša atletika Bratislava 21.97 21.97
Žky 150 m Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 21.40 21.40
Žky 150 m Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.17 22.17
Žky 150 m Furindova Ninka 10 Atletický klub Puma Senec 22.83 22.83
Žky 150 m Glembová Klára 07 ŠK Run For Fun Bratislava 22.78 22.78
Žky 150 m Grebečiová Valika 07 Naša atletika Bratislava 20.92 20.92
Žky 150 m Hatríková Lenka 08 AK Slávia UK Bratislava 21.28 21.28
Žky 150 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 21.28 21.28
Žky 150 m Hvožďarová Nataša 10 AK Slávia UK Bratislava 28.47 28.47
Žky 150 m Jankovičová Silvia 10 ŠK Run For Fun Bratislava 23.06 23.06
Žky 150 m Junasová Nina 10 Naša atletika Bratislava 26.52 26.52
Žky 150 m Jursová Tereza 09 Naša atletika Bratislava 25.36 25.36
Žky 150 m Kalmárová Martina 09 Naša atletika Bratislava 23.95 23.95
Žky 150 m Koišová Elizabeth 10 Atletický klub Puma Senec
Žky 150 m Kollárová Timea 10 ŠK Vital Bratislava 23.55 23.55
Žky 150 m Kovářová Kristína Ella 07 Atletický klub AC Malacky 23.57 23.57
Žky 150 m Kutliaková Lilli 08 Naša atletika Bratislava 23.54
Žky 150 m Markovičová Miška 08 AK Slávia UK Bratislava
Žky 150 m Melíšková Michaela Nelly 09 ŠK Vital Bratislava 25.04
Žky 150 m Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.84
Žky 150 m Mizerová Adela 08 AK Slávia UK Bratislava 27.51 27.51
Žky 150 m Mravcová Olívia 10 AK Slávia UK Bratislava 26.46 26.46
Žky 150 m Nemethova Eliška 08 Atletický klub Puma Senec 22.21 22.21
Žky 150 m Palkova Veronika 09 Atletický klub Puma Senec 24.35 24.35
Žky 150 m Perknovská Laura 09 Bežecká akadémia Marcela Matanina 25.76
Žky 150 m Plavuchová Zuzana 09 Naša atletika Bratislava 29.83
Žky 150 m Podolinčák Viktória 07 Naša atletika Bratislava
Žky 150 m Praženicová Michaela 10 Atletický klub Puma Senec 22.70 22.70
Žky 150 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.33 21.33
Žky 150 m Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 22.25 22.25
Žky 150 m Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín 20.51 20.51
Žky 150 m Rychtáriková Dorota 07 ŠK Run For Fun Bratislava 23.58
Žky 150 m Slamková Natália 08 Naša atletika Bratislava
Žky 150 m Striežencová Tereza 09 Deti v pohybe Šamorín 21.11 21.11
Žky 150 m Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava 21.25 21.25
Žky 150 m Tondrová Paulína 10 Atletický klub Puma Senec 23.97 23.97
Žky 150 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 21.50 21.50
Žky 300 m Bartová Žofia 09 KĽŠ KRYHA Bratislava 60.04
Žky 300 m Bertoková Barbora 08 Deti v pohybe Šamorín 47.74 47.74
Žky 300 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 45.11 45.11
Žky 300 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 47.04 47.04
Žky 300 m Golhová Simona 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 300 m Hatríková Lenka 08 AK Slávia UK Bratislava
Žky 300 m Javorová Paulína 10 Atletický klub Puma Senec
Žky 300 m Kovářová Kristína Ella 07 Atletický klub AC Malacky 50.79 50.79
Žky 300 m Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 49.78 49.48
Žky 300 m Mikitova Sofia 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 300 m Pelikánová Lara 10 ŠK Run For Fun Bratislava 58.93
Žky 300 m Podolinčák Viktória 07 Naša atletika Bratislava 45.00 45.00
Žky 300 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 47.51 47.51
Žky 300 m Slimáková Nikol 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Žky 300 m Striežencová Tereza 09 Deti v pohybe Šamorín
Žky 300 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 47.56 47.56
Žky 300 m Zvaríková Dominika 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 46.96 46.96
Žky 800 m Balážová Zuzana 09 AK Slávia UK Bratislava
Žky 800 m Kaliská Barbora 10 Naša atletika Bratislava
Žky 800 m Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
Žky 800 m Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín 2:36.89 2:36.89
Žky 800 m Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky 2:39.75 2:39.75
Žky 3000 m Mozová Júlia 07 AK Veterán Bratislava 12:23.04 12:23.04
Žky 3000 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 12:50.17 12:50.17
Žky 3000 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky
Žky 100m p 76,2-8,2 Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky
Žky 100m p 76,2-8,2 Kučinská Barbora 10 Atletický klub AC Malacky
Žky 100m p 76,2-8,2 Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky
Žky 100m p 76,2-8,2 Šerešová Sofia Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 100m p 76,2-8,2 Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 100m p 76,2-8,2 Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 16.38 16.38
Žky 300 m pr. 76,2 Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m pr. 76,2 Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 54.34 54.34
Žky 300 m pr. 76,2 Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m pr. 76,2 Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 51.33 51.33
Žky 300 m pr. 76,2 Šerešová Sofia Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m pr. 76,2 Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m pr. 76,2 Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m pr. 76,2 Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 47.78 47.78
Žky výška Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 145 145
Žky výška Dugátová Agáta 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 115 115
Žky výška Kasanová Nataša 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky výška Kollárová Nela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky výška Kučinská Barbora 10 Atletický klub AC Malacky 125 125
Žky výška Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 130 130
Žky výška Mravcová Olívia 10 AK Slávia UK Bratislava
Žky výška Ruffíni Martina 07 AK Slávia UK Bratislava 145
Žky výška Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 155 155
Žky výška Slotíková Nikol 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 130 130
Žky výška Stachová Alexandra 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky diaľka Balážová Zuzana 09 AK Slávia UK Bratislava 388 388
Žky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 575 575
Žky diaľka Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 476 476
Žky diaľka Búzeková Alica 10 Naša atletika Bratislava
Žky diaľka Čerepkaiova Daniela 07 Naša atletika Bratislava 473 473
Žky diaľka Čierna Alexandra 10 AK Slávia UK Bratislava 308 308
Žky diaľka Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 450 450
Žky diaľka Furindova Ninka 10 Atletický klub Puma Senec 317 317
Žky diaľka Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 434 434
Žky diaľka Grebečiová Valika 07 Naša atletika Bratislava 453 453
Žky diaľka Hvožďarová Nataša 10 AK Slávia UK Bratislava 308 308
Žky diaľka Jursová Tereza 09 Naša atletika Bratislava 354 354
Žky diaľka Kollárová Timea 10 ŠK Vital Bratislava
Žky diaľka Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 417 417
Žky diaľka Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 404 421
Žky diaľka Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava 408 408
Žky diaľka Lázničková Simona 09 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Žky diaľka Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 466 466
Žky diaľka Melíšková Michaela Nelly 09 ŠK Vital Bratislava 335 335
Žky diaľka Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 370 370
Žky diaľka Mizerová Adela 08 AK Slávia UK Bratislava 291 291
Žky diaľka Nemethova Eliška 08 Atletický klub Puma Senec 387 387
Žky diaľka Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 434 434
Žky diaľka Perknovská Laura 09 Bežecká akadémia Marcela Matanina 396 396
Žky diaľka Praženicová Michaela 10 Atletický klub Puma Senec 339 339
Žky diaľka Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 474 474
Žky diaľka Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 437 437
Žky diaľka Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 497 497
Žky diaľka Valette Laura Eva Isabelle 09 Bežecká akadémia Marcela Matanina 337
Žky guľa 3 kg Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.90 08.90
Žky guľa 3 kg Čierna Alexandra 10 AK Slávia UK Bratislava
Žky guľa 3 kg Danečková Ivana 07 ŠK Vital Bratislava 07.65 09.22
Žky guľa 3 kg Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 09.89 09.89
Žky guľa 3 kg Hatrikova Eliška 08 AK Slávia UK Bratislava
Žky guľa 3 kg Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 08.74 08.74
Žky guľa 3 kg Kučinská Barbora 10 Atletický klub AC Malacky 06.51 06.51
Žky guľa 3 kg Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 09.39 09.39
Žky guľa 3 kg Perknovská Laura 09 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Žky guľa 3 kg Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 08.04 08.04
Žky guľa 3 kg Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 07.73
Žky disk 0,75 kg Brezinová Lucia 08 ŠK Vital Bratislava
Žky disk 0,75 kg Danečková Ivana 07 ŠK Vital Bratislava
Žky disk 0,75 kg Hatrikova Eliška 08 AK Slávia UK Bratislava
Žky disk 0,75 kg Jakušová Barbora 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky disk 0,75 kg Kasanová Nataša 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky disk 0,75 kg Kollárová Nela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky disk 0,75 kg Slotíková Nikol 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky disk 0,75 kg Stachová Alexandra 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky oštep 500 g Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 22.58 27.13
Žky oštep 500 g Olle Katarína 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky oštep 500 g Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky