<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo M-SsAZ družstiev dorastu a juniorov, Banská Bystrica, 8. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
J 100 m Duchoslav Ján 03 AO Sparta Považská Bystrica 11.55 11.42
J 100 m Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 11.27 11.27
J 100 m Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 12.03 12.03
J 100 m Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 12.25 12.25
J 100 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 12.30 12.11
J 100 m Mikolaj Matúš 03 ŠK Juventa Žilina 11.91 11.91
J 100 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 12.80
J 100 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 12.25
J 200 m Duchoslav Ján 03 AO Sparta Považská Bystrica 23.54 23.54
J 200 m Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 23.37 23.30
J 200 m Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 26.55 26.37
J 200 m Mikolaj Matúš 03 ŠK Juventa Žilina 23.86 23.86
J 200 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 24.60 24.60
J 200 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 24.13 24.13
J 400 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 53.64 53.64
J 400 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 52.59 52.59
J 800 m Granský Dávid 04 Atletický klub ZTS Martin 2:02.71 2:02.62
J 800 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 2:07.16 2:07.16
J 800 m Židek Miroslav 03 AO Sparta Považská Bystrica 2:15.02 2:10.15
J 1500 m Páleník Matúš 04 AK Mostáreň Brezno 4:46.72
J 1500 m Redecha Ján 04 Atletický klub ZTS Martin 4:29.50 4:29.50
J 1500 m Slosiar Viliam 04 MŠk Žiar nad Hronom 4:42.11 4:42.11
J 110 m pr. 99,1 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 14.82 14.82
J 110 m pr. 99,1 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 16.80 16.06
J 400 m pr. 91,4 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 58.71 58.44
J výška Staš Sebastián 04 Atletický klub ZTS Martin 170 170
J žrď Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 460 460
J diaľka Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 626 626
J diaľka Staš Sebastián 04 Atletický klub ZTS Martin 558 558
J guľa 6 kg Babic Denis 03 TJ Orava Dolný Kubín 09.03 09.03
J guľa 6 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin 13.92 13.92
J guľa 6 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 13.18 13.18
J guľa 6 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.11 11.11
J disk 1,75 kg Babic Denis 03 TJ Orava Dolný Kubín 25.83 25.83
J disk 1,75 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin
J disk 1,75 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 38.50 38.50
J disk 1,75 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 26.90 26.90
J disk 1,75 kg Slosiar Viliam 04 MŠk Žiar nad Hronom
J kladivo 6 kg Babic Denis 03 TJ Orava Dolný Kubín 26.14 26.14
J kladivo 6 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin
J kladivo 6 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 53.97 53.97
J oštep 800 g Mikolaj Matúš 03 ŠK Juventa Žilina 37.97 37.97
J oštep 800 g Slosiar Viliam 04 MŠk Žiar nad Hronom
Dci 100 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 11.28 11.28
Dci 100 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina
Dci 100 m Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 11.75 11.75
Dci 100 m Gross Jakub 05 Atletický klub ZTS Martin 12.28 12.28
Dci 100 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 11.74 11.74
Dci 100 m Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica 13.98 13.98
Dci 100 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra
Dci 100 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 12.09 12.09
Dci 100 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina
Dci 100 m Rosenberger Roman 05 AO Sparta Považská Bystrica 13.64 13.64
Dci 100 m Rybárik Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 100 m Schroder Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 100 m Šmidovič Michal 08 ŠK Juventa Žilina
Dci 100 m (2/4) Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 12.62 12.62
Dci 100 m Turčan Lukáš (H) 06 Atletický oddiel Žilina
Dci 100 m Valíček Tadeáš 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 100 m Vrábel Matúš 07 Atletický oddiel Žilina
Dci 100 m Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 100 m Žbodák Martin 07 AO Sparta Považská Bystrica 13.66 13.66
Dci 200 m Gajdošovci Oliver 08 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 200 m Gärtner Mikuláš 06 ŠK Juventa Žilina
Dci 200 m Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 23.89 23.89
Dci 200 m Gross Jakub 05 Atletický klub ZTS Martin 24.94 24.94
Dci 200 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 24.24 24.24
Dci 200 m Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica 31.26 31.26
Dci 200 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra
Dci 200 m Kršiak Filip 07 AO Sparta Považská Bystrica
Dci 200 m Palášthy Karol 07 MŠk Žiar nad Hronom
Dci 200 m Rybárik Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 200 m Schroder Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 200 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dci 200 m Šlúch Samuel 07 MŠk Žiar nad Hronom
Dci 200 m Šmidovič Michal 08 ŠK Juventa Žilina
Dci 200 m (2/4) Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 26.05 26.05
Dci 200 m Turčan Lukáš (H) 06 Atletický oddiel Žilina
Dci 200 m Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina
Dci 200 m Žbodák Martin 07 AO Sparta Považská Bystrica 28.11 28.11
Dci 400 m Gembický Timotej 08 MAC REDOX Lučenec
Dci 400 m Holma Alex 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 400 m Holma Thobias 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 400 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 55.18 55.18
Dci 400 m Kasman Aurel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 400 m Kiselev Vasily (C) 05 MŠk Žiar nad Hronom 55.68 55.68
Dci 400 m Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 400 m Šmidovič Michal 08 ŠK Juventa Žilina
Dci 400 m Vrábel Matúš 07 Atletický oddiel Žilina
Dci 400 m Žbodák Martin 07 AO Sparta Považská Bystrica 64.07 64.07
Dci 800 m Gajdošovci Oliver 08 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 800 m Gemmel Marian 06 AC Stavbár Nitra
Dci 800 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 2:19.03 2:19.03
Dci 800 m Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno 2:33.25 2:33.25
Dci 800 m Kiselev Pavel (C) 08 MŠk Žiar nad Hronom 2:37.98 2:37.98
Dci 800 m Palášthy Karol 07 MŠk Žiar nad Hronom 2:21.88 2:21.88
Dci 800 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 2:10.21 2:10.21
Dci 800 m Šlúch Samuel 07 MŠk Žiar nad Hronom 2:21.29 2:21.29
Dci 800 m Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina 2:17.70 2:17.70
Dci 800 m Židek Marko 07 Atletický klub ZTS Martin 2:34.30 2:34.30
Dci 1500 m Boško Adam 06 AO Olympia Považská Bystrica 5:45.25 5:45.25
Dci 1500 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:40.36 4:40.36
Dci 1500 m Gärtner Mikuláš 06 ŠK Juventa Žilina
Dci 1500 m Kršiak Filip 07 AO Sparta Považská Bystrica
Dci 1500 m Kubala Richard 08 Atletický klub ZTS Martin 4:56.77 4:56.77
Dci 1500 m Sokolík Andrej 06 Atletický klub ZTS Martin 5:21.02 5:21.02
Dci 110 m pr. 91,4 Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 110 m pr. 91,4 Kekety Tomáš 06 MAC REDOX Lučenec 24.40 24.40
Dci 110 m pr. 91,4 Kmeť Patrik 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dci 110 m pr. 91,4 Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš 17.49 17.49
Dci 110 m pr. 91,4 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 17.33 17.33
Dci 110 m pr. 91,4 Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 400 m pr. 83,8 Hanák Patrik 06 AO Olympia Považská Bystrica 123.51
Dci 400 m pr. 83,8 Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš 63.97 63.97
Dci 400 m pr. 83,8 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 63.33 63.33
Dci 400 m pr. 83,8 Martinec Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 400 m pr. 83,8 Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 95.41 95.41
Dci 400 m pr. 83,8 Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica 80.97 80.97
Dci 400 m pr. 83,8 Valíček Tadeáš 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dci výška Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 165 165
Dci výška Dováľ Patrik 05 MAC REDOX Lučenec 140
Dci výška Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 165 170
Dci výška Macháč Adrián 05 AO Olympia Považská Bystrica 175 175
Dci výška Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 175 175
Dci výška Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 165 165
Dci žrď Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 250 250
Dci žrď Kmeť Patrik 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 392 392
Dci žrď Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 295 295
Dci diaľka Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 696 696
Dci diaľka Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 489 489
Dci diaľka Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 540 540
Dci diaľka Dováľ Patrik 05 MAC REDOX Lučenec 553 553
Dci diaľka Gajdošovci Oliver 08 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci diaľka Kekety Tomáš 06 MAC REDOX Lučenec 496 496
Dci diaľka Kmeť Patrik 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 587 587
Dci diaľka Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 479 479
Dci diaľka Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica 349 349
Dci diaľka Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 535 535
Dci diaľka Turčan Lukáš (H) 06 Atletický oddiel Žilina 451 451
Dci diaľka Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 578 578
Dci diaľka Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica 442 442
Dci diaľka Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 471 471
Dci trojskok Dováľ Patrik 05 MAC REDOX Lučenec 11.36 11.36
Dci trojskok Kekety Tomáš 06 MAC REDOX Lučenec
Dci trojskok Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 11.76 11.76
Dci guľa 5 kg Biel Šimon 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dci guľa 5 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 11.97 11.97
Dci guľa 5 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 13.90 13.90
Dci guľa 5 kg Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen
Dci guľa 5 kg Gembický Timotej 08 MAC REDOX Lučenec 06.77 06.77
Dci guľa 5 kg Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec
Dci guľa 5 kg Hanák Patrik 06 AO Olympia Považská Bystrica 10.71 10.71
Dci guľa 5 kg Hucan Peter 05 AO Sparta Považská Bystrica 12.19 12.19
Dci guľa 5 kg Králik Nicolas 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dci guľa 5 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 12.56 12.56
Dci guľa 5 kg Martinec Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica 06.61 06.61
Dci guľa 5 kg Segeč David 08 MAC REDOX Lučenec 10.09 10.09
Dci guľa 5 kg Škulec Michal 08 TJ Orava Dolný Kubín 08.45 08.45
Dci guľa 5 kg Trnkócy Matias 06 TJ Orava Dolný Kubín 09.74 09.74
Dci guľa 5 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen
Dci guľa 5 kg Zdurienčík Miroslav 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dci disk 1,5 kg Biel Šimon 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dci disk 1,5 kg Boško Adam 06 AO Olympia Považská Bystrica 19.33 19.33
Dci disk 1,5 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 34.89 34.89
Dci disk 1,5 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 42.45 42.45
Dci disk 1,5 kg Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen
Dci disk 1,5 kg Králik Nicolas 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dci disk 1,5 kg Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 30.86 30.86
Dci disk 1,5 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 40.92 40.92
Dci disk 1,5 kg Segeč David 08 MAC REDOX Lučenec 18.02 18.02
Dci disk 1,5 kg Škulec Michal 08 TJ Orava Dolný Kubín 22.57 22.57
Dci disk 1,5 kg Trnkócy Matias 06 TJ Orava Dolný Kubín 21.61 21.61
Dci disk 1,5 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 17.93 17.93
Dci disk 1,5 kg Zdurienčík Miroslav 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dci kladivo 5 kg Biel Šimon 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dci kladivo 5 kg Hucan Peter 05 AO Sparta Považská Bystrica 38.80 38.80
Dci kladivo 5 kg Králik Nicolas 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dci kladivo 5 kg Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dci kladivo 5 kg Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 41.71 41.71
Dci kladivo 5 kg Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dci kladivo 5 kg Škulec Michal 08 TJ Orava Dolný Kubín 30.83 30.83
Dci kladivo 5 kg Trnkócy Matias 06 TJ Orava Dolný Kubín 26.29 26.29
Dci kladivo 5 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 14.86 14.86
Dci kladivo 5 kg Zdurienčík Miroslav 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dci oštep 700 g Gembický Timotej 08 MAC REDOX Lučenec
Dci oštep 700 g Hanák Patrik 06 AO Olympia Považská Bystrica 28.60 28.60
Dci oštep 700 g Holma Alex 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dci oštep 700 g Holma Thobias 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dci oštep 700 g Kasman Aurel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dci oštep 700 g Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 43.32 43.32
Dci oštep 700 g Martinec Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica 27.42 27.42
Dci oštep 700 g Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 25.32 25.32
Dci oštep 700 g Rosenberger Roman 05 AO Sparta Považská Bystrica 49.00 49.00
Dci oštep 700 g Segeč David 08 MAC REDOX Lučenec 23.81 23.81
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina
Dci 4 x 100 m kluby (2/3) Boško Adam 06 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Dci 4 x 100 m kluby (3/1) Holma Thobias 08 AO Olympia Považská Bystrica (C)
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby (3/2) Kasman Aurel 08 AO Olympia Považská Bystrica (C)
Dci 4 x 100 m kluby (3/3) Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica (C)
Dci 4 x 100 m kluby (1/3) Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina
Dci 4 x 100 m kluby (2/1) Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Dci 4 x 100 m kluby (2/4) Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) Rúrik Marco 07 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Dci 4 x 100 m kluby (2/2) Schroder Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby (3/4) Valíček Tadeáš 07 AO Olympia Považská Bystrica (C)
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) Vrábel Matúš 07 Atletický oddiel Žilina
Dci 4 x 100 m kluby (1/3) Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Jky 100 m Harendarčíková Paulína 04 AC Stavbár Nitra
Jky 100 m Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica 14.61 14.61
Jky 100 m Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 14.28 13.89
Jky 100 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Jky 100 m Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 13.73 13.73
Jky 100 m Vanková Kristína 04 Atletický klub ZTS Martin 13.85 13.85
Jky 200 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 27.45 27.45
Jky 200 m Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 29.11 29.11
Jky 200 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 28.17 27.72
Jky 400 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 59.42 59.42
Jky 400 m Uhliarová Dominika 04 MŠk Žiar nad Hronom 63.50 62.42
Jky 400 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 63.00 63.00
Jky 800 m Krkošková Pavla 03 Atletický klub ZZO Čadca 2:38.90 2:38.90
Jky 800 m Kršková Lucia 04 AC Stavbár Nitra 2:32.00 2:32.00
Jky 800 m Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin 2:19.68 2:19.68
Jky 800 m Urgelová Viktória 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:40.07
Jky 1500 m Muráriková Aneta 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5:27.53 5:27.53
Jky výška Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 170 170
Jky žrď Harendarčíková Paulína 04 AC Stavbár Nitra 270 270
Jky žrď Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica 260 260
Jky diaľka Grznárová Alexandra 04 Atletický klub ZTS Martin 415
Jky diaľka Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 467 467
Jky diaľka Vanková Kristína 04 Atletický klub ZTS Martin 492 492
Jky trojskok Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 10.11 10.11
Jky trojskok Grznárová Alexandra 04 Atletický klub ZTS Martin 09.14 09.56
Jky guľa 4 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 11.53 11.53
Jky guľa 4 kg Mlkvíková Adela 04 Atletický klub ZZO Čadca 08.57 08.57
Jky disk 1 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 29.96 29.96
Jky disk 1 kg Grznárová Alexandra 04 Atletický klub ZTS Martin 23.95 23.95
Jky disk 1 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 26.74 27.55
Jky disk 1 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 33.24 33.24
Jky disk 1 kg Mlkvíková Adela 04 Atletický klub ZZO Čadca 16.50 16.50
Jky kladivo 4 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 33.02 33.02
Jky kladivo 4 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 30.97 30.97
Jky kladivo 4 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 27.79
Jky kladivo 4 kg Mlkvíková Adela 04 Atletický klub ZZO Čadca 23.07 23.07
Jky oštep 600 g Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 25.32 27.16
Dky 100 m Badániková Rebeka Mária 06 ŠK Juventa Žilina
Dky 100 m Bíziková Emily (H) 06 Atletický klub ZTS Martin 13.11 13.11
Dky 100 m Bučková Kristína 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dky 100 m Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 100 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 13.64 13.64
Dky 100 m Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 13.25 13.25
Dky 100 m Dzurušová Nina 05 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15.06 15.06
Dky 100 m Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 14.80 14.80
Dky 100 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 13.88
Dky 100 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 13.00 13.00
Dky 100 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 14.01 14.01
Dky 100 m Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina 13.69 13.69
Dky 100 m Kováčová Veronika 06 Atletický oddiel Žilina
Dky 100 m (1/1) Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica 15.64 15.64
Dky 100 m Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 14.45 14.45
Dky 100 m Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec 13.62 13.62
Dky 100 m Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin 13.74 13.74
Dky 100 m Salášková Dorothea (H) 05 Atletický oddiel Žilina 13.37 13.37
Dky 100 m Šebešová Tatiana 05 AC Stavbár Nitra 14.65 14.65
Dky 100 m Šintajová Ella 06 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 14.71
Dky 100 m Šutarová Klára 06 AO Sparta Považská Bystrica
Dky 100 m Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 13.13 13.13
Dky 100 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 13.05 13.05
Dky 100 m Vašková Kristína 06 AC Stavbár Nitra 15.25 15.25
Dky 100 m Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina
Dky 100 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 12.82 12.82
Dky 100 m Záborská Izabela 08 AC Stavbár Nitra 14.47 14.47
Dky 200 m Babinská Zina 07 MAC REDOX Lučenec
Dky 200 m Badániková Rebeka Mária 06 ŠK Juventa Žilina
Dky 200 m Bíziková Emily (H) 06 Atletický klub ZTS Martin 27.15 27.15
Dky 200 m Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 29.47 29.47
Dky 200 m Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 30.50 30.38
Dky 200 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina
Dky 200 m Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 27.43 27.43
Dky 200 m Dzurušová Nina 05 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 32.37 32.37
Dky 200 m Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina
Dky 200 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 29.77 29.77
Dky 200 m Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 200 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 26.62 26.62
Dky 200 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 29.37
Dky 200 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 27.81 27.81
Dky 200 m Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina
Dky 200 m Klocoková Sára 05 AC Stavbár Nitra 27.93 27.93
Dky 200 m Kováčová Veronika 06 Atletický oddiel Žilina
Dky 200 m Krajčiová Natália 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 29.80 29.80
Dky 200 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 29.71 29.71
Dky 200 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 26.74 26.74
Dky 200 m Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 30.53 30.53
Dky 200 m Salášková Dorothea (H) 05 Atletický oddiel Žilina 27.73 27.73
Dky 200 m Šebešová Tatiana 05 AC Stavbár Nitra 31.23 31.23
Dky 200 m Šintajová Ella 06 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 29.65 29.65
Dky 200 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 27.32 27.32
Dky 200 m Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina
Dky 400 m Badániková Rebeka Mária 06 ŠK Juventa Žilina
Dky 400 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 60.60 60.60
Dky 400 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 62.71 62.71
Dky 400 m Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina 70.34 70.34
Dky 400 m Klocoková Sára 05 AC Stavbár Nitra 62.34 62.34
Dky 400 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 63.37 63.37
Dky 400 m Vašková Kristína 06 AC Stavbár Nitra
Dky 400 m (2/4) Zohdi Sara 06 AC Stavbár Nitra
Dky 800 m Babinská Zina 07 MAC REDOX Lučenec 2:35.64 2:35.64
Dky 800 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 2:28.07 2:28.07
Dky 800 m Hasprová Laura 06 AC Stavbár Nitra 2:41.52 2:41.52
Dky 800 m (1/1) Chilá Tereza 08 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 800 m Kalmanová Eva 08 Atletický klub ZTS Martin 2:39.69 2:39.69
Dky 800 m Kubovčíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom 2:38.07 2:38.07
Dky 800 m Lukáčová Michaela 08 Atletický klub ZTS Martin 2:54.12 2:54.12
Dky 800 m Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin 2:37.26 2:37.26
Dky 800 m Pňačeková Tereza 07 AC Stavbár Nitra 2:42.29 2:42.29
Dky 1500 m Blahová Nina 08 Atletický klub ZTS Martin
Dky 1500 m Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom 7:03.41
Dky 1500 m Otrasová Aneta 07 AC Stavbár Nitra
Dky 1500 m Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 5:34.82 5:34.82
Dky 100m p 76,2-8,5 Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom 17.30 17.30
Dky 100m p 76,2-8,5 Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 15.31 15.31
Dky 100m p 76,2-8,5 Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 100m p 76,2-8,5 Krajčiová Natália 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dky 100m p 76,2-8,5 (1/1) Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dky 100m p 76,2-8,5 Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra
Dky 100m p 76,2-8,5 Riegelová Sára 05 CVČ Liptovský Mikuláš 16.83 16.83
Dky 100m p 76,2-8,5 Salášková Dorothea (H) 05 Atletický oddiel Žilina 15.16 15.16
Dky 100m p 76,2-8,5 Šutarová Klára 06 AO Sparta Považská Bystrica 19.09 19.09
Dky 100m p 76,2-8,5 Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra
Dky 400 m pr. 76,2 Bačová Lea 05 MAC REDOX Lučenec 75.72 75.72
Dky 400 m pr. 76,2 Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom 86.42 86.42
Dky 400 m pr. 76,2 (1/1) Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dky 400 m pr. 76,2 Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 74.81 74.81
Dky 400 m pr. 76,2 Riegelová Sára 05 CVČ Liptovský Mikuláš 74.31 74.31
Dky výška Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 155 155
Dky výška Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 130 130
Dky výška Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 157 157
Dky výška Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 154 154
Dky výška Hlavatá Diana (H) 06 Atletický klub ZTS Martin 165 165
Dky výška Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 161 161
Dky výška Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 145 145
Dky žrď Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 260 260
Dky žrď Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 300 300
Dky žrď Viležinská Sofia 06 Atletický klub ZZO Čadca 200 200
Dky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 330 330
Dky žrď Záborská Izabela 08 AC Stavbár Nitra
Dky diaľka Bučková Kristína 08 AO Olympia Považská Bystrica 435 435
Dky diaľka Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 489 489
Dky diaľka Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 468 468
Dky diaľka Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 460 460
Dky diaľka Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 466 466
Dky diaľka Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina 453 453
Dky diaľka Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 387 402
Dky diaľka Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec 482 482
Dky diaľka Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 503 503
Dky diaľka Štefániková Nina 07 AO Olympia Považská Bystrica 273 306
Dky diaľka Šutarová Klára 06 AO Sparta Považská Bystrica 443 443
Dky diaľka Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 513 513
Dky diaľka Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 405 405
Dky diaľka Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 424 424
Dky diaľka Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 506 506
Dky trojskok Bačová Lea 05 MAC REDOX Lučenec 09.45 09.45
Dky trojskok Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dky trojskok Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 09.10 09.10
Dky trojskok Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 10.64 10.64
Dky trojskok Kubovčíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom 09.40 09.40
Dky guľa 3 kg (1/1) Benková Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica 05.48 05.48
Dky guľa 3 kg Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 10.08 10.08
Dky guľa 3 kg Haľamová Rebeka 06 BŠK Banská Bystrica 07.37 07.37
Dky guľa 3 kg Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 09.64 09.64
Dky guľa 3 kg Chilá Tereza 08 Atletický klub ZZO Čadca 06.23 06.23
Dky guľa 3 kg Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 08.93 08.93
Dky guľa 3 kg Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš 07.05 07.05
Dky guľa 3 kg Komžíková Lujza 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky guľa 3 kg Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš 07.57 07.57
Dky guľa 3 kg Lakotová Lenka 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky guľa 3 kg (1/2) Masaryková Adela 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.65 08.65
Dky guľa 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 12.22 12.22
Dky guľa 3 kg Smolková Simona 06 TJ Orava Dolný Kubín 10.77 10.77
Dky guľa 3 kg Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 06.63 06.63
Dky guľa 3 kg (1/2) Záhradníková Nikola 08 AO Olympia Považská Bystrica 05.50 05.50
Dky disk 1 kg (1/1) Benková Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dky disk 1 kg Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 30.16 30.16
Dky disk 1 kg Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky disk 1 kg Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica 20.70 20.70
Dky disk 1 kg Komžíková Lujza 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 17.27 17.27
Dky disk 1 kg Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš 18.05 18.05
Dky disk 1 kg Lakotová Lenka 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky disk 1 kg (1/2) Masaryková Adela 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dky disk 1 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 28.14 28.14
Dky disk 1 kg Smolková Simona 06 TJ Orava Dolný Kubín 26.20 26.20
Dky disk 1 kg Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 24.91 24.91
Dky disk 1 kg Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 22.96 22.96
Dky disk 1 kg (1/2) Záhradníková Nikola 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dky kladivo 3 kg Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín 41.41 41.41
Dky kladivo 3 kg (1/1) Benková Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dky kladivo 3 kg Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš 24.38 24.38
Dky kladivo 3 kg Komžíková Lujza 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.06 20.06
Dky kladivo 3 kg Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš 31.56 31.56
Dky kladivo 3 kg (1/2) Masaryková Adela 08 AO Olympia Považská Bystrica 20.60 20.60
Dky kladivo 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 34.42 34.42
Dky kladivo 3 kg Smolková Simona 06 TJ Orava Dolný Kubín 46.04 46.04
Dky kladivo 3 kg Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 40.78 40.78
Dky oštep 500 g Bačová Lea 05 MAC REDOX Lučenec 24.20 24.20
Dky oštep 500 g Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 31.40 31.40
Dky oštep 500 g Ballová Saša 07 BŠK Banská Bystrica 18.78 18.78
Dky oštep 500 g Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 36.98 36.98
Dky oštep 500 g Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 45.04 45.04
Dky oštep 500 g Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 23.79 23.79
Dky oštep 500 g Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 27.23 27.23
Dky oštep 500 g Karásková Diana 06 MŠk Žiar nad Hronom 29.58 29.58
Dky oštep 500 g Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina
Dky oštep 500 g Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec 27.57 27.57
Dky oštep 500 g Mešťanová Sofia 06 AK Mostáreň Brezno 19.25 19.25
Dky oštep 500 g Murgašová Alžbeta 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 28.96 28.96
Dky oštep 500 g Podmanická Eliška 06 MŠk Žiar nad Hronom 29.81 29.81
Dky oštep 500 g Štefániková Nina 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dky oštep 500 g Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 15.25 15.25
Dky oštep 500 g Viležinská Sofia 06 Atletický klub ZZO Čadca 21.79 21.79
Dky oštep 500 g (1/2) Záhradníková Nikola 08 AO Olympia Považská Bystrica 15.13 15.13
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Bíziková Emily (H) 06 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Bučková Kristína 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Hlavatá Diana (H) 06 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra
Dky 4 x 100 m kluby (2/2) Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Klocoková Sára 05 AC Stavbár Nitra
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra
Dky 4 x 100 m kluby (2/1) Otrasová Aneta 07 AC Stavbár Nitra
Dky 4 x 100 m kluby (2/3) Pňačeková Tereza 07 AC Stavbár Nitra
Dky 4 x 100 m kluby (2/4) Šebešová Tatiana 05 AC Stavbár Nitra
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra